Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

2 839,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Windows Server 2016 on end tõestanud...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Windows Server 2016 on end tõestanud sõnumsideplatvorm e-kirjade ja kontaktide ning kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks ning Windows 10 serveriversioon. Eelkõige saavad suuremad ettevõtted ja asutused kasu kõrgest skaleeritavusest ja paljudest praktiline funktsioone funktsioonid paindlik, lokaalselt sõltumatu kasutamine, mis toetab meeskonnatööd ning parandab turvalisust.

Võimsa sidesüsteemina on Exchange Server 2016 iga kaasaegse ettevõtte oluline osa tüüpiliste tööprotsesside juhtimiseks ja haldamiseks. Serveritarkvara toimib nii sise- kui ka välist liidest, usaldusväärselt ühendab töötajate ja osakondade üle asukohad ja teeb tervikliku panuse suurendades tõhusust ettevõtted: E-kirjad, kontaktid ja kohtumised saab tsentraalselt hallata ja selgelt arhiveeritud ja otsisid tahet. Diferentseeritud õiguste haldus määrab töötajate individuaalse juurdepääsu andmetele ja kohtumistele, nii et Microsoft Exchange Server 2016 pakub samaaegselt maksimaalset kontrolli ja läbipaistvust.

Serveriarhitektuuri optimeerimisega on programmis Exchange Server 2016 Enterprise vähendatud serverirollide arvu kahele rollile – postkast ja servatransport. Samuti on lihtsustatud skaleerimist ja pilveteenuste tugi lihtsustatud paranenud.

Exchange Server 2016 Enterprise Edition sobib eriti hästi suhtlemiseks suurtes ettevõtetes või paljude töötajatega organisatsioonides, kuna see toetab kuni 100 postkasti andmebaasi serveri kohta.

Wiresoft pakub Exchange Server 2016 Enterprise Editionit kasutatud tarkvarana – uute toodetega võrreldes soodsama ja madalama hinnaga – kui see on veel saadaval. Seetõttu on kasutatud tarkvara eriti atraktiivne nendele suurettevõtetele ja organisatsioonidele, kes otsivad säästlikku ja ökonoomset viisi võimsama tarkvara nagu Exchange 2016 Enterprise kasutamiseks oma tegevuses. Sest isegi kasutatud tarkvarana pakub see Exchange'i väljaanne skaleeritavuse, jõudluse ja turvalisuse osas tüüpilist maksimumi, kuna seda saab täielikult kasutada.

Iga Exchange'i serveri jaoks tuleb osta eraldi litsents, samuti kliendi juurdepääsulitsentsid. Isegi Exchange Server Enterprise kasutatud tarkvara litsentsitakse vastavalt Microsofti litsentsihalduse ametlikele reeglitele. Lisateavet oma optimaalse litsentsimise ning Exchange Server 2016 Enterprise'i täiustuste ja uute funktsioonide kohta leiate järgmisest jaotisest.

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise ja Standard võrdlus

Suurim vahe Enterprise Edition Exchange Server 2016 ja Standard Edition on võime tegutseda ja juhtida kuni 100 postkast andmebaasid kuni 2 TB iga serveri kohta See muudab Enterprise Edition eriti huvitav suurema hulga kasutajate jaoks. Muud erinevused on järgmised:

 • Andmekao vältimise kasutamine Exchange'i halduskeskuse kaudu: andmete kadumise vältimine takistab konfidentsiaalse teabe edastamist volitamata isikutele; Integreeritud intelligentse sõnumifiltri (IMF) ja SmartScreeni filtritehnoloogia abil filtreeritakse potentsiaalselt kahjulikud sõnumid välja enne, kui need postkasti jõuavad.
 • Kasutajad saavad kasu kesksest andmesalvestusest, salvestusnõuete kontrollist ja kehtivatest vastavusnõuetest.
 • Laialdasemad virtualiseerimisõigused võimaldavad kasutada piiramatul arvul virtuaalmasinaid ja Hyper-V konteinereid.
 • Muud funktsioonid on järgmised: Storage Spaces Direct, Storage Replica ja Shielded Virtual Machines, uus võrgupinn ja OneDrive for Business andmete reaalajas töötlemiseks, värskendamiseks ja jagamiseks.

Microsoft Exchange Server 2016 täiendavad eelised lühidalt

Windows Serveri versioon 2016 sisaldab mitmeid olulisi uuendusi ja olemasolevate funktsioonide edasiarendusi. See hõlmab peamiselt serveriarhitektuuri optimeerimist, vähendades serverirollide arvu kahele: postkast ja servatransport – sellest lähemalt allpool. Lisaks on lihtsustatud skaleerimist ja veelgi täiustatud pilveteenuste tuge. Täiendavad funktsioonid on:

Täiustatud otsing eDiscoveryga

eDiscovery otsinguarhitektuur muudeti versioonis Exchange Server 2016 ja see töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraalselt ning kasutab mitut serverit, et otsing oleks palju kiirem. Otsingutermini sisestamisel Outlook 2016-s või Outlooki veebis kuvatakse soovitused kõige sagedamini kasutatavate kontaktide, postkastis olevate meilide ja varasemate otsingute põhjal. Kontekstiga seotud filtrid – nt kuupäevavahemiku ja seotud saatjate jaoks – aitavad samuti teatud teavet hõlpsamini leida. Veebis oleva rakenduse Outlook abil saate otsida nii enda kalendritest kui ka teiste inimeste kalendritest.

Koostöö pilves

Rakenduses Outlook 2016 või Outlook on the Web saab OneDrive for Businessi või SharePoint 2016-sse salvestatud failid sisestada meili lingina, mitte failimanuksena, nagu varem tehti. Asjaomane adressaat saab avada lingitud faili nagu manuse otse arvutis. Juurdepääsuõigusi saab individuaalselt reguleerida ja automaatselt aktiveerida.

Hübriidpilve tugi

Exchange Server 2016 toetab hübriidstsenaariume – pole vahet, kas postkast asub kohalikus serveris või pilves. Kohalikke postkaste saab kasutada ka pilvelaiendustega Exchange Online Archiving ja Azure Rights Management.

DLP kaitseks andmete kadumise eest

Andmekao vältimine (DLP), transpordireeglite laiendus, parandab Exchange Server 2016 andmete turvalisust ja aitab kaitsta neid volitamata juurdepääsu eest. Meetodid kättesaadavad andmete kaotsimineku vältimine klassifitseerimise või saates konfidentsiaalne teave ei takista töövoo: Niipea kui on olemas oht loetavaid andmeid ilma loata või manipuleerida kirju koos manustega, mis sisaldab pahavara jõuavad postkasti, kannatanuid saada see Kasutajad nii Outlookis kui ka veebis olevas Outlookis on vastav märge.

Outlook veebis

Outlook Web on uus nimi veebipõhine juurdepääs Exchange Server , varem tuntud kui "Outlook Web Access" või "Outlook Web App", mis on laialdaselt muudetud Microsoft optimeeritud et Outlooki saaks kasutada ka ilma Outlooki rakendust installimata nutitelefoni või tahvelarvutisse Androidi või iOS-i all. Pühkimisfunktsioon lihtsustab konkreetselt saatjalt saadetud e-kirjade haldamist: neid säilitatakse näiteks vaid teatud arv päevi või salvestatakse ainult kõige värskem kiri.

Outlooki veebis saab suuremate piiranguteta kasutada ka Google Chrome'i, Safari ja Firefoxiga Microsofti brauserite Edge ja Internet Explorer 11 asemel.

Uued kalendrifunktsioonid

Kalender pole mitte ainult saanud uue välimuse, vaid sellel on ka uued funktsioonid, nt teatud kalendrisündmuste e-kirjade meeldetuletused ja võimalus koosolekukutsete jaoks teistsugust aega pakkuda.

Tehniline teave Exchange Server 2016 Enterprise kohta

Järgmine teave sisaldab erinevat teavet stsenaariumide kohta, mida Exchange Server 2016 toetab, ning miinimumnõudeid serveritele ning riist- ja tarkvarale, et tagada Exchange'i tarkvara optimaalne töö. p>

Muudatused serveri arhitektuuris võrreldes eelmise versiooniga

Võrreldes eelmise versiooniga on rakenduse Exchange Server 2016 olulisemad muudatused järgmised:

 • Serverirollide vähendamine: Exchange 2016-s eemaldati kliendi juurdepääsuserveri roll (CAS), seega on olemas ainult postkasti roll. Juurdepääsu MBX2016 serverile juhitakse koormuse tasakaalustajate kaudu. Kliendid logivad sisse postkastiserveris kliendi juurdepääsuteenusesse ja suunatakse edasi vastavasse aktiivse andmebaasiga postkastiserverisse. Suhtlemine toimub endiselt protokolli tasemel.
 • Standardprotokoll MAPI üle HTTP: Exchange Server 2016 Outlooki kaudu suhtlemise standardprotokoll on nüüd MAPI HTTP kaudu. MAPI over HTTP pakub Outlooki ja Exchange'i ühenduste jaoks optimeeritud töökindlust ja stabiilsust ning kuvab transpordivead. Peale talveunerežiimi või võrguvahetust loob Outlook ka ühenduse serveriga senisest palju kiiremini, sest MAPI over HTTP toetab ka katkenud ühenduste jätkamist ning lühiajaliste katkestuste korral pole uuesti ühendust vaja.
 • Otsingu täiustatud skaleeritavus: Exchange Server 2016 teine eelis on otsingu optimeeritud skaleeritavus. Otsitavate postkastide ja arhiivipostkastide arv on suurendatud 5000-lt 10 000-le, nii et nüüd saab korraga otsida 20 000 postkasti.
 • Kooseksisteerimise stsenaariumid: Exchange 2016 puhul on need võimalikud Exchange Server 2010 SP3 RU11 ja Exchange Server 2013 CU11 puhul. Exchange 2013 CU11 kliendi juurdepääsuserveri kaudu edastatavad kliendipäringud edastatakse Exchange 2016 postkastiserverisse. Exchange'i vanemaid versioone enam ei toetata.

Windows Exchange Server 2016 süsteeminõuded

Windowsi Exchange Server 2016 Enterprise Editioni täies mahus kasutamiseks peavad siin määratud riist- ja tarkvaranõuded olema täidetud. Töölaua kaudu kliendisuhtluseks peab olema installitud ka Microsoft Outlook. Kehtib järgmine miinimumteave:

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter, Windows Server 2016 Standard või Datacenter
 • Protsessor: 64-bitine protsessor, alternatiivselt AMD64 platvormi toega AMD protsessor
 • Kõvaketas: vähemalt 30 GB kõvakettaruumi installidraivis ja
 • vähemalt 500 MB Unified Messaging keelepaketi installimise kohta; vähemalt 500 MB järjekorra andmebaasi jaoks
 • Postkasti roll: 8 GB
 • Edge Transpordi roll: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1024 x 768 pikslit
 • Active Directory: vähemalt Windows Server 2008 R2 või uuem
 • Domeenitase ja metsa funktsionaalne tase: vähemalt Windows Server 2008 R2

Exchange Server 2016 Enterprise Editioni litsentsimine

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition töötati välja suurettevõtete postkastivajaduste jaoks; Iga töötava Exchange Server 2016 Enterprise eksemplari jaoks on vaja eraldi serverilitsentsi – olenemata sellest, kas see töötab operatsioonisüsteemi füüsilises või virtuaalses keskkonnas. Exchange Serveri eksemplar loetakse juba käivitatuks, kui tarkvara on mällu laaditud või selle käsud on täidetud.

KKK-d Exchange Server 2016 Enterprise Editioni kui Wiresofti kasutatud tarkvara kohta

Kui ostate Exchange Server 2016 Enterprise nagu kasutatud tarkvara, võite olla kindel, et see on nii seaduslik ja et see server litsentsi pakkumised sama rakenduse võimalusi kui vastav uus server litsentsi tarkvara - mitte ainult sellepärast, tarkvara ei vananeb, kuid eelkõige nii üldise funktsionaalsuse kui ka kasutusloa osas. Altpoolt leiate kõik vastused tüüpilistele küsimustele kasutatud Exchange Serveri tarkvara ostmise kohta.

Kust pärineb Wiresoft Exchange Server 2016 Enterprise kasutatav tarkvara?

Tarkvarapoes Wiresofti pakutav kasutatud Exchange Server 2016 Enterprise tarkvara pärineb tavaliselt ettevõtetest, kes ostsid tarkvara uuest varem ja müüsid selle edasi Wiresoftile. Müügi põhjuseks on sageli see, et üleliigseid või muul viisil kasutamata litsentse ei nõuta või kogu tarkvara on asendatud teist tüüpi või väljaandega ja seetõttu pole seda enam vaja. Wiresoft märgib kõik juba kasutatud või edasimüüdud litsentsid kasutatud tarkvarana, kuigi nagu juba mainitud, saab neid kasutada nagu uut serverilitsentsi.

Kas Exchange Server 2016 Enterprise'i kasutatav tarkvara pakub ostjale turvalisust?

Jah: kasutatud tarkvara (nt Exchange Server 2016 Enterprise litsentsi) ostmine pakub Wiresofti klientidele samu eeliseid kui kasutamata serveritarkvara: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele ja kohese litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva tarkvara kaudu. , piiramatu litsentsivõti.

Kas Exchange Server 2016 Enterprise'i ostmine ja kasutamine kasutatud tarkvarana on seaduslik?

Jah: Wiresofti pakutav kasutatud tarkvara pärineb ettevõtete litsentsivarudest. Kasutatud tarkvaraga kauplemisele ja ka tegelikule kasutamisele kehtib tavapärane kohtupraktika: mõlemad on tunnistatud seaduslikuks – seda on ka erinevad kohtulahendid ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Milliseid muid eeliseid on Wiresofti kasutatud tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvaraga saavad ettevõtted ja organisatsioonid näiteks soodsalt uuendada või täiendada olemasolevat tarkvaravaru, sest kasutatud tarkvara hind on madalam kui vastaval uuel kaubal. Seetõttu leiate Wiresofti tarkvarapoest ka Exchange Serveri vanemaid versioone, mida enam ei pakuta, mille eeliseks on see, et saab vältida kallimaid uuendusi. Wiresofti kasutatud tarkvaral on veel üks eelis, et see pakub ka auditi turvalisust kõigi ostjate täieliku kontrollimise kaudu

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine ei sisalda mitte ainult Exchange Server 2016 Enterprise väljaannet, vaid ka standardväljaannet – sealhulgas nõutavad kliendi juurdepääsulitsentsid ja uuemad versioonid. Siit leiate soodsaid pakkumisi ka paljudele teistele Microsofti programmidele – koos kõigi eelpool mainitud eelistega. Kui teil on Exchange Server 2016 Enterprise'i litsentsimise kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud