Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10117
 • 395-04540
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 842,90 € * 2 046,90 € * (9,97% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
CU versioon Praegune
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Lisainfo Kuni 100 postkasti andmebaasid


Windows Server 2016 on tõestatud sõnumiplatvorm e-kirjade ja kontaktide ning kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks ning versioon 10. Eriti suuremad ettevõtted ja asutused saavad kasu selle suurest skaleeritavusest ning paljudest praktilistest funktsioonidest paindlikuks, isegi lokaalselt sõltumatuks kasutamiseks, mis toetab meeskonnatööd ja parandab turvalisust. Server Windows

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Windows Server 2016 on e-posti ja kontaktide, samuti kohtumiste ja ülesannete keskseks haldamiseks tõestatud sõnumiplatvorm ning Windows 10 serveriversioon. Eelkõige suuremad ettevõtted ja asutused saavad seega kasu nii suurest skaleeritavusest kui ka paljudest praktilistest funktsioonidest paindlikuks, isegi lokaalselt sõltumatuks kasutamiseks, mis toetab meeskonnatööd ja parandab turvalisust.

Exchange Server 2016 on võimsa sidesüsteemina iga kaasaegse ettevõtte oluline komponent tüüpiliste tööprotsesside kontrollimiseks ja haldamiseks. Servertarkvara toimib nii sisemise kui ka välise liidesena, ühendab usaldusväärselt nii töötajaid kui ka osakondi isegi eri asukohtades ning aitab igakülgselt kaasa üldise tõhususe suurendamisele ettevõtetes: e-kirju, kontakte ja kohtumisi saab tsentraalselt hallata ning selgelt arhiveerida ja otsida. Erinevate õiguste haldamine määratleb töötajate individuaalse juurdepääsu andmetele ja kohtumistele, nii et Microsoft Exchange Server 2016 pakub maksimaalset kontrolli ja läbipaistvust samal ajal.

Serveriarhitektuuri optimeerimisega on Exchange Server 2016 Enterprise 'is serverirollide arv vähendatud kahele rollile - postkast ja servatransport - ning samuti on lihtsustatud skaleerimist ja parandatud pilveteenuste toetust.

Exchange Server 2016 Enterprise-versioon sobib eriti hästi suurte ettevõtete või paljude töötajatega organisatsioonide suhtluseks, sest see toetab kuni 100 postkasti andmebaasi ühe serveri kohta.

Wiresoft pakub Exchange Server 2016 Enterprise Edition'i kasutatud tarkvarana - uue tarkvaraga võrreldes madalama, vähendatud hinnaga - kui see on veel saadaval. Kasutatud tarkvara on seega eriti atraktiivne nende suurettevõtete ja organisatsioonide jaoks, kes otsivad kulusäästlikku ja ökonoomset võimalust kasutada oma tegevuses võimsamat tarkvara, näiteks Exchange 2016 Enterprise'i. Isegi kasutatud tarkvarana pakub see Exchange Edition tüüpilist maksimumi skaleeritavuse, jõudluse ja turvalisuse osas, kuna seda saab kasutada tervikuna.

Iga Exchange'i serveri jaoks tuleb osta eraldi litsents, samuti kliendi juurdepääsu litsentsid. Isegi kasutatud Exchange Server Enterprise 'i tarkvara puhul toimub litsentsimine vastavalt Microsofti litsentsihalduse ametlikele eeskirjadele. Lisateavet optimaalse litsentsimise ning Exchange Server 2016 Enterprise'i täiustuste ja uute funktsioonide kohta leiate järgmises jaotises.

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise ja Standard võrdlus

Exchange Server 2016 Enterprise Edition i suurim erinevus võrreldes Standard Editioniga on võimalus kasutada ja hallata kuni 100 postkasti andmebaasi, millest igaühe kohta on kuni 2 terabaiti, see teeb Enterprise Editioni eriti huvitavaks suurema arvu kasutajate jaoks. Täiendavad erinevused on järgmised:

 • Andmekaotuse vältimise kasutamine Exchange Admin Center'i kaudu: Andmekaotuse vältimine takistab konfidentsiaalse teabe edastamist volitamata isikutele; integreeritud intelligentse sõnumifiltri (IMF) ja SmartScreen-filtritehnoloogia abil filtreeritakse potentsiaalselt kahjulikud sõnumid välja enne, kui need jõuavad postkasti.
 • Kasutajad saavad kasu tsentraliseeritud andmesalvestusest, salvestusvajaduste kontrollimisest ja ajakohastest nõuetele vastavuse nõuetest.
 • Ulatuslikumad virtualiseerimisõigused võimaldavad kasutada piiramatuid virtuaalmasinaid ja Hyper-V konteinereid.
 • Muud funktsioonid on järgmised: Storage Spaces Direct, Storage Replica ning Shielded Virtual Machines, uus võrgupinu ja OneDrive for Business andmete reaalajas redigeerimiseks, uuendamiseks ja jagamiseks.

Microsoft Exchange Server 2016 täiendavad eelised lühidalt

Windows Serveri versioon 2016 sisaldab mitmeid olulisi uuendusi ja olemasolevate funktsioonide täiustusi. Peamine neist on serverite arhitektuuri optimeerimine, vähendades serverite arvu kahele: postkast ja servatransport - sellest lähemalt allpool. Lisaks on lihtsustatud skaleerimist ja täiustatud pilveteenuste toetust. Muud funktsioonid on järgmised:

Parem otsing koos eDiscoveryga

Exchange Server 2016s on eDiscovery otsingu arhitektuur ümber töötatud ja see töötab nii asünkroonselt kui ka detsentraliseeritult, kasutades mitut serverit, nii et otsing on palju kiirem. Otsingusõna sisestamisel Outlook 2016 või Outlook veebis ilmuvad soovitused, mis põhinevad kõige sagedamini kasutatud kontaktidel, postkastis olevatel e-kirjadel ja varasematel otsingupäringutel. Lisaks sellele aitavad kontekstipõhised filtrid - nt kuupäevade ja seotud saatjate jaoks - teatud teavet lihtsamalt leida. Outlooki veebis on võimalik otsida nii enda kui ka teiste inimeste kalendrites.

Koostöö pilves

Outlook 2016 või Outlook veebis saab OneDrive for Businessi või SharePoint 2016-i salvestatud faile lisada e-kirja lingina, mitte faili manusena nagu varem. Vastuvõtja saab lingitud faili avada otse oma arvutis nagu manusena. Juurdepääsuõigusi saab individuaalselt kohandada ja automaatselt aktiveerida.

Hübriidpilve tugi

Exchange Server 2016 toetab hübriidseid stsenaariume - pole vahet, kas postkast asub kohalikus serveris või pilves. Kohalikke postkaste saab kasutada ka koos pilvepõhiste laiendustega Exchange Online Archiving ja Azure Rights Management.

DLP andmete kadumise vältimiseks

Andmekaotuse vältimine (DLP), transpordireeglite laiendus, parandab Exchange Server 2016-i andmete turvalisust ja aitab kaitsta neid volitamata juurdepääsu eest. Andmekaotuse vältimise meetodid konfidentsiaalse teabe klassifitseerimiseks või saatmiseks ei takista töövoogu: niipea, kui on oht, et andmeid loetakse loata või manipuleeritud e-kirju, mille manused sisaldavad pahavara, satuvad postkasti, saavad asjaomased kasutajad vastava teate nii Outlookis kui ka Outlook veebis.

Väljavaated veebis

Outlook on the Web on uus nimetus veebipõhisele juurdepääsule Exchange Serverile, mida varem tunti kui "Outlook Web Access" või "Outlook Web App". Microsoft on seda põhjalikult läbi vaadanud ja optimeerinud, nii et Outlooki saab kasutada ka nutitelefonis või tahvelarvutis Android või iOS all ilma Outlooki rakendust installimata. Pühkimisfunktsioon lihtsustab konkreetse saatja e-kirjade haldamist: näiteks säilitatakse neid ainult teatud arvu päevi või salvestatakse ainult kõige uuemad sõnumid.

Outlooki veebis saab ilma suuremate piiranguteta kasutada ka Google Chrome'i, Safari ja Firefoxi, mitte aga Microsofti brausereid Edge ja Internet Explorer 11.

Uued kalendrifunktsioonid

Kalender ei ole saanud mitte ainult uut välimust, vaid ka uusi funktsioone, näiteks e-posti meeldetuletusi teatud kalendrisündmuste kohta ja võimalust pakkuda koosolekukutsete jaoks erinevat aega.

Tehniline teave Exchange Server 2016 Enterprise kohta

Järgnevad üksikasjad sisaldavad mitmesugust teavet Exchange Server 2016 poolt toetatavate stsenaariumide kohta, samuti minimaalsed nõuded serveritele ning riist- ja tarkvarale, et tagada Exchange'i tarkvara optimaalne toimimine.

Muudatused serveri arhitektuuris võrreldes eelmise versiooniga

Exchange Server 2016 kõige olulisemad muudatused võrreldes eelmise versiooniga on järgmised:

 • Serverirollide vähendamine: Exchange 2016-is on eemaldatud Client Access Server (CAS) roll, seega on olemas ainult Mailbox roll. Juurdepääsu MBX2016 serverile kontrollitakse koormuse tasakaalustajate kaudu. Kliendid logivad sisse postkastiserveri kliendijuurdepääsu teenusele ja suunatakse edasi vastavasse postkastiserverisse, kus on aktiivne andmebaas. Side toimub endiselt protokolli tasandil.
 • Vaikimisi protokoll MAPI üle HTTP: Exchange Server 2016-i vaikimisi protokoll Outlooki kaudu toimuvaks suhtluseks on nüüd MAPI üle HTTP. MAPI üle HTTP pakub optimeeritud töökindlust ja stabiilsust Outlooki ja Exchange'i ühendustele ning näitab transpordivigu. Lisaks ühendub Outlook pärast puhkeoleku või võrgu muutmist serveriga palju kiiremini kui varem, sest MAPI over HTTP toetab ka katkestatud ühenduste jätkamist ja lühiajaliste katkestuste korral ei ole vaja uuesti ühendust luua.
 • Otsingu parem skaleeritavus: Teine Exchange Server 2016 eelis on otsingu optimeeritud skaleeritavus. Otsitavate postkastide ja arhiivipostkastide arvu on suurendatud 5000-lt 10 000-le, nii et nüüd saab korraga otsida kokku 20 000 postkasti.
 • Kooseksisteerimise stsenaariumid: Exchange 2016 all on need võimalikud nii Exchange Server 2010 SP3 RU11 kui ka Exchange Server 2013 CU11 puhul. Exchange 2013 CU11 Client Access Server'i kaudu esitatud kliendipäringud edastatakse Exchange 2016 Mailbox Server'ile. Vanemaid Exchange'i versioone enam ei toetata.

Windows Exchange Server 2016 süsteeminõuded

Windows Exchange Server 2016 Enterprise Editioni täielikuks kasutamiseks peavad olema täidetud siin toodud riist- ja tarkvaranõuded. Töölaua kaudu toimuva kliendisuhtluse eelduseks on ka Microsoft Outlooki paigaldamine. Kohaldatakse järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows Server 2012 R2 Standard või Datacenter, Windows Server 2016 Standard või Datacenter
 • Protsessor: 64-bitine protsessor, alternatiivselt AMD64 platvormi toetav AMD protsessor
 • Kõvaketas: vähemalt 30 GB kõvakettaruumi paigalduskettal, samuti
 • min. 500 MB Unified Messaging'i kõnepaketi paigaldamise kohta; min. 500 MB järjekorra andmebaasi jaoks
 • Postkasti roll: 8 GB
 • Ääretranspordi roll: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: vähemalt 1 024 x 768 pikslit
 • Active Directory: vähemalt Windows Server 2008 R2 või uuem versioon
 • Domeeni ja metsa funktsionaalne tase: vähemalt Windows Server 2008 R2

Exchange Server 2016 Enterprise Edition litsentsimine

Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise Edition on välja töötatud suurte ettevõtete postkastivajaduste jaoks; iga käivitatud Exchange Server 2016 Enterprise 'i instantsi jaoks on vaja eraldi serverilitsentsi - olenemata sellest, kas see töötab füüsilises või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas. Exchange Serveri instantsi loetakse juba töötavaks, kui tarkvara laaditakse mällu või selle käske täidetakse.

Korduma kippuvad küsimused Exchange Server 2016 Enterprise Editioni kui Wiresoft'i kasutatava tarkvara kohta

Ostes Exchange Server 2016 Enterprise'i kasutatud tarkvara, võite olla kindel, et see on nii seaduslik kui ka selles, et see serverilitsents pakub samu kasutusvõimalusi kui vastav uus serverilitsentsi tarkvara - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei kulu ära, vaid eelkõige ka üldise funktsionaalsuse ja kasutusõiguse osas. Allpool leiate kõik vastused tüüpilistele küsimustele kasutatud Exchange Serveri tarkvara ostmise kohta.

Kust pärineb Wiresoft Exchange Server 2016 Enterprise kasutatud tarkvara?

Wiresofti poolt tarkvarapoes pakutav kasutatud Exchange Server 2016 Enterprise tarkvara pärineb tavaliselt ettevõtetelt, kes on varem ostnud tarkvara uuena ja müünud selle edasi Wiresoftile. Müügi põhjuseks on sageli see, et kas üleliigseid või muul viisil kasutamata jäänud litsentse ei vajata või kogu tarkvara on asendatud teise tüübi või väljaandega ning seetõttu ei ole seda enam vaja. Wiresoft märgib kõik juba kasutatud või edasi müüdud litsentsid kasutatud tarkvarana, kuigi, nagu juba mainitud, saab neid kasutada nagu uusi serverilitsentse.

Kas kasutatud tarkvara Exchange Server 2016 Enterprise pakub ostja turvalisust?

Jah: Kasutatud tarkvara, näiteks Exchange Server 2016 Enterprise 'i litsentsi ostmine pakub Wiresofti klientidele samu eeliseid kui kasutamata serveritarkvara: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele ja kohesele litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva piiramatu litsentsivõtme kaudu.

Kas Exchange Server 2016 Enterprise'i ostmine ja kasutamine kasutatud tarkvarana on seaduslik?

Jah: Wiresofti pakutav kasutatud tarkvara pärineb ettevõtete litsentsivarudest. Nii kasutatud tarkvaraga kauplemine kui ka selle tegelik kasutamine kuuluvad tavapärase kohtualluvuse alla: mõlemad on selle kohtualluvuse poolt seaduslikuks tunnistatud - seda on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Millised muud eelised on Wiresofti kasutataval tarkvaral?

Wiresofti kasutatud tarkvaraga saavad ettevõtted ja organisatsioonid näiteks oma olemasolevaid tarkvaravarusid soodsalt uuendada või täiendada, sest kasutatud tarkvara hind on madalam kui vastava uue kauba hind. Seetõttu leiate Wiresofti tarkvarapoest ka Exchange Serveri vanemaid versioone, mida ei pakuta enam uuena, mille eeliseks on see, et kallimaid uuendusi saab vältida. Wiresofti kasutataval tarkvaral on veel üks eelis, et see pakub ka audititurvalisust tänu kõigi ostjate täielikule registreerimisele

Wiresofti kasutatud tarkvarapakkumine sisaldab lisaks Exchange Server 2016 Enterprise Editionile ka Standard Editioni - koos vastavate nõutavate kliendilitsentsidega ning uuemate versioonidega. Lisaks leiate soodsaid pakkumisi paljudele teistele Microsofti programmidele - koos kõigi eespool nimetatud eelistega. Kui teil on küsimusi oma Exchange Server 2016 Enterprise litsentsimise kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad