Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 USER CAL
User CAL-d SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutada kõiki Microsoft SQL Server 2019 teenuseid ja funktsioone SQL, vajab kasutaja vastavat kliendilitsentsi - SQL Server 2019 User CAL -, millega ta saab sellele...
116,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 DEVICE CAL
SQL Server 2019 seadme CAL-d kui kasutatav tarkvara Microsoft SQL Server 2019 pakutavate funktsioonide kasutamiseks on kasutajal tingimata vaja vastavat kliendilitsentsi - nt SQL Server 2019 Device CAL; see sisaldab ühe registreeritud...
116,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5x seadme CAL-d SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2019 pakutavate funktsioonide kasutamiseks on kasutajal tingimata vaja vastavat kliendilitsentsi - nt SQL Server 2019 Device CAL; see sisaldab...
572,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 SEADMEPAKETI CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 SEADMEPAKETI CAL
25x seadme CAL-d SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2019 pakutavate funktsioonide kasutamiseks on kasutajal tingimata vaja vastavat kliendilitsentsi - nt SQL Server 2019 Device CAL; see sisaldab...
2 893,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
5x kasutajakõlblik CAL SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutada kõiki Microsoft SQL Server 2019 teenuseid ja funktsioone SQL, vajab kasutaja vastavat kliendilitsentsi - SQL Server 2019 User CAL -, millega ta saab...
572,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKETI KASUTAJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PAKETI KASUTAJA CAL
10x kasutajakõlblik CAL SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutada kõiki Microsoft SQL Server 2019 teenuseid ja funktsioone SQL, vajab kasutaja vastavat kliendilitsentsi - SQL Server 2019 User CAL -, millega ta...
1 149,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL
25x kasutajakõlblik CAL SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutada kõiki Microsoft SQL Server 2019 teenuseid ja funktsioone SQL, vajab kasutaja vastavat kliendilitsentsi - SQL Server 2019 User CAL -, millega ta...
2 893,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10x seadme CAL-d SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2019 pakutavate funktsioonide kasutamiseks on kasutajal tingimata vaja vastavat kliendilitsentsi - nt SQL Server 2019 Device CAL; see sisaldab kümne...
1 149,90 € *

Mida pakub SQL Server 2019?

Uus SQL Server 2019 pakub rekordajaga päringute kaudu veelgi suuremat andmete kättesaadavust, samuti mitmesuguseid rakendusi, näiteks hallatud iseteeninduslikku äriluure ja interaktiivsete andmete visualiseerimise võimalust, mis suurendavad veelgi andmete hindamise tõhusust. See hõlmab ka pilvepõhiste lahenduste pakkumist.

Siinkohal tuleks eriti mainida Big Data klastreid, mida saab kasutada SQL Serveri, Sparki ja HDFSi jaoks skaleeritavate konteinerite klastrite loomiseks. Konteinerite orkestraatorina kasutatakse avatud lähtekoodiga lahendust Kubernetes, mille abil saab konteinerite pakkumist vastavalt vajadusele skaleerida ja jälgida.

Seega on väliste andmeallikate pärimine Big Data klastrite kaudu sama võimalik kui andmete kasutamine tehisintellekti (AI), masinõppe ja mitmesuguste muude analüüsiülesannete jaoks. Samuti saab suuri ja samal ajal kvaliteetseid relatsioonilisi andmemahte hõlpsasti kombineerida või analüüsida suurandmete abil.

Samuti saab 2019. aasta serveriväljaandega töödelda mitte ainult struktureeritud, vaid ka struktureerimata andmekogumeid ning kasutada liideseid SQL Serveriga ühilduvate andmebaasidega, näiteks Oracle'iga. Lisaks on SQL Server 2019-ga esmakordselt võimalik integreerida Java. Standardversioonis on ka sellised funktsioonid nagu Transparent Data Encryption (TDE), mis krüpteerib erinevaid andmeid ja logifaile reaalajas, ning Accelerated Database Recovery (ADR).

Täiendage oma vajadust SQL Server 2019 CAL-de järele koos Wiresoftiga! Microsofti seadme või kasutaja CAL-iga saate juurdepääsu praeguse 2019. aasta ja 2016. aasta SQL Serveri standardväljaande kõikehõlmavatele funktsioonidele ja teenustele. Eriti väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad kasu soodsast litsentseerimisest koos CALidega võrreldes põhilitsentsidega. Praegu leiate Microsofti seadmelitsentsid ja SQL 2019 Standardi versiooni kasutuslitsentsid.

Uus SQL Server Edition 2019 lühidalt

SQL Server Edition 2019iga saate kõikehõlmavad funktsioonid ja teenused töötlemiseks ning tänapäevale kohandatud ulatusliku andmemahu kaitse samaaegse kiire kättesaadavusega, eriti kui need on salvestatud lokaalselt erinevates andmebaasisüsteemides.

See võimaldab töötajatel teha keerulisi päringuid ja hindamisi võimalikult lühikese aja jooksul, millele neil on eriline õigus. Vastava CALiga litsentsimine kaitseb tundlikke andmeid loata juurdepääsu eest, olgu see siis sisemiselt või väliselt, mis on eriti oluline tänapäeval, mil andmebaaside vastu toimuvad keerulised rünnakud.

SQL Server 2019 lisafunktsioonid

Võrreldes SQL Server 2016-ga pakub 2019. aasta versioon standardväljaandes lisafunktsioone ja -võimalusi, mis mõjutavad kriitiliste ja keeruliste andmemahtude töötlemist, virtualiseerimist ja kaitset.

Nüüd saate teha päringuid andmesilodes sisalduvatest ulatuslikest andmevarudest ilma vastavaid andmeid eelnevalt liigutamata või replitseerimata. Intelligentsed andmebaasifunktsioonid toetavad teid SQL-serveri andmebaasi uuendamisel - kas kohapeal või pilves. Andmebaaside ühilduvuse sertifitseerimine vähendab, kui mitte välistab, rakenduste ühildamatuse riski.

SQL Server 2019 pakub ka sisseehitatud võimalusi andmete klassifitseerimiseks ja kaitsmiseks, jälgides, tuvastades ja hoiatades kahtlaste tegevuste eest. Lisaks saate mitte ainult krüpteerida konfidentsiaalseid andmeid, vaid ka teha nendega ulatuslikke arvutusi. Administraatoritel on võimalus aktiveerida kasutajapõhine juurdepääs andmetele rollide abil.

SQL Serveri 2019. aasta versiooni kõige olulisemad uuendused

Järgmised uuendused muudavad teie ettevõtte tundlike andmete töötlemise, virtualiseerimise ja kaitse senisest veelgi ulatuslikumaks. Samuti saate kasu tehisintellekti (AI) tehnoloogiate kasutamisest tulenevatest erilistest eelistest. Näiteks saab tehisintellekti ja masinõppe ülesandeid kasutada andmete otsimisel.

Suurte andmete klastrid

Big Data klastrid võimaldavad nüüd nii struktureeritud kui ka struktureerimata andmeid kombineerida, kasutades Apache Sparki raamistikku ja HDFS-i (Hadoopi hajutatud failisüsteem), et saada uut teavet.

See võimaldab kasutajatel kasutada SQL Serveri, HDFSi ja Sparki konteinerite skaleeritavaid klastreid, mis on saadaval Kubernetes'is.

SQL Serveri suurte andmete klastrite abil saate käivitada tehisintellekti ja masinõppe ülesandeid HDFS-i salvestusparkidesse ja andmeparkidesse salvestatud andmetele.

Rakenduste eraldamine võimaldab rakenduste eraldamist konteineritena. Neid rakendusi saab kasutada veebiteenustena, et pääseda ligi Big Data klastrisse salvestatud andmetele.

Andmebaasi virtualiseerimine SQL Server 2019-is

Teistes andmebaasides, näiteks HDFSis, Oracle'is või erinevates Azure'i teenustes salvestatud andmeid saab nüüd hõlpsasti pärida, kasutades andmebaaside virtualiseerimist, ilma et neid peaks kõigepealt replitseerima või teisaldama. SQL Server 2019 tutvustab selle väljaandega uusi ühendusi andmeallikatega.

Intelligentne päringute töötlemine (IQP)

Intelligentne päringute töötlemine (IQP) parandab päringute jõudlust, kiirendades protsesse ilma täiendavate muudatusteta rakendustes.

Mälusisene OLTP (Online Transactional Processing)

Mälusisene andmebaas koos Online Transactional Processingiga pakub olulisi funktsioone püsiva mälu konfigureerimiseks ja tempdb metaandmete mälu optimeerimiseks, mis parandab ka kriitiliste töökoormuste jõudlust.

Alati krüpteeritud turvaliste enklaavidega

Always Encrypted kaitseb tundlikke kliendiandmeid turvaliste enklaavide abil. SQL Serveri andmebaase saab nüüd salvestada täielikult krüpteeritult. Ainult klient ja nende andmete omanik saavad nendele andmetele ligi.

SQL Serveri keele laiendused

SQL Server 2019-ga lubab Microsoft nüüd esimest korda Java-koodi kasutamist andmebaasi haldussüsteemis.

ADR - Kiirendatud andmebaasi taastamine

Kiirem andmebaasi taastamine - ADR (Accelerated Database Recovery) - parandab samuti oluliselt andmebaaside kättesaadavust, mis on eriti kasulik aeganõudvate tehingute puhul.

Millised CAL-d on saadaval SQL 2019 jaoks? Info Microsofti litsentsimissüsteemi kohta

Microsofti litsentsimissüsteem põhineb suures osas CAL-del (Client Access Licences - kliendilitsentsid). See eraldab tarkvara kasutamise (litsentsi) selle rakendamisest ettevõttes. Selleks, et kasutada Microsoft SQL Serveri Standard 2019 versiooni teenuseid, on teil vaja (lisaks teisele tuumade litsentsimise võimalusele) vastavat arvu CAL-sid.

CAL annab juurdepääsu SQL-serverile ainult volitatud kasutajatele. Kolmandatele isikutele, kellel puudub vastav juurdepääsuluba, ei võimaldata seega juurdepääsu serverile, mis tähendab aga ka täiendavat turvalisust ja tundlike andmete kaitset volitamata juurdepääsu eest.

SQL Server Standardi kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de erinevus

Wiresoft pakub väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele SQL Serveri 2019. aasta standardversiooni jaoks järgmisi kliendilitsentse: User CAL ja Device CAL - vastavalt kasutajapõhine ja seadmepõhine litsents. Allpool on esitatud kokkuvõte kahe litsentsimisvõimaluse peamistest erinevustest.

SQL Serveri kasutaja CAL

Microsoft User CAL for SQL annab konkreetsele kasutajale õiguse kasutada SQL Serveri praegust versiooni. Seetõttu ei ole User CAL seotud konkreetse seadmega, vaid seda saab kasutada näiteks kas töökohal asuvast arvutist VÕI sülearvutist või mõnest muust lõppseadmest teel või kodukontoris. Kasutaja litsentsimine muudab SQL Serveri kasutamise eriti paindlikuks.

SQL Serveri seadme CAL

Microsoft Device CAL on seevastu seadmepõhine litsents, st SQL-serverile on lubatud juurdepääs ainult ühel arvutil, näiteks teie ettevõtte arvutil VÕI sülearvutil või muul lõppseadmel, näiteks tahvelarvutil. Iga volitatud kasutaja saab selle litsentseeritud seadme SQL-serverile juurdepääsu. Üksikute kasutajate litsentseerimine ei ole vajalik.

Milline CAL-versiooni tüüp või kombinatsioon on teie ettevõtte jaoks parim, võib muidugi olla iga juhtumi puhul erinev. Oma osa mängib töötajate arv ja eelistatud kasutusviis teie ettevõttes:

Kui teie töötajad kasutavad Windows SQL Serverit peamiselt oma tööjaamas, on Device CAL kõige sobivam litsentsitüüp. Kui töötajad kasutavad SQL-serverit paindlikult erinevatest seadmetest või tööjaamadest (mobiilne, statsionaarne), siis on kasutaja CAL-dest kõige rohkem kasu.

Ostke SQL Server 2019 CAL-d mõistliku hinnaga Wiresoftist

Wiresoftist leiate Microsoft SQL Serveri 2019. aasta versiooni jaoks seadme- või kasutaja CAL-d eriti soodsalt. Nii saate katta või laiendada oma vajadust vastavate SQL Serveri litsentside järele. Kui teil on küsimusi seoses Microsoft SQL Server Standardi litsentsimisega, võtke meiega ühendust. Loome teile individuaalse ja mõistliku hinnaga CAL-kombinatsiooni.

Kas SQL-seade või kasutuslitsents: kõik meie Microsofti litsentsitooted on originaalid ja pärinevad Euroopa piirkonnast. Wiresoftis saate kasu, kui ostate kasutamata tarkvaralitsentse, mille oleme teistelt ettevõtetelt omandanud ja mille autentsust oleme teie jaoks kontrollinud - paljud meie kliendid on seda kinnitanud. Lisateabe saamiseks meie SQL Server CAL-de valiku kohta võtke meiega ühendust: