Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MACILE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 MACILE
Visual Studio 2019 for Mac üksiklitsents Visual Studio for Mac in Professional Edition 2019 on Apple'i arvutite .NETi jaoks mõeldud ja tõestatud integreeritud arenduskeskkonna uus versioon, mis võimaldab teil koodi redigeerida, siluda ja...
310,90 € *

Microsoft Visual Studio 2019 Macile: võimas IDE Mac-arendajatele

Ülevaade

Microsoft Visual Studio 2019 for Mac on silmapaistev integreeritud arenduskeskkond (IDE), mis on loodud spetsiaalselt Mac-arendajatele. See tarkvara võimaldab arendajatel lihtsalt ja tõhusalt luua ja hallata Mac'i natiivseid rakendusi, mobiilirakendusi ja veebirakendusi.

Visual Studio 2019 for Mac'i tipphetked

Platvormideülene arendus

Üks Visual Studio 2019 for Mac'i silmapaistvaid funktsioone on võimalus arendada platvormide vahel. Arendajad saavad luua rakendusi macOS-i, iOS-i, Androidi ja veebi jaoks, jõudes laia kasutajaskonnani.

Intuitiivne kasutajaliides

Visual Studio 2019 for Mac'i kasutajaliides on äärmiselt kasutajasõbralik ja kergesti mõistetav. Arendajad leiavad kiiresti orienteeruda ja saavad tõhusalt töötada. IDE pakub mitmeid integreeritud tööriistu ja funktsioone, mis kiirendavad arendamist.

Pilve integreerimine

Visual Studio 2019 for Mac pakub sujuvat integratsiooni Microsofti pilveplatvormi Microsoft Azure'iga. See lihtsustab rakenduste kasutuselevõttu ja skaleerimist pilves ning annab arendajatele juurdepääsu mitmesugustele pilveteenustele.

Tugi ja kogukond

Microsoft on tuntud oma arendajate kogukonna toetamise poolest ning Visual Studio 2019 for Mac ei ole siinkohal erand. IDE-d uuendatakse regulaarselt ja see pakub juurdepääsu ulatuslikele ressurssidele, nagu dokumentatsioon, õpetused ja foorumid. Aktiivne kogukond võimaldab arendajatel jagada teadmisi ja kogemusi ning üksteiselt õppida.

Kokkuvõte

Microsoft Visual Studio 2019 for Mac on kahtlemata esmaklassiline arenduskeskkond Mac-arendajatele. Tänu platvormideülesele toetusele, kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ja sujuvale integratsioonile Microsoft Azure'i pilvega pakub see IDE kõiki vajalikke vahendeid ja funktsioone kvaliteetsete rakenduste loomiseks ja haldamiseks. Kui otsite terviklikku arenduskeskkonda, mis on kohandatud Mac-arendajate vajadustele, on Microsoft Visual Studio 2019 for Mac ideaalne valik. See võimaldab teil oma arendusprojekte tõhusalt ja edukalt ellu viia.

Kategooriad