Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition on osa Relatsioonilise andmehaldussüsteemi uusimast versioonist Microsoft; see ühendab endas kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on...
442,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core väljaanne on praegu kõige ajakohasem versioon Microsofti usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist, mida kasutatakse kogu maailmas, sest see pakub kõiki...
1 842,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne on praegu kõige põhjalikum ja ajakohasem versioon Microsofti tõestatud relatsioonilisest andmeplatvormist; see pakub kõiki uusimaid andmebaasi-,...
7 321,90 € *

Osta Microsoft SQL Server 2019

SQL Server 2019 on Microsofti tõestatud andmeplatvormi uusim versioon, mis pakub kõiki olulisi või hädavajalikke andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone ettevõttes. See SQL Serveri väljaanne täidab seega kõik nõuded, mis moodustavad kaasaegse ja võimsa relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi (RDMS), mis on eriti vajalik kaubahaldussüsteemides, ERP-tarkvaras ja CRM-süsteemides. Lisaks andmeturbele ja andmekaitsele tuleb tagada ka andmete terviklikkus ja kõikehõlmavad kommunikatsiooniliidesed.

SQL Server 2019 sisaldab palju uuenduslikke funktsioone võrreldes juba testitud eelkäijaversiooniga 2016. Lisaks nõuetele vastavuse ja turvalisuse valdkonnale puudutavad need ka ärikriitiliste protsesside teostamist. Lisaks aitavad uued analüütilised funktsioonid töödelda andmeid ja sisu Big Data Managementis.

SQL Server 2019 pakub kõrget töökindlust kõigile ärikriitilistele rakendustele kõrgema kättesaadavuse kaudu, samuti päringuid rekordajaga ja samaaegselt täiustatud turvafunktsioonidega. Hallatav iseteeninduslik andmete uurimine ja andmete interaktiivne visualiseerimine suurendavad andmetöötluse tõhusust ning erinevad pilvelahendused pakuvad paljude andmeprojektide jaoks nutikaid lahendusi.

See võimaldab töödelda nii struktureeritud kui ka struktureerimata andmekogumeid ning kasutada saab ka liideseid ühilduvate andmebaasidega, näiteks Oracle'iga. Lisaks pakub SQL Server 2019 esmakordselt Java-integratsiooni.

Lõpetuseks pakub SQL Server 2019 ka mitmesuguseid jõudluse parandusi võrreldes eelmise versiooniga.

SQL Server 2019 uuenduslikud funktsioonid

Microsofti intelligentne tarkvara pakub ka mitmeid uuenduslikke funktsioone andmetöötluses: Lisaks andmete rühmitamisele (rühmitamisele) puudutavad need ka jälgimist, st erinevat tüüpi süstemaatilist salvestamist (logimine, mõõtmine), samuti päringute või kirjete töötlemist otsingute ajal.

Eriti tähelepanuväärne on SQL Serveri uues versioonis intelligentne päringute töötlemine (IQP), mis kiirendab märkimisväärselt päringute töötlemist ja on eriti tõhus suuremate andmehulkade puhul. Samal ajal on suurendatud paljude andmebaasioperatsioonide kiirust ja lisatud täiendavaid funktsioone.

Allpool on esitatud üksikasjalik ülevaade Microsoft SLQ Server Edition 2019 kõige olulisematest uuendustest:

Andmete virtualiseerimine koosBig DataClusteriga, mis on saadaval SQL Server 2019-is

Üha enamatel ettevõtetel on ulatuslikud ja pidevalt kasvavad andmekogud. Big Data Cluster'i funktsiooniga on SQL Server 2019-s nüüd saadaval terviklik keskkond, mis kasutab tehisintellekti tehnoloogiaid, et saada peaaegu reaalajas ülevaade kõigist andmekogumitest. Big Data Cluster pakub muu hulgas kõiki vajalikke vahendeid masinõppe mudelite treenimiseks ja kasutuselevõtuks.

SQL Server 2019 Big Data Cluster (BDC) on SQL Serveri ja Apache Sparki Linux-põhine konteiner-klaster, mis on rakendatud Kubernetes'is või Azure Kubernetes Services'is (AKS).

SQL Server 2016-s juba kasutusele võetud PolyBase'i funktsioon Transact SQL päringute töötlemiseks välistest andmeallikatest on nüüd laiendatud muu hulgas Oracle'ile, MongoD-le ja Terradata'le, et pääseda ligi teatavatele välistele salvestusandmete allikatele.

Java kasutamine SQL Server 2019-is

SQL Serveri 2019 versioon pakub nüüd esimest korda Java-koodi kasutamist andmebaasi haldussüsteemis. Arendajad saavad nüüd kasu Java Runtime'i integreerimisest. Kompileeritud Java-koodi saab nüüd SQL Serveris käivitada, ilma et seda peaks esmalt töötlemiseks migreerima. Uue SQL Server 2019 abil on võimalik integreerida ka teisi programmeerimiskeeli, mis põhinevad SQL Serveri keelelaiendustel.

Turvalised enklaavid krüpteeritud andmete jaoks koos Secure Enclaves'iga

SQL Server 2019 laiendab võimalust krüpteerida andmeid kliendist DBMS-i Secure Enclaves'iga alates SQL Server 2016-is kasutusele võetud funktsioonist Always Encrypted. Isegi andmebaasi administraatorid oma laiendatud õigustega ei saa siis neid andmeid vaadata.

Mitmesugused jõudluse parandused SQL Server 2019-s

Lisaks pakub uus Microsoft SQL Server 2019 mitmeid jõudluse parandusi, millest saavad kasu mitte ainult kasutajad, vaid ka administraatorid:

Intelligentne päringute töötlemine: Intelligentse päringute töötlemise (IQP) abil on ka SQL Serveri 2019. aasta versioonis olemas mitmesugused optimeerimised päringute töötlemisel, mis tähendavad kiiruse eelist, eriti suurte andmemahtude töötlemisel.

Intelligent Performance: Niinimetatud Intelligent Performance viitab andmebaasioperatsioonide täitmise kiiruse täiendavale suurendamisele. Mõned neist on automaatselt sisemiselt kättesaadavad või tuleb need esmalt aktiveerida andmebaasi administraatori poolt.

Andmebaasi hetkeseade: Andmebaasi hetkeseisu abil loob andmebaasi administraator virtuaalselt andmebaasi hetkeseisu. Seda hetkepilti saab seejärel kasutada hindamise või aruande illustreerimiseks. Kui algne andmebaas muutub, saab hetkeseisu kasutada, et dokumenteerida kõrvalekaldeid eelmisest seisust.

Täitmisplaanide jälgimine (viimase päringuplaani statistika): Selle abil annab SQL Server andmebaasi administraatorile ajakohase ülevaate viimaste päringute täitmisplaanidest. 

Lightweight Query Profiling Infrastructure (LWP): LWP on taas täiustatud ja on nüüd SQL Server Management Studio's vaikimisi aktiveeritud Live Query Statistics.

Accelerated Database Recovery (ADR): kiirendab andmebaasi taastamist pärast taaskäivitamist või ulatuslikku tehingu tagasipööramist.

Microsoft SQL Server 2019 litsentsimudelid Wiresoftis

SQL Server 2019 puhul jätkab Microsoft põhilist litsentsimisvõimalust, mis on olnud saadaval alates 2016. aasta serveri versioonist. Sõltuvalt SQL Server 2019 versioonist - kas Standard või Enterprise - on sobivate serverilitsentside hankimiseks saadaval erinevad võimalused.

SQL Server 2019 väljaanded lühidalt

Wiresoftis on võimalik osta järgmisi 2019. aasta serveri väljaandeid:

SQL Server 2019 Standard-Editsioon: Standard-Versioon on mõeldud eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Standard-versioonis on teil võimalik valida serverite/CAL-i kaupa litsentsimise (st serverilitsentsid ja juurdepääsulitsentsid) ja tuumade kaupa (siin ei ole vaja täiendavaid juurdepääsulitsentse).

SQL Server 2019 Enterprise edition: Enterprise versioon on mõeldud keskmise suurusega ettevõtetele ja eriti suurtele ettevõtetele või organisatsioonidele. See on litsentseeritud vastavalt vastavale tuumade arvule. Serveri/CALi kohta litsentsimine ei ole siin üldiselt võimalik.

Serverite/CALide ja südamike kaupa litsentsimise erinevus

Kui litsentseerimine serveri/CALi kaupa järgib tavapärast tuttavat skeemi, siis tuumalitsentside puhul põhineb nõutavate litsentside arv tuumade arvul. See tähendab, et muutub nn litsentsimõõdustik, st viis, kuidas vastavat litsentsivajadust arvestatakse.

Kui varem ei olnud oluline, mitu südamikku protsessor sisaldab, siis nüüd on see arv otsustav litsentsivajaduse määramisel.

Seega on tuumalitsentside puhul mõeldud arvestama nüüd pidevalt kasvavat tuumade arvu protsessori kohta, mis tähendab, et üha suuremaid töökoormusi saab samuti töödelda.

SQL Server 2019 litsentsimine Server/CAL-i järgi

Server/CAL-i järgi litsentsimise mudel on Microsoftile tuttav ka teiste serveriväljaannete puhul. See toimub vastavalt tavapärastele nõuetele:

Iga server, millel SQL Serveri instantsi käivitatakse, nõuab Standard serverilitsentsi. Lisaks sellele on iga kasutaja või seadme jaoks, kes kasutab litsentseeritud SQL-serverit, vaja sama või uuema serveriversiooni vastavat juurdepääsu litsentsi (CAL), st kasutaja või seadme CAL.

2019. aasta CALiga on võimalik juurdepääs nii 2019. aasta SQL serverile kui ka SQL Server 2017-le.

See, milline litsentsimisviis on ettevõtte jaoks soodsam, sõltub sellest, kui palju kasutajaid või lõppseadmeid on vaja litsentseerida: Kasutaja CAL on sobivam, kui volitatud kasutaja soovib serverile juurdepääsu erinevatest seadmetest, samas kui seadme CAL on soodsam, kui erinevad kasutajad pääsevad serverile alati konkreetse seadme kaudu ligi.

SQL Server 2019 litsentsimine tuumade kaupa

Microsofti sõnul on litsentsimudel tuumade kaupa nüüd pilveteenuste puhul levinud menetlus, sest sellega ühtlustatakse nii Windows Serveri kui ka Azure'i litsentsimist. Samuti lihtsustab see litsentside mobiilsust, näiteks Azure'i hübriidkasutusega. See tähendab, et hübriidkasutust ja pilvepõhiseid rakendusi saab nüüd paremini kaardistada tarkvara pakkumisel.

Pilvepõhise litsentseerimise puhul kehtib üks tuumalitsents kahe tuuma kohta, mitte üks litsents ühe protsessori kohta nagu varem. Seega tuleneb litsentsi kogunõue vastavast protsessori tuumade arvust. Iga serveri kohta on kehtestatud vähemalt kaheksa litsentsi, kusjuures iga protsessori kohta on litsentseeritud vähemalt kaheksa tuuma. Seega vajavad kõik serveri füüsilised protsessori südamikud oma tuumalitsentsi.

Microsoft on kehtestanud ka järgmised reeglid:

Iga üksiku protsessori jaoks on vaja vähemalt 8 tuumalitsentsi.

Lisaks sellele on iga üksiku serveri jaoks vaja vähemalt 16 tuumalitsentsi.

Iga serveri jaoks nõutavad tuumalitsentsid on saadaval ainult 2-tuumaliste pakettidena: SQL Server Standard 2-Core või SQL Server Enterprise 2-Core.

Kumb Standard litsents on üksikjuhtumi puhul odavam, kas server/CAL või 2-tuumaline litsents, sõltub seega masina tüübist: kuni 2 protsessoriga, millel on kummalgi 8 tuuma, saab SQL Standard server/CAL versiooniga odavamalt litsentseerida. Microsofti kehtestatud minimaalse kaheksa südamiku arvu tõttu ei saa vähemate südamikutega masinaid odavamalt litsentseerida.

Tuumapõhise litsentseerimise korral ei ole siis vaja juurdepääsu litsentse (CAL).

Litsentsige Microsoft SQL Server 2019 soodsalt Wiresoftis

Kas soovite katta oma ettevõtte litsentseerimisvajaduse Microsoft SQL Server 2019 Standard- või Enterprise, kas server/CAL või 2-tuumaline litsents: Wiresoftis saate need Microsofti tooted ainult originaallitsentsidena. Microsofti litsentsid on Wiresoftis eriti soodsad, sest pakume Euroopa ettevõtete kasutamata tarkvaralitsentse - ja seda täiesti seaduslikult. Seega võite olla kindel, et kõik Wiresofti litsentsid on kontrollitud originaalsuse ja kasutatavuse osas. Seda kinnitavad ka paljud entusiastlikud kliendid. Palun võtke meiega julgelt ühendust, kui teil on küsimusi seoses Microsoft SQL Server 2019 litsentsimisega