Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne on praegu kõige põhjalikum ja ajakohasem versioon Microsofti tõestatud relatsioonilisest andmeplatvormist; see pakub kõiki uusimaid andmebaasi-,...
8 133,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft SQL Server 2019 Standard 2-Core SQL Server 2019 Standard 2-Core väljaanne on praegu kõige ajakohasem versioon Microsofti usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist, mida kasutatakse kogu maailmas, sest see pakub kõiki...
2 046,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD
Microsoft SQL Server 2019 Standard SQL Server 2019 Standard Edition on osa Relatsioonilise andmehaldussüsteemi uusimast versioonist Microsoft; see ühendab endas kõik olulised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis on...
490,90 € *

SQL Server 2019 uuenduslikud funktsioonid

Microsofti intelligentne tarkvara pakub ka mitmeid uuenduslikke funktsioone andmetöötluseks: Lisaks andmete rühmitamisele (rühmade määramisele) puudutab see ka järelevalvet, st erinevat tüüpi süstemaatilist salvestamist (logimine, mõõtmine), samuti päringute või kirjete töötlemist otsingute käigus.

Eriti tähelepanuväärne on SQL Serveri uues versioonis intelligentne päringute töötlemine (IQP), mis kiirendab märkimisväärselt päringute töötlemist ja on eriti tõhus suuremate andmemahtude puhul. Samal ajal on suurendatud paljude andmebaasioperatsioonide kiirust ja lisatud uusi funktsioone.

Allpool on esitatud üksikasjalik ülevaade Microsoft SLQ Server Edition 2019 kõige olulisematest uuendustest:

Andmete virtualiseerimine koos Big DataClusteriga on saadaval SQL Server 2019is

Üha enamatel ettevõtetel on ulatuslikud ja pidevalt kasvavad andmekogud. Big Data Cluster'i funktsiooniga on SQL Server 2019-s nüüd saadaval täielik keskkond, mis kasutab tehisintellekti tehnoloogiaid, et saada peaaegu reaalajas ülevaade kõigist andmekogumitest. Muuhulgas pakuvad Big Data Clusters kõiki vajalikke vahendeid masinõppe mudelite treenimiseks ja kasutuselevõtuks.

SQL Server 2019 Big Data Cluster (BDC) on Linuxil põhinev SQL Serveri ja Apache Sparki konteiner-klaster, mis on rakendatud Kubernetes'is või Azure Kubernetes Services'is (AKS).

SQL Server 2016-s juba kasutusele võetud PolyBase'i funktsioon Transact SQL päringute töötlemiseks välistest andmeallikatest on nüüd laiendatud muu hulgas Oracle'ile, MongoD-le ja Terradata'le, et pääseda ligi teatavatele välistele salvestusandmete allikatele.

Java kasutamine SQL Server 2019is

SQL Serveri 2019 versioon pakub nüüd esimest korda Java-koodi kasutamist andmebaasi haldussüsteemis. Arendajad saavad nüüd kasu Java Runtime'i integreerimisest. Kompileeritud Java-koodi saab nüüd SQL Serveris käivitada, ilma et seda peaks esmalt töötlemiseks migreerima. Uue SQL Server 2019 abil on võimalik integreerida ka teisi programmeerimiskeeli, mis põhinevad SQL Serveri keelelaiendustel.

Turvalised enklaavid krüpteeritud andmete jaoks turvaliste enklaavide abil

SQL Server 2019 laiendab võimalust krüpteerida andmeid kliendist DBMS-i turvaliste enklaavide abil alates SQL Server 2016is kasutusele võetud funktsioonist Always Encrypted (alati krüpteeritud). Isegi andmebaasi administraatorid ei saa neid andmeid oma laiendatud õigustega vaadata.

Erinevad SQL Server 2019-i jõudluse parandused

Lisaks pakub uus Microsoft SQL Server 2019 mitmeid jõudluse parandusi, millest saavad kasu mitte ainult kasutajad, vaid ka administraatorid:

Intelligentne päringute töötlemine: Intelligentse päringute töötlemise (IQP) abil on SQL Serveri 2019. aasta väljaandes olemas ka mitmesugused optimeerimised päringute töötlemisel, mis tähendavad kiiruse eeliseid, eriti suurte andmemahtude töötlemisel.

Intelligentne jõudlus: Niinimetatud intelligentne jõudlus viitab andmebaasioperatsioonide täitmise kiiruse täiendavale suurendamisele. Mõned neist on automaatselt sisemiselt kättesaadavad või peab neid esmalt aktiveerima andmebaasi administraator.

Andmebaasi hetkeseis: Andmebaasi hetkeseisu abil loob andmebaasi administraator virtuaalselt andmebaasi hetkeseisu. Seda hetkepilti saab seejärel kasutada hindamise või aruande illustreerimiseks. Kui algne andmebaas muutub, saab hetkeseisu kasutada, et dokumenteerida kõrvalekalded eelmisest seisust.

Täitmisplaanide jälgimine (viimase päringuplaani statistika): Selle abil annab SQL Server andmebaasi administraatorile ajakohase ülevaate viimaste päringute täitmise plaanidest. 

Lightweight Query Profiling Infrastructure (LWP): LWP on taas täiustatud ja on nüüd SQL Server Management Studio's vaikimisi aktiveeritud Live Query Statistics'i jaoks.

Kiirendatud andmebaasi taastamine (Accelerated Database Recovery, ADR): kiirendab andmebaasi taastamist pärast taaskäivitamist või ulatuslikku tehingu tagasipööramist.

Microsoft SQL Server 2019 litsentsimudelid Wiresoftis

SQL Server 2019-ga jätkab Microsoft põhilitsentsimise võimalust, mis on olnud saadaval alates 2016. aasta serveri versioonist. Sõltuvalt SQL Server 2019 väljaandest - kas Standard või Enterprise - on sobivate serverilitsentside omandamiseks saadaval erinevad võimalused.

SQL Server 2019 väljaanded lühidalt

Wiresoftist saate osta järgmised server 2019 väljaanded:

SQL Server 2019 Standard Edition: Standard versioon on mõeldud eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Standardversioonis on teil võimalus valida serverite/CALide kaupa litsentsimise (st serverilitsentsid ja juurdepääsulitsentsid) ja tuumade kaupa litsentsimise vahel (siin ei ole vaja täiendavaid juurdepääsulitsentse).

SQL Server 2019 Enterprise Edition: Enterprise-versioon on mõeldud keskmise suurusega ettevõtetele ja eriti suurtele ettevõtetele või organisatsioonidele. See on litsentseeritud vastavalt tuumade arvule. Serveri/CAL-i kohta litsentsimine ei ole siin üldiselt saadaval.

Erinevus serverite/CAL-i ja südamike kaupa litsentsimise vahel

Kui serverite/CALi kaupa litsentsimine järgib tavalist tuttavat skeemi, siis tuumalitsentside puhul põhineb nõutavate litsentside arv tuumadel. See tähendab, et muudetakse nn litsentsimõõdustikku, st seda, kuidas arvestatakse vastavat vajadust litsentside järele.

Kui varem ei olnud oluline, mitu südamikku protsessor sisaldab, siis nüüd on see arv otsustav litsentsinõude määramisel.

Seega on tuumade litsentseerimine mõeldud selleks, et võtta arvesse nüüdseks pidevalt kasvavat tuumade arvu protsessori kohta, mis tähendab, et üha suuremaid töökoormusi saab samuti töödelda.

SQL Server 2019 litsentsimine Server/CAL-i järgi

Server/CALi litsentsimudel on Microsoftile tuttav ka teiste serveriväljaannete puhul. See toimub vastavalt tavapärastele nõuetele:

Iga server, millel SQL Serveri instantsi käivitatakse, nõuab standardset serverilitsentsi. Lisaks sellele on iga kasutaja või seadme jaoks, kes kasutab litsentseeritud SQL-serverit, vaja sama või uuema serverversiooni vastavat juurdepääsu litsentsi (CAL), st kasutaja või seadme CAL.

2019. aasta CALiga on võimalik juurdepääs nii 2019. aasta SQL Serverile kui ka SQL Server 2017-le.

Milline litsentsimisviis on ettevõtte jaoks soodsam, sõltub sellest, kui palju kasutajaid või lõppseadmeid on vaja litsentseerida: Kasutaja CAL on sobivam, kui volitatud kasutaja soovib serverile juurdepääsu erinevatest seadmetest, samas kui seadme CAL on soodsam, kui erinevad kasutajad pääsevad serverile alati konkreetse seadme kaudu.

SQL Server 2019 litsentsimine tuumade kaupa

Microsofti sõnul on litsentsimudel tuumade kaupa nüüd pilveteenuste puhul üldine menetlus, sest see ühtlustab nii Windows Serveri kui ka Azure'i litsentsimist. Samuti lihtsustab see litsentside liikuvust, näiteks Azure'i hübriidkasutusega. See tähendab, et hübriidkasutust ja pilvekasutust saab nüüd paremini kaardistada tarkvara pakkumiseks.

Pilvepõhise litsentsimise puhul kehtib üks tuumalitsents kahe tuuma kohta, mitte üks litsents ühe protsessori kohta nagu varem. Seega tuleneb litsentsi kogunõudlus vastavast protsessori tuumade arvust. Iga serveri kohta on kehtestatud vähemalt kaheksa litsentsi, kusjuures iga protsessori kohta on litsentseeritud vähemalt kaheksa südamikku. Seetõttu on vaja kõigi serveri füüsiliste tuumade jaoks oma tuumalitsentsi.

Microsoft on kehtestanud ka järgmised eeskirjad:

Iga protsessori jaoks on vaja vähemalt 8 tuumalitsentsi.

Lisaks on iga üksiku serveri jaoks vaja vähemalt 16 tuumalitsentsi.

Iga serveri jaoks vajalikud tuumalitsentsid on saadaval ainult 2-tuumaliste pakettidena: SQL Server Standard 2-Core või SQL Server Enterprise 2-Core.

Milline standardlitsents on üksikjuhtumil odavam, kas server/CAL või 2-tuumaline litsents, sõltub seega masina tüübist: kuni 2 protsessoriga, millel on kummalgi 8 südamikku, saab SQL Standard Server/CAL-versiooniga odavamalt litsentseerida. Microsofti kehtestatud minimaalse kaheksa südamiku arvu tõttu ei saa vähemate südamikutega masinaid odavamalt litsentseerida.

Core-põhise litsentseerimise korral ei ole vaja juurdepääsu litsentse (CAL).

Litsents Microsoft SQL Server 2019 soodsalt Wiresoftis

Ükskõik, kas soovite katta oma ettevõtte litsentsivajadused Microsoft SQL Server 2019 Standard või Enterprise, kas Server/CAL või 2-tuumaline litsents: Wiresoftist saate need Microsofti tooted ainult originaallitsentsiõigustena. Microsofti litsentsid on Wiresoftis eriti soodsad, sest me pakume Euroopa ettevõtete kasutamata tarkvaralitsentse - ja seda täiesti seaduslikult. Seega võite olla kindel, et kõik Wiresofti litsentsid on kontrollitud originaalsuse ja kasutatavuse osas. Seda kinnitavad ka paljud entusiastlikud kliendid. Võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi seoses Microsoft SQL Server 2019 litsentsimisega