Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

89,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft Windows Server 2012 R2...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standardiga pakub Microsoft era- ja äriliste serverirakenduste jaoks lahendust, mida on lihtne installida ja hooldada. Microsoft Windowsi serveriversiooni on edasi arendatud ja see avaldab muljet mõne uue funktsiooni ja funktsiooniga. Selles artiklis selgitatakse, mis on Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard tarkvara ja kuidas seda kasutada.

Mis täpselt on Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ja milleks seda tarkvara kasutatakse?

See tarkvara on tarkvarahiiglase Microsofti operatsioonisüsteem. See on spetsiaalselt välja töötatud operatsioonisüsteem, mis loodi ja optimeeriti serverite konfigureerimiseks, haldamiseks ja hooldamiseks. Microsoft Windows Server ei sobi seetõttu tavaliselt arvutis tavapäraseks tööks, vaid on mõeldud spetsiaalselt serverisse kasutamiseks ja installimiseks. See pakub mitmeid erinevaid tööriistu ja funktsioone, mis muudavad serveri haldamise ja konfigureerimise väga lihtsaks ja tõhusaks. Microsoft Windows Serverit ei kasutata mitte ainult eraelus, vaid sageli ka ärivaldkonnas. Paljud suured ettevõtted haldavad oma servereid Microsoft Windows Server 2012 R2 Standardi abil. See operatsioonisüsteem võimaldab luua ka nn pilve, millele kasutajad ja töötajad siis ligi pääsevad. Sellist serverit saab kasutada ka varukoopiate tegemiseks ja muude andmete varukoopiate tegemiseks, mida saab ka krüpteerida

Milline riistvara Arvuti peab vastama nõuetele, et Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard saaks sellega töötada?

Arvuti vajab 64-bit suudab protsessor taktsagedust vähemalt 1,4 GHz, et Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard saab tõrgeteta. See nõuab ka ligikaudu 32 GB ja kõvakettaruumi ning ligikaudu 512 MB muutmälu (RAM). SSD või suurema mäluga saab süsteem palju paremini ja kiiremini töötada. Kõrgem protsessori kell suurendab ka täitmiskiirust. Serveriga ühendamiseks on vaja ka WLAN-i adapterit või Etherneti adapterit. Need adapterid on tavaliselt otse riistvarasse sisse ehitatud.

Kuidas installite Microsoft Windows Server 2012 R2 Standardi arvutisse või serverisse?

Selle operatsioonisüsteemi saab installida kas CD-lt või USB-mälupulgalt. Igal juhul peaks andmekandja olema buutitav, et arvuti saaks selle käivitamisel ära tunda. Seejärel sisestatakse meedium, arvuti lülitatakse sisse – arvuti peaks siis kohe ära tundma ja Windowsi installi alustama. Kui arvuti installimist kohe ära ei tunne, tuleks kontrollida BIOS-i sätteid. CD-lt või USB-mälupulgalt käivitamine peaks olema esimene, isegi enne HDD-lt või SSD-lt käivitamist. Assistent juhendab kasutajat installimisel ja selgitab kõiki samme. Lisaks GUI installile on võimalik installida ka käsurealt (terminalilt). Seda soovitatakse ainult edasijõudnutele, siin saab kasutaja teha väga detailseid seadistusi. Samuti saate valida, kas Windows Server peaks seejärel toimima GUI operatsioonisüsteemina või ainult käsurealt. Viimase võimalusega saab arvutit juhtida teisest arvutist turvalise SSH-ühenduse kaudu, nii et seadistamiseks pole vaja monitori.
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud