Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10105
  • P73-06285
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
60,90 € * 66,90 € * (8,97% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 16 Core 
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad 2x
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Microsoft pakub era- ja äriserverirakenduste jaoks lahendust, mida on lihtne paigaldada ja hooldada. Server Microsoft Windows versiooni on edasi arendatud ja see avaldab muljet mõningate uute funktsioonide ja omadustega. Selles artiklis selgitatakse, mida tähendab tarkvara Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ja kuidas seda saab kasutada.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standardiga pakub Microsoft era- ja äriserverirakenduste jaoks lahendust, mida on lihtne paigaldada ja hooldada. Microsoft Windowsi serveriversiooni on edasi arendatud ja see veenab mõningate uute funktsioonide ja omadustega. Selles artiklis selgitatakse, mis on Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ja kuidas seda kasutada.

Mis täpselt on Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ja milleks seda tarkvara kasutatakse?

See tarkvara on tarkvara hiiglase Microsofti operatsioonisüsteem. See on spetsiaalselt välja töötatud operatsioonisüsteem, mis on loodud serverite konfigureerimiseks, haldamiseks ja hooldamiseks ning mis on ka selleks otstarbeks optimeeritud. Microsoft Windows Server ei sobi seetõttu tavaliselt tavalise töö tegemiseks arvutis, vaid on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks ja paigaldamiseks serverisse. See pakub mitmeid erinevaid tööriistu ja funktsioone, mis muudavad serveri haldamise ja konfigureerimise väga lihtsaks ja tõhusaks. Microsoft Windows Serverit ei kasutata mitte ainult erasektoris, vaid sageli ka ärisektoris. Paljud suured ettevõtted haldavad oma servereid Microsoft Windows Server 2012 R2 Standardi abil. See operatsioonisüsteem võimaldab luua ka nn pilve, millele kasutajad ja töötajad saavad juurdepääsu. Sellist serverit saab kasutada ka varukoopiate ja muude andmete varundamiseks, mida saab samuti krüpteerida.

Millistele riistvaranõuetele peab arvuti vastama, et Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard saaks sellel töötada?

Arvutis peab olema 64-bitine protsessor, mille taktsagedus on vähemalt 1,4 GHz, et Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard saaks tõrgeteta töötada. Lisaks sellele on vaja umbes 32 GB kõvakettaruumi ja umbes 512 MB põhimälu (RAM). SSD või suurema RAM-i abil saab süsteem töötada palju paremini ja kiiremini. Suurem protsessori taktsagedus suurendab ka täitmiskiirust. Lisaks on serveri ühendamiseks vaja ka WLAN-adapterit või Ethernet-adapterit. Need adapterid on tavaliselt juba riistvarasse sisse ehitatud.

Kuidas on Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard arvutisse või serverisse paigaldatud?

Seda operatsioonisüsteemi saab paigaldada kas CD-lt või USB-pulgalt. Siiski peaks andmekandja olema igal juhul käivitatav, et arvuti seda käivitamisel otse ära tunneks. Seejärel sisestatakse andmekandja, arvuti lülitatakse sisse - arvuti peaks seejärel kohe tuvastama ja alustama Windowsi installimist. Kui arvuti ei tunnista paigaldust kohe ära, tuleks kontrollida BIOSi seadeid. Siis peaks CD-lt või USB-pulgalt käivitamine olema esimene, isegi enne käivitamist kõvakettalt või SSD-plaadilt. Assistent juhendab kasutajat paigaldamisel ja selgitab kõiki samme. Lisaks graafilise kasutajaliidese paigaldamisele on võimalik ka käsurealt (terminalist) paigaldamine. See on soovitatav ainult edasijõudnud kasutajatele; siin saab kasutaja teha väga üksikasjalikke seadistusi. Samuti on võimalik valida, kas Windows Server peaks siis toimima GUI operatsioonisüsteemina või ainult käsurealt. Viimase võimaluse puhul saab arvutit juhtida teisest arvutist turvalise SSH-ühenduse kaudu, nii et seadistamiseks ei ole vaja monitori.
Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad