Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL

14,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Device CAL Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks Microsoft Windows Server 2012 R2...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"

Ostke Device CAL Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks

Microsoft Windows Server 2012 R2 Editions Standardis ja andmekeskuses saadaolevate teenuste kasutamiseks on lisaks serverilitsentsile vaja ka vastavat kliendi juurdepääsulitsentsi lõppseadme jaoks: Windows Server 2012 R2 seadme CAL . See annab teatud arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti jne), mis on selle kaudu registreeritud, juurdepääsuõigused.

Vastavalt Microsofti litsentsihalduses määratletud sätetele ei sisalda Windows Server 2012 R2 serverilitsents kasutajaõigusi, seega tuleb need osta ka seadme CAL-i kujul. Sel viisil registreeritud terminaliseadet saab seejärel kasutada iga volitatud kasutaja, et pääseda juurde Windowsi serveri funktsioonidele ühes neist väljaannetest.

Seadme CAL-id operatsioonisüsteemile Windows Server 2012 R2 on saadaval Wiresoftilt kasutatud tarkvarana taskukohase hinnaga – need on saadaval ka üksikult lõppseadmete paindlikuks, vajadustepõhiseks litsentsimiseks. Kasutatud tarkvara juurdepääsulitsents Windows Server 2012 R2 lõppseadmele pakub samu funktsioone, mis Seadme CAL-id .

pakutakse uute kaupadena tavalise Microsofti hulgilitsentsiprogrammi kaudu.

Kasutage kõiki Windows Server 2012 R2 teenuseid kasutatud seadme CAL-iga

Isegi juba kasutatud Seadme CAL-iga saate kasutada kõiki Windows Server 2012 järglase serveri versiooni 2012 R2 pakutavaid võimalusi: lisaks Windows 8 toele samuti on pilve valmidus, mis tähendab, et pilv server saab luua ka seda, et turvalist kaudu volitatud seadet.

Milliseid funktsioone ja teenuseid pakuvad Windows Server 2012 R2 väljaanded Datacenter ja Standard koos seadme CAL-iga?

Windows Server 2012 R2 on saadaval ettevõttest Wiresoft standard- ja andmekeskuse väljaannetes. Need erinevad peamiselt virtualiseerimisastmete poolest, funktsioonide ulatus on sama.

Kui Windows Server 2012 R2 Standard Edition on piisav klientidele, kes ei kasuta virtualiseerimist või kasutavad vaid mõnda virtuaalmasinat, siis Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition seevastu pakub kõiki virtualiseerimiseks vajalikke funktsioone. erasektori pilv keskkond samuti arv virtuaalseid masinaid tegutseda Hyper-V roll Windowsi serveri kasutada.

Microsoft Windows Server 2012 R2 kõige olulisemate uute funktsioonide hulka kuuluvad arvukad täiustused ja muud funktsioonid võrgu, salvestuse ja haldamise, täiustatud juurdepääsu ja teabe kaitse – sealhulgas virtuaalse töölaua infrastruktuuri – ning serveri funktsiooni IP-aadressi haldus ( IPAM) koos kaasaegse kasutajaliidesega, mis on optimeeritud puutetundlikele ekraanidele. Windows Server 2012 R2 sisaldab ka järgmisi funktsioone, mida saab kasutada ka kasutatud seadme CAL-iga:

 • PowerShell 3.0 süsteemiseadete tõhusaks haldamiseks
 • Uus tegumihaldur pakub tänu optimeeritud protsessidele suuremat jõudlust
 • IIS (Internet Information Service 8.0) laiendatud valideerimise sertifikaadihaldusega
 • SMB 3.0 võimaldab veelgi kiiremat ja paremat juurdepääsu failijagamistele
 • Kõrgem virtualiseerimise tase Hyper-V-ga tänu RDP-l põhinevatele virtuaalserveritele täiustatud juurdepääsule
 • Remote Desktop Protocol (RDP) kaudu toimuvad seansid töötavad hosti kaudu, seega pole otsene RDP-ühendus virtuaalserveriga enam vajalik.
 • Windows Server 2012 R2 ja Hyper-V Server 2012 R2 tugi System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 kaudu, et mõlemat süsteemi saaks paralleelselt kasutada
 • 2. põlvkonna virtuaalarvutid toetavad uut BIOS-i standardit UEFI ja integreeritud Secure Boot funktsiooni
 • Linuxi tugi on täiustatud, nii et dünaamilist mälu saab kasutada ka Linuxi klientides
 • Andmete dubleerimine ka virtuaalsetel kõvaketastel
 • SSD- ja SATA-kettad ühendatakse salvestusruumideks
 • ReFS (Resilient File System) täiendab NTFS-i

Microsofti litsentsimissüsteem koos seadme CAL-idega

Windows Server 2012 R2 väljalaskmisega värskendas Microsoft ka oma litsentsimismudelit. Olenevalt väljaandest eristatakse litsentsimist tuumade järgi, mille jaoks pole vaja täiendavaid juurdepääsulitsentse, ja pärast serveri litsentsimist ja ettevõttest sõltuvat kliendi juurdepääsulitsentside (CAL) arvu. Juurdepääsu autoriseerimise variant Seadme CAL-idega on odavam lahendus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Igale serverilitsentsile lisanduvad kliendi juurdepääsulitsentsid, nagu Seadme CAL , mis varustab seadme vastavate õigustega, et vastav kasutaja saaks seejärel kasutada Windowsi tüüpilisi serverifunktsioone. Lisaks Windows Server 2012 R2 kliendi-/serverikeskkonna spetsiaalsetele juurdepääsuõigustele ei sisalda seadme CAL muud tarkvara.

Kasutage Windows Server 2012 R2 Standardi ja Datacenteri väljaannete jaoks kasutatud seadme CAL-e

Seadme CAL pakutud Wiresoft kui kasutatud tarkvara ei erine võrreldav uue seadme CAL-id, sest nad pakuvad sama võimalust kasutades funktsioone kättesaadavad Windows Server 2012 R2 Editions Standard ja Datacenter purk . Seetõttu on kasutatud Seadme CAL-id paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele ökonoomne alternatiiv lõppseadmete serveri juurdepääsulitsentsiga varustamiseks. Järgmises ülevaates on loetletud kõik kasutatud tarkvara eelised ja eripärad.

Millised CAL-i tüübid on Windows Server 2012 R2 Standardi ja Datacenter Editioni jaoks olemas?

Kliendi juurdepääsu litsentsimine Windows Server 2012 R2 jaoks on saadaval kahes CAL-i tüübis:

 • Seadme CAL Windows Server 2012 R2 jaoks – ühele seadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
 • Kasutaja CAL Windows Server 2012 R2 jaoks – ühele kasutajale

Millised on Windows Server 2012 R2 seadme CAL-ide ja kasutaja CAL-ide erinevused?

Windows Server 2012 R2 seadme CAL ei erine funktsioonide ja teenuste poolest vastavast kasutaja CAL-ist. Ainus erinevus on aga näha Windowsi serveri vastavat tüüpi juurdepääsu autoriseerimises: Seadme CAL-iga on volitatud üks terminalseade, kuid seda saavad vaheldumisi kasutada mitu kasutajat juurdepääsu Windows server Access teenused; Olenevalt arvutiga töökohtade arvust ja varustusest ning mõne ettevõtte tüüpilistest töövoogudest võib selline olukord valitseda – erinevalt sellest, kui üks kasutaja oma kontoga kasutab peamiselt väga erinevaid lõppseadmeid.

Seadme CAL-iga varustatud terminalseade võib pakkuda rohkem eeliseid vahetustega tööga ettevõtetes, näiteks kui mitu töötajat jagavad ühte terminalseadet, et kontrollida oma e-kirju jne; siin on vaja vähem terminalseadme juurdepääsulitsentse. Kui litsentseeritud lõppseadmeni mobiilseadmes, nagu sülearvuti, tahvelarvuti, kuid ka nutitelefoni, saab kasutaja kasutada seda juurdepääsuks Windows Server , olenemata nende asukohast - näiteks kodus kontoris, minekul või muus kohas. Seadme CAL pakub ka mobiilikasutusvõimalusi.

Milliseid erinevaid kasutusvõimalusi pakub standard- ja andmekeskuse versioonis Windows Server 2012 R2 kasutatud seadme CAL?

Olenevalt sellest, kas Windows Server 2012 R2-sse on installitud standard- või andmekeskuse väljaanne, pakub seadme CAL ka erinevaid funktsioone: Standardversiooni jaoks on võimalik kasutada seadme CAL-i, et kasutada ka Juurdepääs Windows Server 2012 R2 andmekeskuse väljaandele, kuid siis on saadaval ainult standardversiooni piiratud funktsionaalsus. Ainult Datacenter Editioni seadme CAL pakub oma vastavalt laiendatud valikut funktsioone ja funktsioone. Kui Windows Server 2012 R2 Standardile pääsete juurde Datacenter Editioni seadme CAL-iga, on saadaval ainult standardversiooni funktsioonid.

Märkige Windows Server 2012 R2 seadme CAL-ide versiooni ühilduvus

Windows Server 2012 R2 seadme CAL-iga on lõppseadmel lisaks väljaandest olenevalt saadaolevate funktsioonide kasutamisele juurdepääsuõigused ka Windows Serveri vanematele versioonidele (alla versioonile). Vastupidi, Windows Serveri versiooni 2012 R2 seadme CAL-i ei saa kasutada kõrgemale versioonile (nt 2016) juurde pääsemiseks (täiendus). Windows Server 2012 R2 jaoks Seadme CAL-ide ostmisel peaksid kliendid lisaks vastava väljaande jaoks saadaolevatele funktsioonidele tähelepanu pöörama ka olemasoleva serverilitsentsi ja nõutava kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvusele. < /p>

Mida tuleks arvesse võtta ka Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmisel?

Windows Server 2012 R2 seadme CAL litsentsib ainult ühe lõppseadme ja varustab selle iga väljaande jaoks määratud juurdepääsuõigustega. Kui registreerimine on lõpule viidud, ei saa Seadme CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-i tüüpi ja kasutada kasutaja CAL-ina Seadme CAL-i .

Sellised Microsofti litsentsihalduses sätestatud CAL-ide sätted aitavad vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2012 R2-le, mis tähendab, et ettevõtetel on suurem andmete ja side turvalisus, kuna ilma vastava seadme CAL-ita ei pääse nad e-posti teenustele juurde. või serveri andmetele pääseb juurde.

Järeldus seadme CAL-ide kohta

Milline kliendi juurdepääsulitsentside tüüp ettevõttes pakub suuremat paindlikkust ja seega ka soodsamat litsentsimise võimalust, on näidatud igal üksikjuhul. Lisaks arvu litsentseeritud lõpus seadmetele juurdepääsu Windows server, kasutajate arv on seetõttu ka otsustava: Kui mitu kasutajat vaheldumisi ühendus Windows Server 2012 R2 kaudu ühe väljundseadme, litsentseerimisjuht Seadme CAL rohkem eeliseid.

Enne kui otsustada osta CAL, täpset tundmist tüüpiline firma protsesside on parim lähtepunkt valides CAL tüüpi Windows Server 2012 R2. kirjeldatud olukorras, litsentseerimisjuht Seadme CAL on odavam firma kui üks kasutaja CAL-id, kuna tuleb osta vähem kliendijuurdepääsu litsentse.

Kasutatud seadme CAL-id Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks Wiresofti veebipoes

Kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2012 R2 väljaannete jaoks on saadaval ka eraldi Wiresofti veebipoes – kõik Microsofti sätted litsentside liigitamise kohta ei kehti; Muidu pole kasutatud tarkvaral uute litsentsidega võrreldes mingeid miinuseid ega piiranguid – mitte ainult sellepärast, et tarkvara põhimõtteliselt ei kulu, vaid ka seetõttu, et funktsionaalsusele pole piiranguid.

Kust pärinevad Windows Server 2012 R2 seadme CAL-id, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana?

Kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2012 R2 väljaannete jaoks, mida pakub Wiresoft, on Microsofti originaallitsentsid selle litsentsimisprogrammist; Enne Wiresofti müümist kuulusid need Windows Server 2012 R2 seadme hulgilitsentsi, mille ettevõte omandas. Wiresoft ostis selle hulgilitsentsi ja ka üksikud kasutamata seadme juurdepääsulitsentsid ning terved hulgilitsentsid muudeti individuaalseteks litsentsideks. Saadud üksikuid Seadme CAL-e nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Vaatamata sellele identifitseerimisele saab neid kasutada nagu uut litsentsi Windows Server 2012 R2 juurdepääsuks, kuna need ei erine uutest litsentsidest oma funktsionaalsuse ega kasutusaja poolest.

Ostja turvalisusega Windows Server 2012 R2 seadme CAL-idest kasutatud tarkvara

Windows Server 2012 R2 jaoks mõeldud Wiresofti kasutatud seadme CAL-ide tarkvaravalik pakub klientidele Windows Server 2012 R2 turvalist litsentsi! Wiresofti kasutatud seadme CAL-id pakuvad ka tavalist ostja turvalisust kohe pärast ostmist allalaadimisega, sealhulgas litsentsi kohest aktiveerimist kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmine või kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendid võivad Windows Server 2012 R2 jaoks kasutatud Seadme CAL-ide ostmisel ja ka nende kasutamisel tugineda õiguskindlusele, kuna need ei riku ühtegi õigusnormi. Kuna nii Windows Server 2012 R2 kasutatud seadme CAL-id kui ka muud sellised kliendi juurdepääsulitsentsid, mis on saadaval Wiresoft Shopis, pärinevad ettevõtete litsentside loendist. Sel põhjusel põhineb kasutatud CAL-idega kauplemine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt müüa, osta ja kasutada kasutatud Microsofti CAL-e; seda on ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile!

Kõik Windows Server 2012 R2 seadme CAL-idega kasutatud tarkvara eelised lühidalt

Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL-id kui Wiresofti kasutatud tarkvara on odavam alternatiiv enamiku tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavatele uutele toodetele – see eelis kehtib ka Microsofti serveri kasutatava tarkvara või muude kliendi juurdepääsulitsentside puhul.

Kuna kasutatud Seadme CAL-ide litsentsimist ei reguleeri tavaline astmestamine, saate litsentsida lõppseadmete täpse arvu vastavalt Windows Serveri teenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõttes. See tähendab, et Wiresofti kliendid saavad lõppseadmete paindliku kliendijuurdepääsulitsentsi abil ostukulusid alandada.

Wiresofti kasutatud juurdepääsulitsentsid pakuvad ka eriti praktilist võimalust madala hinnaga oma tarkvaravarusid täiendada, sest pakkumine on saadaval ka mitmele tarkvaraversioonile. See välistab ka ühilduvusprobleemid, mis on põhjustatud näiteks paralleelselt kasutada erinevaid tarkvara versioonid, mida saab vältida ja seeläbi vähendada kulusid ostes uue riistvara. Lisaks Windows Server 2012 R2 väljaannete Seadme CAL-idele leiate Wiresofti tarkvarapoest kasutatud tarkvarana ka vastavad kasutaja CAL-id.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine sisaldab Microsofti tarkvara paljude muude valdkondade jaoks – koos kõigi ülalmainitud eelistega. Kui teil on MS Windows Server 2012 R2 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud