Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10070
 • R18-04277
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
12,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x R2 seade CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Seade CAL R2
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter versioonides pakutavate teenuste kasutamiseks on lisaks serverilitsentsile vaja ka vastavat kliendilitsentsi lõppseadmele: Windows Server 2012 R2 Device CAL. See annab juurdepääsuõigused konkreetsele arvutile (arvutile, sülearvutile, tahvelarvutile jne), mis on registreeritud.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"

Osta kasutatud Device CAL Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter versioonides pakutavate teenuste kasutamiseks on lisaks serverilitsentsile vaja ka vastavat kliendilitsentsi lõppseadmele: Windows Server 2012 R2 Device CAL. See annab juurdepääsuõigused konkreetsele arvutile (arvutile, sülearvutile, tahvelarvutile jne), mis on sellel registreeritud.

Vastavalt Microsofti litsentsihalduses määratletud sätetele ei sisalda Windows Server 2012 R2 serverilitsents kasutajaõigusi, seega tuleb need soetada täiendavalt Device CAL-i kujul. Sel viisil registreeritud lõppseadet saab seejärel kasutada iga volitatud kasutaja, et pääseda ligi Windows Serveri funktsioonidele ühes neist väljaannetest.

Windows Server 2012 R2 seadme CAL-d on Wiresoftilt saadaval mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana - need on saadaval ka eraldi, et lõppseadmete litsentseerimine oleks paindlik ja vajaduspõhine. Windows Server 2012 R2 lõppseadme kasutatud tarkvara kasutuslitsents pakub samu funktsioone, mida pakutakse seadme CAL-dega, mida pakutakse uuena tavalise Microsofti mahulitsentside programmi kaudu.

Kasutage kõiki Windows Server 2012 R2 funktsioone kasutatud seadme CALiga

Isegi varem kasutatud Device CAL-iga saab kasutada kõiki võimalusi, mida pakub Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 järeltulija, serveriversioon 2012 R2: Lisaks Windows 8 toetusele on see ka pilvepõhine, mis tähendab, et sellega saab luua ka pilveserveri, et kaitsta andmeid juurdepääsuõigusega lõppseadme kaudu.

Milliseid funktsioone ja eeliseid pakuvad Windows Server 2012 R2 Datacenter ja Standard väljaanded koos Device CALiga?

Windows Server 2012 R2 on saadaval Wiresoftist Standard ja Datacenter versioonina. Need erinevad peamiselt erineva virtualiseerituse astme poolest, kuid funktsioonide valik on sama.

Kui Windows Server 2012 R2 Standard Edition on piisav klientidele, kes ei kasuta virtualiseerimist või kasutavad ainult mõnda virtuaalmasinat, siis Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition pakub kõiki vajalikke funktsioone virtualiseeritud privaatse pilvekeskkonna käitamiseks, samuti ükskõik kui palju virtuaalmasinaid Hyper-V rollis kasutatavas Windows serveris.

Microsoft Windows Server 2012 R2 kõige olulisemate uuenduste hulka kuuluvad lisaks arvukatele parandustele ja täiendavatele funktsioonidele võrgu, salvestusruumi ja halduse valdkonnas ka täiustatud juurdepääs ja infokaitse - sealhulgas virtuaalne töölaua infrastruktuur - ning serveri funktsioon IP-aadresside haldamine (IPAM) koos kaasaegse kasutajaliidesega, mis on optimeeritud puuteekraanide jaoks. Windows Server 2012 R2 sisaldab ka järgmisi funktsioone, mida saab kasutada ka koos kasutatud Device CALiga:

 • PowerShell 3.0 süsteemi seadete tõhusaks haldamiseks
 • Uus ülesannete haldur pakub suuremat jõudlust optimeeritud protsesside kaudu
 • IIS (Internet Information Service 8.0) koos laiendatud valideerimise sertifikaadi haldamisega
 • SMB 3.0 võimaldab veelgi kiiremat ja paremat juurdepääsu failijagudele
 • Kõrgem virtualiseerimistase Hyper-V abil, mis võimaldab paremat juurdepääsu virtuaalsetele serveritele RDP-põhiselt
 • Remote Desktop Protocol (RDP) kaudu toimuvad seansid toimuvad host'i kaudu, seega ei ole otsene RDP-ühendus virtuaalserveriga enam vajalik
 • Windows Server 2012 R2 ja Hyper-V Server 2012 R2 toetamine System Center Virtual Machine Manager 2012 R2 kaudu, nii et mõlemat süsteemi saab kasutada paralleelselt
 • VM 2. põlvkonna mudelid toetavad uut BIOSi standardit UEFI ja integreeritud turvalise käivitamise funktsiooni
 • Linuxi toetust on parandatud, nii et dünaamilist mälu saab kasutada ka Linuxi klientides
 • Andmete deduplikatsioon ka virtuaalsetel kõvakettadel
 • SSD- ja SATA-kettad on ühendatud Storage Spaces'isse
 • ReFS (Resilient File System) täiendab NTFS-i

Microsofti litsentsimissüsteem koos Device CAL-dega

Koos Windows Server 2012 R2 väljaandmisega uuendas Microsoft ka oma litsentsimudelit. Sõltuvalt väljaandest eristatakse muu hulgas litsentsimist tuumade kaupa, mille jaoks ei ole vaja täiendavaid juurdepääsulitsentse, ja litsentsimist serveri kaupa, millele lisandub ettevõttest sõltuv arv kliendilitsentse (CAL). Juurdepääsulubade variant koos seadme CAL-idega on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks soodsam lahendus.

Iga serverilitsentsi täiendavad seega kliendilitsentsid, nagu näiteks Device CAL, mis varustab lõppseadme vastavate õigustega, nii et vastav kasutaja saab seejärel kasutada tüüpilisi Windows Serveri funktsioone. Peale Windows Server 2012 R2 kliendi/serveri keskkonna spetsiaalsete juurdepääsuõiguste ei sisalda Device CAL muud tarkvara.

Kasutatud seadme CAL-de kasutamine Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter versioonide jaoks

Wiresofti pakutavad Device CAL-d ei erine võrreldavatest uutest Device CAL-dest, sest need pakuvad samu võimalusi Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter versioonide funktsioonide kasutamiseks. Seetõttu on kasutatud seadme CAL-d paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks ökonoomne alternatiiv, et varustada lõppseadmed serverile juurdepääsu litsentsiga. Järgnevas ülevaates on loetletud kõik kasutatud tarkvara eelised ja eriomadused.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter Editioni jaoks?

Windows Server 2012 R2 kliendi juurdepääsu litsentsimine on saadaval kahes CAL-tüübis:

 • Device CAL Windows Server 2012 R2 jaoks - ühele lõppseadmele (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
 • Windows Server 2012 R2 kasutaja CAL - ühele kasutajale

Millised on erinevused Windows Server 2012 R2 seadme- ja kasutaja CAL-de vahel?

Windows Server 2012 R2 seadme CAL ei erine funktsioonide ja teenuste poolest vastavast kasutaja CAL-st. Ainus erinevus seisneb siiski Windowsi serveri vastava juurdepääsuloa tüübis: Device CAL-i puhul on juurdepääsuks lubatud üks lõppseade, kuid seda võib kasutada vaheldumisi mitu kasutajat, et pääseda ligi Windows Serveri teenustele; sõltuvalt arvutiga tööjaamade arvust ja varustusest ning mõne ettevõtte tüüpilistest töövoogudest võib see olla valdav olukord - erinevalt sellest, kui üks kasutaja oma kontoga kasutab valdavalt täiesti erinevaid lõppseadmeid.

Näiteks võib Device CALiga varustatud lõpp-punkt pakkuda rohkem eeliseid ettevõtetes, kus töötatakse vahetustega, kui mitu töötajat kasutavad ühte lõpp-punkti oma e-kirjade jms kontrollimiseks; siin on vaja vähem lõpp-punkti kasutuslitsentse. Kui litsentseeritud lõppseade on mobiilne seade, näiteks sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefon, saab kasutaja Windowsi serverile juurdepääsu olenemata asukohast - nt kodukontoris, teel või mujal. Seega pakub Device CAL ka mobiilse kasutamise võimalusi.

Milliseid erinevaid kasutusvõimalusi pakub Windows Server 2012 R2 standard- ja andmekeskuse versioonide kasutatud Device CAL?

Sõltuvalt sellest, kas Windows Server 2012 R2 jaoks on paigaldatud Standard või Datacenter Edition, pakub Device CAL ka erinevaid funktsioone: Windows Server 2012 R2 Datacenter Edition'ile on võimalik ligi pääseda Standard Edition'i Device CAL-iga - siiski on saadaval ainult Standard Edition'i piiratud funktsionaalsus. Ainult Datacenter Editioni Device CAL pakub vastavalt laiendatud funktsioone ja funktsioone. Kui Windows Server 2012 R2 Standardi kasutamiseks kasutatakse Datacenter Editioni Device CAL-i, on saadaval ainult Standard Editioni funktsioonid.

Pange tähele Windows Server 2012 R2 seadme CAL-de ühilduvust versiooniga

Windows Server 2012 R2 seadme CAL-ga on lõppseadmel lisaks versioonist sõltuvate funktsioonide kasutamisele ka juurdepääsuõigused vanematele Windows Serveri versioonidele (downgrade). Seevastu aga Windows Serveri 2012 R2 versiooni Device CAL-i ei saa kasutada kõrgema versiooni, näiteks 2016 (upgrade), kasutamiseks. Windows Server 2012 R2 seadme CAL-de ostmisel peaksid kliendid seetõttu lisaks vastava väljaande funktsioonidele pöörama tähelepanu olemasoleva serverilitsentsi ja nõutava kliendilitsentsi ühilduvusele.

Mida veel tuleks Windows Server 2012 R2 kasutatud Device CAL-de ostmisel arvesse võtta?

Windows Server 2012 R2 seadme CAL litsentseerib ainult ühe lõppseadme ja varustab selle väljaande kohta määratletud kasutusõigustega. Kui registreerimine on lõpetatud, ei saa Device CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-tüüpi ja kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina.

Sellised Microsofti litsentsihalduses määratletud CALide sätted aitavad vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2012 R2-le, mis annab ettevõtetele suurema turvalisuse andmete ja kommunikatsiooni jaoks, kuna e-posti teenustele või serverite andmetele ei saa juurdepääsu ilma vastava seadme CALita.

Kokkuvõte seadme CAL-de kohta

Milline kliendilitsentside tüüp pakub ettevõttele suuremat paindlikkust ja seega ka soodsamat litsentsimisvõimalust, sõltub seega konkreetsest juhtumist. Lisaks Windows Serverile ligipääsuks litsentseeritud lõppseadmete arvule on määravaks ka kasutajate arv: kui mitu kasutajat kasutab Windows Server 2012 R2-d vaheldumisi ühe lõppseadme kaudu vaikimisi, pakub litsentsimine Device CAL-dega rohkem eeliseid.

Enne CAL-de ostuotsuse tegemist on seega parim lähtepunkt Windows Server 2012 R2 jaoks CAL-tüübi valimiseks ettevõtte tüüpiliste protsesside täpne tundmine. Kirjeldatud olukorras on litsentseerimine seadme CALidega ettevõtte jaoks odavam kui litsentseerimine kasutaja CALidega, sest tuleb osta vähem kliendilitsentse.

Kasutatud seadme CAL-d Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks Wiresofti veebipoes

Windows Server 2012 R2 versioonide kasutatud Device CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval ka ükshaaval - siin ei kehti Microsofti litsentside astmelisuse eeskirjad; muidu ei ole kasutatud tarkvaral uute litsentsidega võrreldes mingeid puudusi ega piiranguid - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei kulu põhimõtteliselt ära, vaid ka seetõttu, et funktsionaalsuses ei ole piiranguid.

Kust pärinevad Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Windows Server 2012 R2 seadme CAL-d?

Wiresofti poolt pakutavad kasutatud Windows Server 2012 R2 versioonide Device CAL-d on Microsofti litsentsimisprogrammi originaallitsentsid; enne Wiresofti poolt müümist olid need osa ettevõtte poolt ostetud Windows Server 2012 R2 seadme mahulitsentsist. Wiresoft ostis selle mahulitsentsi või üksikud kasutamata seadme kasutuslitsentsid ja kogu mahulitsentsid jaotati üksiklitsentsideks. Saadud individuaalsed Device CAL-id on määratud kasutatud tarkvaraks. Hoolimata sellest nimetusest võib neid kasutada Windows Server 2012 R2 juurdepääsuks nagu uusi litsentse, sest need ei erine uutest litsentsidest ei funktsionaalsuse piirangute ega kasutusperioodi poolest.

Kasutatud seadme CAL-d Windows Server 2012 R2 jaoks koos ostja garantiiga

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Device CALs for Windows Server 2012 R2 pakub klientidele Windows Server 2012 R2 turvalist litsentsimist! Wiresofti kasutatud seadme CAL-id pakuvad ka tavapärast ostja turvalisust, mis hõlmab kohest allalaadimist pärast ostu sooritamist, sealhulgas kohese litsentsi aktiveerimist kehtiva litsentsi võtmega.

Kas Windows Server 2012 R2 kasutatud Device CAL-de ostmine või kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendid võivad Windows Server 2012 R2 kasutatud Device CAL-de ostmisel ja kasutamisel loota õiguskindlusele, kuna need ei riku ühtegi õiguslikku regulatsiooni. Selle põhjuseks on see, et nii Windows Server 2012 R2 kasutatud Device CAL-d kui ka muud Wiresofti poes saadaval olevad kliendilitsentsid pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seega põhineb kasutatud CAL-idega kauplemine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt nii müüki kui ka ostu ja ka kasutatud Microsofti CAL-ide kasutamist; seda on korduvalt selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Lisaks pakub Wiresofti kasutatud tarkvara ka audititurvalisust, kuna kõik eelnevad ostjad on täielikult tõestatud!

Kõik Windows Server 2012 R2 seadme CAL-de kasutatava tarkvara eelised lühidalt

Windows Server 2012 R2 kasutatud tarkvara kasutajakõlblikud litsentsid Wiresoftilt on odavam alternatiiv võrreldes enamiku tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavate uute toodetega - see eelis kehtib ka Microsoft Serveri kasutatud tarkvara või muude kliendilitsentside puhul.

Kuna kasutatud Device CAL-de litsentseerimist ei reguleerita muidu sageli levinud astmestikuga, siis saate litsentseerida täpse arvu lõppseadmeid vastavalt Windows Serveri teenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõttes. Wiresofti kliendid saavad tänu paindlikule kliendilitsentsimisele vähendada ka lõppseadmete ostmise kulusid.

Wiresofti kasutatud juurdepääsulitsentsid pakuvad ka eriti praktilist võimalust täiendada oma tarkvaravaru mõistliku hinnaga, sest pakkumine hõlmab ka mitut tarkvaraversiooni. Sellega välditakse ka ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida näiteks erinevate tarkvaraversioonide paralleelsest kasutamisest, ja vähendatakse seega uue riistvara ostmise kulusid. Lisaks Windows Server 2012 R2 versioonide Device CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka vastavad User CAL-d kasutatud tarkvarana.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine sisaldab Microsofti tarkvara paljude teiste valdkondade jaoks - kõigi eespool nimetatud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2012 R2 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad