Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 

Maksevõimalused

Ostuarve (ainult äriklientidele)

Saate meilt arve e-posti teel ja maksate arve summa mugavalt pangaülekandega. Arve alusel maksmisel saame teenusepakkujalt teavet teie krediidivõimelisuse kohta, et hinnata meie krediidiriski. Te võite vältida oma krediidivõimelisuse hindamist, valides mõne muu makseviisi. Kui teie krediidivõimelisuse hindamine on meie jaoks piisav, tarnime kauba koheselt. Te tasute arve mugavalt pärast arve kättesaamist, maksetähtaeg on 14 päeva. Võimalus maksta arve alusel kinnitatakse või lükatakse tagasi 24 tunni jooksul pärast tellimuse kättesaamist.

Maksmine krediitkaardiga või Maestro (Paypal Plus / Unzer kaudu)

Krediitkaardiga või Maestro'ga tehtavaid makseid töötleb meie maksepartner Unzer või PAYPAL vastavalt kehtivatele turvastandarditele. Kui maksate krediitkaardiga, siis teie kontolt võetakse raha maha, kui teie tellimus saadetakse.

Maksmine Sofortüberweisungiga

Lihtne ja turvaline internetipanga kaudu. Ülekanne toimub otse ja vastavalt TÜV-sertifitseeritud turvastandarditele meie online-maksepartneri Sofort AG kaudu.

Maksmine PAYPALiga

Lihtne ja otsene kõigile klientidele, kellel on PAYPALi konto.

Ettemaks (ettemaks)

Palun kandke arve summa (pangaülekanne või maksekviitung) meie pangakontole, märkides oma tellimuse numbri. Meie pangaandmed leiate kas arvel või tellimuse kinnitusel. Pärast ülekande laekumist saate meie raamatupidamisosakonnalt e-kirja teel kinnituse makse laekumise kohta. Seejärel saadetakse toode vastavalt allpool toodud saatmise üksikasjadele.  maksetähtaeg ettemaksu puhul on 14 päeva.

Laevandus

Artiklite saatmine toimub posti teel või posti teel (DHL pakett), kui tellitakse füüsiline toode. Saatmine e-posti teel on tasuta.

Erinevate makseviiside puhul kasutatav saatmisviis:

Paypal: Enne kella 17.00 saabuvad tellimused saadetakse samal päeval.

Krediitkaart: Enne 17.00 saabunud tellimused saadetakse samal päeval.

Sofortüberweisung: Saabuvad tellimused kuni kella 17.00-ni saadetakse samal päeval.

Ostmine arvel: kuni kella 17.00-ni saabuvad tellimused saadetakse samal päeval.

Ettemaks: Tellimus saadetakse pärast makse laekumist.

Kohaletoimetamise kulud Saksamaal on 4,99 eurot DHL-i kaudu. ELi piires saadetavate toodete saatekulud on 9,99 eurot. Kohaletoimetamine toimub DHL-i kaudu.

Tellimused ja tarned on võimalikud ainult Saksamaa, Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Kreeka, Suurbritannia, Iirimaa, Itaalia, Liechtenstein, Luksemburg, Madalmaad, Norra, Poola, Portugal, Rootsi, Šveits, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Tšehhi ja Ungari piires.

Tarneaeg (füüsiline saatmine):
Saksamaa piires: 1 - 2 tööpäeva
Euroopa piires: 4 - 6 tööpäeva

Tarne hilinemise korral saadetakse teile 24 tunni jooksul kohe tagasiside posti teel. Kui toode ei ole enam saadaval, pakume teile samaväärset alternatiivi või tagastame teile raha.

Tarneperioodid

Tarneperiood algab maksmisega
- ettemaksuga järgmisel päeval pärast maksekorralduse andmist teie pangale
- ostuarvega lepingu sõlmimisele järgneval päeval
- Paypaliga kohe
- Sofortüberweisungiga kohe
- krediitkaardiga kohe

Tarneperiood lõpeb sõltuvalt tarneolekust järgmisel päeval. Kui tähtaja viimane päev langeb laupäevale, pühapäevale või tarnekohas tunnustatud üldisele puhkepäevale, tuleb sellise päeva asemel kasutada järgmist tööpäeva.

Tarne hilinemise korral teavitame teid viivitamatult. Sellisel juhul saate meilt e-kirja või, kui olete andnud telefoninumbri, teate praeguse tarne seisu ja uue tarnekuupäeva kohta.

Turvalisus läbi SSL Secure

Teie tellimusi ja nendega seotud isikuandmeid, nagu nimi, aadress või krediitkaardiandmed, kaitsevad kaasaegsed turvasüsteemid. Nende andmete edastamine on krüpteeritud ja kõrvaliste isikute jaoks loetamatu, kasutades VeriSigni turvalist SSL-kihti (Secure Socket Layer), mis on turvastandard, mida toetavad kõik tavalised internetibrauserid. Turvalisuse staatuse tunned aadressi esimeses osas oleva lõpu "s" järgi ("https://" asemel "http://" ).

Kategooriad