Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10479
 • 7JQ-00261
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
9 485,90 € * 10 538,90 € * (9,99% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core
Minimaalne litsentsimine 4 Core Pro Server
CAL Ei nõuta
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


SQL Server 2022 Enterprise on kõige põhjalikum uus versioon usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist Microsoft, mis pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele kõiki andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone, mis on vajalikud ettevõtte ressursside planeerimise ja CRM-süsteemide jaoks ning ERP-tarkvara kasutamiseks. Kõigi nende tüüpiliste ülesannete jaoks pakub SQL Server 2022 Enterprise tugevat, võimsat, Cloud-võimelist relatsioonilist andmebaasi Management süsteemi, mis tänu oma suurele skaleeritavusele kohaneb paindlikult kasvavate väljakutsetega.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2022 Enterprise

SQL Server 2022 Enterprise on kõige põhjalikum uus versioon usaldusväärsest relatsioonilisest andmeplatvormist Microsoft, mis pakub ettevõtetele ja organisatsioonidele kõiki andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone, mis on vajalikud ettevõtte ressursside planeerimise ja CRM-süsteemide jaoks ning ERP-tarkvara kasutamiseks. Kõigi nende tüüpiliste ülesannete jaoks pakub SQL Server 2022 Enterprise tugevat, võimsat, Cloud-võimelist relatsioonilist andmebaasi haldussüsteemi, mis tänu oma suurele skaleeritavusele kohaneb paindlikult kasvavate väljakutsetega.

SQL Server 2022 Enterprise väljaanne pakub muu hulgas kõrge kättesaadavuse lahendust AlwaysOn, samuti Big Data klastrite kasutamist, sealhulgas põhjalike kommunikatsiooniliideste pakkumist, samuti andmete ja nende terviklikkuse põhjalikku turvalisust ja kaitset ning paljusid muid funktsioone, mis võimaldavad nende põhjalikku analüüsi ja rakenduste pakkumist ka Cloud.

Uus SQL Server 2022 Enterprise Edition, mille on välja kuulutanud Microsoft, on juba pärast ametlikku väljaannet saadaval kasutatud tarkvarana aadressil Wiresoft - koos kõigi selle eelistega nii skaleeritavuse, kõrge kättesaadavuse kui ka jõudluse ja turvalisuse osas - ning oluliselt madalama hinnaga kui uue tarkvara puhul. Uus SQL Server 2022 Enterprise Edition on samuti eeldatavasti saadaval ainult Core-põhise litsentsina .

Järgnev ülevaade annab üksikasjalikku teavet SQL Server 2022 Enterprise eelmisest versioonist tuntud funktsioonide kohta ning SQL Server tarkvara suhtes kohaldatavad Microsoft litsentsitingimused.

SQL Server 2022 Enterprise - Ülevaade olulisematest funktsioonidest

Uut SQL Server 2022 Enterprise väljaannet iseloomustab jällegi kõrge töökindlus ja kättesaadavus ning päringute täitmine rekordajaga, mille tõhusust parandab veelgi hallatav iseteeninduslik andmete uurimine ja interaktiivne andmete visualiseerimine. Seejuures tugineb SQL Server 2022 Enterprise taas tõestatud omadustele nii skaleeritavuse, kõrge kättesaadavuse kui ka päringute jõudluse osas.

SQL Server 2022 Enterprise abil on võimalik töödelda ka struktureerimata andmekirjeid, liidesed andmebaasidega, näiteks Oracle'iga, ning Java integreerimine laiendavad rakenduse ulatust, et täita kõiki Big Data Managementi tüüpilisi nõudeid, sealhulgas laiendatud turvafunktsioonid tundlike andmete kaitsmiseks  

Java Runtime'i integreerimise kaudu saab Java-koodi kasutada ka andmebaasi haldussüsteemi jaoks, et seda otse SQL Server abil kompileerituna täita. Secure Enclaves'i abil saab andmeid krüpteerida Client andmebaasisüsteemi nii, et neid ei saa vaadata isegi andmebaasi administraatorid.

SQL Server 2022 Enterprise - Skaleeritavus ja kõrge kättesaadavus

Mis puutub SQL Server 2022 Enterprise Pro instantsi või funktsiooni skaleeritavusse, siis eeldatakse, et operatsioonisüsteemi või RAM-i ja SQL Server andmebaasi mootori maksimaalne suurus on 524 PB, mitte ainult arvutusvõimsus üldiselt, vaid ka maksimaalne relatsioonilise andmebaasi suurus:

 • Analüüs Services ja aruandlus Services
 • Mälu puhverbasseini jaoks
 • Kolonnisalvestuse segmendi vahemälu
 • Mälu optimeeritud andmemaht

Relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi skaleeritavus on muu hulgas kättesaadav:

 • Rühmitatud või rühmitamata veerusevälja indeksid
 • Mälusisene OLTP, mälu optimeeritud tempdb metaandmed ja püsiva mälu tugi
 • Stretch andmebaas
 • Service Broker asünkroonse kommunikatsiooniga kõrgelt skaleeritavate rakenduste arendamiseks. Service Broker on loodud raamistikuna, näiteks sõnumite saatmiseks andmebaasi sees või ühest andmebaasist teise, ning on samuti skaleeritav.
 • Tabelite ja indeksite partitsioneerimine
 • Automaatne optimeerimine, reavaatluse partiirežiim, tabeli muutujate edasilükatud koostamine ning kasutaja poolt määratletud skalaarfunktsioonide inlineerimine intelligentsetes andmebaasides

RDBMSi kõrge kättesaadavus on muu hulgas kättesaadav:

 • Server Core-Toetus
 • Andmebaasi peegeldamine
 • Varukoopiate tihendamine ja andmebaasi vahekokkuvõtete tegemine
 • Always On failover cluster instants ja Always On availability ning põhilised kättesaadavusgrupid - selle kõrge kättesaadavuse lahenduse abil saab koos Windows klastriteenusega säilitada ka mitut sekundaarset andmebaasi, ilma et oleks vaja jagada salvestusruumi nagu failover klastri puhul.
 • Failover-Server katastroofide taastamiseks, samuti andmebaaside optimeeritud taastamine
 • Veebilehtede ja veebifailide kiire taastamine
 • Salvestusruumi lisamine süsteemi töötamise ajal

Lisaks pakub SQL Server 2022 Enterprise Edition taas mitmeid funktsioone, mis parandavad jõudlust, sealhulgas:

 • Intelligentne päringute töötlemine suurte andmemahtude kiireks töötlemiseks
 • Intelligentne jõudlus andmebaasioperatsioonide kiirendatud teostamiseks
 • Kergete päringute profileerimise infrastruktuuri standardne aktiveerimine
 • Kiirendatud andmebaasi taastamine andmebaasi kiiremaks taastamiseks, nt pärast taaskäivitamist

Lisaks saab andmebaasi hetkepilti kasutada andmebaasi hetkeseisu dokumenteerimiseks aruande jaoks ning viimase päringuplaani statistikat saab kasutada praeguste päringute täitmise vaatamiseks.

SQL Server 2022 Enterprise - Big Data Cluster

Põhjalikuks Big Data haldamiseks pakub SQL Server 2022 Enterprise taas võimsaid analüüsivahendeid, näiteks arukat päringute töötlemist, mis võimaldavad suurte andmemahtude usaldusväärset ja kiiret töötlemist, sealhulgas nende kättesaadavaks tegemist erinevate rakenduste jaoks ettevõtetes. Suurte andmete töökoormusi saab ka SQL Server ja väliseid andmebaase, nagu Oracle, Teradata, Mongo DB, HDFS ja Azure Data Lake, saab integreeritud ühendajate või SQL Server PolyBase'i abil otse pärida.

Kasutades Big Data klastreid, saab Kubernetesiga pakkuda ka SQL Server, Sparki ja HDFS-i konteinerite skaleeritavaid klastreid; Transact-SQL-i abil on võimalik ka paralleelne päringute tegemine ning andmete kirjutamine ja töötlemine, samuti tehisintellekti ja masinõppe ülesannete täitmine HDFS-i salvestusparkides. Skaalutava HDFS-i salvestusparki Data Lake abil saab analüüsida erinevatest välisallikatest pärinevaid andmeid, kombineerida neid relatsiooniliste andmetega ja salvestada. Data Mart parandab andmeanalüüside tulemuslikkust Big Data klastrite horisontaalse skaleerimise kaudu ning lisaks tehisintellekti vahenditele saab kasutada ka näiteks Sparki, R-i, Pythoni, Scala ja Java't.

Vastavaid rakendusi saab kasutada nii konteineritena kui ka veebiteenuste vormis rakendustena, mis pääsevad sel eesmärgil ligi Big Data klastris salvestatud andmetele.

SQL Server 2022 Enterprise - turvalisus

Suurandmete töötlemisel ja kättesaadavaks tegemisel on oluline roll ka suurandmete turvalisusel, et vältida volitamata juurdepääsu, eriti kriitilistele andmetele. Näiteks SQL Server 2022 Enterprise on need kaitstud funktsiooniga Always Encrypted, mis krüpteerib need turvaliste enklaavidega kliendirakendustes, kusjuures krüpteerimisvõtmeid ei edastata andmebaasimootorile (SQL andmebaas või SQL server). Always Encrypted eristab seega kasutajaid, kellele need andmed kuuluvad ja kes saavad neid vaadata, ja neid, kes neid haldavad, kuid kellel ei tohiks olla neile juurdepääsu. Lisaks võimaldab Always Encrypted andmebaasimootoril töödelda erinevaid päringuid krüpteeritud andmete kohta, säilitades samal ajal andmete konfidentsiaalsuse.

SQL Server 2022 Enterprise - Licensing

Eeldatakse, et uus SQL Server 2022 Enterprise väljaanne kasutab taas Core-litsentsimist, mis on määratletud Microsoft, erinevalt varasemast, kus südamikud ei mänginud rolli vanemate SQL Server versioonide litsentseerimisel. Praeguse Core-põhise litsentsimise puhul on litsentsinõude arvutamise lähtepunktiks südamike arv. SQL Server 2022 Enterprise eelmises versioonis Pro Core -Litsents sai siin litsentseerida kaks südamikku. Seetõttu on oodata, et Core litsentsid SQL Server 2022 Enterprise on taas saadaval 2-tuumaliste pakettidena.

Vastavalt Microsoft litsentsimõõdustikule tuleneb Server litsentsi koguvajadus selle maksimaalsest tuumade arvust, kusjuures iga serveri füüsiline Core vajab oma litsentsi. Üldiselt on Microsoft kehtestanud minimaalseks Pro Server 8 litsentsi, kusjuures kokku kehtivad järgmised tingimused:

 • 1 füüsilise protsessori jaoks arvutatakse vähemalt 8 tuuma.
 • 1 füüsilise Server protsessori jaoks arvutatakse vähemalt 16 tuuma.

Kõik füüsilised ja aktiivsed südamikud on seega litsentseeritud vastavalt nendele kahele tingimusele.

Lisaks sellele kehtivad SQL Server 2022 Enterprise puhul tõenäoliselt taas varasemad skaalamispiirangud. Maksimaalne arvutusvõimsus, mida üks SQL Server Enterprise instants võib kasutada, on:

 • SQL Server-andmebaasi mootor: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku
 • Analüüs või aruandlus Services: vähem kui 4 soklit või 24 südamikku

Maksimaalne mälu, mida üks SQL Server andmebaasimootori instants võib kasutada, on piiratud järgmiselt:

 • Puhvervaru: 128 GB
 • Kolonnisalvestuse segmendi vahemälu: 32 GB
 • Aruandlus Services: 64 GB
 • Analüüs Services: 16 GB (tabeli kujul) või 32 GB (MOLAP)

Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet oma SQL Server litsentseerimise kehtivate tingimuste kohta, võtke palun ühendust ühe töötajaga aadressil Wiresoft.

SQL Server 2022 Enterprise - Nõuded riistvarale 

Selleks, et oleks võimalik kasutada Microsoft SQL Server 2022 Enterprise sobivas riistvarakeskkonnas, peab see keskkond tõenäoliselt vastama järgmistele nõuetele - palun arvestage, et oktoobri 2021 seisuga ei ole Microsoft ametlik või võimalik, et sellest kõrvale kalduv teave kättesaadav, seega võivad tegelikud miinimumnõuded erineda allpool esitatud nõuetest. Värskema teabe saamiseks võtke palun ühendust töötajaga aadressil Wiresoft.

 • Operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 10 või Windows Server 2019, võimalusel ka kõrgemad
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB - sõltuvalt installeeritud SQL Server komponentidest võib olla ka rohkem
 • Töömälu: vähemalt 4 GB
 • Graafika: Super VGA graafikakaart vähemalt 800x600 piksli eraldusvõimega
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz - soovitatav: 2,0 GHz või rohkem

Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsoft SQL Server 2022 Enterprise kui kasutatud tarkvara või mõne muu väljaande, samuti SQL Server vanemate versioonide ja muu Microsoft tarkvara ostmisega, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel. 

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2022 ENTERPRISE 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad