Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK USER CAL
25x Remote Desktop Services Kasutaja CAL-d Windows Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Kasutajad vajavad kliendilitsentsi (CAL), et kasutada Windows serveritest kaugtöölaua teenuseid, mis võimaldab neil kasutada Windows programme...
1 081,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK USER CAL
10x Remote Desktop Services Kasutajakõlblikud CAL-d Windows Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Kasutajad vajavad kliendilitsentsi (CAL), et kasutada Windows serveritest kaugtöölaua teenuseid, mis võimaldab neil kasutada Windows...
436,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK USER CAL
5x Remote Desktop Services Kasutajakõlblikud CAL-d Windows Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Kasutajad vajavad kliendilitsentsi (CAL), et kasutada Windows serveritest kaugtöölaua teenuseid, mis võimaldab neil kasutada Windows...
224,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 25 PACK DEVICE CAL
25x seadme CAL-d Remote Desktop Services kuni Windows Server 2019 kasutatud tarkvarana Windows serverite Remote Desktop Services (RDS) kasutamiseks vajab iga kasutaja Client Access License (CAL), mis võimaldab talle juurdepääsu Windows...
1 081,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 10 PACK DEVICE CAL
10x seadme CAL-d Windows Serveri 2019 kaugtöölaua teenuste jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutada Windowsi serverite Remote Desktop Services (RDS) teenuseid, vajab iga kasutaja Client Access Licence (CAL), mis lubab tal...
436,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 - 5 PACK DEVICE CAL
5x seadme CAL-d Windows Server 2019 Remote Desktop Services jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutada Windowsi serverite Remote Desktop Services (RDS) teenuseid, vajab iga kasutaja Client Access Licence (CAL), mis lubab tal...
224,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 USER CAL
Remote Desktop Services Kasutaja CAL-d Windows Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara Kasutajad vajavad kliendilitsentsi (CAL), et kasutada Windows serveritest kaugtöölaua teenuseid, mis võimaldab neil kasutada Windows programme...
47,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2019 DEVICE CAL
Seadme CAL-id Remote Desktop Services kuni Windows Server 2019 kui kasutatud tarkvara Selleks, et saaks kasutada Windows serverite Remote Desktop Services (RDS) teenuseid, vajab iga kasutaja Client Access License (CAL), mis võimaldab...
47,90 € *

Täiendage oma CAL-vajadust Wiresofti abil

Wiresofti RDS-paketiga säästate sellega täiendavalt raha! Kui Microsoft pakub tavaliselt ainult kõige uuemat Remote Desktop Services'i versiooni, siis Wiresoft annab teile võimaluse täiendada oma olemasolevaid RDS-i 2019. aasta versiooni litsentse. Nii ei pea te tulevikus üle minema - sageli kallimale - ajakohasemale RDS-versioonile. ja teie soetamiskulud vähenevad selle tulemusel märkimisväärselt.

Praegu leiate meilt järgmise Microsoft Remote Desktop Service 2019 versiooni - kas kasutaja- või seadmelitsentsina:

Remote Desktop Services 2019 eelised Windowsist

RDS 2019 on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, st kõigi tööjaamades kasutatavate programmide tarkvara tuleb installeerida vaid üks kord, keskselt. Kasutajad pääsevad sellele ligi CAL (Client Access License) kaudu mis tahes arvutist - kas töökohal või kodukontoris.

Windows Remote Desktop Services 2019 põhineb Windows Serveri versioonil. Need kujutavad endast virtualiseerimisplatvormi, mida saab kasutada väga erinevate rakendusstsenaariumide kaardistamiseks. RemoteAppi abil virtualiseeritakse Windowsi seanss ja seda saab käivitada iga volitatud kasutaja või lõppseade.

Sõltuvalt ettevõttes kasutatavast Windows RDS versioonist sisaldab see erinevaid stsenaariume ja tehnoloogiaid või on nendega täiendatud. Selle tulemusena laieneb pidevalt kaugtöölaua teenuste võimalike rakenduste spekter ja võetakse arvesse kaasaegse töömaailma muutuvaid nõudeid.

Microsoft RDS 2019 kõige olulisemad funktsioonid lühidalt

Remote Desktop Services'i kesksete komponentide abil saate mitte ainult luua ja hooldada oma töötajate standardiseeritud töökohti ning luua turvalisi ühendusi, vaid ka hallata oma CAL-sid - see ei ole vähetähtis funktsioon, mis sageli tähelepanuta jääb.

Kaugtöölauaühenduse vahendaja

See RDS-i element toimib ühenduse vahendajana iga kaugtöölaua kasutaja ja teie organisatsiooni vastava serveri vahel. See võimaldab kasutaja käimasolevate programmide säilimist ka siis, kui ühendus katkestatakse. RD Connection Broker saab seejärel kasutaja taasühendada algsesse seanssi.

Remote Desktop Gateway

RD Gateway võimaldab kiiret ja turvalist ühendust Interneti kaudu lõppkasutajate virtuaalsete töölaudade või väljaspool ettevõtte tulemüüri asuvate RemoteApp-programmide ja ettevõtte võrgu vahel. RD Gateway loob krüpteeritud SSL-tunneli kasutaja seadme ja RD Gateway serveri vahel, autentib kasutaja keskkonnas ja määrab ka kindlaks, millistele ressurssidele saab kasutaja turvalises keskkonnas ligi pääseda. Lisaks vastutab Remote Desktop Gateway andmeliikluse edastamise eest ja võib muu hulgas määrata ka mitmesuguseid timeout-omadusi, kui kasutaja ei ole pikema aja jooksul aktiivne.

Kaugtöölaua litsentsimine

See funktsioon reguleerib litsentside kasutamist kaugtöölaua teenuste osutamisel. Niipea, kui kasutaja või seade ühendub Remote Desktop Licensing serveriga, otsustatakse, kas ja millist RDS-CALi on vaja, ning luuakse ühendus RD-seansi hostserveriga ja seejärel kasutatava töölaua või rakendusega.

Kui kasutaja või lõpp-punkt ühendub RD-seansi hostserveriga, otsustab RD-seansi hostserver, kas RDS CAL on vajalik. Seejärel taotleb RD Session Host Server RDS-kliendi juurdepääsu litsentsi Remote Desktop Licence Serverilt. Kui litsentsiserveris on olemas sobiv RDS CAL, väljastatakse RDS CAL kliendile ja klient saab luua ühenduse RD-seansi hostserveriga ning sealt edasi kasutada töölaudu või rakendusi.

Remote Desktop Session Host (RDSH)

Remote Desktop Session Host on terminalserveri uus nimetus. RDSH võõrustab nii serveri sessioonipõhiseid töölaudu kui ka RemoteApp-programme ja ühendab kasutajaid sessiooni ajal. Nad pakuvad ka muid funktsioone või rolle lauaarvutite virtualiseerimisel.

Remote Desktop Virtualisation Host (RDVH):

RD Virtualization Host on Windows Server 2008 R2 eriline roll. Nagu nimigi ütleb, on RD Virtualisation Host virtuaalsete lauaarvutite host. See funktsioon on vastavalt vajalik VDI (Virtual Desktop Infrastructure) keskkondades, kus külalissüsteemina kasutatakse Windows 7 või XP. Remote Desktop Virtualisation Host eristab isiklikke virtuaalseid töölaudu, mida saab määrata konkreetsele kasutajale, ja virtuaalsete töölaudade kogumeid, mis määratakse töölaudadele kogumist, sarnaselt mitme kasutaja poolt jagatud tööjaamadele.

Remote Desktop Web Access (RDWA)

Microsoft Remote Desktop Web Access asendab Terminal Services Web Accessi. See Remote Desktop Services (RDS) roll on saadaval alates Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012/2012 R2 ja Windows Server 2016. RDWA võimaldab kasutajatel kasutada RemoteAppi ja Remote Desktopi ühendust kas menüüst Start või ka veebibrauseri kaudu.

Remote Desktop Web Access sisaldab ka Remote Desktop Web Connection'i, mis võimaldab kasutajal kaugjuurdepääsu mis tahes arvutile, millele tal on kaugjuurdepääs.

RDS 2019 ühilduvus

Nii RDS-rakendusi kui ka RDS-lauaarvuteid saab seega kasutada täiesti erinevate klientseadmete ja operatsioonisüsteemide või ka HTML5-võimeliste brauserite ja Java-klientide abil. Näiteks võivad ka tahvelarvutid kasutada vastavaid teenuseid ja rakendusi. Kasutajad kasutavad RDS-ressursse Windowsis integreeritud RDP-protokolli (Remote Desktop Protocol) kaudu. Lisaks saab kasutada ka teiste teenusepakkujate protokolle, näiteks Citrix HDX või VMware PC over IP.

Millised CAL-d on saadaval RDS 2019 jaoks? Microsofti litsentsimissüsteem

Microsofti litsentsisüsteem põhineb üha enam kliendilitsentsidel, mida nimetatakse ka CAL-deks. See tähendab, et tarkvara kasutamine (litsents) on sõltumatu selle rakendamisest. Kaugtöölaua teenuste CAL annab serverile juurdepääsu ainult volitatud kasutajatele. Seega ei ole volitamata kolmandatele isikutele juurdepääsu võimaldatud, mis tähendab täiendavat turvalisust.

Windowsi serveri operatsioonisüsteemil on tavaliselt juba kaks kaugjuurdepääsuõigust, mida võib aga kasutada ainult serveri haldamiseks. Seetõttu ei ole kasutamine kasutajaseansside jaoks lubatud. Microsofti litsentsitingimused näevad ette, et RDS CAL on alati vajalik, kui volitatud töötaja kasutab kas otse Windows Server Desktopi või Windows Server Desktopi kaudu pakutavat rakendust.

See kehtib ka siis, kui juurdepääs Windows Serverile toimub kolmanda osapoole tarkvara kaudu, millisel juhul on samuti vajalik asjakohane RDS-litsents.

Mis vahe on kasutaja CAL-idel ja seadme CAL-idel?

Remote Desktop Services 2019 jaoks on olemas kaks erinevat Microsofti CAL-i vormi - kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i - sõltuvalt sellest, kas keskendutakse kasutajale või seadmele:

Kasutaja CALid: Kasutaja CAL on alati mõeldud ainult ühele konkreetsele kasutajale. Kasutaja CAL-i abil saab see kasutaja serverile ligi täiesti erinevatest seadmetest, näiteks tööl oma lauaarvutist kontoris ja teiselt arvutilt või sülearvutilt, kui ta on teel.

Seadme CALid: Seadme CAL on seadmest sõltuv litsents, mis on seotud konkreetse seadmega, nt lauaarvuti kontoris VÕI sülearvuti. Iga kasutaja, kes kasutab litsentseeritud seadet, saab siiski kasutada ka selle jaoks ette nähtud kaugtöölaua teenuseid.

Milline CALi tüüp on teie ettevõttele sobiv, on muidugi iga juhtumi puhul erinev, see otsus põhineb peamiselt teie ettevõtte töötajate arvul ja eelistatud kasutusviisil: Töötajatele, kes töötavad Windows-programmidega peaaegu eranditult oma töökohas oma arvutis, on Device CAL õige litsentsitüüp. Kuid töötajad, kes pääsevad serverile paindlikult ligi erinevatest seadmetest ja tööjaamadest, st ka kodukontoris või teel, saavad kasu kasutaja CAL-st.

Kui teil on küsimusi Microsofti kaugtöölaua teenuste litsentsimise kohta, võtke meiega ühendust - me nõustame teid hea meelega teie kohandatud litsentsikombinatsiooni osas ja koostame teile sobiva pakkumise

Osta odavaid RDS 2019 pakette Wiresoftis

Tavaliste kaugtöölaua teenuste vormingute hinnad tõusevad igal aastal. Wiresoft pakub kuluefektiivset ja lihtsat võimalust katta või laiendada oma Remote Desktop Services'i litsentsivajadusi.

Olgu tegemist üksiklitsentsi või komplektiga: kõik meie Microsofti tooted on Euroopa piirkonna originaallitsentsiõigused. Seda seetõttu, et Wiresoft müüb ettevõtete poolt ostetud, kuid kasutamata tarkvaralitsentse - Wiresofti poolt autentsuse ja funktsionaalsuse osas kontrollitud - ja täiesti seaduslikult, nagu paljud meie entusiastlikud kliendid juba kinnitavad. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.