Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL MICROSOFT WINDOWS 11 PROFESSIONAL
Windows 11 Pro - uus Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele Uue Windows 11 Proga pakutakse kasutajatele, kes esitavad operatsioonisüsteemile eriti kõrgeid nõudmisi, hulgaliselt funktsioone ja võimalusi koos...
61,90 € *
MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE MICROSOFT WINDOWS 11 ENTERPRISE
Windows 11 Enterprise - kõige põhjalikum Microsofti operatsioonisüsteem professionaalsetele kasutajatele Uue Windows 11 Enterprise'iga saavad suuremad ettevõtted, kes esitavad eriti kõrgeid nõudmisi operatsioonisüsteemi turvalisusele,...
143,90 € *

Windows 11 Pro ja Windows 11 Enterprise täiustatud turvalisus toetab muude turvaelementide kõrval ka grupipoliitikate loomist kasutajate ja lõppseadmete haldamiseks ning uuenduste kasutuselevõtu kontrollimiseks, näiteks Windows Update for Business'i abil. Ainult Windows 11 Enterprise Edition pakub eksklusiivset virtualiseerimispõhist turvalisust ja hüperviisoriga kaitstud koodi terviklikkust. 

Lisaks on Windows 11 väljaanded üldiselt esitatud uues atraktiivses "Float Design", mille muudetud töölaua vaade parandab kasutajakogemust, muutes tüüpiliste ülesannete täitmise veelgi intuitiivsemaks - koos paljude kasutusmugavuse parandustega, nagu näiteks muudetud keskse juhtimisega stardimenüü, meeskondade integreerimine tegumiribale, samuti "Dark Mode" vaatevõimalus. Puutefunktsiooniga lõppseadmed saavad täiendavalt kasu optimeeritud kasutatavusest - ka digitaalse pliiatsi abil - ning täiustatud kõnetuvastusest.

Praeguse Microsofti operatsioonisüsteemi kaks väljaannet Windows 11 Pro ja Windows 11 Enterprise on Wiresofti tarkvarapoes juba kasutatud tarkvarana leitavad - suureks eeliseks on nende madalam hind võrreldes vastavate uute toodetega. Järgnevas ülevaates on esitatud kõige olulisemad funktsioonid võrreldes kergemate väljaannetega ning erinevused Windows 11 Pro ja Windows 11 Enterprise vahel. Lisateabe saamiseks võtke lihtsalt ühendust meie töötajaga. Osta Windows 11 ohutult.

Windows 11 Pro ja Windows 11 Enterprise versioonid lühidalt

Windows 11, Microsofti uus operatsioonisüsteem arvutitele, sülearvutitele ja muudele Windowsiga varustatud mobiilseadmetele, keskendub taas kord kasutajate vahelisele kohalikult sõltumatule koostööle ja andmete kasutamisele pilves. Loomulikult on eriti oluline roll turvalisuse aspektil, mis seab ka administratsiooni silmitsi paljude keeruliste ülesannetega.

Nii Windows 11 Pro kui ka Enterprise Editionis saavad nii kasutajad kui ka administraatorid kasu laiendatud turvafunktsioonidest, mis kaitsevad meeskonnatööd ja juurdepääsu teenustele pilve kaudu sissetungijate eest ning säilitavad andmete terviklikkuse. Need hõlmavad tõenäoliselt taas järgmisi juba tuttavaid funktsioone:

 • Hyper-V - see Microsofti visualiseerimistehnoloogia võimaldab teisi operatsioonisüsteeme käivitada virtuaalmasinatena. Hyper-V peamised eelised on nii serveri väiksema võimsuse kasutamine kui ka suurem turvalisus, kuna kõiki virtuaalseid teenuseid saab käivitada üksteisest sõltumatult; rakendusi saab paremini käivitada ka vanematel lõppseadmetel.
 • BitLocker - seda tehnoloogiat kasutatakse kõvaketaste turvaliseks krüpteerimiseks, mis on väga oluline eelkõige mobiilsete lõppseadmete puhul, mis on sageli varguse või kadumise ohus. BitLocker krüpteerib usaldusväärselt tundlikud või isiklikud andmed ja kaitseb neid seega väärkasutuse eest.
 • USB-pulki ja väliseid kõvakettaid saab lisaks krüpteerida tööriistaga "BitLocker To Go".
 • Windows Sandbox - ilma eelneva virtuaalse kõvaketta paigaldamiseta saab selle rakendusega käivitada Windows 11 virtualiseeritud versiooni, et testida tundmatuid või kahtlasi programme eraldi vastuvõtvast arvutist ja seega turvalises keskkonnas.
 • Windows Defender Application Guard (WDAG) - Selle rakendusega saab brauseri abil surfata ka omamoodi liivakastis, isoleerides nii ebausaldusväärsed veebilehed kui ka tundmatud Word-, PowerPoint- ja Exceli-failid ning takistades kahtluse korral nende ligipääsu ettevõtte andmetele ja rakendustele.

Administraatoritel on Windows 11 Pro ja Enterprise'is põhjalikud funktsioonid, et anda diferentseeritud õigusi nii üksikutele kasutajatele kui ka meeskondadele koostööks, nt:

 • Grupipoliitikad andmetele ja seadmetele juurdepääsuõiguste haldamiseks nii arvutite kui ka kasutajakontode kaudu
 • Uuenduste konfigureerimine - nt koos vastavustähtaegadega, samuti FEatures Kiosk režiim, mille puhul iga töötaja saab eraldi identiteediga kasutajakonto
 • Kaugtöölaua rakendus kaugjuurdepääsuks, et luua ühendus arvutiga kaugemast asukohast
 • Microsoft Business Store rakenduste pakkumiseks spetsiaalsetele kasutajarühmadele

Ainult Windows 11 Enterprise pakub maksimaalset

Windows 11 Enterprise Edition pakub funktsionaalsuse ja jõudluse poolest maksimumi - eksklusiivsed funktsioonid toetavad hübriidtööd eelkõige suuremates ettevõtetes ja organisatsioonides. Väljaanne on saadaval kahes versioonis - kohandatud erinevate suuruste ja suuremate ettevõtete ja organisatsioonide kasvavatele turvavajadustele:

Windows 11 Enterprise E3

See väljaanne sisaldab veelgi täiustatud turva- ja kontrollifunktsioone ning haldusfunktsioone kui Windows 11 Pro, näiteks operatsioonisüsteemi varustamisel kontrollitud uuendustega, samuti palju võimalusi seadmete ja rakenduste haldamiseks, printerite serverivaba haldamist ja laiemat kaitset uusimate turvaohtude eest.

Windows 11 Enterprise E5

Eksklusiivselt on selles Windows 11 väljaandes Microsoft Defender for Endpoint, mis pakub eelkõige suurematele ettevõtetele, kes kasutavad lõpp-punktide turvalisust, terviklikku kõik-ühes lahendust veelgi täiustatud haldusfunktsioonidega - selliste funktsioonidega nagu:

 • Lõpp-punkti kaitse tuvastamine ja reageerimine
 • Turvariskide juhtimine
 • Mobile Threat Defence, et tuvastada mobiilseid ohte ja riske, nagu näiteks mobiilne andmepüük

Lisaks pakub Windows 11 Enterprise E5 Edition organisatsioonidele võtmetähtsusega teadmisi uusimatest ohtudest, kasutades ära tipptasemel turvaekspertide eriteadmisi, samuti täiustatud järelevalvet, sealhulgas analüütikat ja tuge lõpp-punktide kaitsmiseks pilves, riskipõhise hindamise, järgmise põlvkonna käitumiskaitse ja funktsioonirikaste rakendusprogrammeerimisliideste (API) abil, et vähendada rünnakupinda, eriti küberohtude puhul.

Mobile Threat Defense kaitseb polümorfse ja metamorfse pahavara ning failita ja failipõhiste ohtude eest. Masinõppe funktsioonid tuvastavad erinevaid rünnakuid, näiteks nullpäevaseid rünnakuid. Lisaks on võimalus isoleerida riistvara süsteemi käivitamisel ja rakenduste käivitamisel nii kohaliku kui ka kaugjuhtimise kaudu, samuti konteineri isoleerimine Microsoft Edge'i kasutamisel, et kaitsta pahatahtlike veebisaitide eest.

Windows 11 Pro ja Enterprise üldised uued funktsioonid - Windows 11 ostmine

Lisaks eelmainitud rakendustele, mis on eksklusiivsed Windows 11 Pro ja Enterprise versioonidele, pakub uus Windows 11 operatsioonisüsteem - nagu juba mainitud - ka mitmeid teisi mainimist väärivaid uuendusi, mis tagavad veelgi parema kasutajakogemuse, eriti üldise välimuse uuendamise kaudu. Samuti on rakendatud uusi disainipõhimõtteid, näiteks:

 • Ujuv disain: Windows 11 ümberkujundatud kasutajaliides eristub vanematest versioonidest nii läbipaistvate akende kui ka hõljuva välimusega elementide poolest koos uue taustapildiga, mis meenutab lehvivat kangast ja annab seega töölauale kolmemõõtmelise välimuse.
 • Segoe Fluent Icons: Windows 11 toob uue operatsioonisüsteemiga kaasa ka uue süsteemi ikoonifondi, mille eesmärk on parandada sümbolite ja ikoonide arusaadavust. Segoe Fluent järgib tähemärkide esitamisel kolme põhimõtet: Minimaalne - märgendid sisaldavad ainult neid üksikasju, mis on vajalikud sisu edastamiseks; Harmooniline - märgendid põhinevad lihtsatel geomeetrilistel kujunditel ja Arenenud: - märgendid kasutavad kaasaegseid metafoore, mis on kasutajatele kergesti mõistetavad.
 • Sun Valley kujundus: kontekstimenüü läbivaatamisel pöörati suuremat tähelepanu ka selgusele, mis on eriti märgatav üldiste ümarate nurkade kaudu. Animatsioonid akende jms avamisel on samuti üle vaadatud ja tunduvad sujuvamad. Kaustade ikoonid ja Exploreri ikoonid on ajakohastatud ja haldustööriistad on ümber nimetatud Windows Tools'iks. Ka Microsofti brauser Edge on saanud uuendatud kujunduse.
 • Üksikutes rakendustes on saadaval ka pimedas režiim, et ekraanil oleks võimalik keskendunumalt töötada.

Lisaks visuaalsetele muudatustele on ka menüü Start ja tegumiriba funktsionaalselt üle vaadatud, et muuta Windows 11 selgemaks ja kasutajasõbralikumaks:

 • Windows 11 uuendatud Start-menüü ei näita enam eelmistest versioonidest tuntud ja paljude kasutajate seas ebapopulaarset live-plaate, vaid on nüüd rohkem orienteeritud tahvelarvutite ja nutitelefonide välimusele; sellega püütakse veelgi enam saavutada eesmärki, et kasutajaliides oleks ühtsem kõikides Windowsi-võimelistes lõppseadmetes ja veelgi sujuvamat kasutajakogemust.
 • Tööriba sisaldab uusi ikoone, see on nüüd keskendatud ekraani allservas, kuid seda saab ka vasakpoolselt rühmitada, nagu varemgi.
 • Lisaks on tegumiribale integreeritud kommunikatsiooniplatvorm Teams, mis on asendanud Skype'i, mis ei ole Windows 11s enam saadaval. Ühe klõpsuga saavad kasutajad omavahel vestelda või osaleda videokonverentsil.
 • Harvemini kasutatavad funktsioonid on nüüd menüüst kadunud, nii et olulisemad funktsioonid, mida kasutatakse sagedamini, on rohkem tähelepanu all.
 • Infokeskus eraldab Windows 11 versioonis teavituskeskuse kiirseadetest, mis toob samuti kaasa suurema selguse ja kalender kuvatakse kuupäeval klõpsates.
 • Töölaua pinnale on naasnud vidinad, taas koos uudisribaga "uudiste ja huvitavate teemade" jaoks; kasutada saab ka kolmanda osapoole vidinaid.
 • Puutetundliku ekraaniga seadmetele on saadaval uus tahvelarvutirežiim, mis ei ole mitte ainult selgem, sest sellel on täiustatud ekraaniklaviatuur, vaid sisaldab ka uusi funktsioone ja puutetundlikke žeste.
 • Windows 11 abil saab kasutada ka Androidi rakendusi ja nutitelefoni nendega siduda.
 • Muud huvitavad üksikfunktsioonid, mis on kasutajatele Windows 11-s samuti kättesaadavad, on uus ekraanipiltide lõikamise tööriist, lisafunktsioonid kalkulaatoris, täiustatud energiasäästurežiim ja valikuliselt saadaval olev Microsofti tööriistakogum PowerToys.

Värskeima teabe saamiseks Windows 11 uute funktsioonide kohta üldiselt ning Pro ja Enterprise versioonide erifunktsioonide kohta võtke ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Ostke Microsoft Windows 11 Editions Pro ja Enterprise kasutatud tarkvara Wiresoftist

Kaks uut Microsoft Windows 11 Edition Pro ja Enterprise on Wiresoftis juba saadaval kasutatud tarkvarana soodushinnaga. Saate kasu nendest eelistest:

 • Ostate originaaltarkvara koos kehtiva litsentsivõtmega - ja mitte piiratud kasutusega või ajaliselt piiratud testversioone.
 • Windows 11 väljaande märgistus "kasutatud tarkvara" ei tähenda mingeid piiranguid tarkvara funktsionaalsuses.
 • Kasutatud Windows 11 Pro või Enterprise Edition tarkvara on enne edasimüüki Wiresofti poolt kontrollitud, et tagada selle täielik kasutatavus.
 • Microsofti kasutatud tarkvaraga, näiteks Windows 11, kauplemine ja kasutamine on seaduslik, sest see on seadusega lubatud.
 • Wiresofti kasutatud litsentsi ostmisega saate alati seadusliku ja samal ajal originaalse Microsoft Windows 11 toote.

Kui teil on küsimusi Microsoft Windows 11 versioonide Pro ja Enterprise kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust vestluses, telefoni või e-posti teel.