Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK USER CAL
25 kasutajakontot Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes olevaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile...
336,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK USER CAL
10 User CAL Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes olemasolevaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile...
138,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 DEVICE CAL
Microsofti Windows Serveri 2016 Device CAL-d kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 teenuseid, mis on saadaval Standard ja Datacenter väljaannetes, on lisaks ühe väljaande...
18,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 KASUTAJA CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 KASUTAJA CAL
User CAL-d Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile...
18,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
5 User CAL Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks vastavale serverilitsentsile...
76,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 5 PACK DEVICE CAL
5 Device CAL-i Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks ühe väljaande...
76,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
10 Device CAL-i Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks ühe...
138,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
25 Device CAL-d Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks ühe...
336,90 € *

Windows Server 2016 kõige olulisemad funktsioonid ja omadused lühidalt

Windows Server 2016seadme - või User CALiga on teil õigus kasutada paljusid parandusi ja täiendusi võrreldes Windows Server 2016-ga ning saada kasu paljudest olulistest uutest funktsioonidest, mis toetavad IT-d veelgi paremini kõigis asjakohastes haldusülesannetes ja valdkondades, aga ka virtualiseerimises. Windows 10-st juba tuttav kasutajaliides teeb Windows Server 2016 kasutamise eriti lihtsaks.

Võrreldes eelmise versiooniga pakuvad Windows Server 2016 Standard ja Datacenter versioonid muu hulgas Core & Nano Server Deployment, Virtualisation/Hyper-V Containers ja Windows Server Containers ning Host Guardian Service.

Kasutaja või seadme CAL-i abil pakub Windows Server 2016 Datacenter väljaanne ka funktsioone, mis on suunatud ettevõtetele, kus on suur töökoormus ja palju virtuaalseid süsteeme - ja seega ka suured nõudmised IT-le. Nende hulka kuuluvad tarkvaramääratletud võrgud (SDN) ja võrguhulgad (Protocol Stack), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica ja varjestatud virtuaalmasinad (Shielded VM).

Lisaks sellele muudavad erinevad tööriistad, nagu Open-SSH või cURL, Linuxi serveri seadistamise ja sellega ühenduse loomise palju lihtsamaks.

Sõltuvalt ettevõtte või asutuse virtualiseerimistasemest pakuvad Wiresofti pakutavad Windows Server 2016 versioonid kasutajatele kõiki nende vajadustele vastavaid funktsioone ja funktsioone.

Windows Server 2016 Standard Edition

Windows Server 2016 Standard sobib ettevõtetele, kes kasutavad kas ainult füüsilisi servereid või kasutavad ainult vähesel määral virtualiseeritud keskkondi (VM). See pilvevõimeline versioon sobib loomulikult ka veebimajutuseks.

Windows Server 2016 Standardil on palju funktsioone, mis toetavad üleminekut pilvekeskkonda, sealhulgas veelgi suurem stabiilsus ja suurem infrastruktuuri turvalisus. See võimaldab mitte ainult luua kompleksset võrku, vaid ka hallata oma andmekeskust, mille ülesanne on hallata ettevõtte IT-infrastruktuuri. Muude eeliste hulka kuuluvad ka veelgi suurem kiirus ning parem kaitse võrgu- ja salvestusruumide rikete korral.

Samuti on võimalus käivitada Windows Server süsteemi lihtsamas Core rakenduses. See ei ole varustatud graafilise kasutajaliidesega, mis suurendab oluliselt jõudlust, eriti vanemates seadmetes.

Kasutajaõiguste ja serverirollide määramist on täiendatud täiendavate võimalustega. See võimaldab kogu serverisüsteemi veelgi turvalisemat ja samal ajal tõhusamat haldamist. Üksikasjalikult tuleks mainida ka järgmisi standardversiooni omadusi:

Nano Server

Windows Server 2016-i Nano Server võimaldab nüüd kavandada oluliselt saledamaid servereid, sest ühe virtuaalmasinaga saab kokku hoida üle 90% ruumi. Nano Serverit saab kasutada tavaliste serveriteenuste jaoks, näiteks failiserverina või Hyper-V klastrite loomiseks.

Serverkonteinerite ja Dockeri tugi

Windows Server 2016 toetab nüüd nii Server kui ka Dockeriga ühilduvaid konteinereid, mis ei ole mitte ainult lihtsam alternatiiv VM-dele, vaid lihtsustavad ka rakenduste kasutuselevõttu.

Hyper-V uued funktsioonid

Hyper-V 2016. aasta serveriväljaanne pakub suuremat skaleeritavust, mis on kooskõlas avaliku pilve nõuetega. Lisaks on olemas praktilised salvestusfunktsioonid, nagu iSCSI-initsiaator ja Storage Spaces'i või mitmepoolse I/O tugi.

Lisaks sellele suurendavad NIC-de hot-add, Hyper-V klastrite jooksev uuendamine ja VM-i salvestussüsteemi vastupidavus kättesaadavust, kuna see suurendab tolerantsust salvestussüsteemi rikete suhtes.

Windows Server 2016 Datacenter Edition

Lisaks kõigile Standard Editionis sisalduvatele funktsioonidele on Windows Server 2016 Datacenter Editionil täiendavaid funktsioone, mis võimaldavad kasutada kõrgelt virtualiseeritud pilve- ja andmekeskuste keskkondi. Oma uuendusliku tehnoloogiaga on see seega eriti hästi kohandatud kaasaegsetele ettevõtetele ja õige valik, kui virtualiseerimine, pilvede integreerimine ja tarkvaral põhinev salvestusruum on siinkohal oluline roll.

Datacenter Edition pakub palju eeliseid, eriti olulistes valdkondades nagu turvalisus ja andmete säilitamine. Vastavad rakendused tagavad vajaliku paindlikkuse, et kohandada IT-infrastruktuuri kiiresti vastavalt jooksvatele ärinõuetele. See hõlmab ka serverite virtualiseerimist ja virtuaalset töölaua infrastruktuuri.

Paljud eksklusiivsed funktsioonid, nagu Shielded Virtual Machines, Storage Spaces Direct ning Storage Replica ja Software Defined Networking (SDN), toetavad administraatoreid stabiilse võrgustruktuuri loomisel. See hõlmab ka olulisi uuendusi Hyper-V-süsteemi failover-klastrite loomisel, mis suurendab võrkude vastupidavust - eriti häirete korral.

Lisaks pakub Windows Server 2016 Datacenter Edition kuluefektiivseid salvestus- ja rakendusplatvorme ning tarkvaraliselt määratletud võrke. Samal ajal pakub see paremat serveri haldamist ja automatiseerimist ning suuremat kaitset olulistele andmetele juurdepääsul.

Riistvaranõuded Windows Server 2016 käivitamiseks

Windows Server 2016 turvalise ja tõrgeteta toimimise tagamiseks on vaja järgmisi miinimumnõudeid. Tegelikud nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja muudest paigaldatud rakendustest.

Protsessori arhitektuur: 64-bitine

Protsessori kiirus: 1,4 GHz

Mälu: 512 MB (Server Core ja Server Nano) või 2 GB töölaua kuvariga paigalduse puhul

Kõvakettaruum: vähemalt 32 GB

Võrgukaart: vähemalt 1 Ethernet-adapter, mille andmeside läbilaskevõime on gigabiti vahemikus

Ostke Wiresoftist Server Edition 2016 kasutaja- ja seadme CAL-dokumente

Windows Server 2016 standard- või andmekeskuse väljaande funktsioonide seaduslikuks kasutamiseks pakub Microsofti litsentsisüsteem CAL-sid (Client Access Licences), mis tuleb osta. See tähendab, et selle litsentsimudeli puhul tuleb tarkvara rakendamisele lisada luba selle kasutamiseks litsentsi kujul. Selleks, et kasutada kõiki vastava Microsoft Server Edition 2016 teenuseid ja funktsioone, on vaja mitu CAL-i, sõltuvalt lõppseadmete või kasutajate arvust, kes neile juurdepääsu saavad.

Iga CAL on üksiklitsents ja annab Windows Server 2016-le juurdepääsu ainult vastavale volitatud kasutajale või lõppseadmele. Kõigile teistele seadmetele või kasutajatele, kellel ei ole vastavat juurdepääsulitsentsi, ei anta seega juurdepääsu serverile. See piirang ei tähenda mitte ainult suuremat turvalisust üldiselt, vaid kaitseb ka kriitilisi andmeid oma ettevõtte volitamata töötajate eest.

Windows Server 2016-i kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de erinevus

Microsofti kliendilitsentsi mudel eristab kasutaja CAL-d ja seadme CAL-d. See annab järgmise eelise: lõppseadmete ja kasutajate CAL-de eristamine võimaldab lihtsat, paindlikku ja vajaduspõhist õiguste haldamist ettevõttes. Seadme CAL-i ja kasutaja CAL-i saab ka kombineerida. Lisaks lubab Windows Server 2016 CAL ka juurdepääsu vanemale Windows Serveri versioonile, kuid vastupidi ei ole see võimalik.

Wiresoft pakub mõlema kliendi juurdepääsu litsentseerimise vorme saadavalolevate serveriversioonide 2016 Standard ja Datacenter jaoks: Kasutajaga seotud litsentsid (User CAL) ja seadmega seotud litsentsid (Device CAL). Otsuse ühe või mõlema CAL-tüübi kasuks võib teha allpool kirjeldatud tegurite alusel. 

Windows Server 2016 kasutaja CAL

Iga Windows Server 2016 kasutaja CAL lubab ainult ühele konkreetsele kasutajale juurdepääsu serverile. Seetõttu ei ole kasutaja CAL seotud konkreetse seadmega, vaid annab volitatud kasutajale juurdepääsu serverile erinevates seadmetes.

Kasutaja CAL pakub seega seda eelist, et see võimaldab juurdepääsu serverile näiteks üks kord ettevõtte töökohas asuvast arvutist VÕI ka mõnest muust lõppseadmest (nt sülearvuti või tahvelarvuti), mida volitatud kasutaja kasutab teel või kodukontoris. Kasutaja CAL võimaldab seega Windows Server 2016 eriti paindlikku ja mobiilset kasutamist.

Windows Server 2016 seadme CAL

Microsoft Device CAL on eranditult seadmega seotud juurdepääsuluba. Üks lõppseade saab Windows Serverile juurdepääsuõigused. Seadme tüüp on suvaline: kas kohapeal kasutatav arvuti VÕI sülearvuti või tahvelarvuti, mida saab kasutada igaüks, kellel on selleks luba, näiteks ettevõtte asukohas asuvas konkreetses arvutis või mobiilselt ühes sülearvutis.

Seadme CAL-i eeliseks on see, et igal kasutajal, kellel on õigus kasutada litsentseeritud lõppseadet, on juurdepääs ka Windowsi serverile.

Seadme CAL või kasutaja CAL?

See, milline litsentseerimise vorm - Device CAL või User CAL - on praktilisem, sõltub lõppseadmete valdavast kasutusest ettevõttes. Töötajatele, kes kasutavad Windows Server'i peamiselt lokaalselt oma töökohal ettevõttes, on Device CAL seega sobivam, eriti kui mitu kasutajat jagavad ühte arvutit.

Kui aga töötaja töömeetod nõuab vahelduvat juurdepääsu serverile erinevatest seadmetest või töökohtadest - näiteks ettevõttes ja ka teel või kodukontoris -, siis on User CAL soodsam.

Siiski võib Windows Serveri kasutamiseks ettevõttes kõige paremini sobida ka Device CAL-de ja User CAL-de kombinatsioon. Alati tuleb märkida, et vastavat CAL-tüüpi ei saa ümber lülitada.

Ostke Windows Server 2016 seadme- ja kasutajakõlblikud CAL-d mõistliku hinnaga Wiresoftist

Wiresoft pakub mõistliku hinnaga nii seadme- kui ka kasutaja CAL-i Windows Server 2016 jaoks. Meiega saate paindlikult katta oma individuaalsed vajadused nii üksiklitsentside kui ka täiendavate litsentside osas. Kui teil on küsimusi Microsoft Server 2016 seadme ja kasutaja CAL-ga litsentsimise kohta, siis helistage meile. Anname teile nõu, milline on teie jaoks parim ja kõige kuluefektiivsem litsentsimisviis.

Kõik Wiresofti pakutavad Microsoft Client Accessi litsentsid on originaalsed, kasutamata Euroopa seadme- või kasutaja CAL-d. Seega saate kasu hinnaeelisest eelisest tarkvaralitsentside puhul, mille Wiresoft on ostnud teistelt ettevõtetelt ja mille autentsust on hoolikalt kontrollitud. Paljud meie rahulolevad kliendid on juba tunnustanud ja kinnitanud Wiresofti litsentside ostmise eeliseid. Lisateabe saamiseks meie Windows Server 2016 CAL-valiku kohta võtke meiega ühendust.