Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10423
  • R18-05121
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
138,90 € * 152,90 € * (9,16% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 10x seade CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Seade CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks ühe väljaande serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi lõppseadmetele: Windows Server 2016 Seade CAL. See annab ühele registreeritud arvutile (arvutile, sülearvutile, tahvelarvutile jne) vastavad määratletud juurdepääsuõigused.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

10 Device CAL-i Microsoft Windows Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Selleks, et kasutajad saaksid kasutada kõiki Microsoft Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse väljaannetes kättesaadavaid teenuseid, on lisaks ühe väljaande serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi lõppseadmetele: Windows Server 2016 Device CAL. See annab ühele registreeritud arvutile (arvutile, sülearvutile, tahvelarvutile jne) vastavad määratletud juurdepääsuõigused.

Vastavalt Microsofti litsentside haldamisele kohaldatavatele eeskirjadele ei sisaldu Windows Server 2016 serverilitsentsis kasutajaõigusi, seega tuleb need hankida eraldi Device CAL-i kujul. Iga sellega registreeritud lõppseadet saab seejärel iga volitatud kasutaja kasutada Windows Serveri funktsioonidele juurdepääsuks.

Windows Server 2016 Standard ja Datacenter versioonide seadme CAL-id on Wiresoftist saadaval mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana - need on saadaval ka eraldi, et lõppseadmete litsentseerimine oleks paindlik ja vajaduspõhine. Lõppseadmete kasutatud tarkvara kasutuslitsentsidel on samad funktsioonid kui Windows Server 2016 seadme CAL-del, mida pakutakse uute toodetena Microsofti tavalise mahulitsentside programmi kaudu.

Kasutage kõiki Windows Server 2016 eeliseid ka kasutatud Device CAL-ga

Seadme CALiga saate kasutada - isegi kasutatud tarkvarana - kõiki võimalusi, mida pakub

Serveri versioon 2016, Windows Server 2012 järeltulija: See ei toeta mitte ainult Windows 10, vaid on ka pilvepõhine, nii et on võimalik luua pilveserver, kuhu saab andmeid varundada juurdepääsuõigusega lõppseadme kaudu.

Windows Server 2016 on saadaval Wiresoftist Standard- ja Datacenter-versioonides ning nende jaoks vajalike CAL-dega. Muuhulgas on neil ka Core & Nano Server Deployment ning nad võimaldavad kasutada virtualiseerimist/Hyper-V Containers, samuti Windows Server Containers ja Host Guardian Service. Eelkõige Windows Server 2016 Datacenter Edition pakub ka selliste funktsioonide kasutamist nagu Software Defined Networking (SDN), samuti võrgupinu (Protocol Stack), Storage Spaces Direct (S2D), Storage Replica ja Shielded Virtual Machines (Shielded VMs) koos vastava Device CALiga, funktsioone, mida on eriti vaja ulatusliku töökoormusega ja mitme virtuaalsüsteemiga ettevõtetes.

Kogu teave kasutatud tarkvara kohta Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannete Device CAL-dega lühidalt

Wiresofti pakutavad Device CAL-d kasutatud tarkvarana ei erine vastavatest uutest Device CAL-dest, need sisaldavad samu võimalusi Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes olemasolevate funktsioonide kasutamiseks. Seadme CAL-d kui kasutatud tarkvara on seega paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks ökonoomne alternatiiv, et varustada olemasolevad Windowsiga lõppseadmed serverile juurdepääsu litsentsiga. Järgnev ülevaade selgitab selle kasutatud tarkvara kõiki eeliseid ja eripärasid.

Microsofti litsentside haldamine Windows Server 2016 CAL-de jaoks

Microsoft Licence Management määratleb kõik kohaldatavad sätted lõppseadmete täiendava juurdepääsu litsentsimisel Windows Server 2016 Standard ja Datacenter väljaannetes, et kasutajad saaksid nende kaudu juurdepääsu e-kirjadele, kontaktidele ja kalendritele. Kuigi iga serverilitsents sisaldab juurdepääsulitsentse, on need mõeldud administraatoritele ja neid ei tohi kasutada kasutajatüüpi teenuste jaoks. Need on kättesaadavad ainult kliendi juurdepääsulitsentside kaudu, nagu näiteks Device CAL, mis annab vastavale lõppseadmele vastavad õigused, nii et iga kasutaja saab kasutada tüüpilisi Windows Serveri funktsioone. Peale Windows Server 2016 kliendi/serveri keskkonna spetsiaalsete juurdepääsuõiguste ei sisalda Device CAL mingit lisatarkvara.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2016 Standard ja Datacenter Editioni jaoks?

Windows Server 2016 kliendilitsentsid on saadaval Microsofti litsentseerimismudeli kaudu kahte tüüpi CAL-dena:

  • Windows Server 2016seadme CAL spetsiaalsele lõppseadmele (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
  • Kasutaja CAL Windows Server 2016 jaoks - ühele pühendunud kasutajale

Kas Windows Server 2016 seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de vahel on erinevusi?

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2016 seadme CAL samu funktsioone ja teenuseid kui kasutaja CAL. Erinevus seisneb ainult Windowsi serverile juurdepääsu vastavas tüübis: Device CAL-i abil võib ühte lõppseadet kasutada mitu kasutajat, kes kasutavad selle kaudu vaheldumisi Windows Serveri teenuseid; sõltuvalt arvutiga tööjaamade arvust ja varustusest ning tüüpilistest töövoogudest võib selline olukord mõnes ettevõttes eksisteerida - erinevalt olukorrast, kus kasutaja kasutab selleks valdavalt täiesti erinevaid lõppseadmeid, millel on eraldi kasutajakonto.

Iga Windowsiga varustatud lõppseadet, mis on varustatud Device CAL-iga, võivad seega kasutada erinevad töötajad, et kasutada Windowsi teenuseid. Tüüpiline stsenaarium on ettevõtted, kus töötatakse vahetustega, kus mitu töötajat jagavad ühte lõppseadet, et kontrollida oma e-kirju jne; sel juhul on vaja vähem lõppseadme kasutuslitsentse kui kasutaja CAL-d.

Seega saab litsentseeritud lõppseadet, mida saab kasutada liikvel olles, näiteks sülearvutit ja tahvelarvutit, aga ka nutitelefoni, kasutada vastav kasutaja sõltumata asukohast - nt kodukontoris, teel või mujal -, et pääseda interneti kaudu Windowsi serverile ligi. Seetõttu pakub Device CAL ka mobiilse kasutamise võimalusi.

Milliseid kasutusvõimalusi sisaldavad Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse versioonide seadme CAL-id?

Sõltuvalt sellest, kas Windows Server 2016 Standard või Datacenter Edition on paigaldatud, pakub Device CAL erinevaid funktsioone.

Siiski on võimalik pääseda Datacenter Editioni Windows Serverile ligi Standard Editioni Device CAL-iga - selle erinevusega, et Standard Editionile tüüpiline piiratud funktsionaalsus on saadaval. Ainult Datacenter Editioni seadme CAL pakub laiendatud teenuste ja funktsioonide ulatust, mis vastab Datacenter Editioni serverilitsentsile. Sellest tulenevalt on Datacenter Editioni Device CAL-i puhul Standard Server'i litsentsiga saadaval ainult Standard Editioni funktsioonid.

Pange tähele Windows Server 2016 seadme CAL-i versioonide ühilduvust

Lisaks võimalusele kasutada Windows Server 2016 seadme CAL-iga Windows Server 2016 versioonist sõltuvaid funktsioone, annab see lõppseadmele ka vanemate Windows Serveri versioonide, näiteks 2013 (downgrade), kasutusõigused. Seevastu aga Windows Serveri 2016. aasta versiooni Device CAL-i ei saa kasutada kõrgema 2019. aasta versiooni (upgrade) kasutamiseks.

Seetõttu peaksid Windows Server 2016 seadme CAL-de ostjad lisaks vastava väljaande jaoks kättesaadavatele funktsioonidele alati tähelepanu pöörama ka olemasoleva serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentside ühilduvusele.

Mida tuleks Windows Server 2016 litsentsimisel koos Device CAL-ga veel arvesse võtta?

Windows Server 2016 seadme CAL litsentseerib täpselt ühe lõppseadme ja varustab selle iga väljaande kohta kättesaadavate kasutusõigustega. Kui registreerimine on lõpetatud, ei saa seda Device CAL-i enam teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-tüüpi ja kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduses sätestatud sätted on mõeldud selleks, et vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2016-le, mis annab ettevõtetele ka suurema turvalisuse suhtlemisel ja andmete osas, sest ilma vastava Device CAL-ita ei ole võimalik juurdepääsu e-posti teenustele või serverite andmetele arvuti kaudu.

Kokkuvõte seadme CAL-de kohta

Seega otsustatakse iga juhtumi puhul eraldi, milline kliendilitsentsi tüüp pakub rohkem võimalusi või soodsamaid litsentsimisvõimalusi Windows Server 2019 kasutamiseks. Lisaks lõppseadmete arvule, mille kaudu Windows Serverile ligi pääseb, on määravaks ka kasutajate arv: kui mitu kasutajat kasutavad Windows Serverile ligipääsemiseks kordamööda peamiselt ühte lõppseadet, pakub litsentsimine Device CALiga rohkem eeliseid.

Ettevõtte enda protsesside täpne tundmine on seega parim lähtepunkt Windows Server 2016 jaoks õige CAL-tüübi valimiseks. Ülaltoodud asjaoludel on litsentseerimine Device CAL-dega ettevõttele odavam kui litsentseerimine User CAL-dega, sest sel juhul tuleb osta vähem kliendilitsentse.

Kasutatud tarkvara seadme CAL-d Microsoft Windows Server 2016 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes alates üksiklitsentsist

Windows Server 2016 väljaannete kasutatud Device CAL-id on Wiresofti veebipoes saadaval ka üksikult - kuna Microsofti litsentsireeglid ei kehti tasemete osas; muidu ei ole kasutatud tarkvaraga mingeid puudusi ega piiranguid - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda, vaid ka oma üldises funktsionaalsuses.

Kust pärinevad Windows Server 2016 seadme CAL-d, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana?

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Windows Server 2016 Edition'i Device CAL-d on originaallitsentsid, kuna need on saadaval ka Microsofti litsentsimisprogrammi kaudu; selle erinevusega, et need olid varem osa Windows Server 2016 Device Volume Licence'ist, mille ettevõte oli esmalt ostnud. Seejärel ostis Wiresoft selle mahulitsentsi või individuaalse seadme juurdepääsulitsentsi, mida ei vajatud, ning mahulitsentsid jagati individuaalseteks litsentsideks. Sellised individuaalsed Device CAL-d määratakse seejärel kasutatud tarkvaraks. Vaatamata sellele nimetusele võib neid kasutada nagu kasutamata litsentsi Windows Server 2016 kasutamiseks, sest need ei erine uutest litsentsidest ei funktsionaalsuse piirangute ega kasutusperioodi poolest.

Windows Server 2016 seadme CAL-de kasutatud tarkvara ostja turvalisus

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Device CALs for Windows Server 2016 jaoks pakub klientidele turvalist võimalust Windows Server 2016 juurdepääsu litsentsimiseks! Selle põhjuseks on see, et Wiresofti kasutatud Device CAL-d sisaldavad ka tavapärast ostja turvalisust, mis hõlmab kohest allalaadimist pärast ostu, sealhulgas kohene litsentsi aktiveerimine kehtiva litsentsi võtmega.

Kas kasutatud Device CAL-de ostmine ja kasutamine Windows Server 2016 jaoks on seaduslik?

Wiresofti klientide jaoks on kasutatud Device CAL-de ostmine Windows Server 2016 jaoks ning nende kasutamine õiguslikult turvaline, kuna need ei riku ühtegi õiguslikku regulatsiooni. See tuleneb sellest, et Wiresofti poes pakutavad Windows Server 2016 seadme CAL-d, nagu ka muud sellised kliendilitsentsid, pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu põhineb kasutatud CALidega kauplemine kohaldataval kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt nii Microsofti kasutatud litsentside müüki kui ka ostu ja kasutamist; seda on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Wiresoft kasutatud tarkvara pakub ka auditi turvalisust tänu täielikule tõendusele kõigi eelmiste ostjate kohta!

Kokkuvõte Windows Server 2016 seadme CAL-de jaoks kasutatava tarkvara eelistest

Kasutatud tarkvarana kujutavad Wiresofti Windows Server 2016 kasutajakõlblikud litsentsid (User CAL) madalama hinnaga alternatiivi võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavate uute toodetega - see eelis kehtib ka muu Microsofti serveri kasutatud tarkvara või juurdepääsulitsentside kohta.

Kuna litsentsimine kasutatud Device CAL-dega ei ole piiratud muidu sageli levinud tasemete jaotamisega, siis saab litsentseeritud lõppseadmete arvu täpselt kohandada vastavalt Windows Serveri teenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõttes. Wiresofti kliendilitsentside paindlik litsentsimine Windows Serveri lõppseadmete jaoks võimaldab teil Wiresofti kliendilitsentside hankimise kulusid vähendada.

Wiresofti kasutatud litsentsid on ka eriti praktiline võimalus täiendada oma tarkvaravaru mõistliku hinnaga, sest pakkumine hõlmab ka mitut tarkvara versiooni. See tähendab, et ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida näiteks erinevate tarkvaraversioonide paralleelsest kasutamisest, saab vältida ja vähendada ka uue riistvara soetamise kulusid. Lisaks Windows Server 2016 väljaannete Device CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka vastavad User CAL-d kasutatud tarkvarana.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine hõlmab ka Microsofti tarkvara paljude teiste valdkondade jaoks - koos kõigi eespool nimetatud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad