Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10428
 • R18-05768
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
93,90 € * 102,90 € * (8,75% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x kasutaja CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Kasutaja CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Microsoft Windows Server 2019 standard- või andmekeskuse väljaande litsentseerimiseks on lisaks tuumipõhistele serverilitsentsidele vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi iga kasutaja jaoks: nt Windows Server 2019 User CAL; see annab vastavale registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused sellele Windowsi serverile.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"

osta 5 kasutaja CAL-i Microsoft Windows Server 2019 jaoks kasutatud litsentsidena

Microsoft Windows Server 2019 standard- või andmekeskuse väljaande litsentseerimiseks on lisaks tuumipõhistele serverilitsentsidele vaja ka kliendi juurdepääsu litsentsi iga kasutaja jaoks: nt Windows Server 2019 User CAL; see annab vastavale registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused sellele Windowsi serverile.

Selle põhjuseks on see, et Windows 2019 Serveri standard- või andmekeskuse väljaande põhilitsentsid ei sisalda mingeid täiendavaid kasutajaõigusi, nii et need tuleb osta eraldi kasutaja CAL-ina, et konkreetsel kasutajal oleks ainult isiklikult õigus Windows Serverile ligi pääseda - kuigi vabalt valitud - lõppseadme kaudu.

Wiresofti kasutatud Windows Server 2019-i kasutaja CAL ei ole mitte ainult madalama hinnaga kui teised tarkvarakaubanduses pakutavad uued kliendilitsentsid, vaid need on ka üksikult, mitte paketina saadaval. Sellest hoolimata on kasutatud CAL-del sama funktsionaalsus kui Windows Server 2019-i kasutajakliendilitsentsidel, mis on saadaval Microsofti ametliku mahulitsentside programmi kaudu.

Kasuta kõiki MS Windows Server 2019 eeliseid koos kasutaja eelkasutatud CALiga

Windows Server 2019 standard- ehk andmekeskuse väljaanne pakub palju uusi funktsioone, eriti Windows 10-l põhinevate pilvepõhiste rakenduste kasutamiseks. Näiteks võimaldab tarkvaral põhinev võrgukorraldus (SDN) mitte ainult füüsiliste võrguseadmete, näiteks ruuterite ja kommutaatorite, vaid ka virtuaalsete võrguseadmete - näiteks väravate - keskset konfigureerimist ja nende dünaamilist haldamist. Lisaks võimaldab Windows Server 2019 kahe võrgu peaaegu sujuvalt ühendada. Muud funktsioonid, mida kasutajad saavad kasutada kasutatud kasutaja CALiga, hõlmavad järgmist:

 • Virtuaalsete võrkude turvaline krüpteerimine krüpteeritud võrkude ja Datagram Transport Layer Security (DTLS) abil
 • Uued Hyper-Converged Infrastructure (HCI) funktsioonid vähendavad keerukust ja lihtsustavad IT-infrastruktuuri kasutuselevõttuV
 • Linuxi täiustatud integreerimine Shielded VM-dega
 • Kubernetese konteinerite kasutamine
 • Täiustatud ohukaitse tundlike andmete kaitsmiseks ja rünnakute varaseks avastamiseks
 • Storage Spaces Direct kohaliku serveri andmete salvestamise koondamiseks virtuaalsesse klastrisse
 • Storage Replica hoiab ära andmete kadumise failisüsteemi tasandil ja minimeerib seisakuaega katastroofiks valmisoleku abil

Oluline teave Windows Server Standard ja Datacenter Edition 2019 kasutatud kasutaja CAL-de kohta

Wiresofti kasutatud tarkvara, nagu näiteks User CAL, omab samuti samu võimalusi, et kasutada kõiki vastava Windows Server 2019 Editioni integreeritud funktsioone: See pakub eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele ökonoomset alternatiivi serverite litsentsimiseks, kuna seda saab ka kohandada vastavalt vajadusele:

Info Windows Server 2019 CAL-litsentsimise kohta

Microsofti litsentseerimistingimused pakuvad Windows Server 2019 litsentsimist tuumade/protsessori südamike kaupa Standard ja Datacenter versioonide puhul, kusjuures seda tuleb täiendada kasutajate või lõppseadmete litsentsimisega; kõik serverilitsentsis sisalduvad CAL-d on varustatud ainult administraatori õigustega, nii et iga spetsiaalne kasutaja vajab Windows serveri teenuste kasutamiseks juurdepääsu litsentsi (User CAL); see peab vastama ka samale või kõrgemale Windows serveri versioonile - rohkem teavet selle kohta allpool.

Ainult see isiklik kliendilitsents annab kasutajale õiguse kasutada Windows Serveri 2019. aasta versiooni funktsioone; see sisaldab puhtalt Windows Server 2019 kliendi/serveri keskkonna kasutusõigusi ja ei sisalda muud tarkvara, mis tuleb veel installeerida.

Millised on Windows Server 2019 Standard või Datacenter Editioni litsentseerimise eelised koos kasutaja CAL-dega?

Windows Server 2019 CAL-litsentsimine võimaldab paindlikku ja vajaduspõhist kasutajaõiguste haldamist. Kasutatud juurdepääsulitsentside kasutamine kasutajatele on ökonoomsem viis Windows Serveri teenuste kasutamiseks, eriti VKEde jaoks, kuna kliendilitsentse tuleb osta ainult nii paljude töötajate jaoks, kui tegelikult vaja on. Microsofti litsentsimudel pakub Windows Server 2019 jaoks kahte tüüpi CAL-i:

 • Windows Server 2019 User CAL: see annab spetsiaalse kasutaja serverile juurdepääsuõigused
 • Windows Server 2019 User CAL: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Kasutaja CAL-d saab kombineerida ka seadme CAL-dega.

Pange tähele CAL-de versioonide ühilduvust Windows Server 2019-ga!

Windows Server 2019 kasutaja CAL ei anna mitte ainult vastava kasutaja juurdepääsuõigused Windows Server 2019 versioonile, vaid ka vanematele versioonidele, näiteks 2014 (downgrade). See annab eelise CAL-de ees, mis on mõeldud ainult Windows Server 2019 eelmise versiooni jaoks, kuna neid ei saa kasutada Windows Server 2019 versiooni (upgrade) kasutamiseks. Seetõttu tuleks Windows Server 2019-i kasutaja CAL-de ostmisel jälgida, et serverilitsents ja kliendilitsents oleksid ühilduvad.

Mida tuleb veel arvestada Windows Server 2019 litsentsimisel kasutatud kasutaja CALiga?

Nagu juba mainitud, saab ainult teatud registreeritud töötaja isiklikud kasutusõigused Windows Server 2019 jaoks koos User CALiga, kusjuures siinkohal on oluline, et vastav Windows-võimeline lõppseade oleks vabalt valitav. Kui kasutaja registreerimine on lõpetatud, ei saa seda enam muuta. Põhimõtteliselt ei ole võimalik ka CAL-tüüpi muuta kasutaja CAL-ist seadme CAL-iks või vastupidi. Windows Server 2019 puhul on siiski võimalik kombineerida kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i.

Need Microsofti sätted CAL-litsentseerimise kohta on mõeldud selleks, et vältida Windows Server 2019-i lubamatut juurdepääsu. Lisaks pakuvad need ka ettevõtte ja selle andmete turvalisust, kuna volitamata või kolmandatest isikutest kasutajad ei saa teenuseid kasutada.

Mille poolest erineb Windows Server 2019-i kasutaja CAL seadme CAL-st?

Põhimõtteliselt ei erine Windows Server 2019 kasutatud kasutaja CAL funktsionaalsuse poolest seadmepõhisest kliendilitsentsist, mida nimetatakse Device CAL-ks. Nende vastavad eelised ilmnevad ainult tüüpilises viisis, kuidas Windows Serverile ettevõttes ligi pääseb:

Windows Server 2019 kasutaja juurdepääsulitsents on seotud ainult konkreetse töötajaga, kuid see pakub lõppseadme vaba valikut Windows Serverile juurdepääsuks, olenemata sellest, kus see asub. Võrreldes lõppseadmega seotud juurdepääsulitsentsiga pakub kasutaja CAL seega teistsugust kasutusala, kuna litsentsitud kasutaja ei ole seotud kasutatava arvuti või muu sarnase seadmega - alati tingimusel, et kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile. See tähendab, et kasutaja saab Windowsi serverile ligi mitte ainult ettevõtte töökohal asuvast statsionaarsest arvutist, vaid ka väljastpoolt: näiteks oma sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu - kas siis tööreisil või ka kodukontoris.

Windows Server 2019 kasutaja CAL pakub seega sellistele töötajatele, kes vahetavad sageli oma töökeskkonda ja kasutavad serveriga ühendumiseks olemasolevat lõppseadet, Windows Serveri funktsioonide paindlikumat kasutamist, sest kasutaja CALiga kasutavad nad selleks alati oma isiklikku kontot.

Kokkuvõte

See, millist tüüpi Windows Server 2019 kliendilitsents pakub ettevõttes kasutamisel rohkem eeliseid, on iga juhtumi puhul erinev. Siinkohal mängib rolli Windows Serverit kasutavate töötajate arv võrreldes valdava juurdepääsutüübiga olemasolevate lõppseadmete kaudu: kui enamik kasutab Windows Serverile juurdepääsuks vaheldumisi mobiilseid lõppseadmeid või erinevaid eraldiseisvaid seadmeid ja seega ka erinevaid tööjaamu, pakub personaalne User CAL rohkem eeliseid. Nagu juba mainitud, tuleb enne ostu sooritada otsus sobiva kliendilitsentside tüübi kohta, sest Windows Server 2019 kasutaja CAL-i ei saa konverteerida seadme CAL-iks ega vastupidi. Windows Server 2019 jaoks on siiski võimalik kombineerida kasutaja CAL-d ja seadme CAL-d või kasutada neid paralleelselt.

Microsoft Windows Server 2019 kasutatud kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes ühe litsentsi eest

Kasutatud kasutaja CAL-d MS Windows Server 2019 jaoks on Wiresofti veebipoes saadaval juba ühe kasutaja litsentsina - siin ei kehti Microsofti mahulitsentside sätted. Märgistus "kasutatud" ei tähenda mingit üldist puudust kasutaja CALide kasutatavuses, kuna tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Info kasutatud kasutajate CAL-de kohta Windows Server 2019 jaoks Wiresoftist

Windows Server 2019 kasutatud kasutaja CAL-d on tüüpilised töötajate juurdepääsulitsentsid, kuna need on muidu ka Microsofti litsentsiprogrammi raames kättesaadavad; erinevalt neist olid need kunagi osa Windows Server 2019 kasutatava tarkvara kasutajamahulitsentsist, mille eelmine ostja, tavaliselt ettevõte, omandas. Viimase jaoks mittevajalikud kasutajate juurdepääsulitsentsid või isegi kogu mahulitsents müüdi edasi Wiresoftile. Selle protsessi käigus lahustati mahulitsents ja muudeti individuaalseteks litsentsideks ning saadud individuaalsed kasutajate juurdepääsulitsentsid märgistati seejärel kasutatud tarkvaraks. Hoolimata nende märgistamisest "kasutatud", on sellised Windows Server 2019 kasutaja CAL-d täielikult kasutuskõlblikud, sest need ei erine uutest litsentsidest funktsionaalsuse ega kasutusaja piirangute poolest.

Kasutatud tarkvara ostja turvalisus Windows Server 2019-i kasutajakontode puhul

Kasutatud Windows Serveri kasutajakontod ei ole Wiresofti klientidele mitte ainult odavam alternatiiv Windows Serveri litsentsimiseks, vaid ka turvaline! Kliendina saate meilt juba ühe kasutaja CAL-i Microsoft Windows Server 2019 jaoks soodsamalt võrreldes "kasutamata" uute CAL-idega, muidu on teil tavapärane ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele ja kohesele litsentsi aktiveerimisele lisatud mahulitsentsi võtmega.

Kas Windows Server 2019 kasutatud CAL-de ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Kõik Wiresoftist ostetud Windows Server 2019 kasutaja- ja muud juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest. Seega kohaldatakse nii müügi kui ka ostu suhtes kehtivaid õigusakte, mis lubavad sõnaselgelt kasutatud tarkvaraga kauplemist; erinevad kohtuotsused on selgelt kinnitanud selle seaduslikkust.

Klientide jaoks pakub Windows Server 2019 kasutaja CAL-de või muude Wiresofti poolt pakutavate kliendilitsentside ostmine kasutatud tarkvarana ning nende kasutamine seega õiguskindlust, kuna ei Wiresoft ega teie kui klient ei riku ühtegi õigusnormi. Lisaks sellele on Wiresofti kasutatud CALid ka auditeerimiskindlad, kuna neil on täielik tõend kõigi eelmiste ostjate kohta!

Teie Wiresofti eelised kasutatud Windows Server 2019-i kasutajakõlblike CAL-de ostmisel

Kokkuvõte: Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele taskukohast alternatiivi paljudele teiste tarkvaratootjate pakkumistele, mitte ainult Windows Server 2019-i kasutaja CAL-de, vaid ka muude juurdepääsulitsentside puhul.Lisaks, nagu juba märgitud, ei ole piiranguid kasutajate CAL-de miinimumarvule, mis tuleb osta ostu ajal, erinevalt paindumatust kliendilitsentside tasemest, seega saavad ettevõtted ja teised kliendid vähendada oma serverilitsentside kulusid, kuna nad saavad täpselt litsentsida Windows Serveri teenuste tegelikku kasutust.

Wiresofti veebipoest leiate Windows Server 2019 seadme CAL-d lisaks Kasutatud tarkvara kasutuslitsentsidele kasutaja CAL-de jaoks - samuti Windows Serveri või muu serveritarkvara teiste versioonide litsentsid, sealhulgas vastavad kasutuslitsentsid. Sel viisil saate soodsalt täiendada või uuendada oma olemasolevat tarkvaravaru ka teistes valdkondades kasutatud litsentsidega ning vältida uue riistvara soetamise kulusid ja ka ühilduvusprobleeme, mis tulenevad ebaühtlastest tarkvaraversioonidest.

Lisaks CAL-dele või servertarkvarale leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaratooteid - kõigi Wiresofti kasutatud tarkvara eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad