Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WORD 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10123
  • 059-09181
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
51,90 € * 56,90 € * (8,79% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Word 2019 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Integreeritud tööriistade ja intuitiivse kasutamisega ulatuslikult varustatud kontoriprogramm läheb kaugemale pelgalt tekstide kirjutamisest ja redigeerimisest: arvukad kujundusvõimalused võimaldavad graafika ja tabelite lisamist, mitmekülgsed dokumentide esitamise ja vormindamise võimalused ei sobi ainult ärikirjavahetusega tegelemiseks, vaid ka professionaalselt kujundatud lõputööde ja informatiivsete aruannete, samuti visiitkaartide, brošüüride ja flaierite loomiseks, mida saab printimiseks otse Wordis PDF-vormingus salvestada. Erinevaid failivorminguid saab Microsoft Wordiga ka redigeerida.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WORD 2019"

Microsoft Word 2019 - mitmekülgne tekstitöötlusprogramm

Word 2019 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Ulatuslikult varustatud Office-programm ulatub integreeritud tööriistade ja intuitiivse kasutamisega kaugemale puhtast tekstide kirjutamisest ja redigeerimisest: arvukad kujundusvõimalused võimaldavad graafika ja tabelite lisamist, mitmekülgsed dokumentide esitamise ja vormindamise võimalused ei sobi ainult ärikirjavahetuse lõpetamiseks, vaid ka professionaalselt kujundatud lõputööde ja informatiivsete aruannete, aga ka visiitkaartide, voldikute ja flaierite loomiseks, mida saab printimiseks otse Wordis PDF-vormingus salvestada. Microsoft Wordiga saab redigeerida ka erinevaid failiformaate.

Paljudele tüüpilistele vormingumallidele on lisatud täiendavad ulatuslikud lehekülje kujundamise võimalused, et luua selgeid ja kiiresti loetavaid tekste; olulisi dokumente saab ka kaitsta kopeerimise eest või märgistada edasiseks kasutamiseks vesimärkide lisamisega.

Lisaks sellele lihtsustavad ja kiirendavad mitmed intelligentsed vahendid, nagu õigekirjakontroll ja autokorrigeerimise võimalused, tekstidokumentide koostamist vastavalt kehtivatele õigekirjareeglitele.

Praktiline lint muudab eriti lihtsaks kiire vahetuse üksikute rakenduste vahel ühe klõpsuga.

Lauaprogrammi valikuline ühendamine Microsoft Cloudiga võimaldab ka mitmel kasutajal töötada koos dokumendiga reaalajas, pakkudes arvukaid võimalusi paremaks meeskonnatööks. Samuti on Word 2019-s üksikute Word.doc-ide kohta individuaalne õiguste määramine, mis võib näiteks piirata või takistada teise isiku lugemist või toimetamist.

Lisaks nendele vanematest Wordi versioonidest tuntud funktsioonidele pakub MS Word 2019 ka mitmeid uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad nii kirjutamise ja redigeerimise kui ka tekstidokumentide lugemise senisest veelgi meeldivamaks ja tõhusamaks. Nende hulka kuuluvad pimeda režiimi kasutamine, mis on silmadele kergem, eriti kui veedate pikalt ekraanil, pikemate tekstifailide selge vaade, mis kiirendab konkreetsete lõikude otsimist, ja täiustatud ligipääsetavuse tugi. Õppevahendid suurendavad loetavust ja vabakäefunktsioon võimaldab teil käsitsi joonistada oma visandeid ja skeeme ning sisestada need otse dokumenti. MS Word 2019 kasutamiseks arvutis on vaja eelnevalt installeerida Windows 10. Järgnevast ülevaatest leiate kõik Word 2019 olulised uued funktsioonid.

Wiresoft Onlineshopis  saate nii praeguse Word 2019 versiooni kui ka selle eelkäija ja teised Office-programmid soodsa üksikrakendusena.

Kõik Word 2019 uued funktsioonid lühidalt

Üleminek Wordi 2019. aasta versioonile võib olla eriti kasulik neile kasutajatele, kes loovad tekste professionaalselt ja soovivad parandada oma kirjutamise ja lugemise tõhusust. Paljud funktsioonid lihtsustavad nende veelgi paremat keskendumist olulisele.

Eriti siis, kui dokumendid tuleb kujundada barjäärivabalt, et jõuda tekstide lugemis- ja mõistmisraskustega adressaatide rühmani, hõlbustavad uued integreeritud funktsioonid, mis võtavad arvesse ka rahvusvahelisi standardeid, tekstide koostamist, mida igaüks saab lugeda.

Lisafunktsioonid on saadaval ka teaduslike dokumentide loomiseks ja avaldamiseks, eriti kui kasutatakse keerulisi valemeid, mis on nüüd võimalik tänu ülemaailmselt kasutatava standardprogrammi LaTeXi toetusele.

Suurem selgus erinevate vaatevõimaluste kaudu

Word 2019 pakub ka rohkem visuaalseid võimalusi. Näiteks on selles versioonis ühendatud Word 2016-st tuttav paelaga kasutajaliides ja kaasaegne, tuttavlik plaatide välimus, mis on omane ka Windows 10-le. Sageli kasutatavad elemendid või funktsioonid on paigutatud silmapaistvamalt, et need oleksid veelgi kiiremini kättesaadavad.

Ja kui eelistate jätkata Wordi varasemast versioonist tuttava lintide välimuse kasutamist, saate ka kasutajaliidese ümber kujundada.

Suurem selgus kehtib ka puuteekraaniga seadmetes, näiteks tahvelarvutites ja nutitelefonides, kus kasutajaliidese tundlikkust pliiatsiga sisestamiseks on suurendatud.

Eriti suurte tekstidokumentidega töötades võib konkreetsete lõikude või lõikude otsimine kiiresti raskeks muutuda. Lisaks tuttavale vertikaalsele vaatele, kus saate Wordis 2019 kõik leheküljed ülevalt alla sirvida, saate Wordi dokumenti nagu raamatut sirvida uue funktsiooni "Lehekülgede kaupa" abil. Keskmise pikkusega tekstide puhul pakub uus funktsioon "Väikekujutised" orienteerumist: siin kuvatakse kõik leheküljed ülevaates väikestena, nii et saate kiiresti liikuda soovitud kohale.

Lisaks sellele on Word 2019 'il uute tumedate teemade Dark Gray ja Black abil peenemad taustad, mis toetavad samuti tekstide kontsentreeritud kirjutamist ja lugemist.

Suurem juurdepääsetavus koos veaparanduse toetusega

Word 2019-i sisseehitatud ja täiustatud abistav veaparandus pakub parandusi, kuidas muuta dokument ligipääsetavaks. Selleks kasutatakse muu hulgas rahvusvahelisi standardeid, et tagada, et sisu oleks puuetega kasutajatele hõlpsasti loetav ja redigeeritav.

Kui klõpsate menüüpunktil "Check" jaotises "Check accessibility", teeb programm teile parandamisettepanekuid, mida saate hõlpsasti ühe klõpsuga kohe heaks kiita.

Selleks võite kasutada ka helitagasiside toetust. Funktsioon Cue Audio saadab teid töö ajal heliefektide ja helisignaalidega. See annab akustilisi vihjeid või hoiatab, kui muudate tahtmatult teatud valikuid, või annab kinnituse pärast toimingu sooritamist: näiteks e-kirja saatmisel või sisu kustutamisel või sisestamisel.

Õppevahendid tõhusamaks tekstitööks

Õppevahendid ei ole Wordis kasulikud mitte ainult õpilastele, vaid need lihtsustavad ka spetsialistide jaoks teksti mõistmist. Näiteks Word 2019-i integreeritud tööriistad võimaldavad teil reguleerida veergude laiust, teksti vahekaugust ja ka lehekülje värvi, et muuta see teie silmadele lihtsamaks ja selgemaks.

Ridade fookus suurendab teie keskendumist ja tagab väiksema tähelepanu hajutamise, kuna lugemisala on piiratud kas ühe, kolme või viie reaga. Kui soovite Word 2019-s kuulata teksti ette loetud teksti, siis tõstab see samal ajal esile sõnad, mida loete, nii et saate hõlpsasti jälgida, mida te tekstis kuulete.

Vanematest Wordi versioonidest tuntud fookusrežiimi kasutatakse ka Word 2019-s parema keskendumise eesmärgil: dokumendi kuvamine muutub selgemaks, kui kõik tööriistaribad on peidetud.

Integreeritud tõlkefunktsioon

Tekstikatkendi või isegi kogu teksti tõlkimiseks kirjutamise või lugemise ajal ei pea Word 2019s enam veebilehele minema, et saada seal tõlge: integreeritud tõlkefunktsioon teeb selle automaatse kõnetuvastuse abil mittevajalikuks. Microsoft Translator sisaldab rohkem kui 60 keelt, millest 11 keelt saab tõlkida.

Vabakäeline joonistusvahend

See, mis varem oli võimalik puutetundliku padja või nutitelefoniga, on nüüd võimalik ka Wordi uue vabakäelise joonistusvahendi abil. Valikuliselt pliiatsi sisestamise, puutetundliku töö, aga ka arvutihiire abil saate kasutada vabakäe funktsiooni, et teha märkmeid teksti või luua spontaanselt visandeid ja valemeid ning sisestada neid.

Selleks pakub Microsoft Word 2019s mitmeid digitaalseid pliiatseid, sealhulgas pliiatsit joonistamiseks, pliiatsit kirjutamiseks ja markerit tekstilõikude esiletõstmiseks. Valida saab erinevate pliiatsipaksuste, 16 ühevärvilise ja 8 efekti vahel.

Iga joonistatud vabakäe kuju saab seejärel teisaldada või kopeerida ja edasi redigeerida nagu teisi joonistuselemente.

Vektorgraafika lisamine ja redigeerimine

Word 2019-s saate kujundada esitlusi ja töölehti, integreerides piktogramme ja sümboleid ning 3D-pilte. Eriti huvitav võimalus on siinkohal ka skaleeritava vektorgraafika ehk SVG (Scalable Vector Graphics) failide kasutamine. Saate nende suurust muuta, pöörata või isegi värvida neid erinevalt ilma pildikvaliteeti kaotamata.

LaTeXi kasutamine Word 2019'is valemite loomiseks

Teadusliku teksti loomisel olid varem piirangud sellele, kui keerulisi valemeid sai valemite redaktori abil kuvada. Word 2019 toetab nüüd LaTeXi, millega saab luua professionaalseid valemeid, mida saab teisendada.

Word 2019 süsteeminõuded

  • Operatsioonisüsteem: Windows 10 - hädavajalik!; Windows Server 2019
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
  • RAM: vähemalt 2 GB RAM (32 bit) või 4 GB RAM (64 bit) - soovitatav: 4 GB RAM
  • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32 bit) või 20 GB (64 bit) paigalduskettal
  • Graafikakaart: 1280 x 768 pikslit, min. DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga - soovitatav: DirectX 10

Toetatud keeled: Saksa, taani, inglise, prantsuse, itaalia, poola, hispaania ja teised

Osta Word 2019 kui Office üksikprogramm Wiresoftist

MS Word on traditsiooniline, põhiline Microsoft Office pakett. Erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest saate Word 2019-i osta Wiresofti poest mitte ainult osana Office suite 2019, vaid ka eraldiseisva programmina, ilma et peaksite võtma mingeid tellimuslepinguid või järgima mingeid ajalisi piiranguid selle kasutamisel. Word 2019 ostmine eraldiseisva programmina tasub pikemas perspektiivis samuti ära, sest te ei pea alla laadima ühtegi tasulist uuendust.

See eraldiseisev ühe kasutaja litsents on identne programmiga Word, mis on samuti lisatud Office Suite 2019.

Eriti füüsilisest isikust ettevõtjate ja väikese arvu töötajatega väikeettevõtete jaoks, kellel ei ole vaja kõiki teisi Office paketis sisalduvaid programme, on Word 2019 ostmine eraldiseisva programmina eriti taskukohane viis selle klassikalise tekstitöötlustarkvara kasutamiseks.

Kõik Microsofti tarkvaralitsentsid, mida saate osta Wiresoft Software Store'ist, on ehtsad Microsofti tooted, mida ostate ühe kasutaja täisversioonina. Need võivad pärineda mahulitsentsidest või olla kasutatud, kuid see ei sea teid ebasoodsasse olukorda. Wiresoft kui mainekas tarkvara jaemüüja ei paku tähtajalisi või piiratud kasutusega prooviversioone. Iga Wiresofti tarkvaratoode on teile pärast ostu täielikult ja seaduslikult kasutatav, sest selliste kasutatud programmide puhul on algse ostja poolt varem paigaldatud tarkvara koos müügiga Wiresoftile kustutatud, mistõttu on see 100% vaba ja uuesti kasutatav. Kõiki Wiresofti litsentseeritud tooteid on põhjalikult testitud ka nende tegeliku kasutatavuse osas.

Lisaks saate meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni ja chat'i teel, kui teil on lisaküsimusi MS Office 2019 või mõne muu Office tarkvara ostmise kohta.

Lingid aadressile "MICROSOFT WORD 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad