Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT ACCESS 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10131
 • 077-07233
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
51,90 € * 56,90 € * (8,79% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Access 2019 on võimas andmebaaside haldussüsteem, mida saab kasutada keeruliste andmebaaside loomiseks ja haldamiseks vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena saab kasutada mitte ainult , XML- ja dBASE-faile, vaid ka PDF-dokumentide ja e-kirjade sisu. Need imporditakse vastavate vormide kaudu ja seejärel hinnatakse neid makrode ja filtrite abil määratletud ülesannete abil. MS suudab töödelda ka suuri numbrite jadasid, mis on tavalised professionaalsetes arvutustes. Samuti teavitab 2019 kasutajat individuaalselt konfigureeritavate aruannetega kõigist olulistest üksikasjadest ja hoiab teda seega alati kursis, olgu see siis ärilistel või isiklikel eesmärkidel. Excel Access Access

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2019"

MS Access 2019 eraldiseisev programm

Microsoft Access 2019 on võimas andmebaaside haldussüsteem, mida saab kasutada keeruliste andmebaaside loomiseks ja haldamiseks vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena saab kasutada mitte ainult Excel , XML- ja dBASE-faile, vaid ka PDF-dokumentide ja e-kirjade sisu. Need imporditakse vastavate vormide kaudu ja seejärel hinnatakse neid makrode ja filtrite abil määratletud ülesannete abil. MS Access saab siin töödelda ka suuri numbrite jadasid, kuna need on tavalised professionaalsete arvutuste kontekstis. Access 2019 teavitab kasutajat ka kõigist olulistest üksikasjadest individuaalselt seadistatavate aruannete abil, hoides teda seega alati kursis, olgu see siis äri- või isiklikel eesmärkidel.

Andmebaasiga ühiseks tööks pakub Access 2019 ka individuaalsete juurdepääsuõiguste põhjalikku haldamist, nii vaatamise kui ka vastava kasutamise osas. Seega võimaldas see tõhusat projektitööd. Lisaks andmete lokaalsele säilitamisele on võimalik neid ka tsentraalselt ja samal ajal turvaliselt pilves salvestada, et pakkuda juurdepääsu veebi kaudu.

Microsoft Access 2019 programm on tavaliselt Office paketi lahutamatu osa ja seetõttu ei ole see tavaliselt eraldi saadaval - kuid Wiresoftis saab seda osta eraldiseisva programmina ja seda eriti soodsa hinnaga.

Access 2019 uued funktsioonid

Access 2019 ostuga saate selle põhjaliku Office programmi uusima versiooni, milles on lisaks tavapärastele funktsioonidele palju täiustusi ja täiesti uusi funktsioone.

Accessi andmete visualiseerimine uute diagrammitüüpidega

Access 2019s on saadaval 11 uut diagrammitüüpi, mis võimaldavad andmeid vormides ja aruannetes selgelt visualiseerida. Samuti saab üksikuid välju hõlpsasti kohandada diagrammi mõõtmetega ja muudatusi saab kohe eelvaates kuvada. Samuti on võimalik luua interaktiivseid graafikuid, näiteks valides vormi või aruande filtris erineva kategooria välja. Access 2019 pakub muu hulgas järgmisi diagrammitüüpe:

 • Joongraafik: seda tüüpi graafik näitab kõiki kategooriaid ühtlaselt jaotatuna mööda horisontaalset x-telge ja kõiki väärtusi ühtlaselt jaotatuna mööda vertikaalset y-telge.
 • Veergdiagramm: see kuvab kategooriad horisontaalteljel (x-telg või omaduste telg) ja väärtused vertikaalteljel (y-telg või omaduste väärtused).
 • Rööpdiagramm: Siin on kategooriad paigutatud y-teljel või väärtused x-teljel, kusjuures mõõtmete "Axis" ja "Values" positsioonid on vastupidised.
 • Tordiagramm: Selle diagrammitüübi puhul kuvatakse kategooriad ringi üksikute segmentidena ja andmeväärtused kuvatakse protsendina koguväärtusest (täielik ring).
 • Liitdiagramm: See ühendab kaks või enam diagrammitüüpi, et visualiseerida erinevate andmete vahelisi seoseid, näiteks tulpdiagrammi ja joondiagrammi kujul.

Andmetüübi "Big Number" (BIGINT) toetus

Andmetüübiga BIGINT - "Big Number" - saab nüüd ka suuri numbreid arvutada, see salvestab seega mitterahalise numbrilise väärtuse, mis lisatakse Accessi tabelisse väljana või imporditakse ka lingi kaudu vastava tüüpi andmebaasiga (nt SQL server).Andmetüüp "Big Number" pakub seega kaheksa baidiga palju suuremat vahemikku (-2^63 kuni 2^63-1) arvutusteks kui andmetüüp "Number" nelja baidiga (-2^31 kuni 2^31-1). Tuleb märkida, et andmetüübi BIGINT lubamine muudab Accessi andmebaasi ühildamatuks Accessi varasemate versioonidega.

Kinnisvaralehtede lihtne sorteerimine

Varem oli sageli probleemiks konkreetse omaduse leidmine paljude teiste omaduste hulgast omaduste aknas, eriti kui need sisaldusid vormides ja aruannetes, mis olid jaotatud mitmele vahekaardile. Access 2019s saab nüüd kõiki omadusi kuvada tähestikulises järjekorras, klõpsates sorteerimisfunktsioonil, mis muudab otsingu eriti lihtsaks ja samas kiireks. Teise klõpsuga kuvatakse kõik omadused uuesti vaikimisi.

Uus omadus "Nimetusnimi" juhtimispunktides

Access 2019-is äsja saadaval olnud omadus "Nimetuse nimi" muudab nüüd palju lihtsamaks kontrolleri nime sisestamise, et määrata sellele määramiskontroll. See võimalus seostada nimetuse nimi juhtimisseadmega parandab ka ligipääsetavust, kuna neid saab nüüd ära tunda ja määratleda abitehnoloogiate poolt.

ODBC-ühenduse optimeeritud kordamine

Microsoft Accessi andmebaasi ja välise andmeallika, näiteks Microsoft SQL Serveri vahelised ühendused, mis kasutavad avatud andmebaaside ühendamise protokolli (ODBC), sai varem taastada ainult siis, kui Accessi andmebaas katkestati, sulgedes kõigepealt Accessi andmebaasi, sest Accessi vanemates versioonides ei üritanud kustutatud ühendust välise andmeallikaga taastada.

Access 2019 pakub siin paremat lahendust, kuvades esmalt veateate koos vea kirjeldusega. Seejärel üritab Access automaatselt uuesti andmeallikaga ühendust luua, kui tehakse toiming, mis taaskasutab selliseid andmeid või ODBC-ühendust nõudvaid objekte. Selle tulemusena ei ole Accessi sulgemine ja taasavamine nüüd enam tingimata vajalik.

Access 2019 juurdepääsetavuse parandused

Uues versioonis on oluliselt parandatud ka ligipääsetavust, et muuta see võimalikult paljudele kasutajatele kättesaadavamaks. Paljud neist täiustustest on tehtud üksikute konkreetsete Accessi funktsioonide üksikasjaliku optimeerimise teel, kuid ka üldisemate funktsioonide abil, et muuta Accessiga töötamine võimalikult tõhusaks, seda eelkõige kõnetulemuste täiustamise ja abistava tehnoloogia optimeeritud integreerimise kaudu.

Kõne väljundfunktsioonide optimeerimine

Kõne väljastus tunneb nüüd ära täiendavad juhtelemendid, mida kutsutakse vormides, aruannetes ja andmelehtedes:

 • Tabelite ja päringute ning vormide andmelehtede veergude nimede lugemist kõnetulemuse abil on lihtsustatud.
 • Ka otsinguväljade ja valikukastide laiendatud või vähendatud staatus on tuvastatud ja seega loetav.
 • Otsinguvälja" või "combo box" ridu saab nüüd ka mitme veeru puhul ära tunda ja lugeda.
 • Dialoogiboksis tuvastatakse ja loetakse nüüd valikurühmade nimed, mille olekuks on "valitud" või "deaktiveeritud".
 • Andmelehel on võimalik ära tunda ja lugeda ka veeru filtri noolesümboli.
 • Paremini kommenteeritud kontrollide kommenteerimine konkreetses vormiosas.
 • Skaneerimisrežiimis on parandatud navigeerimist vasakule või paremale klõpsates, et jõuda valikunupule; tühikuklahvi vajutades saab seda muuta.

Parandused suure kontrastsusega režiimi kasutamisel Access 2019'is

 • Nupp Filter ilmub kirje või vormi navigatsiooniribale.
 • Dialoogiboksi Manage Data Tasks (Andmete haldamine) vahekaardil External Data (Välised andmed) kuvatakse salvestatud imporditud andmed.
 • Veergude päised ja käsunupud kuvatakse nüüd andmelehtedel.

Muud Access 2019 juurdepääsetavuse parandused

Klaviatuurikombinatsioonide kasutamine Accessi andmebaasidega töötamisel ei aita mitte ainult tõhusamalt töötada. Eriti piiratud nägemis- või liikumisvõimega kasutajatele on need suureks abiks ja asendamatuks alternatiiviks hiirega töötamisele. Üksikute toimingute sooritamistAccess 2019-s täiendab veelgi uute klaviatuurikombinatsioonide kasutamine:

 • Klahvikombinatsioon alt + H loob tabeli.
 • Klõpsates Q, avaneb tabeli veeru filter.
 • Klahvikombinatsioon FD avab dialoogiakna Find and Replace.
 • Klahvikombinatsiooni shift + F6 klõpsamine kerib kõiki jaotisi hüpikvormil.
 • Uue väärtuste loendi elemendi redigeerimine on lihtsam: selleks loob Lookup Wizard kolm erinevat tüüpi loendit, mille vahel valida: otsinguväli, väärtuste loendi väli või mitme väärtusega väli.
 • Klahvikombinatsioon ctrl + E avab dialoogi Edit List Items.

dBASE-faile toetatakse taas

Access 2019 toetab taas .dbf-tüüpi faile, neid saab nüüd uuesti importida või linkida või eksportida.

Parandused viisardis "Ütle mulle"

Access 2019 lisab ka võimaluse saada Accessist ettepanekuid konkreetsete ülesannete või päringute kohta. Sisestades sobivad terminid ülemise paela väljal "Ütle mulle", kuvatakse vastavad valikud. Lihtsatele küsimustele vastatakse otse aknas; keerulisemate küsimuste puhul pakub "Tell Me" välja need abivahendid, mis vastavad kõige paremini otsingusõnale.

Access 2019 süsteeminõuded

Access 2019 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Seetõttu võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10 (Enterprise, Home, Pro), Windows Server 2019
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
 • RAM: vähemalt 2 GB (32-bitine), 4 GB (64-bitine)
 • Graafika: vähemalt 1280 x 768, DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga
 • Ühildub: Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro
 • Saadaolevad keeled: Taani, inglise, prantsuse, saksa, itaalia, poola, hispaania, muud soovi korral

Access 2019 osta odavalt kui Office üks programm Wiresoftist

MS Access on tavaliselt vastavate Microsoft Office komplektide lahutamatu osa ja seetõttu ei ole see eraldi ostuversioonina kergesti kättesaadav. Wiresoftist saate MS Access 2019 osta iseseisva programmina - erinevalt paljudest teistest tarkvaramüüjatest - ja seda eriti soodsa hinnaga!

Veel üks suur eelis: selle ühe kasutaja litsentsi ostmisel ei pea te sõlmima pikaajalist ja tavaliselt kallist tellimuslepingut ega nõustuma ajalise kasutamispiiranguga. Seetõttu tasub Access 2019 kindlasti osta Wiresoftist ühe programmina, sest hiljem ei pea te mingeid tasulisi uuendusi alla laadima.

Pakutav Accessi ühe kasutaja litsents on funktsionaalsuselt identne Office Suite 2019 versiooniga. Seega on mitte ainult väiksematel ettevõtetel, vaid ka vabakutselistel võimalus kasutada kõiki uue Access 2019 eeliseid - ja ka raha säästa.

Lisaks Access 2019-le saate Wiresoft Software Shopist osta soodsalt mitte ainult selle vanemaid varasemaid versioone, vaid ka paljusid teisi Microsoft tarkvaralitsentse. Need on alati originaalsed Microsoft tooted. Need olid tavaliselt osa ettevõtte mahulitsentsist või nende kasutusõigused vabastati uuesti koos edasimüügiga. See ei piira siiski nende kasutatavust ega pane teid kui ostjat juriidiliselt hallile alale. Kuna Wiresofti ostuga kustutati varem paigaldatud tarkvara koos litsentsiga, nii et see on taas vaba ja uue kasutaja poolt kasutatav. Wiresoft kui mainekas tarkvara edasimüüja pakub kõiki Microsoft tooteid ainult puhaste täisversioonidena, mis on seega piiramatu ja 100% kasutatav.

Kui teil on küsimusi Access 2019 või mõne muu programmi Office kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel ja kasutage meie ekspertide nõuandeid.

Lingid aadressile "MICROSOFT ACCESS 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad