Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT ACCESS 2019

MICROSOFT ACCESS 2019

75,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Access 2019 üksikprogramm Microsoft Access 2019 on võimas andmebaasihaldussüsteem,...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT ACCESS 2019"

MS Access 2019 üksikprogramm

Microsoft Access 2019 on võimas andmebaasihaldussüsteem, millega saab luua ja hallata keerulisi andmebaase vastavalt individuaalsetele vajadustele. Andmeallikatena ei saa kasutada mitte ainult Exceli, XML- ja dBASE-faile, vaid selleks saab kasutada ka PDF-dokumentide ja e-kirjade sisu. Need imporditakse sobivate vormide abil ja seejärel hinnatakse makrode ja filtrite abil määratletud ülesannete abil. MS Access suudab töödelda ka suuri arvujadasid, mida kasutatakse sageli professionaalsetes arvutustes. Access 2019 teavitab kasutajat ka individuaalselt konfigureeritavate aruannetega kõigist olulistest üksikasjadest ja hoiab neid nii äri- kui ka eraeesmärkidel alati kursis.

Andmebaasi kallal koostöö tegemiseks pakub Access 2019 ka individuaalsete juurdepääsuõiguste igakülgset haldamist nii vaatamiseks kui ka kasutamiseks. See võimaldas tõhusa projektitöö. Lisaks andmete lokaalsele salvestamisele on võimalik neid ka tsentraalselt ja turvaliselt pilves salvestada, et võimaldada juurdepääsu veebi kaudu.

Programm Microsoft Access 2019 on tavaliselt Office'i paketi lahutamatu osa ja seepärast pole see tavaliselt saadaval ühe programmina, kuid saate selle osta eraldiseisva programmina Wiresoftist, ja see on eriti odav.

Access 2019 uued funktsioonid

Access 2019 ostmisel saate selle ulatusliku Office'i programmi praeguse versiooni, millel on lisaks tavapärastele funktsioonidele palju üksikasjade täiustusi ja täiesti uusi funktsioone.

Accessi andmete visualiseerimine uute diagrammitüüpidega

Programmis Access 2019 on saadaval 11 uut diagrammitüüpi, mis võimaldavad vormides ja aruannetes andmeid selgelt visualiseerida. Üksikuid välju saab hõlpsasti kohandada ka diagrammi mõõtmetega ja muudatusi saab kohe kuvada eelvaates. Samuti on võimalik luua interaktiivseid diagramme, valides näiteks vormi- või aruandefiltris erineva kategooriavälja. Programmis Access 2019 on muu hulgas saadaval järgmised diagrammitüübid:

 • Joonediagramm: see tüüp näitab kõiki kategooriaid piki horisontaalset x-telge ja kõiki väärtusi, mis on ühtlaselt jaotunud piki vertikaalset y-telge.
 • Lintdiagramm: kategooriad kuvatakse horisontaalteljel (x-telg või vara telg) ning väärtusi vertikaalteljel (y-telg või omaduste väärtused).
 • Lintdiagramm: siin on kategooriad paigutatud piki y-telge ja väärtused piki x-telge, mõõtmete "telg" ja "väärtused" asukohad vastupidises suunas. asendis.
 • Sektordiagramm: seda tüüpi diagrammi puhul kuvatakse kategooriad ringi üksikute segmentidena ja andmeväärtused kuvatakse protsendina koguväärtusest (täielik ring). < /li>
 • Kombinatsiooniskeem: siin kombineeritakse kaks või enam diagrammitüüpi, et visualiseerida seoseid erinevate andmete, nt. B. veeru- ja joondiagrammina.

Andmetüübi "suur number" (BIGINT) tugi

andmetüüp BIGINT - "Suur hulk" - suure hulga saab nüüd ka arvutada. See säästab mitterahalise numbrilist väärtust, mis on lisatud väli Access tabeli või sidudes selle andmebaasi sobiva tüüp (nt SQL server) imporditakse. andmed tüüp "suur hulk" kaheksa baiti pakub palju suuremat valikut (-2 ^ 63-2 ^ 63-1) arvutuste kui andmetüüp "number" neli baiti (- 2 ^ 31 kuni 2 ^ 31-1). Tuleb märkida, et andmetüübi BIGINT aktiveerimisel ei ühildu Accessi andmebaas enam Accessi varasemate versioonidega.

Sorteerige atribuutide lehti hõlpsalt

Varem oli sageli probleemiks konkreetse atribuudi leidmine paljude teiste hulgast atribuutide aknas, eriti kui see sisaldus vormides ja aruannetes, mis olid jagatud mitmele vahelehele. Programmis Access 2019 saab nüüd sortimisfunktsioonile klõpsates kõiki atribuute tähestikulises järjekorras kuvada, nii et otsingut saab teha eriti kiiresti ja lihtsalt. Teise klõpsuga kuvatakse kõik omadused uuesti standardsättes.

Juhtelementides uus atribuut "Sildi nimi"

Atribuut „Sildi nimi”, mis on Access 2019s uus, muudab juhtelemendi nime sisestamise palju lihtsamaks, et määrata sellele sildi juhtelement. See juhtelemendile sildi nime määramise võimalus parandab ka juurdepääsetavust, kuna seda saab nüüd ka abitehnoloogia abil ära tunda ja täpsustada.

ODBC-ühenduse optimeeritud kordamine

Ühendused Microsoft Accessi andmebaasi ja välise andmeallika, näiteks Microsoft SQL Serveri vahel, mis luuakse avatud andmebaasi ühenduvusprotokolli (ODBC) abil, saab varem katkestuse korral taastada ainult siis, kui sulgete Access andmebaasi eelnevalt sest Access ei püüa taastada kustutatud ühendus välise andmeallika vanemad versioonid.

Access 2019 pakub siin täiustatud lahendust, mille puhul kuvatakse esmalt veateade koos vea kirjeldusega. Seejärel proovib Access automaatselt andmeallikaga uuesti ühendust luua, kui tehakse toiming, mis kasutab uuesti andmeid või objekte, mis nõuavad ODBC-ühendust. See tähendab, et Accessi pole enam vaja sulgeda ja uuesti avada.

Juurdepääsetavuse parandamine rakenduses Access 2019

Ka Juurdepääsu juurdepääsetavust on uues versioonis oluliselt täiustatud, et hõlbustada juurdepääsu võimalikult paljudele kasutajatele. Paljud neist täiustustest viidi läbi üksikute konkreetsete Accessi funktsioonide üksikasjaliku optimeerimise, aga ka üldisemate funktsioonide optimeerimise kaudu, et muuta Accessiga töötamine võimalikult tõhusaks. Seda tehakse ka kõneväljundi laienduste ja programmide optimeeritud integreerimise kaudu. abi-.

Kõneväljundi funktsioonide optimeerimine

Kõneväljund tunneb nüüd ära täiendavad juhtelemendid, mis kutsutakse välja vormides, aruannetes ja andmelehtedel:

 • Tabeli-, päringu- ja vormiandmelehtede veergude nimede lugemine kõneväljundi abil on lihtsustatud.
 • Otsinguväljade ja liitkastide laiendatud või vähendatud olek tuvastatakse ja seetõttu saab neid lugeda.
 • Ridad "Otsinguväli" või "Combo box" saab nüüd ära tunda ja lugeda isegi siis, kui veerge on mitu.
 • Nüüd tuvastatakse ja loetakse dialoogiboksis valikurühmade nimed olekuga "valitud" või "desaktiveeritud".
 • Veeru filtri noolesümbolit saab samuti tuvastada ja andmelehel lugeda.
 • Teatud vormijaotise juhtelementide kommenteerimisfunktsiooni on täiustatud.
 • Skaneerimisrežiimis on navigeerimist täiustatud, klõpsates valikuväljale pääsemiseks vasakule või paremale; seda saab muuta tühikuklahvi vajutades.

Täiustused Access 2019 režiimi „Kõrge kontrastsusega” kasutamisel

 • Nupp „Filter” kuvatakse kirje või vormi navigeerimisribal.
 • Dialoogiboksis "Andmeülesannete haldamine" kuvatakse salvestatud impordid vahekaardil "Välised andmed".
 • Veergude pealkirjad ja käsunupud kuvatakse nüüd andmelehtedel.

Muud juurdepääsetavuse täiustused rakenduses Access 2019

Klaviatuuri otseteede kasutamine Accessi andmebaasidega töötamisel ei aita mitte ainult tõhusamalt töötada. Need on suureks abiks ja asendamatuks alternatiiviks hiirepõhisele tööle, eriti piiratud nägemis- või liikumisvõimega kasutajatele. Üksikute toimingute sooritamist rakenduses A ccess 2019 täiustab veelgi uute klaviatuuri otseteede kasutamine:

 • Klahvikombinatsioon alt + H loob tabeli.
 • Klõpsates nupul Q, avaneb tabeli veeru filter.
 • FD-klahvikombinatsioon avab dialoogiboksi "Otsi ja asenda".
 • Hüpikakna kõigi jaotiste sirvimiseks klõpsake klahvikombinatsiooni tõstuklahv + F6.
 • Uue väärtuste loendi elemendi redigeerimine on lihtsam: otsinguviisard loob kolme erinevat tüüpi loendi, mille vahel valida: otsinguväli, väärtuste loendi väli või mitme väärtusega väli.
 • Klahvikombinatsioon ctrl + E avab dialoogiboksi "Muuda loendi üksusi".

dBASE-failid on taas toetatud

Access 2019 toetab taas .dbf-tüüpi faile, neid saab nüüd importida, linkida või uuesti eksportida.

Nõustaja "Öelge mulle" täiustused

Access 2019 pakub ka võimalust saada Accessilt soovitusi konkreetsete ülesannete või päringute jaoks. Kui sisestate ülemise lindi väljale "Räägi mulle" sobivad terminid, kuvatakse sobivad valikud. Lihtsatele küsimustele vastatakse otse aknas; Keerulisemate küsimuste korral soovitab "Räägi mulle" abi, mis vastab otsinguterminile kõige paremini.

Access 2019 süsteeminõuded

Access 2019 on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. See tähendab, et individuaalsed riistvaranõuded võivad üksteisest erineda.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
 • RAM: vähemalt 2 GB (32 bitti), 4 GB (64 bitti)
 • Graafika: vähemalt 1280 x 768, DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga
 • Ühildub: Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro
 • Saadaolevad keeled: saksa, taani, inglise, prantsuse, itaalia, poola, hispaania, muud nõudmisel

Ostke juurdepääs 2019 odavalt eraldiseisva Office'i programmina Wiresoftilt

MS Access on tavaliselt vastavate Microsoft Office'i komplektide lahutamatu osa ja seetõttu pole see eraldi ostuversioonina hõlpsasti saadaval. Wiresoftist saate osta MS Access 2019 ka ühe programmina – erinevalt paljudest teistest tarkvaramüüjatest – ja eriti madala hinnaga!

Teie teine suur eelis: selle ühe kasutaja litsentsi ostmisel ei pea te võtma endale pikaajalist ja tavaliselt kallist liitumiskohustust ega nõustuma kasutamise tähtajaga. Seetõttu tasub kindlasti osta Access 2019 eraldiseisva programmina Wiresoftist, sest hiljem ei pea te tasulisi värskendusi alla laadima.

Pakutava Accessi ühe kasutaja litsentsi funktsioonide ulatus on identne Office Suite 2019 versiooniga. Tänu sellele on mitte ainult väiksematel ettevõtetel, vaid ka vabakutselistel võimalus saada kasu kõigist uue Access 2019 eelistest – ja seeläbi raha säästa.

Lisaks Access 2019-le saate Wiresofti tarkvarapoest erihinnaga osta mitte ainult selle vanemaid varasemaid versioone, vaid ka paljusid muid Microsofti tarkvaralitsentse. Need on alati Microsofti originaaltooted. Need olid enamasti osa ettevõtte hulgilitsentsist või vabastati nende kasutusõigused uuesti koos edasimüügiga. Seetõttu ei ole nende kasutatavus piiratud ega sisene ostjana seaduslikku halli piirkonda. Sest kui Wiresoft selle ostis, kustutati varem installitud tarkvara koos litsentsiga, et see oleks taas tasuta ja uuele kasutajale kasutatav. Tõsise tarkvaramüüjana pakub Wiresoft kõiki Microsofti tooteid eranditult puhaste täisversioonidena, mida saab seetõttu kasutada lõputult ja 100%.

Kui teil on küsimusi Access 2019 või mis tahes muu Office'i programmi, lihtsalt võtke meiega ühendust meili teel, telefoni või vestelda ja kasu meie ekspertarvamusi.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT ACCESS 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud