Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCEL 2019

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10125
 • 065-04598
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
51,90 € * 56,90 € * (8,79% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Excel on ka praeguses 2019. aasta versioonis seni ületamatu tabelarvutustarkvara keerukate äri- ja statistiliste arvutuste koostamiseks, mida täiendab hulk funktsioone, mis võimaldavad ka loogilisi ja ärilisi matemaatilisi arvutusi ning pivot-tabelite kasutamist. Analüüsitulemusi saab esitada informatiivselt ja selgelt, kasutades laia valikut erinevaid diagrammitüüpe. Excel selleks töötab 2019 koos PowerBI-ga, võimsa ärianalüüsi teenusega Microsoft, mis võimaldab ka andmete otsest eksporti teistesse keskkondadesse.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCEL 2019"

Microsoft Excel 2019 üksiklitsentsina

Microsoft Excel on ka praeguses 2019. aasta versioonis seni ületamatu tabelarvutustarkvara keerukate äri- ja statistiliste arvutuste koostamiseks, mida täiendavad mitmesugused funktsioonid, mis võimaldavad ka loogilisi ja ärilisi matemaatilisi arvutusi ning pivot-tabelite kasutamist. Analüüsitulemusi saab esitada informatiivselt ja selgelt mitmesuguste diagrammitüüpide abil. Excel 2019 teeb seda, töötades koos PowerBI-ga, Microsofti võimsa ärianalüüsi teenusega, mis võimaldab andmeid ka otse teistesse keskkondadesse eksportida.

Microsoft Excel 2019 abil on andmete aheldamisel ja valimisel võimalik teha veelgi ulatuslikumaid või veelgi keerulisemaid arvutusi laiendatud valemite ja uute funktsioonide abil. Olulised andmed saab värvikoodiga esile tõsta. Uued graafikud pakuvad rohkem võimalusi graafiliseks esitamiseks.

Microsoft Excel Online on saadaval kõigi peamiste brauserite jaoks, võimaldades kasutajatel luua arvutustabeleid, redigeerida andmeid reaalajas ja jagada andmeid teistega. Parandatud puutetugi muudab Excel kasutamise tahvelarvutites ja nutitelefonides lihtsamaks.

Lisaks on olemas uued tööriistad, nagu vabakäeline joonistamine ja täiustatud võimalused hõlpsasti kättesaadavate tabelite ja töövihikute loomiseks.

Pilveteenuste abil on dokumentide jagamine teiste kasutajatega koostööks üsna lihtne.

Muide, et kasutada Excel 2019-i arvutis või muus seadmes, peate installima Windows 10. Wiresofti veebipoest saate lisaks praegusele Word Excel versioonile 2019 ka selle eelkäija ja lisaks muud programmid Office eriti soodsalt ühe kasutajaga versioonina, ilma tarkvara tellimuseta. Kõik Word 2019 olulised uued funktsioonid leiate järgmisest ülevaatest.

Ülevaade Excel 2019. aasta versiooni uutest funktsioonidest

Excel 2019 sisaldab mitte ainult eelmise versiooni parandusi, vaid ka palju uusi funktsioone, millest mõned olid varem ainult tellimusmudelis Office 365 - need on nüüd saadaval ka ostuversioonis.

Konkreetsed Excel tabeli funktsioonid

Täiustatud päringutega tabelite sidumiseks on Excel 2019 täiustatud mõne uue praktilise funktsiooniga:

 • TEKSTI KETT: Esmapilgul ei sisalda see funktsioon midagi oluliselt uut võrreldes eelmise funktsiooniga KETT, kuid erinevalt viimasest on see lühem ja ka lihtsamini sisestatav. Lisaks toetab funktsioon TEXT CHAIN ka vahemikuviiteid, samas kui varem olid võimalik ainult üksikute lahtrite viited. See tähendab, et TEXTIKAAS võib hõlmata ka lahtrite vahemikku või terveid veerge.
 • Funktsioon TEXT CHAIN võimaldab kombineerida teksti mitmest vahemikust, kusjuures iga element on eraldatud kasutaja poolt määratud eraldajaga. See võimaldab näiteks lahtriteks jaotatud sõnu ühendada lauseks.
 • IFS: See funktsioon lihtsustab keeruliste IF-funktsioonide sisestamist, testides vastavaid tingimusi eelnevalt määratud järjekorras. Selleks määrab funktsioon MAXWENNS kindlaks suurima arvu määratletud vahemikus, mis vastab vähemalt ühele kriteeriumile; sama kehtib ka funktsiooni MINWENNS puhul väikseima arvu kohta.
 • Tühista valik: Excel varasemates versioonides ei olnud võimalik üksikuid lahtreid, ridu või veerge eelnevalt valitud vahemikus uuesti välja jätta. Excel 2019s saavad kasutajad nüüd näiteks üleliigselt või valesti valitud ridade valiku tühistada.

PivotTable'i optimeerimine

PivotTable, võimas Excel vahend suurte andmehulkade analüüsimiseks ja hindamiseks, sealhulgas tulemuste selge esitamine dokumentides, on 2019. aasta versioonis täiendatud mitme praktilisema funktsiooniga:

 • Isikupärastatud PivotTable'i vaikimisi paigutus: see funktsioon võimaldab teil nüüd seadistada pivot-tabelit individuaalselt vastavalt oma ideedele, sealhulgas nii osaliste tulemuste kui ka üldiste tulemuste kuvamist ja aruande soovitud kujundust, ning seejärel salvestada need vaikimisi paigutusena, et see oleks järgmisel korral kohe saadaval.
 • Suhete automaatne tuvastamine: See funktsioon tugineb analüüsides tavaliselt kasutatavatele sammudele, luues automaatselt seoseid tabelite vahel, mida on juba kasutatud töövihiku andmemudelis. Näiteks tunneb Excel ära, kui analüüsiks on vaja siduda vähemalt kaks tabelit, ja hoiatab kasutajat. Ühe klõpsuga on vastavad suhted kättesaadavad.
 • Kohandatud meetmeid saab luua ja redigeerida otse Excel 2019 PivotTable'i väljade loendis, samuti saab neid kustutada.
 • OLAP PivotTable'i saab luua veelgi kiiremini: Kui kasutate OLAP (Online Analytical Processing) servereid PivotTables'i jaoks, on päring nüüd veelgi kiirem. See kehtib mitte ainult Microsoft SQL Server Analysis Services'iga ühendatud pivot-tabelite, vaid ka teiste kolmandate osapoolte OLAP-serveritega.
 • Intelligentne ümbernimetamine: Kui Excel 2019-is nimetatakse andmemudeli tabelid ja veerud töövihikus ümber, uuendab Excel muudatuse korral automaatselt ka kõik vastavad seotud tabelid ja arvutused, sealhulgas kõik töölehed ja DAX-vormelid.
 • Power Query: Optimeerides olemasolevaid ja uusi ühendusi, näiteks SAP Hana ühendust, saab andmeid erinevatest allikatest veelgi kiiremini ja lihtsamalt importida Excel 2019-i ETL-protsesside (Extract, Transform & Load) käigus.

Uued kaardid ja 3D-mudelid

Analüüside ja aruannete jaoks on Excel 2019s nüüd saadaval hulk täiendavaid graafikuid, samuti kolmemõõtmelisi mudeleid, et katta hindamiste käigus veelgi rohkem valdkondi.

 • Kaardikaardid: See Excel 2019 uus funktsioon võimaldab kuvada ka geograafilisi väärtusi. Andmete statistilist jaotust saab seega kiiresti ja selgelt näidata kaardil piirkondade kaupa - globaalsetest vaadetest geograafiliste piirkondade ja halduspiirkondade või isegi postiindeksite kaupa.
 • Trummelahtrite diagrammid: See diagrammivorm võib elavalt kujutada protsessi jaotust ja protsessiandmeid mitmes etapis, näiteks müügiprotsessis või kliendihankes.
 • 3D-mudelid: Excel 2019 pakub aruannete illustreerimiseks uusi kolmemõõtmelisi mudeleid - siin saavad kasutajad valida erinevate, kohe kättesaadavate esituste vahel, mida saab ka 360° pöörata, või luua neid ise ja lisada need kohe dokumenti.
 • Skaleeritav vektorgraafika: SVG (Scalable Vector Graphics) failide eeliseks on see, et neid saab suurendada või vähendada või isegi pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata. Vektorgraafika lisamine Excel 2019-i on seega eriti praktiline esitluste jaoks.

Üldised funktsioonid

Lisaks spetsiifilistele Excel funktsioonidele on Excel 2019s ka mitmeid muid funktsioone, mis on saadaval ka teistes Office programmides.

Uued valikud vaadetes ja töölaua funktsioonides

 • Uued teemad: Varasemad teemad on nüüd Excel laiendatud tumehalli ja valge ning musta värviga. Must värv pakub kõige tugevamat kontrasti.
 • Ribbon kasutajaliides: Varasemalt tuttav lintkuvar on kombineeritud Windows 10 operatsioonisüsteemile iseloomuliku plaatide välimusega. Sageli kasutatavad elemendid ja funktsioonid on paigutatud silmapaistvalt, et need oleksid kasutajatele kiiremini kättesaadavad. Loomulikult on võimalik ka seda vaadet kohandada ja näiteks näidata ainult paela väljanägemist.

Vabakäeline tööriist kirjutamiseks ja joonistamiseks

Excel 2019-is on nüüd saadaval ka mitmed uued vabakäefunktsioonid ja efektid. Uut vabakäelise joonistamise tööriista saab kasutada mitte ainult pliiatsi sisestamise ja puutetundliku töötamise abil, vaid ka arvutihiirega, et märkida alasid või sisestada ja muuta valemeid või ise joonistatud skeeme.

 • Selleks on saadaval erineva paksuse ja värviga digipliiatsid: pliiats joonistamiseks, pliiats kirjutamiseks ja highlighter tekstilõikude esiletõstmiseks. Metallist pliiatsid ja vabakäeefektid, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe ja muud, laiendavad kujundamise võimalusi.
 • Funktsioon Freehand FormulaInsert võimaldab kasutajatel sisestada töövihikusse ka keerulisi matemaatilisi valemeid.
 • Lasso valik: Sõrmejälgedega saab valida vabakäejoonise konkreetse ala, mida redigeerida. See on võimalik ka Surface'i pliiatsiga.

Optimeeritud ligipääsetavus

Excel 2019 pakub nii täiustatud kui ka uusi funktsioone, et optimeerida sisu nii, et seda oleks puuetega kasutajatele lihtsam lugeda ja redigeerida. Toetav veaparandus soovitab siin pärast aktiveerimist parandada, integreeritud funktsioonid on järgmised:

 • Rahvusvaheliselt kehtivate standardite kasutamine.
 • Kui klõpsate "Check" all "Check accessibility", teeb programm ettepanekuid, mida saab ühe klõpsuga kohe rakendada.
 • Funktsioon Cue-Audio toetab kasutajat aktiivselt heliefektide ja helisignaalide abil, nt kui teatud funktsioone (tahtmatult) muudetakse või kui kinnitatakse, et e-kiri on saadetud või sisu on kustutatud.

Excel 2019 muud funktsioonid

Muud uued funktsioonid muudavad Excel meeskonnatöö veelgi lihtsamaks:

 • Muudatusi jagatud töövihikutes saab kuvada ja vajadusel ka kiiremini tagasi võtta; samuti nimetatakse asjaomased isikud.
 • Tõlkija: Üksikute sõnade, lõigete või tervete tekstide tõlkimine on nüüd Excel veelgi lihtsam: kui varem pidid kasutajad tõlkimiseks veebilehte brauseri kaudu üles kutsuma, siis nüüd on see võimalik otse Excel tänu integreeritud tõlkefunktsioonile ja automaatsele keeletuvastusfunktsioonile. Microsoft Translatoris on saadaval üle 60 keele.
 • Andmekaitsega (DLP) integreerimine muudab andmekaitse-eeskirjade järgimise veelgi lihtsamaks, võimaldades sisu otsimist reaalajas eelnevalt määratletud põhimõtete alusel eriti tundlike andmetüüpide, näiteks konto- ja krediitkaardinumbrite jne puhul.

Excel 2019 süsteeminõuded

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10 - tingimata vajalik!; Windows Server 2019
 • Protsessor: Min. 1,6 GHz
 • Kõvakettaruum: Min. 16 GB (32 bit) või 20 GB (64 bit)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 Bit) või 4 GB RAM (64 Bit) - soovitatav: 4 GB RAM
 • Graafikakaart: Min. 1280 x 768 pikslit, Min. DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga - soovitatav: DirectX 10

Osta Excel 2019 kui Office üksikprogramm odavalt aadressil Wiresoft

MS Excel on Microsofti Office komplekti lahutamatu osa. Wiresoftis ei pea te Excel 2019-i ostma vastava Office komplekti osana, vaid võite osta tarkvara ka üksiku programmina - erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest.

Teie eelis: Ühe kasutaja litsentsi puhul ei pea te sõlmima pikaajalist ja kallist tellimuslepingut ega nõustuma kasutuse ajalise piiranguga. Seetõttu tasub Excel 2019 osta Wiresoftist eraldiseisva programmina, sest siis ei pea ka tasulisi uuendusi alla laadima.

See eraldiseisev Excel ühe kasutaja litsents on funktsionaalsuselt identne Excel, mis on samuti lisatud Office Suite 2019 'ile. See tähendab, et ka väiksemad ettevõtted või vabakutselised saavad Excel 2019 eeliseid kasutada ja seejuures raha säästa - sest eraldiseisev tarkvara on Wiresoftis selleks eriti taskukohane.

Mitte ainult Excel, vaid ka kõik teised Microsofti tarkvaralitsentsid, mida saate osta Wiresofti tarkvarapoest, on originaalsed Microsofti tooted. Sageli pärinevad nad mahulitsentsist või on ettevõtte poolt uuesti välja antud, mis ei piira nende kasutatavust ega tekita õiguslikku halli ala. Wiresoftile müümisega on varem paigaldatud tarkvara kustutatud ja seega on see taas vaba ja kasutatav teise kasutaja poolt. Lisaks pakub Wiresoft kui mainekas tarkvara jaemüüja ainult täisversioone, mis on piiramatu ja 100% kasutatav.

Kui teil on küsimusi Excel 2019 või mõne muu programmi Office kohta, võite kasutada meie ekspertide nõuandeid e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCEL 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad