Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10447
 • H30-05939
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
426,90 € * 472,90 € * (9,73% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Microsoft on Project 2021 Professionaliga välja andnud mitmekülgse tarkvara aktuaalse versiooni, mis on projektijuhtimissüsteemina asendamatu, eriti suuremate ettevõtete ja organisatsioonide jaoks: see pakub hulgaliselt praktilisi ärifunktsioone projektide planeerimiseks, kontrollimiseks ja jälgimiseks ning täidab seega tüüpilised nõuded Enterprise projektijuhtimisele (EPM), samuti nõuete, mitme projekti ja portfelli juhtimisele. Project 2021 Professional pakub väärtuslikke teenuseid ka riski- ja dokumendihalduse, ressursside keskse planeerimise ning ajaarvestuse ja juurdepääsu haldamise valdkonnas; viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, on see praktiliselt asendamatu ulatusliku aruandluse jaoks Microsoft SQL Serveri kaudu. Uus versioon Project 2021 Professional on optimeeritud ka sujuvaks ühilduvuseks paljude teiste Microsofti rakenduste ja pilveteenustega.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"

Microsoft Project 2021 Professional - tõestatud projektijuhtimistarkvara uus professionaalne versioon

Microsoft on Project 2021 Professionaliga välja andnud mitmekülgse tarkvara praeguse versiooni, mis on projektijuhtimissüsteemina asendamatu, eriti suuremate ettevõtete ja organisatsioonide jaoks: see pakub hulgaliselt praktilisi ärifunktsioone projektide planeerimiseks, kontrollimiseks ja jälgimiseks ning täidab seega nii ettevõtte projektijuhtimise (EPM) kui ka nõuete, mitme projekti ja portfelli juhtimise tüüpilisi nõudeid. Project 2021 Professional pakub väärtuslikke teenuseid ka riski- ja dokumendihalduse, ressursside keskse planeerimise ning ajaarvestuse ja juurdepääsu haldamise valdkonnas; viimasena, kuid mitte vähem tähtsana, on see praktiliselt asendamatu ulatusliku aruandluse jaoks Microsoft SQL Serveri kaudu. Uus versioon Project 2021 Professional on samuti optimeeritud nii, et see ühilduks sujuvalt paljude teiste Microsofti rakenduste ja pilveteenustega.

Nagu oma eelkäijat, kasutatakse MS Project 2021 projekti algatamiseks, planeerimiseks, jälgimiseks, kontrollimiseks, teostamiseks ja edukaks lõpetamiseks  ja tüüpiliste protsessigruppide jaoks vastavalt PMI standardile. Seega täidab see kõik olulised ja vajalikud nõuded projekti eesmärkide edukaks saavutamiseks ning pakub ka võimalusi ettevõtete otsustavate konkurentsitegurite analüüsimiseks ja jaotamiseks: Lisaks ressursside planeerimisele nii ulatuse kui ka ajakulu ja vajalike ülesannete jaotamise osas saab anda täpset teavet ka kasutamise, vajaliku suutlikkuse või pädevuse ning tegeliku tööpanuse kohta seoses kulude ja eelarvega.

Microsoft Project 2021 Professional leiate juba Wiresofti tarkvarapoest kasutatud tarkvarana püsiversioonina või ostulitsentsina - odavamalt kui uuskaup. Kõige parem on kohe ühendust võtta meie meeskonnaga ja teada saada, millal saate uue Projecti versiooni alla laadida, nagu ka Microsoft Project 2021 teised väljaanded. Järgnev ülevaade tutvustab kõiki selle väljaande juba teadaolevaid funktsioone, sealhulgas eksklusiivseid funktsioone, mis on teile kättesaadavad ainult Professional Editionis.

MS Project 2021 Professional väljaande eksklusiivsed funktsioonid

MS Project 2021 Professional Edition erineb Standard Editionist selle poolest, et see pakub mitmeid eksklusiivseid funktsioone, mis on eriti olulised suuremate ettevõtete projektijuhtimise jaoks: Project 2021 Professional töötab ka koos MS SharePoint'i ja MS Project Serveriga, et tagada ulatuslikum kommunikatsioon, ning samuti on võimalik kasutada tarkvara koos Project Online'iga. Paljud olemasolevad mallid ja sageli kasutatavad planeerimisvahendid suurendavad meeskondade tootlikkust. Lisaks pakub meeskonnaplaneerija paremat ülevaadet.

Põhjalik portfellihaldus

MS Project 2021 Professional i täiustatud portfellihaldus aitab, eriti paljude projektide puhul, alati ülevaadet säilitada ja kiiresti ära tunda, kas need kulgevad plaanipäraselt või esineb viivitusi. Planeeringute diferentseeritud kuvamine, sealhulgas eelarve haldamine, annab otsustajatele tervikliku ülevaate. Lisaks pakub sujuv integratsioon Power BI-ga kriitilistes olukordades analüüsifunktsioone, sealhulgas lahendusettepanekuid.

Selgem ressursihaldus

MS Project 2021 Professional sisaldab võimsaid vahendeid, mis muudavad ettevõtte ressursside planeerimise ja haldamise veelgi selgemaks. Eelkõige saab klassikalisi ressursitüüpe nagu "tööjõud", "materjal" ja "kulud" veelgi paremini arvutada ja nende abil tõhusalt kasutada. Projektiüleseks planeerimiseks saab need salvestada ressursside koondisesse ja määrata konkreetsetele üksikülesannetele. Arvesse võetakse ka ajalisi piiranguid ja võimalikku ülekoormust. Ülesannete ja aja registreerimise selge esitus võimaldab kõiki üksikuid etappe iseseisvalt ajakohastada; lisaks näitab Gantt-diagrammil märgitud vastav ülesannete teekond alati hetkeolukorda. Kontekstiga seotud kasutajaliidese kaudu saab kõiki ülesandeid eraldi korraldada ja vajaduse korral omavahel siduda, kusjuures saab luua ka ajagraafikuid.

MS Project Professional 2021 muud olulised funktsioonid

MS Project Professional 2021 pakub ka visuaalselt palju: Selge töölaua ekraan hõlbustab juurdepääsu paljudele funktsioonidele, mis samuti optimeerivad projekti lihtsamat jälgimist Gantt diagrammide abil, protsesside kontrollimist ja visualiseerimist seoses ajakavadega ning kohandatavate aruannete abil projektiandmete visualiseerimist, parandades seega meeskonna suhtlust ja töövooge.

Kiire projekti loomine

Uue projekti saab Project 2021 Professional is luua vaid paari hiireklõpsuga: Selleks saab kasutada nii eelnevalt määratletud malle kui ka tühja Gantt diagrammi. Olemasolevaid andmeid saab importida Excelist või SharePointist.

Selleks, et visualiseerida projekti andmeid aruannete kujul ja seega jagada teavet projekti seisu kohta teiste meeskonnaliikmetega, on siin saadaval ka tüüpiliste aruannete mallide komplektid, mida saab täiendavalt täiendada piltide, diagrammide ja animatsioonidega.

Eksklusiivselt MS Project Professional 2021 puhul on siin saadaval ka standardaruannete mallid, mida kasutatakse agiilses projektijuhtimises, eriti Scrumi puhul, et võrrelda kavandatud ja lõpetatud ning avatud projektifaase.

Ajaskaala ribad näitavad iga ülesande edenemist

MS Project Professional 2021 sisaldab võimalust märgistada ajaskaala ribasid, et muuta see teistele arusaadavamaks, mis võimaldab projekti kulgemist veelgi paremini kommunikeerida: Ülesannete edenemist saab seega kuvada otse üksikutel ülesannetel, parandades plaanide infosisu, sealhulgas hetkeolukorra.

Kasutage otsingus kollektiivseid ülesandeid

MS Project Professional 2021-s on projekti üldplaani sees olevas suuremas loetelus olev väli "kollektiivse ülesande nimi", mis lihtsustab konkreetse ülesande leidmist, sest see sisaldab kõigi kollektiivsete ülesannete nimesid, mis on määratud vastavatele ülesannetele. Projekti struktuuri selgust saab parandada ka sellega, et kuvatakse vastavatele ressurssidele määratud otseste kollektiivsete ülesannete nimed; lisaks saab lisada tabelialale vaates "Ressurss: kasutamine" ainult lugemiseks mõeldud välja "Kollektiivse ülesande nimi".

Ülesannete lihtne ühendamine

MS Project Professional 2021 abil saab üksikuid ülesandeid omavahel eriti lihtsalt siduda. Kui varem pidi lingi loomiseks teadma ülesande ID-d, siis nüüd piisab vastava lahtri valimisest veerus "Eelkäija" ja kuvatud noole abil kuvatakse loetelu kõigist kõnealuse projekti ülesannetest. Ülesannete hierarhia vastab ka projektis määratletud järjestusele, nii et kasutajad peavad ainult kerima otsitava ülesande juurde ja aktiveerima vastava märkeruudu. Samamoodi saab selleks kasutada ka veergu "Järelkasvu".

Juurdepääsetavus MS Project 2021 Professionalis

Project 2021 Professional Edition sisaldab ka mitmeid juurdepääsetavuse optimeerimisi, mis hõlbustavad nii kasutaja enda tööd kui ka suhtlemist puudega kolleegidega. Paljud ligipääsetavuse funktsioonid on MS Project 2021s juba vaikimisi aktiveeritud: näiteks saab tulba kuvamisel nupu "Zoom" abil reguleerida skaalamise astet, nii et tulba ajaaken kuvatakse suuremana. Sama kehtib ka menüüriba nuppude kohta, mida saab suurendada, et sümbolid ja funktsioonid oleksid paremini äratuntavad. Analoogselt "Zoomiga" saab "Ekraani suurendajat" kasutada vaate suurendamiseks. Kontrastsuse suurendamiseks saab reguleerida ka teksti värvi ja luua selleks kasutaja määratud värvipaleti, samuti saab muuta kirjastiili ja kirjasuurust.

Kõiki MS Project 2021 põhifunktsioone saab kasutada ka klaviatuurikombinatsioonide abil. Microsoft Active Accessibility (MSAA) on siinkohal kasutusel sisendi abivahendina ja teabe kuvamiseks. Project 2021 Professional'i teatud valdkondi saab juhtida ka Windowsi kõnetuvastuse abil või neid saab kõne väljundi kaudu ette lugeda.

Aktiveeritud õigekirjakontroll mitte ainult ei paranda automaatselt õigekirja- ja trükivigu, vaid võib ka automaatselt täiendada erinevaid kirjeid veerus. Sageli kasutatavaid, isegi keerulisi protsesse saab makrode abil automatiseerida, et kiirendada projekti standardülesannete täitmist.

Microsoft Project 2021 Professional'i riistvaranõuded

Kuna MS Project Server Professional on Microsofti SharePoint Serveri teenusrakendus, saab Professional Edition 2021 tõenäoliselt aktiveerida ainult vastava MS SharePoint Serveri Enterprise-versiooni jaoks. Nagu varemgi, kohandatakse baaskeel automaatselt mõlemale rakendusele.

Lisaks sellele kohaldatakse eeldatavalt järgmisi miinimumnõudeid; sõltuvalt täiendavate rakenduste või programmide kasutamisest võib olla vaja arvesse võtta lisanõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline (32- või 64-bitine)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) või 4 GB RAM (64 bit)
 • Kõvakettaruum: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Kui teil on küsimusi, võtke palun ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Ostke Microsoft Project 2021 Professional Wiresofti tarkvarapoest

Uus MS Project 2021 Professional Edition on Wiresoftist juba saadaval kasutatud üksiklitsentsina - see tähendab, et hind on madalam kui uue tarkvara puhul. Ostes kasutatud tarkvara Microsoft Project 2021 Professional Wiresoftist, saate alati kasu järgmistest eelistest:

 • Kohe pärast ostu on teie MS Project 2021 Professional rakendus teile kättesaadav elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • MS Project 2021 Professional, nagu ka kõik teised Wiresoftis müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid, ei ole piiratud kehtivusega või ainult piiratud testversioonid ega sisalda juba aktiveeritud litsentsivõtit, vaid tegemist on ainult teie jaoks lubatud tarkvaratootega.
 • Saate ühe litsentsi MS Project 2021 Professional, mille on varem ostnud ja edasi müünud üks Euroopa ettevõte. MS Project 2021 Professional'i edasimüügilitsents on märgitud kasutatuna, ilma et "kasutatud" tähendaks Project tarkvara funktsionaalsuse piiranguid.
 • Kui esialgne ostja oli juba paigaldanud selle Microsoft Projecti tarkvara, kustutati see Wiresoftile müümisel uuesti, nii et kõnealune tarkvaralitsents on taas 100% vabalt kättesaadav.
 • Kõik sellised Wiresoftilt ostetud kasutatud litsentsid on samuti enne müüki meie poolt kontrollitud nende täieliku kasutatavuse suhtes.
 • Kasutatud Microsoft Projecti tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab selle tarkvara müüki ja ostu ning kasutamist.
 • Seega võite Wiresoftilt litsentsi ostes olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet Project 2021 jaoks.

Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsoft Project 2021 Professionali kui kasutatud tarkvara või mõne muu MS Project 2021 versiooni, samuti MS Projecti vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara litsentsi ostmisega, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad