Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL

819,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Project 2021 Professional – end tõestanud projektihaldustarkvara uus professionaalne...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"

Microsoft Project 2021 Professional – end tõestanud projektihaldustarkvara uus professionaalne versioon

Programmiga Project 2021 Professional on Microsoft välja andnud mitmekülgse tarkvara praeguse versiooni, mis on projektijuhtimissüsteemina asendamatu, eriti suuremate ettevõtete ja organisatsioonide jaoks: see pakub mitmesuguseid praktilisi ärifunktsioone projektide planeerimiseks, juhtimiseks ja jälgimiseks, ja täidab seega tüüpiline nõuetele ettevõtte projektijuhtimise (EPM), samuti nõuded, multi-projekti ja portfelli haldamine. Project 2021 Professional pakub ka väärtuslikke teenuseid riski- ja dokumendihalduses, tsentraalses ressursside planeerimises ning ajaarvestuses ja juurdepääsuhalduses; lisaks on see praktiliselt asendamatu ka igakülgseks aruandluseks Microsoft SQL Serveri kaudu. Uus versioon Project 2021 Professional on optimeeritud ka sujuvaks ühildumiseks paljude teiste Microsofti rakenduste ja pilveteenustega.

MS Project 2021, nagu ka eelmist versiooni, kasutatakse projektide ja ka tüüpiliste protsessirühmade algatamiseks, kavandamiseks, jälgimiseks, juhtimiseks ja täitmiseks vastavalt PMI standardile. See täidab seega kõik olulised ja vajalikud nõuded projekti eesmärkide edukaks saavutamiseks ning pakub ka võimalusi ettevõtete otsustavate konkurentsitegurite analüüsimiseks ja jaotamiseks: Lisaks ressursside mahu- ja ajaplaneerimisele, samuti ettevõtete jaotamisele. vajalikud ülesanded, saate ka täpset teavet kasutamise, nõutava suutlikkuse või pädevust, samuti tegelik jõupingutusi seoses kulude ja eelarve on esitatud.

Microsoft Project 2021 Professional on juba võimalik leida Wiresoft tarkvara pood nagu kasutatud tarkvara piiramatu versioon või osta litsentsi - madalama hinnaga kui uus kaup - see on parim meie tiimiga ühendust kohe ja rohkem teada, kui saate laadige alla projekti uus versioon ja muud Microsoft Project 2021 väljaanded. Järgmine ülevaade tutvustab kõiki selle väljaande tuttavaid funktsioone, sealhulgas eksklusiivseid funktsioone, mis on saadaval ainult professionaalses väljaandes.

Eksklusiivsed funktsioonid väljaandes MS Project 2021 Professional

MS Project 2021 Professional väljaanne erineb Standard Edition erinevates eksklusiivne funktsioone, mis on eriti oluline projektijuhtimise suuremad ettevõtted: Project 2021 Professional töötab ka MS SharePoint ja MS Project Server koos, on ka võimalus kasutada tarkvara koos Project Online'iga. Paljud olemasolevad mallid ja sageli kasutatavad planeerimistööriistad suurendavad meeskondade tootlikkust. Lisaks pakub meeskonnaplaneerija paremat selgust.

Portfelli terviklik haldamine

Programmi MS Project 2021 Professional täiustatud portfellihaldus aitab, eriti paljude projektide puhul, alati ülevaadet hoida ja kiiresti ära tunda, kas need lähevad plaanipäraselt või esineb viivitusi. Ajakavade, sealhulgas eelarvehalduse, diferentseeritud esitus pakub otsustajatele igakülgset ülevaadet ning kriitilistes olukordades pakub sujuv integreerimine Power BI-sse analüüsifunktsioone, mis sisaldavad ka pakutud lahendusi.

Selgem ressursihaldus

MS Project 2021 Professional sisaldab võimsaid tööriistu, mis muudavad äriressursside planeerimise ja haldamise veelgi selgemaks. Eelkõige saab nendega veelgi paremini arvutada ja tõhusalt kasutada klassikalisi ressursitüüpe nagu "töö", "materjal" ja "kulud". Projektideülese planeerimise jaoks saab need salvestada ressursside kogumisse ja määrata konkreetsetele üksikutele protsessidele. Arvesse võetakse ka ajapiiranguid ja võimalikke ülekoormusi. Protsessi ja ajasalvestuse selge esitus võimaldab kõiki üksikuid faase iseseisvalt uuendada; Lisaks näitab Gantti diagrammile märgitud vastav protsessitee alati hetkeseisu. Kontekstipõhise kasutajaliidese kaudu saab kõiki protsesse eraldi organiseerida ja vajadusel omavahel siduda, mille abil saab luua ka ajatelgesid.

Muud olulised funktsioonid MS Project Professional 2021-s

Samuti optiliselt, MS Project Professional 2021 on palju pakkuda: Selge töölaualt hõlbustab juurdepääsu palju funktsioone, mis muudab projekti jälgimise lihtsamaks kasutades Gantti diagrammid, kontrolli ja visualiseerimine optimeerimine protsesse seoses ajakavadega, samuti projektiandmete visualiseerimine kohandatavate aruannetega ning seeläbi meeskonna suhtluse ja töövoogude parandamine.

Kiire projekti loomine

Vaid mõne klõpsuga saate programmis Project 2021 Professional luua uue projekti: kasutada saab ka eelmääratletud malle, nagu ka tühja Gantti diagrammi. Olemasolevaid andmeid saab importida Excelist või SharePointist.

Projektiandmete visualiseerimiseks aruannete kujul ja seeläbi projekti oleku kohta teabe jagamiseks teiste meeskonnaliikmetega on siin saadaval ka tüüpiliste aruannete mallikomplektid, mida saab seejärel täiendada piltide, diagrammide ja animatsioonidega. .

ainult MS Project Professional 2021 , malle burndown standard aruanded on ka olemas, mida kasutatakse vilgas projektijuhtimine, eriti kahakka, võrrelda planeeritud komplekteeritud ja avatud projekti etappide võimalik.

Ajaskaala ribad näitavad vastava protsessi edenemist

MS Project Professional 2021 sisaldab ajaskaala ribade sildistamise võimalust, et need oleksid teistele hõlpsamini mõistetavad, mis tähendab, et projekti edenemisest teavitatakse veelgi paremini: protsessi edenemist saab kuvada otse inimesel protsesse, suurendades teabe kavade sisu, sealhulgas hetkeseisu on paranenud.

Kasutage otsinguks kokkuvõtlikke ülesandeid

MS-is Project Professional 2021 on konkreetse protsessi hõlpsam leida projekti üldplaani suuremast loendist välja „Kokkuvõtte ülesande nimi” kaudu, kuna see sisaldab kogu kokkuvõte ülesandeid vastava Tegevused on määratud. Projekti struktuuri selgust saab parandada ka koheste kokkuvõtlike ülesannete nimetuste kuvamisega, mis vastavatele ressurssidele on määratud; lisaks saab vaates "Ressurss: kasutus" tabeliruumi lisada kirjutuskaitstud välja "Kokkuvõtliku ülesande nimi".

Lihtne tegevuste linkimine

MS Project Professional 2021 abil saab üksikuid protsesse omavahel eriti lihtsalt siduda. Kui varem oli lingi loomise eelduseks mingi tegevuse ID teadmine, siis nüüd piisab, kui valida veerus "Eelkäija" vastav lahter ja kuvatud noole abil kuvada kõigi kõnealuse projekti tegevuste loend. Protsessi hierarhia vastab ka projektis määratud järjestusele, nii et kasutajad peavad kerima otsitava protsessini ja aktiveerima vastava märkeruudu. Samamoodi saate kasutada veergu „Järgmine”.

Juurdepääsetavus MS Project 2021 Professionalis

Project 2021 Professional Edition sisaldab ka mitmeid juurdepääsetavuse optimeerimisi, mis hõlbustavad nii töötamist kui ka suhtlemist puudega kolleegidega. Paljud tõkkevabad funktsioonid on programmis MS Project 2021 juba vaikimisi aktiveeritud: nt riba kuva skaleerimise astet saab reguleerida nupu "Suum" abil, mis tähendab, et riba ajaaken on suurendatud. Sama kehtib ka menüüribal olevate nuppude kohta, mida saab suurendada, et sümboleid ja funktsioone paremini ära tunda. Sarnaselt "Suumile" saab vaate suurendamiseks kasutada ka "luubi". Kontrastsuse suurendamiseks saab reguleerida ka teksti värvi ja luua kasutaja määratud värvipaleti, samuti fonti ja suurust.

Kõiki põhifunktsioone saab käivitada ka rakenduses MS Project 2021 klaviatuuri otseteede kaudu. Microsoft Active Accessibility (MSAA) toimib sisestusabina ja teabe kuvamiseks. Teatud alasid saab juhtida ka Windowsi kõnetuvastusega Project 2021 Professionalis või kõneväljundi kaudu ette lugeda.

Aktiveeritud õigekirjakontroll ei paranda mitte ainult õigekirja- ja trükivigu automaatselt, vaid on võimalik ka automaatselt täita veerus erinevaid kirjeid. Tihti kasutatavaid, isegi keerukaid protsesse saab makrode abil automatiseerida, et kiirendada projekti standardülesannete täitmist.

Microsoft Project 2021 Professional riistvaranõuded

Kuna MS Project Server Professional on Microsofti SharePoint Serveri teenindusrakendus, saab Professional Edition 2021 tõenäoliselt aktiveerida ainult vastava MS SharePoint Serveri Enterprise versiooni jaoks. Nagu varemgi, kohandatakse põhikeel automaatselt mõlema rakenduse jaoks.

Lisaks kehtivad tõenäoliselt järgmised miinimumnõuded, olenevalt teiste rakenduste või programmide kasutamisest võib olla vaja arvestada lisanõuetega.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019/2021
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline (32 või 64 bitine)
 • RAM: 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti)
 • Kõvakettaruum: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Kui teil on küsimusi, võtke ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Ostke Microsoft Project 2021 Professional Wiresofti tarkvarapoest

Uus MS Project 2021 Professional Edition on Wiresoftist juba saadaval kasutatud üksiklitsentsina – see teeb hinna uutest kaupadest soodsamaks. Kui ostate Microsoft Project 2021 Professionali jaoks kasutatud tarkvara, saate Wiresoftist alati kasu järgmistest eelistest.

 • Kohe pärast ostmist on teie MS Project 2021 Professional rakendus saadaval elektroonilise tarkvara kohaletoimetamise (ESD) kaudu.
 • MS Project 2021 Professional samuti kõik teised kasutatud Microsoft litsentse pakutakse müügiks Wiresoft on olnud piiratud või piiratud prooviversioon, ega nad sisaldavad juba aktiveeritud litsentsivõti, vaid pigem tarkvara toode, mis on lubatud ainult teile.
 • Saate ühe litsentsi MS Project 2021 Professional jaoks, mille varem omandas ja müüs edasi üks Euroopa ettevõte. Edasimüügi kaudu märgitakse see MS Project 2021 Professionali litsents kasutatud, ilma et "kasutatud" sisaldaks piiranguid projekti tarkvara funktsionaalsusele.
 • Kui esmaostja oli selle Microsoft Projecti tarkvara juba installinud, kustutati see selle Wiresoftile müümisel, nii et asjakohane tarkvaralitsents on uuesti 100% vabalt saadaval.
 • Samuti oleme kontrollinud kõiki Wiresoftilt omandatud kasutatud litsentse, et tagada nende täielik töövõime enne müüki.
 • Kasutatud Microsoft Projecti tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kehtiv seadus, mis lubab seda tarkvara müüa, osta ja kasutada.
 • Wiresoftiga litsentsi ostes võite olla kindel, et ostate ja kasutate Project 2021 jaoks seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Project 2021 Professionali kui kasutatud tarkvara või mõne muu MS Project 2021 väljaande, samuti vanemate MS Projecti versioonide või muu Microsofti tarkvara litsentsi ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti teel. - Post, telefon või vestlus.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2021 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud