Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10137
 • C5E-01380
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
156,90 € * 172,90 € * (9,25% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsentsivõti
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Microsoft'i Visual Studio 2019 Professional on tõestatud IDE (integreeritud arenduskeskkonna) uusim versioon, mis on mõeldud nii nõudlikele programmeerijatele kui ka väikestele või keskmise suurusega arendusmeeskondadele. Põhjalik funktsioonivalik pakub kõiki vahendeid järgmise põlvkonna rakenduste ja mängude realiseerimiseks - sealhulgas Xamarin Androidile, macOSile, iOSile, tvOSile ja watchOS-põhistele rakendustele. Muud funktsioonid, mis muudavad arenduse veelgi tõhusamaks, on Tool CodeLens üksikute koodilõikude kasutamise kuvamiseks lahenduses ilma tööd katkestamata, IntelliCode töö kiirendamiseks tehisintellektipõhiste lahendussoovituste abil ning Visual Studio Live Share, mis toetab meeskonnatööd reaalajas toimuva koostöö kaudu.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional - mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina

Microsoft'i Visual Studio 2019 Professional on tõestatud IDE (integreeritud arenduskeskkonna) uusim versioon, mis on mõeldud nõudlikele programmeerijatele ja väikestele või keskmise suurusega arendusmeeskondadele. Ulatuslik funktsioonikomplekt pakub kõiki vahendeid järgmise põlvkonna rakenduste ja mängude realiseerimiseks - sealhulgas Xamarin Android, macOS, iOS, tvOS ja watchOS-põhiste rakenduste jaoks. Muud funktsioonid, mis muudavad arenduse veelgi tõhusamaks, on Tool CodeLens, mis näitab, kuidas üksikuid koodilõike lahenduses kasutatakse ilma tööd katkestamata, IntelliCode, mis kiirendab tööd tehisintellektipõhiste lahendussoovituste abil, ja Visual Studio Live Share, mis toetab meeskonnatööd reaalajas toimuva koostöö kaudu. Visual Studio 2019 Professionalis on parandatud ka navigeerimist, refaktooringuid ja silumisprogrammi. Lisaks sellele toetab Visual Studio 2019 Professional integreeritud arenduskeskkond C# keelt lisaks sellistele vanadele keeltele nagu C ja C++.

Visual Studio 2019 Professional Editioni pakkumine kasutatud tarkvarana Wiresoftis pakub arendajatele kõiki selle järeleproovitud Microsofti tarkvara eeliseid, et nad saaksid seda ise oma arvutis kasutada madala hinnaga üksiklitsentsina.

Wiresoft Software-Onlineshopist leiate Visual Studio 2019 Professional, aga ka teisi Visual Studio väljaannete või versioonide üksiklitsentse ostuversioonina ning palju teisi Microsoft'i programmidega ühilduvaid programme. Järgnev ülevaade näitab Visual Studio 2019 Professionali kõige olulisemaid optimeerimisi ja uusi funktsioone.

Visual Studio 2019 Professional Edition'i tipphetked

Lisaks oluliselt lihtsamale navigeerimisele on Visual Studio uusim 2019. aasta versioon ka paremini kasutatav nägemispuudega arendajatele. Lisaks sellele on võrreldes eelmise versiooniga optimeeritud refaktooring ning üle vaadatud koostamine ja lahenduse laadimine. Debugger - üks tähtsamaid programmeerimisvahendeid  - pakub ka lisavõimalusi.

Git-first töövoog lihtsama koodi käivitamisega

Visual Studio 2019 uus käivitamisaken pakub nüüd mitmeid võimalusi: Kõigepealt pakutakse võimalust kloonida või kontrollida koodi repositooriumist ning muid võimalusi projekti või lahenduse avamiseks või loomiseks. Lisaks sellele on moderniseeritud avaaken uues sinises kujunduses, mis eristub eelmisest versioonist peamiselt pehmemate joonte tõttu ikoonide, tööriistaribade ja tööriistade akende ümber. Menüü on viidud pealkirjariba ülaossa, et luua redaktoris rohkem ruumi koodi jaoks. Sellega optimeeriti ka mäluruumi, ilma et oleks muudetud IDE-s navigeerimist.

Sarnaselt on ka eelmine dialoog uuendatud: varasemat puude struktuuri enam ei ole ja see on asendatud otsingukastiga, mis pakub erinevaid võimsaid otsingu- ja filtreerimisfunktsioone - nt keele, platvormi ja projektitüübi järgi - sobivate mallide leidmiseks. Otsingut saab rakendada nii käskude, valikute kui ka menüüde ja ka paigaldatavate komponentide suhtes; lisaks käskude otsingutulemustele kuvatakse ka vastavad klahvikombinatsioonid. Tulemused kuvatakse dünaamiliselt sisestamise ajal. Äsja integreeritud sumbatud otsingualgoritmi kasutamine võtab arvesse ka õigekirjavigu või loomulikumat keelt.

Tehisintellektipõhine IntelliCode Visual Studio 2019 Professionalis

Uus IntelliCode kujutab endast Visual Studio eelmise IntelliSense'i autokomplekti edasiarendust; see pakub mitmeid tehisintellektipõhiseid funktsioone, nagu kontekstuaalne IntelliSense, koodi vormindamine ja vormindusreeglite tuletamine, et veelgi parandada arenduse tootlikkust. Erinevalt IntelliSense'ist, mis kuvab omadused ja meetodid tähestikulise loeteluna, loetleb IntelliCode need kõige tõenäolisemate kandidaattulemuste järgi, mis on varustatud tärniga. C# keelt kasutavad arendajad saavad IntelliCode'i rakendada ka ise arendatavale koodile ja selle kaudu õppida, samas kui teised soovitused põhinevad Microsofti avatud lähtekoodiga domeenil. Visual Studio 2019 Professionalis saab IntelliSense'i tehisintellektipõhiseid soovitusi kasutada ka kahe teise keele puhul: C++ ja XAML ning vastavalt TypeScript/JavaScript ja Java, mis on lisatud Visual Studio Code'ile.

CodeLens Visual Studio 2019 Professionalis

CodeLens kiirendab oluliselt arendajate tööd Visual Studio 2019 Professionaliga, sest tööriist töötab iseseisvalt paralleelselt, ilma et redaktorit oleks vaja sulgeda. CodeLens tuvastab kõik koodis tehtud muudatused ning koodiajaloo, kusjuures

Viited asjakohastele koodilõikudele ja muudatustele, koodi ülevaatused, lingitud vead jne. Enne muudatuste ühendamist koodiga saab need üle vaadata, et näha, kuidas need seda mõjutavad. C#- ja Visual Basic-koodi koodinäitajad objekti tasandil näitavad ka seda, milline meeskonnaliige tegi koodis muudatusi. CodeLense on eksklusiivne funktsioon

Visual Studio 2019 Professional või Enterprise väljaanne.

Visual Studio Live Share

Visual Studio 2019 Professionali sisseehitatud Live Share-funktsioon võimaldab kuni 30 arendajal teha reaalajas koostööd sama lähtekoodibaasi kallal, mida jagatakse koos kontekstiga. See on võimalik, sest Visual Studio Live Share edastab ainult failipuu ja kontekstiteavet. Iga meeskonnaliige saab seega töötada lähtekoodiga sõltumatult peremehest tuttavas töökeskkonnas. Siia on integreeritud ka tehisintellekti funktsioonid, muu hulgas koodi kvaliteedi parandamiseks. Visual Studio Live Share abil on võimalik ka ühine silumine.

Visual Studio 2019 Professionali muud funktsioonid

Lisaks pakub Visual Studio 2019 Professional veel palju kasulikke funktsioone:

Refaktooring Visual Studio 2019 Professionalis

Visual Studio 2019 Professionalis on C# jaoks saadaval uued refaktooringud, mis muudavad koodi korrastamise veelgi lihtsamaks: Näiteks saab liikmed viia liidesesse või baasklassi ja nimeruumid kohandada vastavalt kaustastruktuurile. Sobivad soovitused kuvatakse nn lambis.

Koodide puhastamine

Code Cleanup on funktsioon, millega saab Visual Studio 2019'is automaatselt lähtekoodi ümber vormindada, see kuvatakse luudana lähtekoodi redaktori all. Koodivormingu seadeid saab määrata EditorConfig faili abil kas ainult projektipõhiselt või kogu koodi jaoks, kasutades tekstiredaktori valikuid. C# koodifailide puhastamise jaoks pakub Visual Studio 2019 Professional redaktoris spetsiaalset koodi puhastamise nuppu. Kasutajad saavad ka määrata eelistuse ja raskusastme väärtused iga koodivormingu seadistuse jaoks rea kaupa, kusjuures raskusastme valikud on "Ainult parandamine", "Soovitus", "Hoiatus" või "Viga". Igal juhul kuvatavaid vihjeid või soovitusi saab mitte ainult kuvada ühe klõpsuga, vaid ka kohe rakendada, samas kui sageli esinevaid parandusi saab ka profiilina salvestada.

Vigade kõrvaldamine Visual Studio 2019-s

Visual Studio 2019 Professional 'i silur ei tööta mitte ainult kaks korda kiiremini kui varem, vaid ka mälukulu protsessivälise C++ rakenduse silumisel on vähendatud. Objektide tuvastamiseks nende omaduste järgi piisab sellest, kui tõmmata kursor silme etteantud omaduse kohale ja klõpsata nööpnõela ikoonil, et näha vastavat teavet. Andmete katkestuspunktid on nüüd Visual Studio 2019s saadaval .NET Core'i rakenduste jaoks, mitte ainult C++ jaoks nagu varem. Nad katkestavad koodi täitmise alati, kui antud objekti omaduse väärtus muutub, sõltumata asukohast.

Xamarin mobiilse arenduse jaoks

Xamariniga Androidile, iOSile ja Windows loodud rakendused on natiivse välimusega, mistõttu on need nii populaarsed. Xamarin in Visual Studio 2019 pakub mitte ainult kiiremat kompileerimis- ja kasutuselevõtu aega Androidi jaoks, vaid sisaldab nüüd ka Xamarin.Forms XAML-i omaduste redaktorit ja optimeeritud Xamarin.Forms Previewer'i.

PMA (Per-Monitor-Aware) renderdamine

Kasutajad, kellele meeldib kasutada mitut monitori või töötada arenduse ajal eemalt, peaksid seda funktsiooni eriti kõrgelt hindama: Seni põhjustas erinevate resolutsioonidega monitoride kasutamine arendamisel mitmesuguseid probleeme, näiteks renderdamine toimus tavaliselt vales mõõtkavas või Visual Studio ise kuvati hägune. Visual Studio 2019 Professional pakub nüüd PMA-toega renderdamist, mis tähendab muu hulgas, et tarkvara renderdab korrektselt, sõltumata vastavatest skaleerimisteguritest. Selle minimaalne nõue on Windows 10 Update (v1803, RS4) või .NET Framework 4.8 RTM.

Konteineri tööriistad Visual Studio 2019 Professionalis

Azure'i pilveteenuste toe kasutamisel saavad arendajad kasutada muu hulgas ka Visual Studio's sisalduvad konteinerite arendusvahendeid, mis lihtsustavad oluliselt nii ehitamist kui ka silumist ja kasutuselevõttu. Visual Studio 2019 Professional pakub siinkohal ka Dockeri ja Kubernetese'i tuge, tingimusel, et lõpp-punktis on olemas Docker Desktop ning vajalikud töökoormused veebiarenduseks, Azure'i tööriistad ja .NET Core'i arendusvahendid.

Kubernetese tugi võimaldab teil luua ühenduse kohapealse projekti ja Kubernetese klastri vahel Azure Kubernetes Service (AKS) all.

Visual Studio 2019 Professionali süsteeminõuded

Järgnevad üksikasjalikud nõuded ei sisalda mitte ainult üldisi nõudeid Visual Studio 2019 Professionali installimiseks, vaid kirjeldavad ka nõudeid Visual Studio 2019 Professionali teatud funktsioonide kasutamiseks, mille puhul võivad olla vajalikud administraatori õigused.

Toetatud operatsioonisüsteemid

Põhimõtteliselt on Visual Studio 2019 Professionali installimisel soovitatav kasutada 64-bitist versiooni ning miinimumnõuetena kehtivad järgmised nõuded:

 • Windows 10 (versioon 1703 või uuem): Home, Professional, Education ja Enterprise
 • Windows Server 2019: Standard, Andmekeskus
 • Windows Server 2016: Standard, Andmekeskus
 • Windows 8.1 (alates uuendusest 2919355): Core, Professional ja Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (alates värskendusest 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 (SP1 koos viimaste uuendustega): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Riistvaranõuded (miinimumnõuded)

 • Protsessor: 1,8 GHz; neljatuumaline
 • Mälu: 2 GB RAM; soovitatav 8 GB RAM (min. 2,5 GB, kui see töötab virtuaalses arvutis)
 • Kõvakettaruum: 800 MB, tüüpiline paigaldus nõuab 20 - 50 GB vaba ruumi (kuni 210 GB sõltuvalt paigaldatud funktsioonidest)
 • Kõvaketta kiirus: Soovitatav on paigaldada tahkekettale (SSD)
 • Graafikakaart: 1280 x 720, soovitatav on 1366 x 768 või suurem

Muud nõuded (valik)

 • Visual Studio 2019 installimine: .NET Framework 4.5.2
 • Käivitab .NET Framework 4.7.2, see versioon paigaldatakse seadistamise käigus
 • Versch. internetiga seotud stsenaariumid: Vajalik Internet Explorer 11 või Microsoft Edge
 • Hyper-V emulaator: 64-bitine operatsioonisüsteem, Hyper-V klient, teise taseme aadressitõlge (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64-bitine versioon Windows, 64-bitine Java Development Kit (JDK)
 • Universaalne Windows rakenduste arendamine: Windows 10 (käsurea kaudu: Windows Server 2019, Windows Server 2016 ja Windows Server 2012 R2)
 • Mobiilne arendus C++, JavaScript või .NET töökoormusega aadressil Windows 7 SP1: PowerShell 3.0

Osta Visual Studio 2019 Professional odavalt ükshaaval Wiresofti veebipoest

Visual Studio 2019 Professional tarkvara on Wiresofti veebipoes saadaval üksiklitsentsina eriti soodsa soodushinnaga nn kasutatud tarkvarana.

Müügiks pakutava Visual Studio 2019 Professional Editioni litsents on endine ettevõtte Visual Studio mahulitsents, mis likvideeriti ja muudeti üksiklitsentsideks, kui seda sellisena edasi müüdi, mistõttu seda nimetati kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Selliseid Microsoft Visual Studio 2019 Professional'i litsentse pakuvad Wiresoftis ainult Euroopas asuvad ettevõtted, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Selle Visual Studio 2019 Professional tarkvara funktsionaalsuse osas ei ole piiranguid antud ei jaotuse ega kasutatava tarkvara märgistusega.

Tarkvara ostmine on Wiresofti juures alati turvaline ost! Wiresoft Shopis saadaval olev Visual Studio 2019 Professional litsents ei ole mitte ainult täiesti taskukohase hinnaga, vaid pakub ka turvalisust ostu ajal läbi kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimise kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Iga Visual Studio 2019 Professionali või mõne muu Microsofti programmi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoes ei ole meie klientide jaoks juriidiline probleem, sest sellise kasutatud tarkvaraga kauplemine on seaduslikult lubatud, mida on selgelt kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio 2019 Professional Editioni üksiklitsentsid pakuvad ostjatele soodsat alternatiivi tavapakkumistele, et kasutada eksklusiivseid programmiväljaandeid. Ka sina võid saada kasu meie suurepärastest Microsofti tarkvaratoodete pakkumistest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Visual Studio 2019 Professional Editioni, samuti Visual Studio teisi versioone ja paljusid teisi Microsofti programme kasutatud tarkvarana koheselt allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2019 Professionali või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad