Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL

237,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visual Studio 2019 Professional – mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2019 Professional – mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina

Microsofti Visual Studio 2019 Professional on end tõestanud IDE (Integrated Development Environment) praegune versioon, mis on mõeldud nõudlikele programmeerijatele ning väikestele ja keskmise suurusega arendusmeeskondadele. Lai funktsioonide valik pakub kõiki tööriistu järgmise põlvkonna rakenduste ja mängude juurutamiseks – sealhulgas Xamarin for Android, macOS, iOS, tvOS ja watchOS-il põhinevad rakendused. Muud funktsioonid, mis muudavad arengu veelgi tõhusamaks on CodeLens vahend väljapanek on üksikute koodilõikude lahendus ilma katkestada tööd, IntelliCode kiirendada tööd AI-põhise lahenduse ettepanekuid ja Visual Studio Live Jaga toed meeskond töötada reaalajas koostöö kaudu. Visual Studio 2019 Professionalis on täiustatud ka navigeerimist, ümbertegemist ja silurit. Lisaks toetab Visual Studio 2019 Professional integreeritud arenduskeskkond lisaks vanematele keeltele, nagu C ja C ++, ka C #.

Visual Studio 2019 Professional Editioni pakkumine kasutatud tarkvarana Wiresoftis pakub arendajatele selle proovitud ja testitud Microsofti tarkvara kõiki eeliseid, et nad saaksid seda kasutada oma arvutis ühe litsentsina. madala hinnaga.

Wiresofti tarkvara veebipoest leiate nii Visual Studio 2019 Professionali kui ka muud Visual Studio väljaannete või versioonide üksiklitsentsid ostuversioonidena ning palju muid ühilduvaid Microsofti programme. Järgmine ülevaade näitab Visual Studio 2019 Professionali olulisimaid optimeerimisi ja uusi funktsioone.

Visual Studio 2019 Professional Editioni tipphetked

Lisaks oluliselt lihtsamale navigeerimisele on Visual Studio praegune versioon 2019 paremini kasutatav ka kehva nägemisega arendajatele. Võrreldes eelmise versiooniga on olemas ka optimeeritud ümbertöötlus ning konstruktsioonide ja lahenduste koormuste läbivaatamine. Silur koos kõige olulisema programmeerimistööriistaga pakub ka lisavõimalusi.

Git-First töövoog koodi lihtsama käivitamisega

Programmi Visual Studio 2019 uus algusaken pakub nüüd mitut võimalust: esiteks pakutakse hoidlast koodi kloonimist või väljavõtmist ning muid võimalusi projekti avamiseks või loomiseks või projekti. projekti kausta. Lisaks on kaasajastatud stardiaken esitletud uue sinise kujundusega, mis eristub eelmisest versioonist eelkõige pehmemate joonte tõttu sümbolite, tööriistaribade ja tööriistaakende ümber. Menüü viidi üles tiitliribale, et redaktoris koodi jaoks rohkem ruumi luua. See optimeerib ka salvestusruumi ilma IDE-s navigeerimist muutmata.

Samuti on muudetud eelmist dialoogi, kus eelmist puustruktuuri enam ei eksisteeri ja see on asendatud otsinguväljaga erinevate võimsate otsingu- ja filtrifunktsioonidega – nt keele, platvormi ja projekti tüübi järgi – sobivate mallide leidmiseks . Otsingut saab rakendada nii käskudele, suvanditele ja menüüdele kui ka installitavatele komponentidele; Lisaks käskude otsingutulemustele kuvatakse ka vastavad kiirklahvid. Kuvamine toimub sisendi ajal dünaamiliselt. Äsja integreeritud ähmase otsingu algoritmi kasutamine võtab arvesse ka õigekirjavigu ja loomulikumat keelt.

AI-toega IntelliCode Visual Studio 2019 Professionalis

Uus IntelliCode on varasema IntelliSense'i automaatse lõpetamise edasiarendus Visual Studio ; see pakub mitmeid AI-põhiseid funktsioone, nagu kontekstuaalne IntelliSense, koodi vormindamine ja vormingureeglite tuletamine, et veelgi parandada tootlikkust arenduse ajal. Võrreldes IntelliSense'iga, mis kuvas atribuute ja meetodeid tähestikulise loendina, loetleb IntelliCode kõige tõenäolisemate võimalike tulemuste järgi, mis on tähistatud eelneva tärniga. C # kasutavad arendajad saavad rakendada IntelliCode'i ka oma koodile ja lasta sellel sellest õppida, samas kui teised soovitused põhinevad Microsofti avatud lähtekoodiga domeenil. Visual Studio 2019 Professionalis saab IntelliSense'i tehisintellekti toetatud soovitusi kasutada ka kahes teises keeles: C ++ ja XAML või TypeScript / JavaScript ja Java, mis on Visual Studio Code'i lisatud.

CodeLens rakenduses Visual Studio 2019 Professional

CodeLense kiirendab Visual Studio 2019 Professionaliga arendustööd märkimisväärselt, kuna tööriist töötab paralleelselt iseseisvalt, ilma et peaks redaktorit sulgema. CodeLens määrab

abil kõik koodi muudatused ja ka koodi ajaloo

Viited asjakohastele koodilõikudele ja muudatustele, koodiülevaatele, seotud vigadele jne. Enne muudatuste koodiks liitmist saab need üle vaadata, et näha, kuidas need koodi mõjutaksid. Kaubataseme koodiindikaatorid C # ja Visual Basic koodi jaoks näitavad ka seda, milline meeskonnaliige tegi koodis muudatusi. CodeLense on

eksklusiivne funktsioon

Visual Studio 2019 Professional või Enterprise Edition.

Visual Studio reaalajas jagamine

Programmi Visual Studio 2019 integreeritud Live Share funktsioon Professional võimaldab kuni 30 arendajal reaalajas koostööd teha samal lähtekoodi baasil, mis koos kontekstiga välja antakse. See on võimalik, kuna Visual Studio Live Share edastab ainult failipuu ja kontekstiteabe. Iga meeskonnaliige saab tuttavas töökeskkonnas muuta lähtekoodi hostist sõltumatult. Siia on integreeritud ka AI-funktsioonid, näiteks koodikvaliteedi parandamiseks. Ühine silumine on võimalik ka Visual Studio Live Sharega.

Visual Studio 2019 Professionali täiendavad funktsioonid

Lisaks pakub Visual Studio 2019 Professional palju muid praktilisi funktsioone:

Refaktoreerimine Visual Studio 2019 Professionalis

Teenuses Visual Studio 2019 Professional on C # jaoks saadaval uued ümbertegemised, mis muudavad koodi korraldamise veelgi lihtsamaks: näiteks saab liikmeid teisaldada liidesesse või kohandada baasklassi ja nimeruume et nad vastaksid kausta struktuuri. Sobivad soovitused kuvatakse nn lambipirnis.

Koodi puhastamine

Koodi puhastamine on funktsioon Visual Studio 2019 lähtekoodi automaatseks ümbervormindamiseks, see kuvatakse lähtekoodi redaktori all. EditorConfig faili abil saab koodivormingu sätteid määratleda kas konkreetse projekti või kogu koodi jaoks, kasutades tekstiredaktoris olevaid valikuid. Programmil Visual Studio 2019 Professional on C # koodifailide koodi puhastamiseks redaktoris oma nupp „Koodi puhastamine”. Lisaks saavad kasutajad määrata eelistuste ja tõsiduse väärtused iga rea iga koodivormingu sätte jaoks eraldi, kusjuures raskusastme jaoks on saadaval valikud "ainult ümberkujundamine", "soovitus", "hoiatus" või "viga". Igal juhul kuvatavat teavet või soovitusi ei saa mitte ainult kuvada ühe klõpsuga, vaid ka koheselt rakendada, mistõttu saab sageli esinevad parandused salvestada ka profiilina.

Silumine rakenduses Visual Studio 2019

Visual Studio 2019 siluja Professional ei tööta mitte ainult kaks korda kiiremini kui varem; Samuti on vähendatud mälukulu protsessiväliste C ++ rakenduste silumisel. Objektide tuvastamiseks nende omaduste põhjal tuleb kursor vaid siluri aknas üle teatud atribuudi lohistada ja vastava teabe kuvamiseks klõpsata tihvti sümbolil. Andmete katkestuspunktid on nüüd saadaval ka Visual Studio 2019 .NET Core'i rakenduste jaoks, mitte ainult C ++ jaoks, nagu varem. Nad peatavad koodi täitmise kohe, kui atribuudi väärtus konkreetse objekti puhul muutub, olenemata selle asukohast.

Xamarin mobiiliarenduseks

Androidi, iOS-i ja Windowsi jaoks mõeldud Xamariniga loodud rakendustel on loomulik välimus ja tunnetus, mistõttu on need eriti populaarsed. Visual Studio 2019. aasta Xamarin ei iseloomusta mitte ainult Androidi lühemat kompileerimis- ja juurutamisaega, vaid sisaldab nüüd ka Xamarin.Forms XAML-i atribuutide redaktorit ja optimeeritud Xamarin.Forms eelvaaturit.

PMA (monitori kohta teadlik) renderdus

Kasutajad, kes soovivad kasutada mitu monitorid arenduse käigus või kes töötavad eemalt peaks eriti hindan seda funktsiooni: Seni monitoride kasutamine erinevate resolutsioonide põhjustatud erinevate probleemide arenduse käigus, näiteks et renderdamine oli enamasti üks vale tagi toimunud või et Visual Studio ise kuvati uduselt. Visual Studio 2019 Professional pakub nüüd PMA-ga ühilduvat kuvarit, mis tähendab muuhulgas seda, et tarkvara renderdab õigesti olenemata vastavatest skaleerimisteguritest. Selle miinimumnõue on Windows 10 värskendus (v1803, RS4) või .NET Framework 4.8 RTM.

Konteinerite tööriistad rakenduses Visual Studio 2019 Professional

Azure'i pilveteenuste toel saavad arendajad kasutada konteineritega arendamiseks ka Visual Studios sisalduvaid tööriistu, mis muudavad ehitamise, silumise ja juurutamise palju lihtsamaks. Visual Studio 2019 Professional pakub ka Dockeri ja Kubernetese tuge eeldusel, et lõppseadmel on Dockeri töölaud ja veebiarenduseks vajalikud töökoormused, Azure'i tööriistad ja .NET Core'i arendustööriistad.

Kubernetese tugi võimaldab aktiveerida ühenduse kohaliku projekti ja Kubernetese klastri vahel Azure Kubernetes Service (AKS) all.

Visual Studio 2019 Professionali süsteeminõuded

Järgnevad üksikasjalikud nõuded ei esinda mitte ainult üldised nõuded paigaldamise Visual Studio 2019 Professional, vaid ka kirjeldada nõudeid saaks kasutada teatud funktsioone Visual Studio 2019 Professional, vajaduse korral seda nõuab administraatori õigused.

Toetatud operatsioonisüsteemid

Põhimõtteliselt on Visual Studio 2019 Professionali installimisel soovitatav kasutada 64-bitist versiooni, miinimumnõudena kehtib järgmine teave.

 • Windows 10, Windows 11,( Home, Professional, Education und Enterprise) / Windows Server 2019 /2022
 • Windows Server 2019: standardne, andmekeskus
 • Windows Server 2016: standardne, andmekeskus
 • Windows 8.1 (alates värskendusest 2919355): Core, Professional ja Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (alates värskendusest 2919355): Essentials, standard, andmekeskus
 • Windows 7 (SP1, sealhulgas uusimad värskendused): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Riistvaranõuded (minimaalne teave)

 • Protsessor: 1,8 GHz; Neljatuumaline
 • RAM: 2 GB RAM; Soovitatav 8 GB muutmälu (virtuaalses arvutis töötades vähemalt 2,5 GB)
 • Kõvakettaruumi: 800 MB, tüüpiliste installide jaoks on vaja 20–50 GB vaba ruumi (olenevalt installitud funktsioonidest kuni 210 GB)
 • Kõvaketta kiirus: soovitatav on installida pooljuhtkettale (SSD)
 • Graafikakaart: soovitatav on 1280 x 720, 1366 x 768 või rohkem

Täiendavad nõuded (valik)

 • Visual Studio 2019 installimine: .NET Framework 4.5.2
 • .NET Frameworki 4.7.2 käivitamine, see versioon installitakse häälestuse ajal
 • Muu Internetiga seotud stsenaariumid: nõutav on Internet Explorer 11 või Microsoft Edge
 • Hyper-V emulaator: 64-bitine operatsioonisüsteem, klient Hyper-V, teise taseme aadressi tõlkimine (SLAT)
 • Xamarin.Android: Windowsi 64-bitine versioon, 64-bitine Java arenduskomplekt (JDK)
 • Universaalsete Windowsi rakenduste arendamine: Windows 10 (käsurea kaudu: Windows Server 2019, Windows Server 2016 ja Windows Server 2012 R2)
 • Mobiiliarendus C ++, JavaScripti või .NET-i töökoormustega Windows 7 hoolduspaketis SP1: PowerShell 3.0

Ostke Visual Studio 2019 Professional eraldi Wiresoftist veebipoest

Visual Studio 2019 Professional tarkvara on Wiresofti veebipoes saadaval üksiklitsentsina eriti soodsa hinnaga nn kasutatud tarkvarana.

litsents Visual Studio 2019 Professional Edition pakutakse müügiks on eelmise Visual Studio hulgilitsentsivõti firma, mis lahustati sellisena ajal edasimüügi ja ümber individuaalsete litsentside seda nimetatakse kasutatud tarkvarana või kasutatud tarkvarana. Sellised Wiresofti pakutavad Microsoft Visual Studio 2019 Professionali litsentsid pärinevad ainult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kehtivad ELi seadused. Selle Visual Studio 2019 Professional tarkvara jaotus ega märgistamine kasutatud tarkvarana ei tähenda funktsionaalsuse piiranguid.

Tarkvara ostmine on teie jaoks Wiresoftist alati turvaline ost! Visual Studio 2019 Professional litsents saadaval Wiresoft Shop mitte ainult ei oma absoluutselt taskukohase hinnaga, kuid pakub ka turvalisust, kui ostetud läbi kohe alla laadida ja litsentsi aktiveerimise kehtiva hulgilitsentsivõti tarnitud.

Iga ostu Visual Studio 2019 Professional või muu Microsoft programmi kasutatud tarkvara Wiresoft tarkvara poes ei tohiks olla juriidiliselt keeruline klientidele, sest kauplemise sellisel kasutatud tarkvara seadusega lubatud , mida on selgelt kinnitanud arvukad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara üksiklitsentsid (nt Visual Studio 2019 Professional Edition) pakuvad ostjatele odavat alternatiivi tavapärastele pakkumistele, et saaksid kasutada eksklusiivseid programmiväljaandeid. Ka teie saate kasu meie soodsast Microsofti tarkvaratoodete pakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Visual Studio 2019 Professional Editioni kui ka muud Visual Studio versioonid ning paljud teised Microsofti programmid kasutatud tarkvarana koheseks allalaadimiseks. Kui teil on Visual Studio 2019 Professionali või mõne muu Microsofti programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud