Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10021
 • H30-05830
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
319,90 € * 354,90 € * (9,86% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Project 2019 Professional on mitmekülgne ja järeleproovitud projektijuhtimissüsteem suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, mis pakub laia valikut praktilisi ärifunktsioone projektide planeerimiseks, haldamiseks ja kontrollimiseks. Tüüpilised Enterprise projektijuhtimise (EPM) nõuded hõlmavad nõuete, mitme projekti ja portfelli haldamist, samuti riski- ja dokumendihaldust, keskset ressursside planeerimist, aja jälgimist, juurdepääsu haldamist ja aruandlust Microsoft SQL Serveri kaudu. Seetõttu on Project 2019 Professional loodud ka sujuvaks ühilduvuseks paljude teiste Microsofti rakenduste ja pilveteenustega.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional - projektijuhtimise tarkvara müügiks

Project 2019 Professional on mitmekülgne ja tõestatud projektijuhtimissüsteem suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, mis pakub laia valikut praktilisi ärifunktsioone projektide planeerimiseks, kontrollimiseks ja jälgimiseks. Tüüpilised ettevõtte projektijuhtimise (EPM) nõuded hõlmavad nõuete, mitme projekti ja portfelli haldamist, samuti riski- ja dokumendihaldust ning tsentraliseeritud ressursside planeerimist, aja jälgimist, juurdepääsu haldamist ja aruandlust Microsoft SQL Serveri kaudu. Selle tulemusena on Project 2019 Professional loodud nii, et see ühildub sujuvalt paljude teiste Microsofti rakenduste ja pilveteenustega.

Project 2019 Professional 'i saab kasutada nii projektide algatamise kui ka planeerimise, jälgimise, kontrollimise, teostamise ja lõpetamise tüüpiliste protsessirühmade kontrollimiseks, vastavalt PMI-leStandard. Seejuures saavad projekti eesmärgi edukaks saavutamiseks vastuse kõik olulised küsimused, mille vastused on tänapäeva igapäevases äritegevuses ühed otsustavad konkurentsitegurid, näiteks selleks vajaliku töö liik, vajalik ulatus ja ressursside ajaline kasutamine, samuti teave töökoormuse, vajaliku või puuduva pädevuse ja võimekuse, tegeliku tööpanuse ning eelarve ja kulude kohta.

Microsoft Project 2019 Professional on tavaliselt saadaval ainult kaubanduses mahulitsentsina, Wiresoftis saab seda väljaannet osta ka üksiklitsentsina kasutatud tarkvara kujul. See annab paljudele, ka väiksematele ettevõtetele majandusliku võimaluse kasutada seda Microsofti professionaalset tarkvara. Wiresoft Software-Onlineshopist leiate Project 2019 Professional ning teiste MS Project 2019 väljaannete või versioonide üksiklitsentsid ostuversioonina, samuti muud Microsofti programmid, mis täiendavad MS Projecti terviklikku kasutamist. Järgnev ülevaade näitab Project 2019 Professional väljaande kõige olulisemaid optimeerimisi ja uusi funktsioone.

Project 2019 Professional Editioni eksklusiivsed funktsioonid

Võrreldes versiooniga Standard pakub MS Project 2019 Professional Edition mitmeid eksklusiivseid funktsioone, mis on projektijuhtimise puhul eriti olulised suurematele ettevõtetele: Näiteks Project 2019 Professional töötab ka Skype for Businessi, MS SharePoint'i ja Project Serveriga, mis võimaldab senisest ulatuslikumat suhtlust; väljaannet saab kasutada ka koos Project Serveriga ja Project Online'iga. Lisaks sellele aitavad paljud integreeritud mallid ja tüüpilised planeerimisvahendid juba praegu suurendada meeskondade tootlikkust. Samuti on Professional Editionil täiendavad vaated, näiteks meeskonnaplaneerija, mis annab parema ülevaate.

Parem portfellihaldus

MS Project 2019 Professional pakub ka täiustatud portfellihaldust, mis aitab teil asjadega silma peal hoida, eriti kui teil on palju projekte. Nii näevad projektijuhid kohe, kas projekt kulgeb plaanipäraselt või on vaja toetust. Täiendavad näidikud eelarve haldamiseks ning ajakavad annavad juhtimise ajal parema struktuurilise ülevaate ning sujuv integratsioon Power BI-sse pakub kriitilistes olukordades analüüsifunktsioone, sealhulgas lahendusettepanekuid.

Põhjalik ressursside haldamine

Project 2019 Professionali integreeritud tööriistad muudavad ressursside haldamise ja planeerimise veelgi selgemaks. Sel viisil saab tüüpilisi ressursiliike, nagu "tööjõud", "materjal" ja "kulud", arvutada ja kasutada veelgi paremini, et luua neid ressursibaasi ja määrata neid üksikutele ülesannetele, eelkõige projektideülesannete planeerimiseks, võttes samal ajal arvesse ka ajalisi piiranguid ja võimalikku ülekoormust. Tänu selgele ülesannete ja aja registreerimisele saab kõiki ülesandeid ajakohastada lokaalselt ja iseseisvalt ning meeskonnajuhid teavad alati hetkeolukorda Gantt diagrammil märgitud ülesannete teekonna kaudu. Lisaks pakub kontekstitundlik kasutajaliides võimalust ülesandeid sihipäraselt korraldada ja siduda ning luua vastavaid ajagraafikuid.

Reaalajas side

Skype for Businessi ja kiirsõnumite integreerimine võimaldab reaalajas suhtlemist, mis muudab meeskonnatöö veelgi tõhusamaks. Lubades neid otse projektiplaanis, on nüüd kõik projekti ressursid koondatud ühte vaatesse.

Mis on veel uut MS Project Professional 2019is - põhifunktsioonid

Project 2019 näitab ka visuaalselt erinevust eelmisest versioonist: uue atraktiivse ja selgema töölaua kuvamisliidese kaudu. Selle taga on erinevad olemasolevate funktsioonide optimeerimised, aga ka mõned uued funktsioonid, mis toetavad kasutajaid eelkõige uute, kohandatavate aruannete kaudu projektiandmete visualiseerimiseks, täiustatud meeskonnakommunikatsiooni integreeritud Lync-funktsioonide abil, samuti lihtsam jälgimine Gantt-diagrammides, praegune Standard vaade uute projektide jaoks MS Project Professional 2019 ülesannete ja nende seoste ning ajakava visualiseerimisel.

Alustage kiiresti uute projektidega

Projekti loomine vaid paari klikiga: Project 2019 pakub selleks etteantud mallide portfelli, samuti on võimalik alustada tühja Gantt diagrammiga; selleks saab andmeid importida ka Excelist või SharePointi kaudu. Projektiandmete visualiseerimiseks aruannete kujul on otse Project 2019-is saadaval uus tüüpiliste aruannete mallide kogum, mida saab täiendada piltide ja diagrammidega, aga ka animatsioonidega, et jagada teavet projekti seisu kohta teiste meeskonnaliikmetega.

Eelkõige on MS Project Professional 2019s saadaval ka standardsed mahakandmise aruanded, mis on oluline osa agiilses projektijuhtimises, eriti Scrumi juhtimises, et võrrelda nii kavandatud, järelejäänud kui ka lõpetatud tööd.

Linkige ülesandeid, kasutades rippmenüüd

Ülesannete linkimine on MS Project Professional 2019s nüüd veelgi lihtsam kui eelmises versioonis: selle asemel, et teada, millise ülesande ID-ga tuleb link luua, piisab nüüd, kui valida vastav lahter veerus "Eelkäija" ja seejärel klõpsata siin ilmuval allapoole suunatud noolega. Kohe kuvatakse nimekiri kõigist selle projekti ülesannetest. Kuna nii ülesannete hierarhia kui ka järjekord vastavad täpselt projektile, tuleb kasutajatel ainult liikuda sobiva ülesande juurde ja seejärel valida vastav märkeruut. Sama tüüpi tegevuse saab valida ka veerus "Järeltulija", kasutades kuvatavat ripploendistikku.

Kollektiivse ülesande nimevälja kasutamine

Konkreetse ülesande leidmiseks projekti üldplaanis suuremas nimekirjas saab MS Project Professional 2019-s kasutada välja "Kollektiivse ülesande nimi". See sisaldab kõigi kollektiivsete ülesannete nimesid, mis on määratud individuaalsetele ülesannetele. Projekti struktuuri selguse parandamiseks, kuvades iga ressursi määramisega seotud otseste kogumisülesannete nimed, saab lisada ainult lugemisõigusega välja "Kogumisülesande nimi" vaate "Ressurss: kasutamine" tabelialale.

Ajakirjaribad koos siltide ja ülesande edenemise näitamisega

MS Project Professional 2019 muudab projekti edenemisest teavitamise veelgi lihtsamaks: Ajakirjaribale saab nüüd lisada sildi, mis muudab selle arusaadavamaks. Ülesannete edenemist saab nüüd kuvada ka otse vastavates ülesannetes, mis parandab nii plaanide kui ka hetkel töös olevate ülesannete kuvamist, kui staatus on vabastatud.

Juurdepääsetavus projektis 2019

Lisaks sellele sisaldab Project 2019 Professional Edition (mitte ainult) täiendavaid juurdepääsetavuse optimeerimisi puudega kasutajate jaoks. Paljud juurdepääsetavuse funktsioonid on juba integreeritud Project 2019-i ja neid ei ole vaja eraldi aktiveerida. Näiteks saab nupu "Zoom" abil reguleerida tulpade kuvamise skaleerimise astet nii, et tulbad kuvatakse suurendatud ajaaknaga. Lintidel olevaid nuppe saab ka suurendada, et neid oleks lihtsam näha. Alternatiivina "Zoomile" saab kasutada ka "Ekraanilõpiku suurendajat". Samamoodi saab kohandada teksti värvi ja luua kohandatud värvipaleti ning muuta kirjatüüpi ja -suurust.

MS Project 2019 põhifunktsioone saab kasutada ka klaviatuuri abil. Sellega seoses kasutatakse Microsoft Active Accessibility (MSAA) klaviatuuri sisestusassistendina teabe kuvamiseks. Lisaks saab MS Project 2019 Professionali teatavaid valdkondi juhtida ka Windows kõnetuvastuse abil või lugeda ette kõnetulemuse abil.

Õigekirjakontroll parandab automaatselt tüüpilised õigekirja- ja trükivigad, samuti saab veerus olevaid erinevaid kirjeid automaatselt täiendada. Sageli kasutatavaid keerulisi protsesse saab automatiseerida makroga, mis üldiselt kiirendab tööd projektiga.

Microsoft Project 2019 Professionali riistvara ja muud nõuded

Kuna Project Server 2019 Professional on SharePoint Server 2019 teenusrakendus, saab Professional-versiooni aktiveerida ainult MS SharePoint Server 2019 Enterprise-versiooni jaoks Baasikeel sobitatakse automaatselt mõlema rakenduse - Project Server 2019 ja SharePoint Server 2019 - jaoks. Lisaks sellele kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) või 4 GB RAM (64 bit)
 • Kõvakettaruum: 4 GB
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: graafikakiirendus vähemalt DirectX 9 koos WDDM 2.0 või kõrgem Windows 10 jaoks
 • Brauser: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox praegustes versioonides
 • .NET versioon: mõnede funktsioonide jaoks on vajalik vähemalt .NET 3.5 või 4.6

Osta MS Project 2019 Professional Edition üksiklitsentsina Wiresoftist mõistliku hinnaga

Tarkvara MS Project 2019 Professional pakutakse Wiresofti veebipoes üksiklitsentsina madalama hinnaga kui "uued" programmid nn kasutatud tarkvarana. See MS Project 2019 Professional Editioni litsents on ettevõtte MS Project Professionali mahulitsents, mis on müügiga lõpetatud ja muudetud üksiklitsentsideks; seetõttu nimetatakse seda siis kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Kõik Microsoft Project 2019 Professionali litsentsid ja muud Wiresofti pakutavad litsentsid pärinevad Euroopas asuvatelt ettevõtetelt ja seega kohaldatakse nende suhtes ELi õigusakte. Selles on öeldud, et kasutatud tarkvaraga kauplemine on seaduslikult lubatud, mida on selgelt kinnitanud arvukad kohtuotsused. MS Project 2019 Professionali või mõne muu Microsofti programmi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoest ei tekita teile seega mingeid õiguslikke probleeme. Lisaks ei tähenda selle MS Project 2019 Professional tarkvara mahulitsentsi jagamine ega selle tarkvara tähistamine kasutatud tarkvarana mingeid piiranguid selle funktsionaalsusele.

Seetõttu on iga tarkvara ostmine Wiresoftis alati turvaline! Selle tulemusena ei ole Wiresoft Shopis saadaval olev MS Project 2019 Professionali litsents mitte ainult täiesti taskukohase hinnaga, vaid pakub teile ka turvalisust oma ostuga nii kohese allalaadimise kui ka kohese litsentsi aktiveerimise kaudu koos lisatud kehtiva mahulitsentsi võtmega. Kasutatud tarkvara, näiteks MS Project 2019 Professional Editioni üksiklitsentside ostmine Wiresofti tarkvarapoes pakub meie klientidele soodsat alternatiivi teistele selle tarkvara pakkumistele ja seeläbi võimalust kasutada Microsofti programmi eksklusiivseid väljaandeid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate MS Project 2019 Professional Editioni, aga ka teisi MS Projecti versioone ja muid Microsofti rakendusi, näiteks SQL Serveri ühilduvaid versioone, kasutatud tarkvarana kohe allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi MS Project 2019 Professionali või mõne muu pakutava Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2019 PROFESSIONAL"
13.05.2019

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad