Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

729,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visual Studio 2022 Professional – mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2022 Professional – mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina

Microsofti Visual Studio 2022 Professional on end tõestanud IDE (integreeritud arenduskeskkond) praegune versioon, mida kasutatakse nii nõudlikele programmeerijatele kui ka väikese ja keskmise suurusega arendusmeeskondadele. Lai valik funktsioone pakub kõiki tööriistu järgmise põlvkonna rakenduste ja mängude juurutamiseks – sealhulgas Xamarinil põhinevad rakendused Androidile, macOS-ile, iOS-ile, tvOS-ile ja watchOS-ile. Muud funktsioonid, mis muudavad arenduse veelgi tõhusamaks, hõlmavad CodeLensi tööriista, mis võimaldab vaadata üksikute koodijuppide kasutamist lahenduses ilma, et peaksite oma tööd katkestama, IntelliCode, mis kiirendab tööd tehisintellektil põhinevate lahenduste soovitustega, ja Visual Studio Live Share, mis toetab meeskonnatööd läbi reaalajas koostöö. Visual Studio 2022 Professionalis on täiustatud ka navigeerimist, ümbertegemist ja silurit. Lisaks toetab  Visual Studio 2022 Professional integreeritud arenduskeskkond lisaks vanematele keeltele, nagu C ja C++, ka C#.

Wiresofti kasutatud tarkvarana  Visual Studio2022 Professional Edition pakub arendajatele kõiki selle end tõestanud Microsofti tarkvara eeliseid, et nad saaksid seda kasutada oma arvutis tänu madal hind ühe litsentsina.

Wiresofti tarkvara veebipoest leiate nii  VisualStudio 2022 Professionali kui ka muud Visuali individuaalsed litsentsid Studio väljaanded või versioonid ostuversioonina, samuti paljud muud ühilduvad Microsofti programmid. Järgmises ülevaates on toodud Visual Studio 2022 Professionali olulisemad optimeerimised ja uued funktsioonid.

Visual Studio 2022 Professional Editioni esiletõstud

Lisaks palju lihtsam navigeerimine  Visual Studio praeguses versioonis 2022, mis on paremini kasutatav ka nägemispuudega arendajatele. Lisaks on võrreldes eelmise versiooniga optimeeritud ümbertöötlus ning konstruktsioonide ja lahenduste koormuste läbivaatamine. Siluja – üks olulisemaid programmeerimistööriistu – pakub ka lisavõimalusi.

Git-First töövoog koos lihtsama koodi käivitamisega

Programmi Visual Studio 2022 uus käivitusaken pakub nüüd mitut võimalust: esiteks pakutakse hoidla koodi kloonimise või väljavõtmise võimalust, lisaks muudele avamis- või avamisvõimalustele. projekti või lahenduse loomine. Lisaks esitleb moderniseeritud stardiaken end uue sinise kujundusega, mis erineb eelmisest versioonist eelkõige pehmemate joonte tõttu sümbolite, tööriistaribade ja tööriistaakende ümber. Menüü viidi üles tiitliribale, et redaktoris koodi jaoks rohkem ruumi luua. See optimeeris ka salvestusruumi ilma IDE-s navigeerimist muutmata.

Eelmist dialoogi on samuti muudetud, mistõttu eelmist puustruktuuri enam ei eksisteeri ja otsinguväli erinevate võimsate otsingu- ja filtrifunktsioonidega – nt. keele, platvormi ja projekti tüübi järgi – on sobivate mallide leidmiseks asendatud. Otsingut saab rakendada käskudele, suvanditele ja menüüdele, aga ka installitavatele komponentidele; lisaks käskude otsingutulemustele kuvatakse ka vastavad klahvikombinatsioonid. Ekraan on tippimise ajal dünaamiline. Äsja integreeritud häguotsingu algoritmi kasutamine võtab arvesse ka õigekirjavigu või loomulikumat keelt.

AI-toega IntelliCode rakenduses Visual Studio 2022 Professional

Uus IntelliCode on eelmise IntelliSense'i automaatse täitmise edasiarendus  Visual Studio; see pakub mitmeid tehisintellekti toega funktsioone, nagu kontekstuaalne IntelliSense, koodi vormindamine ja vormingureeglite tuletamine, et veelgi parandada arendustöö tootlikkust. Erinevalt IntelliSense'ist, mis kuvas atribuute ja meetodeid tähestikulise loendina, loetleb IntelliCode kõige tõenäolisemad tulemused, millele eelneb tärn. C#-d kasutavad arendajad saavad ka oma koodile IntelliCode'i rakendada ja sellest õppida, samas kui teised soovitused põhinevad Microsofti avatud lähtekoodiga domeenil. Visual Studio 2022 Professionalis saab IntelliSense'i tehisintellekti toetatud soovitusi kasutada ka kahe lisakeele jaoks: C++ ja XAML või TypeScript/JavaScript ja Java, mis on Visual Studio Code'i lisatud.

CodeLens rakenduses Visual Studio 2022 Professional

CodeLense kiirendab märkimisväärselt arendaja tööd Visual Studio 2022 Professionaliga, kuna tööriist töötab paralleelselt iseseisvalt, ilma redaktorit sulgemata. CodeLens tuvastab kõik koodis tehtud muudatused, aga ka koodiajaloo koos

viidetega seotud koodilõikudele ja muudatustele, koodiülevaatele, lingitud vigadele jne. Enne muudatuste koodiks liitmist saab need üle vaadata et näha, kuidas see neid mõjutab. Kaubataseme koodiindikaatorid C# ja Visual Basic koodi jaoks näitavad ka seda, milline meeskonnaliige tegi koodis muudatusi. CodeLense on rakenduse

Visual Studio 2022 Professional või Enterprise Edition.

Visual Studio reaalajas jagamine

Visual Studio 2022 sisseehitatud versioon  Professionaalne Reaalajas jagamise funktsioon võimaldab kuni 30 arendajal teha reaalajas koostööd samal lähtekoodi baasil, mida jagatakse koos kontekstiga. See on võimalik, kuna Visual Studio Live Share edastab ainult failipuu ja kontekstiteabe. Iga meeskonnaliige saab tavapärases töökeskkonnas muuta lähtekoodi hostist sõltumatult. Siia on integreeritud ka AI funktsioonid, näiteks koodi kvaliteedi parandamiseks. Visual Studio Live Share abil on võimalik ka silumine koostöös.

Muud Visual Studio 2022 Professional funktsioonid

Lisaks on   Visual Studio2022 Professional palju praktilisi funktsioone:

Refaktoreerimine Visual Studio 2022 Professionalis

In  >Visual Studio 2022C# jaoks on saadaval professionaalsed uued ümbertegemised, mis muudavad koodi korraldamise veelgi lihtsamaks: liikmeid saab teisaldada liidesesse või põhiklassi ja nimeruume saab kohandada nii, et need vastaksid kaustastruktuurile . Sobivad soovitused kuvatakse niinimetatud lambipirnis.

Koodi puhastamine

Koodi puhastamine on funktsioon Visual Studio 2022 lähtekoodi automaatseks ümbervormindamiseks. kuvatakse lähtekoodi redaktori all oleva luudana. Koodivormingu sätteid saab EditorConfig faili abil määratleda kas ainult konkreetse projekti jaoks või kogu koodi jaoks tekstiredaktoris olevate valikute kaudu. C#-koodifailide koodi puhastamiseks pakub  Visual Studio 2022 Professional redaktoris spetsiaalset nuppu "Koodi puhastamine". Lisaks saavad kasutajad iga koodivormingu sätte jaoks määrata eelistuse ja raskusastme väärtused iga rea jaoks eraldi, kusjuures raskusaste on ainult Refaktor, Soovitus, Hoiatus või Viga. Kuvatavaid näpunäiteid või soovitusi ei saa kuvada ainult ühe klõpsuga, vaid neid saab ka kohe rakendada, mistõttu saab sagedasi parandusi salvestada ka profiilina.

Silumine rakenduses Visual Studio 2022< / strong>

Visual Studio 2022 siluja Professionaalne ei tööta mitte ainult kaks korda kiiremini kui varem; Samuti on vähendatud mälukulu protsessiväliste C++ rakenduste silumisel. Objektide tuvastamiseks nende omaduste põhjal piisab, kui liigutada kursor siluriaknas konkreetse atribuudi kohale ja klõpsata vastava teabe kuvamiseks nööpnõelaikooni. Andmete katkestuspunktid on nüüd saadaval ka Visual Studio 2022-s .NET Core'i rakenduste jaoks, mitte ainult C++ jaoks, nagu varem. Need katkestavad koodi täitmise alati, kui antud objekti atribuudi väärtus muutub, olenemata asukohast.

Xamarin mobiilarenguks

Xamariniga loodud rakendused Androidile, iOS-ile ja Windowsile on omapärane välimus ja tunnetus, mistõttu on need eriti populaarsed. Xamarin in Visual Studio2022 ei sisalda mitte ainult Androidi jaoks kiiremat kompileerimis- ja juurutamisaega, vaid sisaldab nüüd ka Xamarin.Forms XAML-i atribuutide redaktorit ja optimeeritud Xamarin .Forms eelvaaturit .

PMA (Per-Monitor-Aware) renderdus

Kasutajatele, kellele meeldib arendamisel kasutada mitut monitori või kes töötavad eemalt, peaks see eriti meeldima see funktsioon: Seni on arenduse käigus esinenud erinevaid probleeme seoses erineva eraldusvõimega monitoride kasutamisega, näiteks see, et renderdamine tehti tavaliselt vale skaleerimisega või Visual Studio ise kuvati uduselt. Visual Studio 2022 Professional pakub nüüd PMA-võimelist kuvarit, mis tähendab muuhulgas seda, et tarkvara renderdab õigesti olenemata vastavatest skaleerimisteguritest. Selle miinimumnõue on Windows 10värskendus (v1803, RS4) või . NET Framework 4.8 RTM.

Konteineritööriistad rakenduses Visual Studio 2022 Professional

Azure'i pilveteenuste tuge võimendades saavad arendajad muu hulgas kasutada Visual Studioga kaasas olevad konteineriseeritud arendustööriistad, mis lihtsustavad oluliselt loomist, silumist ja juurutamist. Visual Studio 2022 Professional pakub siin ka Dockeri ja Kubernetese tuge, eeldusel, et lõpp-punktil on Dockeri töölaud ja veebiarenduseks vajalikud töökoormused, Azure'i tööriistad ja .NET Core'i arendustööriistad.

Kubernetese tugi võimaldab lubada ühenduse kohaliku projekti ja Azure Kubernetes Service'is (AKS) töötava Kubernetese klastri vahel.

Süsteeminõuded Visual Studio 2022 Professionalile< / strong>

Järgmised üksikasjalikud nõuded ei hõlma mitte ainult  VisualStudio 2022 Professionali installimise üldisi nõudeid, vaid kirjeldavad ka nõudeid, mis võivad nõuda administraatoriõigusi et oleks võimalik kasutada Visual Studio 2022 Professionali teatud funktsioone.

Toetatud operatsioonisüsteemid

Põhimõtteliselt on Visual Studio 2022 Professionali installimisel 64- bitine versioon on soovitatav, siis loetakse miinimumnõueteks järgmine teave:

 • Windows 10 versioon 1909 või uuem, Windows 11 versioon 21H2,( Home, Professional, Education ja Enter auhind) 
 • Windows Server 2022: standardne, andmekeskus
 • Windows Server 2019: standardne, andmekeskus
 • Windows Server 2016: standardne, andmekeskus
 • li>
 • Windows 8.1 (alates värskendusest 2919355): Core, Professional ja Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (alates värskendusest 2919355): Essentials, Standard, andmekeskus
 • Windows 7 ( SP1, sealhulgas uusimad värskendused): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Riistvaranõuded (minimaalsed spetsifikatsioonid)

 • Protsessor : 1,8 GHz; Soovitatav neljatuumaline või parem. ARM-protsessoreid ei toetata.
 • Mälu: 4 GB RAM. Tavaliste professionaalsete lahenduste jaoks on soovitatav 16 GB muutmälu.
 • Kõvakettaruumi: 850 MB, tüüpiliste installide jaoks on vaja 20–50 GB vaba ruumi (kuni 210 GB olenevalt installitud funktsioonidest)
 • < li>Kõvakettad – Kiirus: soovitatav on installida pooljuhtkettale (SSD)
 • Graafikakaart: 1920 x 1080, 1366 x 768 või rohkem soovitatav

Muud nõuded (valik)

 • Visual Studio 2022 installimine: .NET Framework 4.5.2
 • Käitage .NET Framework 4.7.2, see versioon installimise ajal installitud
 • Mitmesugused. Internetiga seotud stsenaariumid: nõutav Internet Explorer 11 või Microsoft Edge
 • Hyper-V emulaator: 64-bitine operatsioonisüsteem, klient Hyper-V, teise taseme aadressi tõlkimine (SLAT)
 • Xamarin .Android: 64-bitine Windows, 64-bitine Java arenduskomplekt (JDK)
 • Universaalne Windowsi rakenduste arendus: Windows 10 (käsurealt: Windows Server 2022, Windows Server 2016 ja Windows Server 2012 R2)< /li>
 • Mobiiliarendus C++, JavaScripti või .NET-i töökoormustega Windows 7 hoolduspaketis SP1: PowerShell 3.0

Visual Studio 2022 Professional odav Ostke eraldi Wiresoftist e-poest

Tarkvara Visual Studio2022 Professional on Wiresofti veebipoes saadaval ühe litsentsina eriti soodsa hinnaga, kuna -nimetatakse kasutatud tarkvaraks.

Müügiks pakutava litsentsiga onVisual Studio 2022 P professionaalneväljaanne on ettevõtte varasem Visual Studio hulgilitsents, mis selle edasimüümisel ja üksiklitsentsideks konverteerimisel sellisena lõpetati, mistõttu nimetati seda kasutatud tarkvaraks. Sellised Wiresofti pakutavad Microsoft Visual Studio 2022 Professionali litsentsid pärinevad ainult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Selle Visual Studio 2022 Professional tarkvara jaotus ega märgistamine kasutatud tarkvarana ei piira selle funktsionaalsust.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on teie jaoks alati turvaline ost! Wiresoft Shopis saadaoleval Visual Studio 2022 Professional litsentsil pole mitte ainult absoluutselt madal hind, vaid see pakub ka ostuga turvalisust tänu kohesele allalaadimisele ja litsentsi aktiveerimisele. kaasasolevat kehtivat hulgilitsentsi võtit.

Iga  Visual Studio2022 Professional või mõne muu Microsofti programmi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoes ei kujutavad endast meie klientidele juriidilist probleemi, sest sellise kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega lubatud, mida on selgelt kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio 2022, individuaalsed litsentsid  Professionaalneväljaanne pakub ostjatele eksklusiivsete programmiväljaannete kasutamiseks odavat alternatiivi tavalistele pakkumistele. Ka teie saate kasu meie soodsast Microsofti tarkvaratoodete pakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Visual Studio 2022 Professional Editionile ka teisi  Visual Studio versioone aga ka paljud teised Microsofti programmid kasutatud tarkvarana koheseks allalaadimiseks. Kui teil on Visual Studio 2022 Professional või mõne muu kohta küsimusi Microsofti programmiga, kasutage lihtsalt meie pädevaid nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud