Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10484
 • 77D-00076
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
358,90 € * 397,90 € * (9,8% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsentsivõti
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Visual Studio 2022 aadressilt on tõestatud IDE (integreeritud arenduskeskkonna) uusim versioon, mis on mõeldud nii nõudlikele programmeerijatele kui ka väikestele või keskmise suurusega arendusmeeskondadele. Ulatuslik funktsioonide valik pakub kõiki vahendeid, mida on vaja järgmise põlvkonna rakenduste ja mängude realiseerimiseks - sealhulgas Xamarin Androidile, macOSile, iOSile, tvOSile ja watchOSil põhinevate rakenduste jaoks. Professional Microsoft

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2022 Professional - mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina

Visual Studio 2022 Professional on Microsofti järeleproovitud IDE (integreeritud arenduskeskkond) uusim versioon, mis on mõeldud nii nõudlikele programmeerijatele kui ka väikestele või keskmise suurusega arendusmeeskondadele. Ulatuslik funktsioonide valik pakub kõiki vahendeid, mida on vaja järgmise põlvkonna rakenduste ja mängude realiseerimiseks - sealhulgas Xamarin Androidile, macOSile, iOSile, tvOSile ja watchOS-põhistele rakendustele. Muud funktsioonid, mis muudavad arenduse veelgi tõhusamaks, on Tool CodeLens, mis näitab üksikute koodilõikude kasutamist lahenduses ilma tööd katkestamata, IntelliCode, mis kiirendab tööd tehisintellektil põhinevate lahendussoovituste abil, ja Visual Studio Live Share, mis toetab meeskonnatööd reaalajas toimuva koostöö kaudu. Visual Studio 2022 Professionalis on parandatud ka navigeerimist, refaktooringuid ja silumist. Lisaks toetab Visual Studio 2022 Professional integreeritud arenduskeskkond ka C# keelt koos vanemate keelte, nagu C ja C++, kõrval.

 Visual Studio 2022 Professional Editioni pakkumine kasutatud tarkvarana Wiresoftis annab arendajatele kõik selle järeleproovitud Microsofti tarkvara eelised, nii et nad saavad seda tänu soodsale hinnale üksiklitsentsina ise oma arvutis kasutada.

Wiresoft Software-Onlineshopist leiate Visual Studio 2022 Professional, samuti muud Visual Studio väljaannete või versioonide üksiklitsentsid ostuversioonina ja paljud teised Microsoft'i programmidega ühilduvad programmid. Järgnev ülevaade näitab Visual Studio 2022 Professionali kõige olulisemaid optimeerimisi ja uusi funktsioone.

Visual Studio 2022 Professional Edition'i tipphetked

Lisaks oluliselt lihtsamale navigeerimisele onVisual Studio Visual Studio praegune versioon 2022 ka nägemispuudega arendajatele lihtsamini kasutatav. Võrreldes eelmise versiooniga on optimeeritud ka refaktooringut ning muudetud koostamist ja lahenduste laadimist. Debugger - üks tähtsamaid programmeerimisvahendeid  - pakub ka lisavõimalusi.

Git-first töövoog koos lihtsama koodi käivitamisega

 Visual Studio 2022 uus avaaken pakub nüüd mitmeid võimalusi: Kõigepealt pakutakse võimalust kloonida või kontrollida koodi repositooriumist ning muid võimalusi projekti või lahenduse avamiseks või loomiseks. Lisaks sellele on moderniseeritud avaakna uus sinine kujundus, mis erineb eelmisest versioonist peamiselt pehmemate joonte tõttu ikoonide, tööriistaribade ja tööriistade akende ümber. Menüü on viidud pealkirjariba ülaossa, et luua redaktoris rohkem ruumi koodi jaoks. Sellega on optimeeritud ka mäluruumi ilma IDE-s navigeerimist muutmata.

Samuti on muudetud eelmist dialoogi, kus varasemat puustruktuuri enam ei ole ja see on asendatud otsinguväljaga, millel on mitmesugused võimsad otsingu- ja filtreerimisfunktsioonid - nt keele, platvormi ja projektitüübi järgi - sobivate mallide leidmiseks. Otsingut saab rakendada nii käskude, valikute kui ka menüüde ja ka paigaldatavate komponentide suhtes; lisaks käskude otsingutulemustele kuvatakse ka vastavad klahvikombinatsioonid. Tulemused kuvatakse dünaamiliselt kasutaja sisestamise ajal. Äsja integreeritud hägusa otsingu algoritmi kasutamine võtab arvesse ka õigekirjavigu või loomulikumat keelt.

AI-toega IntelliCode Visual Studio 2022 Professionalis

Uus IntelliCode on edasiarendus varasemast IntelliSense'i automaatsest täitmisest Visual Studio ; see pakub mitmeid tehisintellektipõhiseid funktsioone, nagu kontekstuaalne IntelliSense, koodi vormindamine ja vormingu reegli tuletamine, et veelgi parandada arenduse tootlikkust. Erinevalt IntelliSense'ist, mis kuvab omadused ja meetodid tähestikulise loeteluna, loetleb IntelliCode need kõige tõenäolisemate kandidaattulemuste järgi, mis on varustatud tärniga. C# keelt kasutavad arendajad saavad IntelliCode'i rakendada ka enda väljatöötatud koodile ja seeläbi õppida, samas kui teised soovitused põhinevad Microsofti avatud lähtekoodiga domeenil. Visual Studio 2022 Professionalis saab IntelliSense'i tehisintellektipõhiseid soovitusi kasutada ka kahe teise keele puhul: C++ ja XAML ning vastavalt TypeScript/JavaScript ja Java, mis on lisatud Visual Studio Code'ile.

CodeLens Visual Studio 2022 Professionalis

CodeLens kiirendab arendaja tööd Visual Studio 2022 Professionaliga märkimisväärselt, sest tööriist töötab iseseisvalt paralleelselt, ilma et redaktorit oleks vaja sulgeda. CodeLens tuvastab kõik koodis tehtud muudatused ja ka koodi ajaloo, kusjuures

Viited asjakohastele koodilõikudele ja muudatustele, koodi ülevaated, lingitud vead jne. Enne muudatuste ühendamist koodiga saab need üle vaadata, et näha, kuidas need seda mõjutavad. C#- ja Visual Basic-koodi koodinäitajad elementide tasandil näitavad ka seda, milline meeskonnaliige tegi koodis muudatusi. CodeLense on eksklusiivne funktsioon

Visual Studio 2022 Professional või Enterprise Edition.

Visual Studio Live Share

Visual Studio 2022 Professional integreeritud Live Share funktsioon võimaldab kuni 30 arendajal teha reaalajas koostööd sama lähtekoodibaasi kallal, mida jagatakse koos kontekstiga. See on võimalik, sest Visual Studio Live Share edastab ainult failipuu ja kontekstiteavet. Iga meeskonnaliige saab seega töötada lähtekoodiga sõltumatult peremehest tuttavas töökeskkonnas. Siia on integreeritud ka tehisintellekti funktsioonid, muu hulgas koodi kvaliteedi parandamiseks. Visual Studio Live Share abil on võimalik ka ühine silumine.

Visual Studio 2022 Professionali täiendavad funktsioonid

Lisaks pakub Visual Studio 2022 Professional palju muid praktilisi funktsioone:

Refaktooring Visual Studio 2022 Professionalis

 Visual Studio 2022 Professionalis on C# keele jaoks saadaval uued refaktooringud, mis muudavad koodi korrastamise veelgi lihtsamaks: Liikmed saab üle viia liidesesse või baasklassi ja nimeruumid saab kohandada nii, et need vastaksid kaustastruktuurile. Sobivad soovitused kuvatakse nn lambis.

Koodide puhastamine

Koodipuhastus on Visual Studio 2022 lähtekoodi automaatse ümbervormindamise funktsioon, see kuvatakse luudana lähtekoodi redaktori all. Koodivormingu seadeid saab määrata EditorConfig faili abil kas ainult konkreetse projekti jaoks või ka kogu koodi jaoks tekstiredaktori valikute kaudu. C# koodifailide puhastamise jaoks pakub Visual Studio 2022 Professional redaktoris eraldi nuppu "Code Clean-up". Lisaks saavad kasutajad määrata iga koodivormingu seadistuse jaoks iga rea jaoks eraldi eelistuse ja raskusastme väärtused, kusjuures raskusastme jaoks on saadaval valikud "Ainult parandamine", "Soovitus", "Hoiatus" või "Viga". Igal juhul kuvatavaid märkusi või ettepanekuid saab mitte ainult kuvada ühe klõpsuga, vaid ka kohe rakendada, kusjuures sageli esinevaid parandusi saab ka profiilina salvestada.

Vigade kõrvaldamine Visual Studio 2022-s

Visual Studio 2022 Professional silur töötab mitte ainult kaks korda kiiremini kui varem, vaid ka mälukulu protsessivälise C++ rakenduse silumisel on vähenenud. Objektide tuvastamiseks nende omaduste järgi piisab sellest, kui tõmmata kursor silme ees konkreetse omaduse kohale ja klõpsata nööpnõela ikoonil, et vastavat teavet kuvada. Andmete katkestuspunktid on nüüd saadaval ka .NET Core'i rakenduste jaoks Visual Studio 2022s, mitte ainult C++ jaoks nagu varem. Nad katkestavad koodi täitmise niipea, kui mingi objekti omaduse väärtus muutub, sõltumata asukohast.

Xamarin mobiilse arenduse jaoks

Xamariniga Androidile, iOSile ja Windowsile loodud rakendused on natiivse väljanägemisega, mistõttu on need nii populaarsed. Xamarin in Visual Studio 2022 pakub mitte ainult kiiremat kompileerimis- ja kasutuselevõtu aega Androidi jaoks, vaid sisaldab nüüd ka Xamarin.Forms XAML-i omaduste redaktorit ja optimeeritud Xamarin.Forms-i eelvaateprogrammi.

PMA (Monitori-vaatlik) renderdamine

Kasutajad, kellele meeldib arendamisel kasutada mitut monitori või kes töötavad eemalt, hindavad seda funktsiooni kõrgelt: Siiani põhjustas erineva resolutsiooniga monitoride kasutamine arenduse käigus mitmesuguseid probleeme, näiteks renderdamine toimus tavaliselt vales mõõtkavas või Visual Studio ise kuvati hägune. Visual Studio 2022 Professional pakub nüüd PMA-funktsiooniga renderdamist, mis tähendab muu hulgas, et tarkvara renderdab õigesti, sõltumata vastavatest skaleerimisteguritest. Selle minimaalne nõue on Windows 10 Update (v1803, RS4) või .NET Framework 4.8 RTM.

Visual Studio 2022 Professionali konteineri tööriistad

Kasutades Azure'i pilveteenuste tuge, saavad arendajad muu hulgas kasutada ka Visual Studio's sisalduvad konteinerite arendusvahendeid, mis lihtsustavad oluliselt nii loomist kui ka silumist ja kasutuselevõttu. Visual Studio 2022 Professional pakub siinkohal ka Dockeri ja Kubernetese'i tuge, tingimusel, et lõpp-punktis on olemas Docker Desktop ning vajalikud töökoormused veebiarenduseks, Azure'i tööriistad ja .NET Core'i arendusvahendid. The

Kubernetese tugi võimaldab luua ühenduse kohapealse projekti ja Kubernetese klastri vahel Azure Kubernetes Service (AKS) raames.

Visual Studio 2022 Professional süsteeminõuded

Järgnevad üksikasjalikud nõuded ei sisalda mitte ainult üldisi nõudeid Visual Studio 2022 Professional installimiseks, vaid kirjeldavad ka nõudeid Visual Studio 2022 Professionali teatud funktsioonide kasutamiseks, mille puhul võivad olla vajalikud administraatori õigused.

Toetatud operatsioonisüsteemid

Põhimõtteliselt on Visual Studio 2022 Professionali paigaldamiseks soovitatav kasutada 64-bitist versiooni, miinimumnõuetena kehtivad järgmised spetsifikatsioonid:

 • Windows 10 versioon 1909 või uuem, Windows 11 versioon 21H2,( Home, Professional, Education ja Enterprise) 
 • Windows Server 2022: Standard, Andmekeskus
 • Windows Server 2019: Standard, Andmekeskus
 • Windows Server 2016: Standard, Andmekeskus

Riistvaranõuded (miinimumnõuded)

 • Protsessor: 1,8 GHz; soovitatav on neljatuumaline või parem. ARM protsessorid ei ole toetatud
 • Mälu: 4 GB RAM. Tüüpiliste professionaalsete lahenduste puhul soovitatakse 16 GB RAM-i
 • Kõvakettaruum: 850 MB, tüüpiline paigaldus nõuab 20 - 50 GB vaba ruumi (kuni 210 GB sõltuvalt paigaldatud funktsioonidest)
 • Kõvaketta kiirus: soovitatav on paigaldada tahkekettale (SSD)
 • Graafikakaart: 1,920 x 1080, soovitatav 1,366 x 768 või suurem graafikakaart

Muud nõuded (valik)

 • Visual Studio 2022 installimine: .NET Framework 4.5.2
 • Käivitab .NET Framework 4.7.2, see versioon paigaldatakse seadistamise käigus
 • Erinevad internetiga seotud stsenaariumid: Vajalik Internet Explorer 11 või Microsoft Edge
 • Hyper-V emulaator: 64-bitine operatsioonisüsteem, Hyper-V klient, teise taseme aadressi tõlge (SLAT)
 • Xamarin.Android: 64-bitine Windowsi versioon, 64-bitine Java arenduskomplekt (JDK)
 • Universaalne Windowsi rakenduste arendamine: Windows 10 (käsurea kaudu: Windows Server 2022, Windows Server 2016 ja Windows Server 2012 R2)
 • Mobiilne arendus C++, JavaScript või .NET töökoormusega Windows 7 SP1 all: PowerShell 3.0

Osta Visual Studio 2022 Professional odavalt üksikuna Wiresoftist meie veebipoes

Tarkvara Visual Studio 2022 Professional on Wiresofti veebipoes saadaval üksiklitsentsina eriti soodsa hinnaga nn kasutatud tarkvarana.

Müügiks pakutava Visual Studio 2022 Professional Edition litsentsi puhul on tegemist ühe ettevõtte endise Visual Studio mahulitsentsiga, mis likvideeriti ja muudeti üksiklitsentsideks, kui see sellisena edasi müüdi, seega oli see määratud kasutatud tarkvaraks. Sellised Wiresoftis pakutavad Microsoft Visual Studio 2022 Professional litsentsid pärinevad ainult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Selle Visual Studio 2022 Professional tarkvara jagamine ega märgistus kasutatud tarkvarana ei tähenda mingeid piiranguid selle funktsionaalsuse osas.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on alati turvaline ost! Wiresoft Shopis saadaval olev Visual Studio 2022 Professional litsents ei ole mitte ainult absoluutselt soodsa hinnaga, vaid pakub ka turvalisust ostu ajal, kuna see on kohe allalaaditav ja litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsi võtmega.

Iga kasutatud tarkvara Visual Studio 2022 Professional või mõne muu Microsofti programmi ostmine Wiresoft Software Shopist ei tekita meie klientidele mingeid õiguslikke probleeme, sest sellise kasutatud tarkvaraga kauplemine on seaduslikult lubatud, mida on selgelt kinnitanud arvukad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio 2022 Professional Edition, üksiklitsentsid pakuvad ostjatele soodsat alternatiivi tavapakkumistele, et kasutada eksklusiivseid programmiväljaandeid. Ka teie saate kasutada meie soodsat pakkumist Microsofti tarkvaratoodetele!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Visual Studio 2022 Professional Edition'i, samuti muud versioonid Visual Studio ja paljud teised Microsofti programmid kasutatud tarkvarana koheseks allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2022 Professional või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
13.11.2022

CAMIOLO

OTTIMO

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad