Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10449
 • D87-07606
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
270,90 € * 299,90 € * (9,67% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Microsoft Visio 2021 on professionaalse tarkvara uusim versioon mitmesuguste protsesside ja diagrammide visualiseerimiseks - nii äri- kui ka tehnilistes valdkondades jne; eriti Visio 2021 Professionalis sisalduvate uute tööriistade ja vormide abil saab veelgi keerulisemaid küsimusi või andmekogumeid varasemast selgemalt esitada. Intuitiivne töölaua kasutajaliides, mis on tuttav ka MS Office'i programmidest ja mida on uues versioonis uuendatud, teeb Visio 2021 kasutamisega alustamise eriti lihtsaks: isegi uued kasutajad leiavad kiiresti orienteerumise ja saavad kohe kasutada vahendeid ja funktsioone, et muuta andmed ja ideed oma projektide jaoks informatiivseteks diagrammideks ja esitlusteks. Visio 2021 Professionali saab kasutada ka puutetundlikel seadmetel - nii digitaalse pliiatsi kui ka sõrmega.

Lisaküsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional - Microsofti mitmekülgse visualiseerimistarkvara uusim versioon

Microsoft Visio 2021 on professionaalse tarkvara uusim versioon mitmesuguste protsesside ja diagrammide visualiseerimiseks - nii äri- kui ka tehnilistes valdkondades jne; eriti Visio 2021 Professionalis sisalduvate uute tööriistade ja vormide abil saab varasemast veelgi keerulisemaid küsimusi või andmekogumeid selgelt esitada.

Intuitiivne töölaua kasutajaliides, mis on tuttav ka MS Office'i programmidest ja mida on uues versioonis uuendatud, teeb Visio 2021 kasutamisega alustamise eriti lihtsaks: isegi uued kasutajad leiavad kiiresti orienteerumise ja saavad kohe kasutada vahendeid ja funktsioone, et muuta andmed ja ideed oma projektide jaoks informatiivseteks diagrammideks ja esitlusteks. Visio 2021 Professionali saab kasutada ka puutetundlikes seadmetes - nii digitaalse pliiatsi kui ka sõrmega.

MS Visio 2021 Professional sisaldab ka uusi kujundeid - töövoogude ja organisatsiooniliste skeemide üksikasjalike kirjelduste loomiseks, kuid seda saab kasutada ka mitmesuguste tehniliste süsteemide ja nende protsesside kujutamiseks - muu hulgas on saadaval ka UML-struktuuri diagrammid klasside ja liideste modelleerimiseks, samuti DWG-failid, mida on lihtne importida AutoCADist. Microsoft Azure'i Active Directory't või Exchange Serverit kasutades saab andmeid importida ka Excelist otse kujunditesse.

Juba on teada, et MS Visio 2021 väljaannete, nagu ka teiste uute Microsofti rakenduste hinnad tõusevad! Wiresoft pakub seda Microsoft Visio 2021 Professional Edition'i juba praegu kasutatud tarkvarana üksiklitsentsina ostuversioonina - ja seda oluliselt soodsama hinnaga - võtke lihtsalt ühendust meie meeskonnaga ja saate kohe teada, millal see teile allalaadimiseks saadaval on.

Tutvuge Wiresoft Software veebipoes ka kõigi teiste kasutatud tarkvarana saadaval olevate Microsofti rakenduste kohta, mida saate osta ka soodushinnaga, nt Visio 2021 Professionaliga ühilduvate programmide kohta. Järgnevas ülevaates leiate teavet nii seni teadaolevate uuenduste ja optimeerimiste kui ka uue MS Visio 2021 Professional Editioni klassikaliste funktsioonide kohta.

Seni teadaolevalt: Need on Visio 2021 Professional Editioni uuendused

MS Visio 2021 Professional Editioni kui ostulitsentsi funktsionaalne ulatus on sarnane Visio Online Plan 2 funktsionaalsele ulatusele. Microsoft teatas ka järgmised üksikasjad: Töölaua vaade on ajakohastatud, sealhulgas uued uuendatud vahekaardid ribalindil. Loomulikult sisaldab Visio 2021 Professional ka vormide, mallide ja stiilide uuendusi, sealhulgas täiustatud toetust meeskonnatööle: mitu inimest saab ühe diagrammi kallal korraga töötada, mida saab ka andmetega siduda. Visio Professional 2021 pakub ka ulatuslikke võimalusi teabeõiguste haldamiseks, näiteks teabe lekkimise vältimiseks. Lisaks pakub Visio 2021 Professional:

 • Uued mallid, mis aitavad kasutajatel luua Azure'i skeeme, sealhulgas võrgutopoloogiate, virtuaalsete arvutite konfigureerimise ja paljude muude toimingute jaoks.
 • Amazon Web Services'i (AWS) uute infrastruktuurivormidega saab nüüd ka skeemide jaoks kasutada vastavaid malle.
 • Visio kujutiste jaoks saab kasutada rohkem rikkalikku meediasisu, sealhulgas kureeritud arhiivipiltide, ikoonide ja muu hulgas ka muud, mida on võimalik kasutada.
 • Uued vormid töökohtade planeerimiseks, mis võtavad arvesse kehtivaid suuniseid ruumilise paigutuse kohta. Lisatud on ka uued kujundid kuriteopaikade visualiseerimiseks ning trajektooride skeemid mobiilirakenduste jaoks.

Kasutage MS Visio 2021 suurt valikut skeeme või looge oma kujundid

Visio 2021 Professional pakub ulatuslikku Visio diagrammide kollektsiooni, millega saab kujutada kõiki mõeldavaid valdkondi. Et õige diagrammi leidmine oleks lihtne, on need selgelt paigutatud nn mallide järgi, mis sisaldavad siis üksikuid kujundeid. Neid kujundeid saab kasutaja täiendada tekstiga - kas automaatse sisestamise teel kirjutamise ajal või lingiga Exceli tabelisse või Exchange'i andmebaasi: kui kasutatakse MS SharePoint või OneDrive'i teenuseid, saab neid ka selle kaudu importida. Paljud integreeritud kujundid vastavad tööstusstandarditele, st need sisaldavad siduvat teavet edasiseks kasutamiseks.

Visio 2021 Professional sisaldab üle 600 kujundi, millest umbes 400 on "intelligentsed" kujundid, mis uuendamisel automaatselt kohandavad nendega seotud metaandmeid. Samuti saate Visio 2021 Professionalis luua oma kujundeid ja salvestada need põhikujundina, et need oleksid järgmisel kasutuskorral jälle saadaval.

Eelkõige Visio 2021 Professional pakub kasutajatele terve rea lisadiagramme, mis on tõenäoliselt kättesaadavad ainult selles versioonis:

 • UML-diagrammid: Visio 2021 Professionali integreeritud UML-vahendeid saab kasutada ka kommunikatsiooni-, komponentide- ja kasutuselevõtudiagrammide loomiseks, mis visualiseerivad suhteid ja komponente, näiteks sadamate ja liideste omadusi. Graafiline modelleerimiskeel UML - Unified Modelling Language - töötati välja spetsiaalselt näiteks tarkvarakomponentide visualiseerimiseks ja dokumenteerimiseks, samuti spetsifikatsioonide ja projektide koostamiseks: UMLi klassidiagrammid näitavad staatilisi vaateid, sealhulgas süsteemi objektide vahelisi suhteid, UMLi komponentdiagramme kasutatakse seevastu seotud komponentide suhete ja koodi struktuuri illustreerimiseks. Lisaks sellele on lisatud UMLi juurutusskeemid riist- ja tarkvaraelementide konfiguratsiooni kujutamiseks ning UMLi järjestusdiagrammid osalejate või objektide vahelise koostoime visualiseerimiseks.
 • Andmebaasi märkimisdiagrammid: Neid nimetatakse ka olemussidemudeliks (ER-mudel või ERM), mida saab kasutada andmebaasi graafilise mudeli loomiseks.

Täiendavad diagrammitüübid MS Visio 2021 Professionalis

Visio 2021 Professional pakub taas palju erinevaid diagrammitüüpe ja funktsioone ning toetab täiendavaid failitüüpe. Lisaks pakuvad praktilised stardidiagrammid kiiremat sissejuhatust Visio tarkvarasse ajurünnakute, organisatsioonikaartide ja SDL (spetsifikatsiooni- ja kirjelduskava) valdkonnas, mida kasutatakse eriti sageli vooskeemide, töövoogude ja ajagraafikute visualiseerimisel, sealhulgas praktilisi näpunäiteid eelkõige algajatele nende loomisel.

Visio 2021 Professional 'is sisalduvaid kujundeid saab ka loovalt kohandada erinevate tööriistade abil: Valida saab gradiente ja läbipaistvust, varju, helendust, peegel- ja 3D-efekte ning palju muid võimalusi.

Visio 2021 pakub ka optimeeritud tuge AutoCAD-failidele, nii et DWG- või DXF-faile saab samuti importida ja skaleerida, kaasa arvatud viivituseta kuju ülekandmine. AutoCADi objektid, näiteks hoone plaanid ja põrandaplaanid, saab teisendada Visio kujundiks ja seejärel täiendada neid Visio kujunditega.

Ülevaade Visio 2021 Professional Editioni diagrammitüüpidest

Visio 2021 Professionalis on näiteks järgmised sageli kasutatavad diagrammitüübid või -vormid saadaval mitmes variandis:

 • Vooludiagrammid visualiseerivad äriprotsesside või tehniliste protseduuride üksikuid etappe, sealhulgas Swimlane'i diagrammid, funktsionaalsete funktsioonideülesed voogdiagrammid (IDEF0- ja BPMN-diagrammid) ja äriprotsessi diagrammid - neid kasutatakse muu hulgas äriinformaatikas või protsessijuhtimises, et selgitada keerulisi tööprotsesse. Teatud aspektide illustreerimiseks kasutatakse ka pivot-diagramme, ajaskaalasid ja 3D-palkdiagramme.
 • Protsessivooludiagramme kasutatakse tehnilises valdkonnas keemiliste ja tööstuslike protsesside ja rajatiste visualiseerimiseks, samas kui
 • IT-diagramme kasutatakse näiteks aktiivsete kataloogide ja andmebaaside puhul.
 • Organisatsiooni diagrammid, järjestusdiagrammid, tegevusskeemid ja olekudiagrammid selgitavad organisatsioonisiseseid struktuure ja koostoimes osalevaid struktuure või ka objektide toote elutsüklit.
 • Kasutusjuhtumi diagrammid ja kommunikatsioonidiagrammid seevastu visualiseerivad koostoiminguid ja äriprojektide erinevaid etappe.
 • Põrandaplaanid ja hooneplaanid aitavad ettevõtte ruumide planeerimisel visualiseerida ruumide kasutamist ning IEEE-konformsed tehnilised esitused on saadaval ka hoone tehnosüsteemide jaoks.
 • Rakenduse arendamisel kasutataksetrajektoorseid skeeme näiteks kasutajaliidese ning üksikute funktsioonide ja sisu selgitamiseks.

Riistvaranõuded Microsoft Visio 2021 Professional kasutamiseks

Eeldatakse, et MS Visio 2021 Professional Edition on taas saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina ja seda saab kasutada ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019-ga. Lisateavet saate otse Wiresofti meeskonnalt, e-posti, telefoni või chat'i teel. Üksikasjalikumad üksikasjad üksikute miinimumnõuete kohta on esitatud järgmises ülevaates:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019
 • Protsessor: 1,6 GHz, kahetuumaline
 • RAM: 4 GB RAM (64-bitine) või 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruum: 4,0 GB
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime: 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart, et kiirendada graafikaseadmeid
 • Eeldatavalt on vaja Microsoft OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePoint'i kontot, et kasutada Visio failide pilvepõhise kasutamise funktsioone

Ostke Microsoft Visio 2021 Professional kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapoest

Praegune MS Visio 2021 Professional Edition on Wiresofti tarkvarapoes juba saadaval kasutatud üksiklitsentsina - ja see on saadaval pärast ametlikku väljalaske kuupäeva. Kuna tegemist on kasutatud tarkvaraga, on hind madalam kui selle väljaande vastava uue tarkvara hind. Kasutage neid eeliseid, kui ostate kasutatud tarkvara Microsoft Visio 2021 Professional Wiresoftist:

 • MS Visio 2021 Professionali ostmisel Wiresoftist saate ühe litsentsi, mille on varem ostnud ja edasi müünud üks Euroopa ettevõte. MS Visio 2021 Professional'i pakutav litsents on edasimüügi korral märgitud kasutatud litsentsina, ilma et "kasutatud" tähendaks mingeid piiranguid selle tarkvara funktsionaalsuses või et seda litsentsi on juba kasutatud.
 • See MS Visio 2021 Professional ja ka muud Wiresofti poolt müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid ei ole piiratud kasutusega või ajaliselt piiratud testversioonid ega sisalda juba aktiveeritud litsentsivõtit, vaid ainult teie jaoks pärast ostu autoriseeritud tarkvaratoode.
 • Kui esialgne ostja paigaldas ja aktiveeris selle Microsoft Visio 2021 Professional tarkvara, siis kustutati see uuesti koos müügiga Wiresoft'ile, nii et kõnealune tarkvaralitsents on taas 100% vabalt kättesaadav.
 • Kasutatud tarkvara Microsoft Visio 2021 Professional edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab selle tarkvara müüki ja ostu ning kasutamist.
 • Kõik sellised Wiresofti poolt ostetud ja edasimüügiks pakutavad kasutatud litsentsid on samuti enne müüki meie poolt testitud nende täieliku kasutatavuse suhtes.
 • Kohe pärast edukalt sooritatud ostu on teie MS Visio 2021 Professional rakendus teile kättesaadav elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • Seega võite Wiresoftilt litsentsi ostes olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja originaalset Microsofti Visio 2021 Professional Edition'i toodet.

Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsoft Visio 2021 Professionali kasutatud litsentsi ostmisega kasutatud tarkvarana või mõne muu MS Visio 2021 versiooni, samuti MS Visio vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmisega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad