Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL

413,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visio 2021 Professional – mitmekülgse Microsofti visualiseerimistarkvara praegune versioon...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"

Visio 2021 Professional – mitmekülgse Microsofti visualiseerimistarkvara praegune versioon

Microsoft Visio 2021 on professionaalse tarkvara uusim versioon mitmesuguste protsesside ja diagrammide visualiseerimiseks – nii äri- kui ka tehnilistes valdkondades jne; Eriti Visio 2021 Professionalis sisalduvate uute tööriistade ja vormide abil saab veelgi keerukamaid fakte või andmehulki senisest selgelt kuvada.

Intuitiivselt kasutatav töölaualiides, mis on tuntud ka MS Office'i programmidest ja mis on uues versioonis värskenduse saanud, teeb Visio 2021 kasutamisega alustamise eriti lihtsaks: ka uued kasutajad saavad kiiresti orienteeruda ja suudavad seda teha kohe kasutada tööriistu ja funktsioone muuta andmeid ja ideid oma projektide arvesse informatiivne diagrammid ja esindused. Visio 2021 Professionali saab kasutada ka puutetundlike seadmete puhul – nii digitaalse pliiatsi kui ka sõrmega.

MS Visio 2021 Professional sisaldab ka uusi kujundeid - luua detailseid kirjeldusi tööprotsesse ja organisatsiooni skeemi, kuid võib kasutada ka esindada suur hulk tehnilisi süsteeme ja nende protsesside - muu hulgas UML Struktuuriskeemid on saadaval ka klasside ja liideste modelleerimiseks, samuti DWG-failid, mida on lihtne AutoCADist importida. Microsoft Azure Active Directory või Exchange Serveri kasutamisel saab andmeid importida ka otse Excelist kujunditesse.

On juba teada, et MS Visio 2021 väljaannete ja ka teiste uute Microsofti rakenduste hindu tõstetakse! Wiresoft pakub juba see Microsoft Visio 2021 Professional Edition kasutatud tarkvara kujul ühe litsentsi ostu versioon - ja tunduvalt madalama hinnaga - vaid meie tiimiga ühendust ja saab teada kohe, kui saab alla laadida see on kättesaadav.

Lisateave kõigi teiste Microsofti rakenduste kohta, mis on saadaval Wiresofti tarkvara veebipoes kasutatud tarkvarana, mida saate ka allahindlusega osta, nt programmid, mis ühilduvad programmiga Visio 2021 Professional . Järgmisest ülevaatest leiate teavet varem tuntud uuenduste ja optimeerimiste ning uue MS Visio 2021 Professional Editioni klassikaliste funktsioonide kohta.

Varem teada: need on Visio 2021 Professional Editioni uued funktsioonid

Ostulitsentsina pakutav MS Visio 2021 Professional Edition on funktsionaalsuse poolest sarnane Visio Online Plan 2-ga. Microsoft teatas ka järgmistest üksikasjadest: Töölauavaadet on moderniseeritud, sealhulgas lindi äsja värskendatud vahekaartidega. Muidugi sisaldab Visio 2021 Professional ka kujundite, mallide ja stiilide värskendusi, sealhulgas täiustatud meeskonnatöö tuge: mitu inimest saavad korraga töötada ühe diagrammi kallal, mida saab ka andmetega linkida. Visio Professional 2021 pakub ka ulatuslikke võimalusi teabeõiguste haldamiseks, nt teabelekke vältimiseks. Visio 2021 Professional pakub ka:

 • Uued mallid, mis aitavad kasutajatel luua Azure'i diagramme, sealhulgas võrgutopoloogiaid, virtuaalmasina konfiguratsiooni ja paljusid muid toiminguid.
 • Amazon Web Servicesi (AWS) uute infrastruktuurikujudega saab nüüd vastavaid malle kasutada ka esituste jaoks.
 • Visio esitusteks saab kasutada täiendavat rikasmeedia sisu, nt kureeritud teegis arhiivipiltide, sümbolite ja muuga.
 • Uued kujundid töökohtade planeerimisel, mis arvestavad kehtivaid ruumilise distantseerimise juhendeid. Kaasatud on ka uued kujundid kuriteopaikade visualiseerimiseks, samuti mobiilirakenduste traatraamide diagrammid.

Kasutage MS Visio 2021 suurt diagrammivalikut või looge oma kujundeid

Visio 2021 Professional pakub ulatuslikku Visio diagrammide kogu, millega saab kujutada kõiki mõeldavaid alasid. Õige diagrammi lihtsaks otsimiseks on need selgelt paigutatud nn mallide järgi, mis seejärel sisaldavad üksikuid kujundeid. Nendele kujunditele saab kasutaja ise teksti lisada – kas kirjutades need automaatselt sisestades või Exceli tabeli või Exchange’i andmebaasiga linkides: MS SharePointi või OneDrive Services’i kasutamisel saab neid ka selle kaudu importida. Paljud integreeritud kujundid vastavad tööstusstandarditele, st sisaldavad siduvat teavet edasiseks kasutamiseks.

Visio 2021 Professional sisaldab üle 600 kujundi, millest umbes 400 on "intelligentsed" kujundid, mis kohandavad värskendamisel automaatselt seotud metaandmeid. Samuti saate rakenduses Visio 2021 Professional luua oma kujundeid ja salvestada need põhikujunditena, et need oleks järgmisel kasutamisel saadaval.

Eelkõige Visio 2021 Professional pakub kasutajatele tervet hulka täiendavaid diagramme, mis on eeldatavasti saadaval ainult selles väljaandes:

 • UML-diagrammid: Visio 2021 Professionali integreeritud UML-i tööriistu saab kasutada ka side-, komponent- ja sättediagrammide loomiseks, mis visualiseerivad seoseid ja komponente, nagu pordid ja liidesed. Graafiline modelleerimiskeel UML – Unified Modeling Language – töötati välja spetsiaalselt näiteks tarkvarakomponentide, aga ka spetsifikatsioonide ja konstruktsioonide visualiseerimiseks ja dokumenteerimiseks: UML-i klassidiagrammid näitavad staatilisi vaateid, sealhulgas süsteemi objektide vahelisi seoseid, UML-i komponentide diagramme. teiselt poolt, kasutatakse seda selgitada suhteid ühendatud osad, samuti struktuuri koodi. Lisaks on kaasatud UML-i juurutusskeemid riist- ja tarkvaraelementide konfiguratsiooni kujutamiseks, samuti UML-i jadaskeemid osalejate ja objektide vaheliste interaktsioonide visualiseerimiseks.
 • Andmebaasi tähistusskeemid: neid nimetatakse ka olemisuhete mudeliks (ER-Modell või ERM), mida saab kasutada andmebaasi graafilise mudeli loomiseks.

Täiendavad diagrammitüübid rakenduses MS Visio 2021 Professional

Visio 2021 Professional pakub ka palju erinevat tüüpi diagramme ja funktsioone ning tuge muudele failitüüpidele. Lisaks võimaldavad praktilised algusdiagrammid Visio tarkvarasse kiiremini siseneda ajurünnaku, organisatsiooni diagrammi ja SDL-i (spetsifikatsiooni- ja kirjelduskeel) valdkondades, mida kasutatakse eriti sageli vooskeemide, töövoogude ja ajakavade visualiseerimiseks, sealhulgas praktilisteks. vihjeid eriti algajatele nende loomist.

kujundeid sisalduvad Visio 2021 Professional saab loovalt kohandada erinevate tööriistad: Kalle ja lüümikud, vari, kuma, peegel ja 3D-efektid ja palju muid võimalusi saab valida.

Lisaks pakub Visio 2021 optimeeritud tuge AutoCAD-failidele, et saaks importida ja skaleerida ka DWG- või DXF-faile, sealhulgas viivitusvaba kuju ülekatte. AutoCADi objekte, nagu hooneplaanid ja korruseplaanid, saab teisendada Visio kujundiks ja seejärel täiendada täiendavate Visio kujunditega.

Ülevaade Visio 2021 Professional Editioni diagrammitüüpidest

Näiteks rakenduses Visio 2021 Professional on järgmised sageli kasutatavad diagrammitüübid või -kujundid saadaval paljudes variantides.

 • Skeemid visualiseerida üksikute faaside äriprotsesse või tehnilisi protsesse, sealhulgas swimlane diagrammid, polüfunktsionaalseks flowcharts (IDEF0 diagrammid ja BPMN diagrammid) ja äriprotsesside diagrammid - need on teiste hulgas ka Business informaatika või protsessijuhtimises, mida kasutatakse keerukate tööprotsesside selgitamiseks. Lisaks kasutatakse teatud aspektide selgitamiseks ka pöördediagramme, ajaskaala diagramme ja 3D-tulpdiagramme.
 • Protsessi vooskeeme kasutatakse tehnilises valdkonnas keemiliste ja tööstuslike protsesside ja süsteemide visualiseerimiseks, samas kui
 • IT-diagrammid , mida kasutatakse nt Active Directorys ja andmebaasides.
 • Organisatsioonidiagrammid , jadadiagrammid, tegevus- ja olekudiagrammid selgitavad nii organisatsioonisiseseid struktuure kui ka interaktsioonides osalevaid inimesi või objektide toote elutsüklit.
 • Kasutage juhtumiskeeme ja suhtlusskeeme , teisalt visualiseerivad interaktsioone ja äriprojektide erinevaid faase.
 • Korruseplaanid ja hooneplaanid aitavad ettevõttes ruume planeerida, et visualiseerida ruumide kasutust; Saadaval on ka IEEE-ga ühilduvad tehnilised esitused ehitusteenuste jaoks. li>
 • Wireframe diagramme kasutatakse rakenduse arendamise ajal, nt kasutajaliidese ning üksikute funktsioonide ja sisu selgitamiseks.

Riistvaranõuded Microsoft Visio 2021 Professionali kasutamiseks

MS Visio 2021 Professional Edition on eeldatavasti taaskasutatavaks 32-bitine samuti 64-bitise versiooni ja neid võib kasutada ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019. Täpsemat infot saad otse Wiresofti meeskonnalt, e-posti, telefoni või vestluse kaudu. Lisateavet individuaalsete miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019
 • Protsessor: 1,6 GHz, kahetuumaline
 • RAM: 4 GB RAM (64-bitine) või 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruum: 4,0 GB
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime: 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks
 • On tõenäoline, et funktsioonide kasutamiseks Visio failide pilvepõhiseks kasutamiseks on vaja Microsoft OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePointi kontot

Ostke Microsoft Visio 2021 Professional Wiresofti tarkvarapoest kasutatud tarkvarana

Praegust MS Visio 2021 Professional Editioni pakutakse juba Wiresofti tarkvarapoes kasutatud üksiklitsentsina – ja see on saadaval pärast ametlikku väljalaskekuupäeva. Kasutatud tarkvarana on hind soodsam kui selle väljaande vastaval uuel tootel. Kasutage neid eeliseid, ostes Wiresoftilt Microsoft Visio 2021 Professionali jaoks kasutatud tarkvara:

 • MS Visio 2021 Professionali ostmisega saate Wiresoftilt ühe litsentsi, mille varem omandas ja müüs edasi üks Euroopa ettevõte. Edasimüügi kaudu märgitakse pakutav MS Visio 2021 Professionali litsents kasutatuks, ilma et "kasutatud" sisaldaks piiranguid selle tarkvara funktsionaalsusele ega näitaks, et seda litsentsi on tegelikult juba kasutatud.
 • See MS Visio 2021 Professional samuti muud kasutatud Microsoft litsentse pakutakse müügiks Wiresoft on kumbki piiratud kasutusega ega ajaliselt piiratud testversiooni, ega nad sisaldavad juba aktiveeritud litsentsivõti, kuid ainult üks pärast ostu tarkvara toote teie jaoks volitatud.
 • Kui esmakordne ostja paigaldatud ja aktiveeritud see Microsoft Visio 2021 Professional tarkvara, on see kustutatud, kui see müüdi Wiresoft et asjaomase tarkvara litsentsi on 100% vabalt kättesaadav uuesti.
 • Kasutatud Microsoft Visio 2021 Professional tarkvara edasimüügi õiguslikuks aluseks on kehtiv seadus, mis lubab nii seda tarkvara müüa, osta kui ka kasutada.
 • Kõik sellised kasutatud litsentsid, mille Wiresoft on omandanud ja edasimüügiks pakutud, on samuti meie poolt kontrollitud, et tagada nende täielik töövõime enne müüki.
 • Kohe pärast edukat ostu on teie MS Visio 2021 Professional rakendus elektroonilise tarkvara kohaletoimetamise (ESD) kaudu saadaval.
 • Wiresoftiga litsentsi ostes võite olla kindel, et ostate ja kasutate Visio 2021 Professional Editioni seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Visio 2021 Professionali kasutatud litsentsi ostmise kohta kasutatud tarkvarana või MS Visio 2021 muu väljaande või vanemate MS Visio versioonide või muu Microsofti tarkvara kohta, võtke ühendust meiega ühendust meili teel, telefoni või chat.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2021 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud