Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10448
 • D86-05942
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
141,90 € * 156,90 € * (9,56% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Microsoft Visio 2021 on mitmekülgse visualiseerimistarkvara uusim versioon, mida saab kasutada nii tehniliste kui ka äriprotsesside ning ülevaate- ja tehaseplaanide loomiseks paljudes erinevates valdkondades, sealhulgas andmete visualiseerimiseks diagrammide kujul. Selleks pakub MS Visio 2021 väljaanne Standard lisavõimalusi optimeeritud tööriistade ja täiendavate kujundite abil. Microsoft Azure Active Directory'i või Exchange Serveri kasutamisel saab andmeid näiteks selle kaudu või Exceli tabelist kujunditesse importida.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard - uusim versioon Microsofti praktilisest rakendusest diagrammide ja tehniliste kujunduste loomiseks

Microsoft Visio 2021 on mitmekülgse visualiseerimistarkvara uusim versioon, mida saab kasutada nii tehniliste kui ka äriprotsesside ning ülevaate- ja tehaseplaanide loomiseks paljudes erinevates valdkondades, sealhulgas andmete visualiseerimiseks diagrammide kujul. Selleks pakub MS Visio 2021 Standard väljaanne lisavõimalusi optimeeritud tööriistade ja täiendavate kujundite abil. Microsoft Azure'i Active Directory või Exchange Server'i kasutamisel saab andmeid näiteks selle kaudu või Exceli tabelist kujunditesse importida.

Isegi algajad leiavad Visio 2021 Standardis kiiresti hakkama, sest töölaua kasutajaliides on sarnane teiste MS Office'i programmidega ja tundub seetõttu tuttav - nad saavad intuitiivselt kasutada olemasolevaid vahendeid ja funktsioone andmete ja projektide informatiivseks esitamiseks ning kasutada neid meeskonnas suhtlemiseks. Visio 2021 Standardi saab kasutada ka puutetundlikes seadmetes - kas digitaalse pliiatsi või sõrmega.

Visio Standard Edition 2021 on ideaalne nii väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele kui ka füüsilisest isikust ettevõtjatele, kes soovivad luua professionaalseid visualiseeringuid oma töövaldkonnas kõrgel tasemel.  Selleks sisaldab Visio näiteks vooskeeme, mis on mõeldud eri valdkondade töövoogude kujutamiseks, ajakavasid, mis näitavad ajagraafikuid ja kalendreid, Gantt- ja PERT-diagramme, aga ka lihtsaid võrgudiagramme, arhitektuurseid põrandaplaane kontori planeerimiseks ja mitmesuguseid organisatsioonilisi skeeme, mida tavaliselt kasutatakse ettevõtetes äriprotsesside visualiseerimiseks: näiteks turunduse, ajurünnakute, veastruktuuride analüüsi ja auditite puhul. Valida saab ka paljude mitmeotstarbeliste diagrammide vahel.

Suure tõenäosusega tõstab Microsoft uute tarkvaraversioonide, näiteks MS Visio 2021 Standardi ja ka paljude teiste uute rakenduste hindu, kuid need on jätkuvalt ostmiseks saadaval. Wiresoftis on Visio 2021 Standard juba praegu saadaval kasutatud tarkvarana üksiklitsentsina - ja oluliselt madalama hinnaga võrreldes uue tootega - võtke lihtsalt ühendust meie meeskonnaga, et saada lisateavet ja teada, millal Visio 2021 on teile kohe allalaadimiseks saadaval.

Wiresoft Software-Onlineshopist leiate ka palju teisi Microsofti rakendusi soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana, nt ka Visio 2021 Standardiga ühilduvad programmid. Järgnevas ülevaates leiate teavet uue MS Visio 2021 Standard Editioni teadaolevate uuenduste ja optimeerimiste ning tüüpiliste funktsioonide ja omaduste kohta.

Visio 2021 Standard Editioni varem teadaolevad uuendused

MS Visio 2021 Standard Edition sisaldab tõenäoliselt mõningaid uuendusi ja parandusi. Sellega seoses on Microsoft teatanud järgmist:

 • Töölaua vaade on veelgi ajakohastatud, mida saab näha lindi uuendatud vahekaartidest.
 • Visio 2021 Standard pakub uuendusi ka erinevate kujundite, mallide ja stiilide jaoks.
 • Visio Standard 2021 pakub väidetavalt ka ulatuslikke võimalusi teabeõiguste haldamiseks, et tagada andmete kaitse.
 • Azure'i diagrammide loomiseks on saadaval uued mallid, mis toetavad kasutajaid erinevate topoloogiate ja konfiguratsioonide esitamisel.
 • Siin on oodata ka täiustusi rikkaliku meedia sisu jaoks, näiteks arhiivipildid ja ikoonid, mida saab kasutada Visio diagrammide jaoks.

Lisateavet MS Visio Standard 2021 Editioni kohta saate Wiresofti esindajalt, niipea kui need on teada.

Kasutage MS Visio 2021 Standardi laia valikut skeeme - või looge ise oma kujundid

MS Visio 2021 Standard pakub kasutajatele ulatuslikku diagrammitüüpide kogumit, mida saab kasutada mitmesuguste protsesside ja struktuuride visualiseerimiseks. Selleks, et lihtsustada konkreetse rakendusvaldkonna jaoks sobivate diagrammide leidmist, on need jaotatud temaatiliselt nn mallideks, mis omakorda sisaldavad üksikuid kujundeid või diagrammivorme. Standard Editionis saab nendega luua näiteks ka lihtsaid võrgudiagramme. Paljud Visio's saadaval olevad kujundid vastavad tööstusstandarditele, mis tähendab, et need sisaldavad siduvat teavet ja on seega kättesaadavad ka edasiseks kasutamiseks.

Kujundite lihtne redigeerimine

Kujundeid saab seejärel vastavalt vajadusele täiendada, näiteks oma tekstiga - sel juhul saab üksikuid välju kas otse kirjeldada või andmeid otse importida, näiteks sidudes need Exceli tabeliga või - kui see on olemas - Exchange'i andmebaasiga. Võimalik on ka importimine MS SharePoint või OneDrive'i teenuste kaudu.

Oma kujundite loomine

Lisaks konkreetsete struktuuride ja protsesside kujutamiseks optimeeritud kujunditele pakub Visio 2021 ka valikut praktilisi üldisi stardidiagramme, mis võimaldavad kiiret alustamist sageli vajaminevates valdkondades, nagu organisatsioonilised diagrammid, mis on samuti kooskõlas SDL (Specification and Description Language) standardiga, ning ajurünnakutes, näiteks voogdiagrammide, töövoogude ja ajagraafikute loomiseks. Saadaval on ka praktilised näpunäited, mis on eriti kasulikud algajatele.

Vision 2019 Standardis saavad kasutajad kasutada neid üldisi ja konkreetseid kujundeid, et luua oma kohandatud kujundeid ja salvestada need püsivalt uute põhikujudena "Lemmikutesse", et neid saaks korduvalt kasutada. Lisaks saab Visio 2019 Standardis sisalduvaid kujundeid sõltuvalt lisavajadustest graafiliselt veelgi kohandada või täiendada: näiteks saab üksikuid sisu või komponente erinevate tööriistade abil tugevamalt esile tõsta ja ka kogu diagrammi redigeerida. Kättesaadavad on näiteks järgmised tööriistad ja võimalused: Teksti vormingut ja värvi saab muuta ja ka pöörata; samuti saab muuta diagrammi joonte paksust, stiili ja värvi. Lisaks on saadaval täidisvärvide, gradientide, läbipaistvuste ja mustrite palett, samuti varju-, helendus-, peegeldus- ja 3D-efektid, et rõhutada teatud valdkondi, mis võivad olla abiks esitluste ja aruannete mõistmisel.

MS Visio 2021 Standardi diagrammitüüpide lühitutvustus

Visio 2021 Standard sisaldab taas täiendusi mõnele diagrammitüübile, mis laiendab rakenduste valikut veelgi. Kõige sagedamini kasutatavad kujundid ja vormid hõlmavad neid skeeme, mis kirjeldavad protsesse:

 • Voolukaardid - neid saab kasutada nii projektide protsesside üksikute etappide kui ka tehniliste protseduuride visualiseerimiseks; nende hulka kuuluvad ka ujumisgraafikud, mida saab kasutada üksikute tööetappide määramiseks erinevatele meeskondadele.
 • Erijuhtumiks onfunktsionaalsed vooludiagrammid; tüüpilised vormid on IDEF0-diagrammid, mida kasutatakse süsteemi ja ettevõtte otsuste modelleerimiseks, või BPMN-diagrammid, mida kasutatakse äriinformaatikas ja protsessijuhtimises.
 • Protsessivooludiagramme kasutatakse enamasti keemiliste ja tööstuslike protsesside kujutamiseks, need võtavad arvesse ka protsessis kasutatavaid seadmeid.
 • Äriprotsesside diagrammid võivad illustreerida paljusid - ka keerulisi - tegevusprotsesse.
 • Ajaskaala diagrammid dokumenteerivad arengute järjekorda, nt äriprotsessides.

Lisaks pakub Visio Standard 2021 järgmisi diagrammitüüpe:

 • Organisatsioonikaardid selgitavad organisatsioonide struktuure ning hierarhiaid ja sõltuvusi.
 • Järjestusdiagrammid visualiseerivad teatud interaktsioonides osalevaid osalejaid või objekte ning vastavaid sündmusi.
 • Tegevusskeemid kirjeldavad osalejate tegevusi või meetodeid.
 • Olekuskeemid illustreerivad faaside järjestust, mille objekt läbib, nt toote elutsükkel.
 • Juhtumi- või kasutusjuhtumi diagrammid kirjeldavad arendusprojektide üksikuid etappe.
 • Kommunikatsioonidiagrammid illustreerivad süsteemi elementide vastastikust mõju.
 • 3D tulpdiagrammid võivad näidata müüki, kasumi kasvu või muid põhinäitajaid.
 • Põhiplaanid, nagu ka hooneplaanid nende variandina, visualiseerivad arhitektuursete ruumide ja põrandaplaanide struktureerimist; need kujutavad ka näiteks infrastruktuure, nagu vooluahelate tehnilised kirjeldused (ka vastavalt IEEE nõuetele), paigaldised, torustikud ja süsteemid, nagu on vaja ka ruumide planeerimiseks.
 • IT-diagrammid illustreerivad protsesside, funktsioonide ja rollide võrgustikke, nagu näiteks Active Directorys, aga ka andmebaasid; ITIL-diagrammid (Information Technology Infrastructure Library) kuuluvad samuti sellesse kategooriasse.

Microsoft Visio 2021 Standardi riistvaranõuded

MS Visio 2021 Standard Edition on eeldatavasti saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina ning seda saab kasutada ainult koos Windows 10 või 11 ja Windows Server 2019-ga. Värskeimate üksikasjade saamiseks võtke palun ühendust Wiresofti meeskonnaga otse - e-posti, telefoni või chat'i teel. Üksikasjalikud andmed üksikute miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Protsessor: 1,6 GHz, kahetuumaline
 • Mälu: 4 GB RAM (64-bitine) või 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruum: 4,0 GB
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime: 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart, et kiirendada graafikaseadmeid
 • Eeldatakse, et Visio failide pilvepõhise kasutamise funktsioonide kasutamiseks on taas vaja Microsoft OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePoint Services'i kontot

Ostke Microsoft Visio 2021 Standard kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapoest

Praegune MS Visio Standard 2021 Edition on juba saadaval Wiresoft Software Shopis kasutatud üksiklitsentsina - seda saab alla laadida pärast ametlikku müügikuupäeva. Kuna tegemist on kasutatud tarkvaraga, on selle hind madalam kui vastava uue Visio Standard 2021 tarkvara hind. Wiresoftis on kasutatud tarkvara ostmisel järgmised eelised:

 • Kui ostate Microsoft Visio 2021 Standardi Wiresofti poest, saate originaalse üksiklitsentsi, mille on varem ostnud Euroopa ettevõte ja müünud Wiresoftile. Edasimüügi korral on pakutav MS Visio 2021 Standard litsents märgitud kasutatud litsentsina, ilma et "kasutatud" tähendaks mingeid piiranguid Visio tarkvara funktsionaalsusele või tähendaks, et seda litsentsi on juba tegelikult kasutatud.
 • Pakutav MS Visio 2021 Standard rakendus, nagu ka kõik teised Wiresofti poolt müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid, ei ole piiratud kasutatavusega ega ajaliselt piiratud testversioonid ega sisalda aktiveeritud litsentsivõtit, vaid tegemist on pärast ostu sooritamist ainult teie enda jaoks lubatud tarkvaratootega.
 • Kui esimene ostja oli kõnealuse MS Visio 2021 Standard tarkvara juba paigaldanud ja aktiveerinud, siis kustutati see Wiresoftile müümisel uuesti, nii et vastav tarkvaralitsents on taas 100% vabalt kättesaadav.
 • Kõik Wiresofti poolt ostetud ja edasimüügiks pakutavad kasutatud litsentsid, nagu näiteks see MS Visio Standard 2021 tarkvara, on samuti enne müüki meie poolt kontrollitud nende täieliku kasutatavuse suhtes.
 • Kasutatud tarkvara Microsoft Visio 2021 Standard edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab kasutatud tarkvara müüki ja ostu ning kasutamist.
 • Pärast edukalt sooritatud ostu on teie MS Visio 2021 Standard rakendus teile otse kättesaadav elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • Ostes kasutatud litsentsi, nagu näiteks Visio 2021 Standard Edition koos Wiresoftiga, võite olla kindel, et ostate ja kasutate alati seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Visio 2021 Standardi kui kasutatud tarkvara või mõne muu MS Visio 2021 väljaande, samuti MS Visio vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmise kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad