Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD

214,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visio 2021 Standard – praktilise Microsofti rakenduse praegune versioon diagrammide ja...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"

Visio 2021 Standard – praktilise Microsofti rakenduse praegune versioon diagrammide ja tehniliste kujunduste loomiseks

Microsoft Visio 2021 on mitmekülgse visualiseerimistarkvara uusim versioon, millega saab luua suure hulga tehnilisi ja äriprotsesse ning ülevaadet ja süsteemiplaane väga erinevates valdkondades, sealhulgas andmete visualiseerimisel kujul. diagrammidest. MS Visio 2021 Standardi väljaanne pakub optimeeritud tööriistade ja täiendavate kujunditega lisavõimalusi. Microsoft Azure Active Directory või Exchange Serveri kasutamisel saab andmeid näiteks kujunditesse importida selle kaudu või Exceli tabelist.

Isegi algajad saavad kiiresti orienteeruda Visio 2021 Standardis , kuna töölaualiides sarnaneb teiste MS Office'i programmidega ja näeb seetõttu tuttav välja – nad saavad andmete haldamiseks intuitiivselt kasutada olemasolevaid tööriistu ja funktsioone. ja projektide esitada informatively ja kasutada kommunikatsiooni meeskond. Visio 2021 Standardit saab kasutada ka puutetundlike seadmete puhul – kas digitaalse pliiatsi või sõrmega.

Visio Standard Edition 2021 on ideaalne eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjatele, kes soovivad luua oma töövaldkonnas kõrgel tasemel professionaalseid visualiseerimisi. Selleks sisaldab Visio muuhulgas näiteks vooskeemi ristfunktsionaalsete töövoogude kujutamiseks, ajagraafikuid ja kalendreid kuvavaid ajakavasid, Gantti ja PERT diagramme; Samuti saab luua lihtsaid võrguskeeme, arhitektuurseid põrandaplaane kontoriplaneerimiseks ja suurt hulka organisatsiooni skeeme, mida tavaliselt kasutatakse ettevõtete äriprotsesside visualiseerimisel: sellistes valdkondades nagu turundus, ajurünnak, vigade struktuuri loomine. analüüside ja auditite jaoks. Valikus on ka palju mitmeotstarbelisi diagramme.

Suure tõenäosusega tõstab Microsoft uute tarkvaraväljaannete (nt MS Visio 2021 Standard) ja ka paljude teiste uute rakenduste hindu, kuid need on endiselt saadaval ostuversioonina. Wiresoftis on Visio 2021 Standard juba saadaval kasutatud tarkvarana ühe litsentsi kujul – ja uue tootega võrreldes oluliselt madalama hinnaga – lisateabe saamiseks võtke lihtsalt ühendust meie meeskonnaga ja saate kohe teada, millal Visio 2021 müügile jõuab. olla teile kättesaadavad on allalaadimiseks saadaval.

Wiresofti tarkvara veebipoest leiate madala hinnaga kasutatud tarkvarana ka palju muid Microsofti rakendusi, nt programmid, mis ühilduvad Visio 2021 Standardiga . Järgmisest ülevaatest leiate teavet uue MS Visio 2021 Standard Editioni varem tuntud uuenduste ja optimeerimiste ning tüüpiliste funktsioonide ja funktsioonide kohta.

Visio 2021 standardväljaande varasemad teadaolevad uuendused

MS Visio 2021 Standard Edition peaks sisaldama uusi funktsioone ja täiustusi. Sellega seoses on Microsoft teatanud järgmisest:

 • Töölauavaadet on veelgi moderniseeritud, mida näete menüüriba värskendatud vahekaartidelt.
 • Visio 2021 Standard pakub ka erinevate kujundite, mallide ja stiilide värskendusi.
 • Visio Standard 2021 peaks sisaldama ka ulatuslikke valikuid teabeõiguste haldamiseks, et tagada andmete kaitse.
 • Azure'i diagrammide loomiseks on saadaval uued mallid, mis toetavad kasutajaid erinevate topoloogiate ja konfiguratsioonide esitamisel.
 • Tõenäoliselt lisatakse ka rikasmeedia sisu laiendusi, nt arhiivipiltide ja sümbolite jaoks, mida saab kasutada Visio diagrammide jaoks.

Lisateavet MS Visio Standard 2021 väljaande kohta leiate Wiresofti töötajalt kohe, kui need on teada.

Kasutage MS Visio 2021 Standardi suurt diagrammivalikut või looge oma kujundeid

MS Visio 2021 Standard pakub kasutajatele laia valikut diagrammitüüpe, mida saab kasutada mitmesuguste protsesside ja struktuuride visualiseerimiseks. Konkreetse kasutusvaldkonna jaoks sobivate diagrammide leidmise hõlbustamiseks on need selgelt temaatiliselt struktureeritud nn mallidena, mis omakorda sisaldavad üksikuid kujundeid või diagrammivorme. Standardväljaandes saab seda kasutada ka näiteks lihtsate võrguskeemide koostamiseks. Paljud Visios saadaolevad kujundid vastavad tööstusstandarditele, mis tähendab, et need sisaldavad siduvat teavet ja on seetõttu saadaval ka sisalduva teabe edasiseks kasutamiseks.

Kujundite lihtne redigeerimine

Kujundid Seejärel saab täiendada oma tekstiga, näiteks - üksikute valdkondades võivad olla kirjeldatud otseselt või andmeid saab importida otse, näiteks sidudes Exceli tabeli või - kui see on olemas - Exchange andmebaasi. Võimalik on ka importimine MS SharePointi või OneDrive Servicesi kaudu.

Oma kujundite loomine

Lisaks kujunditele, mis on optimeeritud teatud struktuuride ja protsesside esitamiseks, pakub Visio 2021 ka valikut praktilisi üldisi algusskeeme, mis on sageli nõutavates valdkondades, näiteks organisatsiooni diagrammid. ka vastavalt standardile spetsifikatsioon ja kirjeldus keel (SDL), ja võimaldada lühitutvustuse ajurünnakud, näiteks luua diagramme, tööprotsesse ja tähtajad. Saadaval on ka praktilisi näpunäiteid, mis on eriti kasulikud algajatele.

Rakenduses Vision 2019 Standard saavad kasutajad kasutada neid üldisi ja spetsiifilisi kujundeid, et luua oma kasutaja määratud kujundeid ja salvestada need korduvaks kasutamiseks uute põhikujunditena jaotisesse Lemmikud. Selleks saab ka Visio 2019 Standardis sisalduvaid kujundeid vastavalt lisanõuetele graafiliselt kohandada või täiendada: nt saab erinevate tööriistadega üksikut sisu või komponente esile tõsta, redigeerida ka kogu diagrammi. Saadaval on näiteks järgmised tööriistad ja valikud: Teksti saab muuta nii vormingu ja värvi osas kui ka pöörata, samuti saab muuta diagrammi joonte paksust, stiili ja värvi. Samuti on palett täitke värvi, kalded, kiled ja mustrid olemas, samuti vari, valgus, peegel ja 3D efektide esile teatud valdkondades, mis võib olla kasulik mõista esitlustel ja aruandeid.

MS Visio 2021 standardi diagrammitüüpide lühitutvustus

Visio 2021 Standard sisaldab ka täiendusi teatud tüüpi diagrammidele, mis laiendab veelgi rakendusala. Kõige sagedamini kasutatakse kujundeid ja kujundeid, mis kirjeldavad protsesse:

 • Vooskeemid – neid saab kasutada nii projektide protsesside kui ka tehniliste protsesside üksikute etappide visualiseerimiseks, sealhulgas ujumisraja diagrammid, mille abil saab määrata erinevatele meeskondadele üksikuid tööetappe.
 • Funktsionaalsed vooskeemid on erijuhtum, tüüpilised vormid on IDEF0 diagrammid, mida kasutatakse süsteemi ja ettevõtte otsuste modelleerimiseks, või BPMN diagrammid, mida kasutatakse äriinfosüsteemides ja protsesside juhtimises. li>
 • Protsessi vooskeemid kujutavad enamasti keemilisi ja tööstuslikke protsesse, samuti võetakse arvesse kasutatavaid süsteeme.
 • Äriprotsesside diagrammid võivad selgelt kujutada paljusid – isegi keerukaid – tööprotsesse.
 • Ajaskaala diagrammid dokumenteerivad arengute jada, nt äriprotsessides.

Lisaks pakub Visio Standard 2021 järgmisi diagrammitüüpe:

 • Organisatsiooniskeemid selgitavad organisatsioonide struktuure ning hierarhiaid ja sõltuvusi.
 • Järjestusdiagrammid visualiseerivad teatud interaktsioonides osalevaid osalejaid või objekte ning vastavaid sündmusi.
 • Tegevusdiagrammid kirjeldavad näitlejate tegevusi või meetodeid.
 • Olekudiagrammid illustreerivad faaside jada, mille objekt läbib, nt toote elutsükkel.
 • Juhtum-juhtum või Kasutusjuhtumi diagrammid kirjeldavad arendusprojektide üksikuid etappe.
 • Sideskeemid illustreerivad elementide vastasmõju süsteemi sees.
 • 3D tulpdiagrammid võivad näidata müüki, kasumi kasvu või muid KPI-sid.
 • Korruseplaanid ja Hooneplaanid kujutavad selle variandina ette arhitektuursete ruumide ja korruseplaanide struktureerimist; nad kaardistavad ka näiteks infrastruktuure, nagu elektriahelate tehnilised kirjeldused (samuti vastavalt IEEE nõuetele), paigaldiste, torustike ja süsteemide, nagu on vajalik ka ruumilise planeerimise jaoks.
 • IT diagrammid illustreerivad protsesside, funktsioonide ja rollide võrku ühendamist, näiteks Active Directorys, aga ka andmebaase, sealhulgas ITIL diagramme (Information Technology Infrastructure Library).

Microsoft Visio 2021 standardi riistvaranõuded

MS Visio 2021 Standard Edition on eeldatavasti saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina ning seda saab kasutada ainult koos operatsioonisüsteemidega Windows 10 või 11 ja Windows Server 2019. Värskeimat infot selle kohta saate otse Wiresofti meeskonnalt – meili, telefoni või vestluse teel. Teavet individuaalsete miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2022
 • Protsessor: 1,6 GHz, kahetuumaline
 • RAM: 4 GB RAM (64-bitine) või 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruum: 4,0 GB
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime: 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks
 • On tõenäoline, et funktsioonide kasutamiseks Visio failide pilvepõhiseks kasutamiseks on jälle vaja Microsoft OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePoint Servicesi kontot

Ostke Wiresofti tarkvarapoest Microsoft Visio 2021 Standard kasutatud tarkvarana

Praegust MS Visio Standard 2021 väljaannet pakutakse juba Wiresofti tarkvarapoes kasutatud üksiklitsentsina – see on allalaadimiseks saadaval pärast ametlikku väljalaskekuupäeva. Kasutatud tarkvarana on selle hind madalam kui vastaval Visio Standard 2021 uuel tootel. Ostes kasutatud tarkvara Wiresoftist, on teil järgmised eelised:

 • Kui ostate Wiresofti poest Microsoft Visio 2021 Standardi, saate algse üksiklitsentsi, mille on varem omandanud mõni Euroopa ettevõte ja mis müüdi Wiresoftile. Edasimüügiga märgitakse pakutav MS Visio 2021 standardlitsents kasutatuks, ilma et "kasutatud" sisaldaks piiranguid Visio tarkvara funktsionaalsusele või tähendab, et seda litsentsi on tegelikult kasutatud.
 • Pakutav MS Visio 2021 standardrakendus ja ka kõik muud Wiresofti poolt müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid ei ole piiratud kasutusega ega ajapiiranguga testversioonid, samuti ei sisalda need aktiveeritud litsentsivõtit, vaid on saadaval alles pärast ostu tarkvara toote volitatud teile.
 • Kui esimene ostja oli kõnealuse MS Visio 2021 standardtarkvara juba installinud ja aktiveerinud, kustutati see Wiresoftile müümisel, nii et vastav tarkvaralitsents on uuesti 100% vabalt saadaval.
 • Kõik Wiresofti hangitud ja edasimüügiks pakutavad kasutatud litsentsid, näiteks selle MS Visio Standard 2021 tarkvara jaoks, on samuti enne müüki kontrollinud nende täielikku kasutatavust.
 • Kasutatud Microsoft Visio 2021 standardtarkvara edasimüügi õiguslikuks aluseks on kehtiv seadus, mis lubab nii kasutatud tarkvara müüki ja ostmist kui ka kasutamist.
 • Kui olete ostu edukalt lõpule viinud, on teie MS Visio 2021 Standardi rakendus otse elektroonilise tarkvara kohaletoimetamise (ESD) kaudu saadaval.
 • Ostes kasutatud litsentsi, näiteks Visio 2021 standardväljaande koos Wiresoftiga, võite olla kindel, et ostate ja kasutate alati seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on Microsoft Visio 2021 Standardi kasutatud tarkvara või MS Visio 2021 muu väljaande või MS Visio vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmise kohta lisaküsimusi, võtke meiega ühendust aadressil e meilirakenduste, telefoni või chat.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2021 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud