Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10481
  • 359-01464
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
145,90 € * 160,90 € * (9,32% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x seade CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL Seade CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Seadme CAL-i abil saavad kasutajad juurdepääsu Microsofti usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi funktsioonidele ja teenustele, mis on saadaval uues SQL Server 2022 tarkvara teatud versioonides - näiteks Standard - ning pakuvad ettevõtetele ja organisatsioonidele ulatuslikuks kasutamiseks jooksvaid andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone. SQL Server 2022 veenab oma tugeva jõudlusega ja ulatusliku kommunikatsiooniliidese pakkumisega, samuti Big Data klastrite kasutamisega, sealhulgas andmete ja nende terviklikkuse põhjalike turva- ja kaitsemeetmetega ning paljude muude funktsioonidega, mis võimaldavad nende pakkumist erinevatele rakendustele ka pilves.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"

Microsoft SQL Server 2022 Device CAL

Kasutajad saavad Device CAL abil juurdepääs usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi funktsioonidele ja Services Microsoft , mis on ette nähtud uues SQL Server 2022 tarkvara teatud väljaannetes - näiteks Standard - praegune andmebaas ning analüüsi- ja aruandlusfunktsioonid ettevõtetele ja organisatsioonidele terviklikuks kasutamiseks. SQL Server 2022 avaldab muljet oma tugeva jõudluse ja ulatusliku kommunikatsiooniliidese pakkumise ning Big Data klastrite kasutamise, sealhulgas andmete ja nende terviklikkuse ulatusliku turvalisuse ja kaitsemeetmete ning paljude muude funktsioonidega, mis võimaldavad nende pakkumist erinevatele rakendustele ka Cloud.

Iga Windows-võimeline lõppseade, millega kasutajad kasutavad Microsoft SQL Server 2022 Server teenuseid, nõuab täiendavat kliendilitsentsi (Device CAL), kuna see ei ole SQL Server litsentsi koosseisus. Ainult kliendi juurdepääsulitsents annab lõppseadmele vajalikud juurdepääsuõigused. Lõppkokkuvõttes ei ole oluline, kas Desktop PC, sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti on litsentseeritud Device CAL . Device CAL ostja võib seega vabalt otsustada, millist litsentsitud lõppseadet ta soovib kasutada SQL Server 2022 kasutamiseks. Lisaks sellele ei saa kasutada SQL Server Device CAL varasema versiooni jaoks loodud aadressi, et pääseda ligi praegusele SQL Server versioonile 2022.

SQL Server 2022 kasutatud Device CAL-id saab juba ette tellida aadressil Wiresoft! Need peaksid olema teile kättesaadavad kohe pärast ametlikku avaldamiskuupäeva. Kasutatud tarkvara Wiresoft puhul saate kasu madalamast hinnast võrreldes tarkvarakaubanduses pakutavate uute SQL kliendilitsentsidega lõppseadmetele ning võimalusest osta ainult täpselt nii palju Device CAL-sid, kui teil tegelikult SQL 2022 Server tarkvara jaoks vaja on!

SQL Server 2022 Device CAL - Kasutage kõiki MS SQL Server 2022 uusi eeliseid

SQL Server 2022 on usaldusväärse relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi uusim versioon Microsoft, mis pakub erineva suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele laia valikut andmebaasi-, analüüsi- ja aruandlusfunktsioone, mida tavaliselt kasutatakse ettevõtte ressursside planeerimise ja CRM-süsteemides ning ERP-tarkvaras. SQL Server 2022 pakub nende ärivaldkondade jaoks tugevat, Cloud-võimelist relatsioonilist andmebaasi haldussüsteemi, mida saab paindlikult kohandada vastavalt kasvavatele väljakutsetele.

SQL Server 2022 - tüüpiline Services 

Device CAL , sõltuvalt SQL Server 2022 väljaandest, saavad töötajad kasutada selliseid funktsioone nagu andmete rühmitamine (rühmade määramine), samuti seirefunktsioone, kui nad töötlevad sihipäraseid andmebaasi päringuid süstemaatiliseks kogumiseks. Litsentseeritud terminaliga kasutajad saavad kasu ka kõigist eelistest, mida Intelligent Query Processing pakub veelgi suuremate andmemahtude kiirendatud päringute tegemiseks, sealhulgas masinõppe vahendid ning PolyBase, mis võimaldab optimeerida Transact-SQL päringute töötlemist välistest andmeallikatest.

SQL Server 2022 - Suurandmete klastri loomine

Big Data Cluster'i kasutuselevõtt MS SQL Server tähendab eelkõige seda, et SQL Server versioonis 2022 on taas saadaval terve rida võimsaid analüüsivahendeid Big Data terviklikuks haldamiseks, sealhulgas näiteks intelligentne päringute töötlemine suurte andmemahtude kiirendatud ja samal ajal usaldusväärseks töötlemiseks, sealhulgas nende pakkumine erinevatele, ka Cloud-põhistele rakendustele. Suurte andmete töökoormusi saab seega ka SQLi Server, kuid ka väliseid andmebaase saab otse pärida.

Big Data Clustersi abil saab SQL Server, HDFSi ja Sparki konteinerite skaleeritavaid klastreid pakkuda ka Kubernetes'i kaudu. Samuti on võimalik teostada tehisintellekti ja masinõppe ülesandeid HDFS-i salvestusparkides, kusjuures erinevate väliste allikate andmeid saab samuti analüüsida, kombineerida relatsiooniliste andmetega ja salvestada Data Lake'i tööriista abil. Lisaks tehisintellekti vahenditele saab kasutada näiteks ka Sparki, R-i, Pythoni ja Java't. Sellest loodud rakendusi saab seejärel kujundada nii konteineritena kui ka veebiteenuste rakendustena, mis pääsevad ligi Big Data klastris salvestatud andmetele.

Muude funktsioonide hulka kuuluvad ka Transact-SQL paralleelseks päringute tegemiseks ning andmete kirjutamiseks ja töötlemiseks ning Data Mart funktsioon, mis parandab andmeanalüüsi jõudlust, skaleerides Big Data klastreid horisontaalselt.

Värskeimat infot Services kasutatava Device kliendilitsentsiga SQL Server 2022 kohta saate meie meeskonnalt aadressil Wiresoft.

SQL 2022 Device CAL - Kuidas toimub litsentsimine?

Teatavate SQL Server 2022 väljaannete puhul on alternatiivina Core-põhisele litsentsimisele saadaval ka Client-Access litsentsimine, nt lõppseadmete jaoks, Microsoft litsentsihaldusest. Eelduseks on, et CAL kehtib vähemalt sama või kõrgem versioon, et Server teenuseid saaks kasutada Windows-võimelises lõppseadmes. Device CAL 2022 sisaldab ainult SQL Server 2022 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõigusi - ja mitte mingit tarkvara, mida tuleb paigaldada.

Microsoft litsentsimudel pakub tõenäoliselt taas kahte tüüpi CAL-i SQL Server 2022 teatud väljaannete jaoks:

  • Device CAL sQL Server 2022: sellega saab spetsiaalne lõppseade (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) juurdepääsuõigused
  • User CAL sQL Server 2022: sellega saab spetsiaalne User juurdepääsuõigused

SQL Server 2022 - Millised on CAL-põhise litsentsimise eelised?

Teatavate Microsoft SQL Server versioonide puhul saavad ettevõtted valida Core-põhise ja CAL-põhise litsentseerimise vahel. Sõltuvalt litsentseeritavate lõppseadmete arvust võib CAL-de ostmine olla klientide jaoks rahaliselt soodsam alternatiiv. Ja kasutatud Device juurdepääsulitsentside puhul Wiresoft ei ole enam etteantud jäika litsentsiskaalat ja seega ostate täpselt nii palju Device CAL-sid, kui teil tegelikult vaja on, ning võite igal ajal osta täiendavaid üksikuid Deivce CAL-sid.

SQL 2022 Device CAL - Kasutage SQL Server 2022 versiooniühilduvust!

Device CAL for SQL Server 2022 on uusim kliendilitsents, mille on avaldanud Microsoft. Kui plaanite kasutada lisaks vastavale SQL Server 2022 versioonile ka vanemat Server tarkvara, pakub Device CAL SQL Server 2022 teile downgrade'i eelise, sest see varustab lõppseadme ka varasemate versioonide, näiteks 2019 ja vanemate versioonide kasutusõigustega. Seevastu, kui teil on Device CAL , mis kehtib SQL Server eelmiste versioonide jaoks, ei saa te SQL Server 2022 (uuendus) kasutada.

SQL 2022 Device CAL - Millised on SQL Server 2022 litsentsimise tingimused?

Nagu juba mainitud, Pro Device CAL konkreetne lõppseade saab juurdepääsuõigused SQL Server 2022. Kasutatud CAL-de puhul on need samad, mis uute klientide juurdepääsulitsentside puhul. Pärast registreerimist ei saa aga Device CAL üle kanda teise arvutisse, sülearvutisse jne. Samuti ei ole võimalik muuta CAL tüüpi ja kasutada näiteks Device CAL User (User CAL) registreerimiseks. SQL Server 2022 jaoks on siiski võimalik kasutada paralleelselt Device CAL-i ja Device CAL-i.

Nende sätetega soovib Microsoft CAL litsentsi haldamine aidata kaasa ka SQL Server 2022 ja selle andmete väärkasutamise vältimisele ning suurendada nende turvalisust volitamata juurdepääsu vastu seadmetele.

SQL Server 2022 Device CAL - Millised on SQL Server 2022 eelised?

Device Server CAL ei erine kasutamisel sisalduvate juurdepääsuvõimaluste poolest. User CAL Services

Erinevusi on ainult erinevate SQL-väljaannete funktsioonide osas. Seadmespetsiifiline kliendilitsents (Device CAL) pakub ainult muid eeliseid, mis tulenevad erinevalt reguleeritud juurdepääsuvõimalustest SQL Server: Device CAL litsentsiga Windows-võimelist lõppseadet võib kasutada serverile juurdepääsuks iga ettevõtte töötaja, kes on selleks volitatud. Device CAL pakub suuremat eelist, kui litsentseeritud terminali kasutavad vaheldumisi mitu töötajat. Device CAL mobiilseid lõppseadmeid, näiteks sülearvutit või tahvelarvutit, saab asjaomane kasutaja kasutada SQL-serverile juurdepääsuks ka iseseisvalt kohapeal, näiteks aadressil Home-Office või teel.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft SQL Server 2022 kasutatud tarkvara või muu Microsoft tarkvara kliendilitsentside ostmise kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel. 

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2022 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad