Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10457
  • R18-01853
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
34,90 € * 37,90 € * (7,92% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x User CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Tähtaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal server ei ühildu(vt RDS CAL )


Iga kasutaja, kes soovib kasutada Microsoft Windows Server 2022 serveriteenuseid Standard või Datacenter väljaandes mis tahes Windows-toega seadmega, vajab eraldi kliendilitsentsi kasutajatele (User CAL), mida serverilitsents ei sisalda. Ainult see litsents annab üksikkasutajale vastavad juurdepääsuõigused serverile. Ei ole oluline, kas volitatud User CAL kasutaja kasutab Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvutit, sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. See tähendab, et ostja User CAL võib vabalt otsustada, millist Windowsiga lõppseadet ta soovib Windows Server 2022-le juurdepääsuks kasutada.

Kui teil on toote kohta lisaküsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 võimsuse vallandamine User CAL

Ülevaade

Microsoft Windows Server 2022 User CAL (Client Access Licence) on võti teie ettevõtte täieliku potentsiaali avamiseks. See litsents avab Windows Server 2022 maailma ja võimaldab paindlikku kasutajate haldamist, mis võimaldab sujuvat ja turvalist tööd.

Võimsad funktsioonid

1. Saamatu koostöö: Windows Server 2022 võimaldab kasutajatel sujuvalt koos töötada. Võimas platvorm optimeerib suhtlust ja koostööd, et suurendada teie meeskonna tootlikkust.

2. Täiustatud turvalisus: Kaitske tundlikke andmeid Windows Server 2022 täiustatud turvafunktsioonide abil. User CAL võimaldab turvalist juurdepääsu ja kaitseb küberohtude eest, et tagada teie teabe konfidentsiaalsus.

3. Kasutamise lihtsus ja paindlikkus: See litsents ei paku mitte ainult võimsaid funktsioone, vaid ka kasutusmugavust ja paindlikkust. Saate hõlpsasti hallata kasutajate juurdepääsu ja kohandada konfiguratsiooni vastavalt oma organisatsiooni vajadustele.

Lihtne haldamine

1. Tõhus litsentside haldamine: Hoidke oma litsentside üle täielikku kontrolli Windows Server 2022 tõhusa litsentside haldamisega. Optimeerige oma litsentside kasutamise haldamist ja jälgimist.

2. Kasutajasõbralik kasutajaliides: User CAL pakub intuitiivset ja kasutajasõbralikku kasutajaliidest, mis lihtsustab kasutajate juurdepääsu konfigureerimist ja haldamist. Vähendage halduskoormust ja suurendage tõhusust.

Vastab Google'i viimase abistava töölaua uuenduse nõuetele

Uusim ühilduvus: Windows Server 2022 User CAL on täielikult kooskõlas Google'i helpful desk'i värskenduse viimaste nõuetega. Olge ajakohane ja kasutage viimaseid arenguid sujuvaks integreerimiseks.

Kokkuvõte

Microsoft Windows Server 2022 User CAL on ideaalne lahendus organisatsioonidele, kes hindavad paindlikku, turvalist ja kasutajasõbralikku serverkeskkonda. Kasutage täiustatud funktsioone, optimeerige koostööd ja kaitske oma andmeid ohtude eest - ja seda kõike lihtsa litsentsihaldusega. Valmistage oma ettevõte ette digitaalseks tulevikuks ja maksimeerige oma töötajate potentsiaali.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad