Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10457
  • R18-01853
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
34,90 € * 37,90 € * (7,92% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x User CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminalserver ei ühildu(RDS CAL  vaade)


Iga kasutaja, kes soovib kasutada Server teenuseid Microsoft Windows Server 2022 Standard- või Datacenter-väljaandes mis tahes Windows-võimelise seadmega, vajab eraldi kliendilitsentsi kasutajatele (User CAL), mis ei kuulu Server litsentsi hulka. See on ainus litsents, mis annab individuaalsele User veebilehele Server vastavad kasutusõigused. Ei ole oluline, kas volitatud User CAL kasutab Desktop arvutit, sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit, millel on operatsioonisüsteem Windows. Ostja, kes ostab User CAL võib vabalt otsustada, millist Windows-võimelist lõppseadet ta soovib kasutada, et pääseda ligi Windows Server 2022.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Iga kasutaja, kes soovib kasutada Microsoft Windows Server 2022 Standard või Datacenter Editioni serveriteenuseid mis tahes Windows-toega seadmega, vajab eraldi kliendilitsentsi (User CAL), mida serverilitsents ei sisalda. Ainult see annab individuaalsele kasutajale vastavad juurdepääsuõigused serverile. Ei ole oluline, kas volitatud kasutaja CAL kasutab Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvutit, sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. Seega võib kasutaja CAL-i ostja vabalt otsustada, millise Windows-funktsiooniga lõppseadmega ta soovib Windows Server 2022-le ligi pääseda.

Wiresoftist saab juba leida kasutatud kasutaja CAL-d uue Windows Server 2022 jaoks! Saate kasu madalamast hinnast kui tarkvara kaubanduses uuena pakutavate kasutajate kliendilitsentside puhul, samuti eelisest, et saate ise kindlaks määrata täpse arvu kasutaja CAL-sid, mida vajate oma Windows Server tarkvara kasutamiseks!

Windows Server 2022 piiramatu kasutamine koos kasutatud kasutaja CALiga

Microsofti uus tarkvara Windows Server 2022 põhineb operatsioonisüsteemil Windows 10 - juba standardväljaandes on palju uusi funktsioone, mis pakuvad veelgi suuremat turvalisust, eriti keeruliste võrkude puhul, ning täiendavaid võimalusi andmete, rakenduste ja teenuste jagamiseks teistega - ning ulatuslikumas Datacenter Editionis saate kasu laiendatud funktsionaalsusest. Nende Windows Server 2022 versioonidega saavad kasutaja CAL-i kasutajad kasu ka paljudest võimalustest ja jõudluse paranemisest hübriidsetes stsenaariumides, eriti seoses virtualiseerimise ja Windowsi konteinerite kasutamisega.

Suurem võrgu turvalisus Windows Server 2022 abil

Turvategur on jätkuvalt kõige olulisem küsimus võrkude loomisel ja haldamisel. Uues Windows Serveri versioonis 2022 on kasutaja CAL-i kasutajatel palju uusi funktsioone, mis parandavad andmete ja teenuste kaitset. Lisaks TLS 1.3 - transpordikihi turvalisuse uusimale versioonile - hõlmavad need VBS (virtualiseerimispõhine turvalisus) kohast koodi terviklikkust, TPM 2.0 (Trusted Platform Module) funktsiooni ning hüperviisoripõhist turvalisust (HVCI). RDMA-võrkude krüpteerimiseks SMB (Server Message Block) kaudu saab kasutada nii standardeid AES-128 kui ka AES-256 ning muude funktsioonide hulgas ka Virtual OSE (Operating System Environment).

Kasutaja CAL võimaldab kasutada ka muid funktsioone, nagu Hyper-V, SDN (Software-Defined Networking), SSD (Storage Spaces Direct) ning SVM (Shielded Virtual Machines ) ja Storage Replica, et luua väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure, mis on kasutajatele kättesaadavad sõltuvalt Server 2022 Editionist.

Konteinerplatvormide haldamine Windows Server 2022-s

Litsentseeritud kasutajatel on juurdepääs ka täiustatud rakenduste ühilduvusfunktsioonidele, kui nad kasutavad Windows Containers'i Windows Server 2022-s, samuti on täiustatud Windows Container'i kasutajaliides Kubernetes'iga, mis tähendab ka laiemat toetust ja suuremat jõudluse paranemist. Konteinerite loomine on samuti optimeeritud .NET-rakenduste jaoks.

Uued salvestus- ja migratsiooniteenused Windows Server 2022 jaoks

Windows Server 2022 sisaldab ka täiendavaid funktsioone Storage Migration Services'is, mis puudutab andmete ja teenuste migreerimise võimalust: sõltuvalt versioonist pakub User CAL erinevaid täiendusi ja parandusi, näiteks kohalike kasutajate või gruppide ja salvestusruumi migreerimisel ning ka eraldiseisvate serverite - siinkohal eriti ka Linus serverite - ja ka failover-klastrite migreerimisel.

Kasutaja kliendilitsentsiga saate kasu ka paljudest teistest Windows Server 2022 jõudluse parandustest, sealhulgas Microsoft Edge'i standardkasutusest, samuti TCP (Transmission Control Protocol), RSC (Receive Segment Coalescing) ja RACK (Recent ACKnowledgment) täiustustest ning AMD protsessoritega Nested Virtualisation'i toetusest.

Täpsema teabe saamiseks Windows Server 2022 jõudluse kohta võtke lihtsalt ühendust Wiresofti esindajaga.

Kuidas toimib litsentsimine Windows Server 2022 kasutatava tarkvara kasutajakontode puhul?

Põhimõtteliselt tuleb Wiresofti kasutatud tarkvara puhul märkida, et Windows Server 2022 kasutajakontode puhul sisaldab see sama valikut juurdepääsuvõimalusi kui uus toode - alati seoses vastavas väljaandes kättesaadavate funktsioonidega. Teine eelis kasutatud kasutaja CAL-de ostmisel on võimalus määrata individuaalselt, kui palju kliendilitsentse soovite osta. Wiresofti kasutatud tarkvara puhul ei ole piiranguid, mis on tingitud kasutajate CAL-de tavapärasest jaotamisest, nagu Microsoft ette näeb. See tähendab, et eelkõige füüsilisest isikust ettevõtjad ja väiksemad ettevõtted saavad tarkvara ostmisel raha kokku hoida, sest Wiresoft võimaldab neil arvutusi oma litsentsivajaduste kohta teha vastavalt vajadusele.

Kuidas litsentseeritakse Windows Server 2022 koos User CALiga?

Microsofti litsentside haldamine näeb muu hulgas ette, et iga kasutaja litsentseeritakse eraldi kliendilitsentsiga, mis võimaldab juurdepääsu ühele Windows Server 2022 versioonidest - Standard või Datacenter. Nagu varasemate serveriversioonide litsentsimisel, peab kasutaja CAL-versioon olema vähemalt võrdne või kõrgem kui identne Windowsi serveri versioon, et Windowsiga lõppseadmes oleks võimalik selle funktsioone kasutada. See User CAL sisaldab ainult Windows Server 2022 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõigusi - ja mitte tarkvara, mis tuleb esmalt installeerida.

Microsofti litsentsimudel pakub Windows Server 2022 jaoks kahte tüüpi CAL-sid:

  • Windows Server 2022 kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale serverile juurdepääsuõigused, mis ei sõltu lõppseadmest
  • Device CAL Windows Server 2022 jaoks: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon)

Samuti on võimalik litsentseerida kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i paralleelselt.

Millised on Windows Server 2022 kliendilitsentsidega litsentsimise eelised?

Võrreldes tuumapõhise litsentsimisega pakub Windows Server 2022 ja vanemate versioonide CAL-põhine litsentsimine eelkõige võimalust paindlikumaks ja seega vajaduspõhisemaks õiguste haldamiseks kõigile vastavatele kasutajatele. Kui ostate Wiresoftilt kasutatud kasutajate juurdepääsulitsentse, ei kehti enam muidu ettenähtud jäik litsentsimiskaala - seega ostate meilt täpselt nii palju kasutaja CAL-sid, kui tegelikult vajate - ja mitte rohkem - ning võite igal ajal osta ka täiendavaid üksikute kasutajate CAL-sid.

Kasuta versiooniühilduvust Windows Server 2022 kasutaja CAL-ga!

User CAL for Windows Server 2022 on praegu kõige uuemad Microsofti pakutavad kliendilitsentsid. See tähendab, et see ei anna kõnealusele kasutajale mitte ainult juurdepääsuõigused praegusele Windows Server 2022-le, vaid sisaldab ka juurdepääsuõigusi vanematele serverversioonidele, näiteks 2019 (downgrade). See User CAL pakub seega otsustavat eelist vanemate User CAL-versioonide ees, mis sõltuvalt versioonist kehtivad ainult kõnealuse Windows Serveri tarkvara ja ka varasemate versioonide jaoks, kuid mida ei saa kasutada praeguse Windows Serveri versiooni 2022 (upgrade) jaoks.

Millele peaksin Windows Server 2022 litsentsimisel koos User CALiga tähelepanu pöörama?

Nagu eespool juba mainitud, saab User CALiga ainult üks kasutaja juurdepääsuõigused Windows Server 2022-le. Ei ole oluline, kas User CAL on kasutatud tarkvara või uus tarkvara.

Kui kasutaja registreerimine kasutaja CALiga on lõpetatud, ei saa litsentsi teisele kasutajale üle anda. Samuti on põhimõtteliselt välistatud CALi tüübi muutmine, st kasutaja CALi kasutamine seadme CALina. Siiski on võimalik kasutada paralleelselt kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i juurdepääsuks Windows Server 2022-le.

Need Microsofti kliendilitsentside haldamise sätted on muu hulgas ka selleks, et vältida kolmandate isikute volitamata juurdepääsu Windows Server 2022-le. Kasutajakõlblikkuskoodid tähendavad seega suuremat turvalisust ettevõtte ja selle andmete jaoks, kuna kasutajad, kellel ei ole õiget litsentsi, ei pääse serverile ligi.

Millised on Windows Server 2022 kasutaja CAL-i konkreetsed eelised?

Windows Server 2022 teenuste pakutava funktsionaalsuse poolest ei erine User CAL Device CAL-st. Isiklik kliendilitsents (User CAL) pakub aga muid eeliseid seoses Windows Serverile juurdepääsu võimalustega: iga kasutaja, kellel on selleks Windows Server 2022 kasutaja CAL, saab kasutada serverile juurdepääsuks mis tahes litsentsiga Windows-võimelist lõppseadet, nt ettevõtte piires. Eriti siis, kui töötaja kasutab Windows Server'ile sageli erinevates töökohtades ja asukohtades ning kasutab väga erinevaid lõppseadmeid, mis on näiteks lokaalselt kättesaadavad, on ta paindlikum kui seadmega seotud CAL-i puhul. Kasutaja CAL pakub seega suurt eelist, kui litsentseeritud kasutaja ei soovi või ei saa alati kasutada ühte ja sama lõppseadet.

Teie ostja turvalisus koos kasutatud kasutaja CAL-dega Microsoft Windows Server 2022 jaoks Wiresoftilt

Windows Server 2022 kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana alates ühest kliendilitsentsist. Saate kasu mitte ainult kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes uute CAL-idega, vaid ka ostja turvalisusest ja muudest eelistest:

  • Ostes Wiresoftilt kasutatud kasutaja CAL-i, omandab klient algse üksiklitsentsi, mille ettevõte on varem ostnud ja seejärel Wiresoftile müünud.
  • Microsoft Windows Server 2022 kasutatud kliendilitsentsidega kauplemise õiguslik alus on kohaldatav õigus, mis lubab nii müüki lõppklientidele kui ka ostu ja kasutamist.
  • Kui pakutav kasutaja CAL on juba aktiveeritud eelmise omaniku poolt, on see litsents enne müüki Wiresoft'ile uuesti kustutatud ja on taas 100% vabalt kasutatav.
Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .