Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL

49,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2022 User CAL Iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveri teenuseid...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2022 User CAL

Iga kasutaja, kes soovib juurdepääsu serveri teenuseid Microsoft Windows Server 2022 on standardi või Datacenter Edition tahes Windows-toega versioon vajab eraldi kliendile juurdepääsu loa kasutajatele (Kasutaja CAL), kes ei ole Server loast on lisatud . Ainult see annab ühele kasutajale serveri jaoks sobivad juurdepääsuõigused. Pole vahet, kas volitatud kasutaja CAL kasutab Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvutit, sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. See tähendab, et kasutaja CAL-i ostja võib vabalt otsustada, millist Windowsi toega seadet ta soovib kasutada Windows Server 2022 juurdepääsuks.

Uue Windows Server 2022 jaoks kasutatud kasutaja CAL-id leiate juba Wiresoftist! Kasu madalama hinnaga kui äsja pakutud kliendipääsulitsentse kasutajatele tarkvara kaubanduse, samuti ära määrata täpne arv kasutaja CAL-id, et teil on vaja juurdepääsu oma Windows Server tarkvara!

Windows Server 2022 piiramatu kasutamine koos kasutatud kasutaja CAL-iga

Uus Microsofti tarkvara Windows Server 2022 põhineb Windows 10 operatsioonisüsteemil – Standard Editionil on juba palju uusi funktsioone, mis pakuvad veelgi suuremat turvalisust, aga ka lisafunktsioone, eriti keeruliste võrkude jaoks Võimalused andmete, rakenduste ja teenuste jagamiseks teistega – ja ulatuslikumas Datacenteri väljaandes saate kasu laiendatud funktsionaalsusest. Nende Windows Server 2022 väljaannete puhul kasutavad kasutaja CAL-iga kasutajad hübriidstsenaariumide erinevaid valikuid ja jõudluse täiustusi, eelkõige seoses virtualiseerimise ja Windowsi konteinerite kasutamisega.

Suurem võrguturve operatsioonisüsteemiga Windows Server 2022

Turvafaktor on endiselt võrkude loomise ja haldamise kõige olulisem probleemteema. Uues Windows Serveri versioonis 2022 pakub kasutaja CAL kasutajatele palju uusi funktsioone andmete ja teenuste kaitse parandamiseks. Lisaks TLS 1.3-le – transpordikihi turvalisuse uusimale versioonile – hõlmab see ka koodi terviklikkust vastavalt VBS-ile (virtualiseerimisel põhinev turvalisus), TPM 2.0 (usaldusväärse platvormi moodul) funktsiooni ja hüperviisoripõhist turvet (HVCI). RDMA-võrkude krüptimisel SMB (Server Message Block) kaudu saab lisaks muudele funktsioonidele kasutada standardeid AES-128 ja AES-256, aga ka virtuaalset OSE-d (Operating System Environment).

Kasutaja CAL võimaldab üliturvalise virtualiseerimise loomiseks kasutada ka muid funktsioone, nagu Hyper-V, SDN (tarkvaraga määratletud võrgundus), SSD (Storage Spaces Direct) ning SVM (varjestatud virtuaalmasinad) ja Storage Replica. infrastruktuurid, mis on kasutajatele saadaval sõltuvalt Server 2022 Edition.

Konteinerplatvormide administreerimine operatsioonisüsteemis Windows Server 2022

Kui kasutate Windowsi konteinereid operatsioonisüsteemis Windows Server 2022, on litsentsitud kasutajatel juurdepääs ka täiustatud rakenduste ühilduvusfunktsioonidele, aga ka Kubernetesiga Windowsi konteineri kasutajaliidese täiustustele, mis tähendab ka laiemat tuge ja suuremat jõudlust. Konteinerite loomine on optimeeritud ka .NET-i rakenduste jaoks.

Uued salvestus- ja migreerimisteenused Windows Server 2022 jaoks

Windows Server 2022 sisaldab ka lisafunktsioonid Storage Ränne Teenused seoses võimalusega rändavad andmed ja teenused: Näiteks Kasutaja CAL pakub erinevaid täiendusi ja parandusi, sõltuvalt väljaanne kui kohalike kasutajate või rühmade, aga ka mälude migreerimisel ning ka sõltumatute serverite – eriti siinsete Linuse serverite – ja tõrkeotsinguklastrite migreerimisel.

Kasutajakliendi juurdepääsulitsentsiga saate kasu ka paljudest muudest Windows Server 2022 optimeerimistest jõudluse osas, sealhulgas Microsoft Edge'i standardkasutus, samuti edastuse juhtimisprotokolli (TCP), RSC ( Saate Segment Coalescing) ja hammas (tunnistas hiljuti), samuti toetada pesastatud virtualiseerimine koos AMD protsessorid.

Täpsema teabe saamiseks Windows Server 2022 toimivuse kohta võtke ühendust Wiresofti esindajaga.

Kuidas töötab litsentsimine Windows Server 2022 kasutaja CAL-ide kasutatud tarkvaraga?

Põhimõtteliselt tuleb Wiresofti kasutatud tarkvara puhul märkida, et Windows Server 2022 jaoks mõeldud kasutaja CAL-ide puhul sisaldab see sama valikut juurdepääsuvõimalusi kui uus toode – alati seoses nendega, mis on saadaval vastava väljaanne funktsioonid. Kasutatud kasutaja CAL-ide ostmise eeliseks on ka võimalus individuaalselt määrata, kui palju individuaalseid kliendipääsulitsentse soovite osta. Wiresofti kasutatud tarkvara puhul pole Microsofti täpsustatud kasutaja CAL-ide muidu levinud jaotamise tõttu mingeid piiranguid. See võimaldab füüsilisest isikust ettevõtjatel ja isegi väiksematel ettevõtetel tarkvara ostmisel raha säästa, sest Wiresoftiga saavad nad oma litsentsinõudeid kohandatud viisil arvutada.

Kuidas on Windows Server 2022 kasutaja CAL-iga litsentsitud?

Microsofti litsentsihaldus näeb muu hulgas ette iga üksiku kasutaja litsentsimise, kellel on oma kliendijuurdepääsulitsents, et pääseda juurde mõnele Windows Server 2022 väljaandele – Standard või Datacenter. Nagu litsentsimise varem server versioonid, Kasutaja CAL versioon peab olema vähemalt vastavad identne Windows server versiooni või olla suurem, et kasutada selle funktsioone Windows-võimeline seade olema lubatud. See kasutaja CAL sisaldab ainult Windows Server 2022 kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõigusi – mitte ühtegi tarkvara, mis tuleb esmalt installida.

Microsofti litsentsimismudel pakub Windows Server 2022 jaoks kahte tüüpi CAL-e:

  • Kasutaja CAL Windows Server 2022 jaoks: see annab spetsiaalsele kasutajale serveri juurdepääsuõigused lõppseadmest sõltumata
  • Seadme CAL Windows Server 2022 jaoks: see annab spetsiaalse lõppseadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) serveri juurdepääsuõigused

Samuti on võimalik paralleelselt litsentsida kasutaja CAL-e ja seadme CAL-e.

Millised on Windows Server 2022 kliendi juurdepääsulitsentsidega litsentsimise eelised?

Windows Server 2022 ja vanemate versioonide CAL-põhine litsentsimine pakub võrreldes põhilise litsentsimisega eelkõige võimalust paindlikumaks ja seega vajadustepõhiseks õiguste haldamiseks kõik vastavad kasutajad. Wiresoftist kasutatud kasutaja juurdepääsulitsentside ostmisel ei kehti enam muidu ette nähtud jäik litsentside gradatsioon - seega ostate meilt täpselt nii palju kasutaja CAL-e, kui tegelikult vajate - ja mitte rohkem - saate kasutada ka täiendavaid individuaalseid igal ajal Osta kasutaja CAL .

Kasutage Windows Server 2022 kasutaja CAL-ide versiooniühilduvust!

Kasutaja CAL Windows Server 2022 jaoks on praegu uusim Microsofti pakutav kliendi juurdepääsulitsents. See tähendab, et see mitte ainult ei anna asjaomasele kasutajale juurdepääsuõigusi praegusele Windows Server 2022-le, vaid sisaldab ka juurdepääsuõigusi vanematele serveriversioonidele, nagu 2019 (alandamine). See kasutaja CAL pakub seega otsustava eelise vanemate kasutaja CAL versioonide ees, mis olenevalt versioonist kehtivad ainult asjakohase Windows Serveri tarkvara ja eelmiste versioonide jaoks, kuid mida ei saa kasutada praeguse Windows Serveri versiooni jaoks. 2022 (täiend).

Mida peaksite Windows Server 2022 kasutaja CAL-iga litsentsimisel jälgima?

Nagu eespool juba märgitud, saab kasutaja CAL-iga ainult üks kasutaja juurdepääsuõigused Windows Server 2022 jaoks. Pole vahet, kas kasutaja CAL on kasutatud tarkvara või uus kaup.

Niipea kui kasutaja registreerimine kasutaja CAL-iga on lõppenud, ei saa tema litsentsi enam teisele kasutajale üle anda. Samuti on põhimõtteliselt välistatud CAL-i tüübi muutmine, st kasutaja CAL-i kasutamine seadme CAL-ina. Windows Server 2022 juurdepääsuks on siiski võimalik kasutaja CAL-ide ja seadme CAL-ide paralleelne kasutamine.

Need kliendi juurdepääsulitsentside Microsofti litsentside haldamise sätted aitavad muu hulgas vältida kolmanda osapoole volitamata juurdepääsu Windows Server 2022-le. Kasutaja CAL-id tähendavad seega ettevõtte ja selle andmete turvalisust, kuna valesti litsentsitud kasutajatel puudub juurdepääs serverile.

Millised on Windows Server 2022 kasutaja CAL-i erieelised?

Seoses Windows Server 2022 teenuste pakutavate funktsioonidega ei erine kasutaja CAL seadme CAL-ist. Isikliku kliendi juurdepääsulitsents (User CAL) pakub aga muid eeliseid seoses juurdepääsuvõimalustega Windows Serverile: Iga kasutaja, kellel on Windows Server 2022 kasutaja CAL-iga volitatud kasutaja, saab kasutada mis tahes litsentsitud Windowsiga ühilduvat seadet, nt. kasutusel firma serveri ühendus. Eriti kui töötaja pöördub Windowsi serverisse sageli erinevates tööjaamades ja asukohtades ning kasutab näiteks väga erinevaid kohapeal kättesaadavaid lõppseadmeid, on ta paindlikum kui seadmega seotud CAL-iga. Seetõttu pakub kasutaja CAL suurt eelist, kui litsentsitud kasutaja ei soovi või ei saa alati kasutada ühte ja sama seadet.

Teie ostja turvalisus Microsoft Windows Server 2022 kasutatud kasutaja CAL-idega Wiresoftilt

Windows Server 2022 kasutaja CAL-id on saadaval Wiresofti veebipoes ühe kliendi juurdepääsulitsentsina kasutatud tarkvarana. Kasu pole mitte ainult kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes uute CAL-iga kaupadega, vaid ka oma ostja turvalisusest ja muudest eelistest:

  • Ostes Wiresoftilt kasutatud kasutaja CAL-i , omandab klient algse üksiklitsentsi, mille ettevõte varem omandas ja seejärel Wiresoftile müüdi.
  • Microsoft Windows Server 2022 kasutatud kliendi juurdepääsulitsentsidega kauplemise õiguslik alus on kehtiv seadus, mis võimaldab nii lõppklientidele müüki kui ka ostmist ja kasutamist.
  • Kui eelmine omanik on pakutava kasutaja CAL-i juba aktiveerinud, kustutati see litsents uuesti enne Wiresoftile müümist ja on uuesti kasutamiseks 100% tasuta.
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud