Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10462
 • 6VC-00981
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
79,90 € * 87,90 € * (9,1% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x User CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Remote Desktop Services (RDS) for Windows Server 2022 abil saab selle abil kättesaadavaks tehtud rakendusi pakkuda volitatud kasutajatele tsentraalselt. Selleks, et nad saaksid neid Windowsi-võimelise terminaliseadmega eemalt kasutada, on alati vaja Client Access License (User CAL), mis lubab neil ainult oma valitud terminaliseadme kaudu Windows Server 2022'ga kaugtöölaua sessiooniks ühendust luua. Töötaja, kellel on isiklikud juurdepääsuõigused RDS User CAL kujul, saab seejärel Windows Serverile ligi mis tahes Windows operatsioonisüsteemiga lõppseadmega, näiteks selleks, et kasutada olemasolevaid programme ja teenuseid, pääseda ligi teisele arvutile - näiteks toe jaoks - või töötada Virtual Desktop Infrastructure (VDI) abil.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL"

Windows Server 2022 uusim kasutaja CAL Remote Desktop Services jaoks

Windows Server 2022 Remote Desktop Services (RDS) abil saab nende abil kättesaadavaks tehtud rakendusi pakkuda volitatud kasutajatele tsentraalselt. Selleks, et nad saaksid neid Windowsi-võimelise lõppseadmega kaugkasutada, on alati vaja kliendilitsentsi (User CAL), mis lubab neil ainult oma valitud lõppseadme kaudu Windows Server 2022 kaugtöölaua sessiooniks ühendust luua. Töötaja, kellel on isiklikud juurdepääsuõigused RDS User CAL-i kujul, saab seejärel kasutada Windowsi serverile juurdepääsuks mis tahes Windows operatsioonisüsteemiga lõppseadet, näiteks selleks, et kasutada olemasolevaid programme ja teenuseid, pääseda ligi teisele arvutile - näiteks tugiteenuste saamiseks - või töötada virtuaalse töölaua infrastruktuuriga (VDI).

Wiresoftist leiad nüüd Windows Server 2022 Remote Desktop Services User CAL'id kasutatud tarkvarana madalate hindadega. Samuti saate kasu, kui ostate oma kohandatud litsentsimise jaoks suvalise arvu RDS-kasutajate CAL-teenuseid (ilma tasemete määramiseta).

Millised on Windows Server 2022 RDS User CAL eelised?

Windows Server 2022 puhul kujutavad Remote Desktop Services endast spetsiaalset serverirolli, mis kontrollib kaugjuurdepääsu rakendustele, mis on kättesaadavad vastava Windows Server'i kaudu, mis tegutseb sel eesmärgil hostina. Seega saab ainult vastava isikliku kliendilitsentsiga kasutaja pääseda oma valitud arvutile, sülearvutile jne. lokaalselt iseseisvalt, st kaugjuhtimise teel, internetiühenduse kaudu Windows serveriga seansi ajal. Programmid käivitatakse serveris.

Windows Server 2022 pakub ka mitmeid olemasolevaid ja uusi funktsioone optimeerimist kaugtöölaua seansside kontekstis - eriti  võrgu turvalisuse valdkonnas, aga ka andmete ja serverite migreerimisel, rakenduste salvestamisel ja virtualiseerimisel ning konteinerite loomisel Windowsi ja Kubernetes'iga.

Windows Server 2022 toetab näiteks AMD protsessoreid kasutavat nested virtualiseerimist, sisaldab Shielded Virtual Machines (SVM) uut versiooni, Transmission Control Protocol (TCP), samuti RACK (Recent ACKnowledgment) ja RSC (Receive Segment Coalescing) ning kasutab nüüd standardse brauserina Microsoft Edge'i. Kasutajad saavad kasutada ka uusimaid versioone tarkvaral põhineva võrgu (SDN), Storage Spaces Direct (SSD) ja Storage Replica, samuti Transport Layer Security, Virtual OSE, Hyper-V, et luua ja hallata väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure.

Remote Desktop Services User CAL-i eelised kasutajate jaoks

Eriti ettevõtte töötajad saavad Windows Server 2022 RDS User CAL-st mitmel viisil kasu. Nad leiavad standardiseeritud Windowsi töökeskkonna igas lõppseadmes, olenemata sellest, kas see on varustatud praeguse või vanema Windowsi operatsioonisüsteemiga.

See tähendab, et kasutajad saavad kasutada ka vanemaid lõppseadmeid, mille riistvara või jõudlus on nõrgem ja mis muidu ei oleks piisavad Windows Server 2022 otsese juurdepääsu jaoks. Selle põhjuseks on see, et iga rakendus, millele litsentseeritud kasutaja pääseb RDS User CAL-i abil kaugtöölaua seansi raames host'i kaudu ligi, käivitatakse ainult serveris, mitte selles lõppseadmes. Vastav kaugtöölaua seanss ei sõltu teistest kliendiühendustest ja kuvatakse ainult kasutaja enda seanss. Sel viisil võivad Windows Server 2022 Remote Desktop Services 'i kasutaja CAL-d aidata vähendada praeguse riistvara hankimise kulusid või neid üldse vältida, sest need võimaldavad ka õhukeste klientide kasutamist.

RDS CAL-de eelised administraatorite jaoks

Lõpuks tähendab RDS User CAL kasutamine Windows Server 2022 jaoks ka mitmeid praktilisi eeliseid administraatorite jaoks, sest see võib oluliselt vähendada paljude lõppseadmete haldamiseks vajalikke jõupingutusi ettevõttes, sest see muudab näiteks ka kasutuselevõtu palju tõhusamaks. Uut tarkvara või uuendusi saab ettevõtte keskkonnas pakkuda tsentraalselt, selle asemel, et neid igale üksikule lõppseadmele paigaldada, sest kõik rakendused pakutakse ainult tsentraalselt Windowsi serveris või uuendatakse sealt.

RDS User CAL-i abil saab ka üksikute kasutajate juurdepääsuõigusi individuaalselt määrata, sest kaugtöölaua teenuseid saab kasutada registreeritud töötajatele õiguste määramiseks. See vähendab märkimisväärselt olemasolevate töökohtade hooldamise või uute töökohtade loomisega seotud üldisi jõupingutusi.

Microsofti litsentside haldamine kaugtöölaua teenuste CAL-de jaoks

Kogu Microsofti serveritarkvara puhul kehtib reegel, et rakendamine ei sõltu kasutamisest. Seetõttu on alati vaja eraldi kliendilitsentsi (CAL) igaks juurdepääsuks Windows serverile, olgu see siis otsene või kaugjuurdepääs. Vastavad määratletud juurdepääsuõigused Windows Serveri programmide kasutamiseks määrab Microsoft kindlaks nn litsentside haldamisel. Selle aluseks on kliendilitsentsid (Client Access Licenses - CAL), mis antakse kasutajatele või lõppseadmetele.

Näiteks tagavad Remote Desktop Services 'i kasutaja CAL-id, et ainult nendega varustatud kasutajal on isiklik juurdepääs Windows serverile. Microsofti sõnul on selle eesmärk tagada serveris pakutavate andmete ja teenuste turvalisus, kuna registreerimata isikud, st need, kellel puudub RDS User CAL, ei saa neile ligi. Microsoft pakub CAL-teenuseid üldiselt - ja seega ka Windows Server 2022 Remote Desktop Services'i jaoks - kahte erinevat tüüpi:

 • RDS User CAL, millega spetsiaalne kasutaja saab oma juurdepääsuõigused
 • RDSi jaoks mõeldud Device CAL, millega antakse konkreetsele lõppseadmele (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) juurdepääsuõigused

Iga Remote Desktop Services CAL for Windows Server 2022 koosneb mitmest komponendist, mis tervikuna võimaldavad kasutajal või seadmel kasutada Windows Server Services'i:

 • Tegelik Remote Desktop Licensing reguleerib vastava CAL-i kasutamist ja teeb selle kasutajale või seadmele kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua seansihaldur haldab lauaarvuteid või programme, mis tehakse kasutajale kaugseansi ajal kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Connection Broker haldab kaugühendusi ja taastab need, kui seansi ajal tekib katkestus.
 • Remote Desktop Gateway kontrollib konkreetselt kasutaja ligipääsu avalikus võrgus olevale Windowsi töölauale.
 • Kaugtöölaua teenuste veebijuurdepääs võimaldab kasutajatele või rühmadele juurdepääsu veebiportaali kaudu.

Millised on Windows Server 2022 RDS User CAL-i erilised eelised?

Nagu juba mainitud, haldab RDS User CAL litsentseeritud kasutaja juurdepääsuõigusi Windowsi serverile või hostile iga kaugtöölaua sessiooni jaoks. Kasutaja saab kasutada kaugtöölaua teenustele juurdepääsuks mis tahes olemasolevat lõppseadet - kas arvutit, sülearvutit, tahvelarvutit jne - isegi kohaliku serveri asukohast sõltumatult, tingimusel, et seade on Windowsiga ja sellel on internetiühendus. RDS User CAL pakub seega suuremat eelist, kui töötaja kasutab sageli erinevaid lõppseadmeid, nt arvutit kodukontoris ja sülearvutit teel jne.

Windows Serveri RDS-kasutajate CAL-de versioonide ühilduvuse kaalumine

Windows Serveri praeguse RDS User CAL 2022 ostmise suur eelis on see, et see sisaldab nii Windows Serveri uusima versiooni kui ka vanemate serveriversioonide, näiteks 2019 (downgrade), kasutusõigusi. Windows Server 2022 uuendamisel või ostmisel on näiteks kaugjuurdepääsuks vajalik ka praegune RDS User CAL 2022 (versioonide ühilduvus). RDS User CAL eelmist versiooni ei saa kasutada Windows Server 2022 kaugühenduste jaoks.

Kokkuvõte RDSi kasutajakõlblikkuse CALide kohta

See, millist tüüpi Remote Desktop Services CAL Windows Server 2022 jaoks pakub ettevõttes rohkem eeliseid, sõltub ettevõtte struktuurist. Kui töötajad kasutavad peamiselt erinevaid lõppseadmeid vaheldumisi, nt erinevates asukohtades, siis pakub RDS User CAL rohkem võimalusi ja seetõttu on vaja väiksemat arvu kliendilitsentse.

Otsus ühe kliendilitsentsitüübi kasuks tuleb teha ostu ajal, kuna RDS Device CAL-i ei ole lubatud hiljem muuta User CAL-iks või vastupidi. Küsige lihtsalt Wiresofti esindajalt, milline on teie jaoks kõige sobivam litsentsimisviis Windows Server 2022 Remote Desktop Services CAL-de puhul.

Teie ostja turvalisus kasutatud RDS User CALs Microsoft Windows Server 2022 jaoks Wiresoftilt

Windows Server 2022 Remote Desktop Services'i praegused kasutaja CAL-d on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana alates ühest kliendilitsentsist. Te ei saa kasu mitte ainult RDS CALide kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes võrreldava uue tarkvaraga, vaid ka ostja turvalisusest järgmiste eelistega:

 • Ostes ühe või mitu RDS User CAL-i kasutatud tarkvarana, saavad Wiresofti kliendid Microsofti originaalsed üksiklitsentsid, mille ettevõtted on varem ostnud ja Wiresoftile müünud.
 • Kasutatud tarkvaraga, näiteks Microsoft Windows Server 2022 Remote Desktop Services'i kliendilitsentsidega kauplemise õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab nende edasimüüki ning ostmist ja kasutamist.
 • Windows Server 2022 RDS User CAL-i edasimüügil märgib Wiresoft selle kasutatuks, kuigi "kasutatud" ei tähenda mingeid piiranguid selle kliendilitsentsi funktsionaalsusele.
 • Kui RDS User CAL, mis on märgitud kasutatud, on eelmine ostja juba aktiveerinud, on see enne Wiresoftile edasimüüki kustutatud ja on seega Wiresofti poes müümisel taas 100% vabalt kasutatav.
 • Wiresofti poolt kasutatuna müügiks pakutavad Remote Desktop Services'i kliendilitsentsid või muud tüüpi Microsofti litsentsid ei ole ajaliselt piiratud litsentsid ega piiratud funktsioonidega litsentsid, vaid on originaalsed Microsofti tarkvaratooted, mis on teile pärast ostu sooritamist lubatud ja mille täielikku kasutatavust on Wiresoft enne müüki kontrollinud.

Ostes kasutatud tarkvaralitsentsi, näiteks RDS User CAL for Windows Server 2022 k Wiresoftilt, võite olla kindel, et ostate ja kasutate alati originaaltoodet Microsoftilt.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2022 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad