Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10463
  • R18-01853
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
154,90 € * 170,90 € * (9,36% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x User CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Tähtaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal server ei ühildu(vt RDS CAL )


Iga kasutaja, kes soovib kasutada Microsoft Windows Server 2022 serveriteenuseid Standard või Datacenter väljaandes mis tahes Windows-toega seadmega, vajab eraldi kliendilitsentsi kasutajatele (User CAL), mida serverilitsents ei sisalda. Ainult see litsents annab üksikkasutajale vastavad juurdepääsuõigused serverile. Ei ole oluline, kas volitatud User CAL kasutaja kasutab Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvutit, sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit. See tähendab, et ostja User CAL võib vabalt otsustada, millist Windowsiga lõppseadet ta soovib Windows Server 2022-le juurdepääsuks kasutada.

Kui teil on toote kohta lisaküsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"

Maksimeerige oma ressursse Microsoft Windows Server 2022 - 5 Packiga User CAL

Ülevaade 

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL (Client Access Licence) pakub terviklikku lahendust ettevõtetele, mis vajavad paindlikku kasutajate haldamist ja maksimaalset jõudlust. Viie litsentsiga saate integreerida oma võrku rohkem kasutajaid, kasutades samal ajal Windows Server 2022 uuenduslikke funktsioone.

Võimsad funktsioonid

1. Skaleeritav kasutajate juurdepääs: Viie kasutaja CALiga saate hõlpsasti skaleerida kasutajate arvu, et rahuldada oma organisatsiooni kasvavaid vajadusi. Windows Server 2022 pakub võimsat platvormi sujuvaks ja tõhusaks koostööks.

2. Täiustatud turvalisus mitme kasutaja jaoks: Kaitske oma võrku ohtude eest Windows Server 2022 täiustatud turvafunktsioonide abil. Iga User CAL tagab turvalise juurdepääsu mitmele kasutajale ja kaitseb küberohtude eest.

3. Paindlikkus ja kasutusmugavus: See litsentsipakett ei paku mitte ainult jõudlust, vaid ka paindlikkust ja kasutusmugavust. Saate hõlpsasti hallata viie kasutaja juurdepääsu ja kohandada konfiguratsiooni vastavalt oma organisatsiooni erivajadustele.

Lihtne haldamine

1. Tõhus mitme kasutaja litsentside haldamine: Hoidke oma litsentside üle kontrolli Windows Server 2022 tõhusa haldusfunktsiooni abil. Jälgige ja haldage hõlpsasti oma viie kasutaja litsentside kasutamist.

2. Kasutajasõbralik kasutajaliides mitme juurdepääsu jaoks: Kasutajate CAL-id pakuvad intuitiivset kasutajaliidest kasutajate juurdepääsu lihtsaks konfigureerimiseks ja haldamiseks. Vähendage haldusaega ja suurendage kõigi viie kasutaja tõhusust.

Vastab Google'i viimase abistava töölaua uuenduse nõuetele

Optimaalne ühilduvus mitme kasutaja jaoks: Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL ühildub täielikult Google'i helpful desk'i värskenduse viimaste nõuetega. Olge ajakohane ja tagage sujuv integratsioon kõigile viiele kasutajale.

Kokkuvõte

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack User CAL pakub kulutõhusat ja võimsat lahendust organisatsioonidele, kes soovivad integreerida mitu kasutajat oma serverkeskkonda. Skaleerige vaevata, maksimeerige turvalisust ja optimeerige koostööd - ja seda kõike lihtsa litsentsihalduse abil. Valmistage oma organisatsioon ette edukaks digitaalseks tulevikuks ja kasutage oma ressursse maksimaalselt ära.

 

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad