Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10102
 • 7NQ-01158
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 660,90 € * 1 844,90 € * (9,97% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core 
Minimaalne litsentsimine 4 Core Pro Server
CAL Ei nõuta
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Väljaanne SQL Server 2017 Standard  , mis sisaldab andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, pakub eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimsat versiooni Microsoft tõestatud relatsioonilisest andmeplatvormist. Lisaks paljudele täiendustele ja täiustustele olemasolevates funktsioonides, sealhulgas põhiandmed Services ja aruandlus Services, sisaldab see ka olulisi uusi funktsioone, sealhulgas Business Intelligence ja Always Encrypted-tehnoloogia - ning kõrgetasemelist skaleeritavust, et käivitada ärikriitilisi töökoormusi turvaliselt ja usaldusväärselt.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core

SQL Server 2017 Standard väljaanne pakub oma andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonidega eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele võimsat versiooni Microsofti tõestatud relatsioonilisest andmeplatvormist. See sisaldab mitmeid täiustusi ja parandusi olemasolevatesse funktsioonidesse, sealhulgas Master Data Services ja Reporting Services, samuti olulisi uusi funktsioone, sealhulgas Business Intelligence ja Always Encrypted tehnoloogia, ning suurt skaleeritavust, et käivitada kriitilisi töökoormusi turvaliselt ja usaldusväärselt. SQL Server 2017 Standardi abil saate oma andmetel põhinevaid uusi teadmisi andmebaasisisese täiustatud analüüsi abil Pythonis või R-is, samuti sisukaid interaktiivseid visualiseerimisi. Kui lisada sellele veel arenduskeelte ja operatsioonisüsteemide valik, siis saate SQL Serve'i rakendusi mitte ainult Windowsis, vaid ka Linuxis ja Linuxil põhinevates Docker-konteinerites - ning ka nende lokaalse või pilvepõhise käivitamise vahel.

SQL Server Standard 2-Core väljaanne vastab seega kõigile kaasaegse ja võimsa relatsioonilise andmebaasi haldamise süsteemile esitatavatele nõuetele, nagu need on tavaliselt antud eelkõige VKEdes ERP-tarkvara, CRM- ja kaubahaldussüsteemide pakkumiseks - Microsoft SQL Server sisaldab kõiki eeldusi turvalise platvormi loomiseks andmelao jaoks.

Wiresoft pakub Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core 'i kasutatud tarkvarana - uuest kaubast oluliselt odavamalt - see on täielikult kasutatav ja pakub suurt ulatust jõudluse ja turvalisuse osas, sest see on eriti atraktiivne sellistele ettevõtetele või organisatsioonidele, kes kasutavad vastavalt võimsamaid servereid, nii et serverilitsentsist/CAL-st koosnevat varianti ei saa kasutada. Microsoft SQL Server 2017 Standardi litsentsimine toimub ka kasutatud tarkvara puhul vastavalt Microsofti litsentside haldamisele. Üksikasjalik teave kohaldatavate litsentsimistingimuste ja SQL Server 2017 Standardi sisalduvate funktsionaalsete valdkondade kohta on esitatud järgmistes üksikasjades.

Mis on uut SQL Server 2017 Standard 2-Core'is?

SQL Server 2017 Standard väljaanne pakub laia valikut funktsioone, mis on vajalikud väiksemate või keskmise suurusega ettevõtete jaoks keskmise taseme rakenduste ja andmemärkide jaoks - sealhulgas suurt skaleeritavust, mis võimaldab ka nende tõrgeteta toimimist. Lisaks kõrgele virtualiseeritavusele hõlmab see ka kõrget kättesaadavust koos tõrgetega, täiustatud OLTP-d ja mälusiseset veerusäilitust, samuti operatiivset reaalajas analüütikat ja PolyBase'i. PolyBase'i tehnoloogia abil saab ka relatsioonilisi andmeid ja suurandmeid kombineerida ja seega mitmel viisil kasutada.

Business Intelligence funktsioonid pakuvad mitmemõõtmelisi mudeleid ja põhilisi tabeli kujulisi mudeleid andmekogumite analüüsiks, samuti funktsioone mälusiseses salvestusrežiimis, põhilist aruandlust ja analüütikat. Täiustatud analüütikas toetab SQL Serveri masinõppe teenused masinõppe funktsioonide integreerimist, sealhulgas ühenduvust avatud lähtekoodiga Python ja -R, pakub järjepidevat keskkonda mitte ainult Windowsis, vaid ka Linuxi ja Dockeri jaoks, samuti hübriidseid tehinguid ja reaalajas analüütikatöötlust.

Lisaks sellele toetab SQL Server 2017 Standard mitmeid üldisi arendusvahendeid nii kohalikuks kasutamiseks kui ka pilves, sealhulgas T-SQL ja SQL CLR. Lisaks pakub Standard väljaanne ka täiustatud turvalisust Always Encrypted, sealhulgas Always On kõrge kättesaadavus ja katastroofide taastamine Windowsi ja Linuxi jaoks.

SQL Server 2017 Standard sisaldab uuendusi järgmistes funktsionaalsetes valdkondades:

SQL andmebaasi mootori funktsioonid

Lisaks suuremale jõudlusele sisaldab andmebaasi mootor täiendavaid funktsioone keerulise analüüsi ja täiustatud töövoogude jaoks, sealhulgas adaptiivset päringute töötlemist, mis on täiustatud adaptiivsete liidete jaoks ja tagasisidet mälu jaotamise kohta partiirežiimil. Tabeli väärtuse funktsioonide kattuv täitmine mitme käsuga säästab protsessoriressursse, samal ajal suurendavad uued dünaamilised haldusloendid jõudlust, sealhulgas automaatset optimeerimist; kui päringu jõudlusprobleemid tekivad, kuvatakse need kohe, luuakse asjakohased lahendamisettepanekud ja rakendatakse neid automaatselt. Lisaks saab CLR-komplekte nüüd lisada positiivsesse nimekirja.

SQL Serveri analüüsiteenused

SQL Server Analysis Services (SSAS), SQL Server 2017 pakub uuendusi olemasolevatele põhifunktsioonidele, lisaks tabeli mudelite täiustustele on tabeli režiim nüüd saadaval vaikimisi paigaldusvalikuna. Funktsioon Get Data in Power BI kasutab Power Query M valemiskeeles päringute tegemisel olemasolevaid andmeallikaid.

SQL Serveri integratsiooniteenused

SSISi funktsioon Scale Out sisaldab täiustusi ja lihtsustab näiteks täitmist mitmes arvutis. Scale Out Master toetab kõrget kättesaadavust ja optimeerib täitmisprotokollide ümberlülitamist. SSIS-kataloog sisaldab veel ühte globaalset omadust, et määrata vaikimisi režiim SSIS-pakettide juurutamisel, lisaks on nüüd toetatud SQL Server Linuxis.

Linux koos SQL Server 2017 Standardiga

Kasutajad saavad nüüd kasutada SQL Serverile juurdepääsu avatud operatsioonisüsteemi Linux. Nii Linuxi kui ka C++ rakenduste puhul toimub ühendus Open Database Connectivity liidese kaudu. Samuti on optimeeritud Java andmebaaside ühenduvuse draiveri kasutamine Java-rakenduste jaoks.

Uued SQL Serveri masinõppe teenused

Varem SQL Serveri R-teenustena tuntud valdkond on ümber nimetatud SQL Serveri masinõppe teenuseks, osaliselt seetõttu, et lisaks varasemale R-programmeerimiskeelele toetatakse ka Pythoni keelt. Nüüd saab teostamiseks kasutada R- või Python-skripte; R- ja Python-mudelite kasutuselevõtuks saab paigaldada Microsoft Machine Learning server. Arendajatel on juurdepääs ka Pythoni keele jaoks mõeldud ML- ja AI-tööriistadele, mis on saadaval avatud lähtekoodiga keskkonnas.

Teave SQL Server 2017 Standard Editioni jõudluse ja üksikute komponentide kohta

Allpool on lühiülevaade tulemuslikkusest ja lisatud funktsioonidest. Microsoft SQL Serveri Standard Edition toetab maksimaalselt 24 südamikku ja andmebaasi maksimaalne suurus on 524 PB. Samuti kehtib järgmine teave maksimaalsete piirangute ja olemasolevate funktsioonide kohta:

Mälu

 • Maksimaalne mälu optimeeritud andmete suurus on 32 GB andmebaasi kohta
 • Maksimaalne puhverbasseini suurus ühe instantsi kohta on 128 GB
 • Maksimaalne veerusalvestuse segmendi vahemälu ühe instantsi kohta on 32 GB

OLTP (Online Transaction Processing) jõudlus

Standard Editioni puhul kehtivad järgmised spetsifikatsioonid:

 • Täiustatud OLTP koos mälusisese OLTP-ga, operatiivanalüütika
 • Seoses Basic High Availability'ga on toetatud ühe andmebaasi kahe sõlme ja ka mitte-loetava sekundaarse koopia ümberlülitamist (failover)
 • Haldatavus: toetatakse Management Studio ja poliitikapõhist haldust

Andmeladu

 • Andmemarke ja andmelao jaoks on saadaval: Partitsioneerimine, andmete tihendamine ja muudatuste salvestamine, sealhulgas andmebaasi hetkeseade
 • Mälusisene OLTP ja mälusisene veerusahoidla on SQL Server 2017 standardväljaandes piiratud vastava salvestusruumi suuruse skaleerimisega
 • Columnstore ja operatiivne reaalajaline analüüs on piiratud maksimaalselt kahe paralleelsusastmega - st kaks tuuma päringu kohta
 • Palun võtke arvesse: PolyBase'i puhul ei ole päringute horisontaalne skaleerimine Standard Editionis võimalik

Äriuuringute funktsioonid

SQL Server 2017 standardväljaanne pakub põhilisi äriluurefunktsioone ettevõtetele, millel on põhilised mitmemõõtmelised mudelid, samuti põhiline tabeli mudel ja mälusisene salvestusrežiim, põhiline aruandlus ja analüütika. Andmete integreerimiseks on saadaval SQL Serveri integratsiooniteenused ja integreeritud ühendused.

Analysis Services'i maksimaalne töömälu kasutusala ühe instantsi kohta on 16 GB tabelirežiimis ja 64 GB MOLAPi (Multidimensional OLAP) puhul. Aruandlusteenuste maksimaalne töömälu kasutusala on 64 GB ühe instantsi kohta.

Muu teave ja märkused

 • Põhiline masinõppe integratsioon on saadaval Advanced Analytics'ile, lisaks: Ühendatavus avatud lähtekoodiga Python ja -R ning piiratud paralleelsus
 • Programmeeritavuse ja toetatud arendusvahendite puhul: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML ja graafilised andmed
 • Täiustatud turvalisust pakub SQL Server 2017 koos: Alati krüpteeritud, rea tasandi turvalisus, andmete maskeerimine ning ühilduvusaruanded SQL Server Auditiga
 • Palun võtke arvesse: Järgmised funktsioonid ei ole Linuxis saadaval: SQL Serveri aruandlusteenused, SQL Serveri analüüsiteenused, masinõppe teenused, PolyBase ja Stretch Database

Riistvara- ja tarkvaranõuded SQL 2017 Standard 2-Core jaoks

MS SQL Server 2017 standardse 2-tuumalise versiooni installimisel kehtivad järgmised spetsifikatsioonid, mis on vajalikud optimaalse toimimise tagamiseks.

Riistvara:

 • Kõvaketas: 6 GB vaba salvestusruumi, see sõltub ka installeeritud SQL Serveri komponentidest
 • Mälu: vähemalt 4 GB, andmebaasi suuruse kasvades tuleks mälu suurendada, et tagada SQL Serveri optimaalne jõudlus
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor, nt AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Intel EM64T toega, Intel Pentium IV koos EM64T toega - x86 protsessorid ei ole enam toetatud, palun võtke arvesse:
 • SQL Serveri paigaldamine on toetatud ainult x64-protsessoril: Soovitatav on paigaldada NTFS- või ReFS-failiformaadiga arvutisse
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz; soovitatav on 2,0 GHz või kiirem

Tarkvara:

 • SQL Server 2017 Standard versioon nõuab .NET Framework 4.6, kusjuures SQL Serveri seadistamine installib automaatselt .NET Frameworki, Master Data Services ja Replikatsiooni
 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows Server 2016 Datacenter, Standard ja Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials ja R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials ja Foundation
 • Kui SQL Server 2017 on paigaldatud Server Core režiimis, toetavad seda järgmised Windows Serveri versioonid: Windows Server 2017 Standard ja Datacenter; Windows Server 2016 Standard ja Datacenter; Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter; Windows Server 2012 Standard ja Datacenter

Muud märkused operatsioonisüsteemi kohta:

 • 64-bitistes kliendivõrgu operatsioonisüsteemides on toetatud kõik SQL Server 2017 Standardi funktsioonid.
 • 32-bitise kliendi operatsioonisüsteemides on toetatud järgmised SQL Server 2017 Standardi funktsioonid: SQL Client Connectivity SDK, Integration Services, Data Quality Client, Client Tools või Client Tools SDK ühenduvus või tagasiulatuv ühilduvus, kõik Distributed Replay komponendid, samuti Controller ja Client ning dokumentatsioonikomponendid

SQL Server 2017 Standard 2-Core litsentsimine

SQL Server 2017 Standard väljaande puhul on alternatiivselt saadaval Microsofti poolt 2016. aasta SQL Serveri versiooniga kasutusele võetud põhilitsentsimine, mida on kirjeldatud allpool. Erinevalt varasematest versioonidest, kus protsessori südamike arv ei mänginud litsentseerimisel rolli, kehtib nüüd teistsugune litsentsimõõdik: SQL Serveris sisalduvate südamike arv on nüüd aluseks litsentsinõude määramisel. Selleks on siis saadaval 2-tuumalised paketid, nii et ühe paketi kohta saab litsentseerida kaks tuuma; see kehtib ka kasutatud tarkvara kohta.

SQL-serveri jaoks vajalike litsentside koguarv põhineb seega tuumade maksimaalsel arvul, kusjuures iga füüsilise serveri tuum nõuab oma litsentsi. Microsoft eeldab põhimõtteliselt vähemalt 8 litsentsi olemasolu ühe serveri kohta ja on määratlenud järgmised tingimused:

 • Iga füüsiline protsessor on arvutatud vähemalt 8 tuumaga.
 • Iga füüsiline server on arvutatud vähemalt 16 tuumaga.
 • Kõik füüsilised ja aktiivsed tuumad peavad olema litsentseeritud vastavalt kahele eespool nimetatud tingimusele.
 • SQL Server 2017 Standardi põhilitsentsid on saadaval 2 paketina.

Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Standard 2-Core 'i õige litsentsimise kohta, võtke meiega ühendust.

Korduma kippuvad küsimused Microsoft Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core kui kasutatud tarkvara Wiresoftist

Wiresofti pakutavad tooted, mis on kasutatud tarkvara koos SQL Server 2017 Standard 2-Core 'iga, ei erine uuest serverilitsentsist - mitte ainult selle poolest, et tarkvara ei kulu ära, vaid ka nende kasutatavuse poolest. Järgnevalt vastab Wiresoft kõigile tüüpilistele küsimustele kasutatud SQL Serveri litsentside kohta:

Kust pärineb kasutatud SQL Server 2017 Standard 2-Core tarkvara?

Wiresofti pakutav SQL Server 2017 Standard 2-Core kasutatud tarkvara pärineb ettevõtetelt, kes on selle ise uuena ostnud ja seejärel Wiresoftile edasi müünud. Wiresofti poe pakkumisega on see märgitud kasutatud tarkvarana, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud SQL Server 2017 Standard 2-Core litsents pakub ostjale turvalisust?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara, nagu SQL Server 2017 Standard 2-Core, pakub teile kui kliendile samu eeliseid kui vastav uus serveritarkvara: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast edukalt sooritatud ostu ning kohene litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas nii SQL Server 2017 Standard 2-Core kasutatud tarkvara ostmine kui ka kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresoftis võite olla kindel, et te kui klient ei riku ühtegi seadust ei kasutatud SQL Server 2017 Standard 2-Core tarkvara ostmisel ega ka selle tegelikul kasutamisel, sest pakutav kasutatud tarkvara pärineb ettevõtte litsentsivarudest. Käesoleval juhul lubab kohaldatav kohtupraktika mitte ainult Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist, vaid ka selle kasutamist; seda on mitmel korral kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral, näiteks SQL Server 2017 Standard 2-Core, on muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub paljudele klientidele majanduslikku eelist, kuna nad saavad sellega oma tarkvaravarusid palju odavamalt uuendada, et olla ajakohane kui vastavate uute kaupade puhul. Lisaks võivad nad leida ka vanemaid serverilitsentside versioone, mida enam regulaarselt ei pakuta. Lisaks pakub Wiresofti kasutatud tarkvara ka audititurvalisust tänu kõigi ostjate täielikule kontrollimisele!

Wiresoftist ei leia mitte ainult SQL Server 2017 Standard 2-Core väljaannet odava kasutatud tarkvarana, vaid ka Standard väljaannet koos Server/CAL-litsentsiga, samuti SQL Server 2017 teisi väljaandeid ja ka Microsoft SQL Serveri uuemaid versioone. Wiresofti kasutatud tarkvaraportfelli kuuluvad ka paljud teised Microsofti programmid - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Standardi või mõne muu väljaande tuumikpõhise litsentsimise kohta, võite kasutada meie ekspertide nõuandeid kas vestluse või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad