Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE

2 559,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core SQL Server 2017 Standard väljaanne koos kaasatud...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Standard 2-Core

SQL Server 2017 Standard väljaanne koos kaasatud andmebaasi, aruandlus- ja analüüsifunktsioonidega pakub eelkõige väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele Microsofti end tõestanud relatsiooniandmete platvormi võimsat versiooni. Lisaks paljudele olemasolevate funktsioonide laiendustele ja täiustustele, sealhulgas põhiandmete teenustele ja aruandlusteenustele, sisaldab see ka olulisi uusi funktsioone, sealhulgas äriteavet ja alati krüptitud tehnoloogiat – ning kõrget skaleeritavust, et tagada ärikriitiliste töökoormuste turvalisus. usaldusväärne täita. SQL Server 2017 Standardiga saate Pythoni või R-iga andmebaasisisene täiustatud analüüsi abil oma andmetel põhinevat uut ülevaadet ning sisukaid interaktiivseid visualiseerimisi. Lisaks on võimalik valida erinevate arenduskeelte ja operatsioonisüsteemide vahel, et saaksite pakkuda SQL Serve'i rakendusi mitte ainult Windowsi, vaid ka Linuxi ja Linuxi-põhiste Dockeri konteinerite jaoks – aga ka nende kohapeal või sees käitamise vahel. pilve.

SQL Serveri väljaanne Standard 2-Core vastab seega kõigile kaasaegse ja võimsa relatsioonilise andmebaasihaldussüsteemi nõuetele, nagu see kehtib eriti VKEde puhul, kui tegemist on ERP-tarkvara (CRM) pakkumisega. ja varude juhtimise süsteemid on tavaliselt antud - Microsoft SQL Server sisaldab kõiki nõudeid turvaline platvorm andmete ladustamine.

Wiresoft pakub väljaannet SQL Server 2017 Standard 2-Core kasutatud tarkvarana – oluliselt madalama hinnaga kui uued kaubad – seda saab täielikult kasutada ning see pakub laias valikus jõudlust ja turvalisust, näiteks kuna see on eriti atraktiivne ettevõtted või organisatsioonid, mis kasutavad vastavalt võimsam serverid, nii et variant serverist litsentsi / CAL ei saa kasutada. Microsoft SQL Server 2017 Standard on litsentsitud ka kasutatud tarkvara jaoks vastavalt Microsofti litsentsihaldusele. Üksikasjalikku teavet SQL Server 2017 Standardis sisalduvate kohaldatavate litsentsimistingimuste ja funktsionaalsete piirkondade kohta leiate järgmisest teabest.

Mida uut on SQL Server 2017 Standard 2-Core'is?

standardväljaandele SQL Server 2017 pakub erinevaid funktsioone, kuna need on vajalikud toimingu väikestes ja keskmise suurusega ettevõtted rakenduste ja andmete marts keskel tasandil - sealhulgas kõrge mastaapsuse, mis võimaldab ka nende probleemideta toimimist. Lisaks kõrgele virtualiseeritavuse tasemele hõlmab see ka kõrget saadavust tõrkesiirde jaoks, täiustatud OLTP-d ja mälusisene veergude salvestamist, samuti operatiivset reaalajas analüüsi ja PolyBase'i. PolyBase'i tehnoloogiaga saab ka relatsiooniandmeid ja suurandmeid kombineerida ja mitmel erineval viisil kasutada.

Ärianalüüsi funktsioonid pakuvad andmemahtude analüüsimiseks mitmemõõtmelisi mudeleid ja põhilisi tabelimudeleid, samuti funktsioone mälus salvestusrežiim, põhiaruandlus ja analüüs. Kaugelearenenud analytics, SQL Server Machine Learning Services toetab integratsiooni Tehisõppe funktsioone, sealhulgas ühenduvus avatud lähtekoodiga Python ja R, nad pakuvad ühtset keskkonda mitte ainult Windows, vaid ka Linux ja sadamatööline, samuti hübriid tehingu ja analüüs töötlemine reaalajas.

Lisaks toetab SQL Server 2017 Standard paljusid üldisi arendustööriistu nii kohalikuks kasutamiseks kui ka pilves, sealhulgas T-SQL ja SQL CLR. Lisaks pakub Alati krüptitud standardversioon ka täiustatud turvalisust, sealhulgas alati kõrget kättesaadavust ja avariitaastet Windowsi ja Linuxi jaoks.

SQL Server 2017 Standard sisaldab uuendusi järgmiste funktsionaalsete valdkondade jaoks:

SQL-i andmebaasi mootori funktsioonid

Lisaks suuremale jõudlusele sisaldab andmebaasimootor täiendavaid funktsioone keerukate analüüside ja täiustatud töövoogude jaoks, sealhulgas adaptiivne päringute töötlemine koos adaptiivsete ühenduste täiustustega ja tagasiside pakettrežiimis mälu jaotamiseks. Tabeliväärtuste funktsioonide kattuv täitmine mitme juhisega säästab protsessori ressursse, samal ajal suurendavad uued dünaamilised haldusloendid jõudlust, sealhulgas automaatset optimeerimist; Kui päringu jõudlusega on probleeme, kuvatakse need kohe, vastavad lahendusettepanekud luuakse ja rakendatakse automaatselt. Lisaks saab nüüd CLR-i komplekte lisada lubatud loendisse.

SQL Serveri analüüsiteenused

SQL Serveri analüüsiteenuste (SSAS) puhul pakub SQL Server 2017 olemasolevate oluliste funktsioonide värskendusi; lisaks tabelimudelite täiustustele on tabelirežiim nüüd saadaval ka standardne paigaldusvõimalus. Funktsioon Hangi andmed Power BI-s kasutab Power Query M valemikeeles päringute jaoks olemasolevaid andmeallikaid.

SQL Serveri integratsiooniteenused

SSIS-i funktsioon Scale Out sisaldab täiustusi ja lihtsustab näiteks täitmist mitmes arvutis. Skaleerimise juhtseade toetab kõrget saadavust ja optimeerib täitmislogide tõrkesiirde haldamist. SSIS-i kataloog sisaldab veel üht globaalset atribuuti, millega saab SSIS-i pakettide juurutamisel määrata standardrežiimi, ja nüüd on toetatud SQL Server Linuxis.

Linux koos SQL Server 2017 Standardiga

Kasutajad saavad nüüd SQL serverile juurdepääsuks kasutada avatud Linuxi operatsioonisüsteemi. Nii Linuxi kui ka C ++ rakendustes luuakse ühendus Open Database Connectivity Interface'i kaudu. Java-rakenduste jaoks on optimeeritud ka Java Database Connectivity draiveri kasutamine.

Uued SQL Serveri masinõppeteenused

Varem SQL Serveri R-teenustena tuntud ala on ümber nimetatud SQL Server masinõppeteenusteks, osaliselt tänu Pythoni toele lisaks eelmisele programmeerimiskeelele R. Nüüd saab täitmiseks kasutada R- või Pythoni skripte; R- ja Pythoni mudelite pakkumiseks saab installida Microsofti masinõppeserveri. Arendajatel on juurdepääs ka Pythoni jaoks mõeldud ML-i ja AI-teekidele, mis on saadaval avatud lähtekoodiga keskkonnas.

Teave SQL Server 2017 standardversiooni toimivuse ja üksikute komponentide kohta

Allpool on lühike ülevaade jõudlusest ja kaasatud funktsioonidest. Microsoft SQL Serveri standardväljaanne toetab maksimaalselt 24 tuuma ja maksimaalset andmebaasi suurust 524 PB. Kehtib ka järgmine teave maksimumpiirangute ja saadaolevate funktsioonide kohta:

Salvestusruum

 • Mälu jaoks optimeeritud andmete maksimaalne maht on 32 GB andmebaasi kohta
 • Maksimaalne puhvri kogumaht eksemplari kohta on 128 GB
 • Maksimaalne veerusalve segmendi vahemälu eksemplari kohta on 32 GB

Toimivus OLTP-ga (Online Transaction Processing)

Standardväljaande kohta kehtib järgmine teave:

 • Täiustatud OLTP koos mälusisese OLTP-ga, operatsioonianalüütika
 • Põhilise kõrge kättesaadavuse tagamiseks toetatakse tõrkesiiret ühes kahe sõlmega andmebaasis ja loetamatus teiseses koopias
 • Hallatavus: toetatakse Management Studiot ja poliitikapõhist haldust

Andmeladu

 • Andmekeskuste ja andmehoidla jaoks on saadaval järgmised võimalused: partitsioonide jagamine, andmete tihendamine ja muudatuste salvestamine, sealhulgas andmebaasi hetktõmmis.
 • Mälusisene OLTP ja mälusisene veerupood on SQL Server 2017 standardväljaandes piiratud mälu vastava suuruse skaleerimispiirangutega
 • Veerusalvestuse ja töö reaalajas analüütika on piiratud maksimaalselt kahe paralleelsuse astmega – st kahe tuumaga päringu kohta
 • Pange tähele: PolyBase'i puhul pole päringute horisontaalne skaleerimine standardväljaandes võimalik

Ärianalüüsi funktsioonid

SQL Server 2017 standardväljaanne pakub ettevõtetele põhilisi äriteabe funktsioone, millel on põhilised mitmemõõtmelised mudelid, põhiline tabelmudel, samuti mälusisene salvestusrežiim, põhiaruandlus ja analüütika. Andmete integreerimiseks on saadaval SQL Serveri integratsiooniteenused ja integreeritud konnektorid.

Analüüsiteenuste maksimaalne töömälu kasutus on 16 GB eksemplari kohta tabeli kujul või 64 GB MOLAP (mitmemõõtmeline OLAP) puhul. Aruandlusteenuste maksimaalne mälukasutus eksemplari kohta on 64 GB.

Muu teave ja märkused

 • Täiustatud analüütika jaoks on saadaval põhiline masinõppe integreerimine, lisaks: ühenduvus avatud lähtekoodiga Pythoni ja R-iga ning piiratud paralleelsus
 • Programmeeritavuse ja arendustööriistade osas toetatakse järgmist: T-SQL, SQL CLR, Service Broker, JSON, XML ja diagrammiandmed
 • SQL Server 2017 pakub täiustatud turvalisust koos: Alati krüptitud, reataseme turvalisuse, andmete maskeerimise ja ühilduvusaruannetega SQL Serveri auditiga
 • Pange tähele: järgmised funktsioonid EI OLE Linuxis saadaval: SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, Machine Learning Services, PolyBase ja Stretch Database

Riist- ja tarkvaranõuded SQL 2017 Standard 2-Core jaoks

Järgmine teave kehtib MS SQL Server 2017 Standard 2-Core väljaande installimise kohta, see on vajalik optimaalse töö tagamiseks.

Riistvara:

 • Kõvaketas: 6 GB vaba salvestusruumi, see sõltub ka installitud SQL Serveri komponentidest
 • RAM: vähemalt 4 GB, kui andmebaasi suurus suureneb, tuleks mälu suurendada, et tagada SQL Serveri optimaalne jõudlus
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor, nt AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon Intel EM64T toega, Intel Pentium IV koos EM64T toega – x86 protsessoreid enam ei toetata, pange tähele:
 • SQL Serveri installimist toetavad ainult x64 protsessorid: soovitatav on installida NTFS- või ReFS-failivorminguga arvutisse
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz; Soovitatav on 2,0 GHz või kiirem

Tarkvara:

 • Versioon SQL Server 2017 Standard nõuab .NET Framework 4.6, mille puhul SQL Serveri häälestus installib automaatselt .NET Frameworki, põhiandmeteenused ja replikatsiooni
 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows Server 2016 Datacenter, Standard ja Essentials; Windows Server 2012 R2 andmekeskus; Standard, Essentials ja R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials ja Foundation
 • SQL Server 2017 installimisel Server Core režiimis toetavad seda järgmised Windows Serveri väljaanded: Windows Server 2017 Standard ja Datacenter; Windows Server 2016 Standard ja andmekeskus; Windows Server 2012 R2 Standard ja andmekeskus; Windows Server 2012 Standard ja andmekeskus

Muud märkused operatsioonisüsteemide kohta:

 • Kõiki SQL Server 2017 Standardi funktsioone toetavad 64-bitised kliendi operatsioonisüsteemid.
 • 32-bitistes kliendi operatsioonisüsteemides toetatakse järgmisi SQL Server 2017 Standardi funktsioone: SQL Client Connectivity SDK, Integration Services, Data Quality Client, klienditööriistade või klienditööriistade SDK ühenduvus või allapoole ühilduvus, kõik hajutatud taasesituse komponendid samuti regulaatoreid ja -Client ja dokumentatsiooni komponentide

SQL Server 2017 standardse kahetuumalise litsentsimine

Väljaandele SQL Server 2017 Standard on alternatiivina saadaval Microsofti 2016. aasta SQL Serveri versiooniga tutvustatud põhilitsents, mida kirjeldatakse allpool. Erinevalt varasematest versioonidest, kus protsessori tuumade arv ei ole varem litsentsimisel mingit rolli mänginud, kehtib teistsugune litsentsimõõdik: sisalduvate tuumade arv on nüüd aluseks SQL Serveri litsentsinõuete määramisel. Selle jaoks on siis saadaval kahetuumalised paketid, nii et ühe paketi kohta saab litsentsida kaks tuuma; see kehtib ka kasutatud tarkvara kohta.

SQL-serveri kogulitsentsinõue tuleneb tuumade maksimaalsest arvust, kusjuures iga serveri füüsiline tuum nõuab oma litsentsi. Microsoft eeldab üldiselt vähemalt 8 litsentsi serveri kohta ja on määratlenud järgmised tingimused:

 • Iga füüsiline protsessor on laetud vähemalt 8 tuumaga.
 • Iga füüsiline server on laetud vähemalt 16 tuumaga.
 • Kõik füüsilised ja aktiivsed tuumad peavad olema litsentsitud kahe ülaltoodud tingimuse kohaselt.
 • SQL Server 2017 Standardi põhilitsentsid on saadaval kahe paketina.

Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Standard 2-Core õige litsentsimise kohta, võtke meiega ühendust.

KKK Microsoft Edition SQL Server 2017 Standard 2-Core kui kasutatud tarkvara kohta Wiresoftilt

pakutavate toodete Wiresoft kui kasutatud tarkvara SQL Server 2017 Standard 2-Core ei erine uus server litsentsi - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa vananeb, vaid ka muul viisil oma operatiivvalmidus. Wiresoft vastab kõigile tüüpilistele küsimustele kasutatud SQL-serveri litsentside kohta allpool:

Kust pärineb SQL Server 2017 Standard 2-Core kasutatav tarkvara?

Wiresofti pakutav SQL Server 2017 Standard 2-Core tarkvara pärineb ettevõtetest, kes on selle ise äsja soetanud ja seejärel Wiresoftile edasi müünud. Kui seda pakutakse Wiresofti poes, märgitakse see kasutatud tarkvaraks, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud SQL Server 2017 Standard 2-Core litsents pakub ostjale turvalisust?

Jah: Wiresofti kasutatav tarkvara, nagu SQL Server 2017 Standard 2-Core , pakub teile kui kliendile samu eeliseid kui vastav uus serveritarkvara, kui ostate selle: ostja turvalisus kohese allalaadimise kaudu pärast oma eduka lõpule ostu samuti kohest litsentsi aktiveerimise kaasasoleva kehtiv litsentsivõti.

Kas SQL Server 2017 Standard 2-Core kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresoftiga võite usaldada, et te ei riku SQL Server 2017 Standard 2-Core jaoks kasutatud tarkvara jaoks kasutatud tarkvara ostmisel ega selle tegelikul kasutamisel kliendina ühtegi seadust, kuna kasutatud tarkvara pakkus Tarkvara pärineb ettevõtte litsentside loendist. Sel juhul ei luba kehtiv kohtupraktika mitte ainult kauplemist Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka selle kasutamist; seda on korduvalt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral (nt SQL Server 2017 Standard 2-Core) on muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub paljudele klientidele majanduslikku eelist, kuna võimaldab uuendada oma tarkvaravaru palju soodsamalt, et olla kursis kui vastava uue tootega. Samuti leiate serverilitsentside vanemaid versioone, mida siin enam ei pakuta. Lisaks pakub Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule kontrollile!

Wiresoftist leiate odava kasutatud tarkvarana mitte ainult väljaande SQL Server 2017 Standard 2-Core , vaid ka serveri/CAL-litsentsiga standardväljaande ja SQL Server 2017 muid väljaandeid. hästi ka uuemad versioonid Microsoft SQL Server. Wiresofti kasutatud tarkvara portfell sisaldab ka palju muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Standardi või mõne muu väljaande põhilise litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud