Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK DEVICE CAL
25x seadme CAL-d MS SQL Server 2017 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2017 standardväljaande litsentsimisel on seotud teenuste kasutamiseks vaja lisaks SQL Server 2017 Device CAL-de vormis kliendilitsentsi: see annab...
2 499,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK DEVICE CAL
10x seadme CAL-d MS SQL Server 2017 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2017 Standard Editioni litsentsimisel on seotud teenuste kasutamiseks vaja lisaks SQL Server 2017 Device CAL-i vormis kliendilitsentsi: see annab...
993,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK DEVICE CAL
5x seadme CAL-d MS SQL Server 2017 jaoks kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2017 Standard Editioni litsentsimisel on seotud teenuste kasutamiseks vaja lisaks SQL Server 2017 Device CAL-i vormis kliendilitsentsi: see annab viiele...
468,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 USER CAL
MS SQL Server 2017 kasutaja CAL - odavam kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition'ile juurdepääsu saamiseks on lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi, nt kasutaja CAL-i kujul, mis on vajalik...
97,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 DEVICE CAL
MS SQL Server 2017 seadme CAL-d kui kasutatav tarkvara Microsoft SQL Server 2017 standardväljaande litsentsimisel on seotud teenuste kasutamiseks vaja täiendavalt kliendi juurdepääsu litsentsi SQL Server 2017 Device CAL-i kujul: see...
97,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 5 PACK USER CAL
5x User CAL for MS SQL Server 2017 - odavam kui kasutatud tarkvara Juurdepääsuks Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaandele on server/CAL-litsentside puhul lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi, nt User CAL kujul:...
468,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 10 PACK USER CAL
10x kasutaja CAL MS SQL Server 2017 jaoks - odavam kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2017 Standard Edition'ile juurdepääsu saamiseks on lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendilitsentsi, nt kasutaja CAL-i kujul, mis on vajalik...
993,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL
25x kasutaja CAL MS SQL Server 2017 jaoks - odavam kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaande juurdepääsuks on lisaks serverilitsentsile vajalik kliendi juurdepääsu litsents, nt kasutaja CAL-i kujul,...
2 499,90 € *

SQL Server 2017 Standardi uued funktsioonid lühidalt

SQL Server 2017 on võimas versioon Microsofti tõestatud andmeplatvormist, mis võimaldab käivitada kõiki olulisi aruandlus- ja analüüsifunktsioone jne. Standardväljaanne võimaldab eelkõige väiksematel, kuid ka keskmise suurusega ettevõtetel tõhusalt hallata oma individuaalseid nõudeid relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemile (RDMS) - see hõlmab nii kaubahaldust kui ka CRM- ja ERP-süsteeme. Kasutajad saavad seda kasutada ka OLTP ja OLAP andmete loomiseks või T-SQL päringute täitmiseks Hadoopis koos PolyBase'iga.

SQL Serveri 2017. aasta versioon pakub ka rohkem valikuvõimalusi kui kunagi varem keelte osas: see võimaldab nüüd lisaks Windowsile standardina kasutada muu hulgas ka Linuxi distributsioone. IT-personal saab seega valida erinevate programmeerimiskeelte vahel, kui nad arendavad rakendusi Windowsi, Linuxi ja Dockeri konteinerite käivitamiseks. Samuti võib kasutada Java andmebaasi ühenduvuse draiverit (JDBC).

Lisaks saavad Pythoni ja R-i kasutajad kasu andmebaasisisesest täiustatud analüütikast ja interaktiivsetest visualiseerimistest. Võimalik on kuni miljon prognoosi sekundis. Uute graafiliste andmebaaside abil saavad kasutajad nüüd toorandmed üle kanda selgetesse aruannetesse, samas kui mobiilne läbiv BI (Business Intelligence) võimaldab kuvada neid erinevates lõppseadmetes.

Lisaks sellele pakub SQL Server 2017 lisaks jõudluse parandamisele palju täiustusi ja uusi funktsioone SQL Serveri 2017 põhidandmetes (MDS) ja aruandlusteenustes (SSRS). Järgnevalt antakse ülevaade SQL Server 2017 Standard Editioni olulisematest muudatustest ja funktsioonidest üksikasjalikult.

Uued andmebaasimootori funktsioonid SQL Server 2017-s

SQL Server 2017 andmebaasimootor on võimeline toime tulema ka kõige nõudlikumate andmetöötlusrakendustega. Lisaks paremale jõudlusele pakub SQL Server 2017 ka palju uusi andmebaasimootori funktsioone keeruliste analüüside ja täiustatud töövoogude jaoks. Adaptiivse päringutöötluse puhul on täiustatud adaptiivseid ühendusi, tagasisidet mälu jaotamisel partiirežiimis ja tabeli väärtuse funktsioonide kattuvat täitmist mitme avaldusega, mis samuti säästab protsessoriressursse. Lisaks suurendavad uued dünaamilised haldusnimekirjad koos automaatse andmebaasi optimeerimisega jõudlust; päringute jõudlusprobleemid kuvatakse, luuakse lahenduste ettepanekud ja tuvastatud probleemid kõrvaldatakse automaatselt. Samuti on võimalik lisada CLR-komplekte positiivsesse nimekirja.

SQL Serveri analüüsiteenused (SSAS)

SQL Server 2017 sisaldab ka mitmeid olulisi uuendusi SQL Serveri analüüsiteenuste (SSAS) olemasolevatele funktsioonidele. Tabulatiivsete mudelite puhul on tehtud mõned parandused, näiteks on uus vaikimisi paigaldusvalikuna tabulatiivne režiim. Get Data in Power BI abil toetatakse olemasolevaid andmeallikaid Power Query M valemiskeeles tehtavate päringute jaoks.

SQL Serveri integratsiooniteenused (SSIS)

SSISi Scale Out funktsioon sisaldab ka mõningaid parandusi ja uusi funktsioone SQL Server 2017-s ning lihtsustab SSISi täitmist mitmel arvutil. Scale Out master toetab kõrget kättesaadavust ja Scale Out'i töötajate täitmisprotokollide ümberlülitamist on optimeeritud. SSIS-kataloogis on nüüd ka teine globaalne omadus, millega saab määrata vaikimisi režiimi SSIS-pakettide kasutuselevõtmisel, ning nüüd toetab ka SQL Serverit Linuxis.

Linuxi kasutamine koos SQL Server 2017 Standardiga

SQL Serverile juurdepääsuks saavad kasutajad nüüd kasutada avatud operatsioonisüsteemi Linux. Avatud andmebaaside ühenduvusliidest kasutatakse SQL Server 2017-ga ühenduse loomiseks nii Linuxi kui ka C++ rakenduste jaoks. Samamoodi ei ole Java andmebaasi ühenduvuse draiveriga enam probleeme Java rakendustega.

SQL Serveri masinõppe teenused

SQL Serveri 2017 versioonis on varasemad SQL Serveri R-teenused ümber nimetatud SQL Serveri masinõppe teenusteks. Uus nimi viitab uuendusele Pythoni keele toe kaudu - lisaks varasemale R programmeerimiskeelele. See tähendab, et täitmiseks saab kasutada kas R- või Python-skripte; samuti on võimalik paigaldada Microsoft Machine Learning Server, et pakkuda R- ja Python-mudeleid. SQL Serveri arendajatel on 2017. aasta versiooniga juurdepääs Pythoni jaoks mõeldud ML- ja AI-raamatukogudele; need on saadaval avatud lähtekoodiga keskkonnas.

SQL Server 2017 Edition Standard at Wiresoft

SQL Serveri 2017 versioon on saadaval erinevates versioonides, mis on kohandatud ettevõtete, asutuste ja arendajate vastavatele nõuetele. Peamine erinevus SQL Server 2017 standard- ja ettevõtlusväljaannete vahel seisneb nii jõudluses kui ka funktsioonide valikus. Kui Enterprise Edition pakub maksimaalset arvutusvõimsust iga üksiku instantsi jaoks, siis Standard Editionis on see piiratud vähem kui 4 sokki või 24 tuumaga või on sõltuvalt rakendusest saadaval teatud arv GB.

SQL Server 2017 Standard Edition on õige valik põhiliste juhtimis- ja ärianalüüsi (BI) funktsioonide jaoks, samuti töökoormuste jaoks, mis nõuavad minimaalseid IT-ressursse, mis on tüüpilised väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

SQL Server 2017 Standardi riistvaranõuded

Protsessor/võimsus: vähemalt 2 GHz ja 2 tuuma

Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB

Mälu: vähemalt 4 GB RAM

Operatsioonisüsteem:

Windows: Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 või Windows 8 kuni Windows 10

Linux: Red Hat Enterprise Linux 7.3, SUSE Linux Enterprise Server 12 SP2 või Ubuntu 16.04, Docker Engine 1.8+ konteinerite kasutuselevõtuks, 3,25 GB RAM, XFS või EXT4

Samuti: .NET 4.6 andmebaasimootori valimiseks ning põhiandmete teenuste ja replikatsiooni jaoks

Ekraan: Resolutsioon vähemalt 800 x 600 (Super VGA)

Täiendavad nõuded sõltuvad vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja paigaldatud rakendustest.

Microsoft SQL Server 2017 litsentsimudel

SQL Serveri versiooniga 2016 viis Microsoft sisse olulise muudatuse litsentseerimismeetrias, mille abil arvutatakse ettevõtte litsentsivajadus. Standard- ja eriti Enterprise-versioonide litsentsinõude täpse kindlaksmääramise aluseks on nüüd tuumade arv. See uuendus on suunatud eelkõige suuremate ja suurte ettevõtete serveritele, mille protsessorid on varasemast palju võimsamad.

Väikeste või väiksemate ettevõtete jaoks, kelle serverite jõudlus on vastavalt madalam, pakub Microsoft endiselt lisaks põhilitsentsidele ka SQL Server 2017 Standard Editioni serverilitsentside ja juurdepääsulitsentside (CAL) kombinatsiooni. See võib olla organisatsiooni või ettevõtte jaoks soodsam variant.

SQL Server 2017 Standardi litsentsimine koos CAL-idega

Serveri ja kasutajate või lõppseadmete eraldi litsentsimine eristab tarkvara kasutamist (litsentsi) ja selle rakendamist ettevõttes.

Iga serverile määratud tarkvaralitsents annab õiguse käivitada suvaline arv serveritarkvara instantse füüsilises või virtuaalses operatsioonisüsteemi keskkonnas.

Lisaks sellele vajavad töötajad Microsoft SQL Server Standard 2017 teenuste kasutamiseks teatud arvu CAL-sid, mis võimaldavad ainult nendele volitatud kasutajatele või lõppseadmetele juurdepääsu SQL-serverile. See keelab juurdepääsu serverile kolmandatele isikutele, kellel ei ole kumbagi juurdepääsu litsentsi; see tähendab ettevõtte andmete suuremat kaitset volitamata juurdepääsu eest.

Kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i erinevus SQL Server Standard 2017 jaoks

SQL Server Standard 2017 versiooni jaoks on olemas kaks kliendilitsentside varianti: User CAL ja Device CAL - st vastavalt kasutajaga seotud ja seadmega seotud litsents, mis mõlemad on saadaval Wiresoftist. Kaks CAL-varianti hõlmavad SQL Server Standardi peamisi kasutusviise. Järgnevalt leiate ülevaate kahe litsentsimisvõimaluse erinevustest.

SQL Serveri kasutaja CAL

Microsoft User CAL for SQL Server annab konkreetsele kasutajale juurdepääsu SQL Serveri praegusele versioonile. Kuna User CAL ei ole seotud konkreetse seadmega, saab seda kasutada muutuvalt kas arvutist VÕI sülearvutist või muust lõppseadmest, olenemata sellest, kas seadme kasutaja on töökohal ettevõttes, teel või kodukontoris. Kasutajate litsentsimine muudab SQL Serveri kasutamise praktiliseks, eriti paindlike töökohtade või erinevate asukohtadega ettevõtete struktuurides.

SQL Serveri seadme CAL

Microsoft SQL Serveri Device CAL on seadmepõhine litsents; see tähendab, et juurdepääsuks on lubatud ainult üks lõppseade, millel on selleks tehnilised nõuded: kas ettevõtte arvuti VÕI sülearvuti või muu lõppseade, nt tahvelarvuti. Seega saab iga töötaja, kellel on juurdepääs litsentseeritud lõppseadmele, ka juurdepääsuõigused igale SQL Server Standardile tema organisatsioonis.

Device CAL sobib seega arvutite jne jaoks, mida kasutavad vaheldumisi paljud erinevad töötajad.

Milline CAL on teie ettevõttele kõige sobivam, on seega iga juhtumi puhul erinev. Lisaks töötajate arvule ja valdavale kasutusalale teie ettevõttes mängivad valikul rolli ka järgmised asjaolud:

Kui üks või mitu töötajat kasutavad Windows SQL Server 2017-i regulaarselt peamiselt ühest tööjaamast, sobib kõige paremini Device CAL. Kui aga teatud töötaja kasutab SQL-serverit paindlikult (statsionaarselt või mobiilselt) erinevatest lõppseadmetest või tööjaamadest, siis sobib paremini User CAL. Teatud tingimustel on soovitatav kasutada ka seadme ja kasutaja CAL-de kombinatsiooni.

Ostke Wiresoftist mõistliku hinnaga CAL-d SQL Server 2017 jaoks

Wiresoft pakub Microsofti SQL Serveri 2017. aasta versiooni jaoks seadme- ja kasutajakõlblikke CAL-teenuseid eriti soodsate hindadega. Nii saate hõlpsasti katta oma individuaalsed vajadused serverilitsentside osas või isegi laiendada neid. Kõigi pakutavate SQL CAL-de kohta - olgu need siis seadme või kasutaja litsentsid - kehtib järgmine: Wiresofti pakutavad litsentsid on alati originaalsed Microsofti tooted Euroopa regioonist, mille autentsust oleme teie jaoks kontrollinud. Te saate hinnaeelise, ostes seaduslikke, kasutamata tarkvaralitsentse, mille oleme omandanud teistelt ettevõtetelt. Paljud meie kliendid on seda kinnitanud.

Kui teil on küsimusi Microsoft SQL Server 2017 Standardi litsentsimise kohta, võtke meiega igal ajal ühendust. Anname teile nõu teie individuaalse CAL-kombinatsiooni kohta.