Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10406
 • 359-06557
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 499,90 € * 2 776,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x User CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Juurdepääsuks Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaandele on lisaks serverilitsentsile server/CAL-litsentsimise korral vajalik ka kliendi juurdepääsulitsents, nt User CAL kujul: selle litsentsiga saab konkreetne kasutaja oma isiklikud juurdepääsuõigused SQL Server. Selle põhjuseks on see, et selle SQL 2017 serveri litsentseerimise variandi puhul ei sisalda serverilitsents kasutajaõigusi, nii et need tuleb osta eraldi, st User CAL litsentsi kasutaja jaoks. Seega on kasutajal lubatudjuurdepääs SQL Server ainult selle kaudu,lõppseadme valik on vaba.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL"

25x kasutaja CAL MS SQL Server 2017 jaoks - odavam kui kasutatud tarkvara

Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaande juurdepääsuks on lisaks serverilitsentsile vajalik kliendi juurdepääsu litsents, nt kasutaja CAL-i kujul, Server/CAL-litsentsimiseks: selle litsentsiga saavad kakskümmend viis konkreetset kasutajat oma isiklikud juurdepääsuõigused SQL Serverile. Selle põhjuseks on see, et SQL 2017 Serveri litsentseerimise selle variandi puhul ei sisaldu serverilitsentsis kasutajaõigusi, seega tuleb need osta eraldi, kasutaja CAL-i kujul. Kasutajal on seega ainult selle kaudu õigus SQL Serverile ligi pääseda, lõppseadme valik on vaba.

SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-d on Wiresoftist saadaval kasutatud tarkvarana, seega on neil hinnaeelis võrreldes uute pakkumistega; nende eeliseks on ka see, et need on poes saadaval üksiklitsentsidena. Need SQL Server 2017 kasutatud kasutajate kliendilitsentsid ei erine funktsionaalsuse poolest Microsofti ametlikus mahulitsentside programmis saadaval olevatest kasutamata litsentsidest.

Kasutage MS SQL Serveri Standard 2017 funktsioone kasutatud kasutaja CALiga

Võrreldes eelmise versiooniga sisaldab SQL Server 2017 Standard Edition mitte ainult mõningaid optimeerimisi, vaid ka palju uusi funktsioone ja funktsioone, seega pakub see ka väiksematele või keskmise suurusega ettevõtetele paindlikke võimalusi asjakohaste andmete kasutamiseks, nt ERP- ja muude kaubahaldussüsteemide jaoks, ning lisaks ulatuslikku kaitset volitamata juurdepääsu vastu - kõik see on neile kättesaadav kasutatud User CALiga.

Sellel Microsofti andmeplatvormi võimsal versioonil on kõik andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis vastavad ettevõtete tüüpilistele praegustele nõudmistele võimsale relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemile. SQL Serveri 2017 kasutaja kliendilitsentsiga on Python nüüd saadaval koos andmebaasisisese täiustatud analüütikaga R-i abil, sealhulgas interaktiivsed visualiseerimisvõimalused. Lisaks sellele on mitmeid jõudluse parandusi, sealhulgas Master Data Services (MDS) ja Reporting Services (SSRS), samuti järgmised funktsioonid:

 • Täiendavad andmebaasimootori funktsioonid, mille jõudlust on parandatud CLR-komplektide abil
 • Kohandatavad ühendused päringute kohanduvaks töötlemiseks
 • Täiustatud SQL Serveri analüüsiteenused (SSAS) koos uute paigaldusvõimalustega tabeli kujuliste mudelite jaoks
 • Andmete hankimine Power Query jaoks
 • SQL Server 2017 Integration Services (SSIS) pakub optimeeritud laiendamist, sealhulgas suure kättesaadavuse toetust ja lihtsustatud täitmist mitmes arvutis
 • Linuxi kasutamine
 • Java-rakenduste kasutamine koos Java andmebaasi ühenduvuse draiveriga
 • SQL Serveri masinõppe teenused asendavad varasemad SQL Serveri R-teenused, sealhulgas Pythoni tugi

Mida kasutatakse SQL Serveri Standard-Edition 2017 kasutajakontode jaoks?

Kasutatud kasutaja CAL, nagu neid pakub Wiresoft, ei erine kasutamata litsentsist funktsionaalsuse poolest, kui kasutajad kasutavad SQL Server 2017 Standard väljaande teenuseid. Server/CAL-litsentseerimine võib siiski säästa raha, eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks, kui nad ostavad kasutatud tarkvara:

SQL Server 2017 litsentsimine Standard koos serverilitsentsidega ja CAL-dega

Microsofti litsentseerimistingimustes pakutakse alternatiivse võimalusena SQL Server 2017 litsentsimist koos serverilitsentsiga ja kasutaja CAL-dega Standard väljaande jaoks: seda litsentseerimismudelit nimetatakse Server/CAL-litsentsimiseks. Erinevalt alternatiivsest tuumapõhisest litsentsimisest koosneb see SQL Serveri litsentsist ja täiendavatest kliendilitsentsidest vastavatele kasutajatele (või üksikutele lõppseadmetele): seega vajab iga kasutaja, kes soovib SQL Serveri instantsile ligi pääseda, eraldi juurdepääsu litsentsi (User CAL). Kuigi serverilitsents sisaldab juba kahte CAL-i, on need varustatud ainult administraatori õigustega ja ei ole mõeldud tavakasutajatele!

Ainult tavaline kasutaja CAL annab kasutajale õiguse kasutada tüüpilisi SQL Serveri tööriistu ja rakendusi Standard Edition 2017. See kasutaja kliendijuurdepääsu litsents ei sisalda muud tarkvara, mis tuleb installeerida, vaid ainult SQL Server 2017 Standard juurdepääsuõigused kliendi/serveri keskkonnas.

Kasutaja CAL-de ja SQL Serveri litsentsi versioonide ühilduvust tuleb arvesse võtta

SQL Serveri 2017 kasutaja CALiga saab lõppseade mitte ainult SQL Serveri 2017 kasutusõigused, vaid need hõlmavad ka SQL Serveri vanemate versioonide, nt 2016 (downgrade) kasutusõigusi. Seevastu aga kasutaja, kellel on SQL Serveri 2017 kasutaja CAL, ei saa juurdepääsu kõrgemale SQL Serveri versioonile, näiteks 2019 (uuendus). Seetõttu peaksite SQL Serveri kasutaja CAL-de ostmisel alati tähelepanu pöörama juurdepääsulitsentsi ühilduvusele konkreetse serverilitsentsiga. Wiresoft pakub tarkvarapoes ka SQL Server 2017 eelkäija- ja järelversioonidele kasutatud kasutaja CAL-i!

Miks pakub Microsoft SQL Server 2017 Standard väljaande jaoks alternatiivset litsentseerimisvõimalust koos CALidega?

SQL Serveri 2017. aasta versiooni Standard puhul pakub Microsoft kasutajate või lõpp-punktide CAL-põhist litsentsimist alternatiivina Core-põhisele litsentsimisele. Selline SQL Serveri juurdepääsu litsentsimise vorm võtab arvesse VKEde vajadusi, kelle serverite võimsus on sageli väiksem, kuna need on sageli varustatud ainult ühe (või kahe) tuumaga, kuid sellest piisab nende vajadustele. Sel juhul on server/CAL-litsentsimine tavaliselt odavam kui serverilitsentsimine südamike kaupa.

Selle Microsofti litsentsimudeli puhul pakutakse lisaks SQL Serveri litsentsile ka kahte CAL-tüüpi, et saada juurdepääs SQL Server 2017 Standard:

 • SQL Server 2017 User CAL: see annab SQL Serveri kasutusõigused ühele kindlale kasutajale
 • SQL Server 2017 User CAL: see annab SQL Serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele Windows-võimekusega lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Mida tuleks arvestada SQL Server 2017 Standard litsentsimisel koos User CAL-dega?

Nagu juba mainitud, saab konkreetne töötaja isiklikult kasutaja CALiga SQL Server 2017 juurdepääsuõigused, kusjuures ta saab vabalt valida, millises Windows-võimelises lõppseadmes ta seda kasutab. Kui see kasutaja on registreeritud, ei saa tema õigusi enam teisele kasutajale üle anda. Samuti ei ole võimalik kasutada kasutaja CAL-i seadme CAL-ina, st muuta selle tüüpi. Need piirangud kasutaja CALide litsentsimisel on mõeldud selleks, et vältida volitamata või kolmandate isikute kasutajate lubamatut juurdepääsu SQL Serverile. Seetõttu pakub server/CAL-litsentsimine ka turvalisust või kaitset ettevõtetele ja nende andmetele.

Millised on SQL Server 2017 Standardi kasutaja CAL-i eelised?

SQL Serveri kasutaja CAL ei erine oma õiguste poolest seadmepõhisest kliendilitsentsist. Kasutaja CAL-i erilised võimalused või eelised ilmnevad peamiselt ettevõtte tüüpilistes või sagedastes SQL Server'i kasutustes.

SQL Serveri 2017 kasutuslitsents on seotud ainult konkreetse isikuga, kuid pakub sellele isikule vaba valikut lõppseadme kaudu juurdepääsu SQL Serverile, kuid korraga ainult ühest arvutist vms.

Võrreldes seadme CALiga on SQL Serveri kasutaja CALil teistsugune kasutusala: litsentseeritud kasutaja ei ole lokaalselt seotud - tingimusel, et tema kasutataval lõppseadmel on juurdepääs Internetile. Seega saab kasutaja SQL Serverile vaheldumisi juurde pääseda nii oma töökohal ettevõttes kui ka väliselt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu - näiteks teises kohas, reisil või kodusOffice.

SQL Serveri 2017 kasutaja CAL võimaldab seega sellistel töötajatel, kes on sageli erinevates asukohtades, kasutada SQL Serveri funktsioone paindlikumalt ja kasutada igal juhul olemasolevaid arvuteid, ilma et nad sõltuksid oma lõppseadmest, sest kasutaja CAL-i abil kasutavad nad alati oma isiklikku kontot juurdepääsuks.

Kokkuvõte

Millist tüüpi Client Access License for SQL Server 2017 Standard pakub kasutajatele rohkem eeliseid, on seega iga juhtumi puhul erinev vastavalt vastavale töökeskkonnale: töötajate arv võrreldes juurdepääsuõigusega lõppseadmete valdava kasutusviisiga: kui enamik kasutajaid kasutab SQL Serverile juurdepääsuks erinevaid arvuteid - ja eriti mobiilseid tüüpe, nagu sülearvutid või tahvelarvutid -, mida kasutatakse erinevates kohtades, pakuvad User CAL-d rohkem paindlikkust. Kuid nagu eespool märgitud, tuleb otsus kliendilitsentside tüübi kohta teha enne ostmist, kuna SQL Server 2017 kasutaja CAL-i ei saa hiljem muuta ega vahetada seadme CAL-i vastu.

Ostke Wiresofti veebipoest paindlikult kasutatud Microsoft SQL Server 2017 kasutajakõlblikke CAL-teenuseid

SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval juba alates 1 üksiklitsentsist, kuna selle kasutatud tarkvara suhtes ei kehti tavapärased mahulitsentside eeskirjad - veel üks kasutatud tarkvara eelis.

Millised on SQL Server 2017-i kasutatav kasutaja CAL-i litsentsid?

Kõik Wiresofti poolt kasutatud litsentsidena pakutavad SQL Server 2017-i kasutaja CAL-d (nagu ka seadme CAL-d) on tavalised juurdepääsulitsentsid, mida Microsoft pakub äsja litsentsimisprogrammis serverispetsiifiliste funktsioonide kasutamiseks; ainus erinevus võrreldes nendega on see, et need olid varem osa SQL Server 2017-i kasutaja mahulitsentsist, mille ettevõte ostis esmalt ja seejärel müüs ettevõte kõik mittevajalikud üksikud kasutaja juurdepääsu litsentsid või isegi kogu mahulitsentsi edasi Wiresoftile. Sellisel juhul jaotati mahulitsents lahti ja teisendati individuaalseteks litsentsideks ning saadud individuaalsed kasutaja CAL-d märgiti seejärel kasutatud tarkvaraks. Nagu eespool juba mainitud, võib sellist kasutatud kasutaja CAL-i kasutada samamoodi nagu "uut", vaatamata sellele nimetusele, mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei ole üldiselt kulunud, vaid eelkõige seetõttu, et selle funktsionaalsus ja kasutusiga ei ole piiratud.

Kas SQL Server 2017 kasutatud kasutaja CAL-d on turvalised?

Kasutatud tarkvara, nagu SQL Serveri kasutajakõlblikud litsentsid, ei ole Wiresofti klientidele mitte ainult selge hinnaeelis, vaid pakub ka samasugust turvalisust nagu uus juurdepääsulitsents - ilma varjatud piirangute või tuvastamatute riskideta! Isegi kasutatud litsentsid on teile kohe pärast makseprotsessi lõpuleviimist kättesaadavad, kuna need on kohe allalaaditavad ja litsentsi aktiveeritakse kohe kaasasoleva mahulitsentsi võtmega, seega pakuvad nad ka tavapärast ostja turvalisust.

Kust pärinevad SQL Server 2017i kasutatud kasutajakõlblikud CAL-d?

Kõik Wiresofti tarkvarapoes pakutavad SQL Serveri 2017 Standard väljaande kasutajaklientide juurdepääsu litsentsid pärinevad ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest. Seega kehtib ka nende suhtes kehtiv jurisdiktsioon: see lubab selgesõnaliselt kaubelda Microsofti CAL-dega kui kasutatud tarkvaraga, mida on mitmel korral kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

Mida tähendab kasutatud kasutaja CAL-de ostmine teie kui Wiresofti kliendi jaoks?

Mitte ainult kasutatud SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-de või muude Wiresofti pakutavate litsentside ostmine, vaid ka nende tegelik kasutamine ei paku õiguskindlust, sest selle käigus ei rikuta mingeid õiguslikke eeskirju - ei teie ega Wiresoft.

Kõik eelised, mida pakub SQL Server 2017 CAL-de ostmine kasutatud tarkvarana

Wiresofti SQL Serveri 2017 kasutaja CAL-d või muud juurdepääsulitsentsid pakuvad kasutatud tarkvara klientidele alternatiivi enamiku teiste uute litsentside pakkujate pakkumistele kõikidel mainitud põhjustel - ka seetõttu, et siin ei ole piiranguid kasutaja CAL-de määramise tõttu. Seega on teil SQL Serveri teenuste litsentseerimisel vaba valik ja te saate kohandada oma ettevõtte tegelikke kasutusnõudeid, mis vähendab teie kulusid ostu ajal.

Wiresofti veebipoest leiate mitte ainult kasutaja CAL-d, vaid ka seadme CAL-d SQL Server 2017 jaoks - samuti juurdepääsulitsentsid teistele MS SQL Serveri versioonidele, sealhulgas vastavad serverilitsentsid. Nii väldite uue riistvara soetamise kulusid ja ka võimalikke ühilduvusprobleeme, mis tulenevad ebaühtlastest tarkvaraversioonidest.

Lisaks SQL Server 2017 kasutaja CAL-dele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muude Microsofti serverite tarkvara serverilitsentsid ja kliendilitsentsid - koos kõigi Wiresofti kasutatud tarkvara eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Serveri 2017 või mõne muu Microsofti toote litsentseerimise kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PAKETI KASUTAJA CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad