Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10411
 • 381-02250
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
514,90 € * 570,90 € * (9,81% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x Device CAL
Süsteem  Exchange Server
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft Exchange Server 2016 kõigi versioonides Standard ja Enterprise saadaval olevate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka kliendilitsents lõppseadmetele: Exchange Server 2016 Device CAL. Ainult see litsents annab konkreetsele registreeritud arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) vastavad kasutusõigused.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"

25 seadme CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsofti Exchange Server 2016 kõigi versioonides Standard ja Enterprise kättesaadavate teenuste kasutamise eelduseks on lisaks tegelikule serverilitsentsile ka kliendilitsents lõppseadmetele: Exchange Server 2016 Device CAL. Ainult see annab konkreetsele registreeritud arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, mobiiltelefon) vastavad juurdepääsuõigused.

Vastavalt Microsofti litsentsihalduse sätetele ei sisalda Exchange Server 2016 serverilitsents täiendavaid kasutajaõigusi, seega tuleb need osta eraldi seadme CAL-i kujul. Registreeritud lõppseadet saab seejärel kasutada iga volitatud kasutaja, et pääseda ligi vastavatele Exchange Serveri funktsioonidele.

Exchange Server 2016 Standard ja Enterprise Editioni kasutatud seadme CAL-d on saadaval mõistliku hinnaga Wiresoftist - lõppseadmete paindlikuks, vajaduspõhiseks litsentsimiseks on need saadaval ka üksikult. Kasutatud tarkvarana pakuvad need lõpp-punkti juurdepääsu litsentsid sama funktsionaalsust kui Exchange Server 2016 seadme CAL-d, mida pakutakse uuena ametliku Microsoft Volume Licensing Program'i kaudu.

Kasutage Exchange Server 2016 maksimaalselt ära kasutatud seadme CAL-i abil

Microsoft Exchange Server 2016 on kaasaegse ettevõtte sidesüsteemi asjakohaste protsesside juhtimise ja haldamise hädavajalik alus. Exchange Server toimib sisemise ja välise  kommunikatsiooni liidese vahendina ning ühendab kõik töötajad või osakonnad eri asukohtades, suurendades seeläbi ka töövoogude tõhusust: Exchange Server 2016 võimaldab tsentraalset haldamist ja e-posti ja kontaktide ning ülesannete selget arhiveerimist; integreeritud versioonihaldus parandab ka ühist tööd dokumentidega. 2016. aasta versioonis on serverite arhitektuuris serverite rollide arvu vähendatud kahele: Mailbox ja Edge Transport; lisaks on lihtsustatud ka postkastide skaleerimist ja optimeeritud pilveteenuste toetust. Muud omadused:

 • EDiscovery otsinguarhitektuur võimaldab juurdepääsu mitmele serverile ja töötab nii asünkroonselt kui ka eemalt.
 • Kontekstifiltrid parandavad teabe leidmist.
 • Sisuotsing on paremini skaleeritav, suurendades otsitavate postkastide ja arhiivipostkastide arvu kokku 20 000-ni.
 • Juhtimine andmete saatmiseks Outlooki 2016 või Outlooki kaudu on parandatud muu hulgas kohandatavate juurdepääsuõiguste abil.
 • Toetatakse ka postkastide hübriidstsenaariume.
 • Andmekaotuse vältimine (DLP) Enterprise Editionis suurendab andmete turvalisust, isegi potentsiaalset pahavara sisaldavate e-kirjade puhul.
 • Outlooki standardprotokoll MAPI üle HTTP optimeerib Exchange'i ühenduste usaldusväärsust ja stabiilsust.

Teave kasutatud seadme CAL-de kohta Exchange Server 2016 Standard- ja Enterprise-Editioni jaoks lühidalt

Wiresofti kasutatud tarkvarana pakutavad Device CAL-d ei erine vastavatest uutest Device CAL-dest, kuna need pakuvad samu võimalusi, et kasutada ära Exchange Server 2016 väljaannete Standard ja Enterprise funktsioone. Seadme CALide kasutatud tarkvara pakub seega paljudele ettevõtetele ja asutustele kuluefektiivset alternatiivi lõppseadmete varustamiseks Exchange Serveri kasutuslitsentsiga. Järgnev ülevaade selgitab kõiki eeliseid ja eriomadusi.

Microsofti litsentside haldamine koos CAL-dega Exchange Server 2016 jaoks

Microsofti litsentside haldamine selgitab kõiki sätteid Exchange Server 2016 seadme või lõppseadme lisaseadmete kohta, millel on juurdepääsuõigused Standard ja Enterprise väljaannetes, et kasutajad saaksid nende kaudu juurdepääsu e-kirjadele jne. Sellised serverilitsentsile juba lisatud CAL-d on siiski mõeldud ainult administraatoritele ja seetõttu ei tohi neid kasutada Exchange'ile tüüpiliste teenuste jaoks. Ainult kliendi juurdepääsulitsents, nagu näiteks Device CAL, annab lõppseadmele õigused, et üks - või mitu töötajat omakorda - saaks kasutada Exchange Serveri funktsioone. See Device CAL ei sisalda lisaks Exchange Server 2016 kliendi/serveri keskkonna spetsiaalsetele kasutusõigustele mingit lisatarkvara.

Millised CAL-tüübid on saadaval Exchange Server 2016 Standard- ja Enterprise editioni jaoks?

Exchange Server 2016-i CAL-põhine litsentsimine Standard ja Enterprise-versioonides tagab juurdepääsuõiguste täpse haldamise kõigile asjakohastele arvutitele (statsionaarsetele või mobiilsetele) organisatsioonis. Microsofti litsentseerimismudel pakub Exchange Server 2016 jaoks kokku kahte tüüpi CAL-sid:

 • Exchange Server 2016seadme CAL spetsiaalsele lõppseadmele (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)
 • Exchange Server 2016kasutaja CAL - ühele spetsiaalsele kasutajale

Millised on erinevused Exchange Server 2016 seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de vahel?

Põhimõtteliselt ei erine Exchange Server 2016 seadme CAL olemasolevatest funktsioonidest ja teenustest kasutaja CAL-i puhul. Siiski on oluline erinevus eelistes, mida pakub vastav juurdepääsutüüp Exchange serverile: Sõltuvalt tööjaamade arvust ja konfiguratsioonist ettevõttes ning töövoogudest, mille raames Exchange Serverile ligi pääseb, võivad mitu töötajat kasutada selleks otstarbeks ühte lõppseadet, et pääseda Exchange Serverile kordamööda ligi, või võib üks kasutaja kasutada selleks täiesti erinevaid lõppseadmeid.

Seadme CAL-i ja Windows-võimekusega juurdepääsuluba omavat lõppseadet võib kasutada iga töötaja, kellel on selleks luba, et kasutada olemasolevaid Exchange'i teenuseid. Näiteks vahetustega ettevõttes jagavad mitu töötajat ühte lõppseadet e-kirjade jne. kättesaamiseks, nii et siin on vaja vähem kliendilitsentse kui kasutaja CAL-i puhul.

Kui seda litsentseeritud lõppseadet saab kasutada ka mobiilse seadmena, nt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefon, saab vastav kasutaja kasutada seda ka Interneti-ühenduse kaudu juurdepääsuks Exchange Serverile, olenemata asukohast - nt teel, teisest asukohast või kodusOffice. Device CAL pakub seejärel ka mobiilikasutuse võimalusi.

Millised on erinevused Exchange Server 2016 seadme CAL-de vahel Standard ja Enterprise väljaannetes?

MS Exchange Server 2016-i seadme CAL-d pakuvad erinevaid funktsioone sõltuvalt Standard või Enterprise Editionist, Enterprise Editioni puhul postkastitaotluste suurema skaleeritavuse tõttu. Siiski on võimalik kasutada ka Exchange Server Enterprise Editioni koos Device CALiga Standard Editioni jaoks - Standard Editioni piiratud funktsionaalsusega ja ka väiksema arvu postkastiandmebaasidega. Seadme CAL-d Enterprise Editioni jaoks pakuvad seega koos vastava Enterprise Editioni serverilitsentsiga laiendatud teenuste ja funktsioonide ulatust, nagu on sageli vaja suuremates ettevõtetes või organisatsioonides, sealhulgas andmekaotuse vältimist.

Pange tähele Exchange Server 2016 seadme CAL-i versioonide ühilduvust

Lisaks olemasolevatele funktsioonidele, mis sõltuvad väljaandest, ei varusta Device CAL for Exchange Server 2016 mitte ainult arvutit jne täpselt selle serverversiooni kasutusõigustega, vaid annab sellele ka õiguse kasutada vanemaid Exchange'i versioone, näiteks 2013 (downgrade). Seadme CAL-i 2016. aasta serveri versiooni jaoks ei saa siiski kasutada kõrgema Exchange Serveri 2019. aasta versiooni (uuendus) kasutamiseks.

Seetõttu peaksid Exchange Serveri seadme CAL-de ostjad lisaks iga väljaande kohta saadaval olevatele funktsioonidele alati arvestama kasutatud serverilitsentsi ja kliendilitsentside ühilduvust.

Mida peaksin veel arvestama Exchange Server 2016 litsentsimisel koos Device CAL-dega?

Exchange Serveri 2016. aasta versiooni seadme CAL kehtib täpselt ühe lõppseadme jaoks ja varustab selle vastavate kasutusõigustega. Kui registreerimine on lõpetatud, ei saa Device CAL-i teisele lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CALi tüüpi, antud juhul: kasutada seadme CALi kasutaja CALina.

Nende Microsofti litsentsihalduse sätete eesmärk on takistada ebaseaduslike juurdepääsu Exchange Server 2016-le ja tagada ettevõttele suurem turvalisus suhtluses, kuna litsentsita arvutid ei saa juurdepääsu e-posti teenustele ja serveri andmetele.

Kokkuvõte seadme CAL-de valimise kohta

Seega, milline kliendilitsentsi tüüp Exchange Server 2019 kasutamiseks pakub ettevõttele rohkem võimalusi, selgub alati konkreetsel juhul. Lisaks Exchange'i serverit kasutavate lõppseadmete arvule mängib siinkohal rolli ka kasutajate arv: niipea kui mitu töötajat kasutavad Exchange'i serverile juurdepääsuks kordamööda ühte lõppseadet, pakub Device CAL rohkem eeliseid.

Teie ettevõtte tüüpiliste stsenaariumide tundmine on parim lähtepunkt Exchange Server 2016 jaoks õige CAL-tüübi valimisel. Ettevõtte jaoks võib olla odavam litsentseerida Device CAL-dega kui User CAL-dega, sest kokku tuleb osta vähem juurdepääsulitsentse.

Kasutatud seadme CAL-d Microsoft Exchange Server 2016 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes juba ühe litsentsi eest

Exchange Server 2016 kasutatud Device CAL-d on Wiresofti veebipoes saadaval ka üksikult - sest siin ei kehti Microsofti mahulitsentside regulatsioonid tasemete määramise kohta; lisaks ei ole kasutatud tarkvara kasutatavuses mingeid puudusi ega piiranguid - mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda. Rohkem infot selle kohta allpool.

Kust pärinevad Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavad Exchange Server 2016 seadme CAL-d?

Wiresofti poolt pakutavad kasutatud seadme CAL-d MS Exchange Server 2016 jaoks on Microsofti litsentsiprogrammi originaallitsentsid; kasutatud seadme CAL-dena olid need varem osa ettevõtte poolt varem ostetud Exchange Server 2016 seadme mahulitsentsist. Wiresoft ostis selle mahulitsentsi ja individuaalse seadme juurdepääsu litsentsid, mida ei olnud vaja, ning mahulitsents jagati individuaalseteks litsentsideks. Saadud nn ühe seadme CAL-id nimetatakse seejärel kasutatud tarkvaraks. Vaatamata nende nimetusele kasutatud juurdepääsulitsentsidena, saab neid siiski kasutada nagu kasutamata litsentsi Exchange Server 2016-i juurdepääsuks, sest need ei erine funktsionaalsuse ega kasutusaja piirangute poolest.

Exchange Serveri 2016 seadme CAL-id kui kasutatud tarkvara pakuvad ostja turvalisust

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine Device CALs for Exchange Server 2016 pakub klientidele Exchange Server 2016 jaoks taskukohast litsentseerimisvõimalust, sest nende kasutamine on turvaline! Wiresofti kasutatud seadme CAL-id pakuvad ka tavapärast ostja turvalisust, mis hõlmab nii kohest allalaadimist pärast ostu kui ka litsentsi kohest aktiveerimist kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Kas kasutatud seadme CAL-de ostmine ja kasutamine Exchange Server 2016 jaoks on seaduslik?

Exchange Server 2016 seadme CAL-d, nagu ka muud Wiresofti pakutavad kliendilitsentsid, pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Sellest järeldub, et kasutatud CAL-dega kauplemine põhineb kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt nii Microsofti kasutatud litsentside müüki kui ka ostmist ja kasutamist; erinevad kohtuotsused on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Wiresofti klientidel on seega Exchange Server 2016 kasutatud Device CAL-de ostmisel ja kasutamisel õiguskindlus, kuna nad ei riku sellega ühtegi õiguslikku regulatsiooni.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub ka audititurvalisust kõigi eelmiste ostjate täieliku tõestuse kaudu!

Kokkuvõte kõigist Exchange Server 2016 seadme CAL-de kui kasutatava tarkvara eelistest

Wiresofti kasutatav tarkvara User CALs for Exchange Server 2016 on soodne alternatiiv võrreldes tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldava uue tarkvaraga - see hinnaeelis kehtib ka teiste Microsofti vastavate juurdepääsulitsentsidega serverite kasutatud tarkvara kohta.

Kasutatud seadme CAL-dega litsentsimine ei sisalda ostu ajal numbrilisi piiranguid, nagu tavaliselt mitmetasandilise litsentsimise puhul, nii et saate oma litsentsimist kohandada vastavalt serveriteenuste tegelikule kasutamisele teie organisatsiooni lõppseadmete täpse arvu järgi. Seega saavad Wiresofti kliendid vähendada ka Exchange Serveri seadmetele juurdepääsu litsentsimise kulusid, valides paindlikult litsentside arvu.

Wiresofti kasutatud litsentsid pakuvad seega eriti ökonoomset võimalust täiendada mõistliku hinnaga tarkvaravaru. Mitme tarkvaraversiooni kättesaadavus aitab vältida ka ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida ebaühtlaste tarkvaraversioonide kasutamisest, vähendades seega ka uue riistvara ostmise kulusid. Wiresofti tarkvarapoest leiate seega mitte ainult seadme CAL-d Exchange Server 2016 jaoks, vaid ka vastavad kasutaja CAL-d kasutatud tarkvarana, samuti kliendilitsentsid teiste MS Exchange Serveri versioonide jaoks.

Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine hõlmab ka Microsofti tarkvara, mida kasutatakse teistes ärivaldkondades - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Exchange Server 2016 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad