Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10029
 • D86-05868
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
125,90 € * 138,90 € * (9,36% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Visio 2019 on Microsofti tarkvara uusim, värskelt uuendatud versioon nii tehniliste kui ka äriprotsesside professionaalseks visualiseerimiseks ning keeruliste andmete ja faktide selgitamiseks - kasutamist hõlbustab eelkõige suur hulk erinevaid diagrammitüüpe, mis on juba lisatud kujunditena kõigi tüüpiliste rakendusvaldkondade jaoks. Visio 2019. aasta versioon Standard sisaldab arvukalt uusi funktsioone ja täiendavaid kujundeid, mis muudavad sellega töötamise ja ideede rakendamise veelgi mugavamaks ja tõhusamaks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"

Visio 2019 Standard - Microsofti visualiseerimisprogramm üksiklitsentsina ostmiseks

Visio2019 on Microsofti tarkvara uusim, värskelt uuendatud versioon nii tehniliste kui ka äriprotsesside professionaalseks visualiseerimiseks ning keeruliste andmete ja faktide selgitamiseks - kasutamist hõlbustab eelkõige suur hulk erinevaid diagrammitüüpe, mis on juba lisatud kujunditena kõigi tüüpiliste rakendusvaldkondade jaoks. Visio Standard 2019. aasta versioon sisaldab arvukalt uusi funktsioone ja täiendavaid kujundeid, mis muudavad sellega töötamise ja ideede elluviimise veelgi mugavamaks ja tõhusamaks.

Lisaks võimaldab Visio 2019 ka andmete otsest importimist Excelist, Exchange' ist või Azure'i Active Directory'st (kui need on olemas), et kasutada neid loomisel. Tänu täiustatud AutoCADi toetusele on DWG-failide importimine ja töötlemine muutunud veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Koos tuttava MS Office tuttava töölaua kasutajaliidese abil leiavad isegi uued kasutajad kohe orienteerumise ja suudavad integreeritud vahendeid intuitiivselt kasutada ning muuta isegi keerulised ideed selgeks graafikaks ja diagrammideks, sõltuvalt vajadustest: kaartidest ja vooluringidest töövoogude ja voogdiagrammide ning organisatsioonikaartide - uus: ka wireframe-mudelite - ja paljude muude esitusviisideni. Kasutades integreeritud kommentaarifunktsiooni, saab Visio 2019 Standard abil loodud faile teha ka teistele kättesaadavaks koostööks.

Kui kasutate Visio 2019-i puutetundlikku seadet, saab programmi kasutada nii pliiatsiga kui ka sõrmega - nii joonistades kui ka märkmeid lisades -, mis laiendab veelgi selle kasutusvõimalusi.

Kellele on Visio 2019 Standard mõeldud?

Visio 2019 väljaanne Standard on mõeldud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele, kes soovivad luua professionaalseid visualiseerimisi paljudes rakendusvaldkondades kõrgel tasemel. Selgelt paigutatud kujundeid saab kohandada vastavalt oma vajadustele ja salvestada uute mallidena. SharePoint-serveri kasutamisel saab Visio abil loodud projekte või faile jagada pilve kaudu ka teiste partnerite ja kolleegidega.

Microsoft Visio 2019 väljaanne Standard on tavaliselt poodides saadaval ainult hulgilitsentsilepingu raames; Wiresoft pakub seda tarkvarapoes üksiklitsentsina ostuversioonina - see on nn kasutatud tarkvara, mille hind on samuti oluliselt madalam. Seega on lisaks VKEdele eriti füüsilisest isikust ettevõtjatel ja vabakutselistel ettevõtjatel soodne võimalus kasutada seda tõestatud Microsofti visualiseerimistarkvara.

Lisaks leiavad nad Wiresoft Software veebipoest ka teisi Visio 2019-ga ühilduvaid Microsofti rakendusi, näiteks Windows 10, mis tuleb paigaldada Visio 2019 kasutamise eeltingimusena - samuti soodushinnaga kasutatud tarkvara üksiklitsentsina. Järgnev ülevaade näitab Visio 2019 Standard Editioni kõige olulisemaid funktsioone ja uuendusi.

Kasutage Visio malle ja looge oma kujundeid

Visio 2019 Standard saadaval olevad Visio diagrammid on selgelt struktureeritud vastavalt erinevatele mallidele, mis omakorda sisaldavad üksikuid kujundeid . Neid saab siduda ka otse Exceli tabeliga või isegi andmebaasiga, et nende andmed oleksid kättesaadavad. Visio 2019-i laiendatud mallide portfell sisaldab rohkem kui 600 kujundit, sealhulgas umbes 400 "tarka" kujundit, mille puhul seotud metaandmed kohandavad automaatselt nende visualiseerimist, samuti tööstusstandarditele vastavaid tüüpe, mis üldiselt laiendavad oluliselt loovust ja ka tootlikkust, hõlmates peaaegu kõiki valdkondi, kus protsessi või korraldust on vaja illustreerida parema mõistmise eesmärgil. Visio 2019 Standard pakub selleks muu hulgas järgmisi diagrammitüüpe:

 • Voolukaardid visualiseerivad protsesside etappe projektides või isegi tehnilistes menetlustes, eriti ka Swimlane'i diagrammid, et määrata üksikud tööetapid erinevatele osakondadele. Erijuhtumiks on
 • Funktsiooniülesed vooskeemid, näiteks IDEF0-diagrammid süsteemi või äriotsuste modelleerimiseks, samuti BPMN-diagrammid, mida kasutatakse äriinformaatikas ja protsessijuhtimises.
 • Protsessi vooluskeemid illustreerivad eelkõige keemilisi või tööstuslikke protsesse, sealhulgas kasutatavaid seadmeid.
 • Põhiplaanid visualiseerivad arhitektuursete ruumide paigutust, näiteks ettevõtete ruumide planeerimiseks.
 • Hoone skeemidel kui korruseplaanide variandil on muu hulgas näidatud infrastruktuur, mille kujutamine on maja planeerimisel vajalik, nt elektriskeemide (ka IEEE nõuetele vastavuse tagamiseks), paigaldiste, torustike ja süsteemide tehniliste skeemidega.
 • Äriprotsesside skeeme kasutatakse keerukate tegevusprotsesside selgitamiseks; nende hulka kuuluvad
 • Organisatsioonilised skeemid, mis illustreerivad organisatsiooni struktuuri ning näitavad hierarhiaid ja sõltuvusi; ja
 • Pivot-diagrammid ja ajaskaala diagrammid arengute kronoloogilise järjestuse dokumenteerimiseks, nt äriprotsessides.
 • IT-diagrammid omavaheliste seoste illustreerimiseks, nt ITIL (Information Technology Infrastructure Library) diagrammid tüüpiliste etteantud protsesside, funktsioonide ja rollide selgitamiseks, Active Directory määrangud, aga ka andmebaasi diagrammid.
 • 3D tulpdiagrammid illustreerivad müüki, kasumi kasvu või muid põhinäitajaid.
 • Järjestusdiagrammid näitavad kõiki interaktsioonis osalevaid osalejaid või objekte ning nende poolt põhjustatud sündmusi.
 • Tegevusskeemid kirjeldavad tegevuste või meetodite sisemist käitumist.
 • Olekuskeemid illustreerivad olekute jada, mida objekt läbib näiteks toote elutsükli jooksul.
 • Juhtumi- või kasutusjuhtumi diagrammid kirjeldavad arendusprojekti üksikuid etappe.
 • Kommunikatsioonidiagrammid visualiseerivad süsteemi elementide koostoimet.
 • Andmebaasi notatsioonidiagrammide abil illustreeritakse andmebaasi mudelit.

Lisaks nendele ja paljudele teistele diagrammitüüpidele saavad kasutajad Vision 2019-s luua ka oma kohandatud kujundeid Standard luua ka oma kohandatud kujundeid ja lisada need korduvkasutamiseks mallile "Lemmikud", kasutades neid seega uuesti uue põhikujundina. Visio 2019 Standard sisalduvaid kujundeid saab vastavalt vajadusele kohandada või lisada, nt üksikute sisu või komponentide esiletõstmiseks, samuti saab valitud kujundi asemel muuta kogu diagrammi: Teksti vormingut ja värvi saab muuta ning seda saab ka pöörata, joonte paksust, stiili ja värvi saab muuta, samuti on võimalik kasutada täitevärve, gradiente, läbipaistvust ja mustreid, samuti varju, helendust, peegeldust ja 3D-efekte rõhuasetuse andmiseks.

Uued kujundid ja tugi välistele diagrammitüüpidele Visio 2019is

Selleks pakub Visio 2019 Standard ka täiesti uusi diagrammitüüpe või funktsioone, samuti täiustatud toetust DWG-failidele :

Alustage kiiresti Visio 2019 uute stardidiagrammidega

Visio 2019 on veelgi intuitiivsem kasutada tänu uutele stardidiagrammidele ajurünnaku, organisatsiooniskeemi ja SDL (lühend "Shapes Specification and Description Language") mallide jaoks, mis on tavaliselt parimad sageli vajalike voogdiagrammide, töövoogude ja ajagraafikute kujutiste loomiseks. Neid täiendavad praktilised näpunäited, mille abil on isegi algajatel lihtne ja kiire kõnealuse diagrammi koostamine.

Uus: trajektooride skeemid

Visio 2019-i uued traatvõrguskeemid sobivad eriti hästi rakenduse kasutajaliidese kavandite kuvamiseks. Seetõttu on trajektoorseid skeeme vaja eelkõige rakenduste arendamisel, et visandada ideid nende funktsioonide ja sisu kohta.

Uus: Parandatud AutoCAD tugi

Visio 2019 Standard pakub ka täiustatud ja täiustatud AutoCADi toetust, eelkõige kiiremat failiimporti ning paremat skaleerimist ja viivituseta kuju ülekandmist.

AutoCADi objekte saab seega avada Visio 2019is ja teisendada Visio kujunditeks.

Näiteks AutoCADis loodud hoone põrandaplaani saab avada Visio' s, kus seda saab täiendada kujunditega, mis visualiseerivad sisekujunduse planeerimist koos mööbli või töökohtade, masinate ja seadmete jne. ning inimestega. Visio Standard saab importida DWG- või DXF-faile, mis on loodud AutoCADi versiooniga 2007 või vanemate versioonidega.

Riistvara ja muud nõuded Microsoft Visio 2019 kasutamiseks Standard

MS Vision 2019 Standard saab kasutada nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina ja siin ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019! Lisateavet miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Protsessor: 1,6 GHz või kiirem, kahetuumaline protsessor
 • Operatsioonisüsteemid (tingimata vajalik): Windows 10, Windows Server 2019
 • Mälu: 4 GB RAM (64-bitine), 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruum: 4,0 GB vaba ruumi
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime on 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart graafikaseadmete kiirendamiseks
 • .NET versioon: mõned Vision 2019 funktsioonid võivad nõuda täiendavalt .NET 3.5 või 4.6 ja uuemate versioonide paigaldamist
 • Visio pilvepõhiste failihaldusfunktsioonide kasutamiseks on vaja ka OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePoint'i kasutamist

Osta MS Visio 2019 Standard Edition odavalt üksiklitsentsina aadressil Wiresoft

MS Visio 2019 on Wiresofti poolt pakutavas Standard Väljaanne veebipoes ühe kasutaja litsentsi kujul nn kasutatud tarkvarana - oluliselt madalama hinnaga võrreldes võrreldava uue tootega. Lisaks oluliselt soodsamale hinnale on selle Visio ostuversiooni suureks eeliseks ka selle ajaliselt piiramatu kasutatavus, kuna tegemist ei ole tellimusversiooniga.

See MS Visio 2019 ühe kasutaja litsentsi Standard väljaanne pärineb sama Microsofti programmi mahulitsentsist, mis on ostetud või mida ettevõte ka kasutab. Müügilitsentside edasimüügiga jaotati see osadeks ja muudeti üksiklitsentsideks, mis teeb selle siis tuntuks kui kasutatud tarkvara või "kasutatud tarkvara". Kuid ei eraldiseisvateks litsentsideks jagamine ega Visio 2019 uus nimetus ei ole siiski Standard kui "kasutatud tarkvara" tähendab mingeid piiranguid selle funktsionaalsusele või kasutatavusele - ühelt poolt, kuna see protsess ei kujuta endast kehtivate eeskirjade rikkumist, ja teiselt poolt, kuna tarkvara üldjuhul ei amortiseeru.

Tarkvara ostmine on Wiresofti puhul alati turvaline tehing - paljude eelistega! Wiresoft Shopis saadaval olevate litsentside ostmisel, näiteks MS Visio 2019 Standard, saate kasu mitte ainult absoluutselt soodsast hinnast, vaid ka ostja turvalisusest, mis tuleneb kohesest allalaadimisest pärast maksmist ja kohesest litsentsi aktiveerimisest lisatud mahulitsentsi võtmega. Eriti kasutatud tarkvaralitsentside ostmine, näiteks MS Visio 2019 Standard või mõne muu programmi jaoks, pakub teile soodsat võimalust kasutada Microsofti eksklusiivseid programmiväljaandeid ise ilma piiranguteta.

Wiresofti tarkvarapoest leiad Microsofti kasutatud tarkvara MS Visio 2019 Standard Edition, samuti selle programmi teisi versioone ja väljaandeid ning muid Microsofti rakendusi, näiteks Windows 10 ja Windows Server 2019, mis ühilduvad praeguse versiooniga. Kui teil on küsimusi MS Visio 2019 Standard või mõne muu siin pakutava Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid vestluse või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad