Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD

189,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visio 2019 Standard – Microsofti visualiseerimisprogramm müügiks ühe litsentsina...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"

Visio 2019 Standard – Microsofti visualiseerimisprogramm müügiks ühe litsentsina

Visio 2019 on Microsofti tarkvara uusim, äsja muudetud versioon nii tehniliste kui ka äriprotsesside professionaalseks visualiseerimiseks ning keeruliste andmete ja faktide selgitamiseks – kasutamist hõlbustab eriti suur hulk erinevaid diagrammi tüüpi juba sisalduda kuju kõigi tüüpiline kohaldamise valdkonnad. Visio Standardi 2019. aasta versioon sisaldab arvukalt uusi funktsioone ja täiendavaid kujundeid, mis muudavad nendega töötamise ja ideede elluviimise veelgi mugavamaks ja tõhusamaks.

Visio 2019 abil saab andmeid importida ka otse Excelist , Exchange'ist või Azure Active Directoryst (kui see on saadaval), et neid loomise ajal kasutada. AutoCADi optimeeritud tugi muudab ka DWG-failide importimise ja töötlemise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

MS Office'ist tuttava töölaualiidese abil leiavad isegi uued kasutajad kohe orienteeruvad ning saavad integreeritud tööriistu kohe ja intuitiivselt kasutada ning keerukaid ideid selgeks graafikaks ja diagrammideks teisendada, olenevalt nõuded: alates kaardid ja ahelad kaudu tööprotsesse ja flowcharts et organisatsiooni skeemi - uus: ka sõrestikku mudelid - ja paljud muud esindatus. Integreeritud kommenteerimisfunktsiooni kasutades saab Visio 2019 Standardiga loodud failid ka teistele koostööks kättesaadavaks teha.

Puutetundlikul seadmel Visio 2019 kasutamisel saab programmi juhtida nii pliiatsi kui ka sõrmega – olgu siis joonistades või märkmeid lisades –, mis avardab kasutusvõimalusi.

Kellele on Visio 2019 standard?

Visio 2019 standardväljaanne on mõeldud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele, kes soovivad luua paljudes rakendusvaldkondades kõrgel tasemel professionaalseid visualiseerimisi. Kujundeid, mis on selgelt mallide järgi paigutatud, saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja salvestada oma uute mallidena. SharePointi serverit kasutades saab Visioga loodud projekte või faile pilve kaudu jagada ka teiste partnerite ja kolleegidega.

Microsoft Visio 2019 standardväljaanne on tavaliselt poodides saadaval ainult hulgilitsentsilepingu osana; Wiresoft pakub seda tarkvarapoes ühekordse litsentsina ostuversioonis - see on nn kasutatud tarkvara, millel on ka oluliselt madalam hind. Selle tulemusel on mitte ainult VKEdel, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjatel ja vabakutselistel võimalus seda tõestatud Microsofti visualiseerimistarkvara kasutada.

Wiresofti tarkvara veebipoest leiate ka teisi Visio 2019-ga ühilduvaid Microsofti rakendusi, näiteks Windows 10, mis tuleb installida Visio 2019 kasutamise eeltingimusena – ka allahindlusega kasutatud Üksik tarkvaralitsents. Järgmises ülevaates on näidatud Visio 2019 standardversiooni olulisemad funktsioonid ja uuendused.

Kasutage Visio malle ja looge oma kujundeid

Teenuses Visio Standard 2019 saadaolevad Visio diagrammid on selgelt üles ehitatud erinevate mallide järgi, mis omakorda sisaldavad individuaalseid kujundeid. Neid saab linkida ka otse Exceli tabeli või andmebaasiga, et nende andmed oleksid kättesaadavad. Rakenduses Visio 2019 laiendatud mallide portfell sisaldab enam kui 600 kujundit, sealhulgas umbes 400 intelligentset kujundit, milles lingitud metaandmed kohandavad automaatselt nende visualiseerimist, ning tüüpe, mis vastavad valdkonna standarditele, mis kokku suurendamine loovust ja tootlikkust oluliselt, kuna need hõlmavad peaaegu igas valdkonnas, kus protsessi või korraldust tuleb illustreeritud paremat mõistmist. Programmis Visio 2019 Standard on selle jaoks saadaval järgmised diagrammitüübid:

 • Vooskeemid visualiseerivad projekti või tehniliste protsesside protsesside faase, eriti ujumisradade diagramme, et määrata erinevatele osakondadele individuaalsed tööetapid.
 • on erijuhtum
 • Funktsionaalsed vooskeemid , näiteks IDEF0 diagrammid süsteemi või ettevõtte otsuste modelleerimiseks, samuti BPMN diagrammid, mida kasutatakse äriinfosüsteemides ja protsesside juhtimises.
 • Protsessi vooskeemid illustreerivad eelkõige keemilisi või tööstuslikke protsesse, sealhulgas kasutatavaid süsteeme.
 • Korruseplaanid visualiseerivad arhitektuursete ruumide jaotust ruumilise planeerimise jaoks nt ettevõtetes.
 • Ehitusplaanid korruseplaanide variandina näitavad muuhulgas maja planeerimisel vajalikku infrastruktuuri, nt koos elektriskeemide (ka IEEE vastavuse tagamiseks), paigaldiste, tehniliste skeemidega, torujuhtmete ja süsteeme.
 • Äriprotsesside diagramme kasutatakse keerukate tööprotsesside selgitamiseks; see hõlmab ka
 • Organisatsiooni diagrammid , mille abil selgitatakse organisatsiooni struktuuri ning kuvatakse hierarhiad ja sõltuvused, samuti
 • Pöörddiagrammid ja ajaskaala diagrammid , et dokumenteerida arengute kronoloogilise jada, nt äriprotsessides.
 • IT diagrammid , et illustreerida võrgustike, näiteks ITIL (Information Technology Infrastructure Library) diagrammid selgitada tüüpiline eelmääratud protsesside, funktsioonide ja rollide, Active Directory ülesandeid, vaid ka andmebaasi diagrammid.
 • 3D tulpdiagrammid illustreerivad müüki, kasumi kasvu või muid KPI-sid.
 • Järjestusdiagrammid näitavad kõiki interaktsioonis osalevaid näitlejaid või objekte, aga ka sellest tulenevaid sündmusi.
 • Tegevusdiagrammid kirjeldavad toimingute või meetodite sisemist käitumist.
 • Olekudiagrammid illustreerivad olekute jada, mille objekt läbib nt oma toote elutsükli jooksul.
 • Juhtumi või kasutusjuhtumi diagrammid kirjeldavad arendusprojekti üksikuid etappe.
 • Kommunikatsiooniskeemid visualiseerivad süsteemi elementide koostoimet.
 • Andmebaasi tähistusskeeme kasutatakse andmebaasi mudeli illustreerimiseks.

Lisaks nendele ja paljudele teistele diagrammitüüpidele saavad kasutajad luua rakenduses Vision 2019 Standard ka oma kohandatud kujundeid ja lisada need korduvaks kasutamiseks šabloonidele „Lemmik” ning kasutada neid uuesti uus meisterkuju. Programmis Visio 2019 Standardis sisalduvaid kujundeid saab vastavalt vajadusele kohandada või täiendada, nt üksiku sisu või komponentide esiletõstmiseks, ning valitud kujundi asemel saab redigeerida ka kogu diagrammi: Teksti saab redigeerida vormindamine ja värvimuutus ja saab pöörata ka, read saab muuta paksus, stiili ja värvi, ja täitke värvi, kalded, kiled ja mustrid samuti vari, valgus, peegel ja 3D-efektid on saadaval rõhku.

Uued kujundid ja tugi välistele diagrammitüüpidele Visio 2019-s

Lisaks pakub Visio 2019 Standard ka täiesti uut tüüpi diagramme ja funktsioone ning DWG-failide täiustatud tuge:

Kiire algus Visio 2019 uute käivitusskeemidega

uus algus diagrammide ajurünnakud, organisatsiooni skeem ja SDL (lühend "Kujundid spetsifikatsioon ja kirjeldus Keel") malle, mis on tavaliselt kõige paremini luua sageli vaja esindused diagramme ja tööprotsesse ning luues ajakava, Visio 2019 saab kasutada veelgi intuitiivsemalt. Neile lisanduvad praktilised näpunäited, mille abil saab vastava diagrammi kiiresti ja lihtsalt koostada ka algaja.

Uus: traatraami diagrammid

Visio 2019-s sisalduvad traatraami diagrammid sobivad eriti hästi rakenduse kasutajaliidese mustandite kuvamiseks. Seetõttu on traatskeemi diagrammid eelkõige vajalikud rakenduste arendamisel, et visandada ideid nende funktsioonide ja sisu kohta.

Uus: täiustatud AutoCADi tugi

Visio 2019 Standard pakub ka täiustatud ja laiendatud AutoCADi tuge, mida iseloomustab eelkõige failide kiirem import, parem skaleerimine ja viivituseta kuju ülekate.

Seetõttu saab AutoCADi objekte Visio 2019-s avada ja Visio kujunditeks teisendada.

Näiteks AutoCADis loodud hoone korruseplaani saab avada Visios ja täiendada seal kujunditega, mis visualiseerivad interjööri planeerimist mööbli või töökohtade, masinate ja seadmetega jne, nagu samuti inimesed. Visio Standard saab importida DWG- või DXF-faile, mis on loodud AutoCAD versiooniga 2007 või varasemaga.

Riistvara ja muud nõuded Microsoft Visio 2019 Standardi kasutamiseks

MS Vision 2019 Standardit saab kasutada nii 32-bitises kui ka 64-bitises versioonis ja siin ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019-ga! Lisateavet miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Protsessor: 1,6 GHz või kiirem, kahetuumaline
 • Operatsioonisüsteemid (täiesti vajalik): Windows 10, Windows Server 2019
 • RAM: 4 GB RAM (64-bitine), 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvakettaruum: 4,0 GB vaba ruumi
 • Ekraani/ekraani eraldusvõime 1280 x 768
 • Graafika: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks
 • .NET-versioon: mõnede Vision 2019 funktsioonide jaoks võib olla vajalik installida ka .NET 3.5 või 4.6 või uuem versioon.
 • Funktsioonide kasutamiseks Visio failide pilvepõhiseks haldamiseks on vaja ka OneDrive, OneDrive for Business või SharePointi

Ostke MS Visio 2019 Standard Edition soodsalt ühe litsentsina Wiresoftilt

MS Visio 2019 pakub Wiresoft e-poes Standard versioonis ühe kasutaja litsentsi kujul nn kasutatud tarkvarana – oluliselt soodsama hinnaga kui võrreldav uus kaup . Lisaks oluliselt alandatud hinnale pakub see Visio ostuversioon suureks eeliseks ka piiramatut kasutatavust, kuna tegemist ei ole tellimusversiooniga.

See MS Visio 2019 standardväljaande ühe kasutaja litsents pärineb sama Microsofti programmi hulgilitsentsist, mille ostis või kasutas ettevõte. Hulgilitsentsi edasimüümisega see lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, mida seejärel nimetatakse kasutatud tarkvaraks või "kasutatud tarkvaraks". Siiski ei jagamine üksikuteks litsentsideks ega Visio 2019 Standardi uus nimetus "kasutatud tarkvaraks" ei tähenda piiranguid selle funktsionaalsuse või kasutatavuse osas – ühelt poolt, kuna see protsess ei kujuta endast rikkumise kehtivatele eeskirjadele ja teiselt sest tarkvara üldiselt ei kanna välja.

Tarkvara ostmine on teie jaoks Wiresoftiga alati turvaline äri – paljude eelistega! Ostmisel litsentside nagu MS Visio 2019 Standard kättesaadav Wiresoft Shop, siis kasu mitte ainult täiesti madal hind, vaid ka ostja turvalisuse kaudu kohe alla laadida pärast maksmist pluss vahetus litsentsi aktiveerimise koos kaasasolev hulgilitsentsi võti. Kasutatud tarkvaralitsentside, näiteks MS Visio 2019 Standardi või mõne muu programmi ostmine pakub teile soodsat võimalust kasutada Microsofti programmi eksklusiivseid väljaandeid ise piiranguteta.

Microsofti kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapoest leiate MS Visio 2019 Standard Editioni, samuti selle programmi muud versioonid ja väljaanded ning muud Microsofti rakendused, nt Windows 10 ja Windows Server 2019, mis on kooskõlas kehtiva versiooni. Kui teil on küsimusi MS Visio 2019 Standardi või mõne muu siin pakutava Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISIO 2019 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud