Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD 2021

MICROSOFT WORD 2021

162,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word 2021 – mitmekülgne tekstitöötlusprogramm Word 2021  on Microsofti...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 – mitmekülgne tekstitöötlusprogramm

Word 2021 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Tänu integreeritud tööriistu ja selle intuitiivne operatsiooni ulatuslikult varustatud Office programmi ületab kaugelt kirjalikult ja toimetamine tekstide: arvukad disain valikud võimaldavad sisestamist graafika ja tabelid, mitmekülgne võimalusi ekraani ja dokumentide formaadi ei ole ainult Sobib ärikirjade käsitlemiseks, aga ka professionaalselt kujundatud lõputööde ja informatiivsete aruannete, aga ka visiitkaartide, brošüüride ja flaierite loomiseks, mida saab printimiseks PDF-vormingus otse Wordi salvestada. Erinevaid failivorminguid saab redigeerida ka Microsoft Wordiga.

Paljudele tüüpilistele vormingumallidele on lisatud ulatuslikud täiendavad lehekülje paigutuse valikud, et luua selgeid ja hõlpsasti loetavaid tekste; Olulisi dokumente saab kopeerimise eest kaitsta ka vesimärkide lisamisega või märgistada edasiseks kasutamiseks.

Lisaks hõlbustavad ja kiirendavad paljud nutikad tööriistad, nagu õigekirjakontroll ja automaatse parandamise valikud, tekstidokumentide loomist vastavalt kehtivatele õigekirjareeglitele.

Praktiline lint muudab üksikute rakenduste vahel kiire klõpsuga vahetamise eriti lihtsaks.

Töölauaprogrammi valikulise ühendamisega Microsoft Cloudiga saavad mitmed kasutajad dokumendi kallal reaalajas koos töötada, mis annab palju võimalusi meeskonnatöö täiustamiseks. Word 2021 sisaldab ka iga üksiku Word.doc-i jaoks individuaalset õiguste määramist, mis võib näiteks piirata või takistada teise isiku lugemist või redigeerimist.

Lisaks neile vanemate Wordi versioonide tõestatud funktsioonidele pakub MS Word 2021 ka mitmeid uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad tekstidokumentide kirjutamise, redigeerimise ja lugemise veelgi meeldivamaks ja tõhusamaks kui varem. See hõlmab tumedat režiimi, mis on silmadele kerge, eriti kui veedate ekraanil pikka aega, pikemate tekstifailide selge kuvamise valikud, mis kiirendavad teatud lõikude otsimist, ja täiustatud juurdepääsetavuse tugi. Õppevahendid suurendavad loetavust ning vabakäefunktsioon võimaldab joonistada käsitsi oma visandeid ja diagramme ning need otse dokumenti sisestada. Et saaksite oma arvutis kasutada programmi MS Word 2021 , peab Windows 10 olema eelnevalt installitud. Kõik Word 2021 olulised uued funktsioonid leiate järgmisest ülevaatest.

Wiresofti veebipoest saate hankida nii praeguse Word 2021 versiooni kui ka selle eelkäija ning muid Office'i programme eriti odavate üksikrakendustena.

Kõik Word 2021 uued funktsioonid lühidalt

Wordi 2021. aasta versioonile üleminek võib olla eriti kasulik neile kasutajatele, kes loovad professionaalseid tekste ning soovivad parandada oma kirjutamise ja lugemise tõhusust. Paljud funktsioonid võimaldavad teil veelgi paremini keskenduda olulisele.

Eriti kui dokumendid peaksid olema kujundatud takistusteta, et jõuda adressaatide rühmani, kellel on probleeme tekstide lugemise ja mõistmisega, muudavad äsja integreeritud funktsioonid, mis võtavad arvesse ka rahvusvahelisi standardeid, loomise lihtsamaks. tekstid, mida saab lugeda igaüks.

Saadaval on ka lisafunktsioonid teadusdokumentide loomiseks ja avaldamiseks, eriti keerukate valemite kasutamisel, mis on nüüd võimalik tänu ülemaailmselt kasutatava standardprogrammi LaTeX toele.

Suurem selgus tänu erinevatele vaatevalikutele

Word 2021 pakub ka visuaalselt rohkem võimalusi. Selles versioonis on rakendusest Word 2016 tuntud lintkasutajaliides kombineeritud moodsa tuttava paani välimusega, mis on omane ka Windows 10 jaoks. Sageli kasutatavad elemendid või funktsioonid asetatakse silmapaistvamalt, nii et need on veelgi kiiremini kättesaadavad.

Ja kui eelistate jätkata Wordi varasemast versioonist tuttavat lindi välimust, saate ka liidese ümber kujundada.

Suurem selgus kehtib ka puuteekraaniga seadmete (nt tahvelarvutite ja nutitelefonide) kasutamise kohta, siin on suurendatud pliiatsiga sisestamise pinna tundlikkust.

Eriti suurte tekstidokumentidega töötades võib konkreetsete lõikude või lõikude otsimine kiiresti keeruliseks muutuda. Word 2021-s saate lisaks varem tuntud vertikaalvaatele, kus kerite kõiki lehti ülalt alla, kasutada uut funktsiooni "Lehekülg lehekülje haaval", et Wordi dokumenti nagu raamatut lehitseda. Keskmise pikkusega tekstide puhul pakub uus funktsioon "Pisipildid" orientatsiooni: kõik ülevaates olevad lehed kuvatakse väikeses suuruses, et saaksite kiiresti otsitavasse kohta navigeerida.

Lisaks on rakendusel Word 2021 peenem taust uute tumedate teemadega tumehall ja must, mis toetavad ka tekstide kontsentreeritud kirjutamist ja lugemist.

Parem juurdepääsetavus tänu veaparandusabile

Toetav veaparandus, mis on Word 2021-sse integreeritud ja täiustatud, soovitab täiustusi dokumendi juurdepääsetavaks muutmisel. Sel eesmärgil tugineb see muuhulgas rahvusvahelistele standarditele, mis tagavad, et sisu on lihtne lugeda ja redigeerida ka puuetega kasutajatele.

Klõpsates jaotises "Kontrolli juurdepääsetavust" menüüpunktil "Kontrolli", teeb programm ettepanekuid probleemi lahendamiseks, millega saate ühe klõpsuga koheselt vastu võtta.

Sel eesmärgil saate kasutada ka helitagasiside pakutavat tuge. Kiihelifunktsioon saadab teid siis tööl heliefektide ja helimärkustega. See annab akustilist teavet või hoiatab, kui muudate teatud valikuid tahtmatult või kinnitusena pärast toimingu sooritamist: näiteks e-kirja saatmisel või sisu kustutamisel või sisestamisel.

Õppevahendid tõhusamaks tekstitööks

Õppevahendid ei ole Wordis mitte ainult praktiline funktsioon koolilastele ja üliõpilastele, vaid hõlbustavad ka professionaalidel teksti mõistmist. Word 2021-sse integreeritud tööriistad võimaldavad näiteks veeru laiust, tekstivahet ja lehe värvi reguleerida, et silmad läbi selgema kuva kergendada.

Reafookus suurendab teie keskendumisvõimet ja tagab vähem tähelepanu hajutamist, piirates lugemisala ühe, kolme või viie reaga. Kui soovite, et teile Word 2021-s tekst ette loetaks, tõstetakse äsja loetud sõnad samaaegselt esile, et saaksite tekstis kuuldut hõlpsalt jälgida.

Word 2021-s kasutatakse parema keskendumise huvides ka Wordi vanematest versioonidest tuntud fookusrežiimi: dokumendi kuva muutub selgemaks, kui peidetakse kõik tööriistaribad.

Integreeritud tõlkefunktsioon

Tekstilõigu või isegi kogu teksti tõlkimiseks kirjutamise või lugemise ajal ei pea te tõlke saamiseks enam Word 2021 veebisaiti avama: integreeritud tõlkefunktsioon teeb seda abiga automaatse kõnetuvastuse üleliigne. Microsoft Translator sisaldab enam kui 60 keelt, millest 11 on tõlkitavad.

Vabakäejoonistustööriist

See, mis oli varem võimalik puuteplaatide või nutitelefonidega, on nüüd võimalik ka uue Wordi vabakäelise joonistustööriistaga. Vabakäefunktsiooni saab kasutada nii pliiatsi sisestuse, puuteoperatsiooni kui ka arvutihiire abil, et määrata tekstis märgistusi või luua spontaanselt visandeid ja valemeid ning neid sisestada.

Microsoft teeb Wordis 2021 selleks otstarbeks kättesaadavaks mitu digitaalset pliiatsit, sealhulgas joonistamiseks mõeldud pliiatsi, kirjutamiseks mõeldud pliiatsi ja tekstilõikude esiletõstmiseks mõeldud markeri. Saadaval on erineva paksusega pliiatsid, 16 täisvärvi ja 8 efekti.

Seejärel saab iga vaba käega joonistatud kujundit liigutada või kopeerida ja edasi redigeerida nagu teisi joonistuselemente.

Vektorgraafika lisamine ja redigeerimine

Saate kujundada

esitlusi ja töölehti rakenduses Word 2021 , integreerides piktogramme ja sümboleid ning 3D-pilte. Eriti huvitav võimalus on skaleeritava vektorgraafika või SVG-failide (Scalable Vector Graphics) kasutamine. Nende suurust saab muuta, pöörata või värvida erinevalt ilma pildikvaliteeti kaotamata.

Kasutage valemite loomiseks LaTeX-i Word 2021-s

Seni olid teadusteksti loomisel piirangud keerulisemate valemite kuvamisel valemiredaktoriga. Word 2021 toetab nüüd ka LaTeX-i professionaalsete valemite loomisel, mida saab sellega teisendada.

Word 2021 süsteeminõuded

  • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
  • Töömälu: vähemalt 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti) – soovitatav: 4 GB RAM
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 16 GB (32 bitti) või 20 GB (64 bitti) installidraivis
  • Graafikakaart: 1280 x 768 pikslit, vähemalt DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga – soovitatav: DirectX 10

Toetatud keeled: saksa, taani, inglise, prantsuse, itaalia, poola, hispaania ja teised

Ostke Word 2021 eraldiseisva Office'i programmina Wiresoftilt

MS Word on traditsiooniline Microsoft Office'i pakettide lahutamatu osa. Erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest ei saa te Word 2021 versiooni mitte ainult osta poest Wiresoftist Office Suite 2021 osana, vaid osta seda ka eraldiseisva programmina ilma tellimiskohustusi võtmata või aega järgimata. kasutamise tähtaega pea. Word 2021 eraldiseisva programmi ostmine tasub end ära ka pikemas perspektiivis, kuna te ei pea tasulisi värskendusi alla laadima.

See eraldiseisev ühe kasutaja litsents on identne Wordi programmiga, mis sisaldub ka Office Suite 2021-s.

Eriti füüsilisest isikust ettevõtjate ja väiksemate ettevõtete jaoks, kus on vähe töötajaid ja kes ei vaja muid Office'i paketis sisalduvaid programme, on Word 2021 eraldiseisva programmi ostmine selle klassikalise tekstitöötluse kasutamiseks eriti odav võimalus tarkvara.

Kõik Microsofti tarkvaralitsentsid , mida saate Wiresofti tarkvarapoest osta, on Microsofti originaaltooted, mille ostate ühe kasutaja täisversioonina. Need võivad pärineda hulgilitsentsidest või neid saab kasutada, kuid see ei too kaasa mingeid miinuseid. Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft testversioone, mis kehtivad vaid piiratud aja või mida saab kasutada vaid piirangutega. Kõiki Wiresofti tarkvaratooteid saate pärast ostmist täielikult ja legaalselt kasutada, kuna selliste kasutatud programmide puhul kustutati Wiresoftile müümisel kogu esimese ostja poolt varem installitud tarkvara, nii et see on 100% tasuta ja uuesti kasutatav. Kõiki Wiresofti litsentsitud tooteid kontrolliti üksikasjalikult nende tegeliku kasutatavuse osas.

Saate kasu meie asjatundlikke nõuandeid e-posti teel, telefoni ja chat kui teil on veel küsimusi ostu MS Word 2021 või teise asukohta, on tarkvara.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud