Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WORD 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10486
  • 059-05143
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Word 2021 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Integreeritud tööriistade ja intuitiivse kasutamisega ulatuslikult varustatud kontoriprogramm läheb kaugemale pelgalt tekstide kirjutamisest ja redigeerimisest: arvukad kujundusvõimalused võimaldavad graafika ja tabelite lisamist, mitmekülgsed dokumentide esitamise ja vormindamise võimalused ei sobi ainult ärikirjavahetusega tegelemiseks, vaid ka professionaalselt kujundatud lõputööde ja informatiivsete aruannete, samuti visiitkaartide, brošüüride ja flaierite loomiseks, mida saab printimiseks otse Wordis PDF-vormingus salvestada. Erinevaid failivorminguid saab Microsoft Wordiga ka redigeerida.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - mitmekülgne tekstitöötlusprogramm

Word 2021 on Microsofti tekstitöötlustarkvara uusim versioon, mida kasutatakse kogu maailmas. Tänu integreeritud tööriistadele ja intuitiivsele kasutamisele ulatub ulatuslikult varustatud kontoriprogramm kaugemale pelgalt tekstide kirjutamisest ja redigeerimisest: arvukad kujundusvõimalused võimaldavad graafika ja tabelite lisamist, mitmekülgsed dokumentide esitamise ja vormindamise võimalused ei sobi ainult ärikirjavahetusega tegelemiseks, vaid ka professionaalselt kujundatud lõputööde ja informatiivsete aruannete, samuti visiitkaartide, brošüüride ja flaierite loomiseks, mida saab printimiseks otse Wordis PDF-vormingus salvestada. Microsoft Wordiga saab redigeerida ka erinevaid failiformaate.

Paljudele tüüpilistele vormingumallidele on lisatud täiendavad ulatuslikud lehekülje kujundamise võimalused, et luua selgeid ja kiiresti loetavaid tekste; olulisi dokumente saab ka kaitsta kopeerimise eest või märgistada edasiseks kasutamiseks vesimärkide lisamisega.

Lisaks sellele muudavad paljud intelligentsed vahendid, nagu õigekirjakontroll ja automaatsed parandusvõimalused, tekstidokumentide koostamise kehtivate õigekirjareeglite järgi lihtsamaks ja kiiremaks.

Praktiline lint võimaldab eriti hõlpsasti üksikute rakenduste vahel ühe klõpsuga kiiresti ümber lülituda.

Tänu töölauaprogrammi valikulisele ühendamisele Microsofti pilveprogrammiga saavad ka mitu kasutajat töötada koos dokumendiga reaalajas, mis pakub arvukaid võimalusi paremaks meeskonnatööks. Samuti on Word 2021 üksikute Word.doc-ide kohta individuaalne õiguste määramine, mis võib näiteks piirata või takistada lugemist või redigeerimist teise isiku poolt.

Lisaks nendele vanematest Wordi versioonidest tuntud funktsioonidele pakub MS Word 2021 ka mitmeid uusi praktilisi funktsioone, mis muudavad tekstidokumentide kirjutamise ja redigeerimise ning lugemise veelgi meeldivamaks ja tõhusamaks kui varem. Nende hulka kuuluvad pimedas režiim, mis on silmadele kergem, eriti kui veedate pikalt ekraanil, pikemate tekstifailide selge vaade, mis kiirendab konkreetsete lõikude otsimist, ja parandatud ligipääsetavuse tugi. Õppevahendid suurendavad loetavust ja vabakäefunktsioon võimaldab kasutajatel joonistada käsitsi oma visandeid ja skeeme ning lisada need otse dokumenti. Et kasutada MS Word 2021 arvutis, tuleb kõigepealt paigaldada Windows 10. Kõik Word 2021i olulised uued funktsioonid leiate järgmisest ülevaatest.

Wiresofti veebipoest  saate nii praeguse Wordi 2021 versiooni kui ka selle eelkäija ning teisi Office'i programme eriti soodsate üksikrakendustena.

Kõik Word 2021 uued funktsioonid lühidalt

Üleminek Wordi 2021. aasta versioonile võib olla eriti kasulik kasutajatele, kes loovad tekste professionaalselt ja soovivad parandada oma tõhusust kirjutamisel ja lugemisel. Paljud funktsioonid lihtsustavad nende keskendumist olulisele.

Eriti siis, kui dokumendid tuleb kujundada barjäärivabalt, et jõuda nende adressaatide ringini, kellel on raskusi tekstide lugemise ja mõistmisega, hõlbustavad uued integreeritud funktsioonid, mis võtavad arvesse ka rahvusvahelisi standardeid, teie jaoks selliste tekstide koostamist, mida saavad lugeda kõik.

Lisafunktsioonid on saadaval ka teaduslike dokumentide loomiseks ja avaldamiseks, eriti keeruliste valemite kasutamiseks, mis on nüüd võimalik tänu ülemaailmselt kasutatava standardprogrammi LaTeXi toetusele.

Suurem selgus erinevate vaatevõimaluste kaudu

Word 2021 pakub ka rohkem visuaalseid võimalusi. Selles versioonis on ühendatud Word 2016 tuttav lint kasutajaliides ja kaasaegne, tuttavlik plaatide välimus, mis on tüüpiline ka Windows 10-le. Sageli kasutatavad elemendid või funktsioonid on paigutatud silmapaistvamalt, et need oleksid veelgi kiiremini kättesaadavad.

Ja kui eelistate jätkata Wordi varasemast versioonist tuttava lintide välimuse kasutamist, saate ka kasutajaliidese ümber kujundada.

Suurem selgus kehtib ka puuteekraaniga seadmetes, näiteks tahvelarvutites ja nutitelefonides, kus kasutajaliidese tundlikkust pliiatsiga sisestamiseks on suurendatud.

Eriti suurte tekstidokumentidega töötades võib kiiresti muutuda keeruliseks konkreetsete lõikude või lõikude otsimine. Lisaks tuttavale vertikaalsele vaatele, kus saate Wordis 2021 kõik leheküljed ülevalt alla sirvida, saate Wordi dokumenti nagu raamatut sirvida uue funktsiooni "lehekülgede kaupa" abil. Keskmise pikkusega tekstide puhul pakub uus funktsioon "Väikepildid" orienteerumist: kõik leheküljed kuvatakse ülevaates väikestena, nii et saate kiiresti liikuda otsitava koha juurde.

Lisaks sellele on Word 2021 uute tumedate teemade Dark Grey ja Black abil diskreetsemad taustad, mis toetavad ka tekstide kontsentreeritud kirjutamist ja lugemist.

Suurem juurdepääsetavus veaparanduse toetamise kaudu

Word 2021-i integreeritud täiustatud toetav veaparandus pakub parandusi, kuidas muuta dokument ligipääsetavaks. Selleks tugineb ta muu hulgas rahvusvahelistele standarditele, et tagada, et sisu oleks puuetega kasutajatele hõlpsasti loetav ja redigeeritav.

Klõpsates menüüpunktil "Kontrollida" jaotises "Kontrollida juurdepääsetavust", teeb programm ettepanekuid parandusmeetmete kohta, mida saate hõlpsasti ühe klõpsuga kohe heaks kiita.

Võite kasutada selleks ka helitagasiside toetust. Seejärel saadab heliefektide ja helisignaalide funktsioon teid töö käigus. See annab akustilisi vihjeid või hoiatab, kui muudate tahtmatult teatud valikuid, või annab kinnituse pärast toimingu sooritamist: näiteks e-kirja saatmisel või sisu kustutamisel või sisestamisel.

Õppevahendid tõhusamaks tekstitööks

Õppevahendid ei ole Wordi praktiline funktsioon mitte ainult õpilaste ja üliõpilaste jaoks, vaid need lihtsustavad ka spetsialistide jaoks teksti mõistmist. Word 2021-i integreeritud tööriistad võimaldavad näiteks reguleerida nii veergude laiust, teksti vahekaugust kui ka lehekülje värvi, et vähendada silmade koormust selgema esituse tõttu.

Ridade fookus suurendab teie keskendumist ja tagab väiksema tähelepanu hajutamise, kuna lugemisala on piiratud kas ühe, kolme või viie reaga. Kui soovite teksti Word 2021-s ette lugeda, siis on äsja loetud sõnad samaaegselt esile tõstetud, nii et saate hõlpsasti jälgida, mida te tekstis kuulete.

Vanematest Wordi versioonidest tuntud fookusrežiim aitab ka Word 2021-s paremini keskenduda: dokumendi kuvamine muutub selgemaks, kuna kõik tööriistaribad on peidetud.

Integreeritud tõlkefunktsioon

Tekstikoha või isegi kogu teksti tõlkimiseks kirjutamise või lugemise ajal ei pea enam Word 2021 veebilehte brauseri kaudu üles kutsuma, et saada sealt tõlge: integreeritud tõlkefunktsioon teeb selle automaatse kõnetuvastuse abil mittevajalikuks. Microsoft Translator sisaldab rohkem kui 60 keelt, millest 11 keelt saab tõlkida.

Vabakäeline joonistusvahend

Seda, mida varem oli võimalik teha puuteplaatide või nutitelefonidega, saab nüüd teha ka Wordi uue vabakäelise joonistusvahendi abil. Valikuliselt pliiatsi sisestamise, puutetundliku töö, aga ka arvutihiire abil saate kasutada vabakäe funktsiooni, et teha märkmeid teksti või luua spontaanselt visandeid ja valemeid ning sisestada neid.

Microsoft pakub Word 2021s selleks otstarbeks mitmeid digitaalseid pliiatseid, sealhulgas pliiatsit joonistamiseks, pliiatsit kirjutamiseks ja highlighterit tekstilõikude esiletõstmiseks. Valikus on erinevad pliiatsipaksused ning 16 täisvärvi ja 8 efekti.

Iga joonistatud vabakäe kuju saab seejärel teisaldada või kopeerida ja edasi redigeerida samamoodi nagu teisi joonistuselemente.

Vektorgraafika lisamine ja redigeerimine

Saate kujundada esitlusi ja töölehti Word 2021 , integreerides sellesse nii piktogramme ja sümboleid kui ka 3D-pilte. Eriti huvitav võimalus on siinkohal ka skaleeritava vektorgraafika ehk SVG-failide (Scalable Vector Graphics) kasutamine. Neid saab muuta suuruse järgi, pöörata või isegi värvida erinevalt, ilma et pildi kvaliteet kannataks.

LaTeXi kasutamine Word 2021-is valemite loomiseks

Siiani on keerukamate valemite esitamisel valemite redaktoriga olnud piirangud teadusliku teksti loomisel. Word 2021 toetab nüüd ka LaTeXi, mille abil saab teisendada professionaalseid valemeid.

Word 2021 süsteeminõuded

  • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz
  • RAM: vähemalt 2 GB RAM (32 bit) või 4 GB RAM (64 bit) - soovitatav: 4 GB RAM
  • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32 bit) või 20 GB (64 bit) paigalduskettal
  • Graafikakaart: 1280 x 768 pikslit, min. DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga - soovitatav: DirectX 10

Toetatud keeled: Saksa, taani, inglise, prantsuse, itaalia, poola, hispaania ja teised

Osta Word 2021 iseseisva kontoriprogrammina Wiresoftist

MS Word on Microsoft Office'i pakettide traditsiooniline, fikseeritud komponent. Erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest saate osta Word 2021 Wiresoftilt mitte ainult Office Suite 2021 osana, vaid ka eraldiseisva programmina, ilma et peaksite võtma mingeid tellimiskohustusi või järgima mingeid ajalisi kasutuspiiranguid. Word 2021 ostmine eraldiseisva programmina tasub ka pikemas perspektiivis, sest te ei pea alla laadima mingeid tasulisi uuendusi.

See eraldiseisev ühe kasutaja litsents on identne programmiga Word, mis on samuti Office Suite 2021'is.

Eriti füüsilisest isikust ettevõtjate ja väiksemate, väheste töötajatega ettevõtete jaoks, kes ei vaja kõiki teisi Office'i paketti kuuluvaid programme, on Word 2021 ostmine eraldiseisva programmina eriti odav viis selle klassikalise tekstitöötlusprogrammi kasutamiseks.

Kõik Microsofti tarkvaralitsentsid, mida saate osta Wiresofti tarkvarapoest, on Microsofti originaaltooted, mida ostate ühe kasutaja täisversioonina. Need võivad pärineda mahulitsentsidest või olla kasutatud, kuid see ei sea teid ebasoodsasse olukorda. Wiresoft ei paku usaldusväärse tarkvaramüüjana prooviversioone, mis kehtivad ainult piiratud aja jooksul või mida saab kasutada ainult piirangutega. Iga Wiresofti tarkvaratoode on teile pärast ostu täielikult ja seaduslikult kasutatav, sest selliste kasutatud programmide puhul on algse ostja poolt varem paigaldatud tarkvara koos müügiga Wiresoftile kustutatud, nii et see on 100% vabalt ja uuesti kasutatav. Kõiki Wiresofti litsentseeritud tooteid on põhjalikult testitud ka nende tegeliku kasutatavuse osas.

Samuti saate meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni ja chat'i teel, kui teil on lisaküsimusiMS Word 2021 või mõne muu kontoritarkvaraostmise kohta .

Lingid aadressile "MICROSOFT WORD 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad