Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

189,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Excel 2021 for Mac praktilise ühe kasutaja litsentsina Microsoft Excel on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Microsoft Excel 2021 for Mac praktilise ühe kasutaja litsentsina

Microsoft Excel on ületamatu arvutustabelitarkvara keeruliste matemaatiliste ja ka äriliste arvutuste tegemiseks. Praegusel versioonil 2021 for Mac on varuks ka mõned uued asjad: Lisaks arvukatele täiustustele on programm täienenud suure hulga uute funktsioonidega, et lisaks statistilisele analüüsile teha ka loogilisi ja äri-matemaatilisi analüüse, mida toetab pivot-tabelite kasutamine. Lai valik diagrammitüüpe, skaleeritav graafika ja mudelid võimaldavad aruannete koostamiseks tulemusi sisukalt ja selgelt esitada. Excel 2021 toetab PowerBI, Microsofti võimas ärianalüüsi teenus, mis võimaldab eksportida andmeid otse teistesse süsteemikeskkondadesse.

Erinevad uued graafilised tööriistad võimaldavad teil olulisi andmeid värviliselt esile tõsta või luua oma ad hoc valemeid ja diagramme ning neid kohe kasutada. Excel 2021 for Mac pakub ka tahvelarvutite täiustatud puutetuge, mis muudab selle kasutamise tahvelarvutites ja nutitelefonides lihtsamaks. See muudab uue vabakäe joonistamise tööriista kasutamise veelgi mugavamaks ja lihtsamaks. Juurdepääsetavate tabelite ja töövihikute loomiseks on saadaval täiustatud valikud.

Wiresofti veebipoest leiate praeguse Exceli versiooni 2021 for Mac, mis on eriti odav ühe kasutaja versioonina, st ilma tarkvaratellimuseta. nagu selle eelkäijad ja kõik muud Office'i programmid. Allpool on ülevaade kõigist Excel 2021 for Maci olulistest uutest funktsioonidest.

Maci jaoks mõeldud Exceli versiooni 2021 kõige olulisemate uute funktsioonide ülevaade

Ostuversioonis olev uus  Excel 2021 for Mac sisaldab mitte ainult paljusid eelmise versiooni täiustusi, vaid ka palju uusi tööriistu ja funktsioone, millest mõned olid varem saadaval olid ainult Office'i tellimusmudelis. Need on nii tüüpilised Exceli funktsioonid kui ka üldised MS Office'i funktsioonid.

Exceli konkreetsed tabelifunktsioonid versioonis 2021

Täiustatud päringute jaoks tabelite ühendamist on täiustatud  Excel 2021 for Macjärgmiste käepäraste funktsioonidega.

 • IFS-funktsioon lihtsustab keeruliste IF-funktsioonide sisestamist: see testib asjakohaseid tingimusi etteantud järjekorras. Funktsioon MAXIFS määrab kindlaksmääratud vahemiku suurima arvu, mis vastab vähemalt ühele määratud tingimusele; funktsioon MINIFS on saadaval ka väikseima arvu jaoks.
 • Rakenduses Excel 2021 for Mac on nüüd võimalik ka üksikuid lahtreid, ridu või veerge valikust välja jätta või desaktiveerida, mis on liiga palju või kogemata märgitud, mis varem polnud võimalik.
 • Funktsioon FIRSTVALUE võrdleb algväärtust loendis olevate muude väärtuste komplektiga. Kui vaste ilmneb, tagastatakse funktsiooniga määratletud tulemus; kui vastet ei leita, tagastatakse "muu" väärtus.
 • Uue funktsiooni TEKSTIKETT eeliseks on eelmise funktsiooni CONCATENATE ees see, et see on lühem ja hõlpsamini sisestatav. Nüüd toetab see ka piirkonnaviiteid, samas kui varem olid võimalikud ainult üksikud või lahtriviited, nii et nüüd saab arvesse võtta ka lahtririda või terveid veerge.
 • Funktsioon TEXTCHAIN  võimaldab kombineerida mitme vahemiku teksti, kusjuures iga element on eraldatud kasutaja määratud eraldajaga. Lahtritesse jaotatud üksikuid sõnu saab lause moodustamiseks ühendada ka TEKSTIKETI abil.

Optimeerimised rakenduses Excel 2021 for Mac PivotTable-liigendtabelis

Tõhus Exceli tööriist PivotTable, millega saab muuhulgas analüüsida ja hinnata suuri andmemahtusid koos meetmete ja KPI-dega ning mille tulemusi saab selgelt kuvada – on 2021. aasta versioonis lisaks täiustustele täiendatud. kasutajasõbralikkuses ja mitmetes muudes praktilistes funktsioonides:

 • Edasilükatud värskendamine võimaldab nüüd Power Pivotil teha mitu muudatust korraga, ilma et peaks ootama, kuni iga muudatus kogu töövihikus levib. Kõik muudatused levitatakse kohe pärast Power Pivoti akna sulgemist.
 • PivotTable-liigendtabelite isikupärastamine standardpaigutustena: see praktiline funktsioon rakenduses Excel 2021 for Mac võimaldab mitte ainult seadistada pivot-tabelit vastavalt oma ideedele, vaid ka kasutada neid spetsifikatsioone standardpaigutusena, sealhulgas eelistatud esitlus. osa- või üldtulemustest ning aruande paigutusest, et see oleks järgmisel kasutamisel kohe saadaval.
 • Seoste automaatne tuvastamine: analüüsi käigus sageli kasutatavate sammude põhjal loob see funktsioon automaatselt seosed varem töövihikus kasutatud tabelite vahel. Excel for Mac tuvastab ka, kui analüüsis on vaja linkida vähemalt kaks tabelit, ja näitab seda. Vastavad seosed on klõpsuga kohe saadaval.
 • Rakenduses Excel 2021 for Mac saab nüüd kohandatud mõõte luua otse PivotTable-liigendtabeli väljaloendis ja neid kohe redigeerida.
 • Kui PivotTable-liigendtabelite kaudu arvutamiseks kasutatakse OLAP-i (Online Analytical Processing) servereid, on nende päring nüüd veelgi kiirem, nii et need OLAP-liigendtabelid on veelgi kiiremini saadaval. Kasutada saab mitte ainult Microsoft SQL Serveri analüüsiteenustega ühendatud pivot-tabeleid, vaid ka andmeid kolmanda osapoole OLAP-serveritest.
 • Nutikas ümbernimetamine: töövihiku andmemudeli tabelite ja veergude ümbernimetamisel värskendab Excel 2021 for Mac automaatselt ka kõiki vastavaid tabeleid ja arvutusi, sealhulgas töölehti ja DAX-i valemeid.

Teeki laiendus diagrammide ja 3D-mudelite jaoks

Analüüside ja aruannete selgeks muutmiseks on  Excel 2021 for Maclisaks uutele diagrammitüüpidele saadaval ka kolmemõõtmeline mudeligraafika, millega kasutajad saab kasutada ka tulemusi ja erialade funktsioone saab illustreerida.

 • Maci jaoks mõeldud Excel 2021 uued kaardidiagrammid on kasulikud geograafiliste väärtuste selgeks kuvamiseks. Statistiliste või muude väärtuste ja nende jaotuse kuvamiseks on saadaval kontinentide, riikide, aga ka väiksemate piirkondade kaardid, nagu halduspiirkonnad ja sihtnumbrid.
 • Leteridiagrammid sobivad eriti hästi protsessi jaotuse kujutamiseks mitmes etapis, näiteks müügi või omandamiste puhul.
 • Näiteks Excel 2021 uued 3D-mudelid sobivad eriti hästi keerukate suhete kujutamiseks kolmemõõtmelisena, kuna neid saab 360° pöörata. Lisaks suurele valikule koheselt saadaolevatele 3D-esitustele saate neid ka ise luua. Rakenduse Excel 2021 for Mac 3D-mudeleid toetatakse operatsioonisüsteemides macOS 10.12, 10.13.4 ja uuemates versioonides.
 • Isegi skaleeritavat vektorgraafikat, näiteks SVG-faile (Scalable Vector Graphics), saab suurendada, vähendada ja pöörata – ilma pildikvaliteeti kaotamata.
 • Pilditeegi tasuta kasutamine: kõiki ikoone, piktogramme, sümboleid, 3D-kujutisi ja SVG-faile, mis on Excel 2021 for Maci teegis esitluste ja töölehtede illustreerimiseks, saab kasutada vabalt, ilma litsentsitasusid maksmata.< /li>

Rohkem uusi funktsioone Excelis ja teistes Office'i programmides

Klassikalistes Office'i programmides (nt Excel 2021) on saadaval ka suur hulk praktilisi funktsioone, mis ei mõjuta mitte ainult kujundust, vaid ka graafika sisestamist või redigeerimist ning muid praktilisi tööriistu.

Maci Exceli uued vaatevalikud ja töölauafunktsioonid

Excel sisaldab ka erinevaid tausta- ja programmikujundusi, mille eesmärk on muuta Maci ekraanil töötamine võimalikult meeldivaks ja silmadele lihtsaks.

 • Nüüd saab valida teemad valge, tumehall ja must, kusjuures viimane pakub kõige tugevamat kontrasti.
 • Uus lindi kasutajaliides: eelmine lindikuva kombineeriti Office 2021 tüüpilise Windowsi paanide välimusega, kuid eelmisest versioonist tuntud välimus on vaatevalikutes endiselt saadaval.
 • Eriti sageli kasutatavad funktsioonid asetatakse uues vaates silmapaistvalt, nii et need on kohe leitavad.

Tindimise tööriist Excel for Macis kirjutamiseks ja visandite tegemiseks

Samuti Excel 2021 for Mac sisaldab nüüd uusi vabakäefunktsioone, mida täiendavad lai valik efekte. Uue vabakäejoonistustööriistaga saavad kasutajad märkida valitud alasid, kuid ennekõike on võimalik spontaanselt joonistada valemeid, diagramme jms ning need kohe töövihikusse importida. Kasutajatel on järgmised valikud:

 • Digipliiatsid on saadaval erineva kujunduse, tugevuse ja värviga: pliiats on joonistamiseks, pliiats kirjutamiseks ja marker tekstilõikude esiletõstmiseks.
 • Silmatorkavad graafilised efektid, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe, aga ka varjud, tuled, 3D-efektid jne tagavad pilkupüüdva kujunduse, mida täiendavad eelmääratletud mallid, mille abil saab pilte teisendada joonjoonist või täitevärvi saab muuta.
 • Funktsiooni Insert Freehand Formula abil saab töövihikusse koheselt lisada keerulisi matemaatilisi valemeid. Seda saab teha ka hiirega – lihtsalt alusta ja Excel teisendab valemijoonise tekstiks. Puuteekraaniga seadmes Excel for Maci kasutavad kasutajad saavad pliiatsi asemel valemeid joonistada ka sõrmega.
 • Lasso valik: vabakäelise joonise ala valimiseks edasiseks redigeerimiseks pole vaja Surface Pliiatsit – võite kasutada ka sõrmeotsa.

Juurdepääsetavus nüüd veelgi praktilisem

Saadaval praktilise funktsioonina ka rakenduses Excel 2021 for Mac: uued ja optimeeritud funktsioonid aitavad Exceli dokumentide sisu ette valmistada nii, et isegi kasutajad piiratud arusaamine, mida on lihtsam lugeda ja redigeerida. Abistava veaparanduse aktiveerimisel kuvatakse parandused otse dokumendi vastavates kohtades; kaasas on järgmised tööriistad:

 • Rahvusvaheliste juurdepääsetavuse standardite loend.
 • Soovitused kuvatakse, klõpsates jaotises "Kontrolli juurdepääsetavust" valikul "Kontrolli" ja neid saab ühe klõpsuga kohe rakendada.
 • Klõpsates funktsioonil "Jätka juurdepääsetavuse kontrolli", kuvatakse dokumendis olevad juurdepääsetavuse probleemid kohe ka töötamise ajal.

Maci jaoks mõeldud Exceli versiooni 2021 muud kasulikud funktsioonid

Allpool loetletud uued funktsioonid on saadaval ka Excelis ja teistes Office Suite 2021 programmides ning muudavad töö veelgi tõhusamaks siin:

 • Tõlkija: üksikuid võõrsõnu, lõike või terveid võõrkeelseid tekste saab nüüd Excelis veelgi hõlpsamini tõlkida. Selle asemel, et nende sisestamiseks brauseri kaudu vastavat veebisaiti avada, on see nüüd võimalik otse Excelis. Äsja integreeritud tõlkefunktsioon, sealhulgas automaatne keeletuvastus Microsoft Translatori kaudu, sisaldab sõnavara enam kui 60 keelest.
 • Andmekao kaitse: end tõestanud Microsofti funktsiooni DLP integreerimine Excelisse võimaldab reaalajas otsida sisu vastavalt määratletud juhistele, näiteks leida konfidentsiaalseid andmeid, nagu konto- ja krediitkaardinumbrid; see muudab andmekaitsereeglite järgimise veelgi lihtsamaks.

Excel 2021 macOS-i süsteeminõuete jaoks

Selleks et kasutajad Excel 2021 for Mac saaksid Apple'i seadmesse installida ja selles töötada, peab see miinimumnõuetena vastama järgmistele spetsifikatsioonidele.

 • Operatsioonisüsteem: kehtiv versioon ühest kolmest viimasest praegusest macOS-i operatsioonisüsteemist
 • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Ostke Excel 2021 for Mac individuaalse Office'i programmina Wiresoftist

MS Excel 2021 for Mac on vaikimisi osa Microsoft Office'i paketist 2021 for MacOS, kuid erinevalt paljudest teistest Microsofti tarkvarapakkujatest saate rakenduse Excel 2021 for Mac alla laadida Wiresoftist. , saate veebipoe osta ka ühe programmina ilma Office Suite 2021 muude komponentideta. Meie pakutav Exceli programm macOS-ile on täisväärtuslik ostuversioon. See tähendab teie jaoks, et te ei võta tasuliste värskendustega liitumiskohustust. See tähendab ka seda, et selle Excel 2021 Maci versiooniga ei pea te arvestama kasutusperioodi ajapiirangutega. See ühe kasutaja litsents on identne Exceli programmiga, mis sisaldub Office Suite 2021 for Macis.

Wiresofti  ost Excel 2021 for Mac säästab seega raha, mis mitte ainult Vabakutseline, on eeliseks, aga ka väiksematele mõne töötajaga ettevõtetele, kes soovivad seda klassikalist arvutustabelitarkvara kasutada vaid tööl või kodus ega vaja kogu Office'i paketti.

Excel, Word või muud programmid – kõik Wiresofti tarkvarapoes pakutavad tarkvaralitsentsid on Microsofti originaaltooted. Reeglina on need ühe kasutaja litsentsid, mis pärinevad hulgilitsentsist või on need ostetud ettevõttest ja uuesti vabalt kasutatavad läbi müügi Wiresoftile. See tähendab, et nende kasutatavus ei ole piiratud funktsioonide ega kestuse poolest ega satu teie kui ostja jaoks seaduslikku halli ala. Maineka tarkvaramüüjana pakub Wiresoft ainult Microsofti programmide täisversioone, mida meie kliendid saavad 100% kasutada.

Kui teil on lisaküsimusi Maci Exceli või mõne muu Office'i programmi Macile kohta või soovite kasutada meie asjatundlikku nõu, võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või siinsamas vestlusringis.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud