Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCEL MAC 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10493
 • 065-04598
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Microsoft Excel on seni ületamatu tabelarvutustarkvara, millega saab teha keerulisi matemaatilisi ja ärilisi arvutusi. Praegune versioon 2021 Macile sisaldab ka mitmeid uusi funktsioone: Lisaks arvukatele parandustele on programmi täiendatud suure hulga uute funktsioonidega, et lisaks statistilistele analüüsidele saaks teha ka loogilisi ja majandusmatemaatilisi analüüse, mida toetab ka pöördtabelite kasutamine. Lai valik diagrammitüüpe, skaleeritavat graafikat ja mudeleid võimaldab ka tulemuste esitamist aruannete koostamiseks sisukal ja selgel viisil. Excel 2021 toetab PowerBI, võimas ärianalüüsi teenus Microsoft, mis võimaldab ka andmete otsest eksporti teistesse süsteemikeskkondadesse.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"

Microsoft Excel 2021 for Mac praktilise ühe kasutaja litsentsina

Microsoft Excel on ületamatu tabelarvutustarkvara keeruliste matemaatiliste ja äriliste arvutuste tegemiseks. Praegune versioon 2021 Macile sisaldab ka mitmeid uusi funktsioone: Lisaks arvukatele täiustustele on programmi täiendatud suure hulga uute funktsioonidega, et lisaks statistilistele analüüsidele saaks teha ka loogilisi ja ärimatemaatilisi analüüse, mida toetab ka pivot-tabelite kasutamine. Lai valik diagrammitüüpe, skaleeritavat graafikat ja mudeleid võimaldab ka tulemuste esitamist aruannete koostamiseks sisukal ja selgel viisil. Excel 2021 toetab PowerBI, Microsofti võimas ärianalüüsi teenus, mis võimaldab ka andmete otsest eksporti teistesse süsteemikeskkondadesse.

Mitmesugused uued graafilised tööriistad võimaldavad teil tähtsaid andmeid värviliselt esile tõsta või luua ad hoc oma valemeid ja graafikuid ning neid kohe kasutada. Excel 2021 for Mac pakub ka täiustatud puutetundlikku tuge tahvelarvutitel, mis muudab selle kasutamise tahvelarvutites või nutitelefonides lihtsamaks. See muudab uue vabakäelise joonistusvahendi kasutamise veelgi praktilisemaks ja lihtsamaks. Lisaks on saadaval täiustatud võimalused juurdepääsetavate tabelite ja töövihikute loomiseks.

Wiresofti veebipoest leiate praeguse Exceli versiooni 2021 Macile eriti soodsa hinnaga ühe kasutaja versioonina, st ilma tarkvara tellimuseta, samuti selle eelkäija ja kõik teised Office'i programmid. Allpool on esitatud ülevaade kõigist olulistest uutest funktsioonidest, mis on olemas Excel 2021 for Mac'is.

Ülevaade Exceli 2021 kõige olulisematest uutest funktsioonidest Macile

Uus Excel 2021 for Mac sisaldab mitmeid parandusi võrreldes eelmise versiooniga ning palju uusi tööriistu ja funktsioone, millest mõned olid varem ainult Office'i tellimusmudelis. Need on nii tüüpilised Exceli funktsioonid kui ka üldised MS Office'i funktsioonid.

Konkreetsed Exceli tabeli funktsioonid versioonis 2021

Täiustatud päringute jaoks mõeldud tabelite sidumine on Excel 2021 for Mac optimeeritud järgmiste praktiliste funktsioonidega:

 • Funktsioon IF lihtsustab keeruliste IF-funktsioonide sisestamist: Seega katsetatakse asjaomaseid tingimusi eelnevalt määratletud järjekorras. Funktsioon MAXWENNS määrab määratletud vahemiku suurima arvu, mis vastab vähemalt ühele määratud tingimusele; väikseima arvu jaoks on samamoodi saadaval funktsioon MINWENNS.
 • Excel 2021 for Macis on nüüd võimalik ka selliseid üksikuid lahtreid, ridu või veerge, mis on liiga palju või isegi kogemata märgitud, valikust välja jätta või deaktiveerida, mis varem ei olnud võimalik.
 • Funktsioon ESIMENE VÄÄRTUS võrdleb algset väärtust mitmete teiste väärtustega loendis. Niipea kui leidub vastavus, tagastatakse funktsiooniga määratletud tulemus; kui vastavust ei leita, tagastatakse "else" väärtus.
 • Uuel funktsioonil TEXT CHAIN on varasema funktsiooni CHAIN ees see eelis, et see on lühem ja seda on ka lihtsam sisestada. Nüüd toetab see ka vahemikuviiteid, samas kui varem olid võimalik ainult üksik- või lahtriviited, nii et nüüd saab arvesse võtta ka rida lahtreid või terveid veerge.
 • Funktsioon TEXT CHAIN võimaldab kombineerida teksti mitmest vahemikust, kusjuures iga element on eraldatud kasutaja poolt määratud eraldajaga. TEKSTIKOOSTI saab kasutada ka üksikute lahtritesse jaotatud sõnade ühendamiseks lauseks.

PivotTable'i optimeerimine Excel 2021 for Macis

PivotTable, tõhus Exceli tööriist, mille abil saab analüüsida ja hinnata suuri andmehulki muu hulgas meetmete ja KPIde abil ning nende tulemusi selgelt kuvada, on 2021. aasta versioonis lisaks kasutajasõbralikkuse parandamisele täiendatud mitmete praktilisemate funktsioonidega:

 • Viivitatud uuendamine võimaldab nüüd Power Pivotis teha mitu muudatust korraga, ilma et peaks ootama, kuni iga üksik muudatus on kogu töövihikusse jaotatud. Kõik muudatused jaotatakse korraga pärast Power Pivot akna sulgemist.
 • PivotTabelite isikupärastamine standardse paigutusena: Selle praktilise funktsiooni abil on Excel 2021 for Macis võimalik mitte ainult seadistada pivot-tabelit individuaalselt vastavalt oma ideedele, vaid ka salvestada need seaded standardse paigutusena, sealhulgas osaliste tulemuste või kogutulemuste eelistatud kuvamine ja aruande paigutus, nii et see on järgmisel kasutamisel kohe saadaval.
 • Automaatne suhete äratundmine: Analüüsi käigus sageli kasutatavate sammude põhjal loob see funktsioon automaatselt seoseid selliste tabelite vahel, mida varem töövihikus kasutati. Excel for Mac tuvastab ja kuvab ka selle, kui analüüsi käigus tuleb ühendada vähemalt kaks tabelit. Ühe klõpsuga on asjakohased seosed kohe kättesaadavad.
 • Excel 2021 for Macis saab nüüd kohandatud meetmeid luua otse PivotTable'i väljade loendis ja neid kohe redigeerida.
 • Kui OLAP (Online Analytical Processing) servereid kasutatakse PivotTables'i kaudu tehtavate arvutuste jaoks, on nende päring nüüd veelgi kiirem, nii et need OLAP PivotTables'id on veelgi kiiremini kättesaadavad. Kasutada saab mitte ainult Microsoft SQL Server Analysis Services'iga ühendatud pivot-tabeleid, vaid ka andmeid kolmandate osapoolte OLAP-serveritest.
 • Intelligentne ümbernimetamine: Tööraamatu andmemudeli tabelite ja veergude ümbernimetamisel uuendab Excel 2021 for Mac automaatselt ka kõik vastavad tabelid ja arvutused, sealhulgas töölehed ja DAX-vormelid.

Raamatukogu laiendamine graafikute ja 3D-mudelite jaoks

Analüüside ja aruannete kirjeldavamaks muutmiseks pakub Excel 2021 for Mac uusi diagrammitüüpe ning kolmemõõtmelist mudelgraafikat, mida kasutajad saavad kasutada ka tulemuste ja erivaldkondade funktsioonide illustreerimiseks.

 • Exceli 2021 uued kaardigraafikud Macile on praktilised eelkõige geograafiliste väärtuste selgemaks illustreerimiseks. Statistiliste või muude väärtuste ja nende jaotuse näitamiseks on saadaval kontinentide, riikide, aga ka väiksemate piirkondade, näiteks halduspiirkondade ja postiindeksite kaardid.
 • Soonegraafikud sobivad eriti hästi protsessi jaotuse kujutamiseks mitmes etapis, näiteks müügi või omandamise puhul.
 • Näiteks Exceli 2021 uued 3D-mudelid sobivad eriti hästi keeruliste seoste kolmemõõtmeliseks kujutamiseks, sest neid saab pöörata 360°. Lisaks suurele valikule kohe kättesaadavatele 3D-kujutistele saab neid ka kasutaja ise luua. 3D-mudelid Excel 2021 for Mac on toetatud alates MacOS 10.12, 10.13.4 ja uuemad versioonid.
 • Skaleeritavat vektorgraafikat, näiteks SVG (Scalable Vector Graphics) faile saab samuti suurendada või vähendada ja ka pöörata - ilma pildikvaliteeti kaotamata.
 • Pildiraamatukogu tasuta kasutamine: kõiki Exceli 2021 for Mac'i raamatukogus olevaid ikoone, piktogramme, sümboleid ja 3D-pilte ning SVG-faile, mida kasutatakse esitluste ja töölehtede illustreerimiseks, saab vabalt kasutada ilma litsentsitasu maksmata.

Rohkem uusi funktsioone Excelis ja teistes Office'i programmides

Erinevad praktilised funktsioonid on saadaval ka klassikalistes Office'i programmides, näiteks Excel 2021, mis ei mõjuta mitte ainult kujundamist, vaid ka graafika sisestamist või redigeerimist, samuti muid praktilisi vahendeid.

Uued vaatevõimalused ja töölaua funktsioonid Exceli jaoks Macile

Excel sisaldab ka erinevaid tausta- ja programmiteemasid, mille eesmärk on muuta töötamine Maci ekraanil võimalikult meeldivaks ja samal ajal ka silmadele meeldivaks.

 • Seega on nüüd võimalik valida valge, tumehall ja must, kusjuures viimane pakub kõige tugevamat kontrasti.
 • Uus lintide kasutajaliides: Varasem lindi kuvamine on Office 2021-s kombineeritud Windowsile omase plaatide välimusega - aga eelmisest versioonist tuttav välimus on endiselt saadaval valikuvõimalustes.
 • Sageli kasutatavad funktsioonid on uues vaates silmapaistvalt paigutatud, nii et need on kohe leitavad.

Exceli vabakäevahend Mac'i jaoks kirjutamiseks ja visandamiseks

 Excel 2021 for Mac sisaldab nüüd ka uusi vabakäefunktsioone, mida täiendab lai valik efekte. Uue tööriistaga Freehand Drawing saavad kasutajad tähistada valitud alasid, kuid eelkõige joonistada valemeid, diagrammid jne spontaanselt ja importida need kohe töövihikusse. Kasutajatel on järgmised võimalused:

 • Digipliiatsid on saadaval eri kujunduses, paksuses ja värvides: on olemas pliiats joonistamiseks, pliiats kirjutamiseks ja marker tekstilõikude esiletõstmiseks.
 • Silmatorkavad graafilised efektid, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe, aga ka tilkvarjud, helendused, 3D-efektid jne, loovad pilkupüüdvaid kujundusi, mida täiendavad etteantud mallid, mille abil saab pilte muuta näiteks joonjoonisteks või muuta täitevärvi.
 • Keerulisi matemaatilisi valemeid saab sisestada kohe töövihikusse, kasutades funktsiooni "Freehand FormulaInsert". Seda saab teha ka hiirega - lihtsalt alustage sisestamist ja Excel muudab valemi joonise tekstiks. Kasutajad, kes kasutavad Excel for Mac'i puutetundlikul seadmel, saavad valemeid joonistada ka sõrmega, mitte pliiatsiga.
 • Lasso valik: Vabakäejoonise ala valimiseks edasiseks redigeerimiseks ei ole vaja Surface Pen'i - seda saab teha ka sõrmeotsaga.

Ligipääsetavus nüüd veelgi praktilisem kasutamiseks

Praktiline funktsioon, mis on saadaval ka Excel 2021 for Mac : uued ja optimeeritud funktsioonid toetavad Exceli dokumentide sisu ettevalmistamist nii, et ka piiratud arusaamadega kasutajad saavad neid lihtsamalt lugeda ja edasi toimetada. Kui aktiveerida toetav veaparandus, kuvatakse parandused otse dokumendi asjakohastes punktides; järgmised vahendid on lisatud:

 • Loetelu rahvusvaheliselt kohaldatavatest juurdepääsetavusnormidest.
 • Ettepanekud kuvatakse, kui klõpsate "Kontrollida" all "Kontrollida ligipääsetavust" ja neid saab ühe klõpsuga kohe rakendada.
 • Klõpsates funktsioonil "Jätka ligipääsetavuse kontrollimist", kuvatakse dokumendi ligipääsetavusprobleemid ka kohe töötamise ajal.

Muud kasulikud funktsioonid Exceli versioonis 2021 Macile

Allpool loetletud uued funktsioonid on lisaks teistele Office Suite 2021 programmidele saadaval ka Excelis ja muudavad töö veelgi tõhusamaks:

 • Tõlkija: Üksikuid võõrkeelseid sõnu, katkendeid või terveid võõrkeelseid tekste saab nüüd Excelis veelgi lihtsamalt tõlkida. Selle asemel, et kutsuda nende sisestamiseks brauseri kaudu üles vastav veebileht, nagu varem, on see nüüd võimalik otse Excelis. Äsja integreeritud tõlkefunktsioon, sealhulgas automaatne keeletuvastus Microsoft Translatoriga, sisaldab sõnavara enam kui 60 keelest.
 • Andmekaitsesüsteem: Microsofti tõestatud DLP-funktsiooni integreerimine Excelisse võimaldab otsida sisu vastavalt määratletud suunistele reaalajas, näiteks leida konfidentsiaalseid andmeid, näiteks konto- ja krediitkaardinumbreid; see muudab ka andmekaitse-eeskirjade järgimise veelgi lihtsamaks.

Süsteeminõuded Exceli 2021 jaoks macOS

Selleks, et kasutajad saaksid paigaldada ja käivitada Excel 2021 for Mac Apple'i seadmes, peab see vastama järgmistele miinimumnõuetele:

 • Operatsioonisüsteem: ühe viimase kolme praeguse macOS-operatsioonisüsteemi kehtiv versioon
 • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
 • Mälu: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: 1280 x 800 pikslit

Osta Excel 2021 for Mac iseseisva kontoriprogrammina Wiresoftist

MS Excel 2021 for Mac on vaikimisi osa Microsoft Office'i paketist 2021 for macOS, kuid erinevalt paljudest teistest Microsofti tarkvara pakkujatest saate Wiresofti veebipoest osta Excel 2021 for Maci iseseisva programmina, ilma Office'i paketi 2021 teiste komponentideta. Meie pakutav Excel programm macOSile on täieõiguslik ostuversioon. Teie jaoks tähendab see, et te ei võta endale kohustust tellida tasulisi uuendusi. See tähendab ka seda, et selle Exceli 2021. aasta Mac-versiooniga ei pea te järgima mingeid ajalisi piiranguid seoses kasutusperioodiga. See ühe kasutaja litsents on identne Office Suite 2021 for Mac'ile lisatud Exceli programmiga.

    Excel 2021 for Mac ostmine Wiresoftilt säästab seega raha, mis on kasulik mitte ainult vabakutselistele, vaid ka väiksematele, väheste töötajatega ettevõtetele, kes soovivad seda klassikalist tabelarvutustarkvara kasutada ainult professionaalselt või kodus ning ei vaja kogu kontoripaketti.

Kas Excel, Word või muud programmid - kõik Wiresofti tarkvarapoes pakutavad tarkvaralitsentsid on Microsofti originaaltooted. Reeglina on need ühe kasutaja litsentsid, mis pärinevad mahulitsentsist või on ostetud ettevõtte poolt ja neid saab uuesti vabalt kasutada, müües neid Wiresoft'ile. See tähendab, et see ei piira nende kasutatavust funktsioonide või kestuse osas ega tähenda, et te kui ostja sisenete õiguslikult hallile alale. Wiresoft pakub tõsise tarkvaramüüjana oma klientidele ainult Microsofti programmide täisversioone, mis on 100% kasutuskõlbulikud.

Kui teil on lisaküsimusi Exceli Macile või mõne muu Macile mõeldud Office'i programmi kohta või soovite kasutada meie ekspertide nõuandeid, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või siinsamas vestluses.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad