Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019

94,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint for Mac 2019 ühe Office'i programmina Sisu veenva ja erksa esitluse...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"

Microsoft PowerPoint for Mac 2019 ühe Office'i programmina

Sisu veenva ja erksa esitluse puhul on Microsoft PowerPoint endiselt klassikaline tarkvaraprogramm. Erinevate disainivõimaluste ja tugifunktsioonide abil saab luua informatiivseid slaide, mis tõmbavad tähelepanu dünaamiliste üleminekute ja animatsioonide kaudu.

PowerPoint for Mac 2019 abil on Wiresoftil nüüd võimalik osta macOS-i operatsioonisüsteemide jaoks testitud kontoritarkvara uusim versioon. Integreeritud, intuitiivselt kasutatavad tööriistad ei toeta mitte ainult professionaale ja kogenud kasutajaid, vaid ka algajaid ja Windowsi asjatundmatuid kasutajaid nii tööl kui ka koolis ja õppimise ajal teemade ja sisu ettevalmistamisel ning slaididesse kokku panemisel. elav loeng, mis on informatiivne ja muljetavaldav samal ajal kui professionaalne esitlus. Võimalus pöörata loomise ajal tähelepanu juurdepääsetavusele suurendab ka inimeste arvu, kellega on võimalik ühendust võtta rakendusega PowerPoint 2019 for Mac .

Programmi Microsoft PowerPoint for Mac 2019 kasutajaliides on selle käigus ümber kujundatud ja muutunud veelgi kasutajasõbralikumaks; see võimaldab uutel kasutajatel programmiga kiiresti alustada. Neid toetab ka suur valik malle ja kujundusvõimalusi, mis võimaldavad luua individuaalse välimusega esitlusslaide.

PowerPoint Mac 2019 toetab ka touch optimeeritud kasutamiseks - see kehtib tabletid samuti üldise kasutamise Digitaalpliiats - uus vabakäejoonistamise vahend eriti pakub laia valikut mõju ja kujundeid, mida saab spontaanselt luua ise luua visandeid professionaalselt.

PowerPoint for Mac 2019 on saadaval ainult tavapärastelt pakkujatelt vastava Office'i versiooni kindlalt integreeritud osana, kuid tarkvara saab osta ka eraldi Wiresofti veebipoest – ja seda ületamatu hinnaga! Kõigi funktsioonide kasutamiseks võtke arvesse ka allpool toodud süsteeminõudeid. Wiresoftist saate mitte ainult PowerPointi for Mac 2019, vaid ka eelmised versioonid soodsalt ühe kasutaja versioonidena, aga ka muid Office'i programme. Järgmine üksikasjalik ülevaade sisaldab kõiki olulisi uusi funktsioone rakenduses PowerPoint for Mac 2019.

Ülevaade uutest PowerPointi funktsioonidest Mac 2019 versioonis

PowerPoint for Mac 2019 sisaldab arvukalt olemasolevate tööriistade funktsionaalsuse optimeerimisi ja täiustusi ning palju uusi funktsioone. Eraldi tuleks mainida morph-funktsiooni, laiendust, mis hõlmab SVG-d ja 3D-graafikat, ning veelgi paremat tuge takistusteta esitluste loomisel.

Maci versiooni 2019 konkreetsed PowerPointi funktsioonid

Microsoft on rakendusse PowerPoint for Mac 2019 integreerinud mõned uued funktsioonid, mille abil saab esitluste kulgu veelgi huvitavamaks ja mitmekesisemaks muuta – nende hulka kuuluvad eelkõige morfeerimine ja täiustatud videosalvestus:

 • Funktsioon Morph pakub animatsioonide jaoks täiesti uusi võimalusi. See loob sujuvad üleminekud üksikute slaidide vahel, animeerides üksikuid objekte, nagu kujundid, pildid, SmartArt- ja WordArt-graafika, aga ka tekst – ainult diagrammid on sellest välja jäetud. Selleks peab kahel slaidil olema vähemalt üks ühine objekt, et luua morfiüleminek, mille jaoks on saadaval erinevad efektid.
 • Esitluse salvestamisel on nüüd võimalik mitte ainult video- ja helikommentaaride salvestamiseks, vaid ka digitaalse tindi sisendi žeste salvestamiseks: kaasatud on kõik elemendid, nagu kommentaarid ja animatsioonid, aga ka kursori liigutused ja kuvamisaeg. esitluse ise salvestada. See muudab selle videoks, mida saab vaadata PowerPointis.
 • Veebivideo lisamisega saab slaidile rohkem dünaamilisust anda. Videot on võimalik esitada ilma PowerPointi rakendusest lahkumata. See funktsioon on saadaval alates macOS-i versioonist 10.13.4 (High Sierra).

Uued skaleeritavad diagrammid ja 3D-mudelid

portfelli graafika ja mudelid kujundamisel PowerPoint slaidid on ka laienenud PowerPoint Mac 2019 koos rea lisagraafikud, sealhulgas kolmemõõtmelisi mudeleid, mis pakuvad veelgi võimalusi illustreerib ettekanded:

 • Kõiki saadaolevaid 3D-mudeleid saab vabalt 360° pöörata ja ka ilma kadudeta skaleerida.
 • Kasutades uut morfimise funktsiooni, saab neid 3D-mudeleid ka animeerida.
 • Kasutajad saavad ka ise luua kolmemõõtmelist sisu ja sisestada selle PowerPointi slaidile.
 • Uued on ka SVG (Scalable Vector Graphics) failid – skaleeritav vektorgraafika; Sarnaselt 3D-mudelitele on ka nende eeliseks see, et neid saab vastavalt vajadusele suurendada või vähendada – ilma pildikvaliteeti kaotamata –, kuid neid saab ka vabalt pöörata ja värviliste filtritega redigeerida.
 • Uus lehtridiagrammi tüüp sobib peamiselt protsessifaaside selgeks kujutamiseks.

PowerPoint for Mac 2019 üldfunktsioonid

Lisaks mainitud uutele tööriistadele ja funktsioonidele on rakendusel PowerPoint for Mac 2019 ka palju muid uuendusi ja optimeerimisi. See hõlmab eelkõige nii vabakäejoonistamise kui ka takistusteta esitlusdokumentide loomise tuge.

Uued töölauavaate valikud rakenduses PowerPoint for Mac 2019

Tüüpilist Windows Office'i kujundust on kohandatud rakenduses PowerPoint for Mac 2019. Uued vaatevalikud saab soovi korral uuesti deaktiveerida:

 • Menüülindi lindi välimus, mis on tüüpiline kõigile Office'i programmidele, ühendati rakenduses PowerPoint for Mac 2019 Windowsi paani välimusega, mis iseloomustab Windows 10 operatsioonisüsteemi.
 • Sageli kasutatavad funktsioonid ja funktsioonid on nüüd rohkem esile tõstetud, et neid kiiremini leida.
 • Vahekaarte saab paigutada ka vastavalt oma vajadustele ja lindi saab täielikult peita; funktsioonid on siis saadaval ülaltoodud menüüriba kaudu.
 • PowerPoint for Mac 2019 sisaldab nüüd ka teemasid, mis asendavad muidu programmile omased aknavärvid (punased) akromaatiliste toonidega. See soodustab keskendumist, eriti slaidi sisu lugemisel. Valge vaade on väga hele, samas kui tumehall ja must koos tumeda režiimiga pakuvad eriti vähendatud ja suure kontrastsusega programmikuva.

Praktiline vabakäetööriist ja uued pliiatsid

PowerPoint for Mac 2019 pakub nüüd praktilist vabakäetööriista, millega saab kohe joonistada valemeid, diagramme ja graafikat ning lisada need slaidile. Tööriista ei saa kasutada mitte ainult pliiatsi või puutetundliku toimingu korral sõrmega, vaid ka arvutihiirega. Tekstilõikude värviliseks esiletõstmiseks on saadaval mitmed värvilised pliiatsid, nagu oleme Wordist juba ammu teadnud. Täpsemalt pakub PowerPoint for Mac 2019 vabakäejoonistustööriist järgmisi funktsioone ja efekte.

 • Joonistamiseks ja kirjutamiseks ning detailide esiletõstmiseks on saadaval lai valik digipliiatseid, mis on saadaval erineva tugevuse ja värviga: pliiats tavaliseks märkmete kirjutamiseks, pliiats, millega saab visandeid ja graafikat joonistada ning klassikaline marker sõnade või tekstilõikude värviliseks esiletõstmiseks. Programm sisaldab ka metallist ja muude graafiliste efektidega pliiatsid, sealhulgas galaktika ja vikerkaar, hõbe ja kuld ning laava ja ookean.
 • Rakenduses PowerPoint for Mac 2019 on tüütu tausta eemaldamise kärpimisfunktsiooni oluliselt täiustatud: programm tuvastab nüüd automaatselt taustaala ja valib selle. Sisseehitatud pliiatsit saab kasutada valiku korrigeerimiseks kas osi lisades või eemaldades.
 • Kärpimisfunktsiooni saab kasutada ka tabeli teatud alade valimiseks, et neid seejärel slaidi graafikana kasutada.

Juurdepääsetavate esitluste loomine rakenduses PowerPoint for Mac 2019

2019. aasta Maci versioonis pole mitte ainult täiustatud valikuid PowerPointis slaidide kujundamiseks nii, et need oleksid hõlpsamini loetavad ja mõistetavad ka nägemispuudega vaatajatele, vaid lisatud on ka uusi funktsioone:

>

 • PowerPoint for Mac 2019 toetav veaparandus annab teie töö ajal parendusettepanekuid, mis põhinevad osaliselt siin kehtivatel rahvusvahelistel standarditel. Neid saab hõlpsasti ühe klõpsuga vastu võtta ja programm rakendab need automaatselt teatud alale.
 • Veaparandustööriist lisab piltidele ja graafikatele ka puuduva alternatiivse teksti ning parandab ebapiisava värvikontrastsuse. Vaade "Halltoonid" simuleerib selgelt värvipimeda inimese taju.
 • Programmi PowerPoint for Mac 2019 integreeritud eelmääratletud takistusteta slaidimallid sisaldavad juba sobivaid slaidide pealkirju, sealhulgas päise struktuuri.
 • Tehisintellekti funktsioon QuickStarter pakub praktilist abi esitluse loomiseks: see toetab esmalt kasutajaid temaatiliste uurimistöödega. Teema sisestamisel kuvab QuickStarter sobivate alateemade loendi ja soovitab iga jaoks sobiva slaidide komplekti. Tööriist koostab Bingis tehtud uurimistöö tulemuste põhjal vastava sisu ja ülesehitusega slaidid, millele klõpsates saab seejärel valida soovitud slaidid. Lõpuks pole vaja teha muud, kui lisada sobiv välimus koos taustagraafikaga ja esitluse alus on valmis vaid mõne minutiga.

Täiustatud võrgukoostöö PowerPointi dokumendiga

Kui PowerPointi esitlusega soovivad töötada mitu inimest, on see võimalik ka Macis. Selle eelduseks on ühe kahest Microsofti pilveteenusest OneDrive või SharePointi kasutamine. Esmalt avaldatakse seal esitlus, mida kutsutud töötajad seejärel toimetavad. Kui kõik asjaosalised on oma muudatused või kommentaarid lisanud, liidetakse originaal ja koopia(d) uuesti, kusjuures erinevused kuvatakse ja neid saab vajadusel tagasi võtta.

Süsteeminõuded Microsoft PowerPoint 2019 kasutamiseks Macis

Järgmises teabes on loetletud miinimumnõuded rakenduse PowerPoint for Mac 2019 installimiseks ja käitamiseks Apple'i seadmes.

Pange tähele, et tarkvara mõningate funktsioonide kasutamiseks peab olema installitud vähemalt macOS-i versioon 10.13.4 (High Sierra).

 • Operatsioonisüsteem: versioon ühest kolmest praegusest macOS-i operatsioonisüsteemist
 • iPad ja iPhone: vähemalt iOS 8.0 või uuem
 • Protsessor: Intel
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 3 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Ostke PowerPoint for Mac 2019 Office Suite'i ühe programmina Wiresoftilt eriti madala hinnaga

MS PowerPoint 2019 for Mac on tüüpiline vastava Microsoft Office'i Maci jaoks mõeldud komplekti komponent ja tavaliselt pole see tavapärastes tarkvarapoodides eraldi saadaval. Wiresoftist saate ka eraldi osta PowerPoint for Mac 2019 programmi!

Teie eelised: Wiresofti pakutav PowerPointi ostetud versioon on ühe kasutaja litsents, mis ei kohusta teid sõlmima pikaajalist ja kallist tellimust, sealhulgas värskendusi, ega piira funktsioone. Seetõttu tasub teil osta PowerPoint for Mac 2019 eraldiseisva programmina Wiresoftilt, eriti kui te ei vaja teisi Office'i programme.

Teie tarkvara ostmine Wiresoftiga on alati odav ja samal ajal turvaline! PowerPoint for Mac 2019 üksikkasutaja litsents, mille saate siit osta, pärineb kas ettevõtete suuremast mahulitsentsist või on kasutatud tarkvara litsents – sellest ka eriline hinnaeelis! Funktsionaalsuselt on pakutav tarkvara identne vastava PowerPointi programmiga, mis on samuti osa Office Suite for Mac 2019-st. Väiksemad ettevõtted ja üksikkasutajad, nagu vabakutselised või eraisikud, saavad kasu kõigist PowerPoint for Mac 2019 eelistest ja säästa samal ajal raha.

Samuti on kontrollitud iga Wiresofti pakutava Microsofti programmi tegelikku ja veatut kasutatavust – seega on see pärast ostmist kohe allalaadimiseks saadaval ja seda saab kasutada ka piiramatult.

Võite alati olla kindel, et kasutatud tarkvara ostmisel või müümisel ei ole teie ega meie õiguslikult ebaselge olukord! Kuna kauplemine kasutatud tarkvaraga on EL-is selgesõnaliselt lubatud.

Wiresofti tarkvarapoest saate osta nii PowerPoint for Maci praeguseid kui ka vanemaid versioone, samuti kõiki teisi Office'i programme eraldi, aga ka palju muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi programmi PowerPoint for Mac 2019 või mõne muu kontoritarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie e-posti, telefoni või vestluse teel saadud ekspertnõuandeid.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud