Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10022
 • 076-05829
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
235,90 € * 260,90 € * (9,58% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Project 2019 Standard on Microsofti paindliku projektijuhtimissüsteemi uusim versioon, mis on suunatud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele. Programm sisaldab kõiki vajalikke funktsioone nii projektide planeerimiseks, kontrollimiseks kui ka aruandluseks. Paljud praktilised mallid ja funktsioonid hõlbustavad kõigi ülesannete loomist ja haldamist ning suurendavad seega tõhusust, mis mängib tänapäeva ärielus suurt rolli. Project 2019 Standard täidab kõik nõuded seoses eduka portfelli-, riski- ja dokumendihaldusega, mis hõlmab ka keskse halduse ja ressursside ning ajaarvestuse. Gantti diagrammide kasutamine tagab keeruliste projektide puhul selguse mitme integreeritud ajakava kasutamise ja ülesannete seoste lihtsama mõistmise kaudu ning integreeritud aruanded annavad olulisi teadmisi ja teavet teistega suhtlemiseks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"

MS Project 2019 Standard - projektijuhtimise tarkvara iseseisva versioonina ostmiseks

Project 2019 Standard on Microsofti paindliku projektijuhtimissüsteemi uusim versioon, mis on suunatud eelkõige VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele. Programm sisaldab kõiki projekte planeerimiseks, kontrollimiseks ja aruandluseks vajalikke funktsioone. Paljud praktilised mallid ja funktsioonid hõlbustavad nii kõigi tekkivate ülesannete loomist kui ka haldamist ja suurendavad seega tõhusust, mis mängib eriti tänapäeva äri igapäevaelus suurt rolli.

Projekt 2019 Standard vastab kõigile nõuetele eduka portfelli-, riski- ja dokumendihalduse osas, mis hõlmab tsentraliseeritud juhtimist ja ressursse ning aja jälgimist. Gantti diagrammide kasutamine annab selgust keerulistes projektides mitme integreeritud ajakava kasutamise ja ülesannete vaheliste suhete lihtsama mõistmise kaudu ning integreeritud aruanded annavad olulisi teadmisi ja teavet teistega suhtlemiseks.

Kellele on mõeldud projekt Standard 2019?

Project 2019 Standard Edition on mõeldud üksikisikutele või neile projektijuhtidele, kes arendavad ja juhivad projekte peamiselt üksi, mitte meeskonna osana, nagu seda tehakse peamiselt väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes . Seetõttu ei nõua see väljaanne sünkroniseerimist Microsoft SharePointi või Projecti serveriga. Sellegipoolest on Project 2019 Standard üks populaarsemaid väljaandeid enamiku projektijuhtimise ülesannete täitmiseks, sest see pakub kõiki vajalikke funktsioone ja funktsioone ning äritarkuse tööriistu projektide planeerimise ja juhtimise tüüpiliste valdkondade jaoks, näiteks: Projekti ajakava, kulude planeerimine, ülesannete juhtimine, aruandlus.

Microsoft Project 2019 Standard väljaanne on tavapoodides saadaval ainult mahulitsentsilepinguga; Wiresoft seevastu pakub seda kasutatud tarkvarana üksiklitsentsina ostuversioonina - ja seda oluliselt madalama hinnaga. See võimaldab nii VKEdel kui ka füüsilisest isikust ettevõtjatel kasutada seda Microsofti tarkvara.

Wiresoft Software'i veebipoes täiendavalt saadaval olevate Microsofti rakenduste abil, mida pakutakse ka kasutatud tarkvara üksiklitsentsidena soodushinnaga, saavad kliendid kasutada ka vastavaid Microsoft'i programme, mis ühilduvad Project 2019 Standard, näiteks Windows 10. Järgnev ülevaade näitab Project 2019 Standard väljaande kõige olulisemaid optimeerimisi ja funktsioone.

Uus Project 2019 Standard väljaanne - funktsioonid ja täiendused

Project 2019 Standard erineb eelmisest versioonist ka visuaalselt, sest töölaua kasutajaliides on selgemalt kujutatud. Seda saab nüüd kuvada ka Office kujundustes "Värviline", "Tumehall" ja "Valge".

Uute funktsioonide osas sisaldab MS Project 2019 Standard nüüd praktilist funktsiooni ülesannete omavaheliseks sidumiseks rippmenüü kaudu, uut "kollektiivse ülesande nime" välja ülesannete tabelis, samuti võimalust märgistada ajaskaala ribasid ja kuvada ülesande edenemist. Lisaks saab iga ajaskaala jaoks eraldi määrata algus- ja lõppkuupäevad, mis annab parema ülevaate sellega seotud ülesannetest. Samuti on olemas uus kiire otsing konkreetse ülesandega seotud sõnade või fraaside jaoks. Täpsemalt vt allpool.

Lihtne projektide loomine ja haldamine

Project 2019 Standard võimaldab teil luua uusi projekte vaid paari hiireklõpsuga : Valikuliselt on selleks saadaval suur valik tüüpiliste projektitüüpide jaoks määratletud malle või neutraalne, tühi Gantt diagramm. Andmeid või ülesannete nimekirju Excelist, Wordist, Outlookist või PowerPointist saab samuti Projecti üle kanda; vastavad vormingud või kontuurid jäävad alles. Ülesandeid saab Gantti diagrammi importida Projecti ülesande maski kaudu; toetatakse ka mitme ülesande samaaegset lisamist, sealhulgas ressursside määramist ja seoseid. Selleks on saadaval mitmesugused diagrammide koostamise võimalused ja funktsioonid:

Diagrammitüübid projektis Project 2019 Standard

Lisaks kuvamisele Gantt diagrammina on Project 2019 Standard saadaval ka palju muid võimalusi, et kuvada ülesandeid või ressursse ning projekti seoseid. Selleks pakub Project järgmisi eri tüüpi vaateid, et kuvada teavet projekti kohta tabelite, rühmade, filtrite või üksikasjadena: Ülesande, ressursi ja ülesande vaade; vastavad kuvamisvormid on lisaks vaikimisi Gantt diagrammile (tulpdiagramm), võrgudiagramm (voogdiagramm) ning kuvamine vormina, lehe (tabel) või kasutuse (veerud) kujul.

Tegevuste ülevaade ja ühendamine

Projekti visandamiseks või hierarhiate kuvamiseks saab projektis Standard 2019 üksikutele ülesannetele määrata positiivseid või negatiivseid taandeid, kasutades Tab-klahvi, kusjuures muudatused mõjutavad automaatselt kõiki ülesandeid.

Mis tahes kaks projekti ülesannet saab ka omavahel siduda, et kuvada nende seoseid seosena. See tähendab, et ühe ülesande muudatused mõjutavad ka teisi sellega seotud ülesandeid, mis on eriti oluline projekti ajakava puhul.

Uus: ülesande sidumiseks MS Projectis Standard 2019 ei ole enam vaja teada selle ID-d: piisab, kui valida sobiv lahter veerus "Eelkäija", mille tulemusel ilmub alla suunatud nool, millele klõpsates kuvatakse nimekiri kõigist projekti ülesannetest ja tuleb aktiveerida ainult sobiv ülesanne.

Ajakirjaribade märgistamine

Uus: MS Projectis Standard 2019 saab projekti edenemist aja jooksul hõlpsasti ja arusaadavalt kuvada, sest ajaskaala ribasid saab nüüd märgistada. Ülesande edenemist saab kuvada ka otse protsessis, mis parandab selgust veelgi.

Uus väli "Kollektiivse ülesande nimi

Uus: MS Project Standard 2019 on nüüd olemas väli "Kollektiivse ülesande nimi", et leida konkreetne ülesanne projekti üldplaanis, mis võib kiiresti muutuda tülikaks, eriti suuremate nimekirjade puhul . Ainult lugemiseks mõeldud väli parandab projekti struktuuri selgust, näidates kõigi ressursile määratud kogumisülesannete nimesid.

MS Projecti tüüpilised komponendid Standard 2019

Loomulikult on juba olemasolevaid hädavajalikke põhikomponente MS Project 2019 Standard veelgi optimeeritud:

Portfellihaldus

MS Project 2019 Standard üks olulisi komponente on endiselt portfellihaldus, mille abil saab kõiki projekte registreerida ja kontrollida . Projektijuhid säilitavad seega alati ülevaate ja tunnevad igal juhul kohe ära hetkeolukorra, et nad saaksid kohe reageerida, kui sekkumine on vajalik, kui projekt ei kulge plaanipäraselt, nt kui teatud ülesandeid ei ole täidetud vastavalt ajakavale, kulud on plahvatuslikult kasvanud või kui ressursse napib või neid ei ole saadaval. Projekti vastavad aruanded ajakohastuvad pidevalt ja hetkeolukorda saab ühe klõpsuga selgelt vaadata. MS Project 2019 Standard Editionil on ka uued näidikud eelarve haldamise ja ajakavade jaoks, mis annavad projektijuhtimiseks üksikasjalikuma ülevaate; ühendus Power BI-ga täiendab portfellihaldust funktsioonidega analüüsiks ja vajaduse korral parandusettepanekutega .

Intuitiivne ressursside juhtimine

MS Project 2019 Standard integreeritud vahendid ja funktsioonid ressursside tõhusamaks haldamiseks võimaldavad veelgi üksikasjalikumalt ja selgemalt planeerida ja hallata erinevate ressursside kasutamist. Projektis 2019 Standard tähendab see erinevate ressursside eristamist "tööjõu", "materjali" ja "kulude" järgi, et neid saaks veelgi täpsemalt kasutada. Ressursside koondamise kaudu saab neid tsentraalselt hallata projektiülesannete planeerimiseks ja määrata üksikutele ülesannetele, nii et ka siin saab arvestada piiranguid, nt ajalise kättesaadavuse või ka rahalise iseloomuga (kulupiirangud), samuti tööjõu kasutamise ja seega ka ülekoormuse riski. Iga ressursitüübi puhul saab määrata ka olemasolevad eelarved.

Standard vaade Gantti diagrammi kaudu näitab selgelt vastavat tegevust ja aja salvestamist ning hetkeolukord on näidatud vastava tegevusraja kaudu. Lisaks saab kõiki ülesandeid kontekstitundliku kasutajaliidese kaudu konkreetselt organiseerida ja siduda ning kontrollida vastavate ajagraafikute kaudu.

Aruandlus MS Projectis Standard 2019

Teine oluline osa agiilsest projektijuhtimisest on projektiandmete visualiseerimine aruannete kujul - kas hetkeseisu edastamiseks või aruandena pärast projekti lõpetamist. Selleks pakub Project 2019 Standard uut tüüpilise aruande mallide kogumit, mida saab täiendada täiendavate illustreerivate graafikute ja diagrammidega, et jagada projekti seisundi kohta käivat teavet teistega .

Projektifaile saab salvestada erinevates vormingutes: Lisaks vanematele failivormingutele Project 2000 - 2003 ja Project 2007 on siin saadaval ka .PDF, .XPS, .CSV, .XML ja Microsoft Exceli töövihikud.

Riistvara ja muud nõuded Microsoft Project 2019 kasutamiseks Standard

Põhimõtteliselt saab MS Project Server 2019 Standard nii 32-bitise kui ka 64-bitise versiooni kasutada ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019! Kõik täiendavad üksikasjad miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

 • Operatsioonisüsteemid (tingimata vajalik): Windows 10, Windows Server 2019
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline
 • RAM: 2 GB RAM (32-bitine) või 4 GB RAM (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: 4 GB vaba ruumi
 • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafika riistvara kiirendamiseks
 • .NET versioon: mõned funktsioonid nõuavad ka vähemalt .NET 3.5 või 4.6
 • Puutefunktsioonid on optimeeritud ka Windows 10 jaoks
 • Pilvifailide haldamise funktsioonid nõuavad OneDrive'i, OneDrive for Businessi või SharePoint'i kasutamist
 • Brauserid: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefoxi uusimad versioonid

Osta MS Project 2019 Standard Edition odavalt üksiklitsentsina aadressil Wiresoft

Wiresoft pakub veebipoes MS Project 2019 Standard Editionit ühe kasutajaliisinguna nn kasutatud tarkvarana - uue tarkvaraga võrreldes oluliselt soodsamalt . Lisaks soodsamale hinnale pakub see ostuversioon ka piiramatu kasutatavuse eeliseid, kuna tegemist ei ole tellimusversiooniga, seega saab tarkvara kasutada ka ilma internetiühenduseta.

See MS Project 2019 ühe kasutaja litsentsi Standard väljaanne on sama programmi mahulitsents, mida kasutati ettevõttes. Edasimüügi teel jaotati see osadeks ja muudeti ühe kasutaja litsentsideks ning selle käigus nimetati see ümber kasutatud tarkvaraks või "kasutatud tarkvaraks". Siiski ei tähenda ei aluseks oleva mahulitsentsi jagamine ega MS Project 2019 Standard tarkvara uus määratlemine "kasutatud tarkvarana" mingeid piiranguid selle funktsionaalsusele või kasutatavusele, sest tarkvara üldiselt ei kulu ära.

Seega kehtib järgmine: tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on teie jaoks alati turvaline ja paljude eelistega äri! Sest kui ostate Wiresoft Shopis saadaval oleva MS Project 2019 Standard litsentsi, siis ei saa te kasu mitte ainult absoluutselt soodsast hinnast, vaid ka turvalisusest, mis tuleneb kohesest allalaadimisest ja kohesest litsentsi aktiveerimisest koos lisatud kehtiva mahulitsentsi võtmega. Kasutatud tarkvaralitsentside ostmine, näiteks MS Project 2019 Standard Edition, annab teile ka võimaluse kasutada Microsofti eksklusiivseid programmiväljaandeid ise ilma piiranguteta.

Wiresofti kasutatud tarkvara poest leiate MS Project 2019 Standard ning ka teised versioonid ja väljaanded ning paljud teised Microsoft'i rakendused, mis on sellega ühilduvad, näiteks Windows 10 ja Windows Server 2019. Kui teil on küsimusi selle MS Project 2019 Standard tarkvara või mõne muu siin pakutava Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid chatis või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
06.05.2019

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!
Immer wieder gerne unser Unternehmen wird weitere Lizenzen erwerben.

Vielen Dank für den spitzen Service

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad