Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

339,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Project 2019 Standard – müügil projektihaldustarkvara ühe kasutaja versioonina Project...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"

MS Project 2019 Standard – müügil projektihaldustarkvara ühe kasutaja versioonina

Project 2019 Standard on Microsofti paindliku projektijuhtimissüsteemi uusim versioon, mis on suunatud peamiselt VKEdele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele. Programm sisaldab kõiki funktsioone, mis on vajalikud projektide planeerimiseks, kontrollimiseks ja aruandluseks. Paljud praktilised mallid ja funktsioonid muudavad kõigi ülesannete loomise ja haldamise lihtsamaks ning suurendavad seeläbi tõhusust, mis on eriti oluline tänapäevases igapäevases äris.

Projekti 2019 standard vastab kõigile eduka portfelli-, riski- ja dokumendihalduse nõuetele, sealhulgas keskhaldus- ja ressursid ning ajaarvestus. Gantti diagrammide kasutamine pakub keerulistes projektides selgust tänu mitme integreeritud ajakava kasutamisele ja ülesannete seoste lihtsamale mõistmisele ning integreeritud aruanded pakuvad olulist teavet ja teavet teistega suhtlemiseks.

Kellele on Project Standard 2019 mõeldud?

Project 2019 Standard Edition töötati välja üksikisikutele või neile projektijuhtidele, kes arendavad ja juhivad projekte peamiselt üksi, mitte meeskonnas, nagu see on eelkõige väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete puhul. Seetõttu ei toimu selles väljaandes sünkroonimist Microsoft SharePointi või Projecti serveriga. Sellegipoolest on Project 2019 Standard üks populaarsemaid väljaandeid enamiku projektijuhtimisülesannete täitmiseks, kuna see pakub kõiki vajalikke funktsioone ja funktsioone ning ärianalüüsi tööriistu tüüpilisteks projekti planeerimise ja juhtimise valdkondadeks, näiteks: projekt sõiduplaanid, kulude planeerimise, juhtimise ülesandeid, aruandlus.

Microsoft Project 2019 Standard Edition on saadaval ainult tavapoodides hulgilitsentsilepinguga; Wiresoft aga pakub seda kasutatud tarkvarana ühe litsentsi vormis ostuversioonina – ja oluliselt madalama hinnaga. Lisaks VKEdele võimaldab see seda Microsofti tarkvara kasutada ka füüsilisest isikust ettevõtjatel.

Teiste Wiresofti tarkvara veebipoes saadaolevate Microsofti rakendustega, mida pakutakse samuti kasutatud tarkvara üksiklitsentsidena alandatud hindadega, saavad kliendid kasutada ka Microsofti programme, mis ühilduvad Project 2019 Standardiga, näiteks Windows 10. Järgmine ülevaade näitab Edition Project 2019 Standardi kõige olulisemaid optimeerimisi ja funktsioone.

Projekti uue versiooni 2019 standardfunktsioonid ja täiustused

Project 2019 Standard erineb eelmisest versioonist visuaalselt ka selle poolest, et töölaualiides on selgem. Seda saab nüüd kuvada ka kontorikujunduses "värviline", "tumehall" ja "valge".

Uute funktsioonide osas sisaldab MS Project 2019 Standard nüüd praktilist funktsiooni ülesannete omavaheliseks linkimiseks rippmenüü kaudu, ülesannete tabelis on uus väli "Kokkuvõtte ülesande nimi". ja võime etikett ajaskaala baarid ja näidata edusamme protsessi. Lisaks saab iga ajatelje jaoks eraldi määrata algus- ja lõppkuupäeva, mis annab parema ülevaate seotud ülesannetest. Samuti on uus kiire otsing sõnade või fraaside jaoks, mis on seotud konkreetse ülesandega. Lisateavet selle kohta leiate allpool.

Lihtne projekti loomine ja haldamine

Project 2019 Standard saab luua uusi projekte vaid mõne hiireklõpsu: Saate valida laia valikut malle, mis on defineeritud tüüpilise projekti liiki või neutraalne, tühjendada Gantti diagrammi. Selleks saab Projecti üle kanda ka Exceli, Wordi, Outlooki või PowerPointi andmeid või ülesannete loendeid; jäetakse alles sobiv vorming või struktureerimine. Ülesandeid saab tulpdiagrammi importida projekti ülesandemaski kaudu ning toetatud on mitme ülesande samaaegne lisamine, sealhulgas ressursside määramine ja seosed. Selleks on saadaval erinevad kuvavalikud ja -funktsioonid:

Diagrammitüübid projekti 2019 standardis

Lisaks Gantti diagrammina kuvamisele pakub Project 2019 Standard ka palju muid võimalusi tegevuste või ressursside ning projekti linkide kuvamiseks. Projekt pakub järgmist erinevat tüüpi vaateid projekti kohta teabe kuvamiseks tabelite, rühmade, filtrite või detailidena: Ülesande, ressursi ja ülesande vaated; Lisaks standardsele eelseadistatud Gantti diagrammile (tulpdiagrammile), võrgudiagrammile (vooskeemile), samuti esitlusele vormina, lehena (tabelina) või kasutamisena (veerud).

Tegevuste struktuur ja seostamine

Projektis hierarhiate struktureerimiseks või kuvamiseks saab üksikutele tegevustele lisada positiivse või negatiivse taande, kasutades Project Standard 2019 tabeldusklahvi, mistõttu muudatused mõjutavad automaatselt kõiki tegevusi.

Projekti mis tahes kahte tegevust saab ka omavahel siduda, et näidata nende suhet suhtena. Selle tulemusena mõjutavad tegevuse muudatused ka seotud muudatusi, mis on eriti oluline projekti ajakavade puhul.

Uus: tegevuse linkimiseks programmis MS Project Standard 2019 ei ole enam vaja teada selle ID-d: piisab, kui valida veerus "Eelkäija" vastav lahter, mille abil å allapoole suunatud nool ilmub. sellel klikkides, nimekirja kõik tegevused projekti kuvatakse ja asjakohane ainult üks peab olema aktiveeritud.

Ajaskaala ribade märgistamine

Uus: projekti edenemist ajas saab kuvada ka MS Project Standard 2019-s lihtsal ja arusaadaval viisil, kuna ajaskaala ribad saab nüüd märgistada. Protsessi edenemist saab ka otse kuvada, mis parandab veelgi selgust.

Uus väli "Kokkuvõtte ülesande nimi"

Uus: rakenduses MS Project Standard 2019 on nüüd väli „Kollektiivülesande nimi”, et leida projekti üldplaanist konkreetne ülesanne, mis võib suure loendi korral kiiresti tülikaks muutuda. Kirjutuskaitstud väli parandab projekti struktuuri selgust, näidates kõigi ressursile määratud kokkuvõtlike ülesannete nimesid.

MS Project Standard 2019 tüüpilised komponendid

Muidugi on MS Project 2019 Standardis täiendavalt optimeeritud ka juba olemasolevaid asendamatuid põhikomponente:

Portfelli haldamine

Üks MS Project 2019 Standardi olulisi komponente on endiselt portfellihaldus, mille abil saab kõiki projekte salvestada ja kontrollida. Projektijuhid omavad alati ülevaadet ja tunnevad hetkeseisu kohe ära, et saaks kohe reageerida, kui projekt ei lähe plaanipäraselt, nt kui teatud ülesanded pole graafikujärgselt tehtud, kulud plahvatuslikult suurenevad või ressursse kulub. vähe muutunud või ei ole kättesaadavad. Projekti vastavaid aruandeid uuendatakse pidevalt iseseisvalt ja hetkeseisu on ühe klõpsuga selgelt näha. MS Project 2019 Standard Edition sisaldab ka uusi eelarvehalduse ja ajakavade esitusi, mis pakuvad üksikasjalikumat ülevaadet projektijuhtimisest; ühendus Power BI-ga täiendab portfelli haldamist funktsioonidega analüüsimiseks ja vajadusel parendusettepanekutega.

Intuitiivne ressursihaldus

MS Project 2019 standardisse integreeritud tööriistad ja funktsioonid tõhusamaks ressursihalduseks võimaldavad veelgi üksikasjalikumalt ja selgemalt planeerida ja hallata erinevate ressursside kasutamist. Project 2019 Standard eristab eri tüüpi ressursse "töö", "materjali" ja "kulude" järgi, et neid saaks veelgi täpsemalt kasutada. Neid saab tsentraalselt hallata projektiülese planeerimise ressursikogumi kaudu ja määrata üksikutele protsessidele, nii et siin on ka piiranguid, nt aja kättesaadavuse või rahalise iseloomu (kululimiidid), samuti tööjõu kasutamise ja seega riski ülekoormus, võib arvesse võtta. Iga ressursitüübi jaoks saab määrata ka saadaolevad eelarved.

Standardvaade Gantti diagrammi kaudu näitab selgelt vastavat protsessi ja aja salvestust ning hetkeseisu quo kuvatakse vastava protsessitee kaudu. Lisaks saab kõiki protsesse konkreetselt korraldada ja linkida kontekstiga seotud kasutajaliidese kaudu ning juhtida sobivate ajatelgede abil.

Aruandlus MS Project Standardis 2019

Teine oluline osa agiilsest projektijuhtimisest on projekti andmete visualiseerimine aruannete kujul – kas siis status quo edasiandmiseks või aruandena pärast projekti lõpetamist. Sel eesmärgil on Project 2019 Standardis saadaval uus komplekt tüüpilisi aruandemalle, mida saab täiendada täiendava illustreeriva graafika ja diagrammidega, et jagada teistega teavet projekti oleku kohta.

Projektifaile saab salvestada erinevates vormingutes: lisaks vanematele failivormingutele Project 2000–2003 ja Project 2007 on saadaval ka .PDF, .XPS, .CSV, .XML ja Microsoft Exceli töövihikud.

Riistvara ja muud nõuded Microsoft Project 2019 Standardi kasutamiseks

Põhimõtteliselt saab MS Project Server 2019 Standardit nii 32-bitises kui ka 64-bitises versioonis kasutada ainult koos Windows 10 või Windows Server 2019-ga! Kogu täiendava teabe miinimumnõuete kohta leiate järgmisest ülevaatest:

  • Operatsioonisüsteemid (täiesti vajalik): Windows 10, Windows Server 2019
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline
  • RAM: 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti)
  • Kõvakettaruum: 4 GB vaba ruumi
  • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
  • Graafikakaart: DirectX 10 graafika riistvaralise kiirendamise jaoks
  • .NET versioon: mõne funktsiooni jaoks on nõutav vähemalt .NET 3.5 või 4.6
  • Puutefunktsioonid on optimeeritud ka Windows 10 jaoks
  • Pilvefailide haldamise funktsioonid nõuavad OneDrive, OneDrive for Business või SharePointi
  • Brauser: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox praegustes versioonides

Ostke MS Project 2019 Standard Edition soodsalt ühe litsentsina Wiresoftilt

Wiresoft pakub veebipoes MS Project 2019 Standard Editioni ühe kasutaja litsentsi kujul nn kasutatud tarkvarana – oluliselt soodsama hinnaga kui uus kaup. Lisaks soodushinnale pakub see ostuversioon ka piiramatu kasutamise eeliseid, kuna tegemist ei ole abonemendiversiooniga, mistõttu saab tarkvara kasutada ka ilma internetiühenduseta.

See standardväljaande MS Project 2019 ühe kasutaja litsents on sama programmi hulgilitsents, mida kasutati ettevõttes. Nende edasimüümisel see lahustati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks ning muudeti kasutatud tarkvaraks või "kasutatud tarkvaraks". Kuid ei aluseks oleva hulgilitsentsi jagamine ega MS Project 2019 standardtarkvara uus määramine "kasutatud tarkvaraks" ei tähenda funktsionaalsuse ega kasutatavuse piiranguid, kuna tarkvara üldiselt ei kulu.

Kehtib järgmine: Wiresoftiga on tarkvara ostmine teie jaoks alati turvaline äri, millel on palju eeliseid! Kui ostate Wiresoft Shopist saadaoleva MS Project 2019 Standardlitsentsi, saate kasu mitte ainult absoluutselt madalast hinnast, vaid ka kohese allalaadimise turvalisusest ja kohese litsentsi aktiveerimisest koos kehtiva hulgilitsentsi võtmega. Kasutatud tarkvaralitsentside (nt MS Project 2019 Standard Editioni) ostmine annab teile võimaluse piiranguteta ise kasutada eksklusiivseid Microsofti programmiväljaandeid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutatud tarkvara programmi MS Project 2019 Standard , aga ka muid versioone ja väljaandeid ning palju muud Teine Microsoft rakendusi, mis on kooskõlas see, nagu Windows 10 ja Windows Server 2019. Kui teil on küsimusi selle MS Project 2019 standard tarkvara või muu Microsoft programmi pakutakse siin, lihtsalt kasutada meie pädev nõu chat või e-posti teel või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
06.05.2019

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!
Immer wieder gerne unser Unternehmen wird weitere Lizenzen erwerben.

Vielen Dank für den spitzen Service

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud