Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10150
 • 77D-00092
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
118,90 € * 130,90 € * (9,17% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Visual Studio 2017 Macile Professional Edition pakub kasutajatele võimsaid funktsioone ja tootlikkuse parandusi IDE-le, et luua platvormideüleseid rakendusi macOS, Android, iOS, tvOS või watchOS jaoks - nii mobiilile ja töölauale kui ka veebi ja pilve jaoks. Microsofti programm sisaldab kõiki tööriistu arendamiseks, silumiseks ja refaktoorimiseks, sealhulgas graafilisi disainereid, koodi täiendamise funktsioone ning lähtekoodi haldamist ja versioonihaldust.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE"

Visual Studio for Mac 2017 - professionaalne arendajatarkvara macOS-i jaoks ostuversioonis

Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition pakub kasutajatele IDE võimsaid funktsioone ja tootlikkuse parandusi, et luua platvormideüleseid rakendusi macOS, Android, iOS, tvOS või watchOS jaoks - nii mobiil- kui ka töölaua-, veebi- ja pilveprogrammide jaoks - koos kõigi Microsofti pakutavate arendus-, silumis- ja refaktoorimisvahenditega, sealhulgas graafiliste disainerite, koodi täiendamise, lähtekoodi haldamise ja versioonihalduse vahenditega.

Lisaks vanematele arenduskeeltele, nagu C ja C++, ning uuematele variantidele, nagu C#, toetab Visual Studio for Mac 2017 loomulikult ka Apple Metal, iOS, JavaScript ja teisi levinud veebistandardeid. Sisseehitatud live-tugi igale keelele kiirendab koodi kirjutamist, nagu ka silumisfunktsioonid vähendavad rakenduse arendamisele kuluvat aega. Kiire struktuuri vaade aitab arendajatel hõlpsasti koodi struktuuris navigeerida, samal ajal kui tsentraliseeritud veanimekiri kasutab koodianalüüsi, et loetleda kompileerimis- ja ehitusvigad juba trükkimise ajal, samuti mõne keele puhul valdkondlikud probleemid.

Visual Studio for Mac Professional 2017-s on parandatud mitte ainult sageli kesksed funktsioonid nagu IntelliSense, CodeLens ja Refactoring, vaid ka koodis navigeerimine ja koodi parandamine, mis samuti hõlbustavad arendaja tööd, kuna muu hulgas tõstetakse koodis tehtud muudatused, viited jne. redaktoris kohe esile.

Millistele kasutajatele on Visual Studio 2017 for Mac Professional mõeldud?

Visual Studio 2017 for Mac on mõeldud just neile professionaalsetele arendajatele, kes soovivad kasutada Microsofti tarkvara võimsaid funktsioone Maci operatsioonisüsteemis - kas üksi või isegi meeskonnas. Kuna Visual Studio 2017 for Mac toetab Xamarini, kehtivad teatud miinimumnõuded ka macOS-operatsioonisüsteemidele, täpsemalt allpool.

Wiresoft pakub Visual Studio 2017 for Mac Professional 'i eriti soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana ühe litsentsi kujul, nii et arendajad saavad kasutada kõiki tõhusa Microsofti tarkvara eeliseid oma Macil ja ilma tellimiskohustuseta. Lisaks Visual Studio 2017 for Mac Professionalile pakub Wiresoft Software veebipood ka teisi Visual Studio for Maci versioone üksiklitsentsina ostuversioonis, samuti paljusid teisi Microsofti programme macOS-versioonis. Järgnev ülevaade näitab Visual Studio 2017 for Mac'i viimaseid funktsioone ja täiendusi.

Mida pakub Visual Studio 2017 for Mac?

Käivitamisel valmis Visual Studio for Mac' i 2017. aasta väljaanne erineb oma eelkäijast vähendatud käivitusaegade ja kiirema käivitumise ning lahenduste laadimise poolest. Projektide ja esemete mallide tuvastamine on samuti kiirem kui varem.

Lühiülevaade IDE-st macOS jaoks

Visual Studio for Mac sisaldab eraldi sektsioone rakenduste haldamiseks, seadistamiseks ning koodi loomiseks ja silumiseks: Tervituslehele integreeritud tööriistariba pakub otsest juurdepääsu hiljuti avatud lahenduste kaustade otsingule, samuti funktsioone projektide avamiseks ja loomiseks ning rakenduse konfiguratsiooniks ja ka vigade vaatamiseks. Siin on ka uudisvoog, mis sisaldab uut teavet arendajatele.

Keeled ja arendajatüübid, mida toetab Visual Studio 2017 for Mac

Visual Studio 2017 for Mac, nagu ka Windows versioon, toetab paljusid seal sisseehitatud failitüüpe, näiteks .csproj, .fsproj ja .sln, samuti EditorConfig. Konkreetselt toetab Visual Studio 2017 for Mac selliseid arendustüüpe nagu ASP.NET Core'i veebirakendused, kasutades C#, F#, .NET Core'i konsoolirakendused, kasutades C# või F#, ja Razoriga loodud leheküljed, lisaks JavaScriptile ja TypeScriptile. Lisaks hõlmab see platvormideüleseid Unity rakendusi või mänge C# keeles, samuti Android, iOS, tvOS ja watchOS rakendusi Xamarinis, kasutades C#, F# või XAML ning ka Cocoa töölauarakendusi C# või F# keeles, lisaks veebistandarditele, nagu HTML, CSS ja JSON. See tähendab, et Mac-arendajad saavad alati töötada integreeritud arenduskeskkonnas, mis vastab nende vajadustele igal ajahetkel kõige paremini.

Palju on Windows-Versioon sisaldab ka Mac-versiooni, sealhulgas refaktooringu ja IntelliSense'i jaoks kasutatavat Roslyni kompilaatoriplatvormi, MSBuildi projektisüsteemi ja koostemootori jaoks ning TextMate'i lähtekoodiredaktori jaoks. Mac-kasutajad saavad kasutada samu mootoreid ka Xamarin ja .NET Core'i rakenduste silumiseks, samuti identseid disainereid Xamarin.iOS-i ja Xamarin.Androidi jaoks.

Lähtekoodi haldamine Visual Studio 2017 for Mac'is koos Gitiga

Visual Studio 2017 for Mac pakub lähtekoodi haldamiseks kahte süsteemi: Lisaks Subversioonile on sellesse versiooni integreeritud peamiselt Git, tasuta kasutatav Standard, mis võimaldab ka mitmel arendajal meeskonnas üheaegselt projektidega töötada. Repositooriume saab Visual Studio 2017 for Macis hallata otse IDE-sse integreeritud nuppude kaudu, edastades ja avaldades seeläbi koodi Git-teenuse jaoks. Uued Push- ja Commit-funktsioonid ning SSH-tugi laiendavad võimalusi, kuidas saab Visual Studio 2017 for Mac'i kasutada Git-ülesannete täitmiseks IDE-s.

Visual Studio 2017 for Mac Professional'i CodeLensiga on kõik nähtavad

CodeLens-funktsioon on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata arendajatel projekti mis tahes punktis koheselt kõike jälgida, isegi ilma et nad peaksid selleks koodist lahkuma. CodeLensiga saavad nad hõlpsasti liikuda otse üksikute funktsioonide juurde. Lisaks ei näita CodeLens mitte ainult kõiki koodis tehtud muudatusi redaktoris, vaid nimetab ka viimase arendaja, kes midagi muutis, ning näitab ka, kas test on teatud punktis läbitud.

Visual Studio 2017 for Mac'i uued refaktooringuvõimalused

Refaktooring on üks Standard ülesannetest koodi arendamisel, et parandada seda tagantjärele, muutmata selle käitumist. Visual Studio 2017 for Mac Professional pakub kontekstitoiminguid ja lähtekoodide analüüsi ning muid refaktooringuid, nagu näiteks ülekirjutamine, parameetrite lisamine (nt NULL-kontrollid) ja argumendid.Samuti saab nüüd muuta literaale, esiteks sisestades numbrilisi eraldajaid ja, eriti numbriliste literaalide puhul, ka muutes baasi "kuueteistkümnendsüsteemist" "binaarsüsteemiks". Lisaks pakub Visual Studio 2017 for Mac võimalust konverteerida if-avaldused switch-avaldusteks ja eemaldada kasutamata muutujaid.

Debugimine Visual Studio 2017 for Mac - keskendudes Xamarinile

Visual Studio for Mac 2017 kasutab silumiseks Mono pehmet silumisprogrammi, mis on integreeritud Mono tööajasse, et siluda kõigil platvormidel hallatavat koodi. Lisaks sellele on tarkvaral native debugger Xamarin.iOS-, Xamarin.Mac- ja Xamarin.Android-põhiste rakenduste jaoks. Selleks on lisatud ulatuslikud kiirvaated eritüüpidele, nagu suurused, koordinaadid ja Bézier' kõverad, samuti stringid, värvid ja URL-id.

Spetsiaalselt Xamarin-rakenduste jaoks on Visual Studio 2017 for Macis Xamarin Forms Previewer, mis võimaldab arendajatel koheselt eelvaadata koodirea mõju rakendusele reaalajas eelvaates. Xamarin Forms'ile on lisatud ka XAMLi IntelliSense'i täiustused, sealhulgas sidemete, teisendajate, omaduste, juhtelementide ja muude elementide tugi.

InteliSense'i kohene kontroll Visual Studio 2017 for Mac'is

IntelliSense'i funktsioon täiendab API-d automaatselt, kui neid sisestatakse olemasolevate IntelliSense'i täitmise nimekirjade kaudu, muutes arendusprotsessid mitte ainult kiiremaks, vaid ka täpsemaks. IntelliSense võimaldab ka APIsid üldiselt kiiremini analüüsida, võimaldades väärtuste kogumit kategooriate kaupa kitsendada. Selleks lihtsustavad tööriistade näpunäited API-definitsioonide uurimist, näidates probleeme nende sisestamisel ja rõhutades lainelise joonega asjakohaseid kohti.

IntelliSense'i muud eelised hõlmavad filtreid, et eemaldada teatud mittevajalikud liikmed lõpetamise nimekirjast. Konkreetselt on IntelliSense'i C# keele lõpetamise nimekirjades sellised märgendid nagu "täielik sõna" või "nimekirja liige" ning need pakuvad muu hulgas ka kiiret juurdepääsu teatud tüüpi liikmetele, koodilõikudele ning muutujate, funktsioonide ja käskude nimedele.

Visual Studio 2017 for Mac'i riistvara ja muud nõuded

Visual Studio 2017 Macile installimiseks ja käivitamiseks kehtivad allpool loetletud miinimumnõuded; Xamarin.iOS- ja Xamarin.Mac-projektide puhul võivad kehtida täiendavad operatsioonisüsteemi nõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: macOS Mojave 10.14, macOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 • Protsessor: vähemalt 1,8 GHz või kiirem; soovitatav on kahetuumaline või parem protsessor
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM; soovitatav 8 GB RAM
 • Kõvakettaruum: vastavalt vähemalt 1 GB või 5,6 GB

Täiendavad nõuded:

 • Teatud .NET Core'i funktsioonid: .NET Core SDK 1.1
 • Xamarin.Android: 64-bitine Java arenduskomplekt (JDK)
 • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE ja iOS SDK, Xcode 10.2 jaoks on vajalik macOS Mojave 10.14
 • Xamarin.Forms: kasutuselevõtt vastavalt Androidi ja iOSi platvormidele, vastavalt eespool nimetatud nõuetele

Toetatud keeled:

 • Inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, portugali (Brasiilia), tšehhi, poola, türgi, vene, hiina (lihtsustatud ja traditsiooniline), jaapani, korea

Osta Visual Studio 2017 for Mac'i üksiklitsents Wiresofti veebipoest

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac'i Professional Editioni üksiklitsents on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana eriti soodsa hinnaga. Müügiks pakutav litsents pärineb programmi Visual Studio 2017 for Mac mahulitsentsist, mille üks ettevõte varem ostis. Koos müügiga Wiresoft'ile lõpetati see ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, kusjuures ka märgistus "kasutatud tarkvara" või "kasutatud tarkvara" tehti. Ei selle Visual Studio 2017 for Mac Professional tarkvara aluseks oleva mahulitsentsi jagamine ega uus nimetus kasutatud tarkvarana ei sisalda mingeid piiranguid funktsioonide ulatuse või kehtivuse osas.

Need Microsoft Visual Studio 2017 for Mac'i litsentsid, nagu ka kõik muud Wiresofti pakutavad individuaalsed tarkvaralitsentsid, pärinevad eranditult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kohaldatakse seega ELi õigust. Visual Studio 2017 for Mac Professionali või mõne muu Microsofti programmi kasutatud tarkvara ostmine Wiresoft Software Shopist ei kujuta meie klientide jaoks mingit vastutusriski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on selgelt kinnitanud ka vastavad kohtuotsused. Lisaks sellele on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditeerimiskindel!

Wiresofti tarkvara ostmine on seega alati turvaline ost! See Wiresoft Shopis pakutav Visual Studio 2017 for Mac Professional i litsents pakub lisaks selle absoluutselt soodsa hinna suurele eelisele ka ostu turvalisust läbi kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimise kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Lisaks pakub kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio 2017 for Mac Professional, üksiklitsents ostjatele soodsat alternatiivi tavapärastele uue tarkvara pakkumistele ja võimalust kasutada eksklusiivseid programmiväljaandeid - isegi vanemates versioonides. Seega saate ka teie kasu meie soodsast kasutatud tarkvara pakkumisest Microsofti toodete jaoks!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Visual Studio 2017 for Mac'i väljaande, samuti muud Visual Studio for Mac'i versioonid ja muud Microsofti rakendused macOSile kasutatud tarkvarana kohe allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2017 for Mac Professionali või mõne muu Microsofti macOS-programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist chatis või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad