Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10138
 • MX3-00098
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
1 411,90 € * 1 567,90 € * (9,95% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsentsivõti
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


 Visual Studio 2017  Enterprise Editioniga Visual Studio 2017 on kasutajatel juurdepääs paljudele võimsatele funktsioonidele, et arendada rakendusi mis tahes valdkonnas kõige populaarsematel operatsioonisüsteemidel, samas kui integreeritud tööriistad muudavad iga sammu arendusest kuni avaldamiseni veelgi tõhusamaks: Ainult Visual Studio 2017 Enterprise Editionis on saadaval Live Unit Testing funktsioon C# ja Visual Basici jaoks, et juhtida tähelepanu vigadele kirjutamise ajal, samuti IntelliTrace funktsioon, millega saab luua hetkeseansse ja vahetada rakenduse olekuid - see väljaanne toetab ka ühistööd eelkõige suuremates meeskondades. 

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise - väljaanne nõudlikele arendajatele ostuversioonina

Visual Studio 2017 Enterprise Edition pakub kasutajatele laia valikut võimsaid funktsioone, et arendada rakendusi mis tahes valdkonnas ja peamistes operatsioonisüsteemides, ning integreeritud vahendeid, mis muudavad iga sammu arendusest kuni avaldamiseni veelgi tõhusamaks: Ainult Visual Studio 2017 Enterprise Editionis on saadaval Live Unit Testing funktsioon C# ja Visual Basici jaoks, et hoiatada vigadest nende kirjutamise ajal, samuti IntelliTrace funktsioon, et teha hetkeseansse ja vahetada rakenduse olekute vahel - lisaks toetab see väljaanne eelkõige ühistööd suuremates meeskondades.

Visual Studio 2017 Enterprise 'is on arendajate käsutuses lai valik keeli, alates C ja C++ ning C# keelest kuni iOSi, JavaScripti, Pythoni, ASP.NETi ja paljude teiste keelteni, sealhulgas koodikirjutamise live-tugi: Käepärased funktsioonid ei lihtsusta mitte ainult analüüsi ja silumise, vaid ka paranduste ja ülestähenduste tegemist silumise ja refaktooringu ajal - näiteks IntelliSense, samuti CodeLens, mis kuvab koodimuudatused otse redaktoris.

Kellele on Visual Studio 2017 Enterprise Edition mõeldud?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition on mõeldud professionaalsetele arendajatele, kes soovivad koos teiste töötajatega arendada ka rakendusi töölauale, mobiilile ja veebile ning kasutada nende laialdasi võimalusi koodi analüüsimiseks ja korrigeerimiseks. Visual Studio 2017 eeliseks on siinkohal see, et versioon toetab ka Windows 7. Tänu ruumi säästvale paigaldusele saab tarkvara kasutada ka vanemates lõppseadmetes, mis laiendab rakenduste ulatust.

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana saadaval oleva Visual Studio 2017 Enterprise Editioniga on arendajatel võimalus omandada kõik Microsofti tõestatud tarkvara eelised ilma tavapärase tellimuseta ja selle asemel ostuversioonina üksiklitsentsina. Lisaks sellele Visual Studio 2017 Enterprise Editionile leiate Wiresoft Software veebipoest ka teisi väljaandeid või versioone ning sellega ühilduvaid Microsoft'i programme, näiteks Windows 7, 8Windows ja Windows 10, mis on teatud funktsioonide kasutamise eelduseks. Järgnev ülevaade näitab Visual Studio 2017 Enterprise'i kõige olulisemaid optimeerimisi ja eksklusiivseid funktsioone.

Visual Studio 2017 Enterprise'i eksklusiivsed funktsioonid

Visual Studio 2017 Enterprise-versioon on mõeldud kõrgemate ootustega arendajatele, kes vajavad eriti tõhusaid funktsioone testimisel ja silumisel, sealhulgas:

Visual Studio 2017 Enterprise'i live-üksuste testimine

Koodi vigade varajane avastamine ja kõrvaldamine on üks olulisi standardülesandeid programmeerimisel. Live Unit Testing muudab koodi muutmise või ümbertöötlemise veelgi turvalisemaks. See funktsioon on saadaval ainult Enterprise Editioni C# ja Visual Basici projektidele, mis põhinevad vastavalt .NET Core'il ja .NET Frameworkil. Samal ajal kui arendaja veel koodi modifitseerib, käivitab Live Unit Testing automaatselt reaalajas ühiktestid, et teha kindlaks, kas kood on piisavalt kaetud, tagades samas, et võimalikud muudatused ei põhjusta regressioone. Live Unit Testing'i koodikatvus kuvatakse graafiliselt reaalajas, nii et kasutajad näevad kohe, kas ja kui palju koodiridu testid katavad; lisaks sisaldab see funktsioon 2017. aasta versioonis järgmisi täiendusi ja optimeerimisi:

 • Juba lahenduse avamisel kuvatakse, kas Live Unit Testing funktsioon on sisse- või väljalülitatud.
 • Live Unit Testing'i funktsiooni integreerimisega Visual Studio töökeskusesse näete nüüd seal märget, kui see on lubatud.
 • Visual Studio 2017 Enterprise'i live-üksuste testimine toetab nüüd levinud raamistikke nagu xUnit, NUnit ja MSTest.
 • Integreeritud tugi .NET Core'ile ja .NET Standard on lisatud Standard lahendusele C# või Visual Basicis.
 • Teste saab siluda täitmiskontekstis kasutajaliidese aknas, ilma et oleks vaja lahkuda koodiredaktorist.
 • Uus kasutusele võetud keeduklaasi ikoon on kasutusel erinevate live-üksuse katsemeetodite eristamiseks.
 • Funktsiooni "Live Test Set - Include/Exclude" ümbernimetamine funktsiooniks "Live Unit Testing - Include/Exclude" kõrvaldab ka eelmisest versioonist tuntud arusaamisprobleemid selle kasutamisel.

IntelliTrace for Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliTrace on spetsiaalselt loodud C#, C++ ja Visual Basic keelte jaoks, et säästa aega koodi täitmise ajaloo salvestamiseks ja jälgimiseks. Muuhulgas saab seda kasutada selleks, et

eelkõige on nüüd ka C++ jaoks saadaval samm-sammuline silumine, mis eelmises versioonis oli saadaval ainult C# jaoks. Kasutades funktsioone "Sündmused" ja "Vahepildid", saavad arendajad koheselt vahetada rakenduse eri olekute vahel (selleks on vaja Windows 10 Anniversary Update (1607)).

Kasutajad saavad luua vahekokkuvõtteid ja navigeerida sündmuste vahel, kasutades "Samm tagasi" ja "Samm edasi", mis kuvatakse diagnostikavahendi akna vahekaardil "Sündmused". Navigeerimisel on valitud sündmuse puhul automaatselt sisse lülitatud ajaloopõhine silumine.

Ülevaade Visual Studio 2017 Enterprise'i muudest põhifunktsioonidest

Visual Studio Enterprise 'i 2017. aasta versioon sisaldab mitmeid parandusi võrreldes eelmise versiooniga, samuti uusi funktsioone, mis muudavad arendajate töö veelgi kiiremaks ja tõhusamaks. Juba paigaldamise ajal saavad administraatorid otsustada, milliseid rakendusi eelistatakse: näiteks saab kasutada ainult Core Editorit või ka .NETi töölauarakendusi, Pythoni jne. Lisaks sellele

algusaeg käivitamisel, samuti sessiooni käivitamine ja lahenduse laadimine ning projektide ja objektide mallide tuvastamine.

Visual Studio 2017 poolt toetatavad keeled

Visual Studio Enterprise 2017 tipphetkeks on äärmiselt suur hulk toetatud keeli: Lisaks vanematele, nagu Visual Basic, aga ka C, C++, C#, TypeScript ja Python kiireks rakenduste arendamiseks, on saadaval ka veebikeeled HTML ja CSS, samuti ASP.NET Core veebirakenduste ja -teenuste ning mobiilsete back-endide loomiseks, vastavalt ASP.NET Razor, Java ja JavaScript ning ka F#, PHP ja ka Objective-C rakenduste arendamiseks iOS-i jaoks jne.

Lisaks sellele sisaldab Visual Studio 2017 ka parandusi C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript ja TypeScript redaktorites, lisaks on optimeeritud koodivigade ja probleemide diagnoosimise vahendid tarkvara arendamiseks muu hulgas .NET Core, ASP .NET Core ja ka Unity ning MS SQL Serveriga.

Xamarin Mobile Development Support in Visual Studio 2017 Enterprise

Tänu Xamarin'i integreerimisele on Visual Studio 2017'is nüüd võimalik arendada mobiilirakendusi nii Windows, Androidile kui ka iOS'ile. Xamarini tüüpiliste funktsioonide hulka kuulub Xamarin Forms Previewer, mis näitab kohe koodirea mõju rakendusele reaalajas eelvaates. Lisaks on lisatud Xamarin.Forms, Xamarin Profiler ja Xamarin Test Recorder funktsioonid, samuti IntelliSense for XAML täiustused Xamarin Forms'i jaoks.

IntelliSense Visual Studio 2017 Enterprise'is

IntelliSense-funktsioon kirjeldab APIsid kohe nende sisestamise hetkel ja täidab need automaatselt, kasutades sisseehitatud IntelliSense'i lõpetamisloendeid, mis kiirendab vastavaid protsesse. Tööriistavihjed näitavad probleeme, märgistades kriitilised kohad lainelise joonega. Loetelud pakuvad ka kiiret juurdepääsu liikmetele, nimeruumidele ja koodilõikudele, samuti muutujate, käskude ja funktsioonide nimedele. Konkreetselt C# keeles sisaldavad lõpetamise nimekirjad muu hulgas märgendeid "list member" ja "complete word".

CodeLens Visual Studio 2017 Enterprise'is

Funktsioon CodeLens annab arendajatele aja kokkuhoiu võimaluse liikuda üksikute funktsioonide juurde, ilma et nad peaksid selleks koodist lahkuma. CodeLens tõstab esile ka kõik koodimuudatused redaktoris ja näitab, kas test on selles kohas läbitud, ning näitab ka viimast arendajat, kes seal midagi muutis.

Uued refaktooringud Visual Studio 2017 Enterprise'is

Uuendused pakuvad mugavat võimalust uuendada või parandada koodi sisemist struktuuri ilma selle käitumist muutmata. Visual Studio 2017 Enterprise'is on saadaval rohkem refaktooringuid; nende hulka kuuluvad If-avalduste teisendamine Switch-avaldusteks, parameetrite, näiteks NULL-kontrollide ja argumentide lisamine, samuti ülestähenduste genereerimine; samuti on võimalus lisada literaalidele numbrilisi eraldajaid - eriti numbrilistele literaalidele, muutes baasi "heksadekaalist" "binaarseks" - jne.

Lähtekoodi haldamine Visual Studio 2017'is koos Gitiga

Need, kes ei soovi kasutada Microsofti enda Azure DevOps-lahendust Visual Studio 2017 Enterprise 'i lähtekoodi haldamiseks, saavad selle asemel kasutada Git for Remote Repository't, mis on laialdaselt kasutatav Standard failide versioonihalduseks, mis võimaldab ka suurema meeskonna liikmetel üheaegselt projektiga töötada.

Visual Studio 2017 Edition pakub nüüd Gitile võimalust kasutada IDE-s sisseehitatud nuppude kaudu otse asjakohaseid repositooriume, et seadistada, redigeerida ja avaldada koodi nende kaudu. Lisatud on ka uued täiendused, näiteks funktsioonide "Push" ja "Commit" jaoks, samuti SSH-tugi. Azure DevOps Services'i kasutamisel ühenduvad Visual Studio Enterprise'i kasutajad Team Exploreri kaudu ka Git- või GitHubi repositooriumidega ning TFVC repositooriumidega.

Visual Studio 2017 Enterprise'i riistvaranõuded

Visual Studio 2017 Enterprise'i installimiseks on vaja .NET raamistiku versiooni 4.5.2. Visual Studio tarkvara käivitamiseks vajalik versioon .NET Framework 4.7.2 paigaldatakse seadistamise käigus. Teatud funktsioonid võivad nõuda Windows 10. Lisaks peavad olema täidetud järgmised miinimumnõuded:

Süsteeminõuded:

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise kasutamiseks on vaja ühte järgmistest Windows versioonidest:

 • Windows 10 (min. versioon 1507) Home, Professional, Education, Enterprise (Kodu, haridus, ettevõte)
 • Windows Server 2016: Standard, Andmekeskus
 • Windows 8.1 (koos uuendusega 2919355): Core, Professional, Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (koos uuendusega 2919355): Essentials, Standard, Datacenter
 • Windows 7 SP1 (sh viimased uuendused): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Muud nõuded:

 • Protsessor: 1,8 GHz või kiirem; soovitatav on kahetuumaline või parem protsessor
 • Mälu: 2 GB RAM, soovitatav 4 GB RAM (min. 2,5 GB, kui see töötab virtuaalses arvutis)
 • Kõvakettaruum: kuni 130 GB sõltuvalt paigaldatud funktsioonidest, Standard paigaldus nõuab 20 - 50 GB vaba ruumi
 • Et parandada jõudlust ja kiirust, on soovitatav paigaldada Visual Studio 2017 ja ka Windows SSD-le, et kasutada ära kõvaketta kiirust
 • Graafikakaart: DirectX 9-võimeline, minimaalne resolutsioon 1280 x 720 (720p), soovitatav on 1366 x 768 WXGA või kõrgem

Osta Visual Studio 2017 Enterprise üksiklitsents kasutatud tarkvarana Wiresofti veebipoest

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Editionit pakutakse Wiresofti veebipoes üksiklitsentsina ostuversioonis - ja seda on võimalik saada kasutatud tarkvarana eriti soodsa hinnaga, seega ei ole tegemist kommertstellimusversiooniga. See Visual Studio 2017 Enterprise Editioni litsents pärineb ettevõtte vastavast mahulitsentsist, mille ostis Wiresoft, see likvideeriti protsessi käigus ja muudeti üksiklitsentsideks, andes neile seega uue sildi "kasutatud tarkvara" või "kasutatud tarkvara".

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise'i või muu Wiresoftile pakutava Microsofti tarkvara litsentsid pärinevad Euroopas asuvalt ettevõttelt, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Ei mahulitsentsi jagamine ega uus kasutatud tarkvara nimetus ei sea Visual Studio 2017 Enterprise 'i tarkvara funktsionaalsusele mingeid piiranguid.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on alati odav ja turvaline samal ajal! Wiresofti poolt poes pakutaval Visual Studio 2017 Enterprise 'i litsentsil ei ole suurt hinnaeelist võrreldes muu tellimuskohustusega ühekordse ostu kaudu, kuid see on kohe kasutatav kohese allalaadimise ja litsentsi aktiveerimise kaudu koos kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega. Lisaks on kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio 2017 Enterprise või muu Microsofti tarkvara ostmine Wiresofti klientide jaoks ka õiguslikult turvaline: kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on selgelt kinnitanud ka vastavad kohtuotsused, seega on Wiresofti tarkvara ka revisjonikindel.

Kõigil neil põhjustel on kasutatud tarkvara üksiklitsentsid, näiteks Visual Studio 2017 Enterprise, ostjatele soodne alternatiiv tavapärastele tarkvaralitsentside pakkumistele ja pakuvad seega ökonoomset võimalust kasutada selliseid eksklusiivseid programmiväljaandeid.

Wiresofti tarkvarapoest ei leia mitte ainult seda Visual Studio 2017 Enterprise Edition'i, vaid ka selle tarkvara teisi versioone ja väljaandeid, samuti sobivaid Microsofti operatsioonisüsteeme, nagu 8Windows ja Windows 10 - alati kasutatud tarkvara kohese allalaadimisega. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2017 Enterprise'i või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad