Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

2 174,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visual Studio 2017 Enterprise – väljaanne nõudlikele arendajatele ostuversioonina...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise – väljaanne nõudlikele arendajatele ostuversioonina

Enterprise Edition Visual Studio 2017 , kasutajad on palju võimsam funktsioonid saadaval rakenduste arendamist iga ala ühise operatsioonisüsteemide integreeritud tööriistu võtta igal sammul arengu Veelgi tõhusa kuni vabastamist: Live Unit Testing funktsioon C # ja Visual Basic on saadaval ainult Visual Studio 2017 Enterprise Edition juhtida tähelepanu vead kirjutamise käigus, samuti IntelliTrace funktsioon, mille mille abil saate luua hetktõmmiseid ja vahetada rakenduse olekute vahel – see väljaanne toetab ka suuremates meeskondades koostööd.

Programmis Visual Studio 2017 Enterprise on arendajatel saadaval lai valik keeli, alates C ja C ++ ja C # kuni iOS-i, JavaScriptist ja Pythonist kuni ASP.NET-i ja palju muud, sealhulgas Live - Toetus kui kirjalikult kood: praktiline funktsioone mitte ainult lihtsam navigeerida ajal analüüsi ja vigade, vaid ka teha parandusi ja kirjutada, kui silumine ja refactoring - IntelliSense ja CodeLens, mis muutub ekraan koodi otse toimetaja, vaid kaks näidet.

Kellele on mõeldud Visual Studio 2017 Enterprise Edition?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition on mõeldud professionaalsetele arendajatele, kes arendavad koos teiste töötajatega ka rakendusi lauaarvutitele, mobiilile ja veebile ning kes soovivad kasutada oma ulatuslikke koodianalüüsi ja -parandusvõimalusi. Visual Studio 2017 pakub eelist, et versioon toetab ka Windows 7 ja tänu ruumisäästlikule installile saab tarkvara kasutada ka vanemates lõppseadmetes, mis laiendab kasutusvõimalusi. p>

Wiresoftilt saadaolev Visual Studio 2017 Enterprise Edition pakub arendajatele võimalust nautida kõiki proovitud ja testitud Microsofti tarkvara eeliseid ilma tavapärase tellimuseta ja selle asemel ostuversioonina. ühe litsentsi omandada. Wiresofti tarkvara veebipoest leiate selle Visual Studio 2017 Enterprise Editioni ja ka muud väljaanded või versioonid ning ühilduvad Microsofti programmid, nagu Windows 7, Windows 8 ja Windows 10 , mis on eelduseks lehe teatud funktsioone. Järgmine ülevaade näitab Visual Studio 2017 Enterprise'i kõige olulisemaid optimeerimisi ja eksklusiivseid funktsioone.

Visual Studio 2017 Enterprise eksklusiivsed funktsioonid

Visual Studio 2017 Enterprise Edition on mõeldud kõrgemate nõudmistega arendajatele, kes vajavad testimiseks ja silumiseks eriti tõhusaid funktsioone, sealhulgas:

Visual Studio 2017 Enterprise'i üksuste reaalajas testimine

Koodis esinevate vigade varajane avastamine ja kõrvaldamine on programmeerimisel üks tähtsamaid standardülesandeid. Live Unit Testing võimaldab koodi muuta või ümber kujundada veelgi turvalisemalt. Funktsioon on saadaval ainult Enterprise väljaandes C # ja Visual Basicu projektide jaoks, mis põhinevad .NET Core'il või .NET Frameworkil. Samal ajal kui arendaja koodi muudab, teostab Live Unit Testing automaatselt reaalajas ühikuteste ja näitab, kas need katavad koodi piisavalt, tagades sellega, et võimalikud muudatused ei põhjusta regressioone. Koodi katvus Live Unit Testingiga kuvatakse graafiliselt reaalajas, et kasutajad saaksid kohe näha, kas ja kui palju koodiridu testid hõlmavad; Lisaks sisaldab 2017. aasta väljaande funktsioon järgmisi täiendusi ja optimeerimisi:

 • Niipea kui projekti kaust avatakse, näidatakse, kas funktsioon Live Unit Testing on aktiveeritud või desaktiveeritud.
 • Tänu funktsiooni Live Unit Testing integreerimisele Visual Studio Task Centeris on nüüd teade, mis näitab, kas see on aktiveeritud.
 • Reaalajas üksuste testimine rakenduses Visual Studio 2017 Enterprise toetab nüüd ka sageli kasutatavaid raamistikke, nagu xUnit, NUnit ja MSTest.
 • .NET Core'i ja .NET Standardi tugi on nüüd integreeritud ka C # või Visual Basicu standardlahendustesse.
 • Teste saab siluda kasutajaliidese akna täitmiskontekstis, ilma et peaksite koodiredaktorist lahkuma.
 • Äsja kasutusele võetud keeduklaasi sümbolit kasutatakse erinevate reaalajas ühiku katsemeetodite eristamiseks.
 • Funktsiooni "Reaalajas testikomplekt – kaasamine / välistamine" ümbernimetamine nimeks "Reaalajas üksuse testimine – kaasamine / välistamine" kõrvaldab ka eelmisest versioonist teadaolevad probleemid selle kasutamisega.

IntelliTrace for Visual Studio 2017 Enterprise

IntelliTrace on spetsiaalselt loodud keelte C #, C ++ ja Visual Basic jaoks, et säästa aega koodide käitamise ajaloo salvestamisel ja jälgimisel. See võimaldab muuhulgas

Teatud sündmused salvestatakse ja juurutamise ajal silumisel ilmnevad vead kontrollitakse. Eelkõige on astmeline silumine, mis oli eelmises versioonis saadaval ainult C # jaoks, nüüd saadaval ka C ++ jaoks. Funktsioonide "Sündmused" ja "Pildtõmmised" abil saavad arendajad koheselt rakenduse erinevate olekute vahel edasi-tagasi lülituda (selleks on vaja Windows 10 aastapäeva värskendust (1607)).

Kasutajad saavad teha hetktõmmiseid ja kasutada "Astu tagasi" ja "Astuge edasi", et navigeerida diagnostikatööriista akna vahekaardil "Sündmused" kuvatavate sündmuste vahel. Ajalooga seotud silumine aktiveeritakse navigeerimise ajal valitud sündmuse jaoks automaatselt.

Ülevaade Visual Studio 2017 Enterprise'i muudest olulistest funktsioonidest

Visual Studio Enterprise 2017. aasta versioon sisaldab eelmise versiooniga võrreldes mõningaid täiustusi ja uusi funktsioone, mis muudavad arendaja töö veelgi kiiremaks ja tõhusamaks. Installimise ajal saavad administraatorid otsustada, milliseid rakendusi eelistada: näiteks saab kasutada ainult Core Editorit või .NET-i töölauarakendusi, Pythonit jne. Lisaks

Kiirendab alglaadimisaega nii programmi käivitamisel kui ka seansside käivitamisel ja lahenduste laadimisel, samuti projektide ja elementide mallide tuvastamisel.

Visual Studio 2017 toetatud keeled

Visual Studio Enterprise 2017 esiletõst on äärmiselt suur toetatud keelte valik: lisaks vanematele keeltele, nagu Visual Basic, samuti C, C ++, C #, TypeScript ja Python kiire kohaldamise arengut, veebi keeled on ka HTML ja CSS saadaval, samuti ASP.NET Core luua veebirakendusi ja teenuste samuti mobiilne taustaprogrammid, ASP.NET Razor, Java või JavaScripti, vaid ka F #, PHP ja Objective-C app arengut iOS jne

Lisaks sisaldab Visual Studio 2017 lisaks koodi silumise ja probleemi optimeerimisele ka C ++, C #, Visual Basicu, F #, JavaScripti ja TypeScripti redaktorite täiustusi diagnoosi vahendid tarkvaraarenduse, teiste hulgas. NET Core, ASP NET Core, vaid ka Unity ja MS SQL Server.

Xamarin Mobile Developmenti tugi Visual Studio 2017 Enterprise'is

Tänu Xamarini integreerimisele on nüüdsest võimalik Visual Studio 2017-s selle põhjal ka Windowsi, Androidi ja iOS-i jaoks mobiilirakendusi arendada. Tüüpiliste Xamarin funktsioonide hulka kuulub Xamarin Forms Previewer, mis näitab reaalajas eelvaates kohe koodirea mõju rakendusele. Lisaks on kaasatud funktsioonid Xamarin.Forms, Xamarin Profiler ja Xamarin Test Recorder, samuti IntelliSense XAML-i täiustuste jaoks Xamarin Forms jaoks.

IntelliSense Visual Studio 2017 Enterprise'is

Funktsioon IntelliSense kirjeldab API-sid kohe pärast nende sisestamist ja lõpetab need automaatselt; selleks kasutab ta integreeritud IntelliSense'i lõpetamise loendeid, mis kiirendavad vastavaid protsesse. Tööriistad näitavad probleeme, tõstes kriitilised punktid esile lainelise joonega. Loendid pakuvad ka kiiret juurdepääsu liikmetele, nimeruumidele ja koodilõikudele ning muutujate, käskude ja funktsioonide nimedele. Eriti C #-s sisaldavad lõpetamisloendid "loendiliikmete" ja "täieliku sõna" märke.

CodeLens Visual Studio 2017 Enterprise'is

CodeLensi funktsioon pakub arendajatele aega säästvat võimalust navigeerida üksikute funktsioonide juurde ilma koodist lahkumata. CodeLens märgib ka kõik redigeerijas koodimuudatused ja näitab, kas vastavas punktis on test läbitud, samuti viimase arendaja, kes seal muudatusi tegi.

Uued ümbertegemised Visual Studio 2017 Enterprise'is

Refaktoreeringud pakuvad praktilist võimalust värskendada või parandada koodi sisemist struktuuri ilma selle käitumist muutmata. Visual Studio 2017 Enterprise'is on saadaval täiendavad refaktoreeringud; See hõlmab If-lausete teisendamist Switch-lauseteks, parameetrite (nt NULL-kontrollide ja argumentide) lisamist ning alistamiste genereerimist; on ka võimalus sisestada literaalide jaoks numbrieraldajad – eriti numbriliteraalide puhul, muutes aluse "kuueteistkümnendsüsteemist" "binaarseks" jne.

Lähtekoodi juhtimine Visual Studio 2017 koos Gitiga

Kui te ei soovi programmis Visual Studio 2017 Enterprise lähtekoodi haldamiseks kasutada Microsofti enda lahendust Azure DevOps, võite selle asemel kasutada kaughoidla jaoks Giti, mis on versiooni jaoks laialdaselt kasutatav standard. toimikute haldamine, mis võimaldab liikmed suurema meeskonna töö ühe projekti korraga.

Visual Studio 2017. aasta väljaanne pakub nüüd Gitile võimalust kasutada vastavaid hoidlaid otse IDE integreeritud nuppude kaudu, et koodi seadistada, redigeerida ja avaldada. Samuti on uusi täiendusi, nt funktsioonide "Push" ja "Commit" jaoks, samuti SSH tugi. Azure DevOps teenuste kasutamisel loob Visual Studio Enterprise User Team Exploreri kaudu ühenduse ka Giti või GitHubi hoidlate ja TFVC hoidlatega.

Visual Studio 2017 Enterprise'i riistvaranõuded

Programmi Visual Studio 2017 Enterprise installimiseks on vajalik .NET Frameworki versioon 4.5.2. Visual Studio tarkvara käitamiseks vajalik .NET Framework 4.7.2 versioon installitakse häälestamise ajal. Teatud funktsioonid võivad vajada operatsioonisüsteemi Windows 10. Järgida tuleb ka järgmisi miinimumnõudeid:

Süsteeminõuded:

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise kasutamiseks on vaja ühte järgmistest Windowsi versioonidest:

 • Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Windows Server 2016: standardne, andmekeskus
 • Windows 8.1 (värskendusega 2919355): Core, Professional, Enterprise
 • Windows Server 2012 R2 (värskendusega 2919355): Essentials, standardne, andmekeskus
 • Windows 7 hoolduspakett SP1 (sh uusimad värskendused): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Täiendavad nõuded:

 • Protsessor: 1,8 GHz või kiirem; Kahetuumaline või parem soovitatav
 • RAM: 2 GB RAM, soovitatav 4 GB RAM (vähemalt 2,5 GB virtuaalses arvutis töötades)
 • Kõvakettaruum: olenevalt installitud funktsioonidest kuni 130 GB, standardinstalli jaoks on vaja 20–50 GB vaba ruumi.
 • Jõudluse ja kiiruse parandamiseks on soovitatav installida Visual Studio 2017 ja Windows SSD-le, et kasutada kõvaketta kiirust
 • Graafikakaart: DirectX 9 toega, vähemalt 1280 x 720 (720p) eraldusvõime, 1366 x 768 WXGA või kõrgem on soovitatav

Ostke Wiresofti veebipoest kasutatud tarkvarana Visual Studio 2017 Enterprise'i üksiklitsents

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Editioni pakutakse Wiresofti veebipoes ühe litsentsina ostuversioonis – ja see on saadaval kasutatud tarkvarana eriti madala hinnaga, seega ei ole tegemist tavatellimuse versiooniga. See Visual Studio 2017 Enterprise Editioni litsents pärineb Wiresofti omandatud ettevõtte vastavast hulgilitsentsist, mis lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, millega neile antakse uus silt "kasutatud tarkvara" või "kasutatud tarkvara".

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise või mõne muu Wiresofti pakutava Microsofti tarkvara litsentsid pärinevad Euroopas asuvalt ettevõttelt, mille suhtes kohaldatakse ELi õigust. Visual Studio 2017 Enterprise tarkvaral ei ole funktsionaalsuse osas mingeid piiranguid.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga on alati odav ja samal ajal turvaline! Poes Wiresofti pakutaval Visual Studio 2017 Enterprise litsentsil ei ole ühekordsest ostust tulenevalt teiste liitumiskohustustega võrreldes suurt hinnaeelist, vaid selle põhjuseks on kohene allalaadimine ja litsentsi aktiveerimine. kaasasoleva kehtib hulgilitsentsivõtit saab kasutada kohe. Lisaks on kasutatud tarkvara nagu Visual Studio 2017 Enterprise või mõne muu Microsofti tarkvara ostmine Wiresofti klientidele ka juriidiliselt turvaline: kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on selgelt kinnitanud ka vastavad kohtulahendid, mis on miks Wiresoft tarkvara on ka auditi-proof.

Kõigil neil põhjustel on kasutatud tarkvara (nt Visual Studio 2017 Enterprise) üksiklitsentsid ostjate jaoks odav alternatiiv tavapärastele tarkvaralitsentsi pakkumistele ja pakuvad seega säästlikku võimalust selliste eksklusiivsete programmiväljaannete kasutamiseks. saab.

Wiresofti tarkvarapoest ei leia mitte ainult see Visual Studio 2017 Enterprise väljaanne, vaid ka selle tarkvara teised versioonid ja väljaanded ning vastavad Microsofti operatsioonisüsteemid, nagu Windows 8 ja Windows 10 - alati nii kasutatud tarkvara instant download. Kui teil on Visual Studio 2017 Enterprise'i või mõne muu Microsofti programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud