Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

199,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Project 2016 Standard – Microsofti projektihaldustarkvara üksiklitsents ostuversioonina...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard – Microsofti projektihaldustarkvara üksiklitsents ostuversioonina

Projekti Standard 2016 on osutunud Microsoft lahendus planeerimise, pakkudes, haldamise ja dokumenteerimine projektide väikeste ja keskmise suurusega ettevõtted: Standard Edition pakub juba kõik vaja põhi funktsioonid. Projektihaldustarkvara kasutamine on ka uutele kasutajatele kiire ja intuitiivne, kuna Project 2016 töölauakujundus põhineb Office’i programmil Excel.

Microsoft Project Standard 2016 projektijuhid on alati ülevaade kõigi praeguste ja tulevaste projektide: Integreeritud tööriistu toetada usaldusväärne planeerimine, eduka rakendamise ja üksikasjalik dokumentatsioon kõigi registreeritud edusammud projekte. Ressursse, tähtaegu ja eelarvet saab igal ajal analüüsida ja kontrollida, nende kuvamine ajateljel annab protsessist alati ajakohase ülevaate.

Millistele kasutajatele on Project Standard 2016 mõeldud?

MS Project 2016 standardväljaanne on kohandatud projektijuhtide vajadustele, kes arendavad ja juhivad projekte peamiselt iseseisvalt, mis on eriti oluline VKEde või füüsilisest isikust Case on. Sel põhjusel ei sisaldu siin Microsoft SharePointi või Project Serveriga sünkroonimine. Projekti 2016 Standard integreeritud funktsioonid pakuvad aga kõiki vajalikke funktsioone, sealhulgas ärianalüüsi tööriistu, et tulla toime kõigi tüüpiliste projektijuhtimisülesannetega projekti planeerimisel ja administreerimisel, nagu projekti ajakavade koostamine, kulude planeerimine, protsesside kontrollimine ja aruandlus kõigis etappides.

Microsoft Project 2016 Standard Editioni üksiklitsents on saadaval Wiresoftist kasutatud tarkvarana ostuversioonina, mis muudab ostmise lihtsaks mitte ainult väiksematele ettevõtetele, vaid ka muudab lihtsamaks füüsilisest isikust. Selle eeliseks on ka töötamine Windows 7 all, mis ei nõua uuema operatsioonisüsteemi ostmist, kuid leiate praegused versioonid koos teiste Microsoft Projecti väljaannetega ja muud rakendused ka Wiresofti tarkvara veebipoes kasutatud tarkvarana soodsatel tingimustel. Järgmine ülevaade näitab Edition Project 2016 Standardi kõige olulisemaid funktsioone.

Projekti 2016 standardversiooni uued funktsioonid

Sarnaselt MS Office'iga pakub Project 2016 Standard Edition tuttavat töölauavaadet, mis meenutab eriti Exceli , et kasutajad saaksid kiiresti oma tee leida ümber menüü. Otsingufunktsioon "Ütle mulle, mida soovite teha" või "Mida soovite teha?" on äsja integreeritud, mis hõlbustab konkreetse funktsiooni leidmist. Tuleb vaid sisestada uude sisestusväljale otsingusõna või küsimus ja Project genereerib vastuseks sobivaimate lahenduste nimekirja koos protseduuri kirjeldusega. Nii saab programmi keerulisi funktsioone mugavalt kohe algusest peale hallata. Projektis Project 2016 hõlmavad need nii uusi funktsioone kui ka olemasolevate funktsioonide täiustusi, näiteks:

Uus projekti 2016 standardis: "Mis-kui-kui" analüüsid

Projektijuhtimises on alati vaja saada usaldusväärseid prognoose või avaldusi projekti käigu kohta. Project 2016 Standard pakub selleks tööriista, millega kasutajad saavad läbi ajada erinevaid stsenaariume, et selgitada probleemid, et võib tekkida, nagu ressursside kitsaskohti või sõiduplaani raskusi, varajases staadiumis, nii et seal on piisavalt manööverdamisruumi arendada alternatiive või võidelda vastavate riskide õigeaegselt. „Mis siis, kui?“ analüüs pakub erinevaid „mis siis, kui?” levinumate probleemide stsenaariume ja pakub lahendusi.

Uus Project 2016 standardis: ressursihaldus ja meeskonnaplaneerija

Ressursilepingute uus funktsioon - engl. Ressursi kaasamine – pakub täiendavaid võimalusi erinevate ressursside kasutamise planeerimise koordineerimiseks. Integreeritud ressursikogumi kasutades saab need integreerida ka mitmesse projektifaili. See võimaldab aegsasti tuvastada kitsaskohad ja kohandada ressursside planeerimist. Lisaks on saadaval ka meeskonnaplaneerija. Team Planner – saadaval projekti ja meeskonnaliikmete vahelise suutlikkuse koordineerimiseks.

Uus projekti 2016 standardis: mitu ajaskaala

Täiustatud ajaskaala funktsioonid pakuvad projektidele diferentseeritumat ülevaadet: Project 2016 võimaldab nüüd luua mitu ajaskaalat, mis erinevad üksteisest, näiteks keskendudes teatud aspektidele . Lisaks ajateljele, mis annab ülevaate projekti kõigist etappidest, saab konkreetse faasi detailsemaks näitamiseks kasutada teist vaadet; Täiendavate ajajoonte lisamisega saab lisada täiendavaid teemasid või omadusi, nii et saadaval on ka vaade "Vertapostid". Klõpsates Gantti vaatel, on kasutajatel otsene juurdepääs vastavatele menüüriba sätetele.

Projekti 2016 standardväljaande täiendavad funktsioonid projektihalduse jaoks

Projekti 2016 standardversiooni üldine eesmärk on muuhulgas hoida uute projektide loomine vaid mõne klõpsuga võimalikult lihtne: Neutraalne Gantti diagramm on tingimusel mallina vaikimisi tüüpiline baar ekraanil. Projekti andmed saab importida ka Excel, Word, Outlook või PowerPoint, samuti on võimalik andmeid importida projekti uuesti tagasi eksportida, nt PowerPointi esitluse vormis aruande jaoks.

Projektide alajaotus

Hierarhiate struktureerimiseks või kuvamiseks projektis saab selle Project Standard 2016-s nn põhiprojektina veelgi jaotada alamprojektideks. Mõlemad projektivormid on omavahel seotud, mistõttu saab kogu põhiprojekti infot kuvada ka alamprojektis. Selle eeliseks on ka võimalus teatud jaotiste jaoks ülesandeid konkreetselt delegeerida, kusjuures juhtival projektijuhil on endiselt juurdepääs ajakava kõikidele osadele ja kontroll nende üle.

Portfelli haldamine ja ressursside haldamine

MS Project 2016 Standardi keskne komponent on portfelli haldamine Microsoft Project Clientiga: see võimaldab igal ajal kontrollida kõigi salvestatud projektide hetkeolekut ja võimalikke probleeme - nt koos tähtaegadest kinnipidamine, kitsaskohad ressursside eelarve ülekulu jne - reageerida. Olenevalt aspektist on siin saadaval ka teie enda esitused või vaated.

Sellega on tihedalt seotud tööriistad, mis on integreeritud MS Project 2016 Standardisse sihipäraseks ressursihalduseks erinevate ressursitüüpide haldamiseks. MS Project 2016 eristab need valdkondadeks "töö", "materjal" ja "kulud" – igaühel neist on oma eripärad, nagu aja kättesaadavus, finantskulude piirangud või tööjõu kasutamine, mis tähendab, et neid saab veelgi täpsemalt kasutada. Need salvestatakse tsentraalselt ja ressursikogumis olevate projektide lõikes, et neid saaks paremini üksikutele projektidele ja protsessidele määrata ning ülekoormamise ohtu oleks lihtsam kohe alguses vältida.

Aruandlus MS Project Standardis 2016

Sisukate aruannete koostamine on projektijuhtimise üks olulisemaid ülesandeid, et dokumenteerida projektide edu, aga ka nende kulgu ja vajadusel kasutada neid aluseks tulevastele ülesannetele. Microsoft Project 2016 pakub selleks erinevaid tabeleid, vaateid ja aruandemalle, näiteks selleks, et saaks võrrelda tüüpilisi varasemaid põhiplaani väärtusi – kestuse, töö, kulude, algus- ja lõppkuupäevade jms kohta – praeguste plaani väärtustega ​nii et kõrvalekalded tuvastatakse kohe.

Saate luua ka graafilisi aruandeid erinevate aspektide kohta, need pakuvad ka projekti andmete eksportimise võimalust ja näiteks Excelis või MS-is Visio - ka pöördesõrme diagramm - remuutmine veelgi.

Dünaamiliste aruannete eeliseks on seevastu võimalus kohaneda vahetult planeerimismuudatustega. Neid saab ka edaspidi kasutada Office'i rakendustes, nagu PowerPoint, Word või Outlook.

Põlemisaruanded on agiilse projektijuhtimise oluline osa ja need on saadaval ka projektis Project 2016, et võrrelda projektis kavandatud, allesjäänud ja lõpetatud töid.

Microsoft Project 2016 standardi riistvaranõuded

Microsoft Project 2016 Standard on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina – vastavalt sellele kehtivad erinevad mälunõuded. Kui seda kasutatakse koos Microsoft Project Serveriga, kehtivad operatsioonisüsteemile lisanõuded. Project 2016 toetab mitme puutega ekraane operatsioonisüsteemist Windows 8 ja sobib ka mobiilseks kasutamiseks iOS- või Android-seadmes.

  • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows 7 või uuem
  • Toetatud serveri operatsioonisüsteemid: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
  • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
  • Protsessor: x86 vähemalt 1 GHz; x64 vähemalt 2 GHz, SSE2
  • RAM: 1,0 GB RAM (32-bitine) või 2,0 GB RAM (64-bitine)
  • Kõvakettaruum: 3,0 GB
  • Eraldusvõime: 1024 x 768 pikslit
  • Graafikakaart: DirectX 10

Ostke odav MS Project 2016 Standard kasutatud tarkvarana Wiresoftist

MS Project 2016 Standard Editioni pakutakse Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana ühe kasutaja litsentsiga – uuest kaubast oluliselt soodsama hinnaga – piiranguid ümber nimetamata funktsioonide vahemikus tähendab, et tarkvara ei ole kulunud.

Selle MS Project 2016 üksikkasutaja litsentsi tähistamine standardväljaandes kasutatud tarkvarana toimub selle programmi hulgilitsentsi lõpetamise kaudu, mida varem ettevõttes kasutati. ja läbi oma ümberarvestamine individuaalsete litsentside jagunemine aluseks oleva hulgilitsentsivõti ei ole mingit negatiivset mõju piirangud või tähendab õiguslikult lubamatu protsess, sest Microsoft Project 2016 tüüplitsentsi pakutud Wiresoft samuti kõik muud litsentsid Microsoft Kasutatud tarkvara pärit ELi residentidest äriühingute, et kohtupraktika ELi kehtib milles on selgelt sätestatud, et kauplemine nagu kasutatud tarkvara on juriidiline protsess. Seda on selgelt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused, et Sinu kui ostja vastutusriskid oleksid usaldusväärselt välistatud.Wiresofti kasutatud tarkvara on ka auditikindel tänu ostja või müüja täielikule dokumentatsioonile. Lisaks oluliselt alandatud hinnale pakub ostuversioon täiendavaks eeliseks selle piiramatut kasutatavust, kuna sellega ei kaasne täiendavaid liitumiskulusid.

Kõigil neil põhjustel on Wiresoftiga tarkvara ostmine meie klientide jaoks alati turvaline äri, mis pakub ainult eeliseid! Kui ostate MS Project 2016 Standardi litsentsi, saate kasu mitte ainult alandatud hinnast, vaid ka kiirallalaadimise turvalisusest, sealhulgas kehtivast hulgilitsentsi võtmest litsentsi koheseks aktiveerimiseks.

ostmine kasutatud tarkvaralitsentside nagu MS Project 2016 või muu tarkvara seega annab teile võimaluse osta uuem ja vanem Microsoft programmi väljaanded, eksklusiivne ja ei ole saadaval turul olevat oskavad kasutada. Aastal Wiresoft tarkvara kauplus kasutatud tarkvara leiate ka muud Microsoft rakendusi, mis on kooskõlas MS Project 2016 Standard, nagu Windows 10 ja Windows Server 2016 . Kui teil on küsimusi MS Project 2016 Standardi või mõne muu pakutava Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud