Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10155
 • Z9V-00350
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
138,90 € * 152,90 € * (9,16% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Project Standard 2016 on Microsofti järeleproovitud lahendus projektide planeerimiseks, kasutuselevõtuks, haldamiseks ja dokumenteerimiseks väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes: Selleks pakub juba Standard väljaanne kõiki vajalikke põhifunktsioone. Projektijuhtimistarkvara kasutamine on kiire ja intuitiivselt mõistetav ka uutele kasutajatele, sest Project 2016 töölaua kujundus põhineb Office'i programmil Excel. Microsoft Project Standard 2016 abil on projektijuhtidel alati ülevaade nii kõikidest käimasolevatest kui ka tulevastest projektidest: Integreeritud tööriistad toetavad turvalist planeerimist, edukat elluviimist ning kõigi salvestatud projektide edenemise üksikasjalikku dokumenteerimist. Ressursse, tähtaegu ja eelarveid saab igal ajal analüüsida ja kontrollida ning nende esitamine ajaskaalana annab alati ajakohase ülevaate edusammudest.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard - Microsofti projektijuhtimise tarkvara üksiklitsents ostuversioonina

Projekt Standard 2016 on Microsofti järeleproovitud lahendus projektide planeerimiseks, kasutuselevõtuks, haldamiseks ja dokumenteerimiseks väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes: Selleks pakub juba Standard väljaanne kõiki  vajalikke põhifunktsioone. Projektijuhtimistarkvara kasutamine on kiire ja intuitiivselt mõistetav ka uutele kasutajatele, sest Project 2016 töölaua kujundus põhineb Office-programmil Excel.

Microsoft Project Standard 2016 abil on projektijuhtidel alati ülevaade kõigist käimasolevatest ja tulevastest projektidest: Integreeritud tööriistad toetavad turvalist planeerimist, edukat rakendamist ja kõigi salvestatud projektide edenemise üksikasjalikku dokumenteerimist. Ressursse, tähtaegu ja eelarveid saab igal ajal analüüsida ja kontrollida ning nende kuvamine ajaskaalana annab alati ajakohase ülevaate edusammudest.

Millistele kasutajatele on mõeldud projekt Standard 2016?

MS Project 2016 standardväljaanne on kohandatud projektijuhtide vajadustele, kes arendavad ja juhivad projekte peamiselt üksi, mis on eriti levinud VKEde või füüsilisest isikust ettevõtjate puhul. Seetõttu ei sisalda see sünkroniseerimist Microsoft SharePoint'i või Project Serveriga. Siiski pakuvad Project 2016 Standard integreeritud funktsioonid kogu vajalikku funktsionaalsust, sealhulgas ärianalüüsi vahendeid, et tulla toime kõigi tüüpiliste projektijuhtimise ülesannetega projekti planeerimisel ja juhtimisel, näiteks projekti ajakavade koostamine, kulude planeerimine, ülesannete kontrollimine ja aruandlus kõigis etappides.

Microsoft Project 2016 Standard-Edition üksiklitsents on Wiresoftis saadaval eriti soodsalt kasutatud tarkvarana ostuversioonina, mis teeb selle soetamise lihtsamaks mitte ainult väiksematele ettevõtetele, vaid ka füüsilisest isikust ettevõtjatele. Selle eeliseks on ka see, et see töötab Windows 7, mis ei nõua uuema operatsioonisüsteemi ostmist. Selle tarkvara ning ka teiste Microsoft Projecti versioonide ja muude rakenduste praegused versioonid leiate aga Wiresoft Software veebipoest kasutatud tarkvarana soodsatel tingimustel. Järgnev ülevaade näitab Project 2016 väljaande kõige olulisemaid funktsioone Standard.

Project 2016 Standard versiooni uued funktsioonid

Project 2016 Standard Edition pakub MS Office sarnast tuttavat töölaua vaadet, mis meenutab eelkõige Excelit, nii et kasutajad leiavad menüüst kiiresti üles. Uuesti on integreeritud otsingufunktsioon "Ütle mulle, mida sa tahad teha", mis lihtsustab konkreetse funktsiooni leidmist. Kõik, mida peate tegema, on sisestada otsingusõna või küsimus uude sisendväljale ja Project genereerib vastuseks kõige sobivamate lahenduste nimekirja koos menetluse kirjeldusega. Nii saab programmi suurt hulka keerulisi funktsioone mugavalt hallata juba algusest peale. Nende hulka kuuluvad Project 2016 uued funktsioonid ja olemasolevate funktsioonide täiustused, näiteks:

Uus projektis 2016 Standard: "Mis oleks, kui" analüüsid

Projektijuhtimises on alati vaja saada usaldusväärseid prognoose või avaldusi projekti kulgemise kohta. Selleks pakub Project 2016 Standard tööriista, millega kasutajad saavad läbi mängida erinevaid stsenaariume, et varakult tuvastada tõenäolised probleemid, näiteks ressursside kitsaskohad või raskused ajakava koostamisel, nii et jääks piisavalt mänguruumi alternatiivide väljatöötamiseks või vastavate riskide õigeaegseks tõrjumiseks. "Mis oleks, kui" analüüs pakub erinevaid "Mis oleks, kui?" stsenaariume tavaliste probleemide jaoks ja pakub välja lahendusi.

Uus Project 2016 Standard: Ressursside juhtimine ja meeskonnaplaneerija

Uus funktsioon "Ressursside kaasamine" pakub täiendavaid võimalusi erinevate ressursside kasutamise planeerimise koordineerimiseks. Kasutades integreeritud ressursiparki, saab neid integreerida ka mitmesse projektifaili. See võimaldab õigeaegselt tuvastada kitsaskohad ja vastavalt sellele kohandada ressursside planeerimist. Lisaks sellele on meeskonnaplaneerija saadaval projekti ja meeskonnaliikmete vaheliste võimsuste koordineerimiseks.

Uus projektis 2016 Standard: Mitu ajakava

Täiustatud ajakava funktsioonid pakuvad projektide kohta diferentseeritumat ülevaadet: Projekt 2016 võimaldab nüüd luua selleks mitu ajakava, mis erinevad üksteisest näiteks selle poolest, et keskendutakse teatud aspektidele. Seega saab lisaks ajateljele, mis annab ülevaate projekti kõigist etappidest, kasutada veel ühte vaadet, et kuvada selles konkreetset etappi üksikasjalikumalt; lisades täiendavaid ajateljeid, saab lisada täiendavaid teemasid või funktsioone, nii et saadaval on ka vaade "Etapid" (Milestones). Klõpsates Gantt-vaates, saavad kasutajad otsese juurdepääsu vastavatele seadetele lindil.

Project 2016 Standard Edition projektijuhtimise lisafunktsioonid

Project 2016 Standard versiooni üldine eesmärk on muu hulgas hoida uute projektide loomine võimalikult lihtsana ja paari klikiga: Vaikimisi on mallina saadaval neutraalne Gantti diagramm tüüpilise tulpdiagrammiga. Projekti andmeid saab importida ka Excelist, Wordist, Outlookist või PowerPointist ning samuti on võimalik andmeid projektist tagasi eksportida, näiteks PowerPoint'i esitluse vormis aruande koostamiseks.

Projektide alajaotus

Projekti struktureerimiseks või hierarhiate kuvamiseks saab projekti Standard 2016 nn peaprojektina jagada allprojektideks. Seejuures on mõlemad projektivormid omavahel seotud, kusjuures kogu põhiprojekti teavet saab kuvada ka alaprojektis. Selle eeliseks on ka võimalus delegeerida konkreetsete osade ülesandeid sihipäraselt, kusjuures juhtiv projektijuht saab jätkuvalt juurdepääsu ja kontrolli ajakava kõigi osade üle.

Portfellihaldus ja ressursside juhtimine

MS Project 2016 Standard keskne komponent on portfellihaldus Microsoft Project Clientiga: see võimaldab igal ajal kontrollida kõigi salvestatud projektide hetkeseisu ja reageerida võimalikele probleemidele - nt tähtaegadest kinnipidamine, ressursside kitsaskohad, eelarve-eesmärkide ületamine jne. Sõltuvalt aspektist on siin saadaval ka üksikud ekraanid või vaated.

Sellega on tihedalt seotud MS Project 2016-i integreeritud vahendid Standard integreeritud vahendid ressursside sihipäraseks haldamiseks, et hallata erinevaid ressursitüüpe. MS Project 2016 eristab need "tööjõu", "materjali" ja "kulude" valdkondadeks - igaühel neist on oma omadused, näiteks aja kättesaadavus, rahaliste kulude piirangud või tööjõu kasutamine, mis võimaldab neid veelgi täpsemalt kasutada. Need salvestatakse tsentraalselt kõikide projektide ressursibaasis, nii et neid saab paremini määrata üksikutele projektidele ja ülesannetele, mis lihtsustab ülekoormuse riski vältimist juba algusest peale.

Aruandlus MS Projectis Standard 2016

Sisukate aruannete koostamine on üks projektijuhtimise olulisi ülesandeid, et dokumenteerida projektide edukust, aga ka nende edenemist ja vajadusel kasutada neid tulevaste ülesannete alusena. Microsoft Project 2016 pakub selleks mitmesuguseid tabeleid, vaateid ja aruandemalle, näiteks selleks, et võrrelda tüüpilisi varasemaid baasplaani väärtusi - kestuse, tööde, kulude algus- ja lõppkuupäevade jne kohta - praeguste plaani väärtustega, nii et kõrvalekalded oleks võimalik kohe tuvastada.

Samamoodi saab luua graafilisi aruandeid erinevate aspektide kohta; need pakuvad ka võimalust eksportida projekti andmeid ja salvestada need näiteks Excelis või MS Visio - ka pöörddiagrammina - edasiseks töötlemiseks.

Dünaamiliste aruannete eeliseks on seevastu otsene kohandamine planeerimise muutustega. Neid saab kasutada ka Office rakendustes, nagu PowerPoint, Word või Outlook.

Projektiaruanded on oluline osa agiilsest projektijuhtimisest ja need on saadaval ka Project 2016-s, et võrrelda projekti raames kavandatud, järelejäänud ja lõpetatud tööd.

Microsoft Project 2016 riistvaranõuded Standard

Microsoft Project 2016 Standard on saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina - vastavalt sellele kehtivad erinevad mälunõuded. Kui seda kasutatakse koos Microsoft Project Serveriga, kehtivad ka täiendavad operatsioonisüsteemi nõuded. Project 2016 toetab multituute kuvarid alates Windows 8 ja sobib ka mobiilseks kasutamiseks iOS või Android lõppseadmes.

 • Toetatavad operatsioonisüsteemid: Windows 7 või uuemad
 • Toetatud serveri operatsioonisüsteemid: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • Protsessor: x86, vähemalt 1 GHz; x64, vähemalt 2 GHz, SSE2
 • Mälu: 1,0 GB RAM (32-bit) või 2,0 GB RAM (64-bit)
 • Kõvakettaruum: 3,0 GB
 • Resolutsioon: 1,024 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Osta MS Project 2016 Standard kasutatud tarkvarana Wiresoftist soodsalt

MS Project 2016 Standard Edition Pakutakse Wiresoft veebipoes kasutatud tarkvara ühe kasutaja litsentsi - hinnaga, mis on oluliselt odavam kui uus - ilma ümbernimetamiseta tähendab mingeid piiranguid funktsioonide vahemikus, sest tarkvara ei kuulu kulumisele.

Selle MS Project 2016 ühe kasutaja litsentsi määramine Standard Edition'i kasutatud tarkvaraks on tehtud selle programmi varem ettevõttes kasutatud mahulitsentsi lahutamise ja selle üksikuteks litsentsideks muutmise teel Samuti ei mõjuta selle aluseks oleva mahulitsentsi lahutamine negatiivselt mingeid piiranguid, või tähendab õiguslikult lubamatut tehingut, sest siin Wiresofti poolt pakutav Microsoft Project 2016 Standard litsents, nagu ka kõik muud Microsofti kasutatud tarkvara litsentsid, pärinevad ELis asuvatelt ettevõtetelt, nii et kohaldatakse ELis kehtivat kohtupraktikat, milles on selgelt sätestatud, et sellise kasutatud tarkvaraga kauplemine kujutab endast seaduslikku tehingut. Seda on selgelt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused, nii et teie kui ostja vastutusriskid on usaldusväärselt välistatud, samas kui Wiresofti kasutatav tarkvara on tänu ostja või müüja täielikule dokumentatsioonile ka auditeerimiskindel. Lisaks oluliselt madalamale hinnale on ostuversiooni eeliseks ka selle piiramatu kasutatavus, kuna täiendavaid tellimiskulusid ei teki.

Kõigil neil põhjustel on tarkvara ostmine Wiresoftist meie klientidele alati turvaline tehing, mis pakub ainult eeliseid! MS Project 2016 Standard litsentsi ostmisel ei saa te kasu mitte ainult soodsast hinnast, vaid ka turvalisusest, mida pakub kohene allalaadimine koos kehtiva mahulitsentsi võtmega, mis võimaldab litsentsi koheselt aktiveerida.

Kasutatud tarkvaralitsentside, näiteks MS Project 2016 või muu tarkvara ostmine pakub seega võimalust kasutada eksklusiivseid ja tavapärases kaubanduses mitte saadaolevaid, uuemaid kui ka vanemaid Microsofti programmiväljaandeid ise. Seega leiad Wiresofti kasutatud tarkvara poest ka teisi Microsofti rakendusi, mis ühilduvad MS Project 2016 Standard, näiteks Windows 10 ja Windows Server 2016. Kui sul on küsimusi MS Project 2016 Standard või mõne muu pakutava Microsofti programmi kohta, kasuta lihtsalt meie pädevat nõustamist chatis või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad