Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD

MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD

149,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Project 2013 Standard – end tõestanud Microsofti projektihaldustarkvara ostuversioonina MS...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"

Project 2013 Standard – end tõestanud Microsofti projektihaldustarkvara ostuversioonina

MS Project Standard 2013 on Microsofti tarkvaralahenduse populaarne väljaanne erinevat tüüpi projektide salvestamiseks, planeerimiseks, samuti haldamiseks ja dokumenteerimiseks, mitte ainult väikestes ja keskmise suurusega ettevõtted ulatus, vaid ka vabakutseliste programm pakub kõiki vajalikke funktsioone ja tööriistu määratleda ja delegeerida tüüpiline ülesandeid projektijuhtimine. Seda projektihaldustarkvara saavad kiiresti kasutada ka need kogenematud kasutajad, kes on juba tuttavad Office’ist tuntud kasutajaliidesega ning lisaks selgele paigutusele on kõik funktsioonid intuitiivselt kasutatavad.

MS-s saadaolevaid tööriistu Project Standard 2013 kasutatakse ressursside, tähtaegade ja eelarvete turvaliseks planeerimiseks ja kontrollimiseks salvestatud projektide edukaks rakendamiseks . Lisaks lihtsustavad Project 2013 Standardi arvukad automatiseeringud projekti planeerimist, nii et ressursside ja tähtaegade kitsaskohad märgatakse ja lahendatakse õigeaegselt. Projektide esitlemine ajateljel annab parema ülevaate, eriti keerukate projektide puhul saab esile tuua üksikud protsessiteed, et kõik meeskonnaliikmed näeksid hetkeseisu kiiresti. Sel eesmärgil saab Project 2013 Standardis luua palju hinnanguid informatiivsete aruannete kujul oleku, tulemuste ja ressursside jms kohta, et tõhusalt suhelda kõigi asjaosalistega ning neid saab ka kasutatud Office rakendusi nagu Word ja PowerPoint jätkuvalt kasutada.

Milliste kasutajate jaoks töötati välja Project Standard 2013?

MS Project 2013 standardväljaandes töötati välja projektijuhtide vajadusteks, kes arendavad ja juhivad projekte iseseisvalt või VKEdes. Ulatuslik ülesanded ja funktsioonid integreeritud Project 2013 Standard pakkuda kõiki võimalusi, mis tekivad tüüpilised projektijuhtimise ülesandeid: loomast projekti ajakavad ressurss ja kulude planeerimine hallata kõiki erinevaid protsesse luua aruandeid.

See ühtne tegevusluba Microsoft Project 2013 Standard Edition on saadaval Wiresoft kui kasutatud tarkvara kujul ostu versioon, mis muudab eriti taskukohane nii et nende omandamine pakub majanduslikku eelist ka füüsilisest isikust ettevõtjatele ja vabakutselistele. Lisaks toetab Windows 7 Project 2013, nii et tarkvara kasutamiseks ei pea te ostma uuemat operatsioonisüsteemi.

Lisaks teistele projektiväljaannetele ja uuematele versioonidele leiate Wiresofti tarkvara veebipoest ka muid Microsofti rakendusi, näiteks operatsioonisüsteeme – alati kasutatud tarkvarana ja seega soodsatel tingimustel . Järgmises ülevaates on toodud Edition Project 2013 standardi olulisemad funktsioonid.

Projekti 2013 standardväljaande olulised funktsioonid tõhusaks projektihalduseks

MS Project 2013 Standard Editioni peamine eesmärk on muuta projektide planeerimine ja rakendamine igas etapis algusest peale selgeks ja lihtsaks. See algab uue ülesande loomisega: Project 2013 integreeritud projektikeskusega saavad kasutajad luua uue projekti vaid mõne sammuga, isegi ilma eelnevate teadmisteta. Selleks saab valida ka paljude eelmääratletud mallide hulgast ja importida vastavat infot nt Excelist. Projektijuhid, kes on programmiga Project 2013 juba tuttavad, saavad luua ka tühja projekti täitmata Gantti diagrammiga või avada selle jaoks vanema projekti. Paljud intuitiivselt kasutatavad funktsioonid ja tööriistad võimaldavad kõigi ressursside diferentseeritud tuvastamist ning projekti edenemise täpset jälgimist, sealhulgas kõigi otsustavate etappide aruannete koostamist. Lisaks võimaldab optimeeritud töölaualiides kogu olulise teabe kiiresti jäädvustada, nii et kasutajatel oleks alati kõigist üksikasjadest ülevaade.

Tõhus ressursside haldamine projekti 2013 standardiga

Projektijuhtimise üks keskseid ülesandeid on kõigi olemasolevate ressursside selge haldamine. MS-s Project Standard 2013 on saadaval kaks vaadet „Ressursi tabel” ja „Ressursiteave”.

Projekti 2013 standard eristab kolme tüüpi ressursse: tööjõud, materjal ja kulud.

  • "Töö" all - olenevalt projekti tüübist - saab määrata nii inimesi kui ka masinaid. Nendele võib lisada kalender töötundide või vaba aja kohta, samuti tunnitasud või maksimumühikud.
  • Alal "Materjal" on kirjas kõik tüüpilised tarbekaubad ja nende kogused.
  • "Kulude" puhul saab eristada neid, mis tekivad ainult üks kord või perioodiliselt.

Vastava ressursitüübi täpseks salvestamiseks ja määratlemiseks lisaks ressursi nime täpsele täpsustamisele e-posti aadress otsesuhtluseks - ka Lynci kaudu, kui kasutatud - saab sisestada oma sisselogimise konto ja koodi tuvastamiseks ja ka vaba tekstivälja vahendite eraldamise saab kasutada. Lisaks saab "Broneeringu tüübi" all eristada garanteeritud ja planeeritud ressursse, kusjuures vastav saadavus on täpsemalt määratletud, lisaks täiendavad kulude või eelarve ja materjali sisestusvõimalused - siin on täiendavad võimalused lisateabe saamiseks, näiteks kui "Tavalist", "Aktiivne" või "Passiivne" jne saadaval.

Lisaks võimaldab Project 2013 standard eristada veelgi neid ressursse, mis on saadaval kogu ettevõttele – nn ettevõtte ressursse ", mida kasutatakse administraator - samuti kohalike ressursside, mida saab kasutada ainult konkreetse projektijuht ja üldised ressursid täpsem määratlus individuaalseid oskusi.

Ressursside paremaks planeerimiseks, eriti paljude või eriti mahukate projektide puhul, on Project 2013 Standardis saadaval erinevad automatiseeringud, mis lihtsustavad projekti planeerimist. Programm näitab, kui ressurss on määratud kahele korraga toimuvale ülesandele. Kõik projektis tehtud muudatused mõjutavad automaatselt kõiki teisi mõjutatud komponente.

Projekti 2013 standardi ajaskaala suurema selguse huvides

Ajaskaala vaatega saavad projektijuhid jälgida MS Project 2013 Standardi keerulisi ja pikaajalisi protsesse. Gantti tulpdiagramm pakub eristatud hetkeseisu hetkeseisu, mis näitab kõige olulisemaid protsesse ja verstaposte; seda saab kasutada ka aruandluseks.

Gantti diagrammi üksikuid protsessiteid saab parema selguse huvides protsessiribal esile tõsta, kasutades samanimelist menüüd "Protsessi tee". Teatud protsessil klõpsates kuvatakse vastavad teed oma värviga, et eristada neid teistest.

Professionaalne aruandlus MS Project Standard 2013-s

Nii veel käimasoleva projekti ajal kui ka pärast selle valmimist on informatiivsete aruannete koostamine projektijuhtimises üks standardseid ülesandeid, et dokumenteerida nii hetkeseisu kui ka oluline Kirjeldage etappide või kasutada esindatuse kogu projekti käigus mallina tulevikus võrreldav ülesandeid. MS Project Standard 2013-s saab kirjutada ka dünaamilisi põlemisraporteid, mis lisaks põhiplaanile näitavad planeeritud ja juba lõppenud faase ning töötavad joondiagrammina, mis näitab lühidalt, kas kõnealuse projekti ajakavast peetakse kinni.

Microsoft Project 2013-s on igat tüüpi aruannete koostamiseks kaasatud sobivad aruandemallid ja tabelivormingu mallid ja tööriistad, samuti vaated, joonistamise ja diagrammi tööriistad jne, nii et oluline põhiplaani väärtusi nagu kestvus dokumendi töö, kulude ja kohtumised erinevates sügavustes.

Käimasoleva projekti jaoks loodud aruanded kohandatakse automaatselt ja sisaldavad seetõttu alati uusimat teavet. Jagatud vaade on saadaval ka Project 2013 Standardis , et jälgida või juhtida, kuidas aruanne andmete värskendamisel reaalajas muutub.

Microsoft Project Standard 2013 süsteeminõuded

Microsoft Project Standard 2013 on allalaadimiseks saadaval järgmistes versioonides: 32-bitine ja 64-bitine. Operatsioonisüsteemid Windows 7, Windows 8 ja Windows 8.1 toetavad nii Project 2013 32-bitist kui ka 64-bitist versiooni. Seevastu Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012 tarkvara on saadaval ainult 64-bitises versioonis

toetatud. Kuid Microsoft Project Standard 2013 ei ühildu Microsoft Office 2016-ga! Kehtivad järgmised miinimumnõuded:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8, Windows 8 – 32-bitine või 64-bitine
  • Serveri operatsioonisüsteemid: Windows Server 2008 R2 või Windows Server 2012 – 64-bitine
  • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2-ga
  • Töömälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
  • Ekraan: DirectX10-toega graafikakaart ja eraldusvõime vähemalt 1024 x 576 pikslit

Ostke Edition Project 2013 standard Wiresoftist odavalt kasutatud tarkvarana

MS Project 2013 Standard Editionit pakutakse Wiresofti veebipoes ühe kasutaja litsentsina – kasutatud tarkvarana on selle hind oluliselt soodsam kui võrreldavatel uutel kaupadel – kuigi see märgistus ei ole ühtegi piirangut Sisaldab funktsiooni, kui tarkvara ei kuulu kulumine; Lisaks pakutakse selliseid Microsofti tarkvara vanemaid versioone tavapoodides harva.

See MS Project 2013 standardväljaande ühe kasutaja litsents nn kasutatud tarkvara kujul loodi hulgilitsentsi lõpetamise ja selle konverteerimisega individuaalseteks litsentsideks. sama programmi, mis oli varem kasutatud firma või organisatsiooni ja vajadusel kasutada. Aluseks oleva hulgilitsentsi osadeks jagamine ei too kaasa negatiivseid mõjusid, nagu kasutatavuse piiramine, ega ka juriidiliselt volitamata protsessi; Kõik Microsoft Project 2013 ja muude Microsofti programmide litsentsid, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana , pärinevad algselt ettevõtetelt, seega kehtib ka kehtiv kohtupraktika: see teeb selgeks, et ostu või müügi kasutatud tarkvara on juriidiline protsess, mis on kinnitatud erinevate õiguslikult siduv kohtulahendid. See välistab usaldusväärselt teie kui ostja võimaliku vastutusriski. Wiresofti kasutatud tarkvara on tänu ostja- või müüjaketi sujuvale dokumentatsioonile ka auditikindel.

MS Project 2013 Standardi pakutav ostuversioon pakub ka oluliselt madalamat müügihinda ja piiramatu kasutusvõimaluse eelist, kuna sellega ei kaasne tellimust lisakulusid. Teie tarkvara ostmine Wiresoftist on seega turvaline äri, mis pakub teile ainult eeliseid! Lisaks MS Project 2013 Standardi litsentsi eriti soodsale hinnale saate kasu ka turvalisest kohesest allalaadimisest, sealhulgas kohesest litsentsi aktiveerimisest kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

MS Project 2013 või mõne muu Microsofti tarkvara kasutatud tarkvaralitsentsiga saate ostjana jätkata ka Microsofti programmi vanemate väljaannete kasutamist, aga ka neid, mis ei ole ärilised saadaval üksikute kasutajate ainu- või uuem rakendusi. Kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapood pakub lisaks MS Project 2013 Standardiga ühilduvatele ka palju muid Microsofti programme, aga ka uuemaid versioone – sealhulgas Windowsi operatsioonisüsteeme. Kui teil on küsimusi MS Project 2013 Standardi või mõne muu pakutava Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud