Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10019
 • 076-05334
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
105,90 € * 116,90 € * (9,41% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


MS Project Standard 2013 on Microsofti tarkvaralahenduse populaarne väljaanne kõige erinevamate projektide registreerimiseks, planeerimiseks ning haldamiseks ja dokumenteerimiseks mitte ainult väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes, vaid ka vabakutseliste poolt. Programm pakub kõiki vajalikke funktsioone ja vahendeid projektijuhtimise tüüpiliste ülesannete määratlemiseks ja delegeerimiseks. Seda projektijuhtimistarkvara saavad kiiresti kasutada ka sellised kogenematud kasutajad, kes on juba tuttavad Office'ist tuntud kasutajaliidesega. Lisaks sellele on peale selle selge ülesehituse kõik funktsioonid intuitiivselt hõlpsasti kasutatavad.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"

Project 2013 Standard - tõestatud Microsofti projektijuhtimistarkvara ostuversioonina

MS Project Standard 2013 on Microsofti tarkvaralahenduse populaarne väljaanne kõige erinevamate projektide registreerimiseks, planeerimiseks, haldamiseks ja dokumenteerimiseks mitte ainult väikeste ja keskmise suurusega ettevõtetes, vaid ka vabakutseliste poolt: programm pakub kõiki vajalikke funktsioone ja vahendeid projektijuhtimise tüüpiliste ülesannete määratlemiseks ja delegeerimiseks. Isegi sellised kogenematud kasutajad saavad seda projektijuhtimistarkvara kiiresti kasutada, kes on juba tuttavad Office tuntud kasutajaliidesega, pealegi on lisaks selle selgele paigutusele kõik funktsioonid intuitiivselt hõlpsasti kasutatavad.

MS Project Standard 2013 vahendeid kasutatakse ressursside, tähtaegade ja eelarvete turvaliseks planeerimiseks ja kontrollimiseks, et edukalt ellu viia salvestatud projekte. Lisaks sellele lihtsustavad Project 2013 Standard arvukad automatiseerimised projekti planeerimist, nii et ressursside ja tähtaegade kitsaskohad avastatakse ja kõrvaldatakse õigeaegselt. Projektide kuvamine ajajoonel annab parema ülevaate, eriti keerukate projektide puhul, ning üksikuid ülesannete teekondi saab esile tõsta, et kõik meeskonnaliikmed saaksid kiiresti ülevaate hetkeseisust. Lisaks saab Project 2013 Standard luua palju hinnanguid nii staatuse kui ka tulemuste ja ressursside jms kohta informatiivsete aruannete kujul, et tõhusalt suhelda kõigi asjaosalistega, ning neid saab kasutada ka edasi Office rakendustes, nagu Word ja PowerPoint .

Millistele kasutajatele töötati välja projekt Standard 2013?

MS Project 2013 StandardEdition on mõeldud projektijuhtide vajaduste rahuldamiseks, kes arendavad ja juhivad projekte iseseisvalt või väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes. Project 2013 Standard integreeritud ulatuslikud funktsioonid ja funktsioonid pakuvad kõiki võimalusi, mis tekivad tüüpiliste projektijuhtimisülesannete täitmisel: alates projektiplaanide koostamisest, ressursside ja kulude planeerimisest kuni kõigi üksikute ülesannete haldamise ja aruandluseni.

See Microsoft Project 2013 Standard väljaande üksiklitsents on saadaval Wiresoftist kasutatud tarkvarana ostuversioonina, mis muudab selle hinna eriti soodsaks, nii et selle ostmine pakub majanduslikku eelist ka füüsilisest isikust ettevõtjatele ja vabakutselistele. Lisaks toetab Project 2013 veebilehte Windows 7, nii et tarkvara kasutamiseks ei ole vaja osta uuemat operatsioonisüsteemi.

Lisaks teistele Projecti versioonidele ja uuematele versioonidele leiate Wiresoft Software veebipoest ka teisi Microsofti rakendusi, näiteks operatsioonisüsteeme - alati kasutatud tarkvarana ja seega soodsatel tingimustel. Järgnevas ülevaates on esitatud Project 2013 Standard väljaande kõige olulisemad funktsioonid.

Project 2013 Standard Edition'i olulised funktsioonid tõhusa projektijuhtimise jaoks

MS Project 2013 Standard Editioni peamine eesmärk on muuta projektide planeerimine ja elluviimine igas etapis algusest peale selgeks ja lihtsaks. See algab juba uue ülesande loomisega: Project 2013-i integreeritud projektikeskuse abil saavad kasutajad uue projekti luua paari sammuga, isegi ilma suuremate eelteadmisteta. Selleks valivad nad ka paljude ettemääratud mallide hulgast ja impordivad asjakohast teavet näiteks Excelist. Projektijuhid, kes on Project 2013-ga juba tuttavad, võivad luua ka tühja projekti täitmata Gantt diagrammiga või avada selleks otstarbeks vanema projekti. Paljud intuitiivselt kasutatavad funktsioonid ja tööriistad võimaldavad kõigi ressursside diferentseeritud tuvastamist ning projekti edenemise täpset jälgimist, sealhulgas aruannete koostamist kõigi otsustavate etappide kohta. Lisaks võimaldab optimeeritud töölaua kasutajaliides kasutajatel kiiresti jäädvustada kogu olulist teavet, et neil oleks alati ülevaade kõigist üksikasjadest.

Tõhus ressursihaldus Project 2013 abil Standard

Üks projektijuhtimise keskseid ülesandeid on kõigi olemasolevate ressursside selge haldamine. MS Projectis Standard 2013 on selleks kaks vaadet "Ressursitabel" ja "Ressursiteave" .

Projekt 2013 Standard eristab kolme liiki ressursse: töö, materjal ja kulud.

 • Rubriigis "Tööjõud" saab sõltuvalt projekti tüübist määrata nii inimesi kui ka masinaid. Neid saab täiendavalt täiendada kalendri abil tööaja või vaba aja kohta, samuti tunnitasude või maksimaalsete ühikute kohta.
 • Jaotises "Materjal" on kirjendatud kõik tüüpilised tarbekaubad ja nende kogused.
 • Jaotises "Kulud" võib eristada kulusid, mis tekivad ainult üks kord, ja kulusid, mis tekivad perioodiliselt.

Vastava ressursitüübi täpseks sisestamiseks ja määratlemiseks võib lisaks ressursi nime täpsele määramisele kasutada ka e-posti aadressi otseseks suhtluseks - ka Lynci kaudu, kui seda kasutatakse -, eraldi sisselogimiskontot ning identifitseerimiskoodi ja ka vabatekstivälja ressursi eraldamiseks. Lisaks sellele saab jaotises "Broneeringu tüüp" teha vahet kulukohustuste ja planeeritud ressursside vahel, mis määratleb üksikasjalikumalt vastava kättesaadavuse, lisaks kulude või eelarve ja materjali sisestamise võimalustele - siin on saadaval täiendavad võimalused täiendavate spetsifikatsioonide jaoks, nagu "Üldine", "Aktiivne" või "Mitteaktiivne" jne.

Lisaks võimaldab Project 2013 Standard veelgi enam eristada ressursse, mis on kättesaadavad kogu ettevõttele - nn "ettevõtte ressursid", mida haldab administraator -, samuti kohalikke ressursse, mida saab kasutada ainult konkreetne projektijuht, ja üldisi ressursse, mis võimaldavad täpsemalt määratleda üksikuid oskusi .

Selleks, et lihtsustada ressursside planeerimist, eriti suure arvu projektide puhul, pakub Project 2013 Standard mitmesuguseid automaatikaid, mis lihtsustavad projektide planeerimist. Näiteks näitab programm, kui ressurss on eraldatud kahele samaaegsele ülesandele. Kõik projektis tehtud muudatused mõjutavad automaatselt kõiki teisi komponente, mida need mõjutavad.

Ajagraafikud Project 2013 Standard Suurema selguse huvides

Ajakava vaates saavad projektijuhid MS Project 2013 Standard abil jälgida keerulisemaid ja pikemaajalisi protsesse. Gantti tulpdiagramm annab diferentseeritud ülevaate hetkeseisust, näidates kõige olulisemaid ülesandeid ja vahe-eesmärke; seda saab kasutada ka aruandluseks.

Gantti diagrammi üksikuid ülesannete radu saab selguse huvides esile tõsta, kasutades ülesannete ribade samanimelist menüüd "Task Path". Konkreetsele ülesandele klõpsates kuvatakse vastavaid radu oma värviga, et need teistest eristuksid.

Professionaalne aruandlus MS Projectis Standard 2013

Nii käimasoleva projekti ajal kui ka pärast selle lõpetamist on informatiivsete aruannete koostamine üks Standard-ülesandeid projektijuhtimises, et dokumenteerida hetkeseisu, samuti kirjeldada olulisi etappe või  kasutada kogu projekti edenemise kujutamist tulevaste samalaadsete ülesannete mallidena. MS Project Standard 2013-s saab kirjutada ka dünaamilisi mahaarvestusaruandeid, mis näitavad nii kavandatud kui ka lõpetatud etappe ja töid joongraafikuna koos põhiplaaniga, mis näitab lühidalt, kas kõnealuse projekti ajakavast on kinni peetud.

Microsoft Project 2013 sisaldab sobivaid aruande malle igat liiki aruandluse jaoks, samuti tabeliformaadi malle ja vahendeid, vaateid, joonistamise ja diagrammide koostamise vahendeid ja muud, et dokumenteerida põhilisi baasväärtusi, nagu kestus, töö, kulud ja kuupäevad, vastavalt vajadusele erineva sügavusega.

Käimasoleva projekti jaoks loodud aruanded kohandatakse automaatselt ja sisaldavad seega alati ajakohast teavet. Lisaks on Project 2013 Standard saadaval ka jagatud vaade, et jälgida või kontrollida, kuidas aruanne muutub, kui andmeid reaalajas uuendatakse .

Microsoft Project Standard 2013 süsteeminõuded

Microsoft Project Standard 2013 on saadaval allalaadimiseks järgmistes versioonides: 32-bitine ja 64-bitine. Project 2013 32-bitine ja 64-bitine versioon on toetatud nii Windows 7, Windows 8 kui ka Windows 8.1 operatsioonisüsteemides. Kuid Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012 tarkvara on toetatud ainult 64-bitises versioonis

toetatud. Microsoft Project Standard 2013 ei ühildu aga Microsoft Office 2016-ga! Kohaldatakse järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - 32-bitine või 64-bitine
 • Serveri operatsioonisüsteemid: Windows Server 2008 R2 või Windows Server 2012 - 64-bitine
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • RAM: vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Näita: DirectX10-võimeline graafikakaart ja resolutsioon vähemalt 1024 x 576 pikslit

Edition Project 2013 Standard kell Wiresoft osta odavalt kasutatud tarkvara

MS Project 2013 Standard Editionit pakutakse Wiresofti veebipoes ühe kasutaja litsentsina - kasutatud tarkvarana on selle hind oluliselt madalam kui võrreldava uue tarkvara hind - kuigi see märgistus ei tähenda mingeid piiranguid selle funktsionaalsuses, sest tarkvara ei ole kulunud; pealegi pakutakse selliseid vanemaid Microsofti tarkvara versioone tavakaubanduses vaevalt, et neid pakutakse.

See MS Project 2013 väljaande Standard ühe kasutaja litsents nn kasutatud tarkvara kujul loodi mahulitsentsi purustamisel ja selle teisendamisel sama programmi üksikuteks litsentsideks, mis oli varem ostetud ja mida ettevõte või organisatsioon võib-olla kasutas. Seega ei too see aluseks oleva mahulitsentsi jagamine kaasa negatiivseid tagajärgi, nagu näiteks kasutatavuse piiramine, ega tähenda õiguslikult lubamatut protsessi; Kõik Wiresofti poolt pakutavad litsentsid Microsoft Project 2013 ja ka teiste Microsofti programmide jaoks on algselt pärit ettevõtetelt, seega kehtib ka kehtiv kohtupraktika: see selgitab selgelt, et kasutatud tarkvara ostmine või müümine on seaduslik protsess, mida on kinnitanud mitmed õiguslikult siduvad kohtulahendid. Seega on teie kui ostja võimalik vastutusrisk usaldusväärselt välistatud, Wiresofti kasutatav tarkvara on tänu ostja ja müüja ahela täielikule dokumenteerimisele ka auditeerimiskindel.

Pakutav MS Project 2013 Standard ostuversioon pakub lisaks selgelt madalamale müügihinnale ka ajaliselt piiramatu kasutatavuse eelist, kuna sellega ei ole seotud lisakuludega liitumist. Seega on teie tarkvara ostmine Wiresoftilt turvaline tehing, mis pakub teile ainult eeliseid! Lisaks MS Project 2013 Standard litsentsi eriti soodsale soodsale hinnale saate kasu ka turvalisest kohesest allalaadimisest, sealhulgas kohesest litsentsi aktiveerimisest kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

MS Project 2013 või mõne muu Microsofti tarkvara kasutatud tarkvaralitsentsiga saate ostjana jätkata Microsofti vanemate programmiväljaannete, samuti eksklusiivsete või isegi uuemate rakenduste kasutamist, mis ei ole tavakaubanduses üksikkasutajatele kättesaadavad. Wiresofti kasutatud tarkvara poes on lisaks MS Project 2013 Standard ja uuematele versioonidele - sealhulgas Windows operatsioonisüsteemidele - saadaval ka palju muid Microsofti pro gramme, mis ühilduvad MS Project 2013. Kui teil on küsimusi MS Project 2013 Standard või mõne muu Microsofti pakutava programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad