Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2008 Device-CAL Telli Device-CAL oma Microsoft Windows Server 2008 jaoks soodsalt! Windows Serveri 2008. aasta versiooniga saate parandada sidet kaug- ja harukontoritega ning BranchCache'i abil ühendada...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 USER CAL
Microsoft Windows Server 2008 User-CAL Telli User-CAL oma Microsoft Windows Server 2008 jaoks soodsalt! Windows Serveri 2008. aasta versiooniga saate parandada sidet kaug- ja harukontoritega ning BranchCache'i abil ühendada kaugkasutajad...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Server 2008 R2 Device-CAL Telli Device-CAL oma Microsoft Windows Server 2008 jaoks soodsalt! Windows Serveri 2008. aasta versiooniga saate parandada sidet kaug- ja harukontoritega ning BranchCache'i abil ühendada...
7,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2008 R2 USER CAL
Microsoft Windows Server 2008 R2 User-CAL Telli oma Microsofti Windows Server 2008 R2 kasutajakalkulaator soodsalt! Windows Serveri 2008. aasta versiooniga saate parandada sidet kaug- ja harukontoritega ning BranchCache'i abil ühendada...
7,90 € *

Windows Server 2008 ja Release 2 erinevused

Windows Server 2008 R2 ei ole, nagu juba märgitud, mitte Server 2008 optimeeritud versioon, vaid iseseisev serversüsteemi tarkvara, mis kasutab Windosw operatsioonisüsteemi uut versiooni. Selle käigus nimetati ümber ka mõned keskfunktsioonide nimed, kusjuures eelkõige asendati termin "Terminal" terminiga "Remote". Windows Server 2008 terminaliteenuseid nimetatakse nüüd Remote Desktop Services, Terminal Services RemoteApp nüüd RemoteApp, Terminal Service Gateway muutub Remote Desktop Gatewayks ja Terminal Services Session Broker nimetatakse Remote Desktop Connection Brokeriks. Allpool on lühidalt kirjeldatud kõige olulisemaid uuendusi.

Hyper-V 2.0 pakub optimeeritud virtualiseerimist

Hyper-V, mis juba sisaldub Windows Server 2008'is, pakub R2s olulisi täiustusi: Uued funktsioonid klastri loomiseks võimaldavad nüüd virtuaalserverite ümberpaigutamist teistesse hostidesse, kui need on juba töös - seda nimetatakse ka live-migratsiooniks. Kasutajad saavad seega jätkata juurdepääsu serverile ilma piiranguteta oma töös. Hyper-V 2.0-s on võimalik ka Failover Custering - sõltuvalt Windows Server 2008 R2 versioonist.

Cluster Shared Volumes virtuaalserverite haldamiseks

Cluster Shared Volumes (CSV) abil on Windows Server 2008 R2s nüüd võimalik anda hüperviisori kaudu mitmele virtuaalmasinale üks loogiline üksuse number. See lihtsustab kõrgelt kättesaadavate virtuaalsete keskkondade haldamist või salvestusteenuseid, kuna need ei vaja enam igaühele eraldi LUN-i. Klastri jagatud mahtude abil saavad mitu sõlme korraga kettale ligi.

Lisaks suurendab dünaamiline I/O oluliselt serveri kättesaadavust. See funktsioon pakub võimalust suunata andmeliiklus klastrisõlme rikke korral automaatselt teise sõlme kaudu.

Virtuaalne töölaua infrastruktuur (VDI)

Windows Server 2008 R2-s pakub Hyper-V 2.0 nüüd ka võimalust teha kasutajatele virtuaalses keskkonnas töölauad kättesaadavaks optimeeritud Remote Desktop Protocol (RDP) abil koos Presentation Virtualisation'iga. See funktsioon on RemoteApps'i osa ja selle eeliseks on ka see, et üksikuid rakendusi saab virtualiseerida ja kasutada nagu tavapäraselt paigaldatud programme.

PowerShell 2.0 - suurem ulatus CMDlets

Windows Server 2008 R2 uus versioon 2.0 PowerShell sisaldab nüüd üle 240 CMDleti (Command-Let). Lisaks on nüüd võimalik Hyper-V-d konfigureerida ja hallata mitte ainult lokaalselt, vaid ka võrgu kaudu, kasutades PowerShelli. Sellel on graafiline kasutajaliides, mille abil saab luua skripte.

DirectAccess Windows Server 2008 R2 jaoks

DirectAccess pakub nüüd Windows Server 2008 R2 s võimsat ja kaitstud VPN-ühendust ettevõtte võrguga. Veel enne kasutaja sisselogimist loob DirectAccess tunneli kohe, kui internetiühendus on saadaval. See funktsioon puudutab peamiselt juurdepääsu sülearvuti kaudu väljaspool ettevõtte võrku, mis oli seni üks suurimaid turvaauke, mis on nüüdseks suletud. Kaugkliente saab DirectAccessi abil konfigureerida sama turvaliselt kui ettevõtte statsionaarseid arvuteid.

Microsofti litsentsimudel Windows Server 2008 koos CALidega

Sõltuvalt serveriväljaandest pakub Microsoft erinevaid litsentsimisvõimalusi.

See tähendab näiteks, et Windows Server 2008 ja Server 2008 R2 standardversioonid koosnevad mõlemad kahest komponendist: serverilitsents, mis lubab tarkvara funktsioonide ja teenuste paigaldamist ettevõtte serverisse, ja üks või mitu kliendilitsentsi (CAL), mis lubavad üksikutel kasutajatel neid teenuseid kasutada.

Eriti Windows Server 2008 R2 sageli paigaldatavad versioonid Standard ja Enterprise on lisaks protsessorite litsentseerimisele saadaval ka serverilitsentsidega. Sellisel juhul ei ole serverite olemasolevate protsessorite ja protsessori südamike arv oluline.

Selle litsentsimudeli eeliseks on eelkõige see, et väiksemad või keskmise suurusega ettevõtted, kellel on väiksem arv kasutajaid, saavad selle abil kasutada serveritarkvara vahendeid ja funktsioone. Seda seetõttu, et vastavate CALide arv on siinkohal vastavalt soovile skaleeritav, nii et peate ostma täpselt nii palju CALe, kui teil tegelikult oma töötajate jaoks vaja on.

Kasutaja või seadme CAL-de lisamine Windows Server 2012 ja 2012 R2 versioonidele

Litsentside litsentsimisel eristab Microsoft ka kahte tüüpi: kliendi juurdepääsulitsentsid kasutajale ja litsentsid Windowsiga lõppseadmele. Vastav CAL esindab seega ühte litsentsi, mis võimaldab alati ainult ühele kasutajale või lõppseadmele juurdepääsu vastavale litsentseeritud Windows Serveri versioonile.

Selline eristamine kasutajapõhiste ja seadmepõhiste CALide vahel tähendab, et enne vastavate üksiklitsentside ostmist peaksite endale selgeks tegema, kui palju te igat tüüpi CALi vajate. Selle põhjuseks on see, et kui juurdepääsulitsents on määratud konkreetsele kasutajale või seadmele, ei saa seda hiljem teisele kasutajale või seadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik kasutada kasutaja CAL-i seadme CAL-ina või vastupidi.

Siiski on võimalik kombineerida mõlemat tüüpi litsentse ühes ettevõttes, et saada juurdepääs Windowsi serverile. Teie CALide koguvajadus arvutatakse seega välja järgmiselt

Kasutajate ja lõppseadmete summa, kes peavad olema volitatud kasutama serveritarkvara. Sel viisil takistab Microsoft seadmetel või kasutajatel, kellel puudub vastav CAL, juurdepääsu serveriteenustele, mis tähendab ka tundlike andmete kaitsmist võõraste või juurdepääsuõiguseta isikute eest.

Igal kliendilitsentsi tüübil on konkreetsed eelised, nii et litsentsi ostmist võib mõjutada üks või mitu allpool kirjeldatud tegurit.

Kasutaja CAL Windows Server 2008 või 2008 R2 jaoks

Windows Server 2008 / R2 ühe kasutaja CAL annab täpselt ühele kasutajale juurdepääsu kõikidele tarkvara serverifunktsioonidele. Kuna kasutaja kliendilitsents on seotud ühe isikuga, on see isik samal ajal vaba valima lõppseadet, mida ta kasutab serverile juurdepääsuks.

Kasutaja CAL-i eeliseks on see, et see võimaldab juurdepääsu ettevõtte serverile väga erinevatest asukohtadest - olenemata sellest, kas statsionaarsest arvutist ettevõtte töökohal või mobiilsest lõppseadmest teel - nt nutitelefoni või sülearvuti kaudu kliendi juures, kodukontoris või mõnes teises ettevõtte asukohas. Kasutaja CAL-i puhul keskendutakse seega peamiselt Windows Server 2008/R2 teenuste kasutamisele sõltumata asukohast ja seadmest.

Seadme CAL Windows Server 2008 või 2008 R2 jaoks

Single Device CAL Windows Server 2008 / 2008 R2 jaoks pakub ka teatud eeliseid, mis ilmnevad eriti siis, kui mitu töötajat kasutavad serveriteenuseid koos, kuid vaheldumisi. See puhtalt seadmega seotud kliendilitsents kehtib seega ainult ühe lõppseadme jaoks, mis saab seega Windows Server 2008 või R2 juurdepääsuõigused. Ei ole oluline, mis tüüpi seade see on, kui see on Windowsiga. Samuti ei ole oluline, kas seda kasutatakse ettevõttes või mobiilis. Device CAL näitab oma eeliseid eelkõige siis, kui töötajad ei pea kogu aeg serverile ligi pääsema, vaid ainult vahetustega töötamise või piiratud projektide raames.

Õige otsus: Device CAL või User CAL - või kombinatsioon?

Õigete kliendilitsentside valimine võib seega aidata säästa litsentsimiskulusid. Sageli ei ole aga selge eelistus selle suhtes, milline CAL peegeldab kõige paremini tööstruktuure - Device CAL või User CAL. Siis pakub mõlema litsentsitüübi kombineeritud ostmine kõige rohkem eeliseid. Mõlema kliendilitsentsi kombineerimine ei ole tehniliselt probleemiks, kuigi, nagu juba mainitud, ei saa CAL-d ise vahetada.

Kasutaja ja seadme CAL-d Windows Server 2008 ja 2008 R2 jaoks - erihinnaga Wiresoftis

Kui soovite täiendada oma vajadust Windows Server 2008 või Windows Server 2008 R2 kasutajate või seadmete juurdepääsulitsentside järele, siis Wiresoft on teie pädev litsentseerimispartner. Nõustame teid, kui vajate oma Windows Serveri süsteemi jaoks konkreetselt CAL-sid, mida saate osta mugavate üksiklitsentsidena. See võimaldab teil säästa palju raha võrreldes litsentsipakettidega, sest teil on võimalus osta täiendavaid CAL-sid - nii seadme- kui ka kasutaja CAL-sid. See tähendab, et teie Windows Serveri süsteem on alati kohandatud litsentsiga - ilma tarbetute kuludeta.

Kõik Microsoft Server Client Accessi litsentsid on originaaltooted Microsoftilt ja Wiresoft pakub neid eriti soodsate hindadega. Sest meie juures saate kasu kasutatud originaaltarkvara hinnaeelisest, mis on ostetud Euroopa ettevõtetelt ja mille autentsust on kontrollitud ning mis on seega teie ettevõttes või organisatsioonis 100% kasutatav. Paljud meie kliendid on juba tunnistanud, et Microsofti tarkvaralitsentside ostmine Wiresoftilt on majanduslikult kasulik. Lisaks meie Windows Server 2008 ja Windows Server 2008 R2 CAL-de valikule leiate siit ka palju muid Microsofti serverilitsentse. Kui teil on küsimusi Microsoft Server 2008 või 2008 R2 versiooni litsentsimise kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või siin vestluses.