Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10103
 • 7JQ-01275
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
6 711,90 € * 7 456,90 € * (9,99% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core 
Minimaalne litsentsimine 4 Core Pro Server
CAL Ei nõuta
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


 SQL 2017 Server Enterprise  editioniga on suuremate ettevõtete käsutuses tõestatud relatsioonilise andmeplatvormi võimas uuem versioon, mis ühendab kõik otsustavad andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid ning ühendab need maksimaalse jõudlusega. Microsoft   SQL Server Enterprise  väljaanne pakub ka uusi põhjalikke funktsioone, lisaks praktiliselt piiramatut virtualiseerimist ja põhjalikku luurevõimet - kõrgel teenindustasemel - missioonikriitiliste töökoormuste ja oluliste andmete analüüsi jaoks. Business

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core

SQL Server 2017 Enterprise Edition pakub suurematele organisatsioonidele Microsofti tõestatud relatsioonilise andmeplatvormi võimsamat uuemat versiooni, mis ühendab endas kõik kriitilised andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsivõimalused maksimaalse jõudlusega. SQL Server Enterprise Edition pakub ka uusi põhjalikke funktsioone, lisaks praktiliselt piiramatut virtualiseerimist ja põhjalikku äriteabeanalüüsi - kõrge teenindustasemega - missioonikriitiliste töökoormuste ja oluliste andmete analüüsi jaoks.

See SQL Server Enterprise Edition sobib ideaalselt kõigi kaasaegse, suure jõudlusega relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemile esitatavate nõuete täitmiseks - nagu see on tüüpiline ettevõtte ressursside planeerimise süsteemide, ERP-tarkvara ja CRM-süsteemide pakkumisel. See pakub kõiki olulisi funktsioone, mis muudavad Microsoft SQL Serveri terviklikuks ja turvaliseks andmeplatvormiks paljudes ettevõtluskeskkondades, kusjuures kasutusvõimalused on erinevad: valida erinevate arenduskeelte ja andmetüüpide ning operatsioonisüsteemide vahel, et pakkuda SQL Serverit mitte ainult Windowsi, vaid ka Linuxi ja Linuxil põhinevate Docker-konteinerite jaoks - samuti kohaliku või pilvepõhise täitmise võimaluste vahel. Kasuta uusi teadmisi andmebaasisisesest täiustatud analüüsist Pythoni või R-i abil, samuti interaktiivsetest visualiseerimistest, sealhulgas paljudest tulemuslikkuse parandustest põhiteabeteenustes ja aruandlusteenustes.

Wiresoftist leiate SQL Server 2017 Enterprise 2-Core Editioni seaduslikult kasutatava kasutatud tarkvarana oluliselt madalama hinnaga võrreldes uue tarkvaraga - koos kõigi selle väljaande eelistega jõudluse ja turvalisuse osas. SQL Server 2017 Enterprise Editioni litsentseerimine on ka kasutatud tarkvara puhul eranditult tuumapõhine. Üksikasjalik teave SQL Server 2017 Enterprise 2-Core 'i funktsionaalsete valdkondade ja vastavate Microsofti litsentsimistingimuste kohta on leitav allpool  .

Mis on uut SQL Server 2017 Enterprise 2-Core'is? SQL Server 2017 Enterprise 2-Core kõige olulisemad funktsioonid lühidalt

SQL Serveri 2017 Enterprise-versioon pakub selle versiooni jaoks maksimaalseid funktsioone ja skaleeritavust. Lisaks piiramatule virtualiseerimisele pakub see ka täiustatud kõrget kättesaadavust koos Always On Availability Groups'iga, mitme andmebaasi tõrgetega ja loetavate sekundaarsete replikatega, samuti läbipaistvat andmete krüpteerimist ja ühilduvusaruandlust SQL Server Audit'i ja Advanced Data Integration'i kaudu koos ebaselge rühmitamisega, sh otsingutega, lisaks ka mobiilsete aruannete ja KPIde loomist.

Täiendavad Business Intelligence'i funktsioonid hõlmavad mitmemõõtmeliste mudelite, tabeli mudelite ja andmekaevandamise täiustusi, samuti DirectQuery salvestusrežiimi ja juurdepääsu Power BI aruandeserverile. Tänu masinõppe funktsioonide ulatuslikule integreerimisele pakub SQL Server 2017 Enterprise 2-Core täielikku paralleelsust R- ja Python-analüütika jaoks, sealhulgas võimalust käivitada mõlemat GPUs.

Vahetult järgnevalt kirjeldatud valdkondades kehtivad vastavad spetsifikatsioonid SQL Server 2017 Enterprise 2-Core väljaande suhtes muu hulgas nii funktsioonide kui ka nende skaleeritavuse, jõudluse ja kõrge kättesaadavuse osas:

Uued andmebaasi mootori funktsioonid

SQL Server 2017 Enterprise sisaldab kolme uut täiustust adaptiivse päringutöötluse valdkonnas: Adaptive Joints, tagasiside mälu jaotamise kohta partiirežiimis ja mitme avaldusega tabeliväärtuse funktsioonide kattuv täitmine. Uued dünaamilised haldusnimekirjad ja automaatne andmebaasi optimeerimine - mis annab ülevaate päringute jõudlusprobleemidest, pakub lahendusi ja parandab tuvastatud probleemid automaatselt - parandavad jõudlust.

CLR-komplekte saab nüüd lisada usaldusväärsete komplektide nimekirja; lisaks sisaldab uus kättesaadavusgruppide funktsionaalsus toetust lugemisskaalale ilma klastriteta, minimaalsete replikatsioonide seadmist commit-kättesaadavusgruppide jaoks ning võimalust migreerida Windowsist Linuxi operatsioonisüsteemide vahel.

SQL Serveri analüüsiteenused

SQL Server Analysis Services (SSAS) tähtsate uute funktsioonide hulgas on DAX redaktor SSDT jaoks ja tabeli kujuliste mudelite optimeerimine, täiustatud objektitasandi turvalisus metaandmete salvestamisel; lisaks pakutakse Analysis Services'i vaikimisi paigaldusvariandiks tabeli kujulist režiimi. Get Data abil on uued andmeallikad Power Query's saadaval, olemasolevad andmeallikad on toetatud M-küsitlustes. Kuupäevasuhteid saab hõlpsasti luua kuupäevaväljade põhjal.

SQL Serveri integratsiooniteenused

SSISis pakub Scale Out funktsioon muudetud ja uusi funktsioone, muu hulgas on lihtsustatud SSISi täitmist mitmel arvutil. Scale Out-Master toetab nüüd kõrget kättesaadavust ja Scale Out'i töötajate täitmisprotokollide ümberlülitamist on parandatud. Funktsioon sisaldab ka Use32BitRuntime parameetrit, et käivitada täitmine, mis teeb SSISi käivitamise mitmes arvutis palju lihtsamaks. Lisaks on SSIS kataloogil veel üks globaalne omadus, millega saab määrata vaikimisi režiimi SSIS pakettide kasutuselevõtmisel ja mis toetab ka SQL Serverit Linuxis: SSIS pakette saab Linuxis käivitada käsurea kaudu.

SQL Serveri aruandlusteenused

SSRSis on aruannete jaoks saadaval kommentaarid, et lisada koostööd teiste kasutajatega, ning kasutajate kommentaaridega manuseid saab integreerida.

Aruandegeneraatoris ja SQL Serveri andmetööriistades saab SQL Serveri analüüsiteenuste poolt toetatud tabelite andmemudelite jaoks luua algupäraseid DAX päringuid.

SQL Serveri peamiste andmete teenused

MDSis saab sorteeritud loetelu üksuste, kogumite ja hierarhiate kohta vaadata veebilehe  kaudu, samuti on paranenud jõudlus miljonite ridade sisestamisel.

SQL Serveri masinõppe teenused

SQL Serveri 2017. aasta versioonis on varasemad SQL Serveri R-teenused ümber nimetatud SQL Serveri masinõppe teenusteks, kuna lisaks R-programmeerimiskeelele toetatakse nüüd ka Pythonit. Masinõppe teenuseid saab seega kasutada Pythoni või R-skriptide käivitamiseks, R- ja Python-mudelite kasutuselevõtmiseks, mis ei nõua SQL Serverit, samas kui Microsofti masinõppe server on võimalik paigaldada. Arendajatel on juurdepääs ka avatud lähtekoodiga Pythoni ML- ja AI-raamatukogudele.

Linuxi kasutamine

Kasutajad saavad nüüd ka Linuxi abil SQL Serverile ligi pääseda; nagu C++ rakenduste puhul, toimub ühendus SQL Server 2017-ga avatud andmebaasi ühenduvusliidese kaudu (Open Database Connectivity Interface). Java-rakendusi saab kasutada ka Java Database Connectivity draiveri kaudu.

SQL Server 2017 Enterprise Editioni tehnilised andmed jõudluse ja funktsioonide kohta

Järgnevalt antakse lühiülevaade SQL Server 2017 Enterprise'i jõudlusest ja lisatud funktsioonidest mainitud kesksetes valdkondades:

Arvutusvõimsus või jõudlus

Allpool loetletud SQL Server 2017 Enterprise'i valdkonnad pakuvad igaüks maksimaalselt operatsioonisüsteemi või töömälu:

 • SQL Serveri andmebaasimootori iga instantsi kohta
 • SQL Serveri Analysis Services või Reporting Services'i ühe instantsi kohta
 • SQL Serveri mälu puhverbasseini ühe instantsi kohta
 • Veergude salvestussegmendi vahemälu ühe instantsi kohta
 • Analüüsiteenuste ühe instantsi kohta   
 • Aruandlusteenuse iga instantsi kohta
 • Relatsioonilise andmebaasi suurus: 524 PB       

Teave kõrge kättesaadavuse kohta

Muu hulgas pakuvad SQL Server 2017 Enterprise'i järgmised funktsioonid kõrget kättesaadavust:

 • Server Core tugi
 • Logi saatmine
 • Andmebaasi peegeldamine ja andmebaasi hetkeseis
 • Varukoopia tihendamine ja krüpteeritud varundamine
 • Always On Failover Cluster'i instantsid ja kättesaadavusgrupid
 • Veebipõhine lehekülje ja failide taastamine, samuti veebipõhine indeksi loomine ja taastamine või taastatav taastamine
 • Salvestusruumi lisamine süsteemi ja protsessori töötamise ajal
 • Kättesaadavusgrupid koos lugemisskaalaga

Skaleeritavuse ja jõudluse spetsifikatsioonid

SQL Server 2017 Enterprise'i järgmiste funktsioonide puhul:

 • Columnstore
 • Suurte objektide binaarsed failid rühmitatud veergude indeksites ja online ümberehitus rühmitamata veergude indeksite puhul
 • Mälusisene OLTP
 • Stretch andmebaas
 • Püsiv põhimälu
 • Mitme instantsi tugi
 • Mitme failivoo konteineri tugi
 • Puhverbasseini laiendamine
 • Tabelite ja indeksite partitsioneerimine ning partitsioneeritud tabelite paralleelne töötlemine
 • Tabeli väärtuse funktsioonide sisestatud täitmine
 • Kohandatavad ühendused ja mälu jaotamise tagasiside partiirežiimis

Replikatsioon

 • Väljaanded koos Oracle'iga
 • Peer-to-peer tehingu ja hetkepildi replikatsioon, sealhulgas uuendatav tellimus tehingu replikatsiooniks
 • SQL Serveri muudatuste jälgimine

Arendusvahendid

 • MDX redigeerimise, silumise ja projekteerimise vahendid
 • IntelliSense koos Transact-SQL ja MDXiga
 • SQL Serveri andmetöötlusvahendid
 • Integratsioon Microsoft Visual Studio'ga   

Andmelaohaldus

 • Kuubikute loomine ilma andmebaasi kasutamata
 • Analysis Services'i ainult lugemiseks mõeldud, skaleeritav konfiguratsioon
 • Staging- ja andmelao skeemide automaatne genereerimine
 • Partitsioneeritud tabelite ja indeksite päringute paralleelne töötlemine
 • Ülemaailmne partiide koondamine

Turvalisuse üksikasjad

 • Rea taseme turvalisus
 • Alati krüpteeritud
 • Dünaamiline andmete maskeerimine
 • Serverite ja andmebaaside jälgimine
 • Läbipaistev andmebaasi krüpteerimine, varukoopiate krüpteerimine ja laiendatav võtmehaldus
 • Kasutaja määratud rollid

Haldusvahendid

 • SQL Configuration Manager
 • SQL haldusobjektid
 • SQL CMD
 • Jaotatud taasesitus: administraatoritööriist, klient ja kontroller (kuni 16 klienti)
 • SQL Profiler ja Server Agent

SQL Server 2017 Enterprise'i põhilitsentsimine

SQL Serveri 2017 Enterprise väljaande puhul kehtib ainult põhilitsentsimine, mille Microsoft kehtestas 2016. aasta serveriversiooniga. Seetõttu ei ole siin saadaval teiste versioonide litsentseerimine serveri/CALi kohta. Tuumapõhise litsentsimise puhul kohaldatakse teistsugust litsentsimõõdustikku võrreldes SQL Serveri vanemate versioonidega, kus ei olnud oluline, mitu südamikku protsessor sisaldas: Nüüd on tuumade arv aluseks litsentsinõude määramisel. See litsentsimudel tuumade kaupa kehtib ka hübriidkasutuse ja pilvepõhiste rakenduste puhul.

Pilvepõhise litsentseerimise puhul on vaja ühte tuumalitsentsi iga kahe tuuma kohta. Seega tuleneb litsentsi kogunõue protsessori maksimaalsest tuumade arvust. Kõigile serveri füüsilistele südamikutele on vaja oma tuumalitsentsi. Minimaalne litsentside arv ühe serveri kohta on alati kaheksa, mille jaoks Microsoft on määratlenud järgmised tingimused:

 • Iga protsessori jaoks on vaja vähemalt 8 tuumalitsentsi
 • Iga serveri jaoks on vaja vähemalt 16 tuumalitsentsi

SQL Server 2017 Enterprise Editioni põhilitsentsid on saadaval 2 paketina.

Riistvara- ja tarkvaranõuded SQL 2017 Enterprise 2-Core installimiseks

MS SQL Server 2017 Enterprise 2-Core väljaande installimisel arvestage järgmist teavet, et tagada optimaalne töö.

Riistvara:

 • Kõvaketas: 6 GB vaba kõvakettaruumi, sõltuvalt installeeritud SQL Serveri komponentidest
 • Mälu Minimaalne: 4 GB, mälu suureneb andmebaasi suuruse kasvades, et tagada SQL Serveri optimaalne jõudlus
 • Protsessori tüüp: x64 protsessor, nt AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Intel EM64T toega, Intel Pentium IV koos EM64T toega - palun võtke arvesse:
 • Protsessori kiirus: vähemalt 1,4 GHz; soovitatav on 2,0 GHz või kiirem
 • Paigaldamine: Soovitatav on paigaldada NTFS- või ReFS-failivorminguga arvutisse - SQL Serveri paigaldamine on endiselt toetatud ainult x64-protsessoritele, x86-protsessoreid enam ei toetata

H3: Tarkvara

 • SQL Serveri 2017 versioon nõuab .NET Framework 4.6 (SQL Serveri häälestus installeerib automaatselt .NET Frameworki), Master Data Services või replikatsiooni
 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows Server 2016 Datacenter, Standard, Essentials; Windows Server 2012 R2 Datacenter; Standard, Essentials, R2 Foundation; Windows Server 2012 Datacenter, Standard, Essentials, Foundation
 • SQL Server 2017 installimist Server Core režiimis toetavad järgmised Windows Serveri versioonid: Windows Server 2019 Standard, andmekeskus; Windows Server 2016 Standard, andmekeskus; Windows Server 2012 R2 Standard, andmekeskus; Windows Server 2012 Standard, andmekeskus

Muu:

 • 64-bitise kliendi operatsioonisüsteemides on toetatud kõik SQL Serveri funktsioonid.
 • 32-bitise kliendi operatsioonisüsteemides toetab SQL Server 2017 2-Core neid funktsioone: SQL Client Connectivity SDK, Integration Services, Data Quality Client, Client Tools ja Client Tools SDK ühenduvus ja tagasiulatuv ühilduvus, Distributed Replay Components, Controller and Client ja Documentation Components

Oluline teave kasutatud tarkvara kohta Microsoft SQL Server 2017 Enterprise 2-Core jaoks Wiresoftilt

Pakutav kasutatud tarkvara SQL Server 2017 Enterprise ei erine kasutatavuse poolest uuest SQL Serveri litsentsist - ka seetõttu, et tarkvara ei saa kuluda. Seda iseloomustavad veel järgmised tunnused:

Kasutatud SQL Server 2017 Enterprise 2-Core litsentside päritolu

Wiresofti pakutav kasutatud SQL Server 2017 Enterprise 2-Core litsentsitarkvara pärineb Euroopas asuvalt ettevõttelt, kes ostis selle ja müüs selle hiljem Wiresoftile. Edasimüügi korral märgistatakse SQL Serveri litsents kasutatud tarkvarana ja seda saab uuesti kasutada nagu uut litsentsi.

Ostja turvalisus ka kasutatud SQL Server 2017 Enterprise 2-Core litsentside puhul

Wiresofti kasutatud tarkvara SQL Server 2017 Enterprise 2-Core pakub teile kui kliendile samu eeliseid kui uue serveritarkvara ostmisel: ostja turvalisus läbi kohese allalaadimise pärast sooritatud ostu ja kohene litsentsi aktiveerimine kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

SQL Server 2017 Enterprise 2-Core kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik

Wiresofti kliendina võite olla kindel, et nii teie ost kui ka SQL Server 2017 Enterprise 2-Core 'i tegelik kasutamine kasutatud tarkvarana ei riku ühtegi kehtivat seadust. Selle põhjuseks on see, et Wiresoft Shopis pakutav SQL Serveri tarkvara pärineb ettevõtte litsentsivarudest. Kehtiv jurisdiktsioon ei võimalda mitte ainult kaubelda Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka selle tegelikku kasutamist; neid asjaolusid on juba kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Teie muud eelised kasutatud SQL Server 2017 Enterprise 2-Core tarkvara Wiresoftilt

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub teile suurt eelist, et saate oma vanemat tarkvara soodsalt uuendada, aga ka seda, et olete alati kursis uusimate versioonidega ja seda odavamalt kui uue riistvara ostmisel. Wiresofti kasutatud tarkvara iseloomustab ka täielik tõend kõigi ostjate omandiõiguse kohta ja pakub seega ka auditi turvalisust!

Wiresoftist ei leia mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana mitte ainult Edition SQL Server 2017 Enterprise 2-Core, vaid ka teisi SQL Server 2017 väljaandeid, samuti litsentseerimiseks Server/CAL-litsentside alusel, samuti Microsoft SQL Serveri uuemaid versioone; lisaks kuuluvad Wiresofti kasutatud tarkvaraportfelli ka paljud teised Microsofti programmid - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 Enterprise 2-Core'i põhilitsentside kohta, kasutage meie pädevat nõustamist chat'i kaudu või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 ENTERPRISE 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad