Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

11 294,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne on praegu Microsofti end tõestanud relatsiooniandmete platvormi kõige põhjalikum ja ajakohasem versioon; See annab kõigile praegustele andmebaas, aruandluse ja analüüsi funktsioonid, mis on regulaarselt kasutatud kaasaegne ettevõte, mis nõuab võimsat Relatsioonandmebaasis Management System (RDMS), eriti varude juhtimise süsteemi, ERP tarkvara ja CRM süsteemid.

Lisaks kõrge kättesaadavusega lahendusele AlwaysOn, Big Data Cluster ja Service Broker pakub SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne mitte ainult andmete igakülgset turvalisust ja kaitset, vaid ka nende terviklikkust – koos samaaegse tervikliku suhtluse pakkumisega. liidesed ja maksimaalse mastaapsuse.

SQL Server 2019 Enterprise Editioni jaoks on võimalik ainult põhiline litsentsimine, kuna see on mõeldud eelkõige keskmise suurusega ettevõtetele ja eriti suurtele ettevõtetele või organisatsioonidele, mille serverivõimsus on suurem.

Wiresoftist leiate väljaande SQL Server 2019 Enterprise 2-Core oluliselt madalama hinnaga kui täisfunktsionaalse kasutatud tarkvara – koos kõigi jõudluse ja turvalisuse eelistega. Lisateavet SQL Server 2019 Enterprise 2-Core funktsioonide ja litsentsitingimuste kohta, mis kehtivad ka kasutatud Microsofti tarkvarale, leiate altpoolt.

Mis on SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'is uut?

SQL Server 2019 versioon ei esinda mitte ainult eelmises versioonis sisalduvate funktsioonide ja funktsioonide täiustust, vaid seda on täiendatud ka paljude uuenduslike funktsioonidega – eelkõige Enterprise 2-Core väljaanne pakub maksimaalset jõudlust ja mastaapsust. Lisaks olulistele nõuetele vastavuse ja turvalisuse valdkondadele puudutab see eelkõige nii ärikriitiliste protsesside pidevat täitmist kui ka paljusid uusi analüüsifunktsioone suurte andmemahtude töötlemiseks ja hindamiseks, nagu seda sageli suurandmete haldamises, et nad on olemas palju rakendusi.

See hõlmab SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core kõrget töökindlust ja saadavust rekordajaga päringute täitmise kaudu ning andmete kaitset laiendatud turbefunktsioonide kaudu. Muuhulgas aitab andmete otsimise ja töötlemise efektiivsust tõsta hallatud iseteeninduslik andmete uurimine koos asjakohaste andmete interaktiivse visualiseerimisega – seda täiendavad erinevad intelligentsed pilvelahendused.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core puhul on lisaks struktureeritud andmekirjete töötlemisele võimalik ka struktureerimata andmekirjete töötlemine; selle muudab esmakordsel kasutamisel lihtsamaks liideste ühilduvate andmebaasid nagu Oracle integreerimine Java.

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core uuenduslikud funktsioonid üksikasjalikult

Üks eriti tähelepanuväärne funktsioon SQL Server 2019 Enterprise 2-Core igakülgseks andmetöötluseks ei ole mitte ainult andmete rühmitamine, vaid ka nende süstemaatilise salvestamise jälgimine logimise ja mõõtmiste ajal. samuti intelligentne töötlemise hakupyynnöissä.

Siin on eriti oluline intelligentne päringute töötlemine (IQP), funktsioon, mis kiirendab tõhusalt päringute töötlemist, eriti kui tegemist on suure andmemahuga. SQL Server 2019 Enterprise 2-Core kiirust on suurendatud ka paljude muude andmebaasitoimingute jaoks ja lisatud on lisafunktsioone. Microsoft SLQ Server 2019 versiooni kõige olulisemate uute funktsioonide hulka kuuluvad:

Andmete virtualiseerimine suure andmeklastri abil

Uus suurandmete klastri funktsioon SQL Server 2019 Enterprise jaoks kasutab tehisintellekti tehnoloogiaid ulatuslike andmekogude reaalajas analüüsimiseks, nagu seda juhtub sageli suuremates ettevõtetes. Big Data Cluster pakub ka kõiki masinõppemudelite koolitamiseks vajalikke tööriistu. Big Data Cluster (BDC) on Linuxi-põhine konteinervõrk, mis koosneb SQL Serverist ja Apache Sparkist ning mida pakutakse Kubernetes või Azure Kubernetes Services. Siin pakuti ka Pythoni ja R-i rakendusi

SQL Server 2016 eelmisest versioonist tuntud välistest andmeallikatest pärinevate Transact-SQL päringute töötlemise funktsioon PolyBase on samuti laiendatud juurdepääsuks Oracle'ile, MongoD-le ja Terradatale.

Alati sees SQL Server 2019 Enterprise'is

Kõrge kättesaadavusega lahendus AlwaysOn, mida tutvustati juba SQL Server 2019 Enterprise Editioni eelmistes versioonides, tugineb Windowsi klastriteenusele kuni

viiele sõlmele ja tagab seega parema kõrge kättesaadavuse, ilma et oleks vaja jagatud salvestusruumi nagu tõrkesiirdeklastris. AlwaysOn pakub võimalust hallata mitut teisest andmebaasi; need võivad töötada üleliigselt mitmes andmekeskuses.

Teenuse vahendaja arendajatele

Service Broker on raamistik asünkroonse suhtlusega väga skaleeritavate rakenduste arendamiseks SQL-serveril. Teenusmaakler on skaleeritav ja kujundatud raamistikuna – seetõttu saab seda kasutada näiteks andmebaasis või ühest andmebaasist teise sõnumite saatmiseks. Service Brokeri baasil arendatud rakendusi saab eksemplaride lõikes skaleerida ainult tagasiulatuvalt.

Java saadavus SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'is

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaandes saab Java Runtime integreerimise kaudu esimest korda Java koodi kasutada ka andmebaasihaldussüsteemis. See tähendab, et kompileeritud Java-koodi saab nüüd käivitada otse SQL Serveris, ilma et peaksite seda eelnevalt migreerima. SQL Serveri keelelaiendite põhjal on võimalik ka teiste programmeerimiskeelte integreerimine.

Turvalised enklaavid andmete turvaliseks krüptimiseks

Turvaliste enklaavidega laiendab SQL Server 2019 Enterprise 2-Core funktsiooni Always Encrypted juba pakutavaid valikuid kliendi andmete krüptimiseks DBMS-i. Sel viisil krüptitud andmeid ei saa siis laiendatud õigustega andmebaasi administraatorid vaadata.

SQL Server 2019 Enterprise Editioni jõudluse täiustused

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise Editionis sisaldab ka mitmeid jõudluse täiustusi, sealhulgas:

 • Intelligentne päringute töötlemine optimeerib päringute töötlemist, eriti suurte andmemahtude puhul
 • Intelligentne jõudlus suurendab andmebaasitoimingute täitmise kiirust
 • Andmebaasi hetktõmmis loob andmebaasist hetktõmmise, mida saab kasutada selle oleku dokumenteerimiseks analüüsi või aruande kontekstis
 • Viimase päringuplaani statistika annab ajakohase ülevaate viimastest päringu täitmise plaanidest
 • Kerget päringuprofiili infrastruktuuri on täiustatud ja see on nüüd SQL Server Management Studios vaikimisi aktiveeritud
 • Andmebaasi kiirendatud taastamine kiirendab andmebaasi taastamist pärast taaskäivitamist või tehingu tagasipööramist

Täiendav tehniline teave SQL Server 2019 Enterprise 2-Core kohta

Seoses teatud funktsioonide skaleeritavuse ja jõudlusega ning kõrge kättesaadavusega kehtib järgmine teave SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaande kohta:

SQL Server 2019 Enterprise väljaande üldfunktsioonid:

 • Maksimaalne andmebaasi suurus: 524 PB
 • Suur andmeklaster koos sisseehitatud Apache Sparki ja HDFS-iga
 • Andmete virtualiseerimine PolyBase'iga (sh Oracle, Teradata, MongoDB)
 • Ühtne AI platvorm SQL Serveri ML teenusega kasutatavate mudelite koolitamiseks
 • Masinõppe integreerimine avatud lähtekoodiga Pythoni ja R-iga ühenduvuse kaudu, R-i ja Pythoni analüüsi täielik paralleelsus ning GPU-del täitmise võimalus
 • Adaptiivne päringu töötlemine

SQL Server 2019 Enterprise'i skaleeritavus

Väljaandes SQL Server 2019 Enterprise 2-Core on maksimaalne operatsioonisüsteem eksemplari või põhimälu kohta saadaval järgmiste funktsioonide ja teabe jaoks:

 • Ühe eksemplari kasutatava SQL Serveri andmebaasimootori arvutusvõimsus
 • Analüüsiteenuste või aruandlusteenuste arvutusvõimsus, mida kasutab üks eksemplar
 • Puhverkogumi SQL Serveri andmebaasimootori eksemplari mälu
 • Veerusalvestuse segmendi vahemälu SQL Serveri andmebaasimootori eksemplari kohta
 • Mälu jaoks optimeeritud andmemaht andmebaasi kohta SQL Serveri andmebaasimootoris
 • Põhimälu analüüsiteenuste eksemplari kohta
 • Põhimälu aruandlusteenuste eksemplari kohta
 • Maksimaalne relatsiooniandmebaasi suurus: 524 PB

Relatsiooniandmebaasi haldussüsteemi skaleeritavus ja jõudlus

Muu hulgas:

 • Grupeeritud või rühmitamata veerusalve indeksid
 • Mälusisene andmebaas: mälusisene OLTP, mälu jaoks optimeeritud tempdb metaandmed ja püsimälu tugi
 • Andmebaasi venitamine
 • Jaotabelid ja indeksid
 • Arukas andmebaas: sealhulgas automaatne optimeerimine, ridade salvestamise pakettrežiim, tagasiside mälu jaotamise kohta rea- ja partiirežiimis, tabelimuutujate viivitusega kompileerimine ja kasutaja määratud skalaarfunktsioonide lisamine.

Relatsiooniandmebaasi haldussüsteemi (RDBMS) kõrge kättesaadavus:

Muu hulgas aadressil:

 • Server Core tugi
 • Andmebaasi peegeldamine
 • Varukoopia tihendamine ja andmebaasi hetktõmmis
 • Alati tõrkesiirdeklastri eksemplaridel ja alati saadavusrühmadel,
 • Põhilised saadavuse rühmad
 • Veebilehe ja võrgufailide taastamine
 • Optimeeritud andmebaasi taastamine ja võrguindeksite taastamine
 • Mälu lisamine süsteemi töötamise ajal
 • Avariitaaste, kõrge kättesaadavuse ja Azure'i avariitaaste tõrkesiirdeserver

SQL Server 2019 Enterprise'i litsentsimine vastavalt tuumadele

Väljaandele SQL Server 2019 Enterprise kehtib ainult Microsofti 2016. aasta serveriversiooniga juurutatud põhilitsents. Muidu saadaolev litsentsimine serveri / CAL-i kaudu pole seetõttu siin üldiselt saadaval. Põhilitsentsimise korral kehtib vanematele versioonidele erinev litsentsimõõdik, mille puhul ei olnud oluline, mitu tuuma protsessor sisaldas: nüüd on nende arv litsentsinõude määramisel määrav. Litsentsimismudel tuumade kohta kehtib ka hübriidkasutuse ja pilve juurutamise korral etteandmiseks. Pilvepõhise litsentsimise korral kehtib üks põhilitsents kahele tuumale (võrreldes varasemaga, kus protsessori kohta oli vaja ühte litsentsi).

Kogu litsentsinõue tuleneb tuumade maksimaalsest arvust protsessori kohta. Kõik serveri füüsilised tuumad nõuavad oma põhilitsentsi. Iga serveri kohta määratakse vähemalt kaheksa litsentsi, kusjuures Microsoft on kehtestanud järgmised tingimused:

 • Iga protsessori jaoks on vaja vähemalt 8-tuumalisi litsentse
 • Iga serveri jaoks on vaja vähemalt 16 põhilitsentsi

SQL Server 2019 Enterprise põhilitsentsid on alati saadaval kahes pakendis.

Riistvaranõuded

SQL Server 2019 Enterprise'i kasutamiseks keskkonnas peavad olema täidetud järgmised riist- ja tarkvaranõuded.

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kõvaketas: vähemalt 6 GB vaba kõvakettaruumi – olenevalt installitud SQL Serveri komponentidest
 • Graafika: Super VGA graafikakaart minimaalse eraldusvõimega 800x600 pikslit
 • Minimaalne RAM: 4 GB
 • Protsessori tüüp x64 protsessor: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Inteli EM64T toega, Intel Pentium IV koos EM64T toega
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz – soovitatav: 2,0 GHz või kiirem

Kogu teave Wiresofti kasutatud tarkvara kohta Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jaoks

SQL Server 2019 Enterprise jaoks kasutatud tarkvara ei erine kasutatavuse poolest uuest serverilitsentsist – ka tarkvara ei saa kuluda. Seda iseloomustavad järgmised omadused:

Kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core litsentsi päritolu

Wiresoftilt saadaolev kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core litsentsitarkvara pärineb ettevõttelt, kes selle esmalt omandas ja hiljem Wiresoftile müüs. Kui see müüakse edasi, märgitakse see kasutatud tarkvaraks, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Ostja turvalisus kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core litsentside jaoks

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core nagu Wiresoft kasutada tarkvara pakkumised klientidele samu eeliseid nagu osta uus server tarkvara: ostja turvalisuse kaudu kohe alla laadida pärast ostu ja kohest litsentsi aktiveerimise kehtiva litsentsi võtmega.

Kas SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jaoks kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendina võite usaldada, et mitte ainult ostmine, vaid ka SQL Server 2019 Enterprise 2-Core tegelik kasutamine kasutatud tarkvara kasutajana ei riku ühtegi seadust: Tarkvara pakutakse Wiresoft kauplus pärineb ettevõtte eelmise litsentsi inventuuri. Praegune kohtupraktika ei võimalda mitte ainult kauplemist Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka selle tegelikku kasutamist; neid asjaolusid on ikka ja jälle kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Teie Wiresofti eelised kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core tarkvaraga

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub teile selle eelise, et saate oma tarkvaravarusid odavalt värskendada ja seega olla alati ajakohane, ja palju odavam kui uue riistvara ostmine. Wiresofti kasutatud tarkvara iseloomustab kõigi ostjate täielik kontroll ja see tagab auditi turvalisuse!

Wiresoftist leiate madala hinnaga mitte ainult SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaande, vaid ka teisi SQL Server 2019 väljaandeid, sealhulgas kliendi juurdepääsulitsentse CAL-põhise litsentsimise võimalus, samuti vanemad versioonid Microsoft SQL Server; Wiresofti kasutatud tarkvara valikus on ka teisi Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2019 Enterprise'i või mõne muu väljaande põhilitsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud