Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10153
 • 7JQ-01607
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
7 321,90 € * 8 133,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core 
Minimaalne litsentsimine 4 Core Pro Server
CAL Ei nõuta
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Väljaanne SQL Server 2019 Enterprise 2-Core  on praegu kõige ulatuslikum ja ajakohasem versioon Microsoft tõestatud relatsioonilisest andmeplatvormist; see pakub kõiki praeguseid andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida kaasaegses ettevõttes, mis vajab võimsat relatsioonilist andmebaasi Management süsteemi (RDMS), eriti kaubahaldussüsteemides, ERP-tarkvaras ja CRM-süsteemides, tingimata regulaarselt kasutatakse.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne on praegu kõige põhjalikum ja ajakohasem versioon Microsofti tõestatud relatsioonilisest andmeplatvormist; see pakub kõiki uusimaid andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone, mida kaasaegses ettevõttes, mis vajab võimsat relatsioonilist andmebaasi haldussüsteemi (RDMS), eriti ettevõtte ressursside planeerimise süsteemides, ERP-tarkvaras ja CRM-süsteemides, regulaarselt kasutatakse.

Lisaks kõrge kättesaadavuse lahendusele AlwaysOn, Big Data Clusterile ja Service Brokerile pakub SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaanne mitte ainult põhjalikku turvalisust ja andmete kaitset, vaid ka nende terviklikkust, pakkudes samal ajal põhjalikke kommunikatsiooniliideseid ja maksimaalset skaleeritavust.

SQL Server 2019 Enterprise Editioni puhul on võimalik ainult tuumapõhine litsentsimine, kuna see on mõeldud eelkõige keskmise suurusega ettevõtetele ja eriti suurtele ettevõtetele või organisatsioonidele, kellel on vastavalt suurem serverite võimsus.

Wiresoftist leiate SQL Server 2019 Enterprise 2-Core Editioni palju soodsama hinnaga, täielikult toimiva kasutatud tarkvarana - kõigi eelistega jõudluse ja turvalisuse osas. Täiendavat teavet SQL Server 2019 Enterprise 2-Core funktsioonide ja litsentsimistingimuste kohta, mis kehtivad ka kasutatud Microsofti tarkvara puhul, leiate allpool.

Mis on uut SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'is?

SQL Server 2019 versioon ei ole mitte ainult eelmises versioonis sisalduvate funktsioonide ja omaduste täiustamine, vaid seda on täiendatud paljude uuenduslike funktsioonidega - siinkohal pakub eelkõige Enterprise 2-Core väljaanne maksimaalset jõudlust ja skaleeritavust. Lisaks olulistele nõuetele vastavuse ja turvalisuse valdkondadele puudutab see eelkõige ärikriitiliste protsesside pidevat teostamist ning paljusid uusi analüüsifunktsioone, et töödelda ja hinnata isegi suuri andmemahte, nagu see on sageli eelkõige Big Data Management'i puhul, nii et need oleksid kättesaadavad paljude rakenduste jaoks.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core 'i puhul hõlmavad need kõrget töökindlust ja kättesaadavust päringute rekordajaga täitmise kaudu ning andmete kaitset laiendatud turvafunktsioonide kaudu. Siin aitavad muu hulgas hallatav iseteeninduslik andmete uurimine koos asjakohaste andmete interaktiivse visualiseerimisega suurendada andmete otsimise ja töötlemise tõhusust, mida täiendavad mitmesugused intelligentsed pilvelahendused.

SQL Server 2019 Edition Enterprise 2-Core võimaldab lisaks struktureeritud andmekogumite töötlemisele töödelda ka struktureerimata andmekogumeid; seda hõlbustab esmakordselt Java integreerimine, lisaks ühilduvate andmebaaside, näiteks Oracle'i, liideste kasutamine.

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core uuenduslikud funktsioonid üksikasjalikult

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core 'i eriti tähelepanuväärsete funktsioonide hulgas on tervikliku andmetöötluse jaoks lisaks andmete rühmitamisele ka nende süstemaatilise salvestamise jälgimine logimise ja mõõtmiste ajal ning otsingupäringute intelligentne töötlemine.

Siinkohal tuleks eraldi mainida intelligentset päringute töötlemist (IQP), mis kiirendab tõhusalt päringute töötlemist, eriti suuremate andmemahtude puhul. SQL Server 2019 Enterprise 2-Core 'i kiirust on suurendatud ka paljudes muudes andmebaasioperatsioonides ja lisatud on täiendavaid funktsioone. Microsoft SLQ Server 2019 versiooni peamised uuendused on järgmised:

Andmete virtualiseerimine Big Data Clusteriga

SQL Server 2019 Enterprise 'i uus funktsioon Big Data Cluster kasutab tehisintellekti tehnoloogiaid, et analüüsida praktiliselt reaalajas suuri andmekogumeid, nagu see on sageli suuremates ettevõtetes. Big Data Cluster pakub ka kõiki vajalikke vahendeid masinõppe mudelite treenimiseks. Big Data Cluster (BDC) on SQL Serverist ja Apache Sparkist koosnev Linux-põhine konteinervõrk, mida pakutakse Kubernetes'is või Azure Kubernetes Services'is. Siin on kasutatud ka Pythoni ja R-i rakendusi

PolyBase, juba SQL Server 2016 eelversioonist tuntud funktsioon Transact-SQL päringute töötlemiseks välistest andmeallikatest, on laiendatud ka juurdepääsuks Oracle'ile, MongoD-le ja Terradata'le.

AlwaysOn SQL Server 2019 Enterprise'is

SQL Serveri 2019 Enterprise Editioni eelmistes versioonides kasutusele võetud kõrgkasutatavuse lahendus AlwaysOn põhineb kuni viie sõlmega Windows Cluster Service'il

kuni viis sõlme ja tagab seega parema kõrge käideldavuse, ilma et oleks vaja ühist salvestusruumi nagu failover-klastri puhul. AlwaysOn pakub võimalust salvestada mitu sekundaarset andmebaasi, mis võivad toimida redundantselt mitmes andmekeskuses.

Teenuse vahendaja arendajatele

Service Broker on SQL Serveril põhinev raamistik väga skaleeruvate asünkroonse suhtlusega rakenduste arendamiseks. Service Broker on skaleeritav ja loodud raamistikuna - seega saab seda kasutada näiteks sõnumite saatmiseks andmebaasi sees või ühest andmebaasist teise. Service Broker'i alusel väljatöötatud rakendusi saab hiljem ka instantside vahel skaleerida.

Java kättesaadavus SQL Server 2019 Enterprise 2-Core'is

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaandes saab Java Runtime'i integreerimise abil esmakordselt kasutada andmebaasihaldussüsteemi ka Java-koodi. See tähendab, et kompileeritud Java-koodi saab nüüd otse SQL Serveris käivitada, ilma et seda peaks esmalt migreerima. SQL Serveri keelelaienduste põhjal on võimalik integreerida ka teisi programmeerimiskeeli.

Turvalised enklaavid andmete turvaliseks krüpteerimiseks

Secure Enclaves'i abil laiendab SQL Server 2019 Enterprise 2-Core võimalusi, mida juba pakub Always Encrypted, et krüpteerida andmeid kliendist DBMS-i. Selliselt krüpteeritud andmeid ei saa seejärel vaadata isegi andmebaasi administraatorid, kellel on laiendatud õigused.

SQL Server 2019 Enterprise Editioni jõudluse parandused

Microsoft SQL Server 2019 sisaldab Enterprise Editionis ka mitmeid jõudluse parandusi, sealhulgas:

 • Intelligentne päringute töötlemine optimeerib päringute töötlemist, eriti suurte andmekogumite puhul
 • Intelligent Performance suurendab andmebaasioperatsioonide täitmise kiirust
 • Andmebaasi hetkeseade loob andmebaasi hetkeseisu, mida saab kasutada andmebaasi seisundi dokumenteerimiseks hindamise või aruande osana
 • Viimase päringuplaani statistika annab ajakohase ülevaate viimase päringu täitmise plaanidest
 • Lightweight Query Profiling Infrastructure on täiustatud ja on nüüd SQL Server Management Studio's vaikimisi sisse lülitatud
 • Kiirendatud andmebaasi taastamine kiirendab andmebaasi taastamist pärast taaskäivitamist või tehingu tagasipööramist

Lisateave SQL Server 2019 Enterprise 2-Core tehniliste üksikasjade kohta

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaande puhul kehtivad teatud funktsioonide skaleeritavuse ja jõudluse ning kõrge kättesaadavuse osas muu hulgas järgmised spetsifikatsioonid:

SQL Server 2019 Enterprise väljaande üldised omadused:

 • Andmebaasi maksimaalne suurus: 524 PB
 • Big Data Cluster , mis on ehitatud Apache Sparki ja HDFSi abil
 • Andmete virtualiseerimine PolyBase'iga (sh Oracle, Teradata, MongoDB)
 • Ühtlustatud tehisintellekti platvorm operatsiooniliste mudelite koolitamiseks SQL Serveri ML teenusega
 • Masinõppe integreerimine avatud lähtekoodiga Pythoni ja -R-i ühenduvuse kaudu, R-i ja Pythoni analüütika täieliku paralleelsusega ja võimega töötada GPU-del
 • Kohanduv päringute töötlemine

SQL Server 2019 Enterprise'i skaleeritavus

Järgnevate funktsioonide ja spetsifikatsioonide puhul on SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaandes igal juhul maksimaalne operatsioonisüsteemi maht instantsi või mälu kohta:

 • SQL Serveri andmebaasimootori arvutusvõimsus, mida kasutab üks instants
 • Analysis Services või Reporting Services arvutusvõimsus, mida kasutab üks instants
 • Mälu SQL Serveri andmebaasimootori ühe instantsi kohta puhverbasseini jaoks
 • Columnstore-segmendi vahemälu SQL Serveri andmebaasi mootori iga instantsi kohta
 • Mälu optimeeritud andmete suurus andmebaasi kohta SQL Serveri andmebaasimootoris
 • Mälu ühe Analysis Services'i instantsi kohta
 • Mälu aruandlusteenuste ühe instantsi kohta
 • Maksimaalne relatsioonilise andmebaasi suurus: 524PB

Relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi skaleeritavus ja jõudlus

Teiste hulgas:

 • Rühmitatud või rühmitamata veerupesa indeksid
 • Mälusisene andmebaas: mälusisene OLTP, mälu optimeeritud tempdb metaandmed ja püsiva mälu tugi
 • Stretch andmebaas
 • Tabelite ja indeksite partitsioneerimine
 • Intelligentne andmebaas: sealhulgas automaatne optimeerimine, reavahe salvestamise partiirežiim, tagasiside mälu jaotamise kohta rea- ja partiirežiimis, tabeli muutujate hilinenud koostamine ja kasutaja poolt määratletud skalaarfunktsioonide inlineerimine

Relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi (RDBMS) kõrge kättesaadavus:

Muuhulgas aadressil:

 • Server Core tugi
 • Andmebaasi peegeldamine
 • Varukoopiate tihendamine ja andmebaasi vahekokkuvõtted
 • Alati On failover klastriinstantsid ja Always On kättesaadavusgrupid,
 • Põhilised kättesaadavusgrupid
 • Veebileht ja veebipõhine failide taastamine
 • Andmebaaside optimeeritud taastamine ja veebipõhiste indeksite taastamine, mida saab jätkata
 • Salvestusruumi lisamine süsteemi töötamise ajal
 • Failover-server katastroofide taastamiseks, kõrge kättesaadavus ja katastroofide taastamine Azure'is

SQL Server 2019 Enterprise'i litsentsimine südamike kaupa

Microsofti poolt 2016. aasta serveriversiooniga kasutusele võetud põhilitsentsimine kehtib eranditult ka SQL Server 2019 Enterprise'i väljaande puhul. Seetõttu ei ole siin üldiselt võimalik kasutada muidu kättesaadavat litsentsimist serveri/CALi kohta. Võrreldes varasemate versioonidega, kus ei olnud oluline, mitu tuuma protsessor sisaldas, kehtib tuumade litsentsimise puhul teistsugune litsentsimõõdik: nüüd on litsentsinõude määramisel määravaks tuumade arv. Tuumapõhine litsentsimudel kehtib ka hübriidkasutuse ja pilvepõhise kasutuselevõtu puhul. Pilvepõhise litsentseerimise puhul kehtib üks tuumalitsents iga kahe tuuma kohta (erinevalt varasemast, kus iga protsessori kohta oli vaja ühte litsentsi).

Kogu litsentsinõue on maksimaalne tuumade arv protsessori kohta. Kõigile serveri füüsilistele südamikutele on vaja oma tuumalitsentsi. Minimaalne litsentside arv ühe serveri kohta on kaheksa, kusjuures Microsoft on määranud järgmised tingimused:

 • Iga protsessori jaoks on vaja vähemalt 8 tuumalitsentsi
 • Iga serveri jaoks on vaja vähemalt 16 tuumalitsentsi

SQL Server 2019 Enterprise 'i põhilitsentsid on alati saadaval 2 paketina.

Nõuded riistvarale

SQL Server 2019 Enterprise'i kasutamiseks keskkonnas peavad olema täidetud järgmised riist- ja tarkvaranõuded:

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 • Kõvaketas: vähemalt 6 GB vaba kõvakettaruumi - sõltuvalt installeeritud SQL Serveri komponentidest
 • Graafika: Super VGA graafikakaart minimaalse resolutsiooniga 800x600 pikslit
 • Minimaalne mälu: 4 GB
 • Protsessori tüüp x64 protsessor: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon koos Intel EM64T toega, Intel Pentium IV koos EM64T toega
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz - soovitatav: 2,0 GHz või kiiremini

Kogu info Wiresoft kasutatava tarkvara kohta Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2-Core jaoks

SQL Server 2019 Enterprise'i kasutatud tarkvara ei erine kasutatavuse poolest uuest serverilitsentsist - samuti ei saa tarkvara ära kuluda. Seda iseloomustavad järgmised tunnused:

Kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core litsentsi päritolu

Wiresoftist saadaval olev kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core litsentsitarkvara pärineb ettevõttelt, kes selle esmalt ostis ja hiljem Wiresoftile müüs. Edasi müües märgitakse see siis kasutatud tarkvaraks, kuid seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Ostja turvalisus kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core litsentside puhul

SQL Server 2019 Enterprise 2-Core kui Wiresofti kasutatud tarkvara pakub klientidele samu eeliseid kui uue serveritarkvara ostmine: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast ostu sooritamist ja kohesele litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas SQL Server 2019 Enterprise 2-Core kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendina võite usaldada, et mitte ainult SQL Server 2019 Enterprise 2-Core 'i ostmine, vaid ka tegelik kasutamine kasutatud tarkvara kasutajana ei riku ühtegi seadust: Wiresoft Shopis pakutav tarkvara pärineb ettevõtte endisest litsentsivarast. Kehtiv jurisdiktsioon ei võimalda mitte ainult kaubelda Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka selle tegelikku kasutamist; neid asjaolusid on mitmed kohtuotsused ikka ja jälle kinnitanud.

Teie Wiresofti eelised koos kasutatud SQL Server 2019 Enterprise 2-Core tarkvaraga

Wiresofti kasutatud tarkvara annab teile eelise, et saate oma tarkvaravarusid soodsalt uuendada ja seega alati ajakohane olla, ning seda palju odavamalt kui uue riistvara ostmisel. Wiresofti kasutatud tarkvara iseloomustab kõigi ostjate täielik kontroll ja seega pakub see audititurvalisust!

Wiresoftist ei leia mõistliku hinnaga mitte ainult SQL Server 2019 Enterprise 2-Core väljaannet, vaid ka teisi SQL Server 2019 väljaandeid, sealhulgas CAL-põhise litsentsimisvõimaluse kliendilitsentse, samuti Microsoft SQL Serveri vanemaid versioone; Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine hõlmab ka teisi Microsofti programme - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2019 Enterprise'i või mõne muu väljaande põhilitsentside kohta, kasutage meie pädevat nõustamist chatis, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 ENTERPRISE 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad