Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL
Microsoft SQL Server 2008 Standard-CAL SQL Server 2008 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. Selleks, et pääseda ligi Windows SQL Serverile, on...
28,90 € *

Microsoft SQL Server 2008 CAL - litsentsimisjuhend

Ülevaade Microsoft SQL Server 2008 CAL-dest

Microsoft SQL Server 2008 oli suur samm edasi andmebaaside haldamise maailmas. Kui te kasutate seda tarkvara, on Microsoft SQL Server 2008 CAL-d (Client Access Licences - kliendilitsentsid) väga oluline aspekt. Selles tekstis pakume teile kergesti arusaadavat ülevaadet sellest, mida need tähendavad ja kuidas need toimivad.

Microsoft SQL Server 2008 CAL-de tähtsus

Microsoft SQL Server 2008 CAL-d on litsentsid, mis võimaldavad kasutajatele või seadmetele juurdepääsu SQL Serveri teenustele ja andmebaasidele. Neil on oluline roll selle tagamisel, et teie organisatsioon vastab õiguslikele nõuetele ja et SQL Serveri kasutamine on reguleeritud.

Miks on Microsoft SQL Server 2008 CAL-d olulised?

Microsoft SQL Server 2008 CAL-ide nõuetekohane litsentsimine on kriitilise tähtsusega, et vältida õiguslikke tagajärgi ja tööhäireid. Ilma õigete CAL-deta ei pruugi teil olla seaduslikku juurdepääsu SQL Server 2008-le.

Microsoft SQL Server 2008 CAL-de tüübid

Microsoft SQL Server 2008 CALs on kahte peamist tüüpi:

  1. Kasutaja CAL-d: Need litsentsid on kasutajapõhised ja võimaldavad konkreetsele kasutajale juurdepääsu SQL Server 2008-le. Kasutaja CAL on hea valik, kui teie organisatsioonis on palju seadmeid ja vähem kasutajaid.

  2. Seadme CAL-d: Seadme CAL-d on seadmepõhised litsentsid, mis on seotud konkreetse seadmega. Need lubavad kõigile kasutajatele, kes kasutavad seda seadet, juurdepääsu SQL Serverile.

SQL Server 2008 CAL-de ostmine

Reeglina tuleb Microsoft SQL Server 2008 CAL-d osta eraldi serveritarkvarast. Veenduge, et ostate sobiva arvu ja tüübi CAL-sid vastavalt oma organisatsiooni individuaalsetele nõuetele.

Kokkuvõte

Microsoft SQL Server 2008 CAL-d on olulised, et tagada teie organisatsiooni nõuetekohane litsentsimine ja tegutsemine vastavalt regulatiivsetele nõuetele. Valik kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel sõltub teie organisatsiooni konkreetsest olukorrast. Nõuetekohaselt litsentseeritud CAL-d on sujuva toimimise ja juriidiliste probleemide vältimise võti. Ostke kindlasti asjakohased CAL-d, et tagada SQL Server 2008 kasutamise vastavus nõuetele ja seaduslikkus.

Kategooriad