Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL MICROSOFT SQL SERVER 2008 STANDARD CAL
Microsoft SQL Server 2008 Standard-CAL SQL Server 2008 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. Selleks, et pääseda ligi Windows SQL Serverile, on...
28,90 € *

Microsoft SQL Server 2008 äriteabe funktsioonid

Järgmised BI-vahendid on saadaval SQL Server 2008 versioonis koos kliendilitsentsiga:

SSAS SQL Server 2008'is

SQL Serveri analüüsiteenused moodustavad aluse kõigi äritegevusega seotud andmete sisuliseks analüüsiks ja kiireks töötlemiseks. Lisa PowerPivot for Excel 2010 abil saab suuri andmehulki importida otse andmelaost, analüüsida ja seejärel veebipõhise analüütilise töötlemise (OLAP) abil asjakohaseid aspekte selgelt kuvada. Nimede ja nimeliste koguste väljade otsimine on PowerPivotiga sama võimalik kui omavahel sidumata tabelite vaheliste suhete otsimine. PowerPivot'i analüüse saab teha teistele töötajatele kättesaadavaks ka aruannetena SharePoint'i dokumendihoidlates.

SSIS

Proovitud ja järeleproovitud SQL Serveri integratsiooniteenused pakuvad ka SQL 2008 versioonis kolm olulist elementi äriintellekti rakenduste jaoks: Lisaks analüüsile on need integratsioon ja aruandlus, mis koos moodustavad kõigi ETL-protsesside eelduse - selleks on CALi kasutajatel käsutuses lai valik andmeaida vahendeid.

SSRS

SQL Serveri aruandlusteenuseid on laiendatud mitmete funktsioonidega: tekstivälju saab nüüd pöörata kuni 270 kraadi ning tablixi andmetes ja rühmades on nüüd lubatud lehekülje katkestamine.

MDS

Master Data Services on uus vahend SQL Server 2008-s. MDS-i abil saab andmeid hallata tsentraalselt ja teha need samaaegselt kaitstud viisil kättesaadavaks erinevatele rakendustele, sealhulgas tundlikele kliendi- ja kontodokumentidele, mis on vajalikud tehingute tegemiseks.

Teenuse vahendaja

SQL Server 2008 Service Broker pakub kasutajatele CALi optimeeritud võimalusi serverite töökoormuse jaotamiseks mitme andmebaasi vahel. See pakub ka uusi järjekordade moodustamise võimalusi, mis hõlbustab erinevate andmebaaside vahelist suhtlust.

StreamInsight

StreamInsight SQL Server 2008-s võimaldab pidevate andmevoogude reaalajas kontrollimist ja töötlemist. StreamInsight toetab CEP (Complex Event Processing) tehnoloogiat, mida kasutatakse peamiselt veebipõhises jaemüügis krediitkaardiandmete töötlemiseks, aga ka logistikas ja võrgu jälgimisel.

Aruande koostaja V3.0

Uus tööriist Report Builder V3.0 SQL Server 2008 R2 jaoks optimeerib aruannete ja graafika ajakohastatud kuvamist töötlemise ajal, mida on täiendatud uute andmetüüpidega geoinfosüsteemides. SharePoint'i kaudu saab nüüd üksikuid valdkondi avaldada ka veebisisuna.

Microsofti litsentsimudel koos SQL Server 2008 CAL-dega

Lisaks võimalusele litsentseerida SQL Server 2008 operatsioonisüsteemi keskkonnas kasutatavate füüsiliste ja virtuaalsete protsessorite arvu alusel on teatavate versioonide, näiteks SQL Standardi puhul võimalik osta esmalt eraldi serverilitsents SQL-tarkvara paigaldamiseks ja täiendada seda vastava arvu kliendilitsentsidega, mis annavad töötajatele õiguse kasutada SQL-teenuseid ja seal hallatavaid andmeid.

SQL Server 2008 CALiga saate juurdepääsu järgmistele SQL Server 2008 versioonidele (sh eelväljaannetele): Standard, Enterprise, SBS, need on saadaval ka Wiresofti soodsa hinnaga serverilitsentsidena.

SQL Server 2008 litsentseerimine on eriti ökonoomne serverilitsentside ja kliendilitsentside kombinatsiooniga

SQL Serveri 2008 CAL-litsentsimudel pakub majanduslikku eelist eelkõige ettevõtetele ja asutustele, kus on väiksem arv töötajaid, kes pääsevad ligi serveri andmetele ja teenustele. Selle põhjuseks on see, et litsentsimine protsessori kohta annab eelise ainult suurema arvu klientide puhul, sest siin ei ole ülemist piiri. SQL CAL-de puhul ostate te aga ainult nii palju individuaalseid litsentse, kui teie ettevõte tegelikult vajab. Wiresofti abil saate kohandada või laiendada oma vajadust CALide järele mõistliku hinnaga. Nii väldite kasutamata litsentsidest tingitud tarbetuid kulusid ja teie töötajad on alati korrektselt litsentseeritud. Samal ajal saate standard CALiga kasutada SQL Server 2008 põhifunktsioone.

SQL Server 2008 serveri/CAL litsentsimine - samm-sammult

Enne kui otsustate osta ühe kahest SQL Server 2008 litsentsitüübist, peaksite endale selgeks tegema, kui suur on teie ettevõtte vajadus kliendilitsentside järele. Selle põhjuseks on see, et hiljem ei ole võimalik vahetada kahe litsentsi mudeli "Pro Processor" ja "Server/CAL" vahel.

Kui olete valinud sageli odavama variandi, mille puhul litsentseeritakse server pluss CAL-d, on oluline märkida, et sel juhul litsentseeritakse ettevõtte server eraldi kasutajatest, kes sellele ligi pääsevad. Serverilitsents sisaldab ka kahte CAL-i, kuid need volitavad administraatoreid ainult litsentsiserveri haldamiseks ja tüüpiliste IT-ülesannete täitmiseks. Siiski ei luba nad töötajatel kasutada installeeritud SQL Services'i. Selleks on vaja juba mainitud CAL-e, mis on valikuliselt saadaval seadme CAL-ina või kasutaja CAL-ina.

SQL CAL on vajalik ka siis, kui SQL-serverile ei ole otsest juurdepääsu, vaid see toimib andmebaasina teiste serverirakenduste jaoks, näiteks SharePoint Server või Office Project Server.

SQL Serveri 2008 kasutaja CAL ja seadme CAL - erinevused

Nagu eespool lühidalt mainitud, on kliendilitsentsid saadaval kahte tüüpi: User CAL, mis lubab täpselt ühele töötajale juurdepääsu SQL Serverile, ja Device CAL, mis annab litsentsi täpselt ühele Windows-võimelisele lõppseadmele. Rangelt võttes on need kaks litsentsi Microsofti litsentsimudeli kohaselt eri tüüpi litsentsid, kuigi nendega saab kasutada identseid SQL Serveri funktsioone. Tuleb märkida järgmist:

  • Kasutaja CAL-i ei saa pärast litsentsi väljastamist kasutada seadme CAL-ina ja vastupidi.
  • Samuti ei ole võimalik kasutajale või seadmele määratud litsentsi teisele kasutajale või teisele seadmele üle kanda (litsentsida) - erand:
  • Seadme CAL-i muutmine kasutaja CAL-iks (või vastupidi) on võimalik, kui SQL-litsentsil on tarkvarakindlustus, ja siis ainult tarkvarakindlustuse (või mahulitsentsilepingu) uuendamise ajal.
  • Kasutaja või seadme CAL-i saab kasutada ainult ettevõtte serverile juurdepääsuks. See ei anna kasutajale õigust teise ettevõtte serverisse sisse logida.
  • Seadme CAL-d ja kasutaja CAL-d on võimalik kombineerida ja seega kasutada mõlemat kliendilitsentsi paralleelselt ühes keskkonnas.

Allpool on lühidalt kirjeldatud kasutaja- ja seadmejuurdepääsulitsentside vastavaid eeliseid.

SQL Serveri 2008 kasutaja CAL

Standard User CAL võimaldab täpselt ühele määratletud kasutajale juurdepääsu SQL Server 2008 teenustele ja seal hallatavatele andmetele. Juurdepääs võib toimuda mis tahes Windowsiga ühilduva lõppseadme kaudu, lisaks tavalisele lauaarvutile või sülearvutile ka näiteks tahvelarvuti või mobiiltelefoni kaudu. User CAL sisaldab seega võimalust, et juurdepääs SQL Serverile ei ole lokaalselt seotud ja on seega võimalik ka väljaspool ettevõtte serveri asukohta - nt kodukontoris või teel olles. User-CAL pakub seega eeliseid neile töötajatele, kes ei kasuta kindlat töökohta või kasutavad sageli erinevaid lõppseadmeid.

Seadme CAL SQL Server 2008 jaoks

Standardse seadme CAL-ga on SQL Serveri teenuste kasutamiseks litsentseeritud üks lõppseade. Ainus nõue on, et seade peab olema Windowsiga ühilduv ja sellel peab olema internetiühendus. See tähendab, et Device CALiga saab litsentseerida mitte ainult lauaarvutit, vaid ka sülearvutit, tahvelarvutit või nutitelefoni. Seega saab iga töötaja, kellel on õigus kasutada seda litsentseeritud seadet, kasutada SQL Server 2008'i. Litsentsimine koos Device CALiga on eriti praktiline, kui sobivalt varustatud tööjaama kasutavad vaheldumisi erinevad töötajad, nagu näiteks vahetustega töö või teatud projektide puhul tavaline.

Teie litsentsimine Microsoft SQL Serveri 2008 standard CAL-ga Wiresoftis

Kui soovite täiendada või katta oma SQL Server 2008 litsentsivajadusi CAL-dega - Wiresoft pakub teile vastavaid SQL Device CAL-sid ja User CAL-sid eriti soodsate üksiklitsentsidena. Wiresofti litsentsi ostmise eeliseks on madalam hind võrreldes uute CAL-dega - sama funktsionaalsusega - ja samal ajal omandate originaalsed Microsofti ligipääsulitsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt ja on 100 % kasutuskõlblikud.

Kõik Wiresofti poes saadaval olevad CALid on enne müüki põhjalikult autentselt kontrollitud, nii et te kui klient saate olla kindel, et ostate täielikult toimiva tarkvara. Euroopa Kohtu otsuse kohaselt on seaduslikult lubatud osta ja edasi müüa Microsofti tarkvaratooteid ja serveriversioonide litsentse.

Wiresofti litsentseerimispakkumine võimaldab eriti säästlikku litsentsimist: litsentsipakettide asemel ostate ainult täpselt nii palju kliendilitsentse, kui teil on oma ettevõtte jaoks SQL Server 2008 kasutamiseks tegelikult vaja. Võite toetuda ka meie asjatundlikule nõustamisele, mida paljud meie varasemad kliendid on juba kasutanud. Kui teil on küsimusi SQL Serveri kohandatud litsentsimise kohta, võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti või telefoni teel või vestle meiega.