Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10018
 • H30-04073
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
118,90 € * 130,90 € * (9,17% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


MS Project Professional 2013 on selle Microsofti tarkvaralahenduse kõige ulatuslikum väljaanne, mis katab kõige erinevamaid projektitüüpe koos kõigi asjakohaste komponentidega, nende täpseks planeerimiseks ja haldamiseks ning dokumenteerimiseks - vastavalt vajadusele erinevate aspektide all. Seega vastab Project Professional 2013 oma integreeritud funktsioonide ja funktsioonidega kõigile projektijuhtimise nõuetele isegi suurtes ettevõtetes ja organisatsioonides, kes soovivad täita keerulisi ülesandeid ja hallata kõiki kaasatud ressursse ka pikemas perspektiivis.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"

Project 2013 Professional - Microsofti projektijuhtimise tarkvara professionaalidele ostuversioonina

MS Project Professional 2013 on selle Microsofti tarkvaralahenduse kõige ulatuslikum väljaanne, mis hõlmab kõige erinevamaid projektitüüpe koos kõigi asjakohaste komponentidega, nende täpseks planeerimiseks ja haldamiseks ning dokumenteerimiseks - vastavalt vajadusele erinevate aspektide all. Seega vastab Project Professional 2013 oma integreeritud funktsioonide ja funktsioonidega kõigile projektijuhtimise nõuetele isegi suurtes ettevõtetes ja organisatsioonides, kes soovivad täita keerulisi ülesandeid ja hallata kõiki kaasatud ressursse ka pikemas perspektiivis.

Paljud praktilised tööriistad, mis on kasutajasõbraliku töölaua kasutajaliidese kaudu kiiresti kättesaadavad, muudavad projektijuhtimistarkvara kasutamise eriti lihtsaks, nii et seda saavad kiiresti kasutada ka kogenematud kasutajad; spetsialistid hindavad eriti kõrgelt intuitiivset kasutatavust ja mitmekesiseid kuvamisvõimalusi.

MS Project Professional 2013 Editioni integreeritud tööriistad võimaldavad ressursside diferentseeritud planeerimist ja kontrolli, vältides nii topelt eraldisi kui ka kasutamata ressursside tähelepanuta jätmist, nii et tähtaegade ja eelarvete koostamine ja nendest kinnipidamine on veelgi paremini tagatud - et tagada Projecti sisestatud projektide edukas elluviimine. Eriti ulatuslike projektide puhul on Project 2013 Professionali arvukad automaatika funktsioonid eriti kasulikud, et kohe algusest peale ära tunda ja vältida ressursside ja tähtaegade kitsaskohti.

Eriti Professional Editionis saab ressursse jaotada drag & drop'i abil, mõju üksikutele valdkondadele on kohe nähtav, nii et kaugeleulatuvaid muudatusi saab hästi planeerida. Valik erinevate projektide esitusviiside vahel, millest igaüks keskendub ühele aspektile: ajagraafikud koos üksikute ülesannete teekondade esiletõstmisega võimaldavad paremat ülevaadet kuni üksikute detailideni välja.

Samuti on ainult Project 2013 Professional Editionis olemas ühendus Microsoft SharePointiga, nii et seal salvestatud projektifail pakub kõigile meeskonnaliikmetele kiiret ülevaadet hetkeseisust - tõhusaks suhtlemiseks kõigi asjaosalistega.

Lisaks sisaldab Project 2013 Professional nüüd ka palju võimalusi projektiandmete hindamiseks informatiivsete aruannete kujul - mitte ainult hetkeseisu, vaid ka saavutatud tulemuste ja ressursside kasutamise kohta -, mida saab kasutada ka väljaspool Project 2013 Professionali Office'i rakendustes, näiteks Wordis ja PowerPointis.

Millistele kasutajatele on Project Professional 2013 Edition mõeldud?

Project 2013 Professional Edition on välja töötatud spetsiaalselt keskmiste ja eriti suurte ettevõtete projektijuhtide vajaduste jaoks, kes arendavad ja juhivad ka keerulisi projekte, mille puhul on vaja eriti diferentseeritud esitlust, näiteks kuna hallata tuleb suurt hulka erinevaid ressursse. Siinkohal pakub Team Planner funktsioon, mis on samuti Project Professional 2013 eksklusiivne funktsioon, eriti palju võimalusi - mitte ainult projekti ajakava loomisel, vaid eelkõige ressursside ja eelarvete jooksva kasutamise kontrollimisel, nii et kõiki üksikuid protsesse saab täpselt kuvada ja aruannete kujul dokumenteerida.

Microsoft Project 2013 Professional väljaande üksiklitsents on Wiresoftist saadaval kasutatud tarkvarana ostuversioonina, mis teeb selle hinna eriti soodsaks, nii et selle ostmisest saavad kasu ka paljud ettevõtted, kellel ei ole tarkvarale suurt eelarvet kasutada. Veel üks Project 2013 eelis on see, et seda toetab Windows 7, mistõttu ei ole vaja osta uuemat operatsioonisüsteemi, et seda projektijuhtimistarkvara kasutada.

Lisaks sellele Project 2013 Professionali versioonile leiate Wiresofti kasutatud tarkvara veebipoest ka teisi väljaandeid ja versioone - ja muidugi ka paljusid teisi olulisi Microsofti rakendusi - alati soodsatel tingimustel kasutatud tarkvarana. Järgnev ülevaade tutvustab MS Project 2013 ja eriti Professional Editioni kõige olulisemaid funktsioone.

Project 2013 Professional Editioni eksklusiivsed funktsioonid

Eriti Project 2013 Professional Edition pakub järgmisi eksklusiivseid funktsioone või funktsioonide laiendusi, mis võimaldavad projektide palju diferentseeritumat esitlust, sealhulgas ulatuslikumat suhtlust meeskonnas:

Meeskonna planeerija

Microsoft Projecti "Meeskonnaplaneerija" pakub kõigile kasutajatele põhjalikku ülevaadet projekti hetkeseisust; nad näevad kohe, kus meeskond on projekti ajakavas ja kus esineb kitsaskohti. Professional Editionis on ressursside planeerimine palju täpsem, mis võimaldab veelgi tõhusamat kasutamist projektijuhtimises. Kõiki ülesandeid saab ka intuitiivselt määrata ressursile drag & drop'i abil, luues automaatselt vastavad piirangud või muud efektid ajakavas. Lisaks on ressursside ülekoormus selgelt värviliselt tähistatud.

Iga projekti ressurss sisestatakse eraldi reale. Kõik määratud ülesanded kuvatakse samal real paremal, ressursiülesanded, millel ei ole määratud algus- või lõppkuupäev, kuvatakse samuti nende nimest vasakul. Muud andmed hõlmavad ülesandeid, mida ei ole veel isikule määratud, kahte samale isikule määratud ülesannet, planeerimata või määramata ülesandeid ja lõpetatud ülesandeid. Ülesandeid saab Project 2013-s ka deaktiveerida ja ülesandeid uuesti määrata.

SharePointi kasutamine

Microsoft SharePointiga sünkroonides saavad projektijuhid jagada MPP projektifaile teiste SharePointi kasutajatega. Meeskonnaliikmed saavad seega kohe näha, millised ülesanded on neile hetkel määratud, ja jagada oma edusamme.

Project Professional 2013-i saab kasutada koos MS SharePoint Serveriga või SharePoint Online'iga, et luua projektiplaan Projectis ja sünkroonida see SharePointi veebisaidi kaudu. See võimaldab ajakohastada vastavaid nimekirju või luua uusi nimekirju. Ülesannete loendeid saab Project Professional 2013s igal ajal muuta ja sünkroniseerida SharePointi veebisaidiga.

Ülevaade Project 2013 Professional Editioni üldistest funktsioonidest

MS Project 2013 Professional Edition on loodud selleks, et hoida igas suuruses projektide planeerimine ja juhtimine võimalikult selge ja lihtne - kohe algusest peale: Selleks teeb Project 2013-i integreeritud projektikeskus uue projekti loomise suhteliselt lihtsaks neile projektijuhtidele, kes kasutavad programmi esimest korda või harva: kõigepealt valivad nad põhjalikust ettemääratud mallide kogumist kõige sobivama ja kohandavad seda vastavalt edasistele nõuetele. Samuti on võimalik importida andmeid või teavet Excelist.

Alternatiivina on võimalik luua Project 2013 Professionalis struktureerimata projektifail, mille Gantt diagramm on veel tühi, või avada sobiv vanem projekt ja kasutada selle struktuuri uuesti.

Nüüd on saadaval palju vahendeid asjaomaste ressursside või nende liikide eristamiseks, mida kasutatakse intuitiivselt projekti kulgemise planeerimiseks ja kontrollimiseks. Optimeeritud töölaua kasutajaliides võimaldab igal ajal kohe kogu olulist teavet salvestada, nii et projektijuhid säilitavad igas etapis ülevaate olulistest komponentidest.

Project 2013 Professional'i ajakava kohane esitlus annab selgust

MS Project 2013 Professional'i põhikomponent on Gantt'i tulpdiagrammi vaade ajaskaalal, mis võimaldab projektijuhtidel säilitada ülevaadet igas etapis, isegi keerulisemas ja pikemaajalises planeerimises. See sisaldab hetkeülevaadet projekti hetkeseisust ja näitab lisaks kõige olulisematele ülesannetele ka vahe-eesmärke - eriti Professional Edition pakub siin veelgi suuremat sügavust ja üksikasjalikkust. Kasutades menüüd "Ülesannete rada", saab lisaks ülesannete ribadele esile tõsta ka Gantt diagrammi üksikuid ülesannete radu. Kui klõpsate üksikutel ülesannetel, kuvatakse nendega seotud teekonnad erineva värviga, et need eristuksid teistest ülesannetest.

Kõikide ressursside terviklik haldamine MS Project Professional 2013-s

Projektijuhtimise kõige olulisem ülesanne on kõigi vajalike ressursside täpne planeerimine ja kasutamine, milleks on hädavajalik olemasolevate ressursside selge esitamine. MS Project Professional 2013 pakub selleks kaks erinevat vaadet: "Ressursitabel" ja "Ressursiteave". Lisaks eristab Project 2013 Professional kolme liiki ressursse: tööjõud, materjalid ja kulud.

 • "Töö" hõlmab nii inimesi kui ka masinaid. Vastav kalender võimaldab sisestada töötundide või tööaja puudumise perioodid ning sisaldab ka välju tunnitasude või maksimaalsete ühikute jaoks.
 • "Materjal" registreerib projektiga seotud materjalid ja vastavad kogused.
 • "Kulud" võimaldab ühekordsete või perioodiliste summade eraldi kirjendamist.

Lisaks saab Project Professional 2013-s määrata igale ressursitüübile lisaks täpsele nimetusele ka e-posti aadressi suhtlemiseks - selleks võib kasutada ka Lync'i - ning oma sisselogimiskonto koos tunnuskoodiga. Vaba tekstiväli pakub täiendavat ruumi ressursi täpseks määramiseks, väli "broneeringu tüüp" eristab ka kohustuslikke ja planeeritud ressursse. Eelarve ja materjali jaoks on saadaval lisavõimalused, nagu "Üldine", "Aktiivne" või "Mitteaktiivne" jne.

Lisaks nendele võimalustele ressursside täpseks määratlemiseks tüübi järgi pakub Project 2013 Professional veel ühte eristusvõimalust, mis läheb kaugemale üksikutest projektidest: nimelt eristatakse neid, mis on üldiselt kättesaadavad kogu ettevõttes - neid nimetatakse "ettevõtte ressurssideks" ja neid haldab administraator - ja nn "kohalikke ressursse" - need on kättesaadavad ainult üksikutele projektijuhtidele, ning vastavate oskuste täpsemaks määratlemiseks on olemas "üldised ressursid".

Põhjalik aruandlus MS Project Professional 2013

Informatiivsete aruannete koostamine kõigi otsustavate etappide või erinevate aspektide kohta on samuti üks projektijuhtimise tüüpilisi ülesandeid. Project 2013 Professional pakub siinkohal palju võimalusi: Näiteks saab dokumenteerida käimasoleva projekti hetkeseisu ja kirjeldada olulisi etappe või elemente, aga ka kogu projekti kulgemist pärast selle lõpetamist, mida saab kasutada tulevaste samalaadsete ülesannete jaoks. Microsoft Project 2013 sisaldab selleks erinevate aruannete tüüpide jaoks sobivaid aruandemalle ja tabeliformaadi malle, sealhulgas vastavaid joonistus- ja diagrammitööriistu, millega saab dokumenteerida kõik olulised plaani põhiväärtused, näiteks töö, kestus, tähtajad ja kulud, ning - Professional Edition võimaldab ka suuremat sügavust ja diferentseeritust.

Käimasoleva projekti jaoks loodud aruandeid ajakohastatakse ja kohandatakse automaatselt, pakkudes seega alati ajakohast teavet. Project 2013 Professional pakub selleks jagatud vaadet, kus on võimalik jälgida täpselt, kuidas vastav aruanne reaalajas muutub.

MS Project Professional 2013 pakub ka võimalust luua dünaamilisi mahaarvestusaruandeid, mis ei sisalda ainult põhiplaani, vaid näitavad ka planeerimisel olevaid etappe ning lõpetatud etappe ja ülesandeid; integreeritud joondiagrammi abil on kohe näha, kas vastavast ajakavast on kinni peetud.

Microsoft Project Professional 2013 süsteeminõuded

Microsoft Project Professional 2013 on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina. Windows 7, Windows 8 ja Windows 8.1 operatsioonisüsteemid toetavad nii 32-bitist kui ka 64-bitist versiooni. Microsoft Project Professional 2013 ei ühildu aga Microsoft Office 2016-ga! Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012 toetavad Project Professional 2013 ainult 64-bitise versiooni. Samuti kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - nii 32-bitine kui ka 64-bitine
 • Serveri operatsioonisüsteemid: Windows Server 2008 R2 või Windows Server 2012 - ainult 64-bitine versioon
 • Protsessor: x86- või x64-bitine, vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • RAM: vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Ekraan: DirectX10-võimeline graafikakaart, resolutsioon vähemalt 1024 x 576 pikslit

Osta MS Project 2013 Professional Edition odavalt kasutatud tarkvarana Wiresoftist

MS Project 2013 Professional Edition on Wiresofti veebipoes saadaval ühe kasutaja litsentsina - tegemist on kasutatud tarkvaraga, mis tähendab, et selle hind on oluliselt madalam kui võrreldava uue tarkvara puhul - see nimetus ei tähenda siiski mingit piirangut funktsioonide valikus, ja seda mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei ole üldiselt kulunud.

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutav Project 2013 Professional Edition'i ühe kasutaja litsents põhineb selle Microsofti programmi mahulitsentsi lõpetamisel ja selle muutmisel üksikuteks litsentsideks, mille ettevõte on varem omandanud ja mida ta võib-olla ka sellisena kasutas. Mahtlitsentsi jagamisel ei ole mingeid negatiivseid tagajärgi, nagu näiteks selle kasutatavuse piiramine, ning see menetlus ei kujuta endast ka õiguslikult lubamatut protsessi; pealegi pärinevad kõik Microsoft Project 2013 tarkvara ja muude Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutavate Microsofti programmide litsentsid algselt ettevõttelt. See tähendab, et ka siinkohal kohaldatakse kehtivat kohtupraktikat, mis selgitab selgelt, et kasutatud tarkvara ostmine või müümine on seaduslik protsess. Seda asjaolu on kinnitanud ka mitmed õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Teie kui ostja jaoks tähendab see, et ühelt poolt on võimalik vastutusrisk usaldusväärselt välistatud ja teiselt poolt on Wiresofti kasutatav tarkvara tänu ostja ja müüja ahela täielikule dokumenteerimisele ka auditeerimiskindel. Wiresofti pakutav MS Project 2013 Professional Editioni ostuversioon pakub lisaks oluliselt madalamale müügihinnale ka piiramatu kasutatavuse eelist: see ei sisalda tellimust, millega võivad kaasneda lisakulud. Teie tarkvara ostmine Wiresoftilt on seega turvaline tehing, mis pakub teile ainult eeliseid! Lisaks sellele ei pakuta seda Project Professionali vanemat versiooni peaaegu kunagi tavakaubanduses.

Lisaks Project 2013 Professionali kasutatud litsentsi eriti soodsale hinnale saate kasu turvalisest kohesest allalaadimisest, mis hõlmab teie litsentsi kohest aktiveerimist kaasasoleva kehtiva litsentsi võtmega.

Wiresofti kasutatud tarkvaralitsentsidega - mitte ainult MS Project 2013 jaoks - saate ostjana jätkata ka Microsofti vanemate programmiväljaannete kasutamist. Lisaks leiate ka muid eksklusiivseid rakendusi, mida tavakaubanduses üksikkasutajatele ei ole saadaval: lisaks paljudele MS Project 2013 Professionaliga ühilduvatele programmidele kuuluvad nende hulka ka uuemad versioonid - sealhulgas Windowsi operatsioonisüsteemide versioonid. Kui teil on küsimusi MS Project 2013 Professionali või mõne muu Microsofti pakutava programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad