Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

56,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2013 Professional Plus – ostke ühe kasutaja litsentsina MS Office Suite...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus – ostke ühe kasutaja litsentsina

MS Office Suite 2013 Professional Plus on kõige põhjalikum selle Office'i versiooni jaoks saadaolev tarkvarapakett. Lisaks Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote'i ja Outlooki praegustele võimsatele programmiversioonidele, sealhulgas Business Contact Managerile, sisaldab see ka Publisherit ja Accessi ning InfoPathi, Lynci ja Office'i veebirakendusi.

Seega Office Edition 2013 Professional Plus on kõik omadused ja intuitiivselt kasutatavad tööriistad teha rohkem kui lihtsalt toime tulla äri nõuetele kaasaegne ettevõte: kaasaegse side mitu osalejat, sealhulgas video-, et loodu Brauseri ühilduvad vormid ja rakenduste arendamine klassikalistele Office'i programmidele tekstitöötluseks, arvutustabeliteks ning kirjeldavate esitluste ja professionaalselt kujundatud väljaannete jaoks. Ka integreeritud rakendused SharePoint 2013 ja Lync 2013 võimaldavad faile ja teavet jagada ja üksteisega otse reaalajas suhelda. Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, on tahvelarvutites ja nutitelefonides kasutamiseks saadaval palju puutetundlikult optimeeritud funktsioone.

Teine argument Professional Plusi ostmise kasuks on selle ühilduvus Windows 7-ga, mis tähendab, et seda väljaannet, sealhulgas selles sisalduvaid programme, saab probleemideta kasutada ka vanemates arvutites. Office 2013 Professional Plus pakub ka võimalust kasutada Microsoft SkyDrive'i ning talletada seal andmeid ja dokumente, et mitmed kasutajad saaksid neid pilves jagada ja redigeerida.

MS Office 2103 Professional Plus Edition – tavaliselt saadaval ainult hulgilitsentsi klientidele – on saadaval ka Wiresoftilt üksikkasutajatele mõeldud ostuversioonina. Ühe litsentsiga saavad füüsilisest isikust ettevõtjad ja väiksemad ettevõtted kasu ka programmide plussist, mida ainult see Office'i väljaanne pakub. Järgmises ülevaates on toodud erinevate Office 2013 tarkvaraprogrammide olulisemad funktsioonid ja täiustused.

Kõik Word for Office 2013 olulised uued funktsioonid

Word 2013 pakub palju paremat ülevaadet – mitte ainult tekstide redigeerimisel, vaid ka lugemisel. PDF-dokumentide ja vanema programmiversiooniga loodud Wordi dokumentide koostöö ja kasutamine on nüüd veelgi lihtsam.

Üldised praktilised funktsioonid

 • Kui käivitate Word 2013, kuvatakse kõik hiljuti kasutatud dokumendid loendina veerus vasakul.
 • Klõpsates vahekaardil "Disain" (Paigutus), saate ülevaate kõigist vormingumallidest; neid saab kohandada ka isiklikele vajadustele.
 • Redigeerimisvaates "Lihtne märgistus" on parandused tähistatud vertikaalse joonega teksti servas.
 • PDF-dokumendi saab Word 2013-s kohe hiire parema klõpsuga avada ja see on Wordi failina edasiseks kasutamiseks saadaval, sealhulgas kogu sisu, nagu tekst ja graafika. Seejärel saab selle uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Wordi vanema versiooniga loodud tekstidokumenti saab Word 2013-s avada ühilduvusrežiimis. See võimaldab seda redigeerida nii, et seda saab pärast salvestamist siiski kasutada Wordi algversiooniga.
 • Graafika jne sisestamisel. Word 2013 pakub soovitusi paigutussuvandite kohta, mida saab seejärel lihtsa klõpsuga vastu võtta.
 • Joondusjuhend hõlbustab tabelite ja graafikute täpset paigutust tekstivoos.
 • Graafika ja teksti vastava paigutuse reaalajas eelvaade on reaalajas paigutuse kaudu kohe saadaval.

Parem lugemisrežiim

 • Word 2013 pakub võimalust kuvada dokumente veergudena, et neid oleks lihtsam lugeda. Noolesümbolite abil saate sirvida nagu raamatus.
 • Neutraalsema teksti kuvamiseks saab kõik redigeerimistööriistad peita, välja arvatud mõned kasulikud.
 • Wordi dokumendis sisalduvat graafikat ja tabeleid saab objekti suumi abil ekraani täitmiseks suurendada – selleks piisab, kui topeltklõpsata vastaval tekstielemendil.
 • Kui redigeeritakse korraga mitut Wordi dokumenti, saab neid kuvada vahekaartide abil.
 • Mahukate dokumentide puhul saab kõiki pealkirju kuvada lehe vasakus servas; dokument liigub klõpsuga vastava tekstilõigu juurde.

Excel 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

Excel sisaldab ka uusi tööriistu rakenduses Office 2013 Professional Plus , mida saab kasutada ka suurte andmemahtude analüüsimiseks. Tabelitarkvara tunneb nüüd andmete töötlemisel kasutajale tüüpilised protseduurid ära ja lisab need automaatselt. Optimeeritud PivotCharti ja PivotTable-liigendtabeli funktsioonid on saadaval ka Excel 2013-s.

 • Kiire eelvaate funktsioon tunneb ära tüüpilised töötlemismustrid ja viib automaatselt lõpule täiendavad sisestused – isegi tervete veergude puhul.
 • Kiiranalüüs võimaldab andmeid vormindada vaid mõne klõpsuga. Kui andmekirje on valitud, avaneb kiirvalikumenüü tuttavate funktsioonidega ning vormindamissoovitusi saab kuvada hiirekursori kohal ja nendele klõpsates saab need vastu võtta.
 • Excel 2013 diagrammide kiire valik annab soovitusi selle kohta, millist diagrammitüüpi saab valitud andmekogumi visualiseerimiseks kõige paremini kasutada.
 • Exceli tabelites andmete filtreerimise valikud näitavad ka andmelõikajate jaoks kasutatavat filtrit, nii et on alati selge, milliseid andmeid kuvatakse.

PowerPoint 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus on laiendanud esitluste kujundusvalikuid mitme uue kujunduse ja animatsiooniga. Kõige silmatorkavam omadus on laiekraani disain. Uus PowerPoint sisaldab ka praktilist esitlejavaadet ja toetab meediumivorminguid, nagu MP4 ja MOV, kõrge eraldusvõimega sisu ja koodekeid.

 • Lai filmiformaat 16:9 on nüüd standardvarustuses saadaval veelgi rohkem ruumi.
 • Kaks PowerPointi faili, sealhulgas kõik muudatused, saab nüüd liita üheks dokumendiks.
 • Kommentaare saab kuvada ka esitluses, mis hõlmab asjaomaseid isikuid ja nende kontakte.
 • PowerPointi esitlusi saab nüüd avaldada ka videotena ja postitada otse sotsiaalmeedia kanalitesse.

Outlook 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

Outlook 2013 esitleb end selgelt selgema töölaualiidesega. E-kirjade, kontaktide ja kalendrite navigeerimisriba liigutamine ekraani allossa loob rohkem ruumi muu sisu jaoks.

 • Sotsiaalsed võrgustikud, nagu Facebook või Xing, on nüüd integreeritud, et kasutajad saaksid otse partnerite ja sõprade tegemisi jälgida.
 • Sotsiaalvõrgustike kontaktandmed saab üle kanda Outlooki kontaktide loendisse.
 • Outlook 2013 Skype võimaldab helistada Interneti kaudu.
 • Exchange ActiveSync Outlookis välistab vajaduse kontaktide ja kalendrite sünkroonimiseks Exchange'i serverit kasutada.
 • Uus funktsioon Peeks näitab olulist teavet kalendris, inimestes või ülesannetes kohe aknas.

Access 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

Access on MS Office 2103 Professional Plus Editioni eksklusiivne komponent. Andmebaasitarkvara ühendab relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi Jet Engine võimsate tööriistadega integreeritud arenduskeskkonnas kõigi tüüpiliste andmebaasirakenduste loomiseks, mida ettevõttes vajatakse. Selleks pakub Access 2013 muu hulgas järgmisi tööriistu ja funktsioone:

 • Kasutaja määratud Accessi veebirakenduste loomine on andmebaasitarkvara kõige olulisem uuendus. Kasutajad saavad seda kasutada rakenduste loomiseks ilma programmeerimisalaste teadmisteta: nad peavad vaid valima sobiva andmetüübi, et Access looks automaatselt täieliku andmebaasistruktuuri, sealhulgas kasutajasõbraliku liidese.
 • Rakendus sisaldab käske andmete lisamiseks ja muutmiseks, samuti navigeerimist ja põhifunktsioone.
 • Juurdepääsu veebirakendustele saab kohe kasutada veebibrauseris SharePointi rakendusena ja teistega jagada.
 • Kasutajad saavad ka ülevaate rakenduste kasutamisest.
 • Integreeritud tabelimallid võimaldavad jälgida sellise Accessi rakendusega loodud teavet.
 • Accessi ühendamisega Microsoft SQL Serveri ja Microsoft Azure SQL andmebaasiga on tagatud andmete kõrgem usaldusväärsus, turvalisus ja skaleeritavus – nii kohalikul pakkumisel kui ka pilves.

Publisher 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

Professionaalselt kujundatud väljaannete loomise programm on ka MS Office 2103 Professional Plus Editioni eksklusiivne komponent. Publisher pakub kasutajatele laialdasi kujundusvõimalusi igat tüüpi kataloogide, kaartide, flaierite, uudiskirjade jms jaoks, mida saab trükkimiseks valmis salvestada.

 • Publisher 2013 sisaldab võimalust otsida pilte keskselt arvutist, Office.com-i lõikepiltide kataloogist või Internetist ja lisada need dokumenti.
 • Kui kujundamisel valitakse korraga mitu pildifaili, kuvab Publisher 2013 need kujunduses selgelt veerus.
 • Pilte saab lihtsalt hiirega kujundusalas vastavale lehele lohistada ja samamoodi vahetada.
 • Pildi taustana kasutamiseks on saadaval erinevad kujundusvalikud: "Täida" laiendab pilti nii, et see hõlmab kogu tausta, "kõrvuti" täidab tausta plaatidega.
 • Tekstide jaoks on saadaval ka sellised efektid nagu varjud, peegeldused, valgusefektid ja kalded.

Lync 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

Lync on oluline suhtlustööriist tõhusaks koostööks projektidega. Ühe klõpsuga saab pidada videokonverentse või koheselt kasutada IP-telefoni. Kõige olulisemate uute funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Lynci mobiilirakendus – puutefunktsioonidega on see nüüd optimeeritud ka nutitelefonide jaoks – nii Windows Phone’i kui ka iPhone’i või Androidi jaoks.
 • Lync Server 2013 sisaldab uusi kiirsuhtlus- ja kohalolekufunktsioone.
 • Seoses Exchange 2013-ga saavad kasutajad Outlook 2013, Outlook Web Appi ja Lync 2013 kontakte hallata ja sünkroonida.

InfoPath 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

InfoPath 2013 kasutatakse SharePoint Server 2013 jaoks sisukate koodipõhiste vormide hõlpsaks loomiseks. Koos teenusega InfoPath Forms Services pakub see tööriist ka paljusid funktsioone arendajatele. Siia on kaasatud muu hulgas järgmised uued funktsioonid:

 • Uued valikud koodi kirjutamiseks ja redigeerimiseks
 • Optimeeritud SharePointi loendivormid
 • Standardiga ühilduvate brauserivormide loomine
 • Vormide hostimine portaalilehtedel, kasutades InfoPathi veebiosi
 • InfoPathi vormimallide avaldamine liivakastilahendustena
 • Lisaks pakub InfoPath 2013 laialdast tuge brauserivormide juhtelementidele ja funktsioonidele, nagu täpploendid, nummerdatud ja lihtloendid, mitme valikuga loendikastid ja liitkastid.

SharePoint 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

SharePoint Server 2013 muudab InfoPathi veebiosade kasutamise veelgi lihtsamaks veebilehtedel vormide majutamiseks ilma koodi kirjutamata. SharePoint 2013 võimaldab hõlpsamini andmeid ja teavet vahetada.

 • Pilverakenduse mudeliga saab luua rakendusi, mis laiendavad SharePointi veebisaitide funktsionaalsust, sealhulgas kaugveebirakendustega.
 • Arendustööriistad, nagu Visual Studio ja SharePoint Designer, on optimeeritud.
 • Windows Phone 7 rakendusi saab kombineerida kohalike SharePointi teenustega.
 • SharePoint Online'i kaudu on võimalik kasutada ka pilves SharePointi kaugteenuseid, näiteks kohalike arvutite funktsioonide laiendamiseks.
 • Mobiilirakendustesse saab integreerida uusi funktsioone, nagu geolokatsioon.

OneNote 2013: olulised uued funktsioonid

OneNote, programm, mis võimaldab vaevata märkmeid luua ja kasutada, muutub uue puuterakendusega veelgi praktilisemaks. Tahvelarvuti kasutajad saavad seda kasutada oma ideede salvestamiseks ilma hiire või klaviatuurita ja sisestades need kohe Office'i dokumenti. OneNote tunneb ära käsitsikirja ja teisendab selle prinditud tekstiks.

 • Uued vormindamisvalikud täiustavad tabelifunktsiooni, et kogu sisu veelgi selgemalt korraldada.
 • OneNote'is on saadaval ka teiste kasutajate profiiliandmed, et saaksite oma märkmeid töötajatega jagada.
 • Funktsiooni "Saada OneNote'i" abil saab hõlpsasti märkmikusse sisestada dokumente või veebilehti.

Professional Plusi väljaande Microsoft Office 2013 süsteeminõuded

Office 2013 Professional Plus Edition on allalaadimiseks saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. See tähendab, et individuaalsed riistvaranõuded (nt mälu) võivad üksteisest erineda. Kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz
 • RAM: vähemalt 1 GB (32 bitti) või 2 GB 64 bitti)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: min 1024 x 576, minimaalne graafikakaart Direct X10 kiirendusega

Ostke MS Office 2013 Professional Plus ühe kasutaja litsentsina Wiresoftilt

Tavaliselt saadaval ainult hulgilitsentsi klientidele. Office 2013 versiooni Professional Plus Edition leiate Wiresofti tarkvarapoest ühe kasutaja litsentsina – koos järgmiste programmidega:

 • Word 2013 – looge dokumente professionaalselt ja lugege neid keskendunult
 • Excel 2013 – analüüsige ulatuslikke andmeid võimsate tööriistadega
 • PowerPoint 2013 – looge huvitavaid ja informatiivseid esitlusi
 • Outlook 2013 – hallake professionaalselt e-kirju, kontakte ja kõiki ülesandeid
 • OneNote 2013 – salvestage märkmeid käigu pealt ja kasutage neid kohe rakendustes
 • Publisher 2013 – saate hõlpsalt luua atraktiivseid väljaandeid piltide ja graafikaga
 • Access 2013 – kujundage ja hallake andmebaase vastavalt individuaalsetele nõuetele ning looge neile rakendusi
 • Lync 2013 – kasutage sise- ja välissuhtluseks Skype’i ärirakendust
 • InfoPath 2013 – looge kiiresti elektroonilisi vorme
 • SharePoint 2013 – ühendage Windows Phone 7 rakendused SharePointi teenustega jne.

Kui ostate Wiresoftilt Office 2013 Professional Plus Editioni, saate lisaks võimalusele osta kasutatud tarkvara ühe kasutaja litsentsi, ja seda uskumatult madala hinnaga, kasu ka kõigist nendest eelistest:

 • Microsoft Office 2013 Professional Plus Editioni saate osta Wiresoftist ühe kasutaja tarkvarana.
 • See tarkvaralitsents oli osa ettevõtte ulatuslikumast hulgilitsentsist, mistõttu on see Wiresoftis nii odav!
 • Wiresoftile müümisel desinstalliti Office'i litsents – kui seda kunagi kasutati – varasemast arvutist, nii et see on 100% tasuta.
 • Wiresoft kontrollib iga Microsofti kasutatud tarkvara litsentsi enne müüki, et see oleks täiesti kasutatav.
 • Tarkvaralitsentside ostmine Wiresofti poest sisaldab Microsofti originaaltoodet, mis vastab EL-i seadusandlikele sätetele: ei Wiresoft ega teie ei ole juriidilises hallis piirkonnas.
 • Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft müügiks ühtegi Microsofti tarkvara testversiooni, mis on ajaliselt piiratud või mida saab kasutada vaid piiratud ulatuses.

Kui teil on Microsoft Office 2013 Professional Plusi või mõne muu Microsoft Office'i tarkvara litsentsi ostmise kohta lisaküsimusi, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse kaudu siin.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud