Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10007
 • 79P-04749
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
39,90 € * 42,90 € * (6,99% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


 MS Office Suite 2013 Professional Plus on selle Office'i versiooni kõige põhjalikum tarkvarapakett. Lisaks Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote'i ja Outlooki (sh Business Contact Manager) praegustele, võimsatele programmiversioonidele sisaldab see ka Publisheri ja Accessi, samuti InfoPathi, Lynci ja Office Web Apps'i. Seega toob Office Edition 2013 Professional Plus kaasa kõik funktsioonid ja intuitiivselt kasutatavad vahendid, et tulla enam kui hästi toime kaasaegse ettevõtte ärivajadustega: Alates kaasaegsest suhtlusest mitme osalejaga, ka video kaudu, brauseriga ühilduvate vormide loomisest ja rakenduste arendamisest kuni klassikaliste Office'i programmideni, mis on mõeldud nii tekstitöötluseks, tabelite koostamiseks kui ka selgete esitluste ja professionaalselt kujundatud trükiste jaoks. 

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2013 Professional Plus - osta ühe kasutaja litsentsina

MS Office-Suite 2013 Professional Plus on selle Office versiooni jaoks kõige põhjalikum tarkvarapakett. Lisaks Wordi, Exceli, PowerPointi, OneNote'i ja Outlooki (sh Business Contact Manager) praegustele, võimsatele programmiversioonidele sisaldab see ka Publisheri ja Accessi, samuti InfoPathi, Lynci ja Office veebirakendusi.

Seega toob Office-Edition 2013 Professional Plus kaasa kõik funktsioonid ja intuitiivselt kasutatavad tööriistad, et tulla rohkem kui hästi toime kaasaegse ettevõtte ärinõuete täitmisega: Alates kaasaegsest suhtlusest mitme osalejaga, isegi video kaudu, kuni brauseriga ühilduvate vormide loomise ja rakenduste väljatöötamiseni, kuni klassikaliste Office-programmideni, mis on mõeldud nii tekstitöötluseks, tabelite koostamiseks kui ka eluliste esitluste ja professionaalselt kujundatud trükiste jaoks. SharePoint 2013 ja Lync 2013 rakendused, mis on samuti integreeritud, võimaldavad samuti faile ja teavet jagada ja edastada otse reaalajas. Lõpuks on paljud funktsioonid optimeeritud puutetundlikuks kasutamiseks tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Teine argument Professional Plus ostmiseks on ka selle ühilduvus Windows 7-ga, nii et seda väljaannet koos lisatud programmidega saab kasutada ka vanemates arvutites ilma probleemideta. Samuti pakub Office 2013 Professional Plus võimalust kasutada Microsoft SkyDrive'i ning salvestada seal andmeid ja dokumente, et neid saaks pilves jagada ja redigeerida mitu kasutajat.

MS Office 2103 Professional Plus väljaanne, mis on tavaliselt saadaval ainult mahulitsentside klientidele, on Wiresoftist saadaval ka üksikkasutajatele mõeldud ostuversioonina. Ühe kasutaja litsentsiga saavad ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja väiksema suurusega ettevõtted kasu programmide plussist, mida pakub ainult see Office-Edition. Järgnevas ülevaates on esitatud erinevate Office 2013 tarkvaraprogrammide kõige olulisemad funktsioonid ja täiendused.

Kõik olulised uuendused Wordi jaoks Office 2013

Word 2013 pakub palju paremat selgust - mitte ainult tekstide redigeerimisel, vaid ka lugemisel. See muudab veelgi lihtsamaks ka PDF-dokumentide ning programmi vanemas versioonis loodud Wordi dokumentide koostamise või kasutamise.

Üldised praktilised funktsioonid

 • Kui käivitate Word 2013-i, kuvatakse kõik hiljuti kasutatud dokumendid loeteluna vasakul serval asuvas veerus.
 • Klõpsates vahekaardil "Eelnõu" (kujundus), on saadaval ülevaade kõigist vormingumallidest, mida saab kohandada vastavalt isiklikele vajadustele.
 • Redigeerimisvaates "Simple Markup" on parandused tähistatud teksti servas oleva vertikaalse joonega.
 • PDF-dokumendi saab Word 2013-s kohe avada hiire parema hiireklõpsuga ning see on edasiseks kasutamiseks saadaval Wordi failina, sealhulgas kogu sisu, näiteks tekst ja graafika. Seda saab seejärel uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Vanema Wordi versiooniga loodud tekstidokumenti saab avada Word 2013 ühilduvusrežiimis. See võimaldab seda muuta nii, et seda saab pärast salvestamist jätkata Wordi algse versiooni kasutamist.
 • Graafika ja muu sarnase sisestamisel teeb Word 2013 ettepanekuid kujundusvariantide kohta, mida saab seejärel lihtsalt ühe klõpsuga üle võtta.
 • Joondamisjuhend hõlbustab tabelite ja graafika täpset paigutamist tekstivoos.
 • Reaalajas paigutus pakub koheselt reaalajas eelvaadet, kuidas graafika ja tekst on paigutatud.

Parem lugemisrežiim

 • Word 2013 pakub võimalust kuvada dokumente ka veergudes, et neid oleks lihtsam lugeda. Nooltega saate dokumenti sirvida, nagu loeksite raamatut.
 • Teksti neutraalsema esituse tagamiseks saab kõik redigeerimisvahendid, välja arvatud mõned kasulikud, ära peita.
 • Wordi dokumendis sisalduvaid graafikuid ja tabeleid saab suurendada ekraani täies mahus, kasutades objekti suumimist - selleks tuleb vaid teha topeltklõps asjaomasel tekstielemendil.
 • Kui korraga toimetatakse mitut Wordi dokumenti, saab neid kuvada vahekaartide kaudu.
 • Suurtes dokumentides saab kõik pealkirjad kuvada vasakpoolses leheosas; klõpsuga saab liikuda dokumendis asjakohase tekstikoha juurde.

Exceli 2013 kõige olulisemad uuendused

Excel sisaldab ka mitmeid uusi vahendeid Office 2013 Professional Plus, mida saab kasutada isegi suurte andmemahtude analüüsimiseks. Tabelarvutustarkvara tunneb nüüd andmete redigeerimisel ära kasutajale iseloomulikud protseduurid ja lisab need automaatselt. Optimeeritud funktsioonid PivotChart ja PivotTable on saadaval ka Excel 2013is.

 • Välkkiirte eelvaate funktsioon tunneb ära tüüpilised redigeerimismustrid ja täiendab automaatselt edasised kanded - isegi tervete veergude puhul.
 • Kiiranalüüs võimaldab teil andmeid vormindada vaid paari hiireklõpsuga. Kui andmekogum on valitud, avaneb tuttavate funktsioonidega kiirvalikumenüü ja vormindamisettepanekuid saab kuvada hiirega ülevalt ja rakendada, klõpsates nendele.
 • Exceli 2013 kiire diagrammivalik teeb ettepanekuid selle kohta, millist diagrammitüüpi on kõige parem kasutada valitud andmekogumi visualiseerimiseks.
 • Exceli tabelite andmete filtreerimise valikud näitavad ka andmejagude jaoks kasutatud filtrit, nii et alati on selge, milliseid andmeid kuvatakse.

PowerPoint 2013 kõige olulisemad uuendused

Microsoft PowerPoint 2013 Professional Plus on laiendanud esitluste kujundusvõimalusi mitme uue kujunduse ja animatsiooniga. Kõige silmatorkavam omadus on laiekraani disain. Uus PowerPoint sisaldab ka praktilist kõlarivaadet ning toetab selliseid meediaformaate nagu MP4 ja MOV, kõrge resolutsiooniga sisu ja koodekeid.

 • Veelgi suurema ruumi tagamiseks on nüüd vaikimisi saadaval lai 16:9 slaidivorming.
 • Kaks PowerPoint'i faili saab nüüd ühendada üheks dokumendiks koos kõigi redaktsioonidega.
 • Kommentaarid saab kuvada ka esitlusena, mis sisaldab asjaomaseid isikuid ja nende kontakte.
 • PowerPoint'i esitlusi saab nüüd ka videona avaldada ja otse sotsiaalmeediakanalitesse postitada.

Outlook 2013 kõige olulisemad uuendused

Outlook 2013 esitab end palju puhtama töölaua kasutajaliidesega. E-kirjade, kontaktide ja kalendrite navigeerimisriba viimine ekraani alumisse ossa loob rohkem ruumi muu sisu jaoks.

 • Sellised sotsiaalvõrgustikud nagu Facebook või Xing on nüüd integreeritud, nii et kasutajad saavad otse jälgida partnerite ja sõprade tegevust.
 • Sotsiaalvõrgustike kontaktandmed saab üle kanda Outlooki kontaktide nimekirja.
 • Outlook 2013 Skype võimaldab helistada interneti kaudu.
 • Exchange ActiveSync Outlookis kaotab nüüd vajaduse kasutada Exchange'i servereid kontaktide ja kalendrite sünkroonimiseks.
 • Uus funktsioon Peeks näitab koheselt olulist teavet kalendris, inimestes või ülesannetes asuvas aknas.

Access 2013 kõige olulisemad uuendused

Access on MS Office 2103 Professional Plus väljaande eksklusiivne komponent . Andmebaasi tarkvara ühendab Jet Engine relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi ja võimsad tööriistad integreeritud arenduskeskkonnas, mis võimaldab luua kõiki tüüpilisi andmebaasirakendusi, mida ettevõte vajab. Selleks pakub Access 2013 muu hulgas järgmisi vahendeid ja funktsioone:

 • Accessi veebirakenduste kohandatud loomine on andmebaasitarkvara kõige olulisem uus funktsioon. Kasutajad saavad seda kasutada rakenduste loomiseks isegi ilma programmeerimisalaste teadmisteta: Vaja on vaid valida sobiv andmetüüp, nii et Access loob automaatselt täieliku andmebaasi struktuuri - sealhulgas kasutajasõbraliku kasutajaliidese.
 • Rakendus sisaldab käske andmete lisamiseks ja muutmiseks, samuti navigeerimist ja põhifunktsioone.
 • Juurdepääsu veebirakendusi saab kasutada ja jagada koheselt SharePoint'i rakendustena veebibrauseris.
 • Kasutajad saavad ka ülevaate sellest, kuidas rakendusi kasutatakse.
 • Integreeritud tabeli mallid võimaldavad sellise Accessi rakendusega loodud teabe jälgimist.
 • Access on ühendatud ka Microsoft SQL Serveri ja Microsoft Azure SQL andmebaasiga, mis tagab andmete suurema usaldusväärsuse, turvalisuse ja skaleeritavuse - nii kohapeal kui ka pilves.

Publisher 2013 peamised uued funktsioonid

Programm professionaalselt kujundatud trükiste loomiseks on samuti MS Office 2103 Professional Plus väljaande eksklusiivne osa. Publisher pakub kasutajatele ulatuslikke kujundusvõimalusi igat tüüpi kataloogide, kaartide, flaierite, uudiskirjade jne. jaoks, mida saab trükivalmilt salvestada.

 • Publisher 2013 sisaldab võimalust otsida tsentraalselt pilte arvutist, ClipArt-kataloogist aadressil Office.com või internetist ja lisada need dokumenti.
 • Kui kujundamisel valitakse korraga mitu pildifaili, kuvab Publisher 2013 need kujunduses selgelt veerus.
 • Pilte saab hõlpsasti lehele lohistada ja kujundusalas asendada.
 • Pildi kasutamiseks taustana on saadaval erinevad kujundusvariandid: "Fill" laiendab pilti nii, et see võtab kogu tausta, "Tile" täidab tausta plaatidega.
 • Teksti jaoks on saadaval ka sellised efektid nagu varjud, peegeldused, säraefektid ja kaldpinnad.

Lync 2013 kõige olulisemad uuendused

Lync on oluline kommunikatsioonivahend tõhusaks koostööks projektides. Ühe klõpsuga saab sellega koheselt korraldada videokonverentse või kasutada IP-telefoni. Peamised uued funktsioonid on järgmised:

 • Lync Mobile App - puutefunktsiooniga, see on nu optimeeritud nutitelefonidele - nii Windows Phone kui ka iPhone'ile või Androidile.
 • Lync Server 2013 sisaldab uusi kiirsõnumi- ja kohalolekufunktsioone.
 • Koos Exchange 2013-ga saavad kasutajad hallata ja sünkroonida kontakte Outlook 2013-s, Outlooki veebirakenduses ja Lync 2013-s.

InfoPath 2013 peamised uued funktsioonid

InfoPath 2013 on loodud selleks, et lihtsustada SharePoint Server 2013 jaoks ekspressiivsete koodipõhiste vormide loomist. Koos InfoPath Forms Services'iga pakub see tööriist ka arvukalt funktsioone arendajatele. Siia on lisatud järgmised uued funktsioonid:

 • Uued võimalused koodi kirjutamiseks ja redigeerimiseks
 • Optimeeritud SharePoint'i loendi vormid
 • Standarditele vastavate brauserivormide loomine
 • Vormide majutamine portaalilehtedel, kasutades InfoPathi veebiosasid
 • InfoPathi vormimallide avaldamine liivakastilahendusena
 • InfoPath 2013 pakub ka ulatuslikku tuge brauserivormide juhtelementidele ja funktsioonidele, näiteks: Kuulid, nummerdatud ja lihtsad loetelud, mitme valikuga loendikastid ja kombinatsioonikastid.

SharePoint 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid

SharePoint Server 2013-s on nüüd veelgi lihtsam vormide majutamine veebilehtedel koos InfoPathi veebiosadega, ilma et selleks peaks koodi kirjutama. Selle tulemusena muudab SharePoint 2013 andmete ja teabe jagamise lihtsamaks.

 • Pilverakenduste mudelit saab kasutada SharePoint'i saitide funktsionaalsust laiendavate rakenduste, sealhulgas kaugjuhtivate veebirakenduste loomiseks.
 • Optimeeritud on sellised arendusvahendid nagu Visual Studio ja SharePoint Designer.
 • Windows Phone 7 rakendusi saab kombineerida kohapealsete SharePointi teenustega.
 • SharePoint Online'i kaudu on võimalik kasutada ka SharePoint'i kaugteenuseid pilves, näiteks kohalike arvutite funktsionaalsuse laiendamiseks.
 • Mobiilirakendustesse saab integreerida uusi funktsioone, näiteks geolokatsiooni.

OneNote 2013: olulised uuendused

OneNote, märkmete hõlpsaks loomiseks ja kasutamiseks mõeldud programm, muutub uue Touch-rakendusega veelgi praktilisemaks. Tahvelarvutikasutajad saavad sellega oma ideid ilma hiire või klaviatuurita jäädvustada ja need koheselt dokumendisse Office kleepida. OneNote tunneb käekirja ära ja teisendab selle trükitud tekstiks.

 • Uued vormindamisvõimalused parandavad tabelifunktsiooni, et kogu sisu oleks selgemalt korraldatud.
 • Teiste kasutajate profiilide andmed on OneNote'is samuti kättesaadavad, nii et oma märkmeid saab jagada kaastöötajatega.
 • Dokumendid või veebilehed saab märkmikusse hõlpsasti lisada, kasutades funktsiooni "Saada OneNote'ile".

Süsteeminõuded Microsoft Office 2013 in Professional Plus Edition'ile

Office 2013 Professional Plus väljaanne on saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Selle tulemusena võivad individuaalsed nõuded riistvarale - näiteks mälumälule - erineda. Kohaldatakse järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: min. Windows 7 kuni Windows 10, min. Windows Server 2008 kuni 2012 R2
 • Protsessor: vähemalt 1 GHz
 • RAM: vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB 64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1024 x 576, vähemalt Direct X10 kiirendusega graafikakaart

Osta MS Office 2013 Professional Plus ühe kasutaja litsentsina Wiresoftist

Tavaliselt on see saadaval ainult mahulitsentsi klientidele, kuid Wiresoft Software Shopist leiate Professional Plus-edition of Office 2013 versiooni ka ühe kasutaja litsentsina - koos järgmiste programmidega:

 • Word 2013 - looge dokumente professionaalselt ja lugege neid keskendunult
 • Excel 2013 - analüüsige ulatuslikke andmeid võimsate vahenditega
 • PowerPoint 2013 - looge huvitavaid ja informatiivseid esitlusi
 • Outlook 2013 - hallata e-kirju, kontakte ja kõiki ülesandeid professionaalselt
 • OneNote 2013 - salvestage märkmeid spontaanselt ja kasutage neid kohe rakendustes
 • Publisher 2013 - looge vaevata atraktiivseid väljaandeid koos piltide ja graafikaga
 • Access 2013 - kujundada ja hallata andmebaase vastavalt individuaalsetele vajadustele ning luua nende jaoks rakendusi
 • Lync 2013 - kasutage Skype for Businessi sisemise ja välise suhtluse jaoks
 • InfoPath 2013 - elektrooniliste vormide loomine silmapilguga
 • SharePoint 2013 - ühendage Windows Phone 7 rakendused SharePointi teenustega jne

Kui ostate Professional Plus-Edition of Office 2013 Wiresoftist, saate lisaks võimalusele osta seda kasutatud tarkvara ühe kasutaja litsentsi kujul - ja seda vapustavalt madala hinnaga:

 • Saate osta Microsoft Office 2013 Professional Plus-Edition Wiresoftist ühe kasutaja tarkvarana.
 • See tarkvaralitsents oli osa ettevõtte suuremast mahulitsentsist, sellepärast on see Wiresoftis nii odav!
 • Wiresoft'ile müümisel eemaldati Office-litsents - kui seda kunagi kasutati - eelmisest arvutist, seega on see 100% tasuta.
 • Iga Microsofti kasutatud tarkvara litsentsi kontrollib Wiresoft enne müüki, et veenduda, et see on täiesti töökorras.
 • Tarkvaralitsentside ostmine Wiresofti poest sisaldab originaalset Microsofti toodet, mis on kooskõlas ELi õiguslike nõuetega: ei Wiresoft ega ka teie ei ole õiguslikus hallis alas.
 • Samuti ei paku Wiresoft kui mainekas tarkvaramüüja Microsofti tarkvara prooviversioone, mis kehtivad kas piiratud aja jooksul või mille funktsionaalsus on piiratud.
Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsofti Office 2013 Professional Plus või mõne muu Microsofti Office tarkvara litsentsi ostmisega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või siinse vestluse kaudu. 
Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2013 PROFESSIONAL PLUS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad