Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL

14,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Microsoft Windows Server 2012 Device CAL-id Microsoft Windows Server 2012 versioonides...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"

Ostke Microsoft Windows Server 2012 Device CAL-id

Microsoft Windows Server 2012 versioonides saadaolevate funktsioonide kasutamiseks – mis on saadaval Wiresoftist standard- ja andmekeskuse väljaannetes – on lisaks vastavale serverilitsentsile seadme kohta vaja ka kliendi juurdepääsulitsents: Windows Server 2012-seadme CAL . See annab registreeritud Windowsiga ühilduvale arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti) vastavad juurdepääsuõigused, mida saavad seejärel vaheldumisi kasutada töötajad.

Kuna Microsofti litsentsihalduses on Windows Server 2012 serverilitsents eraldatud juurdepääsulitsentsist, nii et need kasutusõigused tuleb hankida ka seadme CAL-i kujul. Ainult selle kaudu registreeritud seadmel on juurdepääs Windowsi serveri funktsioonidele.

Seadme CAL-e Windows Server 2012 jaoks pakub Wiresoft kasutatud tarkvarana odavalt. Kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentsid ei erine kasutusvõimaluste poolest võrreldavatest, veel kasutamata Microsofti hulgilitsentsimisprogrammidest – mis samuti pole seal enam saadaval. Kasutatud seadme CAL-e saab osta ka ühe kliendi juurdepääsulitsentsi alusel – see võimaldab paindlikku vajadustel põhinevat litsentsimist lõppseadmetele, millel on juurdepääs Windows Server 2012-le. Windows Server 2012 seadme CAL-i saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 litsentsiga varustatud serveri teenuste kasutamiseks.

Kasutatud seadme CAL-id kõigi Windows Server 2012 teenuste kasutamiseks

Wiresofti poolt pakutavate Seadme CAL-idega Windows Server 2008 R2 järglase Windows Server 2012 versiooni jaoks kasutatud tarkvaraga on andmed saadaval ka pilves vastava seadme kaudu jne. rohkem rohkem sellest allpool.

Ülevaade funktsioonidest, mis on saadaval koos seadme CAL-iga Windows Server 2012 / R2 jaoks andmekeskuse ja standardversioonides

Microsoft Windows Server 2012 on Windows Server 2008 R2 järglane versioon ja Windows 8 serveriversioon. Esiteks erineb see tegumihalduri täieliku versiooniga, mille kohaselt töötavad rakendused on jagatud kategooriatesse ja parema jõudluse tagamiseks on peatatud passiivsed. Windows Server 2012 sisaldab uuendatud versioon Hyper-V virtualiseerimine platvorm skaleeritav, virtuaalne lülitid, Hyper-V replica levitamise Serverid nii standard ja Datacenter väljaanne mitu hosts.

Serveriversioon 2012 R2 pakub ka selliseid funktsioone nagu VM-ide UEFI alglaadimine, kiirem reaalajas migratsioon ja mitmesse asukohta laiendatavus ning Windowsi automaatne aktiveerimine teise põlvkonna virtuaalarvutites. NTFS-i on täiendatud uue ReFS-failisüsteemiga – eelkõige failiserverites salvestamiseks. SMB 3 tugi tagab kiirema ja stabiilsema juurdepääsu failijagamistele, samuti kiirendusfunktsioonidele nagu RDMA või paralleelsete TCP-ühenduste kasutamine kliendi ja serveri vahel läbi SMB mitmekanali. Lisaks Active Directory turbejuhistele reguleerib dünaamiline juurdepääsukontroll failidele juurdepääsu, PowerShell 3.0 võimaldab ka konfigureerimist veebibrauseri kaudu ja Windows Workflow Foundationi otsekäivitamist veebijuurdepääsuga.

Windows Server 2012 seadme CAL-e saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 versiooni jaoks

Erinevalt teistest Windows Serveri versioonidest saab järgmist kõrgemat versiooni – Windows Server 2012 R2 – kasutada ka Windows Server 2012 seadme CAL-iga, mis sisaldab mõningaid täiustusi ja laiendusi.

Wiresoft pakub mõlemat serveriversiooni kasutatud tarkvarana ka standard- ja andmekeskuse väljaandes; need erinevad virtualiseerimisastmete poolest.

Microsofti litsentside haldamine CAL-idega

Paralleelselt Windows Server 2012 väljalaskmisega on Microsoft kohandanud ka oma litsentsimismudelit: sõltuvalt valitud väljaandest saab serverit litsentsida näiteks tuumade järgi, mille puhul pole vaja täiendavaid seadme CAL-e, või serverit ennast. ning lisaks nõutav arv igal juhul kliendile juurdepääsu litsentsid. See CAL-iga juurdepääsu litsentsimise mudel on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks sageli odavam alternatiiv.

Millised CAL-i tüübid on Windows Server 2012 Editions Standardi ja andmekeskuse jaoks olemas?

Kliendi juurdepääsu litsentsimiseks Windows Server 2012 jaoks on saadaval kahte tüüpi CAL-i:

  • Seadme CAL Windows Server 2012 jaoks – ühele seadmele (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti)
  • Kasutaja CAL Windows Server 2012 jaoks – ühele kasutajale

Nagu mainitud, tuleb Windowsi serverilitsentsi täiendada selliste Seadme CAL-idega või Kasutaja CAL-idega , et esmalt antakse vastavad juurdepääsuõigused. CAL-id ei sisalda muud tarkvara, välja arvatud Windows Server 2012 / R2 kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõigused.

Millised on Windows Server 2012 seadme ja kasutaja CAL-ide erinevused?

Seadme CAL-id erinevad Windows Server 2012 kasutaja CAL-idest ainult selle vormi poolest, kuidas Windows Serverile juurdepääsuluba antakse: Seadme CAL annab teatud Windowsi toega seadmele juurdepääsuõigused Server ning pakutavate teenuste ja andmete iga töötaja, kellel on juurdepääs sellele saab terminal seda kasutada; Näiteks saab seda arvutit siis vaheldumisi vahetustega kasutada. Kui tegemist ei ole töökohal statsionaarse arvutiga, vaid sülearvuti või tahvelarvutiga, siis saab serveriteenuseid kasutada ka lokaalselt iseseisvalt, nt liikvel olles või kodukontoris.

Tööolukorras, kus enamik kasutajaid kasutab vaheldumisi erinevaid lõppseadmeid, pakub kasutaja CAL aga rohkem võimalusi.

Kasutatud seadme CAL-ide saadavus ja hinnaeelised Windows Server 2012 Editions Standardi ja andmekeskuse jaoks

Paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes ei kasuta kulude tõttu Windows Serveri uusimat versiooni, ei ole kasutatud Seadme CAL-id mitte ainult ökonoomne lahendus lõppseadmete varustamiseks serveri juurdepääsulitsentsiga. Windows Server, vaid ka võimalus jätkata kasutada vanemate CAL versioonid, mida enam ei pakutud Microsoft ja vahendajad. Kasutatud tarkvara Wiresoft on sobiv lahendus siin, näiteks täiendada olemasolevat juurdepääsu litsentside lõpus seadmeid.

Järgmisest ülevaatest leiate kokkuvõtlikult kasutatud seadme CAL-ide eelised ja erifunktsioonid.

Kuidas saab kasutada Windows Server 2012 jaoks mõeldud seadme CAL-e Editions Standardis ja andmekeskuses?

Mis kasutatakse Seadme CAL , erinevate tagi valikute Windows Server 2012 Editions Standard ja Datacenter on olemas, mis on: seadmega CAL Standard Edition, Datacenter Edition Windows Server Kasutada saab 2012 või R2 – kuid siis on saadaval ainult tüüpiline standardfunktsioon. Andmekeskuse väljaande seadme CAL-iga ja selle laiendatud ulatusega on juurdepääs Windows Server 2012 / R2-le ka standardväljaandes, kuid saadaval on ainult selle piiratud funktsionaalsus.

Pöörake tähelepanu Windows Server 2012 seadme CAL-ide versioonide ühilduvusele

Seadme CAL Windows Server 2012 jaoks lubab juurdepääsu nii Windows Server 2012-le kui ka järgmisele kõrgemale versioonile 2012 R2, kuid sellega ei kaasne juurdepääsuõigusi kõrgemate serveriversioonide (nt 2016) jaoks. on nii pole uuendamine lisada. Sellega saab kasutada vanemaid Windows Serveri versioone, nagu 2008 või 2008 R2 (alandada).

Windows Server 2012 väljaande jaoks seadme CAL-ide ostmisel tuleks seetõttu pöörata tähelepanu ka olemasoleva Windowsi serverilitsentsi ja valitud kliendi juurdepääsulitsentside ühilduvusele.

Millele veel peaksite tähelepanu pöörama, kui kasutate Windows Server 2012 jaoks kasutatud seadme CAL-i?

Microsofti litsentsitingimused kehtivad ka kasutatud seadme CAL-idele: niipea, kui konkreetne seade on Windows Server 2012 seadme CAL-iga registreeritud, ei saa seda kliendi juurdepääsulitsentsi enam teisele üle kanda. Lisaks on põhimõtteliselt võimatu muuta CAL-i tüüpi ja kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina, et töötaja isiklikult registreerida.

Nende Microsofti litsentsihalduse sätete eesmärk on muu hulgas vältida volitamata juurdepääsu litsentsitud Windows Server 2012-le, mis on mõeldud ettevõtte andmete ja side turvalisuse paremaks kaitsmiseks.

Kasutatud seadme CAL-ide kasutamine Microsoft Windows Server 2012 jaoks

Sõltuvalt organisatsioonist või ettevõttest pakuvad kahte tüüpi kliendi juurdepääsulitsentsid nii paindlikumaid kasutusvõimalusi kui ka odavamaid litsentse. Õige CAL-i tüübi väljaselgitamiseks on lisaks nõutavale litsentseeritud töötajate arvule ülioluline Windowsi serverile juurdepääsuks kasutatavate lõppseadmete arv. Seadme CAL-id pakuvad suuremat eelist, kui erinevad kasutajad kasutavad Windows Server 2012 teenustele juurdepääsuks regulaarselt teatud seadet – isegi kohalikult sõltumatult.

Seetõttu on kasutatud CAL-ide ostmise parim eeldus tüüpiliste töövoogude täpne tundmine. Kirjeldatud näitesituatsioonis on kasutatud Seadme CAL-idega litsentsimine soodsam ja seega ka kuluefektiivsem, kuna tuleb osta vähem kliendi juurdepääsulitsentse. Wiresofti meeskond annab teile hea meelega nõu.

Mis on Wiresofti kasutatav tarkvara Microsoft Windows Server 2012 seadme CAL-idest?

Kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2012 jaoks on saadaval eraldi Wiresoftist, tavalised Microsofti litsentsipiirangud ei kehti; muul viisil kasutatav tarkvara ei erine uutest litsentsidest puuduste või piirangute poolest – kuna tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Kust pärinevad kasutatud Wiresofti Windows Server 2012 seadme CAL-id?

Kasutatud Seadme CAL-id Windows Server 2012 jaoks, mida pakub Wiresoft. Alglitsentsid ja osa seadme hulgilitsentsist Microsofti litsentsimisprogrammist, mille ettevõte omandas ja seejärel Wiresoftile müüs. Pärast ostmist saab terved hulgilitsentsid lahustada ka üksikuteks litsentsideks. Saadud üksikuid Seadme CAL-e nimetatakse kasutatud tarkvaraks ja neid saab seadme registreerimiseks kasutada nagu uut litsentsi.

Ostja turvalisusega kasutatud tarkvara – ka Windows Server 2012 seadme CAL-idega

Kui osta kasutatud Wiresoft tarkvara - kas Seadme CAL Windows Server 2012 või muu CAL - meie kliendid on samad eelised kui ostes uusi litsentse: Kasutatud Seadme CAL pakkuda ka ostja turvalisuse kohe alla pärast lõpule ostu ja kohese litsentsi aktiveerimise, kasutades kehtivat hulgilitsentsi võtit.

Kas Windows Server 2012 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Mitte ainult ostmisel, vaid ka Windows Server 2012 jaoks koos lõppseadmega kasutatud seadme CAL-ide kasutamisel võivad Wiresofti kliendid olla kindlad, et nad ei riku ühtegi juriidilist sätet: neid, mida pakutakse Wiresofti poes. Kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2012 jaoks – nagu ka muud kliendi juurdepääsulitsentsid – pärinevad ettevõtete litsentside loendist. Sel põhjusel põhineb kasutatud Seadme CAL-idega kauplemine ja nende kasutamine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt mõlemat; seda asjaolu on ikka ja jälle kinnitanud mitmed kohtuotsused. Wiresofti kasutatud tarkvara iseloomustab ka kõigi ostjate täielik kontrollimine auditi turvalisuse kaudu!

Ülevaade Windows Server 2012 seadme CAL-ide eelistest kasutatud tarkvarana

Wiresofti kasutatud seadme CAL-id pole mitte ainult soodsalt saadaval Windows Server 2012 jaoks, vaid on poes saadaval ka serveriprogrammide uuemate ja vanemate versioonide juurdepääsulitsentsidena – see kehtib ka muu Microsofti serveritarkvara ja vastava kliendi kohta. juurdepääsu litsentsid.

See annab teile võimaluse täiendada vanemate tarkvara varude kasutatud CAL alates Wiresoft, mis väldib ühilduvuse probleeme kui kasutatakse erinevat tarkvara versioone paralleelselt, mis lõppkokkuvõttes võib ka vältida ostmise kulusid uue riistvara.

Lisaks ei kehti kasutatud seadme CAL-idega litsentsimisel tavaline litsentsiaste, mis tähendab, et saate osta ainult täpse arvu juurdepääsulitsentse, mis vastavad teie tegelikele vajadustele, kui kasutate Windows Server teenuseid.

Kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapoest leiate Seadme CAL-id Windows Server 2012 väljaannete jaoks, mis on samuti saadaval, ja ka vastavad kasutaja CAL-id. Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine sisaldab ka palju muid Microsofti tarkvaraprogramme – koos kõigi kirjeldatud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2012 või mõne muu Microsofti toote Seadme CAL-ide litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud