Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10068
  • R18-04277
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
12,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x seade CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Seade CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Kestus Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server ei ühildu(vt RDS CAL )


Selleks, et kasutada mõlemaid Microsoft Windows Server 2012 versiooni funktsioone - mis on Wiresofti poolt saadaval Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks vastavale serverilitsentsile lõppseadme kohta vaja ka kliendilitsentsi: Windows Server 2012 Device CAL ( Windows Server 2012 Device CAL). See annab registreeritud Windowsiga arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti) vastavad juurdepääsuõigused, mida omakorda saavad kasutada ka töötajad.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"

Osta kasutatud seadme CAL-d Microsoft Windows Server 2012 jaoks

Selleks, et kasutada mõlemaid Microsoft Windows Server 2012 versiooni funktsioone - mis on Wiresofti poolt saadaval Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks vastavale serverilitsentsile lõppseadme kohta vaja ka kliendilitsentsi: Windows Server 2012 Device CAL (Windows Server 2012 Device CAL). See annab registreeritud Windows-võimelisele arvutile (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti) vastavad kasutusõigused, mida töötajad saavad seejärel kasutada ka vaheldumisi.

Selle põhjuseks on see, et Microsofti litsentsihalduses on Windows Server 2012 serverilitsents eraldatud juurdepääsulitsentsist, nii et need kasutusõigused tuleb soetada täiendavalt Device CAL-i kujul. Ainult selle kaudu registreeritud lõppseadmel on õigus pääseda ligi Windows Serveri funktsioonidele.

Wiresoft pakub Windows Server 2012seadme CAL-teenuseid mõistliku hinnaga kasutatud tarkvarana. Kasutatud tarkvarale juurdepääsu litsentsid ei erine Microsofti mahulitsentside programmi võrreldavatest kasutamata litsentsidest, mida seal samuti enam ei ole. Lisaks saab siin osta kasutatud Device CAL-d alates ühe kliendi juurdepääsu litsentsist, mis võimaldab Windows Server 2012-le juurdepääsu omavate lõppseadmete paindlikku ja vajaduspõhist litsentsimist. Windows Server 2012 Device CAL-i saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 litsentsiga varustatud serveri teenuste kasutamiseks.

Kasutatud seadme CAL-d kõigi Windows Server 2012 teenuste kasutamiseks

Wiresofti poolt pakutavate Device CAL-dega, mis on Windows Server 2012 versiooni, Windows Server 2008 R2 järeltulija, kasutatavaks tarkvaraks, on andmed ka pilves vastava lõppseadme kaudu kättesaadavad jne - sellest lähemalt edaspidi.

Ülevaade funktsioonidest, mis on saadaval Windows Server 2012 / R2 Datacenter ja Standard versioonide Device CAL-ga

Microsoft Windows Server 2012 on Windows Server 2008 R2 järeltulija ja Windows 8 serveriversioon. See erineb eelkõige ülesandehalduri täieliku uuendamise poolest, mille puhul jooksvad rakendused jagatakse kategooriatesse ja mitteaktiivsed rakendused peatatakse parema jõudluse tagamiseks. Windows Server 2012 sisaldab nii standard- kui ka andmekeskuse versioonis Hyper-Vi virtualiseerimisplatvormi Hyper-V Replica versiooni, mis võimaldab jaotada virtuaalservereid mitmele hostile, ning seda nii standard- kui ka andmekeskuse versioonis.

2012 R2 serveriversioon lisab ka selliseid funktsioone nagu VMide UEFI-käivitamine, kiirem live-migratsioon ja laiendatavus mitmele saidile ning Windowsi automaatne aktiveerimine 2. põlvkonna VMides. NTFS-i on täiendatud uue failisüsteemiga ReFS - eriti failiserverite salvestamiseks. SMB 3 tugi tagab kiirema ja stabiilsema juurdepääsu failijagudele, samuti kiirendusfunktsioonid, nagu RDMA või paralleelsete TCP-ühenduste kasutamine kliendi ja serveri vahel SMB Multichannel'i kaudu. Lisaks Active Directory turvasuunistele reguleerib Dynamic Access Control juurdepääsu failidele, PowerShell 3.0 võimaldab ka veebibrauseri kaudu Web Accessi abil konfigureerimist, samuti Windows Workflow Foundationi otsest käivitamist.

Windows Server 2012 seadme CAL-d saab kasutada ka Windows Server 2012 R2 versiooni jaoks

Erinevalt teistest Windows Serveri versioonidest saab Windows Server 2012 seadme CAL-i kasutada ka järgmise kõrgema versiooni - Windows Server 2012 R2 - jaoks, mis sisaldab mõningaid parandusi ja laiendusi.

Wiresoft pakub kasutatava tarkvarana ka mõlemat serveriversiooni Standard ja Datacenter Edition; need erinevad erineva virtualiseerituse astme poolest.

Microsofti litsentside haldamine koos CALidega

Paralleelselt Windows Server 2012 väljaandmisega on Microsoft kohandanud ka oma litsentsimudelit: Sõltuvalt valitud versioonist võib server olla litsentseeritud näiteks tuumade kaupa, millisel juhul ei ole vaja täiendavaid Device CAL-sid, või serveri enda kaupa, millisel juhul on vaja täiendavaid kliendilitsentse. Selline CAL-ga juurdepääsu litsentsimise mudel on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks sageli odavam alternatiiv.

Millised CAL-tüübid on saadaval Windows Server 2012 Standard ja Datacenter versioonidele?

Windows Server 2012 kliendilitsentside jaoks on saadaval kaks CAL-tüüpi:

  • Device CAL Windows Server 2012 jaoks - ühe lõppseadme jaoks (nt PC, sülearvuti, tahvelarvuti)
  • Windows Server 2012 kasutaja CAL - ühe kasutaja jaoks

Nagu eespool mainitud, tuleb Windows Serveri litsentsile lisada sellised Device CAL-d või User CAL-d, et saaks anda vastavad kasutusõigused. CAL-d ei sisalda muud tarkvara kui Windows Server 2012 / R2 kliendi/serveri keskkonna kasutusõigused.

Millised on erinevused Windows Server 2012 seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de vahel?

Seadme CAL-d erinevad Windows Server 2012 kasutaja CAL-dest ainult selle poolest, millisel kujul antakse Windows Serverile juurdepääsuluba: Device CAL varustab konkreetse Windowsi-võimelise lõppseadme juurdepääsuõigustega serverile ning olemasolevatele teenustele ja andmetele; iga töötaja, kellel on juurdepääs sellele lõppseadmele, saab seda seejärel kasutada selleks otstarbeks; nt saab seda arvutit kasutada vaheldumisi vahetustega töötamisel. Kui tegemist ei ole töökohas paikse arvutiga, vaid sülearvuti või tahvelarvutiga, siis saab serveriteenuseid kasutada ka lokaalselt iseseisvalt, nt teel või kodukontoris.

Tööolukorras, kus enamik kasutajaid kasutab vaheldumisi erinevaid lõppseadmeid, pakub User CAL seevastu rohkem võimalusi.

Windows Server 2012 Standard ja Datacenter versioonide kasutatud seadme CAL-de kättesaadavus ja hinnaeelistus

Paljude ettevõtete ja organisatsioonide jaoks, kes ei kasuta Windows Serveri uusimat versiooni, näiteks kulude tõttu, ei ole kasutatud Device CAL-d mitte ainult ökonoomne lahendus lõppseadmete varustamiseks Windows Serveri serverile juurdepääsu litsentsiga, vaid ka võimalus jätkata vanemate CAL-versioonide kasutamist, mida Microsoft ja edasimüüjad enam ei paku. Siin on Wiresofti kasutatud tarkvara sobiv lahendus, näiteks olemasolevate lõppseadmete juurdepääsu litsentside täiendamiseks.

Järgnevas ülevaates leiate kokkuvõtte kasutatud Device CAL-de kõikidest eelistest ja eriomadustest.

Kuidas saab kasutada Windows Server 2012 standard- ja andmekeskuse versioonide kasutatud Device CAL-sid?

Kasutatud Device CAL-iga on saadaval Windows Server 2012 Standard ja Datacenter versioonide erinevad skaleerimisvõimalused, st: Standard Editioni Device CAL-iga saab kasutada ka Windows Server 2012 või R2 Datacenter Editioni, kuid siis on saadaval ainult Standardi tüüpilised funktsioonid. Datacenter Editioni Device CAL-i ja selle laiendatud ulatusega on võimalik ka juurdepääs Windows Server 2012 / R2 Standard Editionile, kuid ainult selle piiratud funktsionaalsus on saadaval.

Windows Server 2012 seadme CAL-de puhul pöörake tähelepanu ka versioonide ühilduvusele

Windows Server 2012 seadme CAL lubab juurdepääsu nii Windows Server 2012 kui ka järgmisele kõrgemale versioonile 2012 R2, kuid ei sisalda juurdepääsuõigusi kõrgematele serveriversioonidele, näiteks 2016, seega ei sisalda see uuendust. Võib kasutada vanemaid Windows Serveri versioone, näiteks 2008 või 2008 R2 (downgrade).

Windows Server 2012 Editioni jaoks seadme CAL-de ostmisel peaksite seetõttu tähelepanu pöörama ka olemasoleva Windows Serveri litsentsi ja valitud kliendilitsentside ühilduvusele.

Mida tuleks veel arvesse võtta, kui kasutatakse Windows Server 2012 jaoks kasutatud Device CAL-i?

Microsofti litsentsitingimused kehtivad ka kasutatud Device CAL-de suhtes: Niipea, kui konkreetne lõppseade on registreeritud Windows Server 2012 seadme CALiga, ei saa seda kliendilitsentsi enam teisele seadmele üle kanda. Lisaks on põhimõtteliselt välistatud CALi tüübi muutmine ja seega seadme CALi kasutamine kasutaja CALina, et registreerida töötaja isiklikult.

Nende Microsofti litsentside haldamise sätete eesmärk on muu hulgas takistada loata juurdepääsu litsentsitud Windows Server 2012-le, mis on mõeldud nii andmete kui ka ettevõtte kommunikatsiooni turvalisuse paremaks kaitsmiseks.

Kasutatud seadme CAL-de kasutamine Microsoft Windows Server 2012 jaoks

Sõltuvalt organisatsioonist või ettevõttest pakuvad kahte tüüpi kliendilitsentsid nii paindlikumaid kasutusvõimalusi kui ka kuluefektiivsemat litsentsimist. Õige CAL-tüübi väljaselgitamiseks on lisaks litsentseeritud töötajate arvule määravaks ka Windows Serverile juurdepääsuks kasutatavate lõppseadmete arv. Seadme CAL-d pakuvad suuremat eelist, eriti kui erinevad kasutajad kasutavad regulaarselt teatud lõppseadet - isegi lokaalselt sõltumatult - Windows Server 2012 teenustele juurdepääsuks.

Parim eeldus kasutatud CALide ostmiseks on seega täpne teadmine tüüpilistest töövoogudest. Kirjeldatud näitesituatsioonis on litsentsimine kasutatud seadme CAL-idega soodsam ja seega ka kuluefektiivsem, sest tuleb osta vähem kliendilitsentse. Wiresofti meeskond annab teile selle kohta hea meelega nõu.

Mis on Wiresofti kasutatav seade CAL Microsoft Windows Server 2012 jaoks?

Kasutatud Device CAL-d Windows Server 2012 jaoks on Wiresoftilt saadaval ükshaaval, Microsofti tavapärased litsentseerimiskaalud ei kehti; muidu ei erine kasutatud tarkvara uute litsentside poolest uutest litsentsidest mingite puuduste või piirangute poolest - sest tarkvara ei saa põhimõtteliselt ära kuluda.

Kust pärinevad Wiresofti kasutatud Device CAL-d Windows Server 2012 jaoks?

Wiresofti pakutavad kasutatud Windows Server 2012 seadme CAL-d on originaallitsentsid ja osa Microsofti litsentsimisprogrammi seadme mahulitsentsist, mille ettevõte on ostnud ja seejärel Wiresoftile müünud. Pärast ostu saab terveid mahulitsentse jagada ka üksiklitsentsideks; saadud ühe seadme CAL-id nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks ja neid saab kasutada nagu uut litsentsi lõppseadme registreerimiseks.

Kasutatud tarkvara koos ostja turvalisusega - ka Windows Server 2012 seadme CAL-de jaoks

Wiresofti kasutatud tarkvara ostmisel - kas Windows Server 2012 seadme CAL-d või muud CAL-d - on meie klientidel samad eelised kui uute litsentside ostmisel: Kasutatud seadme CAL-id pakuvad ostjale ka turvalisust, kuna need on pärast ostu sooritamist koheselt allalaaditavad ja litsentsi aktiveeritakse kohe kehtiva litsentsi võtme abil.

Kas Windows Server 2012 kasutatud seadme CAL-de ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresofti kliendid võivad mitte ainult ostmisel, vaid ka Windows Server 2012 kasutatud Device CAL-de kasutamisel koos lõppseadmega olla kindlad, et nad ei riku ühtegi õiguslikku regulatsiooni: Wiresoft Shopis pakutavad kasutatud Windows Server 2012 seadme CAL-d - nagu ka muud kliendilitsentsid - pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Seega põhineb nii kauplemine kasutatud seadme CALidega kui ka nende kasutamine kehtival kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt mõlemat; seda asjaolu on korduvalt kinnitanud mitmed kohtuotsused. Wiresofti kasutatud tarkvara iseloomustab ka kõigi ostjate täielik tõendamine läbi auditi turvalisuse!

Windows Server 2012 seadme CAL-de eelised kasutatava tarkvarana lühidalt

Wiresofti kasutatud seadme CAL-d ei ole saadaval mitte ainult Windows Server 2012 madala hinnaga, vaid ka uuemate ja vanemate serveriprogrammide versioonide juurdepääsulitsentsidena poes - see kehtib ka muu Microsofti servertarkvara ja vastavate klientide juurdepääsulitsentside kohta.

See annab teile võimaluse täiendada vanemaid tarkvaravarusid Wiresofti kasutatud CAL-idega, vältides seega ühilduvusprobleeme erinevate tarkvaraversioonide paralleelsel kasutamisel, mis võib lõppkokkuvõttes vältida ka uue riistvara ostmise kulusid.

Lisaks kaotab kasutatud Device CAL-idega litsentseerimine tavapärase litsentseerimisskaala, mis tähendab, et te saate Windows Serveri teenuste kasutamisel osta ainult täpselt nii palju juurdepääsulitsentse, kui vastab teie tegelikele vajadustele.

Wiresofti kasutatud tarkvara poest leiate Windows Server 2012 versioonide jaoks seadme CAL-d, mis on samuti saadaval, ning vastavad kasutaja CAL-d. Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine hõlmab ka paljusid teisi Microsofti tarkvaraprogramme - kõigi kirjeldatud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2012 või mõne muu Microsofti toote litsentseerimise kohta, võtke meiega julgelt ühendust, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad