Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10602
 • WS17-PRO-C
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
162,90 € * 179,90 € * (9,45% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"

VMware Workstation Pro 17 Windowsile: võimas virtualiseerimine töökohal

VMware Workstation Pro 17 for Windows on tipptasemel virtualiseerimistarkvara, mis võimaldab kasutajatel luua ja käivitada virtuaalmasinaid oma Windows-arvutites. Selles tootekokkuvõttes tõstame esile selle tarkvara silmapaistvaid funktsioone ja eeliseid.

Mis on VMware Workstation Pro 17 for Windows?

VMware Workstation Pro 17 on terviklik virtualiseerimislahendus, mis võimaldab kasutajatel käivitada mitu operatsioonisüsteemi ühes Windows-arvutis. Saate luua, testida ja arendada virtuaalmasinaid ilma füüsilise riistvara vajaduseta.

VMware Workstation Pro 17 for Windows'i eelised

 • Mitu operatsioonisüsteemi: VMware Workstation Pro 17 võimaldab teil käivitada oma Windows-arvutis mitu operatsioonisüsteemi, näiteks Windows, Linux, macOS ja muud. See võimaldab teil arendada ja testida rakendusi erinevates keskkondades.
 • Snapshot- ja taastamisfunktsioon: Saate luua virtuaalmasinate snapshot'e, et salvestada VM-i seisund konkreetsel ajahetkel. Probleemide korral saate hõlpsasti taastada oma VM-i varasema seisundi.
 • Võimas kloonimine: Tarkvara pakub võimsaid virtuaalmasinate kloonimisfunktsioone, et luua kiiresti koopiaid oma VM-dest.

Paindlikkus ja ühilduvus

 • Virtual Network Editor: VMware Workstation Pro 17 pakub Virtual Network Editorit, mis võimaldab teil kohandada oma virtuaalmasinate võrgukonfiguratsiooni.
 • Integratsioon VMware Cloudiga: saate oma virtuaalmasinad sujuvalt integreerida VMware Cloudiga ja saada kasu pilve paindlikkusest.
 • 3D-graafika tugi: Tarkvara toetab 3D-graafikat ja võimaldab virtuaalmasinates käivitada graafikaintensiivseid rakendusi.

VMware Workstation Pro 17 for Windows toimimas

VMware Workstation Pro 17 abil saavad kasutajad:

 • Arendus ja testimine: arendajad saavad testida erinevaid operatsioonisüsteeme ja arendada rakendusi erinevates keskkondades.
 • Turvalisus: tarkvara võimaldab virtuaalmasinate turvalist isoleerimist ja kaitseb teie vastuvõtvat operatsioonisüsteemi.
 • Tootlikkus: VMware Workstation Pro 17 suurendab tootlikkust ja tõhusust tänu võimalusele käivitada samaaegselt mitut operatsioonisüsteemi.

Kokkuvõttes pakub VMware Workstation Pro 17 for Windows võimsat virtualiseerimislahendust kasutajatele, kes soovivad oma Windows-arvutis käivitada mitut operatsioonisüsteemi. Tänu mitme operatsioonisüsteemi toetusele, hetkepildi võimalustele ja paindlikkusele on see ideaalne valik arendajatele, testijatele ja IT-spetsialistidele.

Lingid aadressile "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"
Klientide hinnangud "VMWARE WORKSTATION PRO 17 FOR WINDOWS"
14.07.2023

Exzellenter Kundenservice

Super Kundenservice, hatte ein kleines Problem und es wurde sofort gelöst. Die Lieferung war auch sehr schnell. Danke!

14.07.2023

Incredible Customer Service

I had a minor issue with the program installation and the support helped me immediately. Very friendly and competent team. I will definitely order again!

13.07.2023

Einfacher Kaufprozess

Die Bestellung war sehr einfach und ich habe meine Software schnell erhalten. Auch die Bezahlung war unkompliziert. Weiter so!

12.07.2023

Schnelle Lieferung und freundlicher Kundenservice

Ich war beeindruckt von der schnellen Lieferung der Software. Innerhalb kürzester Zeit hatte ich sie in meinen Händen. Das Wiresoft-Team war äußerst freundlich und hilfsbereit. Sie haben geduldig meine Fragen beantwortet und dafür gesorgt, dass ich die richtige Version für meine Bedürfnisse erworben habe. Ich kann Wiresoft definitiv weiterempfehlen.

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad