Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10549
  • WS15-PRO-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
110,90 € * 121,90 € * (9,02% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"

VMware Workstation Pro 15 for Windows on võimas Desktop virtualiseerimistarkvara, mis võimaldab ühes arvutis käivitada mitu operatsioonisüsteemi. See on ideaalne tarkvaraarendajatele, testijatele ja IT-spetsialistidele, kes peavad oma tööjaamades jooksutama mitut operatsioonisüsteemi. VMware Workstation Pro 15 toetab üle 200 operatsioonisüsteemi, sealhulgas uusimaid Windows 10 ja macOS Mojave. See sisaldab ka selliseid funktsioone nagu Unity-režiim, mis võimaldab teil sujuvalt töötada erinevate operatsioonisüsteemide vahel. VMware Workstation Pro 15 abil saate hõlpsasti luua ja käivitada virtuaalmasinaid kõrgeima jõudluse ja usaldusväärsusega.

VMware Workstation Pro 15 for Windows kliendina olen selle tarkvara jõudluse ja funktsioonidega väga rahul. Võimalus käivitada oma arvutis samaaegselt mitut virtuaalmasinat on minu jaoks äärmiselt väärtuslik, sest see võimaldab mul katsetada erinevaid tarkvarakonfiguratsioone, ilma et see mõjutaks minu põhilist operatsioonisüsteemi. Lisaks sellele võimaldab VMware Workstation Pro 15 kõrge resolutsiooniga graafikatugi virtuaalmasinates käivitada graafikarakendusi peaaegu originaalse jõudlusega. Üldiselt olen selle tarkvaraga väga rahul ja soovitan seda ka teistele.

VMware Workstation Pro 15 on palju suurepäraseid omadusi, mis teevad sellest suurepärase valiku minusugustele klientidele. Kõigepealt on võimalus kasutada korraga mitut virtuaalmasinat. See võimaldab mul katsetada uusi tarkvarakonfiguratsioone, ilma et ma riskiksin oma esmase operatsioonisüsteemi installeerimise kahjustamise või andmete kadumisega. Lisaks tagab kõrge resolutsiooniga graafika tugi graafikarakenduste sujuva töö isegi siis, kui need töötavad virtuaalmasinas. Lõpuks, VMware Workstation Pro intuitiivne kasutajaliides teeb virtuaalmasinate loomise ja haldamise lihtsaks isegi kogenematuile kasutajatele."

Kokkuvõttes arvan, et VMware Workstation Pro 15 on suurepärane tarkvara, mis pakub oma hinna eest head tulemust. Kui otsite võimsat, kuid lihtsasti kasutatavat tööriista mitme virtuaalse masina käivitamiseks arvutis, siis soovitan proovida VMware Workstation Pro .

Lingid aadressile "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
Klientide hinnangud "VMWARE WORKSTATION PRO 15 FOR WINDOWS"
13.07.2023

Reibungsloser Ablauf und guter Service

Ich bin beeindruckt von der Qualität des Services und der Geschwindigkeit der Lieferung. Danke Wiresoft!

13.07.2023

Snabb leverans och utmärkt service

Jag är mycket imponerad av den snabba och smidiga servicen. Jag fick mitt program bara några minuter efter att jag lagt min beställning. Bra jobbat, team!

13.07.2023

Excelente Serviço ao Cliente

Ótimo serviço ao cliente, tive um pequeno problema e foi resolvido imediatamente. A entrega também foi muito rápida. Obrigado!

13.07.2023

Muy orientado al cliente

Excelente servicio al cliente, entrega rápida y proceso de pedido sencillo. ¡Esta es mi nueva tienda de referencia!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad