Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10592
  • VS8-ESP-KIT-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
3 850,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit on võimas virtualiseerimisplatvorm, mis võimaldab ettevõtetel konsolideerida oma füüsilisi servereid ja vähendada kulusid andmekeskuses. Komplekt sisaldab valdkonna juhtivat VMware vSphere hüperviisorit, mis pakub silmapaistvat jõudlust, skaleeritavust ja usaldusväärsust. Lisaks pakub komplekt juurdepääsu vSphere'i põhifunktsioonidele, nagu kõrge kättesaadavus (HA), veatolerantsus (FT) ja andmekaitse (DP). Nende funktsioonide abil saavad ettevõtted kaitsta oma kriitilisi rakendusi ja andmeid seisakute või andmekao eest.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - Virtualiseerimisplatvorm

Maailma juhtiv virtualiseerimisplatvorm VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit võimaldab igas suuruses ettevõtetel virtualiseerida oma kõige kriitilisemaid rakendusi ja töökoormusi, vähendades samal ajal IT-kulusid ja -komplekssust. See väikeettevõtetele mõeldud kõik-ühes-lahendus sisaldab kõike, mida on vaja täielikult virtualiseeritud infrastruktuuri, sealhulgas vCenter Server Standard Editioni kasutamiseks.

VSphere 8 Essentials Plus Kit pakub väikeettevõtetele kuluefektiivset võimalust oma füüsiliste serverite konsolideerimiseks ja serverite laialivalgumise vähendamiseks. Konsolideerides mitu füüsilist serverit vähemate ja võimsamate serverite peale, võivad ettevõtted saavutada märkimisväärset kokkuhoidu nii kapitali- kui ka tegevuskulude osas. Lisaks sellele saavad organisatsioonid igas füüsilises serveris mitu virtuaalmasinat käivitades suurendada kasutusmäära ja parandada rakenduste jõudlust.

VMware vSphere 8 Essentials Plus Kit - kasutamine

Funktsioon Virtual Inventory pakub funktsioone järgmiste litsentsitud VMware vSphere'i keskkondade jaoks: VMware vSphere Essentials, Essentials Plus, Standard ja Standard koos Operations Managementiga. Kuigi neid funktsioone saab kasutada suurettevõtete keskkondades, on kasutajakogemus ja jõudlus optimeeritud kasutamiseks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete keskkondades.

VMware kasutab vSphere'i jaoks avatud lähtekoodiga ja Linuxil põhinevaid elemente koos tegeliku VMkerneliga, mis on patenteeritud tarkvara. VMware vSphere'i puhul salvestatakse virtuaalmasinad nn andmesalvestuskataloogidesse. Kõige olulisemad failitüübid on virtuaalsed kõvakettad (*.vmdk failid) ja konfiguratsioonifailid (*.vmx failid).

Lingid aadressile "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Klientide hinnangud "VMWARE vSPHERE 8 ESSENTIALS PLUS KIT"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .