Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
VMWARE vSAN 8 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSAN 8 STANDARD

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10600
 • ST8-STD-C
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 340,90 € * 2 599,90 € * (9,96% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSAN 8 STANDARD"

VMware vSAN 8 Standard - tarkvaral põhinevate salvestuslahenduste tulevik

VMware vSAN 8 Standard on tipptasemel tarkvaral põhinev salvestuslahendus, mis aitab organisatsioonidel optimeerida oma salvestusinfrastruktuuri, suurendada skaleeritavust ja maksimeerida andmete kättesaadavust. Selles artiklis saate teada, miks VMware vSAN 8 Standard on ideaalne valik teie salvestusruumi probleemide lahendamiseks.

VMware vSAN 8 põhiomadused Standard

 1. Hüperkonvergentsus: VMware vSAN 8 Standard võimaldab hüperkonvergentsi, kus salvestus- ja arvutiressursid on ühendatud ühte klastrisse. See toob kaasa parema ressursikasutuse ja lihtsama skaleeritavuse.
 2. Automatiseerimine ja iseteenindus: platvorm pakub automatiseerimisvahendeid ja iseteenindusvõimalusi, et kiirendada salvestusressursside eraldamist ja suurendada tõhusust.
 3. Kõrge kättesaadavus: VMware vSAN 8 Standard tagab andmete kõrge kättesaadavuse, peegeldades ja jaotades neid mitme sõlme vahel. Rikete korral jäävad teie andmed kaitstud ja teie rakendused jätkavad tööd.
 4. Jõudluse optimeerimine: Platvorm pakub võimsaid optimeerimisfunktsioone, et maksimeerida salvestusruumi jõudlust ja vältida kitsaskohti.

VMware vSAN 8 eelised Standard

 • Kulutõhusus: hüperkonvergents võimaldab vähendada riistvara kulusid ja optimeerida salvestusinfrastruktuuri toimimist.
 • Skaleeritavus: VMware vSAN 8 Standard võimaldab teil hõlpsasti skaleerida oma salvestussüsteemi, et see vastaks teie organisatsiooni kasvavatele vajadustele.
 • Turvalisus ja kõrge kättesaadavus: Platvorm pakub turvaelemente ja kõrge kättesaadavuse mehhanisme, et kaitsta teie andmeid kaotsimineku ja volitamata juurdepääsu eest.

VMware vSAN 8 on salvestusruumi haldamise tulevik Standard

VMware vSAN 8 Standard on tuleviku salvestuslahendus organisatsioonidele, kes vajavad tõhusat ja kõrgelt kättesaadavat salvestusinfrastruktuuri. Tänu uuenduslikele funktsioonidele ja VMware'i tõestatud usaldusväärsusele olete ideaalselt varustatud, et vastata digitaalse ümberkujundamise väljakutsetele. Optimeerige oma salvestusressursse, suurendage oma andmete kättesaadavust ja kindlustage oma ettevõtte andmete tulevik VMware vSAN 8 Standard abil. See on salvestuslahendus, mis aitab teil püsida konkurentsivõimelisena kiirelt muutuvas IT-maailmas ja viia teie salvestusinfrastruktuur järgmisele tasemele. VMware vSAN 8 Standard on tarkvaraliselt määratletud salvestusruumi tulevik.

Lingid aadressile "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Klientide hinnangud "VMWARE vSAN 8 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad